دوشنبه ۱۰ مهرساعت ۱۷:۵۹Oct 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر ارشاد»

اقتصاد 24   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصویر خبرگزاری فارس از جشنواره رسانه ای خورشید با حضور رئیس جمهور و وزیر ارشاد
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه فرهنگی: آخرین قسمت از فصل اول سریال پدر گواردیولا پنجشنبه 13 مهر ماه در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. به گزارش ایسنا، سریال پدرگواردیولا از همان بدو پخش به خاطر برخی بازیگرانش با حاشیه هایی همراه شد اما در ادامه با تاکید وزیر ارشاد مبنی بر اینکه حواشی مرتبط با بازیگران یا عوامل تولید نباید ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن پیام محمدمهدی اسماعیلی را به شرح زیر منتشر کرده است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان، چشم انداز طرح زنگ سینما را تشریح کرد.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارشاد درباره انتقاداتی که نسبت به ارائه پروانه خبرنگاری به خبرنگاران مطرح شده و بیان می شود که این پروانه صف خبرنگاران را از یکدیگر جدا می کند و به اصطلاح خودی و غیرخودی می شوند توضیحاتی ارائه داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: جشنواره خورشید محفلی است برای معرفی ظرفیت و پیشرفت های کشور و همچنین فرصتی است تا هم اندیشی بین بانوان تاثیرگذار و اصحاب رسانه اتفاق بیفتد تا بتوان گام های نویی را به صورت مستقل در دنیا برداریم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عطاءالله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت اصلاحات در یادداشتی توصیه هایی در باب سخن گفتن خوب و پرهیز از زیاد حرف زن داشته است.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۰    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: روز گذشته وزیر ارشاد از طریق فرودگاه شیراز و سپس محور پر حادثه شیراز به یاسوج وارو مرکز کهگیلویه و بویراحمد شد. فارغ از اینکه باید قدردان وزیر به پاس تحمل شرایط سخت جاده و مخاطرات آن برای حضور در یاسوج باشیم ، ذکر چند نکته را ضروری میدانیم: ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۵    
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد از رشد 6 برابری تعداد خبرنگاران عضو سامانه جامع رسانه های کشور در دولت سیزدهم و 3 برابر شدن تعداد خبرنگاران بیمه شده توسط صندوق اعتباری هنر و افزایش حمایت ها از اهالی رسانه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - سفر نیمروزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان زرخیز ، فرهنگ دوست و متمدن کهگیلویه وبویراحمد توام و همگام با خبرهای خوش و امیدبخش برای اهالی فرهنگ و هنر این سرزمین بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخش اول اعتبارات سند مهندسی فرهنگی تا پایان مهرماه جاری به استان ها ابلاغ که بر اساس اولویت های بومی هر منطقه و مصوبات شورای فرهنگ عمومی هزینه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارشاد برای 58 دفتر فعال سینمای جوان کشور خبری خوش از جنس کمک نقدی میلیاردی داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۶    
وزیر ارشاد گفت: تسهیلات مختلف از جمله خودرو و مسکن برای خبرنگاران بررسی شده و تسهیلات مورد نیاز تامین و پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: تسهیلات مختلف از جمله خودرو و مسکن برای خبرنگاران بررسی شده و تسهیلات مورد نیاز تامین و پرداخت می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارشاد برای حضور به منظور شرکت در اختتامیه جشنواره فیلم و عکس یاسوج _ دنا و چندین برنامه دیگر وارد کهگیلویه و بویراحمد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر ارشاد در این پروژه نیمه کاره زحمتکش پیمانکار پروژه اینگونه عنوان کرد که تا 22 بهمن امسال یک برنامه قطعاً در سالن اصلی این پروژه برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد: در زمینه تسهیلات مختلف برای خبرنگاران ترسالی شده و همه تسهیلات از جمله خودروو مسکن و دیگر تسهیلات مورد نیاز این قشر می آید و پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سفری به استانبول داشتیم مجتمع های آنها را دیدیم که نقشه های مجتمع های بزرگ فرهنگی هنری ما بسیار بهتر از آنهاست.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۷    
وزیر ارشاد در گفت وگویی اعلام کرد: موانع حج عمره برطرف شده/ زائران ایرانی امسال به حج عمره مشرف می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که مجتمع فرهنگی هنری یاسوج یک مرکز زیبا و بی نظیر است گفت: بخش اول آن تا 22 بهمن آماده خواهد شد و امیدواریم این کار بزرگ را در کمترین زمان تقدیم مردم فرهنگ دوست کهگیلویه وبویراحمد کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۱    
وزیر ارشاد برای حضور به منظور شرکت در اختتامیه جشنواره فیلم و عکس یاسوج _ دنا و چندین برنامه دیگر وارد کهگیلویه و بویراحمد شد و از پروژه بزرگ مجتمع فرهنگی و هنری شهر یاسوج که سال ها نیمه تمام مانده و اکنون فعال شده بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان، گفت: محمدمهدی اسماعیلی برای حضور در آئین اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه یاسوج به این استان سفر کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان، گفت: محمدمهدی اسماعیلی برای حضور در آئین اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه یاسوج به این استان سفر کرده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که برخی دلیل حضور مجتبی امینی، تهیه کننده ی سریال گاندو به همراه ابراهیم رئیسی در آمریکا را ساخت فصل سوم این سریال اعلام کرده بودند، وزیر ارشاد اسلامی دولت سیزدهم این ادعا را تکذیب کرد اما گفت حضور آقای امینی در آمریکا برای مستندسازی بوده است. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۱    
یاسر احمدوند؛ معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد در دیدار با ایثارگران و خانواده شهدا گفت: این روزها برای نسل جوان شبهه هایی مطرح می شود که باید پاسخ داده شود. باید فضایی فراهم کنیم که این شبهات رفع شود چرا که مهم ترین نکته در خصوص مسئله جنگ پاسخ دادن به شبهات است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۰    
توضیحات اسماعیلی، وزیر ارشاد درباره برگزار نشدن کنسرت در استان های مذهبی را ببینید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با شیخ عبدالرحمن بن حمد آل ثانی وزیر فرهنگ قطر دیدار و گفت و گو کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر ارشاد در حاشیه جلسه چهارشنبه دولت در جمع خبرنگاران گفت که در هیچ استانی برای برگزاری کنسرت مشکلی نداریم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه هیئت دولت گفت: اینترنت خبرنگاران برای همه کسانی که درخواست داشته اند به مبادی ذی ربط منتقل شده است.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران آماده توسعه روابط با قطر در همه زمینه ها به ویژه در حوزه فرهنگی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مستند پرچمدار به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد شلتوکی و از تولیدات خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با موضوع قدرت پهپادی ایران، عصر سه شنبه 4 مهرماه 1402 با حضور سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، علی نادری مدیرعامل ایرنا، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور در دوازدهمین اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی به قطر سفر کرده است، با وزیر فرهنگ، گردشگری و میراث عراق دیدار و گفت وگو و همچنین در دیدار با دبیرکل شورای فرهنگ کویت بر تقویت و توسعه روابط فرهنگی دو کشور تاکید کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت:بر اساس آمار های موجود هم اکنون 2 هزار نفر از مدیران رسانه ای کشور زنان هستند و بیش از 40 درصد از خبرنگاران کشور را زنان تشکیل می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
پیام معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت برگزاری بیست و یکمین دوره جشنواره بین المللی نمایش های آیینی و سنتی منتشر شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عبارت و برند (هنرستان هنرهای زیبا) به نام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در سازمان ثبت اسناد ملی ثبت شده است با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سیدعطاالله مهاجرانی نوشت: نتانیاهو نه تنها با کتاب مقدس آشنا نیست، بلکه فهمی نارسا و شکسته از پیام های کتاب مقدس دارد. پیشنهاد می کنم نتانیاهو سه گانه ایلی ویسل را بخواند، آنجا که می گوید، ما قربانی هلوکاست بودیم اما به جلاد تبدیل شدیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر فرهنگ پاکستان، بر تسریع در تولید مشترک فیلم سینمایی اقبال لاهوری و آموزش هنرهای ایرانی در مدارس پاکستان تاکید کردند.
اقتصاد ایران: وزیر ارشاد در اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی گفت: پیشنهاد می کنم دبیرخانۀ گفت وگوهای فرهنگی ذیل دبیرخانۀ اصلی آیسسکو تشکیل شود و گفت وگوهای نخبگان فرهنگی در این چارچوب شکل بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر ارشاد در اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای اسلامی گفت: پیشنهاد می کنم دبیرخانۀ گفت وگوهای فرهنگی ذیل دبیرخانۀ اصلی آیسسکو تشکیل شود و گفت وگوهای نخبگان فرهنگی در این چارچوب شکل بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین : محمدمهدی اسماعیلی در بدو ورود مورد استقبال شیخ احمدبن سعود آل ثانی مشاور وزیر فرهنگ قطر قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر ارشاد همزمان با آغاز سال تحصیلی با حضور در هنرستان کمال الملک به صورت نمادین زنگ آغاز مدرسه را نواخت و در ادامه از فارغ التحصیلان برگزیده این هنرستان در کنکور سراسری هنر قدردانی کرد.
اقتصاد آنلاین / فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در مورد تغییر نام وزارت ارشاد گفت: با صحبتی که در مجلس با نمایندگان مردم برای این مساله داشتیم و با توجه به استدلالاتی که مطرح شد دوستان مجلس برای تغییر نام وزارت ارشاد قانع شدند و اگر در صحن مجلس فرصتی باشد به آن نیز پرداخته می شود.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار متنی از ایده و طراحی اخیر سازمان زیباسازی شهرداری تهران در پاسداشت هنری سینمایی هفته دفاع مقدس در حالی قدردانی کرد که برخی از این پوسترها رسما تبلیغ فیلم های تولید شده در ژانر ضد دفاع مقدس بوده و برخی نیز حاوی جملاتی در تعارض با مبانی انقلاب اسلامی و ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اصولاً هویت صنفی در حرفه ای مانند روزنامه نگاری با فعالیت خود فرد شکل می گیرد و این دولت نیست تعیین می کند که چه کسی روزنامه نگار هست و یا نیست. در هیچ کجای دنیا هم شما چنین چیزی را مشاهده نمی کنید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۰    
محمد خزاعی معاون وزیر ارشاد در دومین روز سفر خود به خراسان رضوی از ظرفیت های فرهنگی هنری شهرستان کاشمر بازدید و در جمع هنرمندان شهرستان حضور یافت.