چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۱۰Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصادی و دارایی»

دنیای بانک   ۵۸ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
قمصریان دلیل این پیشنهاد را ضرورت حمایت از اقشار کم برخوردار جامعه با توجه شرایط اقتصادی و همچنین تقویت شبکه فروش و نمایندگان و نیز افزایش ضریب نفوذ بیمه عنوان کرده است. درصورت موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی این بخشودگی از 15 بهمن تا 19 اسفند اجرا خواهد شد. ...
شادا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر جشنواره ورزشی مدیران و کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور جمعی از مدیران و کارکنان وزارت متبوع افتتاح شد.
اقتصاد ایران: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به دلیل فضاسازی های برخی در فضای مجازی در مورد مولدسازی، اساسا از این مسیر تحولی برای آینده سرمایه گذاری و پروژه های عمرانی استان ها عقب نشینی نخواهیم کرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به دلیل فضاسازی های برخی در فضای مجازی در مورد مولدسازی، اساسا از این مسیر تحولی برای آینده سرمایه گذاری و پروژه های عمرانی استان ها عقب نشینی نخواهیم کرد.
بانک مردم   ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر اقتصاد می گوید: شکایت های زیادی از مردم در خصوص واحدهای مسکونی تملک شده بانک ها می رسید. به گزارش بانک مردم و به نقل از تسنیم، احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با انتشار پیامی در توییتر نوشت: امروز با پیشنهاد وزارت اقتصاد و مساعدت بانک مرکزی ...
سلام نو / سیتنا   ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
به گفته محمد جلال مشاور وزیر اقتصاد، در فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد کمک هزینه دولت به نانوایی ها از 15 درصد به حدود 30 درصد افزایش خواهد یافت و یارانه نان در سال 1402 به 105 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
نقدینه   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نقدینه - معاون امور بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد با اشاره به پرداخت سه هزار هزار میلیارد تومان تسهیلات جدید تا آذر ماه امسال، گفت: 2 هزار و 500 هزار میلیارد تومان از این تسهیلات مربوط به کسب و کارها و 477 هزار میلیارد تومان مربوط به مصرف کننده نهایی و خانوارها است. ...
آنا / قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: تسهیلات گیرندگانی که به دلیل بدهی، واحد مسکونی آن ها به تملک بانک ها درآمده می توانند با پرداخت اصل و سود بدهی خود و با شرایطی همچنان مالک واحد مسکونی خود شوند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۴۸    
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار، بانک ها اجازه خواهند داشت املاک مسکونی تملیک شده در اختیار خود را با در نظر گرفتن شروطی که جزئیات آن توسط بانک مرکزی اعلام خواهد شد به مالکان قبلی بازگردانند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۶    
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان گفت: 20 فرصت سرمایه گذاری مهم استان در سال جاری فراهم شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: به پیشنهاد وزارت اقتصاد و با مساعدت بانک مرکزی ، کلیه بانک ها می توانند بدون برگزاری مزایده، املاک مسکونی تملک شده در اختیار خود را با شرایطی در قبال دریافت بدهی (نه قیمت روز) به مالکان قبلی برگردانند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان گفت: در سال جاری در استان کرمان 502 هزار مجوز از طریق سامانه ملی صدور مجوزها، از سوی دستگاه های اجرایی صادر شده است و همچنین 4هزار مجوز دیگر در حال بررسی هستند.
محمد مشیر پناهی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کردستان خواستار نظارت بر زمانبندی مندرج در شرایط عمومی پیمان برای جلوگیری اتلاف منابع شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز در جلسه تبیین سامانه مجوزها در راستای ایجاد تحول در امر اشتغال زنان در استان البرز که در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد ...
در جلسه مولدسازی اموال و دارایی های دولت به ریاست استاندار که با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و سایر اعضاء در محل دفتر استاندار خراسان رضوی برگزار شد ...
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی استان البرز در جلسه بررسی وضعیت استان البرز در اعطای تسهیلات بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 که با حضور هامان حسینی مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری البرز ...
اداره کل امور اقتصادی ودارایی استان اصفهان موفق به کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد سال 1400 دستگاه های اجرایی استان شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با بیان اینکه در طرح مولدسازی بسیاری از دستگاهای اجرایی که تاکنون در حیطه مولدسازی قرار نمی گرفتند، دامنه آن ها گسترش پیدا می کند، گفت: در این طرح، شرکت ها و بانک ها به عنوان متولی پروژه های نیمه تمام ...
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۹    
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که روز سه شنبه هفته جاری (11 بهمن ماه) مظنه گیری برای حراج اوراق مرابحه عام با مبلغ یک میلیون ریال برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان از محقق شدن بیش از صد هزار میلیارد تومان با فروش اموال و دارایی های دولت در استان خبر داد.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۸    
معاونین هماهنگی امور اقتصادی و امنیتی و انتظامی استاندار آذربایجان غربی و مدیران کل امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و امور مالیاتی استان در سامانه سامد برای پاسخگویی به سؤالات مردم حضور می یابند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمان گفت: در حال حاضر 89 درصد کسب و کارها به درگاه ملی مجوزها متصل هستند و جای امیدواری است که بتوانیم بهبود فضای کسب و کار کشور را که مورد گلایه بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی است، بهبود یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد از ابلاغ آیین نامه اجرایی جدید مولدسازی دارایی های مازاد دولت از سوی هیات عالی مولدسازی دارایی های دولت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
در حکمی از سوی استاندار یزد محمد دهقان منشادی به عنوان دبیر و عضو ستاد مولدسازی دارایی های دولت در استان یزد منصوب شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه نشست رفع موانع تولید و در گفتگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه مولدسازی دارایی های دولت منجر به شکل گیری سرمایه گذاری های جدید خواهد شد ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست پیگیری رفع موانع تولید و سرمایه گذاری با انجمن ها و تشکل های فعال اقتصادی کشور اظهار داشت: تلاش می کنیم از تمام ظرفیت های وزارت اقتصاد برای ارتقاء صادرکنندگان و تولیدکنندگان کشور استفاده کنیم.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد چرایی مصونیت قضایی هیات 7 نفره مولدسازی دارایی های دولت توضیح داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
دکتر جعفر خیرخواهان/ اقتصاددان کتاب ثروت عمومی ملل: مدیریت دارایی های عمومی، عامل تقویت یا تضعیف رشد اقتصادی نوشته دگ دتر و استفان فولستر، به ترجمه این قلم که در خرداد 1396 در معاونت امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی منتشر شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری های انجام شده حاکی از آن است که سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی دیروز در جلسه ای مهم پیگیر رفع نگرانی سهامداران و احقاق حقوق آنها بود ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه بانک های بدحسابی که به پیشرو ها تبدیل شده اند باید در چارچوب نظارتی قرار بگیرند، گفت: مولدسازی به تولید جدید منجر خواهد شد و قطعا این کار یکی از بهترین کارهای دولت است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید احسان خاندوزی در جلسه ستاد پیگیری رفع موانع سرمایه گذاری با انجمن ها و تشکل ها درباره مصوبه مولد سازی دارایی های دولت اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد: تا پیش از پایان دولت سیزدهم، به نقطه ای خواهیم رسید که کل هزینه های جاری دولت را از مالیات و گمرک تأمین کنیم.
مازند اصناف   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می شود و جبران کمک هزینه نانوایان افزایش دوبرابری خواهد داشت.
آنا / روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه مقاومت مدیران مانع مولدسازی دارایی های دولت است اطمینان داد: تصمیمات هیئت عالی مولدسازی در اتاق شیشه ای گرفته شود و جزئیات مولدسازی به اطلاع عموم مردم برسد.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نشست رفع موانع تولید و سرمایه گذاری امروز بعدازظهر با حضور سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار می شود؛ در این نشست قرار است، روند رفع موانع تولید و سرمایه گذاری بررسی شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اصلی ترین نهاد متولی قرض الحسنه در کشور نقش به سزایی در گره گشایی از مشکلات اقتصادی مردم دارد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات مالی وزارت اقتصاد از شناسایی 4600 فرد مظنون به پولشویی خبر داد و گفت: در حالی که بسیاری از قوانین مبارزه با پولشویی تا پیش از دولت سیزدهم بر زمین مانده بود، در دولت سیزدهم تمرکز بر اجرای قوانین در این حوزه بوده است. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
بیژن نورزی مقدم رئیس اتحادیه نانوایان سنتی، درباره موضوع جنجالی گم شدن نان در نانوایی ها توضیحاتی داد و گفت: موارد زیادی در آمار فروش خارج از شبکه هوشمند موثر است.
آنا / روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در سال آینده سامانه های یکپارچه سازمان باید به طور کامل پیاده سازی و اجرا شود و در این زمینه می توان درصدی از درآمد های اختصاصی سازمان را صرفا به تجهیز و توسعه سامانه ها تخصیص داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس اظهار داشت: تقاضای بررسی استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی با امضای 40 نماینده به هیات رئیسه تقدیم شده است، اما حتی به کمیسیون نیز ارجاع نشده است.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، هادی خانی، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مرکز اطلاعات مالی یکشنبه شب در برنامه تهران 20 سیما گفت: هرگونه ارتکاب جرم مالی و پولی که از طریق اعمال مجرمانه به وجود می آید و تلاش برای آوردن آن به جریان سالم اقتصاد پولشویی است و یکی از وظایف حاکمیت در قانون مبارزه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی مطرح شدن مباحث مختلف در خصوص عرضه خودرو در بورس کالا، نهایتا قرار شده امروز جلسه ای با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در این زمینه برگزار شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۳    
نماینده مردم اراک در مجلس اظهار داشت: تقاضای بررسی استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی با امضای 40 نماینده به هیات رئیسه تقدیم شده است، اما حتی به کمیسیون نیز ارجاع نشده است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با مدیران عامل بانکهای دولتی، ضمن تاکید بر اهمیت رعایت سقف های ترازنامه ای تعیین شده از سوی بانک مرکزی توسط بانک ها، گفت: با توجه به اینکه کمتر از دو ماه به پایان سال باقی مانده و قطعا در این مدت نیازها و مراجعات به شبکه بانکی کشور افزایش خواهد یافت ...
مجمع عمومی سالانه سازمان جمع آوری و فروش اموال تلملیکی با حضور وزیر اقتصاد، دادستان کل کشور، وزیر دادگستری، اعضاء هیات عالی نظارت، حسابرس و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این سازمان روز نهم بهمن ماه در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس اظهار داشت: تقاضای بررسی استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی با امضای 40 نماینده به هیات رئیسه تقدیم شده است، اما حتی به کمیسیون نیز ارجاع نشده است.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۶۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: ششمین نشست شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد به میزبانی بانک صادرات ایران برگزار شد به گزارش بانک مردم و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران ...
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- پیگیری های انجام شده حاکی از آن است که سید احسان خاندوزی ، وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز (یکشنبه) در جلسه ای مهم پیگیر رفع نگرانی سهامداران و احقاق حقوق آنها خواهد بود.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر اینکه تصمیمات مولدسازی دارایی های دولت در اتاق شیشه ای گرفته می شود، توضیحاتی را درباره این مصوبه ارائه کرد.