شنبه ۱۵ آذرساعت ۲۱:۰۷Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امامزاده صالح»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مطابق سال های گذشته و با آغازطرح چهارشنبه های امام رضایی به همت گروه جهادی و خیریه شمس، بیش از 500 وعده غذای گرم در محله فرحزاد توزیع شد. نیازمندان این محله پیش از این ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای کشورمان دوشنبه 10 آذر در امامزاده صالح (ع) تهران آرام گرفت. این ویدیو دقایقی از مراسم تشییع و تدفین فخر ایران را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
با توجه به اینکه شهید فخری زاده اهل قم بود، همه چیز برای تدفین این دانشمند هسته ای در این شهر مهیا بود، اما روز گذشته با توجه به اطلاع رسانی نشدن مکان تدفین، پیکر این شهید در امامزاده صالح(ع) تهران آرام گرفت.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید فخری زاده در جوار شهدای گمنام و شهید مجید شهریاری در موج احساسات تشییع کنندگان بدرقه شد. صبح امروز؛ دوشنبه دهم آذرماه 1399 پیکر مطهر دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده با حضور مسئولین لشکری و کشوری و با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله اجتماعی طی مراسم باشکوهی تشییع و در جوار ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع دوشنبه 10 آذر با حضور خانواده آن شهید و جمعی از مقامات کشوری و لشکری در ستاد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد و پیکر این شهید در امامزاده صالح در تهران به خاک سپرده شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای کشورمان که روز جمعه هفتم آذر ماه به دست عوامل تروریست موساد به شهادت رسید، ظهر دیروز در آستان امامزاده صالح تجریش و در کنار همسنگر خود، شهید مجید شهریاری دیگر دانشمند هسته ای کشورمان که در سال 89 از سوی موساد ترور شد، آرام گرفت.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
پیکر محسن فخری زاده روز دوشنبه با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و خانواده شهید در امامزاده صالح در تهران تشییع و به خاک سپرده شد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آئین خاکسپاری دانشمند شهید محسن فخری زاده صبح امروز دوشنبه با حضور فرماندهان نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید در امامزاده صالح علیه السلام در جوار مزار شهید شهریاری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۵    
پیکر شهید محسن فخری زاده، ظهر امروز در کنار شهید مجید شهریاری در آستان مقدس امامزاده صالح (ع)، آرام گرفت.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وی افزود: خدمات شهید هسته ای دکتر محسن فخری زاده قابل بیان نیست و همین قدر بگویم که دشمنان سال هاست به دنبال ترور وی بودند. این بار هم سیستم اطلاعاتی کشور احتمال حادثه علیه ایشان را پیش بینی کرده بود و حتی مکان هایی که احتمال می دادیم که دشمنان اقدام کنند نیز زیر رصد اطلاعاتی داشت و از طرفی تیم ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع شهید فخری زاده با حضور فرماندهان عالی نیروهای مسلح امروز _دوشنبه 10 آذر 99 _در ستاد وزارت دفاع برگزار و سپس پیکر آن شهید عزیز در امامزاده صالح تهران به خاک سپرده شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
آئین خاکسپاری پیکر مطهر دانشمند شهید فخری زاده به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت با حضور فرماندهان نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید پیش از ظهر دوشنبه 10 آذر 99 برگزار شد اما تعداد محدودی از اقشار مختلف مردم که به صورت اتفاقی در امامزاده صالح در حال زیارت بودند نیز در این مراسم حضور یافتند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صداوسیما : پیکر مطهر شهید دانشمند فخری زاده در حرم امام زاده صالح طواف داده شد و سپس در جوار شهدای گمنام و شهید شهریاری به خاک سپرده شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پیکر شهید محسن فخری زاده - دانشمند صنعت دفاعی و هسته ای ایران - که عصر جمعه ترور شده بود، پیش از ظهر دوشنبه (10 آذر) در امامزاده صالح در تهران به خاک سپرده شد. پیکر این شهید، در دو روز اخیر به حرم امام رضا (ع) در مشهد، حرم حضرت معصومه (س) در قم و حرم امام خمینی (ره) در تهران منتقل شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پیکر شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان که روز جمعه هفتم آذر ماه به شهادت رسید؛ در امامزاده صالح تهران دفن شد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد میر دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حاشیه مراسم تدفین شهید محسن فخری زاده در امامزاده صالح (ع) تهران با بیان اینکه به غمناک و غصه دار شدن ملت ایران نسبت به از دست دادن چنین فرد صالح ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۲:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: پیکر مطهر دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده دقایقی پیش در حرم رضوی طواف داده شد. مراسم طواف پیکر شهید محسن فخری زاده برای جلوگیری از ازدحام جمعیت بدون اعلام قبلی و عمومی انجام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تدفین شهید محسن فخری زاده، امروز در آستان مقدس امامزاده صالح (ع)، برگزار شد.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۲    
تهران- ایران پرس: آیین تشییع و اقامه نماز بر پیکر دانشمند شهید محسن فخری زاده امروز (دوشنبه) با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید برگزار و پس از آن پیکر پاک ایشان در امامزاده صالح تهران آرام گرفت.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: آئین خاکسپاری دانشمند شهید محسن فخری زاده صبح دوشنبه با حضور فرماندهان نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید در امامزاده صالح علیه السلام برگزار شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۰    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دستگاه های اطلاعاتی به این اطلاعات رسیده بودند که شهید فخری زاده مورد هدف اقدام تروریستی قرار می گیرد و در کدام محل نیز قرار است عملیات دشمن انجام شود. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر شهید فخری زاده صبح امروز با حضور خانواده ایشان و جمعی از مقامات کشوری و لشکری در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار و پیکر این دانشمندان صنعت دفاعی و هسته ای کشور و رئیس مرکز پژوهش و نوآوری وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران در صحن امامزاده صالح تهران به خاک سپرده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبر همین قدر کوتاه و تلخ بود؛ محسن فخری زاده معاون وزیر دفاع در شهر آبسرد دماوند ترور شد؛ حالا مردم اینجا، در پشت درهای بسته امام زاده صالح (ع) با چشمانی گریان و دلی پر از اندوه با مایه فخر ایران خداحافظی می کنند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دستگاه های اطلاعاتی به این اطلاعات رسیده بودند که شهید فخری زاده مورد هدف اقدام تروریستی قرار می گیرد و در کدام محل نیز قرار است عملیات آنها انجام شود. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۶    
پیکر دانشمند هسته ای و دفاعی کشور شهید محسن فخری زاده در صحن آستان امام زاده صالح(ع) آرام گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: مداحی زیبای مهدی رسولی در رسای شهید فخری زاده
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده در وزارت دفاع برگزار شد. تصاویری از همسر و فرزندان این شهید را در ادامه می بینید.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید دانشمند محسن فخری زاده در حرم امام زاده صالح (ع) طواف داده شد و سپس در جوار شهدای گمنام و شهید شهریاری به خاک سپرده شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: پیکر مطهر شهید محسن فخری زاده در حرم امام زاده صالح طواف داده شد و سپس در جوار شهدای گمنام و شهید شهریاری به خاک سپرده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
آئین خاکسپاری دانشمند شهید محسن فخری زاده صبح دوشنبه با حضور فرماندهان نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید در امامزاده صالح علیه السلام در جوار مزار شهید شهریاری برگزار شد. ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۲    
مراسم تدفین پیکر شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حرم امامزاده صالح (ع) در تجریش هم اکنون به صورت زنده در حال پخش از خبرگزاری ایران پرس است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آیین تشییع و اقامه نماز بر پیکر دانشمند شهید محسن فخری زاده امروز، دوشنبه با حضور فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح و خانواده معظم شهید با سخنرانی وزیر دفاع برگزار و پس از آن پیکر پاک ایشان در امامزاده صالح (ع) در تهران آرام گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مراسم تشییع پیکر شهید محسن فخری زاده در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور جمعی شخصیت ها، مقامات و فرماندهان ارشد نظامی کشور برگزار و برای خاکسپاری به آستان مقدس امامزاده صالح منتقل شد.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید دانشمند محسن فخری زاده در امامزاده صالح (ع) تهران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مراسم تدفین پیکر شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای و دفاعی کشور با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در امامزاده صالح برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای شهید، که جمعه عصر در آبسرد دماوند ترور شد، قرار است امروز در این جا، امامزاده صالح تجریش، در شمال تهران، به خاک سپرده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
صحن امامزاده صالح (ع) که با توجه به محدودیت ها تعطیل شده بود، با پیگیری های متولیان این آستان از ساعت 10 تا 18 با رعایت نکات بهداشتی پذیرای زائران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
چیکو یکی از شهروندان برزیل با حضور در امامزاده صالح (ع) مسلمان شد و پس از گرایش به اسلام، نام خود را از چیکو به محمد تغییر داد.
عقیق   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۴    
توصیه های مدیر آستان امامزاده صالح به کارگردان سلمان فارسی
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا طاهری پنجشنبه این هفته دعای پرفیض کمیل را در جوار امامزاده صالح (ع) تجریش قرائت می کند و به صورت آنلاین از شبکه های مجازی پخش می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رجب نعمتی قرا سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران امروز(20آبان) با حضور در امامزاده صالح کوچکسرا قائم شهر به مقام شامخ شهیده مدافع سلامت مریم صوفی پرستار قائم شهری ادای احترام کرد.
روح الله رستمی ملی پوش پاراوزنه برداری کشورمان با حضور در امام زاده صالح (ع)، دو مدال طلای خود در مسابقات آسیایی و جهانی را به آستان مقدس این بقعه متبرکه تقدیم کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تولیت جدید امامزاده صالح (ع) تجریش، فعالیت های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی انجام شده در مدت حضور در این آستان را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون مؤسسه خیریه حضرت رقیه (س) گفت: با مشارکت تولیت امامزاده صالح (ع)، بنیاد علوی، مردم و خیرین، 2200 بسته غذایی برای نیازمندان تهیه می شود که نیمی از آن آماده شده و توسط گروه های جهادی به دست نیازمندان مرزنشین می رسد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
از ارسال 1100 بسته مواد غذایی از امامزاده صالح (ع) برای نیازمندان تا کشف و نابودی لانه زنبور های قاتل در آمریکا در نویت عکس به نمایش درآمده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عده ای از خیرین 1100 بسته مواد غذایی از امامزاده صالح (ع) برای نیازمندان ارسال کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۰    
بیش از هزار و 100 بسته کمک مومنانه امروز در آستان مقدس امامزاده صالح (ع) تهیه و ارسال شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرگ های گرانقیمت از صحن امامزاده صالح تا گندلوگ لواسان، از مسجد الزهرا تا نور از سنگ های گرانیتی تا مرمر، از مداحی و موسیقی عرفانی به پخش زنده مراسم و فیلم و عکس های تدوین شده حرفه ای رسیده است.