یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۵۹Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دورود»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۱    
جهادگران لبخند،خدمات پزشکی ، دامپزشکی و آموزشی رایگان به مردم روستای دره اسبر دورود ارائه کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی لرستان امروز شنبه 1 آبان ماه 1400 کارشناسان رصد وپایش شرکت خدمات حمایتی لرستان از انبارهای ذخیره ی کارگزاران نهاده های کشاورزی تحت نظارت این شرکت در شهرستان دورود(آقای سالاروند) در استان لرستان به صورت میدانی بازدید بعمل آوردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار لرستان در محل احداث فاز 4 کارخانه سیمان دورود از آخرین وضعیت این پروژه بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۹    
گازرسانی به شهرستان دورود و چالانچولان به صد درصد رسید
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۱    
استاندار لرستان با حضور در گلزار شهدای شهرستان دورود به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: درمانگاه تخصصی شهر مومن آباد ازنا آماده افتتاح است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دورود- فرمانده انتظامی دورود گفت: 28 هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۰    
گروه استان ها- نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: درمانگاه تخصصی شهر مومن آباد ازنا که متاسفانه سال ها روند اجرای آن متوقف بود آماده افتتاح است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۹    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در جریان بازدید از روند اجرای طرح جهش تولید در دیمزارهای شهرستان های ازنا و دورود با اعلام این خبر گفت: در شهرستان ازنا حدود 15 هزار هکتار از اراضی دیم تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت که از این سطح 13 هزار و 500 هکتارگندم خواهد بود.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
صفدری گفت: تصادف زنجیره ای در محور دورود ازنا 7 مصدوم بر جای گذاشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرمسئول مؤسسه قرآن معراج نور دورود با تأکید بر اینکه کیفیت مؤسسات قرآنی مهم تر از کمیت است، گفت: انتظار ما از متولیان قرآنی لرستان این است که به اوضاع مؤسسات قرآنی رسیدگی شود و فقط به دنبال افزایش کمی آنها نباشند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، اسفندیار حسنی مقدم در بازدید از برداشت محصول بادام زمینی شهرستان دورود گفت: یکی از مشکلات کشاورزان برای تولید محصول و امرار معاش عدم تنوع در محصولات تولیدی و کاهش عملکرد در واحد سطح گندم و جو و تنش های معمول در منطقه است. وی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: کنارگذر شهرستان دورود با جذب اعتبارات مورد نیاز تابستان 1401 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار لرستان درسفر به دورود از ورزشگاه 5 هزار نفری این شهرستان بازدیدکرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، گفت: احیای جهاد سازندگی در قالب بسیج سازندگی باعث تسریع فرهنگ انقلابی در کنار سازندگی می شود و تقویت روحیه بسیجی را به همراه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۸    
فرهاد زیویار استاندار لرستان در دومین سفر شهرستانی خود امروز وارد دورود شد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۰    
ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: 33 تخت به بیمارستان هفت تیر دورود اضافه می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۱    
نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس با بیان اینکه احیای قریب 50 کیلومتر قنات در منطقه جاپلق در دستور کاراست،گفت: برای گرفتن اعتبار احیای این قناتها تلاش های ویژه ای شده است .
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۲    
حوزه/ برگزاری همایش طلیعه حضور در مدرسه علمیه ریحانة الرسول (س) نورآباد، میزگرد علمی پژوهشی مدرسه علمیه عالی دورود و کارگاه تربیت دینی ویژه فرزندان بانوان سرپرست خانوار کمیته امداد امام خمینی (ره) کوهدشت از عناوین اخبار کوتاه مدارس خواهران لرستان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰    
علی لشنی زند از اجرای حدود 40 برنامه متنوع درزمینه های مختلف خدمات رسانی وآموزشی در طی یکسال اخیرتوسط سازمان مردم نهاد لبخندساده دورود خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۵    
گروه استان ها- نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با اشاره به اینکه عملیات اجرایی فاز دوم بیمارستان گهر دورود به زودی آغاز می شود گفت: این بیمارستان تا دو سال آینده تکمیل می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس، گفت: نظام سیاسی پوسیده جمهوری آذربایجان برگرفته از حزب کمونیست است و اینگونه حکومت ها در کنار مردم نیستند و به قدرت های جهانی متصل می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۱    
ایسنا/لرستان مدیرجهاد کشاورزی دورود از تولید 25 هزار تُن برنج سفید امسال در شالیزارهای این شهرستان خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری برنا از لرستان ؛ زهره ای روز یکشنبه 25 مهر 1400 در این گفت وگو با اشاره به تعداد مراکز تخصصی مشاوره ازدواج وخانواده در حوزه ورزش وجوانان لرستان ، اظهار کرد: یک مرکزتخصصی مشاوره ازدواج وخانواده به نام صدای زندگی در شهرستان دورود در [...]
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷    
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس با بیان اینکه با انتصاب جبلی به ریاست صدا و سیما، افق جدیدی در این عرصه برای به روزرسانی برنامه ها و سیاست ها ایجاد شده است، گفت: ایشان می تواند با بازنگری و بازآفرینی، اعتماد عمومی به صدا و سیما را بیش از پیش ایجاد و همچنین در برنامه سازی استانی تحول ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۸    
25 هزار تُن برنج سفید امسال از شالیزار های دورود تولید می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اجاره زمین زراعی به کشاورزان غیربومی خسارت های هنگفتی به دنبال دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از آغاز عملیات گمانه زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم تپه بابا شاه در شهرستان دورود خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دورود- نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 50 میلیارد تومان وام برای تکمیل پروژه کمربندی شهر دورود خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، سرپرست نیروگاه گازی دورود با اشاره به ثبت رکورد تولید برق در این نیروگاه افزود: با پایش مداوم فنی و دقت عمل در بهره برداری پایدار از واحدها ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۲    
حوزه/ مرکز پیش دبستانی امین امروز در مدرسه علیمه عالی خواهران دورود افتتاح شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ازنا و دورود در مجلس ،گفت: مجوز ساخت پاسگاه پلیس راه جاده ازنا شازند و پیمان سپاری آن صادر شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۳    
رئیس مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود، تولید نانوپودرهای فلزی و غیرفلزی، تولید نانوعایق رطوبتی سیلیکونی و ساخت دستگاه تولید ماسک N95 را ازجمله محصولات فناورانه این مرکز عنوان کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۱    
دکتر حسین گودرزی ، نماینده شهرستان درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اجتماعی، با رئیس سازمان، مدیر کل امور مجلس جهاد دانشگاهی، معاون پژوهش و فناوری و شماری از مدیران گروه ها و مراکز پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی تهران روز دوشنبه 29 شهریور ماه با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس گفت: زمین احداث شهرک صنوف آلاینده در دورود تهیه و به زودی در این شهرستان ایجاد می شود.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس خدمات فنی چاه های نفت منطقه عملیاتی خارک شرکت نفت فلات قاره ایران از ایمن سازی کنداکتور چاه های D-2 و D-13 میدان دورود خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۱    
همزمان با ایام هفته ملی و روز جهانی کودک سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود از اهدای کتاب به کودکان این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۹    
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی دورود از توقیف یک دستگاه کامیون حامل بیش از 5 تن مرغ زنده فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۸    
موسوی نیک با اشاره به توزیع بسته معیشتی در بین نیازمندان، افزود: همچنین 5000 پرس غذای گرم طبخ و توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دورود- انتقال صنوف آلاینده دورود به محدوده خارج از شهر همچنان در میان اما و اگرها باقی مانده و حالا مسئولان وعده 1.5 سال آینده را برای تکمیل شهرک صنوف آلاینده این شهر می دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دورود با اشاره به ظرفیت های گردشگری مسیرهای منتهی به بقاع متبرکه این شهرستان، گفت: دورود قابلیت تبدیل شدن به بام زیارتی کشور را دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۲    
گروه استان ها- پروژه 12 کیلومتری کمربندی دورود پس از گذشت 7 سال همچنان روند لاک پشتی دارد و این شهر ترانزیتی بدون کنار گذر همچنان آبستن حوادث زیادی است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از اقدام به پاکسازی بیشه آبگرمه در جمعه هفته قبل که با استقبال طبیعت دوستان و همشهریان محترم قرارگرفت، این جمعه (16 مهر)، بیشه های پیرِتو و روستای عِمارت توسط انجمن حامیان و ناجیان گهر رود اشترانکوه پاکسازی شد...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی لرستان گفت: تصادف اتوبوس در برخورد با دیوار در شهرستان دورود 14 زخمی بر جای گذاشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
موسوی نیک گفت: همزمان با شب شهادت امام رضا(ع) پنج هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان توزیع شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و میان دورود در مجلس با انتقاد از عدم تشکیل جلسات شورای عالی ستاد بحران کشور از سال 99 تاکنون گفت: تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور نیازمند قانون است چرا که سازمان های استانی به تنهایی نمی توانند بحران در مناطق خود را مدیریت کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۸    
کلاس آموزشی با عنوان بهداشت و بیماریهای ماهیان گرمابی با محوریت بیماری KHV جهت پرورش دهندگان ماهیان گرمابی در شهرستان دورودبرگزا گردید.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر، محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان با رأی نمایندگان لرستان به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان معرفی شد. پیش از این حسین گودرزی نماینده مردم دورود و ازنا، رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی بود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، با رای اعضای مجمع نمایندگان لرستان، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی به عنوان رئیس دوره ای این مجمع انتخاب شد. مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی است ...
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس " همایش شعر و خاطره گویی دفاع مقدس " در مجتمع فرهنگی هنری مهر شهرستان دورود برگزار شد.