چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۲۳:۱۲Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر ارشاد»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه برگزاری چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران پیامی را خطاب به مخاطبان و هنرمندان شرکت کننده در این رویداد منتشر کرد.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
مدیرعامل اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت ضمن تشکر از نتایجی که نشست مشترک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فراکسیون قرآن و عترت در پی داشته است، گفت: نقطه نظرات وزیر درباره بیمه فعالان قرآنی و حتی توجه در اصلاح نام صندوق هنر، یکی از نکات برجسته و دقیقی بود که نشان دهنده مطالعه ایشان است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - روز گذشته اعضای جدید هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی با حکم وزیر ارشاد و به پیشنهاد محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی منصوب شدند. بررسی چهره های حذف شده و چهره های تازه معرفی شده نشان از چرخش فرهنگی بنیاد فارابی به زمین اقتصاد دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارشاد در جلسه شورای معاونانش از تصمیم این وزارتخانه برای تأسیس مرکز حافظ پژوهی در شیراز با موافقت رئیس جمهور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴    
مراسم اختتامیۀ ششمین دورۀ دوسالانۀ ملی خوشنویسی ایران، عصر امروز با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در محوطۀ باغ سعادت آباد و کاخ موزۀ چهلستون قزوین برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر ارشاد از تشکیل شورایی در عرصه بین الملل برای تدوین برنامه جهت حضور ایران در عرصه های بین المللی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۰    
جلسه فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی ظهر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
انتخاب: محمدمهدی اسماعیلی گفت: ادبیات جوانان پیش برنده است و در مقابل ادبیات محافظه کاری قرار دارد و این باعث می شود جوانان با دقت از آرمان های انقلاب دفاع و دستاوردهای آن را روایت کنند و در عین حال جلوی روایت های نادرست را بگیرند و با تیغ تیز انتقاد از نارسایی ها صحبت کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از احیای قانون خرید آثار هنری هنرمندان توسط دستگاه های دولتی خبر داد و گفت: امروز در اتاق کار مدیران ارشد نظام مانند وزارت خانه ها و استانداری ها تابلوهای آثار نفیس بزرگان هنری ایران بدرخشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: ایجاد مراکز و زیرساخت های مناسب در کشور از برنامه های دولت سیزدهم است، ما در شهرهای مختلف در حال توسعهٔ ظرفیت های فرهنگی هنری با توجه به شایستگی های آن جا هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به بخش طرح و برنامه وزارتخانه ماموریت داده ام سامانه ای راه اندازی کنند تا از طریق آن اخطاردهی در زمینه تخلف عدم استفاده از زبان و خط فارسی صورت بگیرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه انتخابات اعضای هیئت منصفه مطبوعاتی و سیاسی با حضور نماینده اژه ای و وزیر ارشاد تشکیل شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه انتخابات اعضای هیئت منصفه مطبوعاتی و سیاسی با حضور وزیر ارشاد امروز در تهران تشکیل شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: رسیدگی به جرائم سیاسی با حضور هیئت منصفه مطبوعات
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۷    
برای شرکت در اختتامیه ششمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران و تجلیل از هنرمندان برگزیده، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز - دوشنبه 26 مهرماه- به استان قزوین سفر می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۶:۰۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: خوشبختانه نمایش خانگی امروز در کشور دارای یک بستر گسترده ای از برنامه های متنوع است که توانسته در جامعه مخاطب خوبی را به خود جذب کند، اما طبیعتا این مخاطب کیفیت برنامه هم برایش مهم است از این رو نباید هر برنامه ای در این بستر برای مخاطب پخش شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان، صاحب نظران و فعالان فرهنگی ضروری است حوزه های تخصصی نسبت به راه اندازی هیات های اندیشه ورز اقدام کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر ارشاد در جلسه شورای معاونان این وزارتخانه، گفت: به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان، صاحب نظران و فعالان فرهنگی ضروری است حوزه های تخصصی نسبت به راه اندازی اتاق فکر اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در حکمی از سوی وزیر ارشاد منصوب شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز سه شنبه هفته جاری مهمان فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سومین همایش منادیان وحدت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به میزبانی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۰    
ابدالی با بیان اینکه مرحله کشوری چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان از 27 مهرماه در مشهد مقدس آغاز می شود، گفت: این رقابت ها 29 مهرماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود پایان می دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : وزیر ارشاد گفت: مسئله فرهنگ در کشور باید هم در برنامه ریزی و هم بودجه ریزی در اولویت باشد و در برنامه های استانی هم باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با جدیت به دنبال این است که فرهنگ را به یکی از مسائل اصلی حوزه حکمرانی تبدیل کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۲    
احمد نجفی بازیگر شناخته شده که سابقه حضور در شورای عالی سینما را دارد در گفتگوی زنده با رادیوگفتگو، بخشی از خاطرات خود از ادوار مختلف سینما را روایت کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر ارشاد درباره تازه ترین اخبار از مسکن خبرنگاران گفت: یک قرارداد الحاقی با وزیر راه منعقد کرده ام که 14 هزار واحد مسکن برای اصحاب رسانه به رقم قبلی که نزدیک به 10 هزار واحد بود، اضافه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۷    
ایرنا- شیراز- محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که همزمان با سفر استانی دولت به فارس سفر کرده است، پنجشنبه از تالار مرکزی در حال ساخت این شهر بازدید کرد و برای به پایان رسیدن این پروژه ارزشمند اما ناتمام قول مساعدت داد. /عکس: شیواالسادات عطاران
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها_ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: تکمیل تالار مرکزی شیراز نیز 200 میلیارد تومان بودجه نیاز داشت که تا سال 1403 این اعتبار تامین و تالار تکمیل می شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پخش صدای اذان از هزار مسجد آلمان با واکنش جالب عطاالله مهاجرانی مواجه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه همزمان با سفر استانی دولت به عنوان نماینده رئیس جمهوری به شهرستان ارسنجان سفر و در بازدید از پروژه های در حال احداث این شهرستان بر تکمیل طرح های نیمه تمام و شتاب بخشی به توسعه منطقه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به ارسنجان از محل جدید احداث کتابخانه عمومی بازدید و از نزدیک مشکلات این شهرستان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه در سفر به شهرستان پاسارگاد از موزه این شهر که تکمیل آن 50 سال معطل مانده بازدید و نوید پیگیری تامین اعتبار برای تکمیل آن را داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت یادروز حافظ شیرازی با حضور اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خزعلی مشاور رییس جمهور در امور بانوان، آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس، مدیران ارشد استانی و شهری در جوار حافظ شیرازی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز- وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی گفت: حافظ و سعدی دو شخصیتی هستند که هیچکس نمی تواند آنان را کتمان کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر ارشاد در نخستین جلسه شورای مدیران این معاونت گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که ناشران خودشان در وهله اول ممیزی آثار خود را انجام دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از فعالان تشکل های دانشجویی در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، با انتقاد از نحوه مدیریت پیاده روی اربعین، خواستار انتصاب یک چهره جوان در سازمان حج و زیارت شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۵    
وزیر ارشاد گفت: وقف یکی از مظاهر مهم تمدن اسلامی در حفظ ونگهداشت میراث ماندگار است و نقش مهمی در حوزه اقتصادی و محرومیت زدایی دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۳    
عدم اعتبار کافی در ردیف بودجه و عدم تخصیص آن همواره یکی از معضلاتی بوده که جامعه قرآنی کشور با آن دست و پنجه نرم می کرده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی در دیداری با حسن یزدانی و امیرحسین زارع، دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی کشتی آزاد نروژ از آنان تجلیل کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۰    
نشیت خبری جایزه قرآنی حافظ با حضور عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد ،. مرتضی خدمتکار، مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قران و عترت، علی محمد مودب مدیرعامل شهرستان ادب در سالن کنفرانس معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارشاد در آیین گرامیداشت روز حافظ شیرازی گفت: بیستم مهر هر سال به نام حافظ شیرازی نامگذاری شده است. حافظ در شعر و ادبیات فارسی یکی از قله های فتح ناشدنی و از جمله بزرگ ترین مفاخر تاریخی کشور ما است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، نشست خبری انجمن خوشنویسان ایران سه شنبه 20 مهر در آستانه آغاز هفته خوشنویسی و روز ملی خوشنویسی با حضور غلامحسین امیرخانی رئیس هیأت مدیره انجمن خوشنویسان ایران، علی اشرف صندوق آبادی عضو شورای عالی و نایب رئیس انجمن، عارف براتی مدیر اجرایی انجمن ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد در حکمی محمد خُدادی را به سمت مشاور وزیر و دبیر کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا، منصوب کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، محمدحسین ایمانی خوشخو را به عنوان مشاور وزیر در امور سیاستگذاری های کلان و توسعه فعالیت های فناورانه فرهنگی و هنری منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد که به تازگی با حکم وزیر ارشاد عهده دار یک سمت مدیریتی جدید هم شده است، درباره تازه ترین اقدامات این مجموعه در زمینه برگزاری کنسرت ها توضیحاتی را ارائه داد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۲:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
جالب است که وزیر ارشاد که حکم انتصاب مدیرعامل جدید ایرنا را صادر کرد، در متن حکم به یکی از اساسی ترین معضلات دیرپای کارکنان این سازمان، که همانا معیشت آنهاست، اشاره نکرده و محمد خدادی( معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد دولت روحانی) که به برکت پیشینه همکاری با بنیاد برکت ...