سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۴۹Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

عقیق (aghigh.ir)

  ۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به آغاز ثبت نام سفر به عتبات پس از لغو ویزای عراق برای سفرهای هوایی گفت ...
  ۸ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه علمای اسلام پس از تخریب بقیع، با فشار بر حکام سعودی از تخریب حرم نبوی جلوگیری کردند، گفت: ساخت بقیع آرزوی دیرینه مسلمانان به ویژه شیعیان است.
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با بیان اینکه مسأله بقیع همچون غیبت حضرت یوسف (ع) برای پدرش حضرت یعقوب (ع) است که هیچ گاه ناامید نشد، گفت: خودتان را برای ساخت بقیع آماده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سلسله جلسات تخصصی نوحه با عنوان دم آهنگ با هدف بررسی سیمای امام حسین (ع) در نوحه های دهه 90 با حضور جمعی از فعالان عرصه نوحه کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت اربعین ارتحال حکیم متاله، جامع معقول و منقول حضرت آیت الله حسن زاده آملی از طرف حضرت آیت الله جوادی آملی در شهر مقدس قم برگزار می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوالقاسمی می گوید خداوند قصد دارد با جریان صلواتش به سوی ما، امت پیامبر را از عمق و ظلمت دنیا به سمت آسمان ها یعنی فضای نورانی بالا ببرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۱    
مسائل و موضوعات اخلاقی، فقهی، اعتقادی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، تربیتی مطرح شده در قرآن کریم مطالبی نیستند که ضعف پذیر باشند و در عصر پیشرفت و تکنولوژی دچار فرسودگی و ناکارآمدی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مراسم هفتگی قرائت ادعیه در مسجد مقدس جمکران این هفته نیز برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۰    
مراسم جشن ولادت حضرت محمد وامام جعفر صادق ع در حسینیه نخل / هیئت کربلای رفسنجان با سخنرانی حجت الاسلام رمضانی و با نوای کربلایی مجتبی رمضانی و حاج اسلام میرزایی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن میلاد پیامبر و امام صادق در هیئت فدائیان حسین(ع) با سخنرانی حجت الاسلام صغیرا و مداحی حاج محمد کریمی ،امیرحسن سالاروند ،سجاد محمدی و سیدرضا نریمانی در امامزاده شاه میرحمزه اصفهان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۰۰    
حجت الاسلام شیخ علی سعیدیان در اظهاراتی به بیان دو درس عبرت آموز ازخصوصیات پیامبر و امام صادق علیهما السلام پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مداحی حاج سید مجید بنی فاطمه را به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در هیئت ریحانة الحسین(ع) در سالهای پیشین را منتشر می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۶:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
لغو ویزای عراق که یکی از اخبار خوش برای مشتاقان سفر به عتبات است، به نظر می رسد که درروزهای آینده اجرایی شده و با عملیاتی شدن آن سفر به عتبات هم از سر گرفته شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
باید منابع بازمانده از دیروز را با نگاهی امروزین بازنگری کنیم و برای آینده به بازنگاری آن ها بنشینیم. این وظیفه، هر روز بیش از روز پیش بر عهدۀ دانشیان سنگینی می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
پیامبر گرامی اسلام درحالی در 17 ربیع الاول سال عام الفیل به دنیا آمد که در این شب معجزات و اتفاقات خارق العاده از جمله فرو ریختن کنگره های کاخ ظلم، شکستن بت ها، خاموش شدن آتش هزار ساله و... رخ داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مرحوم آقا مجتبی تهرانی در یک سخنرانی اظهار داشت: امیرالمومنین می فرماید: رسول خدا را خداوند عزّوجلّ، تربیت کرد و پیامبر هم مرا ادب و تربیت کرد و من هم مؤمنین را ادب و تربیت می کنم و برای آنان آداب ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مرجع تقلید شیعیان گفت:شیعه هراسی یا سنی هراسی حربه ای مخرب و آلت قتاله ای شده است که دردناک ترین ضربه ها را بر پیکر امت اسلامی می زند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
حمید بهرامی با حکم حجت الاسلام محمد قمی به عنوان مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
حاج مهدی سلحشور مداح اهل بیت در واکنش به فیلم منتشر شده از کار مبتذل مداحی دیگر با حاج قاسم سلیمانی درد دل کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز 17 ربیع الاول ضریح مطهر امیر المومنین (ع) در نجف اشرف گلباران شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۵    
در چهلم و یکمین قسمت این مجموعه، فیلمی از اجرای گروه همخوانی میثم به سرپرستی استاد سازگار و با حضور مرحوم حاج مصطفی طالبی، حاج سید احمد صالحی خوانساری ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی با بیان اینکه برخی علمای اسلام منافع خود را با منافع استکبار گره زدند، گفت: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در تلاش هستند تا با جنگ در جهان اسلام ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۵    
نماهنگ "نبی الله" با صدای محمدحسین مهدی پناه و تنظیم مهدی شکارچی و تدوین گروه مولود کعبه به همت هیئت زوار الزهرا در فرهنگسرای رازی تهیه شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۴۵    
به مناسبت فرا رسیدن هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت رییس مذهب جعفری امام صادق علیه السلام عقیق تعدادی از اشعار آیینی را به منظور استفاده ذاکرین اهل بیت منتشر می کند
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کتابخانه امام امیرالمؤمنین (ع) نجف با اشاره به شکایت علمای اهل سنت از علامه امینی و درخواست اعدام برای وی گفت: قاضی القضات بغداد پس از مطالعه الغدیر گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۰    
مشکل از جایی شروع شد که هنر مداحی تقلیل پیدا کرد به میکروفن دست گرفتن و خش انداختن توی صدا و پیدا کردن رفیقی که توی جلسه ای میکروفن دستت بدهد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر مهربانی ها حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) عقیق تعدادی از اشعار آیینی را به منظور استفاده علاقه مندان منتشر می کند
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵    
نماهنگ زیبای "برسد به گوش جهانیان..." با شعر محمد حسین ملکیان و صدای صابر خراسانی به مناسبت ولادت پیامبر اکرم منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مزار مطهر مادر پیامبر(ص) در منطقه ابواء، در نزدیکی مکه، از دوران حکومت عثمانی بقعه ای داشته ولی بعدها تخریب شد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
هجدهمین هفته از ویژه برنامه با این ستاره ها به روایتگری بازمانده کانال کمیل حاج نادر ادیبی و مداحی حاج محسن عربخالقی در بهشت زهرای تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۵    
شیخ حسین انصاریان در صحبت هایی شنیدنی درباره شب زیارتی امام حسین(ع) می گوید: خدا هم زائر شب جمعه کربلاست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تحلیل جامعه شناسان غرب گرا مبنی بر افول دینداری در بین جوانان ایرانی چقدر با واقعیات تطابق دارد؟
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰    
با فرارسیدن سالروز ولادت پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) برنامه هیئت های سراسر کشور در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۵    
در آستانه سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) ، مجموعه مداحی های منتخب این مناسبت از مداحان مختلف منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تولد شهید طهرانی مقدم ششم آبان ماه در قطعه فرماندهان بهشت زهرا(ع) با حضور بیت شهید برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۰    
جلسه شورای هماهنگی شبکه هیئات مذهبی کشور با هدف برنامه ریزی برای ایام فاطمیه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵    
اکثر افرادی که به ما معرفی می شوند، افراد باسابقه ای نیستند و برای دفعه اول دچار خطا شده اند که قاعدتا این سوء پیشینیه می تواند روی زندگی آن ها بسیار تاثیرگذار باشد و حتی آن ها را از ساده ترین شغل ها ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
آستان قدس رضوی در هفته وحدت ویژه برنامه های فرهنگی و اجتماعی متعددی را به اجرا گذاشته است که نه فقط در حرم مطهر رضوی، بلکه در نقاط مختلف شهر مشهد و استان های سراسر کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: مراسم نماز جمعه این هفته تهران 30 مهر در محل دانشگاه تهران برگزار می شود و دانشگاه از ساعت 10 صبح پذیرای نمازگزاران است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اندیکا گفت: زمستان در راه بوده و تحمل سرمای زیر صفر این مناطق واقعاً طاقت فرساست؛ از گروه های جهادی و مردمی که می توانند در منطقه حضور پیدا کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هنرمندان از اهانت به اهالی فرهنگ و هنر از تریبون هیئت ناراحت اند، اما مداح تبریزی می گوید صوتش تقطیع شده است، هنرمندان را از دوستداران خالص امام حسین(ع) می داند و منظورش با هنرمندنماها بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصاریان گفت: پیامبر(ص) می فرماید: روزی به خداوند عرض کردم، به موسی(ع) و عیسی(ع) چه معجزه هایی دادی. خداوند به ایشان فرمود: معجزه ای که به تو دادم بهتر از آنان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تصویروحشتناک زیر مربوط به جمع آوری باقیمانده پیکر شهید است که تمام پیکرشان در یک بیل جای گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
قرآن خطاب به مسلمین می فرماید: واعتَصموا بحَبلِ اللهِ جمیعاً و لاتَفَرَّقوا[4] ... و همگی به ریسمان الهی چنگ زنید و پراکنده نشوید ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: حضرت آیت الله سیدرضا بهاالدینی(ره) فقه، عارف و صاحب نفسی بودکه در طول عمر بارکتش همواره در مسیر تجلی معارف اسلامی حرکت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵    
برنامه هیئت های سراسر کشور در روز چهار شنبه در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گنبد حرم امام حسین (ع) در آستانه میلاد پیامبر اعظم (ص) توسط خادمان آن حضرت شست وشو شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این مراسم پنج شنبه هر هفته از نماز مغرب و عشاء با مشارکت عقیق در قطعه چهل بهشت زهرا (س) برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عزت زمانی گفت: متأسفانه با تصمیمات غلط مدیریتی مسجد از جایگاه اصلی خود کنار گذاشته شده و می خواهیم از این مسیر اشتباه رجعت کرده و توبه تشکیلاتی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و آغاز هفته وحدت در هیأت میثاق با شهدا برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی معتقد است گفتمان نسل حسینی بسیار پردامنه است و موضوع سبک زندگی و تربیتی را در خود جای می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه . امت اسلامی باید با همدیگر متحد باشند، گفت: فکر تقریب و وحدت امت اسلامی که امام و رهبری بر آن تاکید دارند یک حرکت راهبردی و ضروری در جهان اسلام است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اعتقاد شیعیان در خصوص میلاد پیامبر(ص) و سایر تاریخ های میلاد و شهادت اهل بیت علیهم السلام بر طبق همان احادیثی است که از آن ذوات مقدس به جای مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری طی سخنانی به وصیت نامه متحیرکننده یک شهید که توجه جدی او به بیت المال است، اشاره کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵    
برنامه هیئت های سراسر کشور در روز سه شنبه در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
امام زمان (عج) هم منتظر روز موعود است و ایشان می داند که چه وقت ظهور می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۵    
هفته ای که گدشت امکان دسترسی زائرین به ضریح های مطهر حرم حضرت رضا و حضرت معصومه (س) فراهم شد و جشن بزرگ بیعت همزمان با نهم ربیع الاول؛ سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۵۰   + ۹۵ سایت دیگر  
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در خصوص اقامه مجدد نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن نمازجمعه تهران بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) از ایجاد دسترسی های جدید به ضریح شریف کریمه اهل بیت(ع) خبر داد و گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک و حفظ فاصله همچنان با قوت دنبال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۰    
نمایش کجایی ابراهیم به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج، شب گذشته با حضور خانوادۀ شهید هادی افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
26 مهر سال 1388 شمسی نورعلی شوشتری به آرزویش رسید؛ مردی که روایت زیبایی از زندگی بود و خودش زیبایی زندگی و مرگ را روایت کرده بود. این حکایت زندگی و مرگ به روایت شهید شوشتری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اوایل انقلاب، آیت الله حسن زاده، امام جمعه آمل بودند. در آن ایام ارتباط زیادی با مردم داشتند. آن زمان، کمونیست ها و چریک ها به آمل حمله کردند و آمل به شهر هزار سنگر تبدیل شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی، 225 مسجد مجری کار شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
جلسه مرکزی جامعه مداح همچون هفته های گذشته روز چهارشنبه به مناسبت سالروز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۰    
برنامه هیئت های سراسر کشور در روز دوشنبه در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی حوزه های علمیه، گفت: به آمریکا و اسرائیل جنایتکار هشدار می دهیم که صبر مسلمانان منطقه رو به پایان است و اگر دست از این جنایت ها برندارند، دست انتقام مردم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نماز در مسجدالحرام و مسجدالنبی بدون فاصله اجتماعی و بازگشت شرایط عادی دراین دو پایگاه اجتماعی و عبادی مسلمانان جهان، از ابتدای شیوع کرونا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۰    
مراسم عید بیعت شنبه مصادف با نهم ربیع الاول همزمان با آغاز امامت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دکتر ناصر رفیعی به مناسبت دهم ربیع الاول؛ شعر عاشقانه حضرت خدیجه (س) برای پیامبر گرامی اسلام (ص) را در برنامه سمت خدا خواند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معراج شهدا از فردا (دوشنبه 25 مهر ماه) پذیرای زوار برای زیارت شهدای تازه تفحص شده خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۰    
مراسم جشن آغاز امامت امام زمان عج با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان ، شعر خوانی احمد بابایی و مداحی حاج مهدی سماواتی و حاج سید مهدی میرداماد و اجرای چند قطعه موسیقی توسط پویا بیاتی در میدان امام حسین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالی در سخنانی به یکی از مهم ترین شرایط تحقق ظهور امام عصر (عجّل اللّه تعالی فرجه) اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
عبدالمطلب جد بزرگوار پیامبر (ص) پیرو دین حضرت ابراهیم بود، وی نه تنها هیچگاه بت نپرستید، بلکه همواره جامعه را از فرهنگ جاهلیت، مانند کشتن دختران، بت پرستی، ازدواج با محارم و... نهی می کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در رسانه ها و فیلم ها حیا که اولین و برجسته ترین صفت اهل آخرت و اهل خیر است، مورد مذمت قرار می گیرد. حال، آیا ما باید فرهنگ جدید را بپذیریم، یا این حدیث و امثال آن را که نه تنها حیا را صفتی پسندیده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شخصی به نام حکمی زاده ، پسر یکی از علمای مشهور قم از لباس روحانیت در آمد و تحت تأثیر تحریک اجانب و بر اساس انحراف فکری خود، کتابی به نام اسرار هزار ساله نوشته و منتشر کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام محلاتی گفت: خروجی طرح آمایش مساجد، اطلس فرهنگی اجتماعی مساجد خواهد بود و فراوانی مساجد در پهنه جغرافیایی کشور روشن می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰    
برنامه هیئت های سراسر کشور در روز یکشنبه در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید. ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مراسم عید بیعت شنبه مصادف با نهم ربیع الاول همزمان با آغاز امامت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مراسم عقد زوج های جوان همزمان با فرارسیدن هفته وحدت و ولادت پیامبر مکرم اسلام (ص) و امام جعفرصادق (ع)، در اتاق عقد آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۱۰    
نحوه کار دستگاه های برش لیزری و حکاکی لیزری فلزات با روش تمرکز بر روی اجسامی که می خواهند بریده شوند می باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی شبکه هیئت مذهبی کشور با هدف برنامه ریزی برای ایام فاطمیه برگزار شد و مسئولین هیئتی تأکید کردند که نباید اجازه داد هیئت ابزار تبلیغات و سلبریتی شدن افراد شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۴۰    
حجت الاسلام بی آزار تهرانی تولیت آستان مقدس امامزاده صالح علیه السلام مدتی است با راه اندازی حسینیه به نام حضرت حُر ، امکان بازگشت و تحول برای برخی بازداشت شده های جرائم را فراهم کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۴۰    
شعرخوانی زیبای حاج احمد بابایی در مدح امام علی علیه السلام را ببینید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یک سخنران مذهبی گفت: در این روز به واسطه غصه و غم امام باید به او تسلیت بگوییم، اما از حیث آغاز امامت هم تبریک دارد که در جمع هر دو اگرچه شاید ابراز نکردن تبریک بهتر باشد، اما بگوییم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از مداحان در سال 1372 به ایراد سخنانی درباره خرافه ای تحت عنوان "عیدالزهرا" پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۲۰    
در چهلمین قسمت این مجموعه، فیلمی از خاطره طنز حاج محمدرضا طاهری در جشن ولادت امام رضا علیه السلام در سال های دهه هفتاد را ببینید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم روضه هفتگی موکب محبان علی بن ابی طالب علیه السلام شب گذشته در بین الحرمین با مداحی سیدمجید بنی فاطمه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محدودیت های کرونایی در حرمین شریفین کاهش یافت؛ به طوری که فاصله گذاری اجتماعی حذف و استفاده از ماسک در فضاهای روباز مسجدالحرام و مسجدالنبی (ص) اختیاری شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نماهنگ منجی به مناسبت آغاز امامت امام زمان(عج) با نوای حاج محمد کمیل از مجموعه غروب آدینه موسسه ماوا منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مجمع شاعران اهل بیت(ع) در آخرین سال دهه 90 با انتشاری فراخوانی، از اهل قلم و صاحب نظران عرصه نوحه خواست تا یادداشت و مقالات خود پیرامون نوحه های این دهه را به این مجمع ارسال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۰    
برنامه هیئت های سراسر کشور در روز شنبه در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۰    
مجلس عزاداری هیات مسجد حضرت امیر علیه السلام در شب شهادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام که در فضای باز دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران با روضه خوانی حاج حسین ارضی و سخنرانی استاد سیدمحمدباقر علوی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سال های منتهی به دوران ولادت و امامت امام عصر عجل الله تعالی فرجه از حساس ترین مقطع تاریخ اسلام و بلکه نقطه عطفی در تمام دوران تاریخ بشریت شناخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۰    
مستند " روایت عشیره" در اجتماع بزرگ عشیره عاشورا که به قلم و صدای حامد عسکری تولید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در عملیات فتح المبین یکی از رزمنده ها، هر بار می رفت و دو سه عراقی مجروح را می آورد تا تحت درمان قرار بگیرد. یک نوبت رفت تا چند نفر از آنها را بیاورد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۰    
ویژه برنامه "با این ستاره ها"با روایتگری دکتر قاضی زاده هاشمی و مداحی حاج مجتبی رمضانی در قطعه چهل بهشت زهرا (س) برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۵۰    
حاج امیر کرمانشاهی مداحی زیبایی را در ظهر 29 ماه صفر در هیئت انصارالحجه مشهد اجرا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۳۰    
آیت الله رئیسی روز پنج شنبه در ادامه برنامه های سفر به استان فارس با حضور در حرم مطهر احمد بن موسی علیه السلام شاهچراغ ، ضریح مطهر برادر امام رضا (ع) را زیارت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
می گویند شیعه مدت محدودی در جهنم می ماند وقتی گناهش بخشیده شد وارد بهشت می شود. در این مورد چگونه زندگی می کند و چند سال زجر می کشد؟
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شهید مسلم خیزاب از شهدای مدافع حرم تعبیر جالبی را برای احترام به همسر و مادر را به فرزند خود آموزش داده است که شنیدن آن خالی از لطف نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...