یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۲۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصادی و دارایی»

دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی از تمدید مهلت ثبت نام انتخابات شرکت های استانی سهام عدالت خبر داد. پیمان میراب در گفت وگو با ایلنا درباره احتمال تمدید مهلت ثبت نام برای انتخابات هیات مدیره شرکت های سهام عدالت در استان ها اظهار کرد ...
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رحیم زارع، عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در یک برنامه تلویزیونی از طرح مجلس برای کمک به سرخابی های پایتخت در راه تسویه بدهی های شان خبر داد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۸    
تهران-ایرنا- وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال گذشته برای کاهش آثار اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا اقدامات مختلفی انجام داده است. از جمله 19 هزارمیلیارد تومان به دستگاه های اجرایی و 2 هزار و 800 میلیارد تومان به مراجع درمانی پرداخت کرده است. سایر اقدامات را ببینید.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، فهرست گروه مودیانی که در سال 1400 ملزم به ثبت نام در سامانه مودیان و صدور صورتحساب الکترونیکی نمی باشند، را ابلاغ کرد. *** سامانه مودیان مالیاتی نیستند ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نقدینه - دولت مصوبه مربوط به فهرست اشخاص فاقد الزام برای ثبت نام در سامانه مودیان در سال 1400 را ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت هیئت وزیران در جلسه مورخ 22 فروردین 1400 ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۳    
مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران به جهت کسب رتبه اول کشوری در شاخص مولدسازی و فروش اموال مازاد دولت در سال 1399 از جانب وزیر امور اقتصادی و دارایی مورد تقدیرقرار گرفت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از صدا و سیما، علی عسکری اظهار داشت: مجامع الکترونیک شرکت های استانی سهام عدالت در بازه زمانی نیمه اردیبهشت تا نیمه خرداد ماه سال 1400 برگزار می شود. وی افزود: قیمت روز ارزش دارایی شرکت ها در 31 استان بیش از 380 هزار میلیارد تومان است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان گفت: متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت تا 28 فروردین ماه فرصت دارند با مراجعه به "سامانه ستان" ثبت نام کنند.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی سه شنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان به صحن علنی مجلس می آید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۹    
گروه استان ها - مدیرکل اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی میزان سرمایه استان در شرکت سهام عدالت آذربایجان شرقی وساشرقی را بیش از 16 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: مدیریت 30 درصد سرمایه در اختیار هیئت مدیره استانی برای توسعه استان قرار می گیرد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای به مقامات عالی رتبه کشور اعلام کرد: طی 42 حراج متوالی از خرداد ماه سال گذشته تا مورخ 30 اسفند ماه سال1399، مبلغ 126 هزار و 300 میلیارد تومان از محل فروش نقدی اوراق در مسیر جبران غیرتورمی ناترازی بودجه (در نتیجه کاهش درآمدهای نفتی) تأمین شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان گفت: سهامداران سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، باید برای حفظ حقوق خود و بهره مندی از مزایای این سهام در اولین فرصت نسبت به تکمیل اطلاعات در سامانه سجام اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم گفت: متقاضیان عضویت در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان قم تا 28 فروردین ماه برای ثبت نام فرصت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: لازمه دریافت سود ،نقل و انتقال سهام عدالت منوط به ثبت نام در سامانه سجام است و افراد واجد شرایط باید به نشانی اsejam.ir مراجعه کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرک جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه ای به مدیرکل دفتر وزارتی وزارت امور اقتصادی ودارایی خواستار رسیدگی و تسهیل صادرات فرش دستباف شد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با ارسال نامه ای به مقامات عالی کشور گزارشی از اهم اقدامات، چالش های موجود و راهکارهای پیشنهادی در گمرک جمهوری اسلامی ایران را ارائه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 68 درصد از سهامداران غیرمستقیم سهام عدالت استان در سامانه سجام ثبت نام کرده اند، لازم است سایر مشمولانی که روش غیر مستقیم مدیریت سهام را انتخاب کرده در فرصت باقیمانده در سامانه سجام ثبت نام کنند.
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی نامه ای به مقامات عالی رتبه کشور ضمن تأکید بر حرکت وزارت اقتصاد در راستای پیشبرد همزمان اصلاح نظام مالی دولت و تأمین منابع مالی بودجه با اتکاء بیشتر بر درآمدهای مالیاتی و با رعایت همزمان ملاحظات تولید و سرمایه گذاری در کشور ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بانک ملی ایران به تازگی در ارزیابی های وزارت امور اقتصادی و دارایی در شبکه بانکی، موفق به کسب رتبه برتر تحول و استقرار بانکداری دیجیتال شد و فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، با اهدای لوح تقدیر از خدمات این بانک تقدیر به عمل آورد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: فهرست عناوین مجوزها، رویه ها و مقررات مخل بیرونی حوزه صنعت، معدن و تجارت و راهکارهای پیشنهادی اصلاح آنها به وزارت امور اقتصادی و دارایی جهت طرح در هیات مقررات زدایی ارسال شد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی در نامه ای به محمدعلی افتخاری مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان قزوین گفت: 28 فروردین، آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان در هیئت مدیره شرکتهای سهام عدالت استان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که برخی کارشناسان و فعالان بازار سرمایه تاکید داشتند که لازم است با هدف جان گرفتن بورس و خروج این بازار از رکود سود سپرد بانکی دستخوش بازنگری شود، وزیر امور اقتصادی و دارایی با ارسال نامه ای به بانک ها به حرف و حدیث های پیش آمده را پایان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران:سهام داران عدالت تا 28 فروردین می توانند در انتخابات هیات مدیره شرکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت: 600 هزار نفر از سهامداران روش غیرمستقیم سهام عدالت فارس در سجام ثبت نام نکرده اند.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران بر شرکت سهام داران عدالت در انتخابات هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۷    
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی البرز گفت: متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی تا 28 فروردین می توانند نام نویسی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان، از ثبت نام و احراز هویت حدود 62 درصد مشمولان سهام عدالت استان خبر داد و گفت: این میزان ثبت نام از میانگین کشوری آن بالاتر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گفت که سال 99 بیش از 56 میلیون دلار مجوز سرمایه گذاری در استان صادر و تمامی آنها وارد فاز عملیاتی شد و بعضی ها هم به بهره برداری رسید.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در پایان اولین جلسه هیأت مقررات زدایی و تسهیل مجوزهای کسب و کار و در گفتگو با خبرنگاران از تصویب مصوبات جدید در حوزه های مالیات، گمرک و سرمایه گذاری در صنعت گردشگری در جهت تسهیل کسب و کارها خبر داد .
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
می متالز - معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه تضمین معاملات دولتی را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: 28 فروردین آخرین مهلت ثبت نام نامزدهای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت می باشد و متقاضیان با مراجعه به "سامانه ستان" به آدرس setan.seo.ir می توانند ثبت نام کنند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به برگزاری انتخابات هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی گفت: این انتخابات نخستین و بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور است که به زودی به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه از آغاز ثبت نام انتخابات هیئت مدیره شرکت های سهام عدالت استان کرمانشاه تا 28 فروردین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل90 مجلس شورای اسلامی گفت: طرز کار گمرک با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه امروز این کمیسیون بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت:28 فروردین ماه سال جاری آخرین مهلت ثبت نام در انتخابات هیات مدیره شرکت سهام عدالت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران گفت: مهلت ثبت نام نامزدهای هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت تا 28 فروردین 1400 تمدید شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ستان ثبت نام خود را انجام دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: 28 فروردین ماه سال 1400 آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت است، متقاضیان به سامانه ستان به نشانی setan.seo.ir مراجعه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی البرز گفت: متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی تا 28 فروردین می توانند نام نویسی کنند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مراسم رونمایی از طرح مانع زدایی و حمایت یکپارچه از تولید بانک صادرات ایران محیا ضرورت توجه به تامین منابع مالی در نظام بانکی را مورد تاکید قرار داد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
همدان - محمودی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان بابیان اینکه در استان همدان یک هزار و 415 هزار نفر سهامدار سهام عدالت هستند، گفت: سرمایه شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان همدان 11 هزار میلیارد تومان است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رادیو اقتصاد در برنامه سهم شما سه شنبه 24 فروردین، به سراغ موضوع انتخاب هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در برنامه سهم شما امروز، پیمان میراب ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: داوطلبان برای شرکت در انتخابات اعضای هیأت مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی تا 28 فروردین ماه جاری مهلت نام نویسی دارند.
شادا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، آقا محمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم افتتاحیه موتورهای کم مصرف یورو 6 گفت: به حمدالله امروز با حمایت ارزشمند بانک رفاه کارگران و توان علمی جوانان کشور ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این سازمان در نظر دارد تعدادی از املاک تحت اختیار خود را از طریق مزایده سراسری شماره 1113 با جزئیات مندرج در اسناد مزایده و با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی برای کاهش اثرات اقتصادی ویروس کرونا در سال گذشته 16 اقدام انجام داد که از آن جمله می توان به پرداخت 19 هزار میلیارد تومان به دستگاه های اجرایی و 2 هزار و 800 میلیارد تومان به مراجع درمانی، ترخیص داروها و واکسن کرونا و ماشین آلات تولیدی اشاره کرد.
اقتصاد آنلاین / اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت اعلام کرد،این بانک همگام با سیاست های وزارت امور اقتصادی و دارایی تمام توان خود را در عملیاتی کردن وتحقق شعار تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها بکار می گیرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت، کسب رتبه نخست این بانک را در عملکرد مالی بین بانک های دولتی و خصوصی شده در سال 1399، به تمامی کارکنان، مشتریان و سهامداران تبریک گفت. ...