سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۰:۰۱Oct 2020 27

جدیدترین‌های «شورای عالی امنیت ملی»

دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به رفتار نابخردانه مکرون‬ در اسلام ستیزی علنی، به رئیس جمهور فرانسه پیشنهاد کرد که بیشتر تاریخ بخواند و به حمایت آمریکای درحال افول و صهیونیسم رو به اضمحلال دلخوش نباشد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر، فعال سیاسی اصولگرا می گوید: در سیاست خارجی اینکه با چه کشوری ارتباط داشته باشیم جزو اختیارات رئیس جمهور نیست رئیس جمهور عضو شورای عالی امنیت ملی است و شورای امنیت ملی با ترکیب مشخص شده اش در قانون اساسی در این مورد تصمیم گیری می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتشار توئیتی نسبت به صحبت های رئیس جمهور فرانسه واکنش نشان داد.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با اشاره به رفتار نابخردانه ماکرون در اسلام ستیزی، به وی پیشنهاد داد، بیشتر تاریخ بخواند و به حمایت آمریکای در حال افول و صهیونیسم رو به اضمحلال دلخوش نباشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: رفتار نابخردانه مکرون در اسلام ستیزی علنی نشان از خامی او در سیاست دارد وگرنه در سودای رهبری بر اروپا به اسلام جسارت نمی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با اشاره به رفتار نابخردانه ماکرون در اسلام ستیزی، به وی پیشنهاد داد، بیشتر تاریخ بخواند و به حمایت آمریکای در حال افول و صهیونیسم رو به اضمحلال دلخوش نباشد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه حماسه و جهاد بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سعید جلیلی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی، همزمان با شب شهادت امام حسن عسکری (ع) با حضور در منزل شهید محمد محمدی با خانواده این شهید امر به معروف و نهی از منکر دیدار و گفت وگو کرد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی شهید محمدی را نماد خیرخواهی تفکر بسیجی در جامعه خواند که فراتر از برخی دسته بندی ها در دفاع از حق، جان خود را فدا کرد.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران در حال حاضر 86کلانتری دارد، گفت: تهران باید 200کلانتری داشته باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، پنج سال پیش در چنین روزی، رهبر معظم انقلاب اجرای مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره توافق هسته ای را با انضمام رهنمودهایی مورد تایید قرار دادند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
عبدالله عبدالله، رئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان که در رأس هیأتی به تهران آمده است، دیروز در دومین روز سفرش به ایران با رئیس جمهور و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- تهران- عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان روز دوشنبه با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون مسائل دوجانبه و منطقه ای با وی گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۶۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت که آمریکا به دنبال ناامنی است، فرقی نمی کند افغانستان باشد یا عراق.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اجرایی جمهوری اسلامی افغانستان و دبیر شورای امنیت ملی ایران روز دوشنبه در خصوص همکاری های امنیتی دیدار خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان که امروز یکشنبه به تهران سفر کرده است، با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت وگو خواهد کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۳۳    
به گزارش کرد پرس به نقل از السومریه نیوز، دفتر نخست وزیر عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد: شورای عالی امنیت ملی امروز شنبه به ریاست مصطفی کاظمی نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق، جلسه فوق العاده ای برای بررسی تحولات امنیتی کشور برگزار کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست جزئیاتی از نامه شورای عالی امنیت ملی به این سازمان درباره تحقیقات پیرامون تراریخته، تنوع زیستی و ژنتیکی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: اکنون که بیماری کووید19 واکسن و داروی موثر ندارد، تنها اقدام ممکن پیشگیری است و در این راه شورای عالی امنیت ملی و ستاد ملی کرونا با همکاری نیروی انتظامی باید جمعیت را ساکن نگه دارند تا از انتقال بیشتر کرونا در جمعیت پیشگیری شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سید حسین موسویان، مسئول پیشین کمیته سیاست خارجی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ایران و کریستن فونتن رز، مدیر پیشین حوزه خلیج فارس در شورای امنیت ملی آمریکا، دو مقام پیشین امنیت ملی ایران و آمریکا با رادیو ملی آمریکا درباره "امنیت آمریکا بعد از خروج ترامپ از برجام" به بحث و بررسی پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها کارشکنی ها در توقف یک هفته ای احداث شهر فرودگاهی چابهار به جایی نرسید و با حضور هئیتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس و شورای عالی امنیت ملی حالا استاندار سیستان و بلوچستان می گوید "روند احداث ظرف یک هفته آینده از سر گرفته می شود".
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: نماینده تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به یاد استاد محمدرضا شجریان نوشت: درباره شخصیت استاد آواز و موسیقی سنتی ایران مرحوم محمدرضا شجریان چند نکته قابل ذکر است. او خواندن را به خاطر تربیت خانوادگی از قرائت قرآن و دعا آغاز کرد ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور با انتقاد از رویکرد مجلس در مورد لغو جلسه اخیر سران قوا گفت: جلسه اخیرا به دلیل پروتکل های بهداشتی لغو شد، ولی اتفاقات عجیبی در حال رخ دادن است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور صبح امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره علت لغو جلسه سران قوا از سوی رییس جمهور و حواشی آن اظهار داشت: اساس موضوعاتی که مربوط به سران قوا می شود در چهار شورای عالی مورد بررسی و بحث قرار می گیرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۷    
دنیای اقتصاد : یک روز مثبت و پنج روز منفی، گلایه این روزهای سهامداران خرد بازار سرمایه است. توصیه، درخواست، الزام، هشدار و حالا هم برخورد با حقوقی ها هیچ کدام جواب نداد و اعتماد فعالان هنوز جلب نشده است ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۰    
خاطرات آیت الله هاشمی: آقای [سیدحسین] موسویان آمد و برای کار در دبیرخانه مجمع یا دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مشورت کرد؛ به هر دو جا دعوت شده. گفتم هر دو جا خوب است.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
منصور حقیقت پور می گوید: نظر ائمه جمعه دیدگاه شخصی است، آنان سخنگوی شورای عالی امنیت ملی نیستند. ”
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه کارگر: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، در خصوص حضور در انتخابات 1400، مسئله FATF، جیسون رضائیان، افزایش قیمت بنزین در سال 1398، برجام و... گفت وگویی داشته است که در ادامه می آید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۰۰    
رئیس پلیس پایتخت گفت: 12 سال است که بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی مقرر شده که 40 کلانتری جدید در پایتخت احداث شود و تا این لحظه به رغم پیگیری های فراوان از طرق مختلف، تا این لحظه سنگ روی سنگ گذاشته نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- زینب نورانیان : جلسات و مصوبات بورسی حال بازار سرمایه را خوب نکرد و حالا تصمیم جدید، بر ورود شورای عالی امنیت ملی است! این خبر دیروز در فضای مجازی بین فعالان بورسی دست به دست شد و در نهایت نیز محسن زنگنه ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سهامداران بورس، اول هفته و با شروع کار بازار، با خبر عجیبی روبه رو شدند؛ شورای عالی امنیت ملی به بورس ورود پیدا می کند! در اوایل صبح چند صفحه ای که نام کاربری مشخصی نداشتند، این موضوع را مطرح کردند، اما ساعت 10 صبح، صفحه های دیگری که اسم و رسم دار هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان از تصویب برنامه مدون توسعه پایدار استان خبر داد و گفت: این سند بعد از تصویب در شورای عالی امنیت ملی در برنامه توسعه هفتم کشور و قوانین بودجه ای قابلیت اجرایی خواهد یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۶    
عصر ایران: دریابان علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در یک گفتگوی تلویزیونی گفت: شاید یکی از نقاط ضعف ما این است که ما قیافه هامان تکراری است. فکر در افراد متفاوت فرق دارد. ما باید در طول این سال ها چهره های جدیدی را پرورش می دادیم و این فهم را منتقل می کردیم. ما خساست به خرج دادیم ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتشار تصاویری از محمد الدوره و پدرش تاکید کرد: نتیجه سازش، گستاخی بیشتر رژیم صهیونیستی در تداوم کودک کشی است و خون شهدای مقاومت خط بطلانی است بر این سازش خفت بار.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به بیستمین سالروز شهادت محمد الدوره نوشت: نتیجه سازش، گستاخی بیشتر این رژیم در تداوم کودک کشی است و خون شهدای مقاومت خط بطلانی است بر این سازش خفت بار.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۳۱    
دبیر شورای عالی امنیت ملی امروز سه شنبه در برنامه تلویزیونی با بیان این که جنگ محل تبدیل باورهای دینی به اقدامات عملی مبتنی بر فرهنگ عاشورا شده بود، گفت: آن چیزی که انقلاب ما را پیروز کرد، پیروزی خون بر شمشیر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۴۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی به بیان ناگفته هایی از دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: ایران در ذهن دشمن در سال 1359، ایران قابل تصرف بود و با همین انگیزه صدام سربازش را روانه ایران و جنگ را تحمیل کرد و پیروزی در ذهن او، نه قطعی که حتمی و در حداقل ایام بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه مطمئن باشید هیچ کس به ما حمله نخواهد کرد، گفت: اما ما در جنگ هستیم و همه باید قبول کنیم با حداقل خسارت دشمن را مایوس کنیم تا به جنگ ادامه ندهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی به بیان ناگفته هایی از دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: ایران در ذهن دشمن در سال 1359، ایران قابل تصرف بود و با همین انگیزه صدام سربازش را روانه ایران و جنگ را تحمیل کرد و پیروزی در ذهن او، نه قطعی که حتمی و در حداقل ایام بود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آقای روحانی در زمان ریاست جمهوری خاتمی از مسئولین مذاکرات و دبیر شورای عالی امنیت ملی بوده و همان زمان نیز شاهد بدعهدی و خیانت غربی ها بودند،
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
هیاتی هم از وزارت کشور و شورای امنیت برای بحث وضعیت روستاهای که در نقطه قرمز مرزی قرار دارند تشکیل شده است ولی هنوز تصمیم گیری در این رابطه نشده است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۶:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه شرق: بعد از مشکلات مدید درون مرزی و فرامرزی، مقامات عراق با یک مشکل کیهانی هم مواجه شدند. آیت الله سیستانی، مرجع بزرگ شیعیان عراق، با هینیس پلاسخارت، نماینده سازمان ملل متحد در عراق ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۶    
دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدارش با فؤاد حسین تاکید کرد: که حفظ ثبات و امنیت پایدار در این کشور سیاست دائمی و غیر قابل تغییر جمهوری اسلامی ایران است.
برترین ها / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ب️اشگاه خبرنگاران: فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی صدور هرگونه ابلاغیه برای تخلیه روستا های مرزی استان آذربایجان غربی را تکذیب کرد سردار یحیی حسین خانی صدور هرگونه ابلاغیه برای تخلیه 6 روستای مرزی در شهرستان سردشت از سوی مرزبانی استان را رد کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سعید جلیلی در نشستی که با کارگروه گردشگری دولت سایه برگزار شد، اظهار داشت: اگرچه در حال حاضر به علت شیوع کرونا، سفر و گردشگری توصیه نمی شود، اما برای وضعیت مطلوب این حوزه در شرایط عادی باید برنامه ریزی کرد. ...
دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی درباره دیدارش با فؤاد حسین نوشت: در ملاقات امروز با وزیر خارجه عراق تاکید شد که حفظ ثبات و امنیت پایدار در این کشور و حمایت از خواست و اراده مرجعیت، سیاست دائمی و غیر قابل تغییر جمهوری اسلامی ایران است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۸۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی تازه ترین ها، فؤاد حسین وزیر امور خارجه عراق که روز گذشته به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات ایرانی به تهران سفر کرد؛ پیش از ظهر امروز (یکشنبه) با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و درباره مسائل دوجانبه ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
عصر ایران: علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در خصوص دیدارش با وزیر خارجه عراق در توئیتر نوشت:
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
فواد حسین وزیر امور خارجه عراق، صبح امروز یکشنبه(ششم مهرماه) با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرد.