پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

عقیق (aghigh.ir)

عقیق 29 اسفند 1393 عقیق 29 اسفند 1394 عقیق 30 اسفند 1395 عقیق 29 اسفند 1396 عقیق 29 اسفند 1397 عقیق 29 اسفند 1398 عقیق 30 اسفند 1399 عقیق 31 فروردین 1400 عقیق 1 اردیبهشت 1400 عقیق 2 اردیبهشت 1400 عقیق 3 اردیبهشت 1400 عقیق 4 اردیبهشت 1400 عقیق 5 اردیبهشت 1400 عقیق 6 اردیبهشت 1400 عقیق 7 اردیبهشت 1400 عقیق 8 اردیبهشت 1400 عقیق 9 اردیبهشت 1400 عقیق 10 اردیبهشت 1400 عقیق 11 اردیبهشت 1400 عقیق 12 اردیبهشت 1400 عقیق 13 اردیبهشت 1400 عقیق 14 اردیبهشت 1400 عقیق 15 اردیبهشت 1400 عقیق 16 اردیبهشت 1400 عقیق 17 اردیبهشت 1400 عقیق 18 اردیبهشت 1400 عقیق 19 اردیبهشت 1400 عقیق 20 اردیبهشت 1400 عقیق 21 اردیبهشت 1400 عقیق 22 اردیبهشت 1400 عقیق 23 اردیبهشت 1400 
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک مداح اهل بیت گفت: یکی از دلایلی که جلوی دعای کمیل را در مدینه گرفتند اثرگذاری بیان امیرالمومنین (ع) بود که در قالب این دعا بیان می شد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
آئین رونمایی از پنجره جدید زیارت در رواق دارالحجه همزمان با عید سعید فطر در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پرداخت زکات فطره از جمله اعمال واجب پایان ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر است و مؤمنان پس از یک ماه روزه داری با پرداخت زکات فطره مستضعفان را هم در شادی عید فطر سهیم می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
انگشتر متبرک رهبرانقلاب، اهدایی راحله امینیان به عقیق در ویژه برنامه مردم ماه، واسطه آزادسازی زندانیان شد و به پیشنهاد 110 میلیون تومانی که بالاترین پیشنهاد رسیده بود اهدا شد ...
  ۴ ساعت پیش    
آخرین قسمت برنامه مردم ماه ویژه برنامه عقیق در شب های ماه مبارک رمضان همزمان با شب عید سعید فطر با اجرای فضه سادات حسینی و سیدجواد پرئی و با حضور عاطفه سعیدی نژاد مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
برنامه ماه من ویژه برنامه سحر های ماه مبارک رمضان ،کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه سه سیماست که با اجرای نجم الدین شریعتی حوالی ساعت 3 بامداد از شبکه سه سیما پخش می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۳    
داوود نظام اسلامی جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس، محسن عراقی از مداحان جوان اهل بیت و ولی الله نادعلی زاده از کارآفرینان کشور از مهمانان این برنامه بودند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۴    
دکتر مجتبی مطهری فرزند شهید مرتضی مطهری، غلامعلی کویتی پور از حماسه خوانان و پیرغلامان اهل بیت و صالحه کشاورز معتمدی از بانوان کار آفرین و فعال در عرصه های اجتماعی از مهمانان این برنامه بودند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حاج محمود کریمی عصر دوشنبه با حضور در گلزار شهدای مشهد ، ضمن زیارت مزار شهدای تیپ فاطمیون ، با خانواده های این شهدای مدافع حرم افغانستانی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۸    
در هفتمین قسمت برنامه مردم ماه؛ ویژه برنامه عقیق در شب های پایانی ماه مبارک رمضان کاپیتان عباس گودرزی رکورد دار نجات هوایی در کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳    
با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، مجموعه صوتی منتخب از مداحان اهل بیت در سایت و اپلیکیشن رادیو عقیق منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۳    
ما نباید سکولار باشیم ولی به نظر این که صفر تا صد یک شعر به مسائل روز و سیاست بپردازد به ذوق مخاطب نمی نشیند ضمن این که بیان برخی زا آموزه های عاشورا خودش بیان مسائل روز است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ششمین قسمت برنامه مردم ماه ویژه برنامه عقیق در شب های ماه مبارک رمضان با اجرای فضه سادات حسینی و سیدجواد پرئی و با حضور سجاد سالاروند ، حجت الاسلام جواد محمدزمانی و محمد جعفری برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سومین نشست تخصصی مجازی منبری های جوان هیأت های کشور با عنوان لولاحضورالحاضر 3 امروز یکشنبه 19 اردیبهشت ماه از ساعت 17 برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
با وجود ممنوعیت سفر به عتبات، سفرهای هوایی به عراق از سر گرفته شده و کاروان های غیرمجاز بدون نظارت اقدام به مسافرگیری می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
دفاتر مراجع معظم تقلید، مبلغ زکات فطره ماه مبارک رمضان 1400 را اعلام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مهدی زنگنه شاعر و نوحه سرا کشور در یادداشتی تحلیلی نگاهی به دودمه مشهور مکن ای صبح طلوع انداخت و گفت: مهم ترین عامل فراگیری و ماندگاری این اثر(پس از عنایت معصومین) ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۸    
در گفت وگوی سید جواد پرئی با حجت الاسلام جواد محمد زمانی درباره فرآیند انتخاب مداحان و شعرا برای دیدار و اجرای برنامه در حضور رهبر انقلاب صحبت به میان آمد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۸   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون سازماندهی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، نماز عید سعید فطر با رعایت دقیق دستوالعمل بهداشتی در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سایت تکیه از احیا گرفتن بیش از یک و نیم میلیون نفر با این پلتفورم خبر داده و گفت: امسال بیش از 200 هیئت کشور از بستر تکیه پخش زنده انجام دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
خدایا قرار بده کوشش مرا در این ماه قدردانی شده وگناه مرا در این ماه آمرزیده وکردارم را در آن مورد قبول وعیب مرا در آن پوشیده ای شنواترین شنوایان.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از فعالیت 24 ساعته 200 کارگر و مهندس ایرانی روزه دار در قالب سه شیفت کاری و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در طرح توسعه حرم مطهر حسینی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۴    
مراسم مناجات خوانی شب بیستم و پنجم ماه مبارک رمضان با مداحی حاج محمود کریمی در حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۴۶ سایت دیگر  
عقیق:حسن خوشخو مدیرکل نظارت بر فرودگاه ها و شرکت های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری در نوتام جدیدی که برای شرکت های هواپیمایی و فرودگاه های بین المللی کشور صادر کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شهید ابومهدی المهندس با بیان اینکه میان داعش، اسرئیل و آمریکا تفاوتی نیست، گفت: وقتی که کنار حاج قاسم باشم، آرامش دارم چون سیمش به آقا وصل است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین وحیدپور به سه شرط مهم برای تحقق سفر شغلی اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر آموزش معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به راه اندازی تلویزیون اینترنتی رواق میقات ، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
آسایش و آرامش مسلمانان در جامعه دینی با مدیریت اسلامی محقق می شود چرا که مسلمانان در سایه مدیریت اسلامی است که می توانند به دور از معضلات و مشکلات به سعادت واقعی دست یابند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
جواد تاجیک از راویان دفاع مقدس و سیره شهدا در برنامه ماه من به زندگی پر فراز و نشیب شهید مجید قربانخانی از شهدای مدافع حرم اشاره می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رساله نماز و روزه شامل آخرین فتاوای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سه باب فقهی نماز، روزه و اعتکاف و با 1008 مسئله شرعی گردآوری و منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
استاد محقّقی در سفری که به ایران داشت، خدمت آیت الله بروجردی گفت: مشکل ما این است که آقایان نوعاً همراه خانم هایشان به جلسات مذهبی می آیند و وضع جمال شان مناسب نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ای خدا مرا در این روز محب دوستانت و عدو دشمنانت قرار ده و در راه و روش به طریقه و سنت خاتم پیغمبرانت بدار ای عصمت بخش دلهای پیغمبران.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
تصویر حجر الاسود با رزولوشن بالا برای اولین بار توسط دولت سعودی منتشر شد
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حاخام یونس حمامی لاله زار گفت: یهودیان در تمام دنیا وظیفه دارند با یکدیگر هم صدا شده و از حق مظلومان در سرزمین های اشغالی دفاع کنند و سکوت نکنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون راهبری استان ها و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی گفت: روز قدس روز اسلام است و رعایت پروتکل های بهداشتی نمی تواند موجب فراموشی جنایت ها و پروتکل های حاکمان صهیونیست شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۵۴   + ۵۰ سایت دیگر  
دختر سردار شهید قاسم سلیمانی با بیان اینکه اگر مذاکره جواب می داد، تا الان فلسطین آزاد شده بود، تأکید کرد، تنها راهکار آزادی فلسطین، انتفاضه و حمایت دیگر کشورهاست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۳۹    
تو جا نموندی عمو رضا! اونایی جا موندن که فراموششان شد برای هر صندلی چه جوون هایی که به خاک و خون نیوفتادند . . .
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ای خدای حسین /حاج سید مجید بنی فاطمه /شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان هیئت ریحانة الحسین
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۳۹    
مراسم مناجات خوانی شب بیستم و چهارم ماه مبارک رمضان با مداحی حاج محمود کریمی در حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۰۹    
حاج قاسم به خون خود آموخت مرد میدان شهید خواهد شد /شعرخوانی حاج سید مهدی میرداماد در هیئت مکتب الصادق علیه السلام درباره سخنان اخیر ظریف
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مهدی زنگنه، شاعر آیینی گفت: سال 1383، محمود کریمی برخی از آثار مرا خواند. خواندن ایشان خیلی بر شنیده شدن کارهایم تأثیر داشت، چون جلسات ایشان در چیذر صاحب رسانه قوی بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۵۴    
عقیق:برنامه زندگی پس از زندگی ویژه برنامه افطار شبکه 4 مطرح شد: مردی که با اشک روضه زندگی دوباره ای یافت: تعداد بازدید : 94 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
چهارپایه خوانی حاج محمود کریمی در حرم امام رضا علیه السلام /عصر شهادت امیرالمومنین (ع)
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم مناجات شب بیست و چهارم ماه رمضان در هیئت ریحانةالحسین(ع) با روضه خوانی برادر علی نوش آبادی و سخنرانی حجت الاسلام سید عباس موسوی مطلق و مناجات و مرثیه سرایی حاج سید مجید بنی فاطمه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم مناجات شب بیست و چهارم ماه رمضان در امامزاده صالح(ع) با مداحی حاج محمدرضا طاهری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده شهید نیروی قدس سپاه در پاسخ به این سوال که آیا می توان با دیپلماسی حقوق فلسطینیان را احقاق کرد، می گوید: راهی جز مبارزه و فداکاری وجود ندارد. در اینجا باید ایستاد و فداکاری کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مراسم مناجات خوانی شب های پایانی ماه رمضان به مدت 8 شب در هیأت میثاق با شهدا برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تسلط فوق العاده آیت الله شوشتری به مذاهب چهارگانه و تبحر او به مناظرات دینی و علمی موجب رشد او به عنوان یک شیعه در دربار شاه اهل تسنن هندوستان شد که تاثیر بسزایی در ترویج تشیع در هند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نخبه علمی بود و سه سال مدافع حرم عمه سادات شده بود تا اینکه در آخرین جمعه ماه رمضان سال1434 با زبان روزه در روز قدس جانش را تقدیم راه آزادی قدس کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
حاج حسین هوشیار که به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده بود، با بهبود وضعیت عمومی بدن، مرخص شده و ادامه روند درمان را در منزل پیگیری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۱۵۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: مسئله فلسطین هنوز مهمترین و زنده ترین موضوع مشترک میان کشورهای اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
خدایا من از تو می خواهم در آن آنچه تو را خوشنود کند و پناه می برم به تو از آنچه تو را بیازارد و از تو توفیق می خواهم برای اینکه فرمانت برم ونافرمانی تو ننمایم ای بخشنده سائلان.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۴    
مراسم احیای شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، بامداد پنجشنبه 16 اردیبهشت در دانشگاه تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۹    
مراسم احیا و مناحات خوانی شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان با سخنرانی حجت الاسلام بی ازار تهرانی و مداحی حاج محمدرضا طاهری و کربلایی حسین طاهری در امامزاده صالح برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۹    
مراسم احیای شب قدر 21 ماه رمضان در موسسه جوانان استان قدس رضوی در مشهد مقدس با سخنرانی ایت الله فرحانی عضو محترم خبرگان رهبری و مداحی سید محمود علوی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان در هیئت ریحانةالحسین(ع) با سخنرانی حجت الاسلام مهدی گودرزی م مناجات و مرثیه سرایی حاج سید مجید بنی فاطمه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در دعای روز بیست و سوم ماه رمضان از خداوند درخواست می کنیم ما را از گناهان و عیب ها پاک و طاهر کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۴    
مجلس عزای علوی، هم چون سال های گذشته به دعوت عُلمای اعلام مشهد مقدس، با حضور هیات های مذهبی و عموم عزادان، در عصر شهادت حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) و با سخنرانی آیت الله سید جعفر سیدان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان و هیأت های مذهبی در سالروز جهانی قدس با محوریت شعار آزادی قدس نزدیک است، بیانیه ای صادر کرد و اعلام داشت: روز محاکمه و مجازات این جانیان ضد بشریت به زودی فراخواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم گفت: آیت الله سیدمحمدباقر صدر پس از مراجعت به حوزه علمیه نجف، چنان نبوغ و عمق دانش خود را نمایان ساخت که از استادش آیت الله خویی کتباً اجازه اجتهاد دریافت کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عقیق: علی مع القرآن ، والقرآن مع علی #حاج_ابوذر_بیوکافی شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان 1442 هیأت ثارالله (ع) رشت تعداد بازدید : 25 کد ویدیو دانلود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۰    
عقیق: حَرِّم شَیبَتی علی النّار /کربلایی محمد حسین حدادیان /شب بیست و یکم رمضان /مهدیه امام حسن مجتبی(ع) تعداد بازدید : 44 کد ویدیو دانلود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۵    
در روایات آمده است آنجا که مؤمنین برای دعا و نیایش به ویژه در شب های قدر به دورهم جمع می شوند، ارواح فرشتگان الهی نیز تجمع بیشتری خواهند داشت و اگر شرایط تجمع مؤمنین فراهم باشد بی شک این نوع جماعت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نماهنگ هیبت حیدری با نوای سیدمجید بنی فاطمه به مناسبت ماه رمضان و ایام شهادت امیرالمومنین(ع) منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اجتماع عزاداران امیرالمومنین علیه السلام با سخنرانی حجت الاسلام بی آزار تهرانی و مداحی حاج عبدالرضا هلالی ،حاج میثم مطیعی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۵    
همراه اول به منظور خدمت به محافل مذهبی، اقدام به اهداییک میلیون ماسک بهداشتی به هیئت ها و مساجد با مشارکت پایگاه خبری عقیق کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شب قدر آن شبی است که در طول سال، شبی به خوبی و فضلیت آن یافت نمی شود و عمل در این شب از عمل در طول هزار ماه بهتر است و تقدیر امور سال در این شب صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۱۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران سخن خواهند گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
هیأت رزمندگان اسلام به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر و در آن اعلام کرد: در شرایطی که امکان حضور خیابانی فراهم نیست، ضرورت دارد در فضای مجازی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حاج مهدی رسولی در مراسم عزاداری هیأت ثارالله زنجان در قالب نوحه ای جواب اظهارات وزیر امورخارجه در خصوص سردار سلیمانی را داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مراسم چهارپایه خوانی عصر شهادت امام علی(علیه السّلام) با مداحی حاج محمود کریمی و حاج سید محمود علوی در حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
امام علی(ع) از توطئه قتل خود آگاه بودند. به همین علت اگر امام حسن و امام حسین(ع) در مسجد بودند خطر متوجه ایشان بود و تداوم امامت در معرض تهدید قرار می گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مبطلات روزه که در رساله ها آمده و تقریبا عموم مردم با این مبطلات آشنا هستند، فقط مربوط به ماه مبارک رمضان نیست و در روزه مستحبی و روزه قضای رمضان نیز جاری خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی مؤسسه امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه وجود شرّ و بلا در دنیا ذات عالم ماده و از خواص تکامل آن است، گفت: فجایعی که نتیجه سیل و زلزله و ویروس است ویژگی ذاتی عالم ماده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ابن ملجم از منظر جاهلانه و گمراه خود خیال می کرد که با سنگ اندازی و درنهایت حذف فیزیکی امام علی (ع) کار ارزشمندی برای اسلام و حکومت اسلامی انجام می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم احیای شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۵۲    
مراسم احیای شب بیست ویکم ماه رمضان در هیئت ریحانةالنبی(س) با سخنرانی سید عبدالمجید سادات و مداحی کربلایی محمدحسین پویانفر در مسجد گیاهی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان در آستان امامزاده قاضی الصابر با سخنرانی حجت الاسلام عباسی ولدی و مداحی حاج میثم مطیعی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۲    
مراسم مناجات خوانی شب بیستم ماه مبارک رمضان با مداحی حاج محمود کریمی در حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۲    
واکنش مداح و جانباز مدافع حرم حبیب عبداللهی به سخنان ظریف: اوج بی معرفتی است اگر فراموش کنیم همه ما مدیون شهدای مدافع حرم و حاج قاسم سلیمانی هستیم
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تأثیر محبت امام علی(ع) در بیان آیت الله آقا مجتبی تهرانی
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
عقیق:در ادامه تصاویر این مراسم را می بینید:
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
خداوند عالم در معراج پیامبر اسلام از تعجبش نسبت به سه دسته از بندگان، با حبیبش سخن گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مرتضی طاهری گفت: دعاخوانی یک رکن مهم مداحی است. اگر مداحی بخواهد جامع و کامل باشد، باید دعاخوانی بلد باشد. مداحانی داریم که دعا می خوانند، اما همه دعاها را یکنواخت می خوانند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
یکی از فضائل مربوط به امیرالمؤمنین (ع)، نقش کلیدیِ ایشان در آخرالزمان و عصر ظهور در قالب رجعت های مکرر است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
طبق تفسیر قرآن، در شب قدر اندازه گیری صورت می گیرد. به این مفهوم که خداوند تعالی همه رویدادهایی که قرار است در طول یک سال آینده روی بدهد، تقدیر می فرماید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مناجات خوانی حاج عبدالرضا هلالی در بخش بیماران کرونایی بیمارستان
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۷    
نماهنگ رویای حرم با صدای حاج مجتبی رمضانی با شعری از ناصر دودانگه ، تنظیم علی افسری و تدوین محمد مهدی اسکندری کاری از موسسه فرهنگی عقیق و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
با وجود تألیف بیش از 100 عنوان کتاب با محوریت زندگی شهید سلیمانی در یک سال اخیر، آثاری با موضوع بازتاب شهادت ایشان در زندگی مردم کمتر منتشر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماهنگ رویای حرم با صدای حاج مجتبی رمضانی با شعری از ناصر دودانگه ، تنظیم علی افسری و تدوین محمد مهدی اسکندری کاری از موسسه فرهنگی عقیق و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
برنامه سحرگاهی "ماه من" شبکه سه سیما از فردا تا پایان ماه رمضان با سخنرانی حجت الاسلام سید محمدباقر علوی تهرانی روی آنتن می رود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
شب قدر از پر فضیلت ترین موقعیت های سال است که خداوند مقدرات امور عالم را طی مراسمی توسط روح و ملائکه خدمت امام عصر عجل الله تعالی فرجه نازل می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گنجینه قرآنی موزه آستان قدس رضوی میراث ارزشمند و بی نظیری است که در آن نسخه های خطی قرآن کریم مربوط به دوره های مختلف از جمله مصاحف منسوب به خط اهل بیت (ع) نگه داری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کانون مداحان کشور از هیأت های مذهبی خواست در این ماه رمضان و به ویژه شب های قدر، کمک ها و خدمات اجتماعی خود را به سمت آزادسازی زندانیان ببرند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وقت غسل شب های ماه رمضان تمام شب است و بهتر است اول شب نزدیک غروب باشد، مگر 10 شب آخر ماه رمضان.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از سخنرانی تلویزیونی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس خطاب به مردم ایران و جهان اسلام خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
امیرالمؤمنین (ع) در فرازهایی از وصیتنامه خویش، توصیه هایی دربارۀ قاتلشان به امام حسن مجتبی (ع) داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
حاج محمود کریمی سرودهای حماسی در شب بیستم ماه مبارک رمضان در حرم امام رضا علیه السلام خواند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: در این ایام باید سیره رفتاری امیرالمؤمنین(ع) موردتوجه باشد، این امام همام نخلستان و چاه و چشمه احداث و نذر فقرا می کردند و همواره به نیازمندان لطف داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۷    
به مناسبت فرا رسیدن لیالی قدر و سالروز شهادت مولای متقیان علی (ع) عقیق تعدادی از اشعار آیینی را به منظور استفاده ذاکرین اهل بیت (ع) منتشر می کند
مشاهده نتایج بیشتر...