چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۱:۰۷Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمار»

خبرگزاری برنا   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
محققان نانو دارویی کشف کردند که دو کاربرد همزمان درمانی دارد، نخست مقاومت بدن بیمار مقابل شیمی درمانی را علاج می کند و در وهلۀ بعد خود نیز خاصیت درمانی سرطان را دارد
خبرگزاری مهر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- 16 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
تهران نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 16 آذر 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 41 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 25 نفر از آنها بستری شدند.
پانا   ۲ ساعت پیش    
تهران (پانا) - در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد. از دیروز تا امروز 16 آذر 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 41 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 25 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 559 هزار و 999 نفر رسید. ...
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته با بستری 15 بیمار جدید کرونایی در بیمارستان های خراسان شمالی، آمار مبتلایان به کرونا در استان به 57 نفر رسید.
یک پزشک   ۳ ساعت پیش    
سلامت فقط چیزی ژنتیکی نیست، بلکه انتخاب سبک زندگی و عوامل پیرامونی در آن نقش دارند. در مطالعه اپی ژنتیک بررسی می شود که چه شاخص های خاصی بیان ژن را تنظیم می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهربا اشاره به بستری 2 بیمار جدید کرونایی طی شبانه روز گذشته گفت: تعداد بستری های کرونایی در استان بوشهر به 6 نفر رسید.
روند بازار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار مهر ، از دیروز تا امروز 16 آذر 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 41 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 25 نفر از آنها بستری شدند. ...
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان از اهدای اعضای بدن جوان 34 ساله کاشانی به چند بیمار نیازمند خبر داد.
عصر اترک   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراقبت از بیمار کار حساسی است که پیچیدگی ها و ظرافت های مخصوص به خود را دارد. هر چقدر با بیماری سخت تری مواجه باشیم احتمالا مراقبت هم حساس تر خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
15 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی و بیمارستان های استان گیلان بستری هستند.
آنا / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: کرونا در 24 ساعت گذشته باعث جان باختن 2 فرد شد و با احتساب این تعداد، شمار فوتی های کرونا در کشور به 144 هزار و 607 نفر رسید.
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد.
راه دانا   ۵ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
براساس اعلام وزارت بهداشت از دیروز تا امروز 41 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شدند.
وزارت بهداشت در اطلاعیه از شناسایی 41 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 و فوت یک نفر از بیماران کووید 19 خبر داد.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد.
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
وزارت بهداشت از فوت یک مبتلای دیگر به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبر داد و اعلام کرد: از 41 بیمار شناسایی شده 25 نفر بستری شده اند.
از دیروز تا امروز 16 آذر 1401 و بر اساس معیار های قطعی تشخیصی، 41 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 25 نفر از آن ها بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد.
آنا / روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 56 بیمار مبتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شد.
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته متاسفانه کرونا جان یک هموطن دیگر را گرفت و 41 بیمار جدید در کشور شناسایی شدند.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 41 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی و یک نفر از بیماران کووید19 جان خود را از دست داد.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۵۳ سایت دیگر  
از دیروز تا امروز 27 آبان 1401 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 47 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 27 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید19 در کشور به 7 میلیون و 559 هزار و 211 نفر رسید.
مدیرکل نظارت، ارزشیابی و اعتبار بخشی سازمان نظام پزشکی درباره مباحثی مبنی بر ویزیت گروهی بیماران از سوی برخی پزشکان متخصص، گفت: ویزیت گروهی در راستای حفظ حریم شخصی بیمار و حفظ محرمانگی، تخلف است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در 24 ساعت گذشته یک بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
یازدهمین ایثار ماندگار استان در سال جاری با اهدای یک عضو شهروند زنجانی دچار مرگ مغزی به ثبت رسید.
عصر ایران   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در هر دو صورت دانشجو بیمار و بیکار نیست که سیاست ورزی کند، بلکه موجود سرزنده ای است که نگاه به آینده دارد آن هم در جامعه ای که همه به خود و گذشته مشغول هستند.
مهرنما فارس   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
18 بیمار کرونایی در استان فارس به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
مشهد مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اهدای اعضای بانوی مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی سه بیمار نیازمند به عضو شد.
فرادید   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیمارستان سلطنتی Gloucestershire (GRH) در بریتانیا اخیرا توانسته به کمک یک ربات، نوعی تومور سرطانی را از گلوی یک بیمار خارج کند.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امانی، گفت: با اهدای برخی اعضای بدن جوان 30 ساله در استان با رضایت خانواده ایشان، جان سه بیمار نجات داده شد.
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کرونا در جهان تاکنون به 650 میلیون و 952 هزار و 661 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 649 هزار و 920 بیمار کرونا نیز تایید شده است.
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان الزهرا (س) اصفهان با اشاره به اهدای حدود 65 عضو از ابتدای سال تاکنون، گفت: اگر در لحظات و دقایق اولیه ایست قلبی، عضوی از بدن متوفی خارج شود، عملکردی کم و بیش مشابه با عضو برداشته شده از بیمار مرگ مغزی دارد.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به وجود بیش از 500 بیمار قطعی مبتلا ایدز در کرمان، گفت: این آمار بیانگر آمار واقعی جامعه نیست و ممکن است تا سه برابر این افراد، بیماران مبتلا به ایدز وجود داشته باشد.
رویداد 24   ۹ ساعت پیش    
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تاکنون به 650 میلیون و 952 هزار و 661 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 649 هزار و 920 بیمار کووید- 19 نیز تایید شده است.
تهران نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تاکنون به 650 میلیون و 952 هزار و 661 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 649 هزار و 920 بیمار کووید- 19 نیز تایید شده است.
یکتا پرس   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تا کنون 7 میلیون 335 هزار و 357 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی ستاد کرونای البرز با بیان اینکه در حال حاضر 55 نفر بیمار مشکوک، محتمل و قطعی در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: خوشبختانه از هفته گذشته مورد فوتی مثبت در استان نداشته ایم.
سلامت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
علم هر روز در حال پیشرفت و رو کردن فناوری های جدیدی است که می تواند خطر بیماری و مرگ را در انسان ها کاهش دهد. محققان سیستمی را به وسیله هوش مصنوعی ساخته اند که با استفاده از یک اسکن پرتوی ایکس خطر سکته یا حمله قلبی در 10سال آینده بیمار را پیش بینی می کند.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
همراه سراهای سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی، آماده میزبانی از همراهان بیمار در شب های سرد پاییزی و زمستانی هستند.
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تاکنون به 650 میلیون و 952 هزار و 661 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 649 هزار و 920 بیمار کووید- 19 نیز تایید شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
امانی گفت: اهدای عضو جوان 30 ساله لرستانی، جان 3 بیمار را نجات داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
در آن جلسه درباره زندانیان صحبتی نکردم، اما روز دوشنبه بازدیدی از یکی از زندان ها داشتم، صحبت های شان را شنیدم و با حجت الاسلام محسنی اژه ای هم در مورد شرایط آنها صحبت کردم
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: در حال حاضر هفت بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
سلامت نیوز / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فوق تخصص روماتولوژی گفت:یکی از مهمترین عوامل تغذیه ای که در کاهش دردهای عضلانی موثر است، اسیدهای چرب امگا 3 هستند. این ماده در ماهی های چرب مانند ماهی سالمون، گردو، روغن کلزا یا کانولا وجود دارد.
مدیرکل نظارت، ارزشیابی و اعتبار بخشی سازمان نظام پزشکی درباره مباحثی مبنی بر ویزیت گروهی پزشکان از سوی برخی پزشکان متخصص، گفت: ویزیت گروهی در راستای حفظ حریم شخصی بیمار و حفظ محرمانگی، تخلف است.
سلامت نیوز / روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تاکنون به 650 میلیون و 385 هزار و 317 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 647 هزار و 950 بیمار کووید- 19 نیز تایید شده است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: 3 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند