جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۳:۲۴Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیاستگذاری»

گروه استان ها رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان هرمزگان از برگزاری نماز جمعه این هفته در سراسر استان با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
همدان- ایرنا- مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان همدان گفت: نماز جمعه این هفته (هشتم اسفند) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در 25 شهر استان اقامه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۲۶    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس گفت: نماز جمعه این هفته 8 اسفند در 58 شهر استان از جمله شیراز اقامه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رشت- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان گفت: اقامه نماز جمعه فردا در شهرهای نارنجی از نظر کرونا منوط به تصمیم ستاد شهرستانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا _ ربیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان گفت: نماز جمعه فردا در رشت مرکز استان اقامه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- مسئول نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته (8 اسفند ماه) در 30 نقطه شهری استان با رعایت پروتکل های بهداشتی اقامه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در گیلان، از لغو نماز جمعه در یک شهر خبر داد و گفت: نماز جمعه در شهرهای دارای وضعیت نارنجی با نظر کمیته شهرستانی مبارزه با کرونا خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نماز جمعه هشتم اسفند ماه در تمام پایگاه های خراسان رضوی اقامه می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نماز جمعه هشتم اسفند ماه همانند 6 هفته اخیر در تمامی 53 پایگاه اقامه نماز جمعه این استان برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نماز جمعه هشتم اسفند ماه همانند 6 هفته اخیر در تمامی 53 پایگاه اقامه نماز جمعه این استان برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۷    
اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره فرهنگی هنری و اجتماعی پروین به میزبانی دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه مدیریت عرصه فرهنگی از واجبات حاکمیت اسلامی است، گفت: ذات حاکمیت اسلامی فرهنگی است و در حوزه فرهنگی حاکمیت باید طبق نقشه طراحی شده امور فرهنگی پیش برود.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،؛ فرماندار شاهین شهر و میمه در اجلاس استانی ائمه جمعه با حضور امام جمعه اصفهان ، استاندار و رییس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور شرکت نمود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ️شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان در اطلاعیه ای اعلام کرد که نماز جمعه این هفته در پنج شهر گلستان اقامه نخواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران گفت: ولادت حضرت علی(ع) در خانه کعبه فضیلتی ممتاز و مختص به امیرمؤمنان است و نشان از شرافت و کرامت حضرت پیش خداوند دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مصوبه جدید ستاد هماهنگی اقتصادی دولت درباره بازگشت 4 مسئولیت سیاستگذاری تجاری بخش کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی نشان می دهد که دولت بر اشتباه بودن تصمیم قبلی خود در لغو قانون تمرکز مهر تایید زده است.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور چهره های علمی کشور، نشان جهانی خادم المصطفی(ص) به همراه اول اعطا شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۱    
مدیرکل تبلیغ و امور دینی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری شورای سیاستگذاری قرآن و عترت این دانشگاه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قم خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
روانشناس حوزه کودک و نوجوان ضمن بررسی شاخص های مؤثر بر سلامت روان، رسیدگی به سلامت روان خصوصاً در دوران شیوع کرونا و در گروه های آسیب پذیر همچون کودکان و نوجوانان را بسیار ضروری دانست و بر سیاستگذاری مناسب و سریع جهت پیشگیری از بحران های اساسی که در نسل آینده به واسطه مشکلات سلامت روان ایجاد می ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۰    
حسن روحانی در حالی روز دوشنبه در احکامی جداگانه، شش عضو شورای عالی ورزش و تربیت بدنی را منصوب کرد که به نظر می رسد دولت دوازدهم در ماه های پایانی به فکر احیای یکی از مهم ترین شورا های تعطیل شده ورزش افتاده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- حجت الاسلام احمدعلی قانع به حکم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به امامت جمعه بخش کن شهر تهران منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما برای توسعه پایدار فراتر از حرف و شعار، نیازبه الگوهای کاربردی برگرفته از تجربه های موفق جهانی داریم، الگوهایی که نه به اسم محیط زیست مانع توسعه بشوند و نه بخاطر یک منفعت بخشی، منافع ومصالح ملی را دچار آسیب کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای سیاستگذاری جایزه مصطفی(ص) گفت: بنیاد جایزه مصطفی (ص) هیچ ردیف بودجه دولتی ندارد و این ظرفیت سازی بزرگ با کمک های مردمی محقق شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی ارتقای جایگاه مهندسان و ارایه خدمات تخصصی توسط آن ها را در اولویت سیاستگذاری کلان وزارت راه و شهرسازی برشمرد و از راه اندازی مرکز اسناد و موزه ملی مهندسان ایران و همچنین ارسال لایحه قانون نظام مهندسی و اصلاح مفاد آیین نامه آن به دولت خبر داد.
امید نامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۳    
پس از آنکه شورای عالی سیاستگذاری موفق شد جریان اصلاحات را در دو انتخابات ریاست جمهوری و یک انتخابات مجلس به پیروزی برساند شرایط به شکلی رقم خورد که در انتخابات مجلس یازدهم اصلاح طلبان موفق نشوند از ظرفیت های خود برای حضور در انتخابات استفاده کنند و به همین دلیل عمر شورای عالی سیاستگذاری به پایان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل پتروشیمی ایلام گفت: سرمایه گذاری های کلان نظام در یک دهه اخیر از جاده، فرودگاه، کشف میادین نفت و گاز و احداث پالایشگاه و پتروشیمی تا رونق گردشگری مذهبی نشان می دهد که ایلام، از یک استان حاشیه ای به یک استان محوری در سیاستگذاری های کلان تبدیل شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۲    
رصدخانه مهاجرت ایران (وابسته به پژهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف) در گزارش جدید خود به بررسی جدیدترین آمار اتباع ایرانی در ترکیه پرداخته است.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: عضو هیات مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو از رسیدن مطالبات قطعه سازان از خودروسازان به بالای 30 هزار میلیارد تومان خبر داد و گفت ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، جمعی از قطعه سازان کشور امروز در نشستی خبری با اعلام اینکه مطالبات قطعه سازان از خودروسازان به بالای 30 هزار میلیارد تومان خبر رسیده است اعلام کردند چالش بزرگ قطعه سازان برای سال آینده است که چه اتفاقی می افتد و خودروسازان با این زیان و ضرر هنگفت سالانه تا چه زمانی ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۳    
تهران (پانا) - به مناسبت 99 سال سیاستگذاری در حوزه نظام تعلیم و تربیت کشور؛ وبینار بررسی جایگاه و کارکردهای شورای عالی آموزش و پرورش روز دوشنبه 18 اسفند ماه 99 برگزار می شود. ...
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: امکانات بخش کشاورزی فرسوده و قدیمی هستند و نیاز به بازسازی دارند و متاسفانه نتوانسته ایم از توان علمی کشاورزان خود بهره بگیریم این موضوع نیازمند سیاستگذاری است. بحث اینجاست که یافته های به روز نباید در قفسه های کتابخانه ها خاک بخورد.
دومین جلسه شورای سیاستگذاری کانون های مساجد استان مرکزی یکشنبه 3 اسفند ماه سال جاری در دفتر معاونت محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سیاست خارجی به خبرآنلاین گفت:اگر آمریکا ایران را متقاعد کنند که فرایند گفت وگو برای شکست طراحی نشده، گفت وگوی مستقیم شکل می گیرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجم تسهیلات اعطایی به کل صنعت و بویژه بنگاه های کوچک تناسبی با سهم این بنگاه ها از اشتغال و تولید ناخالص ملی ندارد و این نوع سیاستگذاری و مدیریت، بیانگر نوعی توزیع ناعادلانه است و کارایی بخش صنعت در تنظیم بازار بی ارتباط با این موضوع نخواهد بود ...
صدا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بایدن هنوز با محمد بن سلمان ولیعهد و حاکم عربستان سعودی، متحد 75 ساله آمریکا تماس نگرفته است. رجب طیب اردوغان رئیس جمهورترکیه به عنوان کشور متحد ناتو نیز تماسی از سوی بایدن نداشته است. عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر، کشوری که مدتها در مرکز سیاست های ایالات متحده در منطقه بود، نیز چنین بود است. ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی، معاون فنی و امور گمرکی گفت: سیاست گذار در کنترل واردات موز ستاد تنظیم بازار، وزارت جهاد و وزارت صمت است و گمرک فقط نقش یک مجری را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یک روانشناس بالینی تاکید می کند، گذر از بحران پساکرونا به سیاستگذاری و اولویت بندی از نظر انجام مداخلات در نظام سلامت در سطح ملی به کمک روانپزشکان و روانشناسان و دیگر متخصصان و صاحب نظران مربوط نیاز دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای سیاستگذاری عفاف و حجاب کشور در اراک: کنترل فضای مجازی با برنامه ریزی امکان پذیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۶    
گروه استان ها- دبیر شورای سیاستگذاری عفاف و حجاب کشور گفت: نقشه مهندسی فرهنگی کشور باید مورد توجه و اجرا قرار گیرد.
کانون فرهنگی و هنری مقاومت در آستانه میلاد مولای متقیان، امیر مؤمنان (علیه السلام) در مسجد علی بن ابیطالب (علیه السلام) منطقه آذرسا بجنورد با حضور نماینده ولی فقیه و مسئول دبیرخانه شورای سیاستگذاری ستاد فهما کشور افتتاح شد.
مسئول دبیرخانه شورای سیاستگذاری ستاد فهما کشور به فعالیت 14 هزار باب کتابخانه روستایی در مساجد کشور اشاره کرد و گفت: بیش از نیمی از کانون های فرهنگی و هنری در روستاها راه اندازی شده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی دولت گفت: به جای پول پاشی از گروه های اجتماعی خاص حمایت اقتصادی کردیم. علی ربیعی در حاشیه بازدید از برنامه جمعیت طلوع بی نشان ها اظهار کرد: برنامه امروز ما معطوف به سیاستگذاری است که در رابطه با اشتغال حمایتی و حمایت از گروه های اجتماعی خاص که به چرخه اشتغال برگردند، دنبال کردیم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی رباطی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره کارگزاری بورس بیمه نوشت:مشکل (مساله) بحران؛ چرخه جریان منفی سیاستگذاری است. ساختار هر چه کاراتر باشد، این جریان پیش نمی رود. شب اعلام تصمیم دامنه نامتقارن که عده ای با استدلالاتی عجیب جشن گرفته بودند، گفتم که این تصمیم مساله بورس را به بحران تبدیل خواهد کرد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، علی ربیعی سخنگوی دولت عصر شنبه در حاشیه بازدید از سرای حافظ مرکز اشتغال و کارآفرینی بهبود یافتگان از اعتیاد و کارتن خوابی گفت: برنامه ای که امروز داشتیم معطوف به سیاستگذاری در رابطه با اشتغال حمایتی و هم حمایت از گروه های اجتماعی خاص که به چرخه زندگی برگردند است. [...]
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/مرکزی دبیر شورای سیاستگذاری عفاف و حجاب کشور گفت: بدون کنترل و اشراف بر اطلاعات عمقی جامعه نمی توان ظاهر آنرا کنترل کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - دبیر شورای سیاستگذاری عفاف و حجاب کشور گفت: 10 درصد از فضای پارک ها و بوستان ها در استان های مختلف برای ورزش و تفریحات بانوان اختصاص می یابد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و سیاستگذاری پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: قانون پیشگیری و برخورد با تخلفات علمی با پیگیری های وزارت های علوم و بهداشت، در مجلس شورای اسلامی تصویب و آیین نامه اجرای آن تدوین و کمیته اخلاق نیز در دانشگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه ها تشکیل شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۱    
در نگاه دولت مردان ایالات متحده طرح بزرگ خاورمیانه با اهداف نهان و آشکاری پا به عرصه ظهور در دکترین سیاستگذاری این کشور گذاشت ولی یکی از رویکردهای مهمی که در این باب همه پژوهشگران و تحلیلگران این حوزه بر آن بر سر یک کلام هستند رویکرد مهم اقتصاد است ...