پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۵۶Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس و اوراق»

هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه امشب خود به بررسی و اصلاح ماده31 آیین نامه معاملات در شرکت بورس اوراق بهادار تهران پرداخت که به صورت پیشنهاد به شورای عالی بورس جهت تصویب ارجاع خواهد شد.
مدیر نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس از تصویب بسته مانع زدایی از توسعه صندوق های سرمایه گذاری در سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.
دیجیاتو   ۷ ساعت پیش    
کوین بیس به عنوان یکی از بزرگ ترین صرافی های رمزارز آمریکایی قیمت مرجع عرضه عمومی سهام خود را 250 دلار به ازای هر سهم تعیین کرده است. با این حساب ارزش این شرکت به رقمی در حدود 65 میلیارد دلار می رسد. ...
افق نیوز   ۷ ساعت پیش    
جمعی از سهامداران حقیقی امروز چهارشنبه 25 فروردین با تجمع مقابل ساختمان سازمان بورس و اوراق بهادار در تهران نسبت به آنچه از دست رفتن سرمایه هایشان عنوان می کنند، اعتراض کردند.
همشهری   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از سهامداران حقیقی امروز چهارشنبه 25 فروردین با تجمع مقابل ساختمان سازمان بورس و اوراق بهادار در تهران نسبت به آنچه از دست رفتن سرمایه هایشان عنوان می کنند، اعتراض کردند.
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار از راه اندازی مرکز ارتباط نهادهای مالی خبرداد.
برترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: جمعی از سهامداران زیان دیده بازار بورس، امروز چهارشنبه 25 فروردین 1400،در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان سازمان بورس و اوراق بهادار واقع در تهران تجمع کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، میثم فدایی واحد، مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس گفت: هر فردی در جامعه برای حفظ ارزش پول و کسب سود به دنبال سرمایه گذاری است ...
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵    
مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از صدور موافقت اصولی توسط سازمان بورس و اوراق بهادار جهت انتشار اوراق مرابحه به ارزش 5 هزار میلیارد ریال با هدف خرید مواد اولیه به منظور استفاده در تولید انواع یخچال و فریزر خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۷    
در جلسه رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه مقرر شد طی 48 ساعت آینده، 24هزار میلیارد تومان به منظور انتشار اوراق وارد بازار سرمایه شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: اتخاذ یک تصمیم در روز های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. بازار سهام در روز های اخیر شاهد ارائه یک طرح جدید است که به موجب آن شرکت های سرمایه گذاری می توانند با انتشار اوراق و عرضه آن به فعالان بازار سرمایه ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس بر بورس با بیان اینکه به نوعی بازار قفل شده است که این وضعیت نیاز به یک شوک دارد، گفت: اولین شوک بازار می تواند این باشد که دولت منابع هنگفتی را که توسط شرکت های خود از بازار سرمایه خارج کرده است را بازگرداند و جان مرده بازار را روحی دوباره بخشد. ...
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار روز گذشته در جلسه با هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه، از انتشار 24 هزار میلیارد تومان اوراق در بازار سرمایه خبر داد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اسبق سازمان بورس و اوراق بهادار به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری ایران و تاثیر آن بر معاملات بورس اشاره کرد و افزود: تاثیرات انتخابات در بازار همیشه مقطعی و موقتی بوده و هیچ گاه به صورت بلندمدت بر این بازار تاثیر نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار از انتشار اوراق بدهی 10 هلدینگ بزرگ در بازار سرمایه از شنبه خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار، موافقت اصولی عرضه عمومی اوراق مرابحه شرکت سپید مطهر انتخاب را به ارزش 3 هزار میلیارد ریال صادر نمود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس و اوراق بهادار در توئیتی به موضوع لزوم اعتماد مردم برای رونق بازار سرمایه اشاره کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از شرکت های سرمایه گذاری و هلدینگ ها دعوت کرد تا وارد فرآیند انتشار اوراق شوند و تاکید کرد: سازمان بورس در نظر دارد فرآیندها را تسهیل کرده و زمان صدور مجوزهای لازم را کوتاه کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۲:۱۹    
اقتصاد نیوز:رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار جلسه فوری و فوق العاده را برای 7 صبح امروز (سه شنبه) گذاشته تا روال های معمول بررسی با سرعت طی شود و به بازار کمک شود. 10 هلدینگ متقاضی، دیروز در جلسه آنلاین با رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بودند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در حالی زمان برگزاری انتخابات شرکت ها را 18 اردیبهشت ماه اعلام کرده که اشکالات قبلی به روند برگزاری انتخابات که منجر به تعویق افتادن آن شده بود همچنان به قوت خود باقی است ...
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران (وصنا) توانست موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار را مبنی بر تغییر رکن مدیریت از شرکت کارگزاری بانک انصار به نام خود اخذ نماید.
مقرر شد شرکت های هلدینگ به منظور تقویت بازار سرمایه، طی 48 ساعت آینده حدود 24هزار میلیارد تومان به بازار تزریق کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) ، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه بازار سرمایه به عنوان کانال اصلی برای تامین سرمایه گذاری و تولید در کشور مطرح است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۳    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از تزریق 24 هزار میلیارد تومان نقدینگی ظرف 48 ساعت آینده به بورس خبر داد و گفت: حجم بازار بدهی به 200 هزار میلیارد تومان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از صدور موافقت اصولی برای تزریق 24 هزار میلیارد تومان نقدینگی ظرف 48 ساعت آینده به بورس خبر داد و گفت: حجم بازار بدهی به 200 هزار میلیارد تومان رسیده است.
فرهاد دژپسند گفت: برخی حیات شان در منفی نگری است. اگر شرایط مانایی شکل بگیرد، تکیه به بازار سرمایه و رونق آن نیز رخ می دهد.
جلسه رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه به صورت آنلاین برگزار و مقرر شد طی 48 ساعت آینده، 24هزار میلیارد تومان به منظور انتشار اوراق وارد بازار سرمایه شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات 23 فروردین 1400 با اُفت بیش از 4 هزار و 857 واحدی به پله یک میلیون و 226 هزار واحدی رسید. در معاملات امروز تعداد 319 هزار سهم اوراق بهادار به ارزش 30 هزار و 986 میلیارد ریال در بیش از 3 هزار و 169 نوبت معاملاتی داد و ستد شد. ...
معاون نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار، ارزش سهام شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت را 400هزار میلیارد تومان ارزیابی کرد.
مدیرعامل گروه صنعتی انتخاب الکترونیک از صدور موافقت اصولی توسط سازمان بورس و اوراق بهادار جهت انتشار اوراق مرابحه به ارزش 5 هزار میلیارد ریال با هدف خرید مواد اولیه به منظور استفاده در تولید انواع یخچال و فریزر خبر داد.
عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: 1600 نفر برای شرکت در بزرگترین انتخابات اقتصادی ثبت نام کرده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بعد از آغاز به کار رسمی بازار بورس و اوراق بهادار تهران در سال 1400 بسیاری از سهم ها منفی و شدت منفی بودن بازار روز به روز افزایش می یافت و این مسئله تا به امروز ادامه داشت.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دخالت دولت در روند قیمت گذاری فولاد و محصولاتی از این زنجیره که در بورس کالا عرضه می شوند در سال گذشته و با رشد نرخ این محصول شدت گرفت؛ دخالتی که به اعتقاد فعالان اقتصاد برخلاف اصول اولیه عرضه محصول در بورس کالا بود. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در یک نشست خبری با اشاره به اینکه حدود 30 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند، گفت: برای اجرای روش غیرمستقیم لازم است در هر استان شرکتی با دارایی سهام عدالت تشکیل شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۸    
ابراهیمی اولیا، معاونت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاری بلند مدت بیشترین سود برای سرمایه گذار به همراه دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت حدود یک ماه از لغو انتخابات غیرقانونی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت، نشست خبری مجامع الکترونیکی این شرکت ها، روز گذشته با حضور حسین فهیمی، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و محمدعلی دهقان دهنوی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد ...
براساس تکلیف مندرج در ماده 19 آیین نامه اجرایی قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران، تعیین مصادیق اقداماتی که نوعاً منجر به ایجاد ظاهری گمراه کننده از روند معاملات در بورس ها یا ایجاد قیمت های کاذب یا اغوای اشخاص به انجام معاملات اوراق بهادار می شوند، وظیفه سازمان است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات 21 فروردین 1400 با اُفت بیش از 9 هزار و 775 واحدی به پله یک میلیون و 230 هزار واحدی رسید. در معاملات امروز تعداد 227 هزار سهم اوراق بهادار به ارزش 19 هزار و 833 میلیارد ریال در بیش از یک هزار و 740 نوبت معاملاتی داد و ستد شد. ...
کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار آمار پرونده های مورد بررسی در واحد کمیته سازش این کانون در طی دو ماهه بهمن و اسفند 99 را اعلام کرده است.
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سند جدیدی که اخیرا از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) منتشر شده نشان می دهد که فیسبوک سال گذشته میلادی برای حفظ امنیت مدیرعامل این شبکه اجتماعی یعنی مارک زاکربرگ بیش از 23 میلیون دلار هزینه کرده است. ...
خرد و کلان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار مجوز افزایش سرمایه 292 درصدی بیمه سینا را صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، پس از ارسال پیشنهاد هیئت مدیره مبنی بر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و تایید آن توسط حسابرس و بازرس قانونی و بیمه مرکزی ...
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار خاطرنشان کرد: شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت باید بازوی توسعه استان خود باشند تا ضمن مدیریت دارایی مردم، از محل سودآوری این شرکت ها دارایی جدید، ایجاد و در پروژه های توسعه آن استان سرمایه گذاری کنند.