چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۰۶Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصادی و دارایی»

مراسم سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی بِرند سرمایه گذاری خارجی در کشور است.
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فیلم_ایران قوی/ به گفته وزیر امور اقتصادی و دارایی از سال آینده در هر فصل میزان پیشرفت یا عقب ماندگی حوزه مالی دستگاه ها، براساس این سند ارزیابی می شود.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
هشتمین جلسه وبیناری مرکز مولدسازی دارایی های دولت، با مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استانها روز سه شنبه 8 اسفند 1402 برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، در این جلسه که با حضور دکتر پیله فروش سرپرست سازمان خصوصی سازی و مدیران مرکز مولدسازی دارایی های دولت برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۰    
شیراز-ایرنا-مدیر کل امور اقتصادی و دارایی فارس گفت:با توجه به ماده(1) قانون تسهیل صدور مجوزها ،صاحبان مجوزهای قدیمی و کاغذی کسب وکار در استان تا پایان سال 1402 باید از طریق ورود به درگاه ملی مجوزها شناسه یکتا الکترونیکی دریافت کنند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
نقدینه- با تصویب مجمع عمومی فوق العاده، سرمایه بانک سینا به 40 هزار میلیارد ریال افزایش یافت. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مجمع عمومی فوق العاده با حضور دارندگان بیش از 77 ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:وزیر اقتصاد از واریز مرحله دوم سود سهام عدالت در 25 اسفند خبر داد.به گزارش ایرنا، بیستمین جلسه پرسش و پاسخ سیداحسان خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت در حالی آغاز شد که تنها سه روز بیشتر تا انتخابات باقی نمانده و وزیر امور اقتصادی و دارایی در مقدمه با آرزوی انتخابات مشارکتی برای ایران قوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان از جذب سرمایه گذار خارجی برای طرح های اشتغالزا به مبلغ 13 میلیون دلار در شهرستان های نهاوند و تویسرکان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: یک کلید واژه مهم و الهام بخش برای اینکه چرخه رشد اقتصادی، تولید و سرمایه گذاری در کشور به حرکت دربیاید داریم و آن تسهیل است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و مجارستان در روزهای اخیر، تصریح کرد: چه مخالفان خوششان بیاید یا خیر؟ کشور های مستقل، اصرار به توسعه روابط اقتصادی با ایران دارند.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از نخستین سند ملی ارزیابی ریسک در مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم امروز در سالن جهاد اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با اجرایی شدن سند ملی ارزیابی ریسک، زمینه فعالیت تامین مالی برای قاچاق کالا، قاچاق مواد مخدر، انواع سوداگری ها و اخلال ها در بازار دارایی های به حداقل برسد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مصوبه سامانه فکتورینگ در شورای پول واعتبار نهایی شده و از روز های آینده اجرایی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی سند ملی ارزیابی ریسک
شادا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای گفت: کاهش زمان رسیدگی در مجموع از میانگین 1277 روز به میانگین 180 روز دستاوردی بزرگ است که با تأکیدات و حمایت های وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و برنامه ریزی و تلاش و کوشش مجدانه همکاران در مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای ...
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۶۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سند ملی ارزیابی ریسک با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در گفت وگو با خبرنگار مهر در مورد انتشار گواهی اوراق سپرده خاص (با سود 30 درصد) اظهار کرد: انتشار محدود گواهی سپرده برای پروژه های خاص در ستاد اقتصادی دولت مطرح و بعد از هماهنگی انجام شده است ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارت اقتصادی و دارایی اعلام کرد: سیاست مالیاتی دولت متمرکز بر طبقات پردرآمد و جلوگیری از فرار های مالیاتی بزرگ و کاهش بار مالیاتی بر کارکنان، کارگران، کسبه و گروه های ضعیف است.
دولت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۶:۲۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفری دو روزه به یزد از بخش های مختلف اقتصادی، تولیدی و صنعتی بازدید و با مسئولان اجرایی و مدیران اقتصادی بخش های دولتی و خصوصی و بررسی مسائل و مشکلات فراروی این بخش ها دیدار کرد.
جلسه بررسی روند اجرایی و هماهنگی برگزاری مجمع شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت قزوین در محل امور اقتصادی و دارایی این استان برگزار شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفری دو روزه به یزد از بخش های مختلف اقتصادی، تولیدی و صنعتی بازدید و با مسئولان اجرایی و مدیران اقتصادی بخش های دولتی و خصوصی و بررسی مسائل و مشکلات فراروی این بخش ها دیدار کرد.
سازمان خصوصی سازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بیست و ششمین جلسه هیات عالی مولد سازی با تصویب مولدسازی دارایی های دولت به روش تهاتر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، بیست و ششمین جلسه هیات عالی مولد سازی با حضور دکتر مخبر محمد معاون اول رئیس جمهور (رئیس)، دکتر محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات نو بانک تجارت، این محصولات را نمونه ای موفق در تامین مالی بخش های مختلف اقتصاد کشور دانست و بر ضرورت تکثیر و تبدیل آنها به فرهنگ تاکید کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصاد و دارایی از مجتمع گردشگری در دست ساخت کارخانه سعادت نساجان یزد بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مهران فاطمی استاندار یزد به اهمیت این مجموعه و نقش آن در آینده یزد در بُعد اقتصادی استان اشاره کرد و خواستار مساعدت در حمایت و تخصیص اعتبارات شد. ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر به یزد با شرکت در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، برای تعدادی از واحدهای تولیدی که با مشکل رکود و یا کمبود منابع اعتباری مواجه هستند دستوراتی صادر کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
از ابتدای امسال 173 هزار میلیارد تومان شامل 116 هزار میلیارد تومان به صورت فروش نقدی و 57 هزار میلیارد تومان در قالب اسناد خزانه اسلامی توسط وزارت اقتصاد با استفاده از روش های مختلف از جمله انتشار اسناد خزانه اسلامی تأمین مالی انجام شده است. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: انتشار محدود گواهی اوراق سپرده خاص تصمیم ستاد اقتصادی دولت بود که بانک مرکزی آن را اجرایی کرد. سیداحسان خاندوزی اظهار کرد ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
نقدینه- نیازها و مطالبات بخش های دولتی و خصوصی یزد در حوزه اقتصادی در جلسه مشترک شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولتی با ستاد تسهیل در دولت برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مسائل، مشکلات ...
بانک ملی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۵    
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مسائل، مشکلات، نیازها و مطالبات بخش های دولتی و خصوصی حوزه اقتصادی استان یزد در نشستی با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و مهران فاطمی استاندار یزد و ابوالفضل نجارزاده مدیرعامل بانک ملی ایران مورد بررسی قرار گرفت. ‫
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۹    
گرامیداشت نوزدهمین سالروز تاسیس شرکت بیمه دی، طی مراسمی با سخنرانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی و حضور مدیر بیمه دی استان مرکزی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی، بیمه گزاران و نمایندگان و روسای مراکز درمانی بیمه دی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در چهارمین کمیسیون مشترک اقتصادی سالانه جمهوری اسلامی ایران و مجارستان گفت: توسعه روابط با مجارستان از اولویت های جدی جمهوری اسلامی ست و روابط تاریخی دیرینه و عمیق دو کشور وجود دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و نایب رئیس مرکز سرمایه گذاری استان مرکزی از صدور 2 مجوز سرمایه گذاری خارجی جدید در استان به ارزش یک میلیون و 609 هزار دلار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در هر استان باید اجرای هر طرح بر اساس سیاست های اقتصادی دولت و نیاز مردم و مناطق تعریف شود.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در چهارمین اجلاس مشترک ایران و مجارستان اعلام کرد: ترانزیت کالا از ایران در سال جاری نسبت به مشابه سال قبل 35 درصد رشد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
یزد- ایرنا- طرح توسعه کارخانه های تولید انواع نخ پلی استر و داروسازی عصر جمعه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در زارچ و یزد افتتاح شد.
اقتصاد آنلاین / سراج24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به تمرکز دولت و بانک مرکزی در کنترل نوسات بازار ارز، درباره مدت کردن زمان مصوبات توضیح داد: پیش بینی پذیر کردن اقتصاد ایران باعث خواهد شد خیال فعالان اقتصادی در برخی زمینه ها راحت شود.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یزدفردا: سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز جمعه (چهارم اسفند) در اولین برنامه دومین روز سفر خود به اتان یزد با حضور در گلزار شهدای گمنام میدان امیر چقماق یزد با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
دو مجتمع گردشگری، رفاهی با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در بخش نیر شهرستان تفت از توابع استان یزد به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - پنج طرح مختلف، روز جمعه طی مراسمی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار یزد در شهر "نیر" شهرستان تفت افتتاح شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در یزد گفت: در دو سال گذشته شاهد دستاوردهای بسیار ارزشمندی در حوزه های تولید، صنعت، اشتغال، رونق و سرمایه گذاری هستیم.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت به منظور تحقق اهداف نظام در عرصه تولید و کمک به واحدهای صنعتی به دنبال رفع نیازهای آنها از جمله ارزی می باشد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر توجه بیشتر بانک ها به رشد سرمایه گذاری در کشور گفت: بانک های استانها، فضای سرمایه گذاری را برای صنایع فراهم کنند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تصمیم مثبت هیات دولت برای تولیدکنندگان خبر داد؛ بر این اساس تولید کنندگان می توانند از اوراق گام بابت رفع بدهی های خود استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی گفت: فعالان اقتصادی استان تا پایان سال مهلت دارند تا برای دریافت شناسه یکتا از درگاه ملی مجوزها اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از ابتدای سال آینده برای تحقق خواست بخش خصوصی و صنایع، نماینده بانک مرکزی در استان یزد مستقر می شود تا برای انجام امور و تسهیل در کارها اقدام شود.