یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۷:۲۶Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

عقیق (aghigh.ir)

عقیق 29 اسفند 1393 عقیق 29 اسفند 1394 عقیق 30 اسفند 1395 عقیق 29 اسفند 1396 عقیق 29 اسفند 1397 عقیق 29 اسفند 1398 عقیق 30 اسفند 1399 عقیق 1 فروردین 1400 عقیق 29 اسفند 1401 عقیق 31 فروردین 1402 عقیق 7 اردیبهشت 1402 عقیق 30 خرداد 1402 عقیق 1 تیر 1402 عقیق 31 مرداد 1402 عقیق 30 شهریور 1402 عقیق 30 مهر 1402 عقیق 30 آبان 1402 عقیق 30 آذر 1402 عقیق 30 دی 1402 عقیق 30 بهمن 1402 عقیق 1 اسفند 1402 عقیق 2 اسفند 1402 عقیق 3 اسفند 1402 عقیق 5 اسفند 1402 عقیق 6 اسفند 1402 عقیق 7 اسفند 1402 عقیق 8 اسفند 1402 عقیق 9 اسفند 1402 عقیق 10 اسفند 1402 عقیق 11 اسفند 1402 عقیق 12 اسفند 1402 
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سبزواری گفت: در آیات و روایات است که با ظهور امام زمان (عج) زمین را در اختیار مستضعفان قرار می دهد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ممکن است کسی ترجمه قرآن را بفهمد، اما رمز و راز و پیام اصلی قرآن به برکت روایات حل می شود و همان ها به صورت نهج البلاغه درآمده و این فرمایشات حضرت امیر تقریباً تفسیر قرآن کریم است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران ساعتی پیش در منزل به علت ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.
  ۷ ساعت پیش    
پذیرش حوزه های علمیه برای سال تحصیلی 1404_1403 از ابتدای ماه مبارک رمضان 22 اسفندماه آغاز می شود. داوطلبان برای ثبت نام و ورد به حوزه علمیه باید شش مرحله اصلی را پشت سر بگذارند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله ناصری به تحلیل موضوع رحمت واسعه الهی و بازگشت به مسیر بندگی پرداخت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون استاندار خوزستان گفت: در ایام عید نوروز که مصادف با ماه مبارک رمضان است، کاروانی از شهرهای دیگر نخواهیم داشت و عموماً مردم خود استان خوزستان در یادمان ها حضور خواهند بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۲    
محمود تاری مداح اهل بیت و شاعر آئینی برای حماسه حضور ایرانیان در روز یازدهم اسفندماه پای صندوق رأی شعر سرود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
هیأت ریحانةالنبی (س) از فردا شب به مدت 3 شب مجلس استغاثه به امام زمان (عج) برگزار می کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امروز یازدهم اسفندماه، روز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، مداحان و سخنرانان کشور همراه با دیگر اقشار مردم پای صندوق های رأی حاضر شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز جمعه 11 اسفند با حضور در تکیه آقا مرتضی علی(ع) محله هرندی رأی خود را در صندوق انداخت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز جمعه یازدهم اسفندماه 1402 در اولین دقایق آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
روضه خوان شب های جمعه کربلا گفت:اگر مسئولی خیانت می کند، پای نظام و رهبر انقلاب نگذارید. الآن زمان تسویه حساب سیاسی نیست، حرف انقلاب، نظام، رهبر انقلاب است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: ملت عزیز ما بدانند امروز چشم بسیاری از مردم دنیا، چه آحاد مردم و چه افراد سیاسی و صاحبان جایگاه های معتبر ملی و سیاسی، به ایران است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجّه به همه گله مندی هایم، امسال هم رأی می دهم؛ به این دلیل که اولاً تکلیف شرعی است و دوم این که اگر رأی ندهم، طبیعتاً حق هیچ اعتراضی در آینده ندارم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۲۷    
"گله مندم اما رای میدهم" یک پویش ساده است برای جذب و همراه کردن آن بخشی از جامعه که هنوز برای حضور پای صندوق رای مرددند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۶۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب گفتند: دشمن با قدرت ملی ما مخالف است. پس هر چیزی که نشانه قدرت ملی است، با آن مخالفت می کنند از جمله با انتخابات.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: حقیقت اسلام این است که اگر کسی اسلام را با همه وجود بپذیرد به ارزش های والای انسانی دست می یابد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۷۹ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، جمعی از رأی اولی ها و خانواده های معظم شهدا، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که هزینه سفر عتبات در نوروز 1403 بدون افزایش قیمت برنامه ریزی شده است، قیمت کاروان های اعلامی از سوی دفاتر زیارتی بیش از حداقل قیمت های رسمی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی از علمای مسلمان خواست، به فریاد کمک خواهی مردم فلسطین لبیک گویند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷    
حاج ابوذر روحی گفت: در روزهای اخیر برخی از کاندیداهای انتخابات مجلس در استان های مختلف از تصاویر گذشته خود با بنده در تبلیغات استفاده کردند که تلقی حمایت من از آن ها شده است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۵۹ سایت دیگر  
رهبر انقلاب گفتند: دشمن با قدرت ملی ما مخالف است. پس هر چیزی که نشانه قدرت ملی است، با آن مخالفت می کنند از جمله با انتخابات.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۵۷    
این پویش با مشارکت موسسه فرهنگی عقیق و برنامه تلویزیونی به اضافه یک با رویکرد مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تا روز انتخابات برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام عتبات نوروزی در حالی از امروز 8 اسفند بدون اطلاع رسانی قبلی در برخی از دفاتر آغاز شده است که مدیر برخی از دفاتر زیارتی می گویند که به ما ظرفیتی اعلام نشده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که بدون گذرنامه معتبر امکان ثبت نام در کاروان های حج وجود نداشت، سازمان حج امسال به منظور سهولت روند ثبت نام اعلام کرد که نام نویسی و انتخاب کاروان حج با گذرنامه منقضی هم امکان پذیر است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با تأکید بر این که فارغ از تمام دغدغه ها و گلایه هایی که وجود دارد، شرکت در انتخابات سپر امنیت کشور است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کربلایی حسین طاهری مداح سرشناس کشورمان در فضای مجازی به یک شبهه انتخاباتی در خصوص دعوت گسترده برای حضور مردم پاسخ داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که نوروز سال های گذشته امکان سفر به عتبات با قطار وجود نداشت، از امروز 8 اسفند زائران می توانند بلیت قطار ترکیبی تهران کربلا را برای نوروز 1403 تهیه کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حاج محمدرضا طاهری و حاج سیدرضا نریمانی مداحان سرشناس کشورمان در آستانه انتخابات برای دعوت از مردم به مشارکت در این رویداد سیاسی شعرخوانی کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله نوری همدانی اظهار کردند: امروز عده ای زبان دشمن در داخل شده اند و همان حرفهای دشمنان را تکرار می کنند و حرکت بزرگ امام راحل را زیر سؤال می برند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۲    
از پیامبر اکرم حدیث است که می فرمایند: مَنْ ماتَ وَ لَمْ یعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ مَاتَ مِیتَةً جَاهِلِیة؛ هر فردی که بمیرد در حالی که امام زمانش را نشناسد، به مرگ جاهلی مرده است .
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۲    
هم زمان با نیمه شعبان میلیون ها زائر از کشورهای مختلف به کربلا مشرف شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر راهیان نور سازمان اردویی بسیج گفت: اگر بتوانیم آنچه در دفاع مقدس گذشته را برای زائران خارجی درست تعریف کنیم، آنها می توانند وقتی به کشورشان بازگشتند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وقتی از زاویه نگاه مهدویت سراغ سوره های قرآن می رویم، مشاهده می کنیم آنچه که ما به اسم تفسیر تاکنون خوانده بودیم، برداشتی ذوقی از قرآن بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسن قرائتی استاد قرآن ضمن شرح آیه قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا گفت: قالی بافتن چند ماه بیشتر طول نمی کشد اما قالی را باید سال ها حفظ کرد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شفیعی سروستانی می گوید: ذکر نام امام و بزرگداشت امام، امری در مسیر زمینه سازی ظهور به شمار می آید؛ ما دانسته و یا نادانسته واقعۀ ظهور را عقب می اندازیم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۷    
مراسم جشن و سرور شام ولادت امام زمان(عج) در هیئت مکتب الزهرا(س) با سخنرانی حجت الاسلام ناصر یوسفی و مدیحه سرایی حاج محمد رضا طاهری و کربلای حسین طاهری برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی گفت: هرچند شناخت حقیقت پیامبران و امامان برای همه میسور نیست، اما همگان باید متوجه شناخت امام زمان باشند چرا که طبق حدیث پیامبر گرامی اسلام (ص) که فرمودند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام نصوری گفت:منتظر برای پیمودن راه طولانی انتظار تا ظهور نیازمند بصیرت است یعنی منتظر باید بینش عمل در مسائل فکری و اجتماعی داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله مکارم شیرازی با تأکید بر شرکت همه مردم در انتخابات گفت: نشانه بیدار بودن یک ملت، شرکت در انتخابات است و شما هم از طریق شرکت در انتخابات بیداری و هوشیاری خودتان را اثبات کنید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۲    
در حالی که متقاضیان حج 99 هزینه کامل این سفر معنوی در آن سال را پرداخت کرده بودند، حالا قیمت حاجی شدن در سال 1403 برای آن ها بیش از 2 برابر آن مبلغ است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یکی از پرسش های مهم که سال ها ذهن انسان ها را به خود مشغول کرده، این است که چگونه امام زمان(ع) پس از قرن ها در دوران ظهور خود، انتقام خون امام حسین(ع) و شهدای مظلوم کربلا را خواهد گرفت؟
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم جشن ولادت امام زمان(عج) در هیئت رایةالعباس(ع) با سخنرانی حجت الاسلام سعدی و مدیحه سرایی حاج محمود کریمی و حاج ابراهیم رحیمی در امامزاده علی اکبر(ع) چیذر تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۲    
به مناسبت ایام نیمه شعبان گزیده ای از مولودی های ماندگار ولادت امام زمان(عج) را با صدای مداحان اهل بیت(ع) در این گزارش ببینید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۴۲    
در آستانه 15 ماه شعبان مولودی های ویژه جشن بزرگ نیمه شعبان و ولادت حضرت حجت عج را بشنوید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ولادت و زندگی مهدی موعود(عج) از رخدادهای مهم است و در باور دینی مسلمانان و شیعیان ریشه دارد، اعتقاد به تولد، حیات طولانی، ظهور و امامت آن حضرت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۷    
برنامه هیئت های سراسر کشور در جشن نیمه شعبان در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۲    
اختتامیه بیستمین همایش ادبی سوختگان وصل با حضور حاج سعید حدادیان، دبیر این رویداد، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام ابوترابی و جمعی از میهمانان و برگزیدگان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه بیستمین همایش ادبی سوختگان وصل با حضور حاج سعید حدادیان، دبیر این رویداد، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام ابوترابی و جمعی از میهمانان و برگزیدگان برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت در اطلاعیه ای به شرایط ثبت نام در کاروان های حج 1403، ضوابط انتخاب کاروان و پرداخت هزینه این سفر معنوی اشاره کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۵۰ سایت دیگر  
اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت کننده در چهلمین دوره ی مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار قاریان و حافظان برتر شرکت کننده در چهلمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، فرمودند: دنیای اسلام نابودی غده سرطانی صهیونیسم را شاهد خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
آیین اختتامیه چهلمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان در سالن اجلاس سران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مرکزی هماهنگی اعیاد شعبانیه، شعار اعیاد شعبانیه امسال را مهدویت، مشارکت و مقاومت اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مراسم احیای نیمه شعبان با نوای حدیدیان و سخنرانی پناهیان در مسجد دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
اسامی برگزیدگان چهلمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش آموزان و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۲    
دانیال معمار،سردبیر روزنامه همشهری در بازدید از غرفه عقیق در نمایشگاه رسانه های ایران گفت: عقیق اولین رسانه نوآور و خلاق حوزه هیئت هاست.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
حاج محمود کریمی گفت: بین ما رفقایی که در عرصه ستایشگری کار و تلاش می کنند، یک قرارداد نانوشته وجود دارد که اگر کسی نقد دارد، تلفنی یا حضوری بگوید و جواب بگیرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حاج مهدی رسولی مداح اهل بیت(ع) با انتقاد تلویحی از هیأتی ها در فضای مجازی نوشت: چند روز مانده به آزمون حضور، خط مقدم را گم نکنید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۲    
پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما، صبح امروز با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های از غرفه عقیق بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مولودی زیبای "اگه حیدری ام یا پیمغبری ام" با نوای حاج سید مجید بنی فاطمه را ببینید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
این کارشناس مذهبی گفت: انبیا و اولیای الهی در حوزه ایمان تقوایی دارند که این تقوا تا لحظه مرگ همراه آنان است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت جوانی را مسیر و دروازه سلوک و بندگی توصیف نمود و با بیان این که باورهای صحیح و کردار نیک رمز تداوم تراوات، شادابی و انرژی جوانی است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم های بی غلاف نوشته مرمی ولی از سوی انتشارات نیستان منتشر و روانه بازار نشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
حضرت علی اکبر (ع) را می توان الگوی جاودانه ای برای جوانان مسلمان در سراسر گیتی دانست. آن حضرت به گواهی امام حسین (ع) شبیه ترین افراد به پیامبر اکرم (ص) بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر فرهنگی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات از استقبال مردم از پویش کاشی حرم که با هدف مشارکت در توسعه حرم مطهر امام حسین (ع) خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
شاید بتوان گفت حضرت علی اکبر علیه السلام چهره ای ماندگار برای جوانی است که به دنبال الگوهای دینی می گردد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۷    
حامد خاکی از شعرای آیینی، با حضور در غرفه عقیق در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران با بیان اینکه بارزترین ویژگی رسانه عقیق اخلاص است بر اهمیت توجه ویژه تر نسبت به هیئت های شهرستان ها تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۱:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدعباس موسوی مطلق در فضای مجازی خبر از درگذشت آیت الله عبدالقائم شوشتری عارف و از شاگردان آیات عظام محمدحسین طباطبایی، رضا بهاءالدینی و محمدتقی بهجت داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۲    
کربلایی حمید علیمی عصر سه شنبه با حضور در غرفه عقیق در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از فعالیت های این مجوعه تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۷    
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت، با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، از غرفه عقیق بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۲    
موسسه فرهنگی رسانه ای عقیق در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران در مصلی امام خمینی (ره) حضور دارد. تصاویری از بازدید جمعی از مسئولین، چهره های فرهنگی و مذهبی از غرفه عقیق را ببینید ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد انصاری، فوتبالیست کشورمان، با سفر به راهیان نور در یادمان معراج شهدای اهواز حضور پیدا کرد و مرد استقبال حاضران قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ عزیزم مهدی با حضور مداحانی از ایران، لبنان و بحرین در جمکران برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
این کارشناس مذهبی با بیان اینکه حضرت عباس(ع) دارای مقام عصمت است گفت:حضرت عباس در طول عمرشان همواره مطیع امر الهی بود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷    
برنامه هیئت های سراسر کشور درسالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) در سایت عقیق و اپلیکیشن هیئت یاب عقیق اعلام می شود. شما نیز می توانید برنامه هیئت خود را در این سامانه ثبت نمایید.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۵۰ سایت دیگر  
دولتمند خالف خواننده شهیر تاجیکستانی بعد از مدت ها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
پیکر مطهر 34 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس از مرز شلمچه وارد خاک ایران اسلامی شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که با گرانی حج تمتع، زائران برخی از کشورها امکان تشرف به این سفر معنوی را ندارند و عازم عمره می شوند، حالا سعودی ها هزینه عمره را نیز در ماه رمضان افزایش دادند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نهاد نمایندگی مقام معظّم رهبری در بنیاد ملّی نخبگان در راستای ایجاد مودّت میان نخبگان کشور، هیأتی با نام باقرالعلوم (علیه السلام) تأسیس می کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با صدور حکمی وزیر آموزش و پرورش را به عنوان فرمانده قرارگاه راهیان نور دانش آموزی امام حسن عسکری علیه السلام منصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه دوازدهمین جلسه هیأت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، از شعار سال 1403 راهیان نور با عنوان در راه فتح قله ایم توسط سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
شبکه قرآن و معارف سیما پخش مسابقات بین المللی قرآن کریم را با چند روز تأخیر آغاز کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
پیامبر (ص) به جهت تکریم، تعظیم و بزرگداشت ماه شعبان، خود را به شدت به مشقت می انداخت به گونه ای که روزها به روزه داری می پرداختند و شب ها برای خدا برای عبادت قیام می کردند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مصادیق نعمت یافتگان در صراط مستقیم که به تعبیر روایات، همان صراط علوی است، خوبان درگاه الهی هستند که مصداق بارز ایشان ائمه علیهم السلام و امام عصر عجل الله تعالی فرجه محسوب می شوند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۲    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات 11 اسفند فرمودند: همه باید در انتخابات شرکت کنند. انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است. راه اصلاح کشور انتخابات است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۲   + ۸۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به انتخابات 11 اسفند فرمودند: همه باید در انتخابات شرکت کنند. انتخابات رکن اصلی نظام جمهوری اسلامی است. راه اصلاح کشور انتخابات است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اکبر ناظم، مداح قدیمی که سبک تازه ای در نوحه خوانی ایران پدید آورد، برای آن که بتواند سوگواران امام حسین را اطعام کند، کارگری می کرده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده لبنان در مسابقات بین المللی قرآن گفت: باعث افتخار من است که در کشور ایران که از سردمداران جهاد و مقاومت است، حضور پیدا کردم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چهلمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم درحالی به روز دوم رسیده که شبکه قرآن و معارف سیما از پخش زنده این رقابت ها سرباز زده و در ساعات برگزاری مسابقات برنامه های دیگری پخش می کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا طاهری گفت: حتی بعد از این ماجرا هم بسیاری نامهربانی می کردند. اساتید و بزرگان نگاه مهربان تری نسبت به جوان ترها داشته باشند و بدانند افراد جوان اینطور نیست که گوش ندهند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مرحوم احمد شمشیری، قصیده خوان و مداح قدیمی کشورمان، هنگامی که در مسیر بازگشت از اصفهان، پاکت مداحی اش را باز کرد، با صحنه عجیبی مواجه شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
در آستانه نیمه شعبان همزمان با سالروز میلاد امام زمان (عج) جمعی از زائران عراقی با پای پیاده به سوی کربلا می روند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در تهران، خیابانی هست که چند تن از پیرغلامان این شهر در آن خانه داشته و اکنون به دیار باقی شتافته اند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
کتاب آفتاب در سجده نوشته سمیه مصطفی پور؛ برش های کوتاهی از زندگی و زمانه امام سجاد علیه السلام است که هم زمان با میلاد این امام همام توسط انتشارات شهید کاظمی به بازار نشر عرضه شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۳۷    
مراسم جشن میلاد امام سجاد(ع) در حسینیه آیت الله حق شناس با سخنرانی حجت الاسلام حامد کاشانی و مداحی حاج مهدی سماواتی و حاج حمید دادوندی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصاریان گفت: برخی علما ما در حد مجتهد جامع الشرایط به منبر می رفتند.باید اینجا تقدیر کنم از عالمان خطیری که از بعد غیبت صغری تا به امروز تلاش کردند و منبر رفتند که ما ریزخوار آن ها هستیم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان هیأت و تشکل های دینی گفت: مرکز تخصصی احیای امر دانشگاه امام صادق و اندیشکده هیأت، برگزاری سه همایش را در موضوع هیأت با رویکرد گذشته، امروز و آینده پیش بینی کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۰:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دومین همایش سالانه گسترش فرهنگ دعا با محوریت صحیفه سجادیه و اصول کافی مرحوم ثقه الاسلام کلینی با پیام آیت الله جوادی آملی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین نکوداشت استاد شیخ حسین انصاریان ، با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آیت الله جواد فاضل لنکرانی و جمعی از چهره های علمی و فرهنگی کشور در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...