یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۹:۵۶Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمار»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ دقیقه پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: در شبانه روز گذشته، 32 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری شده اند.
عصر ایران   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان از ادامه روند افزایشی بستری بیماران مبتلا به کرونا در جنوب غرب خوزستان خبر داد. دکتر شکرالله سلمان زاده در گفت وگو با ایسنا ...
رویداد ایران   ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران : ⭕️ ظرف 24 ساعت گذشته تعداد 88 بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند ظرف همین مدت تعداد 66 نفر از افراد مشکوک بستری شده ...
خبرگزاری فارس   ۳۰ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در 24 ساعت منتهی به دهم اسفند ماه پذیرش 22 بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی استان انجام شده است.
شعار سال   ۴۴ دقیقه پیش    
بورس در خیلی کشور های دنیا یک شرکت خصوصی است و نه یک نهاد دولتی (دقت کنید که این بار اتفاقا می گوییم بورس و نه بازار سهام). یعنی چی؟ یعنی همان طور که ساختمان پزشکان یا شرکت تاکسی اینترنتی فلان یا پاساژ علاالدین و مجتمع پایتخت و یک بستر خصوصی هستند که ایجاد شده تا طرفین معامله - مثلا دکتر و بیمار - ...
پارسینه   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
احمد ترحمی بهابادی گفت: با وجود توصیه مسوولان و کارشناسان حوزه سلامت نسبت به وضعیت شکننده استان و امکان بروز مواردی از ویروس جهش یافته اولین مورد آن در استان مشاهده و شناسایی شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در 24 ساعت گذشته با فوت 6 بیماری کرونایی در استان مجموع فوتی ها در استان به سه هزار و 635 نفر رسید.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
قدیر با اشاره به تعداد بستری های کرونایی در قم گفت: در حال حاضر 117 بیمار کرونایی در بخش های درمانی بیمارستان های قم بستری هستند.
روزنامه سپید   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپید، از آنجا که تعداد موارد جهانی ابتلا به بیماری کووید-19 از 114 میلیون نفر فراتر رفته و فرآیند واکسیناسیون در سراسر جهان در حال انجام است، برخی از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت نسبت به خطرات علائم پس از بهبودی بیماری کووید-19 هشدار دادند. ...
فرماندار قشم از ایجاد ظرفیت قرنطینه اضطراری 100 بیمار کرونایی در روستای سلخ این شهرستان خبر داد و گفت: مردم باید قانون شفا را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از شناسایی اولین مورد کرونایی انگلیسی در استان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: مدیرعامل بنیاد بیماریهای نادر ایران بر واکسیناسیون بیماران نادر به عنوان قشر آسیب پذیرتر جامعه تأکید کرد و گفت: این بیماران به دلیل ضعف سیستم ایمنی جزء گروه های پرخطر و آسیبپذیر جامعه هستند و باید در اولویت برنامه واکسیناسون قرار گیرند.
اقتصاد ایران: کرمانشاه- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا کرمانشاه از بستری 50 بیمار کرونایی با حال نامساعد در بیمارستان های کرمانشاه خبر داد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد از شناسایی اولیه اولین مورد بیمار مبتلا به کرونای انگلیسی در استان یزد خبر داد.
موج   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از فوت یک بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم خبرداد.
بهداشت نیوز   ۱ ساعت پیش    
یکی از شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت ربات های پزشکی را عرضه کردند که قادر به پایش علایم حیاتی بیماران است، ضمن آنکه در شرایط کرونا تماس مستقیم پزشک به بیمار را کاهش می دهد.
مدیرعامل بنیاد بیماریهای نادر ایران بر واکسیناسیون بیماران نادر به عنوان قشر آسیب پذیرتر جامعه تأکید کرد و گفت: این بیماران به دلیل ضعف سیستم ایمنی جزء گروه های پرخطر و آسیبپذیر جامعه هستند و باید در اولویت برنامه واکسیناسون قرار گیرند.
دیجیاتو   ۲ ساعت پیش    
محققان سازمان بهداشتی جهانی با مردی در چین که گمان می رود اولین مبتلا به ویروس کرونا باشد صحبت کرده و دریافتند که این ویروس احتمالاً از بازار غذای دیگری در شهر ووهان به انسان سرایت کرده است. ...
فکر شهر   ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
فکرشهر: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 74 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند. به گزارش فکرشهر، دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 19 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 74 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
دیجیاتو   ۲ ساعت پیش    
واکسیناسیون کرونا در کشورهای مختلف شروع شده و اولویت با کادر درمان، افراد بیمار و مسن است، با این حال برخی چنین ایده ای را مطرح می کنند که تزریق واکسن کرونا به افراد مسن که سال های کمی از عمر آن ها باقی ماند، رویکرد نامناسبی محسوب می شود و نباید آن ها در اولویت باشند ...
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به فوت 93 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور در شبانه روز گذشته، گفت: با این حساب مجموع قربانیان کرونا در کشور از 60 هزار نفر گذشت.
قم نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در حال حاضر 117 نفر مشکوک به کرونا در بیمارستان های قم بستری هستند که حال 9 نفر از آنها وخیم است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت ربات های پزشکی را عرضه کردند که قادر به پایش علایم حیاتی بیماران است، ضمن آنکه در شرایط کرونا تماس مستقیم پزشک به بیمار را کاهش می دهد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به سهل انگاری شهروندان یزدی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: در حال حاضر 47 نفر بیمار وخیم کرونایی در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
ندای پیشوا   ۳ ساعت پیش   + ۲۳۶ سایت دیگر  
مجموع جانباختگان ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت و به 60 هزار و 73 نفر رسید/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 30 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته تا کنون در استان خبر داد.
مرآت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
طبق آمار ارائه شده از سوی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، در حال حاضر 121 نفر به دلیل بیماری کرونا در سطح بیمارستان های استان بستری هستند.
کارگر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی، گفت: بر اساس طرح نسخه الکترونیک، هزینه پروتزهایی که در پیکر بیمار بکار می روند (آندوپروتزها)، نیز دارای سقف پوشش سازمان تامین اجتماعی خواهند شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی 24 ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کووید19 جان خود را از دست داد و شمار جانباختگان استان به 449 نفر رسیده است.
خراسان رضوی- مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی چهار بیمار نیازمند به عضو شد.
راه امروز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 93 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 60 هزار و 73 نفر رسید.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به ممنوعیت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهر اصفهان گفت: تنها در صورت لزوم مراجعه افراد بیمار به مراکز درمانی و احضار شوندگان مراجع قضائی با ارائه مدارک مثبته، اجازه ورود داده خواهد شد.
دولت   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با درگذشت 93 بیمار دیگر در شبانه روز گذشته مجموع قربانیان کرونا در کشور از 60 هزار نفر گذشت. به گزارش پایگاه اطلع رسانی دولت به نقل از وبدا ...
شیعه نیوز   ۳ ساعت پیش    
براساس آمار وزارت صحت عامه در 24 ساعت گذشته 19 مورد شناسایی و در این مدت، یک بیمار کرونایی نیز جان باخته است.
راهبردنامه   ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سیما سادات لاری، گفت: از روز شنبه تا یک شنبه 10 اسفند 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 8 هزار و 10 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 494 نفر از آن ها بستری شدند. وی افزود: مجموع بیماران کووید19 در کشور به یک میلیون و 631 هزار و 169 نفر رسید. [...]
سلام نو   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم آخرین آمار مبتلایان و فوتی های ویروس کرونا در این استان تا 10 اسفند را اعلام کرد.
در طول 24 ساعت گذشته، 93 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با درگذشت 93 بیمار کرونای دیگر، مجموع قربانیان کرونا در کشور از 60 هزار نفر گذشت.
تازه ترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سیما سادات لاری، بعد از ظهر یکشنبه دهم اسفند 99، همچون روزهای گذشته در ارتباط زنده خبری به ارائه تازه ترین آمار شناسایی بیماران جدید، بستری ها، فوتی ها و بهبودیافتگان کووید 19 در کشور پرداخت. ...
انصاف نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سعید نمکی، وزیر بهداشت گفت: در دوران کرونا و در مدیریت کووید-19 دنیا حیرت کرد که ما چگونه در عرض دو ماه توانستیم، میزان مرگ و میرهایمان را به کمتر از یک پنجم برسانیم و چه شد که توانستیم تخت های بیمارستانی مان را به کمتر از یک چهارم و یک پنجم اشغال بیمار کووید-19 برسانیم، چیزی نبود ...
شهر فردا   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: با فوت چهار بیمار جدید در استان آذربایجان غربی تعداد فوتی های کرونا در این استان به سه هزار و 629 نفر رسید.
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه از این تعداد 155 بیمار مبتلای قطعی به کرونا بوده اند، گفت: 104 نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در این استان گفت: طی 24 ساعت گذشته یک تن از بیماران کرونا مثبت در قم فوت کرد و درحال حاضر 117 بیمار با نشانه ها و علائم قطعی کرونا در بیمارستان های قم بستری هستند.
جام جم   ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد از شناسایی اولین مورد بیمار مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا در استان یزد خبر داد.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش    
طی 24 ساعت گذشته تست 10 مراجعه کننده به مراکز درمانی استان مثبت قطعی اعلام شد .
پیام خبر   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در استان فارس از ابتدای شیوع تاکنون، مجموع بیماران شناسایی شده را بیش از 178 هزار نفر اعلام کرد.
تدبیر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به فوت 93 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور در شبانه روز گذشته، گفت: با این حساب مجموع قربانیان کرونا در کشور از 60 هزار نفر گذشت. ...