چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۱۴Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اورژانس»

آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی آبادان عنوان کرد، بیش از 12 هزار 500 خدمت رسانی در 6 ماهه نخست سال جاری
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اورژانس آذربایجان شرقی علت تزریق واکسن سرپایی کرونا در یکی از پیاده روهای تبریز را تشریح کرد.
به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد و هیئت همراه با حضور در مرکز اورژانس استان با رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دیدار و این روز را تبریک گفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد و گفت: با حضور مسئولان استانی و شهرستانی پایگاه اورژانس 115جاده ای قیام آل طیب در شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اورژانس اصفهان گفت: مرکز فوریت های پزشکی کشور راه اندازی آمبولانس های ویژه زنان با حضور تکنسین های زن را در شهرهای بزرگ کشور دستور کار خود قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که 15 تا 20 درصد تماس های روزانه برقرار شده با اورژانس این استان، مزاحمت های تلفنی است که به عنوان یک حرکت غیراخلاقی، تاثیری منفی در انجام وظیفه و رسالت خطیر نیروهای این مرکز برای خدمت رسانی به مردم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هم اکنون از 41 پایگاه اورژانس مورد نیاز و مصوب برنامه ششم توسعه در این استان 24 پایگاه راه اندازی و ایجاد 17 پایگاه دیگر نیاز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس بیمارستان مسیح دانشوری با اعلام این خبر که تزریق سینوفارم برای طیف سنی 12 تا 18 سال توسط سازمان بهداشت جهانی تایید شده است گفت: در حال حاضر واکسن مشترک ایران و کوبا به مقدار کافی در کشور وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: اورژانس هوایی این شهرستان طی پنج ماه گذشته ناجی 52 بیمار و مصدوم حوادث رانندگی بوده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۳    
خلیج فارس: همسرآزاری، پدیده ای مغموم است که متاسفانه در ایران روبه افزایش است به طوری که چندی پیش رئیس اورژانس اجتماعی کشور در این باره گفته بود که بیشترین مواردی که به اورژانس اجتماعی اطلاع داده می شود، مواردی مانند کودک آزاری و همسرآزاری است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۶    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لارستان با بیان اینکه در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان با مساحت 17311 کیلومتر مربع مجموعا 24 پایگاه اورژانس جاده ای وجود داشته و حوزه...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کازرون - رئیس اورژانس 115 کازرون از انجام پنج هزار ماموریت اورژانس از ابتدای سال جاری تاکنون خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۶    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: در 6 ماهه اول امسال بیش از 21 هزار تماس با اورژانس تربت جام گرفته شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گردو تکانی تا کنون در استان همدان دو مورد حادثه داشته یک نفر فوت و یک نفر نیز مصدوم شده است. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی علوم پزشکی ابن سینای استان همدان نسبت به گردوتکانی توسط افراد هشدار داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی علوم پزشکی ابن سینای استان همدان نسبت به گردوتکانی توسط افراد هشدار داد و گفت: گردو تکانی تا کنون در استان همدان دو مورد حادثه داشته، یک نفر فوت و یک نفر نیز مصدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: در تهران حدود 18 پایگاه واکسیناسیون کرونا داریم و در دانشگاه های مختلف بین 2 تا 4 پایگاه را فعال کرده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از جابه جایی بیش از 15 هزار بیمار در ماموریت های کرونایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان گفت: تصادف پژو با رانا در شوراب خرم آباد یک کشته و پنج مصدوم بر جای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت- رئیس اورژانس گیلان با اشاره به فعالیت 68 پایگاه اورژانس در این استان، گفت: نیازمند اضافه شدن 40 پایگاه دیگر به ویژه در شهر رشت هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس مازندران از افزایش 10 درصدی ماموریت های اورژانس استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: بیش از 53 هزار و 950 تماس تلفنی در شش ماهه نخست امسال با اورژانس این دانشگاه داشته اند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۲    
مراسم تکریم و معارفه رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۵    
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: یک جوان 39 ساله در رودخانه زاینده رود غرق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس بیمارستان قائم (ع) مشهد گفت: مشهد نیاز به توسعه اورژانس های مرتبط با سکته های مغزی یا به طور کلی اورژانس های مغز و اعصاب دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) گفت: زمانی که ارگان های حیاتی بدن در خطر هستند، مردم باید سریعا به اورژانس مراجعه کنند و به سراغ درمان های خانگی و غیرعلمی نروند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس استان اصفهان گفت: مطالبات مطرح شده پرسنل کاملا به حق است، قول رئیس دانشگاه این بود که تا هفته آینده خواسته ها بررسی خواهد شد و آن چیزی که به حق است برمبنای رویه دانشگاه پرداخت خواهد شد،با صحبت هایی که صورت گرفت ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۳    
رئیس اورژانس استان آذربایجان شرقی : راننده مصدوم جهت اقدامات تخصصی از شبستر به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس آذربایجان شرقی گفت: از شیوع کرونا تا به امروز کارشناسان این مرکز به 18 هزار و 700 مورد ماموریت کرونایی اعزام شدند که از این تعداد هفت هزار و 400 ماموریت در سال جاری انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت:2 کودک خردسال شامگاه سه شنبه در کانال آبی در رامهرمز غرق شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
رشت- رئیس اورژانس گیلان با اشاره به افزایش 38 درصدی ماموریت های این سازمان در پنج ماهه نخست امسال، گفت: در این مدت 48 هزار و 732 ماموریت انجام شده است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۱    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان اردبیل گفت: به دنبال تصادف خودروی زانتیا با برلیانس و انحراف خودروی زانتیا در جاده اردبیل به آستارا، جلوی فرودگاه اردبیل، متاسفانه 5 نفر فوت کرده و یک نفر دچار مصدومیت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی فارس در نشست مجازی خود با خبرنگاران مسائل مختلفی را گفت که به حوزه کاری مربوط است اما تقاضای تست کرونا و کتک خوردن مامورانشان بعید است در این وظایف بگنجد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۱    
شهرکرد- رئیس اورژانس چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 31 مورد حادثه غرق شدگی در استان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: راه اندازی 31 پایگاه اورژانس در این استان طی برنامه ششم توسعه کشور هدف گذاری شده بود که تاکنون 26 پایگاه بهره برداری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث فارس گفت: در شش ماهه نخست امسال حوادث ترافیکی در جاده های مواصلاتی استان متاسفانه 251 نفر را گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان اردبیل گفت: به دنبال تصادف خودروی زانتیا با برلیانس و انحراف خودروی زانتیا در جاده اردبیل به آستارا، جلوی فرودگاه اردبیل، متاسفانه 5 نفر فوت کرده و یک نفر دچار مصدومیت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- رئیس اورژانس استان یزد از وقوع تصادف در محور طبس - رباط خبر داد و گفت: این تصادف پنج کشته بر جا گذاشت.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
علی گو گفت: اگر دیدید همسایه شما دعوای شدیدی با فرزندش دارد و او را به شدت کتک می زند، در بزنید و بروید این کار باعث می شود وقفه ای در نزاع رخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اورژانس گیلان گفت: بر اثر برخورد پراید و سمند در جاده پیربازار شیخ محله صومعه سرا، پنج تن در دم جان خود را از دست دادند و راننده سمند راهی بیمارستان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در محور خاش به سراوان 4 نفر کشته و مجروح برجای گذاشت.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرزاد همتی: گفت وگو با دکتر حسین کرمانپور، رئیس اورژانس بیمارستان سینا، در روزهای ابتدایی استعفای او از سمت مدیرکلی سازمان نظام پزشکی اتفاق افتاد؛ یعنی درست زمانی که هنوز پول پاشی ها برای واکسیناسیون اتفاق نیفتاده بود و اصلا مشخص نبود که قرار است چه قوانینی برای واکسیناسیون در ایران ایجاد شود ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی آبادان از تصادف زنجیره ای 4 خودرو در محور آبادان به اهواز در نزدیکی روستای دابوییه و مصدومیت 10 نفر در این حادثه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اورژانس اجتماعی کشور با تاکید بر افزایش مراجعه به خانه های امن در دوره کرونا عنوان کرد: آمار مراجعه به خانه های امن در دوره کرونا رشد اندکی را تجربه کرده است؛ به نحوی که در سال 99 نسبت به سال 98 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آبادان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی آبادان از تصادف زنجیره ای چهار دستگاه خودرو در محور آبادان به اهواز در نزدیکی روستای دابوییه و مصدومیت 10 نفر در این حادثه خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: این قابل قبول نیست که مردم برای تزریق 1 دقیقه ای از 8 صبح تا 12 ظهر در صف معطل بمانند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت پس از بازدید سرزده از مرکز واکسیناسیون پارک ترافیک امیرآباد تهران در گفتگوی تلفنی با رئیس اورژانس از روند واکسیانسون و معطلی مردم گلایه کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
گلایه تلفنی وزیر بهداشت از رئیس اورژانس بابت معطلی مردم در تزریق واکسن در بازید سرزده از مرکز واکسیناسیون پارک ترافیک امیرآباد تهران را ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اورژانس بیمارستان سینا گفت: گاهی برای بهبود خواب بیمار در بخش مراقبت های ویژه مجبور هستیم از دستبند نگهدارنده استفاده کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۷    
رئیس اورژانس استان همدان از باغداران خواست از روش های ایمن برای گردو تکانی استفاده کنند تا شاهد مرگ و مجروح شدن آن ها نباشیم.