پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۶:۲۲Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرابحه»

صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۴    
شرکت تامین سرمایه دماوند موافقت اصولی انتشار اولین اوراق مرابحه سهام برای گروه مالی شهر را برای اولین بار در بازار سرمایه اخذ کرد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۸    
مدیرعامل شرکت تأمین سرمایه دماوند از انتشار اولین اوراق مرابحه توسط تماوند خبر می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با مجوز عرضه صکوک اجاره شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس و صکوک مرابحه شرکت های آرین سلامت سینا، پدیده شیمی قرن و آریان کیمیاتک موافقت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز، پذیره نویسی صکوک اجاره فولاد مبارکه در 8 نماد و با مجموع ارزش 4 همت و صکوک اجاره سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در یک نماد به ارزش 4 همت به پایان رسید. همچنین اوراق مرابحه اراد126 و اراد127 نیز مجموعا به ارزش 6 همت پذیره نویسی شدند که پذیره نویسی این اوراق تا تاریخ 28 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
میثم فدایی واحد، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه دماوند در حاشیه مراسم عرضه اولیه "وکغدیر" خبر داد: ما موافقت اصولی اولین اوراق مرابحه سهام را گرفتیم. این اوراق یکی از جذاب ترین ابزار برای هلدینگ هاست چرا که هلدینگ ها امکان اخذ اعتبار از کارگزاری ها با مبالغ بالا را ندارند اما از طریق انتشار اوراق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با عرضه صکوک مرابحه و اجاره چهار شرکت های آب نیروی مکران، اتومبیل سازی فردا، فولاد مبارکه اصفهان و سرمایه گذاری تامین اجتماعی از روز چهارشنبه 24 اسفند 1401 موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار با عرضه چهار صکوک اجاره و مرابحه موافقت کرد. این خبر و خبر های بیشتر در بسته امروز اخبار کوتاه بهابازار.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۳    
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت های تجهیزات ناوگان ریلی البرز نیرو (سهامی خاص)، صاروج دیار کریمان پارس (سهامی خاص) ، صکوک مرابحه شرکت های مطهر ضمیر (سهامی خاص) و سرمایه گذاری مسکن شمال شرق (سهامی عام) سه شنبه 23 اسفند به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۲    
صکوک مرابحه شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا (سهامی عام) که با حجم 7 هزار میلیارد ریال در اسفند ماه 1397 منتشر شده بود، سررسید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت طراحی و ساخت قطعات صنایع ایران (سهامی خاص) به مبلغ 1,800 میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از روز دوشنبه مورخ 1401/12/22 به مدت سه روز کاری در نماد صنایع ایران 05 عرضه عمومی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۶    
مظنه گیری برای حراج اوراق مالی دولت با مبلغ یک میلیون ریال امروز برگزار می شود.
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که روز دوشنبه هفته جاری (15 اسفندماه) مظنه گیری برای حراج اوراق مرابحه عام با مبلغ یک میلیون ریال برگزار کند.
به گفته مرتضی چشان، موافقت اصولی اولین اوراق مرابحه سهام به منظور خرید سهام از بازار سرمایه، کاهش زمان تامین مالی، تخصصی تر شدن ابزارهای تامین مالی و همچنین کمک به رشد و توسعه بازار سهام منتشر شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس بند ک تبصره 5؛ انتشار کلیه انواع اوراق مالی اسلامی دولت اعم از اسناد خزانه اسلامی، اوراق مرابحه عام، اوراق منفعت مشمول حکم ماده (27) قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران مصوب 1384/9/1 با اصلاحات و الحاقات بعدی است. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۴    
عمده ترین درآمد "وبصادر" در بهمن ماه متعلق به مرابحه بود، مبلغ به ثبت رسیده در بخش نام برده برابر با یک هزار و 465 میلیارد تومان بود که دربرگیرنده 43 درصد این بخش از درآمدزایی بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عمده ترین درآمد "وبصادر" در بهمن ماه متعلق به مرابحه بود، مبلغ به ثبت رسیده در بخش نام برده برابر با یک هزار و 465 میلیارد تومان بود که دربرگیرنده 43 درصد این بخش از درآمدزایی بود.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک سینا، با اجرای طرح راهبردی کسب وکار این بانک و توسعه خطوط بانکداری به تفکیک گروه های مشتریان، طرح نرگس ویژه مشتریان خرد و طرح نارون ویژه مشتریان تجاری اجرایی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۵    
پذیره نویسی اوراق صکوک مرابحه برای تامین مالی شرکت فولاد خوزستان به مبلغ سه هزار میلیارد تومان از امروز دوشنبه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اولین صکوک "مرابحه" بدون ضامن و صرفاً با تکیه بر رتبه اعتباری برای تامین مالی شرکت فولاد خوزستان به مبلغ 30 هزار میلیارد ریال عرضه خواهد شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۰    
می متالز - انتشار اوراق مرابحه با تکیه بر رتبه اعتباری برای نخستین بار توسط فولاد خوزستان انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت فولاد آتیه خاورمیانه (سهامی خاص) به مبلغ 5 هزار میلیارد ریال از طریق فرابورس ایران از امروز به مدت سه روز کاری در نماد آتیه 06 عرضه عمومی خواهد شد.
معدن نامه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
با مجوز رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت فولاد خوزستان (نماد بورسی فخوز) برای نخستین بار در ایران اقدام به انتشار اوراق مرابحه با تکیه بر رتبه اعتباری می کند.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
در حاشیه چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل با حضور علی عسکری مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس، امین نژاد مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس و دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت تفاهم نامه سه جانبه برای انتشار اوراق مرابحه ارزی به مبلغ 200 میلیون یورو جهت تامین منابع ارزی مورد نیاز بخشی از خریدهای ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور، بانک ملت با هدف تامین مالی پالایشگاه گاز بیدبلند، نسبت به انتشار و عرضه اوراق مرابحه ارزی اقدام می کند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۴۸ سایت دیگر  
نقدینه - برای نخستین بار در کشور تامین مالی پالایشگاه گاز بیدبلند با عرضه اوراق مرابحه ارزی از سوی بانک ملت صورت گرفت. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، امضای تفاهم نامه اجرای این عملیات تامین مالی با حضور دکتر علی عسگری مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: انتشار 300 میلیارد تومان اوراق مرابحه زیرمجموعه سایپا برای تامین نقدینگی خرید بخشی از مواد اولیه قطعات یدکی مورد نیاز محصولات از چهارشنبه به مدت سه روز کاری آغاز شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۹۰ سایت دیگر  
اعطای تسهیلات در قالب کارت اعتباری مرابحه تا سقف حداکثر 200 میلیون تومان (2000،000،000 ریال) در سطح تمامی مؤسسات اعتباری، به هر شخص متقاضی واجد شرایط در چهارچوب ضوابط مربوط مجاز بوده و در سقف تسهیلات خرد به متقاضی در هر مؤسسه اعتباری محسوب می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۵۳    
تسهیلات اعطایی به ثبت رسیده بانک اقتصاد نوین در دهمین ماه از سال جاری نسبت به تسهیلات وصولی بیشتر بود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۵۴ سایت دیگر  
اعطای تسهیلات در قالب کارت اعتباری مرابحه تا سقف حداکثر 200 میلیون تومان (2000،000،000 ریال) در سطح تمامی مؤسسات اعتباری، به هر شخص متقاضی واجد شرایط در چهارچوب ضوابط مربوط مجاز بوده و در سقف تسهیلات خرد به متقاضی در هر مؤسسه اعتباری محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
در معاملات امروز، همانند روز گذشته نرخ بازده تا سررسید اوراق اخزا افزایش یافت و به میانگین 27.1 درصد در سررسیدهای بالاتر از یک سال رسید. همچنین در اوراق مرابحه شرکتی، نمادهای کاله51 ، کاله52 ، کاله53 به ارزش 2500 میلیاردتومان پذیره نویسی شد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، با اشاره به اعطای تسهیلات روستایی این بانک در سال جاری گفت: بانک مسکن از ابتدای سال جاری مبلغ 13 هزار و 214 میلیارد ریال تسهیلات در بخش مسکن روستایی به تعداد 20 هزار و 45 فقره پرداخت کرده است که این تسهیلات شامل ساخت، خرید، جعاله و مرابحه می شود. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت صاف فیلم نوین آذربایجان (سهامی خاص) به مبلغ 5,800 میلیارد ریال، شرکت سولیکو کاله (سهامی خاص) به ارزش 25,000 میلیارد ریال و شرکت زامیاد (سهامی عام) به ارزش 3,000 میلیارد ریال طی هفته جاری عرضه عمومی خواهد شد.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۰۹    
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که روز سه شنبه هفته جاری (11 بهمن ماه) مظنه گیری برای حراج اوراق مرابحه عام با مبلغ یک میلیون ریال برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاملات ثانویه صکوک مرابحه پاکان پلاستکار در نماد (صپاک 511) از امروز سه شنبه در بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اوراق صکوک مرابحه شرکت زامیاد (سهامی عام)، با نماد های "صامیا 511" و "صامیا 051" در فهرست نرخ های بازار اوراق بدهی بورس درج شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
تسهیلات اعطایی به ثبت رسیده بانک اقتصاد نوین در دهمین ماه از سال جاری نسبت به تسهیلات وصولی بیشتر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۰    
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه یک شرکت به مبلغ 3 هزار میلیارد ریال از طریق بورس اوراق بهادار تهران از روز شنبه مورخ 8 بهمن به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت پاکان پلاستکار (سهامی خاص) به مبلغ 300 میلیارد تومان از طریق بورس اوراق بهادار تهران از فردا (یکشنبه) به مدت سه روز کاری در نماد "صپاک 511" عرضه عمومی خواهد شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۲    
نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه با موضوعیت هفته شورای آموزش و پرورش, برگزاری کنکور سراسری نوبت اول 1402 و تسهیل در روند اعطای وام مرابحه فرهنگیان شهرستان با حضور امام جمعه دهدشت، فرماندار کهگیلویه، رئیس آموزش و پرورش شهرستان و و مسئولان شهرستانی در آموزش و پرورش کهگیلویه برگزار شد.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
گزارش فعالیت ماهانه ای آذر ماه سال 1401 " بانک پارسیان " نشان از درآمد تسهیلات اعطایی برابر با یک هزار و 128 میلیارد تومان دارد. همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان آذر ماه مجموع درآمد به دست آمده" وپارس" از بخش تسهیلات اعطایی بالغ بر 9 هزار و 930 میلیارد تومان بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اوراق صکوک مرابحه شرکت پاکان پلاستکار (سهامی خاص) با نماد صپاک 511 در فهرست نرخ های بازار اوراق بدهی بورس درج شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۲    
بانک صادرات در 9 ماه سپری شده از ابتدای سال مالی تاکنون توانست به تهسیلات اعطایی 29 هزار میلیارد تومانی برسد، بیشترین درآمد به ثبت رسیده در این دوره متعلق به بخش مرابحه با 11 هزار و 555 میلیارد تومان بود.
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه؛ در این طرح تمام مشتریان دارای حساب جاری و سپرده کوتاه مدت عادی متصل به درگاه های مزبور متناسب با میانگین مانده حساب خود می توانند از حق تقدم اخذ تسهیلات مرابحه طبق ضوابط و سیاست های اعتباری بانک سپه برخوردار شوند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۲    
بانک صادرات در 9 ماه سپری شده از ابتدای سال مالی تاکنون توانست به تهسیلات اعطایی 29 هزار میلیارد تومانی برسد، بیشترین درآمد به ثبت رسیده در این دوره متعلق به بخش مرابحه با 11 هزار و 555 میلیارد تومان بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۰   + ۶۶ سایت دیگر  
استفاده کنندگان از پایانه های فروشگاهی (POS) و درگاه های پرداختی اینترنتی (IPG) بانک سپه می توانند تسهیلات 100 میلیون تا 50 میلیارد ریالی تسهیلات در قالب طرح کاراسان از این بانک دریافت کنند. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۲    
تسهیلات اعطایی به ثبت رسیده "وتجارت" در نهمین ماه از سال جاری 105 هزار و 508 میلیارد تومان بود که نسبت به تسهیلات وصولی بیشتر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
یکی از جذاب ترین روش های تأمین مالی در بازار سرمایه انتشار انواع اوراق مالی اسلامی (صکوک) است که طی سالیان اخیر با توجه به تسهیل گری های انجام شده توسط سازمان بورس بیشتر مورد توجه شرکت ها به خصوص در انواعی نظیر مرابحه و اجاره قرار گرفته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تسهیلات اعطایی به ثبت رسیده "وتجارت" در نهمین ماه از سال جاری 105 هزار و 508 میلیارد تومان بود که نسبت به تسهیلات وصولی بیشتر بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران از آغاز معاملات ثانویه اوراق مرابحه عام دولت در نماد معاملاتی "اراد 1211" خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۷    
می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار در آذر ماه 1401 موافقت اولیه خود را با عرضه عمومی 8 مورد صکوک مرابحه و اجاره مجموعاً به ارزش 113،220 میلیارد ریال اعلام نمود.