دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۲۵Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصادی و دارایی»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هوشمندسازی اقتصاد رویکرد قطعی دولت است، گفت: در حال حاضر از 15 دستگاه ایکس ری کانتینری به 17 دستگاه رسیده ایم و در یکی - دو سال آینده نیز بیش از این مقدار به ظرفیت فعلی اضافه می شود که در سه ماه آینده هر سه ماه یکبار یک افتتاح جدید در حوزه ایکس ری های ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هوشمندسازی در عرصه اقتصادی رویکرد قطعی دولت سیزدهم است و ادامه دهنده تلاش ها در این زمینه با سرعت بیشتر هستیم که تلاش می شود در این راستا از ظرفیت شرکت های دانش بنیان بهره مند شویم.
هم اندیشی   ۴ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیداحسان خاندوزی درباره جزئیات نشست ستاد اقتصادی دولت اظهار داشت: در جلسه ستاد اقتصادی دولت، کلیات نقشه راه وزارت امور اقتصادی و دارایی در حوزه رشد آفرینی و افزایش تولید از یک سو و همچنین مهار تورم از سوی دیگر مورد بررسی و تأیید قرار گرفت. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۴ ساعت پیش    
نامه ای از سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره واگذاری سهام برخی شرکت های دولتی منتشر شده است که با رویکرد علمی نامبرده در تناقض است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: براساس آخرین ارزیابی صورت گرفته خراسان جنوبی از نظر شاخص استانی امنیت سرمایه گذاری رتبه نخست را در کشور دارد و تاکنون 102 طرح سرمایه گذاری برای جذب سرمایه گذار در قالب کتاب الکترونیکی گردآوری شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: وصول درآمد مصوب در این استان از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه نسبت به مدت مشابه پارسال 62 درصد افزایش دارد.
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، متن نامه مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است: جناب آقای دکتر خاندوزی وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی جناب آقای دکتر صالح آبادی رئیس کل محترم بانک مرکزی با عرض سلام و تحیت ...
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بهزاد شیری ، مدیرعامل پست بانک ایران، در دیدار با سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از عملکرد این بانک ارائه کرد.
رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:مراسم تکریم و معارفه ذیحساب جدید شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی با حضور مدیران ارشد شرکت و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان برگزارشد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی گفت: 19 ملک مازاد بر نیاز دستگاه های اجرایی استان به ارزش 400 میلیارد ریال شناسایی شد و به فروش می رسد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خزانه داری کل وزارت امور اقتصادی و دارایی از ارائه گزارش سال 1399 بدهی ها و مطالبات دولت به رئیس جمهور خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: دستگاه های اجرایی همدان در جذب اوراق تهاتر وارد کار شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: 50 میلیارد تومان از اموال و املاک مازاد دستگاه های اجرایی هرمزگان به فروش رسیده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی اخیرا درخواست فروش بخشی از سهام ایران خودرو و سایپا را به دولت ارائه کرده است. براساس این درخواست و درصوت تصویب نهایی در دولت، 4 درصد از سهام ایران خودرو و سایپا به صورت مجزا به فروش خواهد رسید. ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۴۴ سایت دیگر  
خزانه داری کل وزارت امور اقتصادی و دارایی با انتشار اطلاعیه ای از ارائه گزارش سال 1399 بدهی ها و مطالبات دولت به رئیس جمهور خبرداد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا: مذاکرات هیات ایرانی به سرپرستی معاون سیاسی وزارت امور خارجه با نمایندگان 1+4 برای رفع تحریم های ایران در حالی رسما از روز دوشنبه در وین آغاز می شود که تیم کارشناسی ایران با هدف رفع تحریم ها در بخش های مختلف به وین اعزام شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: درآمدهای مالیاتی مصوب این استان 31 هزار و 983 میلیارد ریال بوده که در هشت ماهه امسال 25 هزارو 54 میلیارد ریال وصول شده است که این میزان نسبت به سهمیه، 118 درصد تحقق یافته و نسبت به دوره مشابه سال قبل نیز حدود 72.8 درصد رشد دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
علی اکبر اسماعیل آبادی با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان عضو جدید هیأت عامل سازمان خصوصی سازی منصوب شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در دومین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین و هم اندیشی فرماندهان مقاومت بسیج وزارتخانه ها و ادارات که با موضوع “یمن – محور تحول و خودباوری جهان اسلام” در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار شد از مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی تقدیر گردید.
معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی از تشکیل کمیته تنقیح قوانین در وزارت اقتصاد و برگزاری 6جلسه این کمیته طی 100روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیئت همراه باحضور در گلزار شهدا واقع در امامزاده عبدالله گرگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن دفاع مقدس و مدافعان حرم با آرمان های شهداء عالی مقام این شهرستان تجدید میثاق کردند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - مدیریت امور نظارت و حقوقی پست بانک ایران، پیرو بخشنامه شماره 99/194/ب مورخ 1399/09/25 بانک و نامه شماره 00/238086 مورخ 1400/08/19 اداره کل نظارت بر بانک ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی ج.ا ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۱    
در راستای اجرای نظام نامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامد و تبیین اهداف دولت مردمی و تحقق مصادیق حقوق شهروندی، نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت، پاسخگوی سوالات و مطالبات مردم خواهد بود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه -وزیر امور اقتصادی و دارایی روز جمعه در حاشیه بازدید از گمرک اینچه برون گلستان در گفت و گو با یکی از اعضای شورای اسلامی تنگلی این منطقه گفت: بومیان ساکن در مناطق آزاد، بیشترین سهم و بهره را از این مناطق خواهند داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از ثبت هفت هزار و 600 ساختمان و 250 قطعه زمین ملکی دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری در سامانه دولت خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۵    
گرگان - ایرنا - سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به گلستان برای برگزاری چند نشست و حضور در منطقه آزاد اینچه برون، مهمترین رویداد خبری این استان در هفته گذشته بود که به دلیل نقش این منطقه ویژه در اقتصاد، امید ساکنان این دیار را به بهبود معیشت و اشتغال افزایش داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از برگزاری نشست اضطراری نجات خلیج گرگان و میانکاله در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: از ظرفیت قرارگاه خاتم برای نجات خلیج گرگان استفاده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۱    
گرگان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی با سفر به گلستان علاوه بر بازدید از آخرین وضعیت منطقه آزاد اینچه برون ابراز امیدواری کرد که با تکمیل طرح تفصیلی این منطقه ویژه اقتصادی شاهد ثمر بخشی اهتمام دولت سیزدهم در محرومیت زدایی از این استان باشیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به وجود مشکل در بودجه سال 1400 گفت که راهکارهای جبران کسری بودجه امسال شناسایی شده که فروش اموال مازاد دولت و وصول فرارهای مالیاتی از جمله آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۴    
گرگان- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در بودجه 1401 اختیارات مدیران استانی و وزارتخانه ها افزایش یافته و در مقابل پاسخگویی و نظارت بر آن ها بیشتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - یادمان شهدای پنجم آذر 1357 و روز ملی گرگان شامگاه روز جمعه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و شماری از مسوولان و شهروندان گلستانی در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از راه اندازی درگاه ملی مجوز ها و گشایش مالیاتی برای کمک به تولیدکنندگان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی شامگاه جمعه 5آذر در برنامه گفتگوی ویژه خبری گلستان از برنامه های این وزارتخانه برای کمک به بخش تولید گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی روز جمعه در راس هیاتی اقتصادی به گلستان سفر و بعد از بازدید از منطقه اقتصادی اینچه برون، در جلسه گفت و گوی دولت با بخش خصوص و شورای اداری و آیین گرامیداشت پنج آذر گرگان شرکت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: همه تلاش ها برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم متمرکز شده که امیدواریم با همراهی مردم و تلاش دولت در آغاز سال آینده شاهد بهبود وضعیت کشور باشیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی بر ضرورت تسریع در تعیین تکلیف سیاست های اقتصادی اختلال زا تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به پیگیری مکرر مردم و نمایندگان استان گلستان پیرامون سرنوشت موسسه مالی و اعتباری کاسپین، گفت: کارگروه ویژه ای را برای رسیدگی به این پرونده و حل موضوع تشکیل داده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه و درآمد در مجلس گفت که دولت مصمم است سهم بخش های غیرمولد و سوداگری در پرداخت مالیات کشور افزایش یابد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی عصر امروز در حاشیه جلسه شورای اداری گلستان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امیدواریم تکلیف همین منابع راکد و اموال مازاد و مستغلات دولتی به زودی با همکاری نهاد های مختلف مشخص شود. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر استفاده صحیح از ظرفیت های موجود اظهار کرد: گلستان می تواند با بهره گیری از سرمایه های اجتماعی، نخبگان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از دستورکار قطعی دولت سیزدهم در استفاده از بازیگران مهم و نخبگان با نگاه محلی در استان های کمتر برخوردار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ضرورت اصلاح روابط اقتصادی ایران و ترکمنستان به منظور بهره وی و تحول در شمال کشور، گفت: رئیس جمهور برنامه ویژه ای برای ایجاد فصل جدید روابط دیپلماتیک و رونق ارتباط اقتصادی با ترکمنستان دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت که برای ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور به الگوی اقتصاد مردم گرایانه نیاز داریم و باید از همه ظرفیت ها از جمله اندیشه نخبگان برای رسیدن به این هدف استفاده کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان از سهم 27 درصدی اشتغال گلستان در بخش کشاورزی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در تشریح نامه خود به سازمان اداری و استخدامی، گفت: این اقدام بار مالی ندارد و از منابع داخلی دستگاه ها تامین می شود.
خبرگزاری تسنیم: وزیر اقتصاد گفت: دولت به این نتیجه رسید که با توجه به پیامدهای منفی در بخش تولید به سمت حذف ارز 4200 تومانی حرکت کند و با توجه به اینکه این لایحه در مجلس به تصویب نرسید به تعویق خواهد افتاد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بنای دولت سیزدهم این است که با تغییر راهبرد عملکردی مناطق آزاد اقتصادی شاهد نسل 2 از این مناطق با رویکرد تولید محور و صادرات مدار باشیم که منطقه اینچه برون با زیرساخت های موجود یکی از نخستین و مستعدهای این مناطق است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: دولت برای حذف سیاست های اختلال زا مانند ارز ترجیحی از نظام اقتصادی مصمم است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی که در سفر یک روزه در استان گلستان حضور یافته در بازدید از منطقه آزاد اینچه برون خواستار تبدیل این منطقه به منطقه ای تولید محور و صادرات گرا شد که می تواند نه تنها نقطه تماس ایران با اقتصاد کشور ترکمنستان بلکه با کل منطقه اوراسیا باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مبنای سیاست گذاری اقتصادی دولت ...