یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۶:۲۰May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق ETF»

دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سهام پالایشی یکم امروز شنبه 28 فروردین 1400 کاهش یافت و پالایشی یکم در پایان معاملات امروز سرخ پوش شد. ارزش پالایشی یکم در بورس امروز پنجشنبه 26 فروردین ماه کاهشی شد. جدول زیر نمایانگر نوسانات سهام شرکت هایی است که در پرتفوی صندوق ETF پالایش یکم (دارا دوم) حضور دارند ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سهام پالایشی یکم امروز چهارشنبه 25 فروردین 1400 کاهش یافت و پالایشی یکم در پایان معاملات امروز سبزپوش شد. ارزش پالایشی یکم در بورس امروز سه شنبه 24 فروردین ماه افزایشی شد. جدول زیر نمایانگر نوسانات سهام شرکت هایی است که در پرتفوی صندوق ETF پالایش یکم ( دارا دوم ) حضور دارند ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دومین صندوق ETF دولت دومین روز معاملاتی سال 1400 را باز هم با قرمزپوشی به پایان رساند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته ارزش ذاتی و قیمت پایانی واحدهای صندوق ETF دولتی پالایش یکم با 3.09 درصد کاهش یافت و در کل باعث خسارت حدود 19 درصدی برای خریداران اولیه شده است.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۲:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
بیت کوین نتوانست جایگاه خود را در کانال 47هزار دلاری حفظ کند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - بیتکوین نتوانست جایگاه خود را در کانال 47 هزار دلاری حفظ کند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، نخستین صندوق ETF مبتنی بر بیتکوین برای نخستین بار در جهان مجوز حضور در بورس کانادا را دریافت کرد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: بیتکوین نتوانست جایگاه خود را در کانال 47 هزار دلاری حفظ کند. به نقل از سی ان بی سی، نخستین صندوق ETF مبتنی بر بیتکوین برای نخستین بار در جهان مجوز حضور در بورس کانادا را دریافت کرد ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۲    
دومین صندوق ETF دولتی پالایش یکم در 16 روز اول پس از معامله تنها سه روز مثبت را تجربه کرد و در روزهای دیگر روند نزولی را پیمود و در این بین گاهی صعود را تجربه کرد ، به نظر می رسد دیگر امیدی برای سهامداران باقی نمانده است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۶    
هفته گذشته پالایش یکم که بیش از 10 هزار تومان رشد داشت ، در ساعات آخر روز یکشنبه این روند معکوس شد و ارزش هر واحد صندوق ETF دولتی تا به امروز به حدود 9 هزار تومان رسیده است و کارشناسان بر این باورند که مجدد روند صعودی بازخواهد گشت.
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۳    
امروز 11 بهمن ماه 99 واحدهای صندوق ای تی اف دوم موسوم به پالایش یکم 7 درصد افزایش قیمت داشت و در مجموع تاکنون حدود 3 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۳    
نماد پالایش یا همان صندوق پالایشی یکم که تعداد انبوهی از سهامداران بی صبرانه افت و خیزهای آن را پیگیری می کنند روز یکشنبه 5 بهمن ماه برای چهارمین روز متوالی مثبت بود و از نظر افزایش قیمت در بین 4 سهام پر سود بورس در این روز، جایگاه نخست را از آن خود کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام که با عبور شاخص کل از مرز یک میلیون و 200 هزار واحدی همراه بود، هر دو صندوق ETF دولتی با صف خرید به کار خود پایان دادند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۸    
در حال حاضر دومین صندوق ETF دولتی 50٪ ضرر را متحمل شده است و از چند هفته پیش ، سهامداران پالایش یکم پویشی تحت عنوان (کمپین سرمایه گذاران صندوق پالایش یکم) را ایجاد کرده اند و به دنبال تخفیف در قیمت خوراک پالایشگاه ها برای بالا بردن ارزش این سهام در بورس هستند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۱    
تاکنون صندوق ETF دولتی که معروف به پالایش یکم است، شاهد افزایش 10 درصدی قیمت بوده که موجب خسارت حدود 44 درصدی به خریداران عمده شده است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۵    
صندوق پالایش یکم از همان ابتدا و بالاتر از ارزش واقعی به سهامداران فروخته شد و به نظر می رسد ارزش دارا دوم در حدود همین 5000 تومان است اما بعید است صندوق ETF دولتی در کوتاه مدت به سقف قبلی خود برسد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: پالایش یکم که به محدوده قیمتی پنج هزار تومان یا 80 درصد ضرر رسید و دارا یکم در محدوده قیمتی 10 هزار تومان معامله شد. این وضع دو صندوق ETF دولتی است که قرار بود پول و ثروت را میان مردم تقسیم کنند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
پذیره نویسی دومین صندوق ETF دولت بعد از کلی حاشیه از 5 شهریورماه سال جاری آغاز شد و این پذیره نویسی تا 30 شهریورماه سال جاری ادامه داشت. دومین صندوق ETF دولت شامل سهام باقی مانده دولت یا شرکت های دولتی در شرکت پالایش نفت تبریز، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت تهران بود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۱    
استاد اقتصاد گفت: ایجاد صندوق های etf و مکلف کردن دولت از سوی مجلس به ارائه شرکت های خود در بورس و ارائه صندوق های etf این صندوق ها می توانند باعث جذب سرمایه های سرگردان شود.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۸    
با ادامه عملکرد منفی پالایش یکم به عنوان دومین صندوق ETF دولتی ، اکنون به جای سود ، 40٪ زیان توسط سرمایه گذاران وارد شده است و خبری از بازارگردانی و حفظ قیمت این سهم در رنج 10 هزار تومان نیست , حال وزارت اقتصاد و وزارت نفت چگونه به مردم پاسخ خواهند داد؟
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۵    
روز گذشته قیمت نهایی معاملات سهام هر واحد از پالایش یکم با کاهش 1.38 درصدی نسبت به روز معاملات قبلی 6 هزار و 863 تومان معامله شد تا ارزش 500 واحد از صندوق ETF دولتی به 3 میلیون و 431 هزار و 500 تومان کاهش یابد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تا به امروز 21 دی ماه 99 صندوق ETF دولتی ، معروف به پالایش یکم ، چهار درصد ضرر کرده اند که برای خریداران اولیه حدود 34 درصد ضرر داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پذیره نویسی صندوق etf با درآمد ثابت صندوق آوای فردای زاگرس، امروز (20 دی ماه) از طریق بورس اوراق بهادار انجام می شود .
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تا امروز 20 دی ماه 99 واحدهای صندوق ای تی اف دوم موسوم به پالایش یکم با چهار درصد کاهش، حدود 34 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است. ضرر پالایش یکم به 34 درصد رسید!/ ارزش ذاتی ETF دوم امروز 20 دی 99 چقدر شد؟ ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره سبدگردان زاگرس با اشاره به آغاز پذیره نویسی چهار روزه صندوق ETF با درآمد ثابت آوای فردای زاگرس از امروز درباره مزایای آن توضیحاتی ارائه کرد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ارزش ذاتی (NAV) هر واحد از صندوق پالایش یکم در حال حاضر 7 هزار و پانصد تومان است که 200 تومان کمتر از قیمت نهایی ETF دوم است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۷    
دارایکم اولین صندوق ETF دولت بود که با آغاز معاملات، واحد های آن حتی رقم های بالاتر از 30 هزار تومان را به خود دیدند، اما پس از آن با اُفت قیمت مواجه شد و مدتی در محدوده 17 تا 22 هزار تومان در نوسان بود. چند روزی است که دارایکم منفی شده است. ریزش دارایکم تا کجا ادامه خواهد داشت؟
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تا امروز 8 دی ماه 99 واحدهای صندوق ای تی اف دوم موسوم به پالایش یکم حدود 13 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته در حالی که ارزش ذاتی(NAV) این صندوق برای از قیمت پایانی معاملات امروز آن کمتر شد. ...
مرجع بررسی خدمات بانکی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بعد از عرضه دو صندوق ETF دولتی دیگر می دانیم که صندوق ETF یا همان صندوق سرمایه گذاری قابل معامله از سرواژه های عبارت انگلیسی آن یعنی Exchange Traded Fund گرفته شده است و دولت برای تامین بودجه و هزینه های جاری اش روی فروش این نوع از دارایی هایش حساب ویژه ای باز کرده ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۷:۲۹    
با اینکه روزهای نخست فصل زمستان را سپری می کنیم، هنوز خبری از پذیره نویسی سومین صندوق ETF یا همان دارا سوم نیست؛ اتفاقی که قرار بود در ادامه عرضه دارا یکم و صندوق پالایشی یکم در فصل پاییز رقم بخورد ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تا امروز3 دی ماه 99 واحدهای صندوق ای تی اف دوم موسوم به پالایش یکم حدود 12 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته در حالی که ارزش ذاتی(NAV) این صندوق کمتر از قیمت پایانی معاملات امروز آن است. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۶    
دو صندوق ETF ای که دولت در بازار سهام عرضه کرد این روزها حال و روز چندان خوبی ندارند اما باز از بین دو صندوق دارایکم و پالایشی یکم، این صندوق دارایکم است که اوضاع بهتری دارد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۹:۱۳    
معاملات پالایش یکم بالاتر از NAV و معاملات دارایکم 24٪ زیر NAV است ، در حالی که وجوه صندوق ETF معمولاً با اندکی اختلاف در زیر NAV فروخته می شوند. بنابراین ، هیچ یک از این دو صندوق طبق معمول و طبق انتظار معامله نمی شود و قیمت پالایش یکم 6 درصد بالاتر از NAV است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۲۸    
صندوق پالایش یکم در هفته گذشته بیشترین معاملات را داشت و پس از آن صندوق اعتماد آفرین پارسیان بود که به عنوان صندوق دوم معامله شد و در پایان معاملات امروز ، صندوق دارا دوم کار خود را نزدیک به صفر به پایان رساند.
12 روز از آغاز پرحاشیه معاملات صندوق ETF پالایشی یکم در نماد پالایش می گذرد.
اعتدال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تا امروز 24 آذر 99 واحدهای صندوق ای تی اف دوم موسوم به پالایش یکم 3 درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته در حالی که ارزش ذاتی(NAV) آن کمتر از قیمت پایانی معاملات امروز آن است. جدول زیر نمایانگر نوسانات سهام شرکت هایی است که در صندوق ETF پالایش یکم (دارا دوم) حضور دارند. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۱۳    
تا به امروز ، واحدهای صندوق ETF دولتی یا همان پالایش یکم ، برای خریداران اصلی خود سود کسب نکرده اند ، در حالی که ارزش ذاتی آن 500 تومان بیشتر از قیمت معامله است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
برخلاف اصرار های مسئولان بازار سرمایه بر امر بازارگردانی شاهدیم که در دو صندوق ETF اعم از پالایش یکم و دارایکم بازارگردانی به درستی صورت نمی گیرد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۵    
روز گذشته سهامداران پالایش یکم ، روز پایانی هفته معاملاتی جاری بورس را با کامی تلخی و با افت 0/95 درصدی ارزش این سهم به پایان رساندند و تلخی کام آنها زمانی بیشتر شد که دیگر نماد های صندوق ETF سهامی عموما – به جز دارا یکم که از قضا این صندوق هم دولتی است ! – سبزرنگ بودند. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۹    
تا امروز 19 آذر، واحدهای دومین صندوق ETF دولتی ، که پالایش یکم شناخته می شود ، با سود 1٪ برای خریداران اصلی خود روبرو شد ، در حالی که ارزش ذاتی آن (NAV) نیز کاهش یافته بود.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۹    
صندوق های قابل معامله در بورس یا صندوق ETF دولتی یکی از روش های سرمایه گذاری است که افرادی با قدرت مالی و سواد متفاوت می توانند از سهام این صندوق پالایش یکم در سبد سرمایه گذاری خود داشته باشند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۴    
واحدهای دومین صندوق ETF دولتی موسوم به پالایش یکم تا امروز 17 آذر 99 با سود 8 درصدی خریداران خود روبرو شده و با خرید تمام نمادهای پالایشی ، این بار نوبت به پالایشی یکم رسید که پس از دو روز منفی افزایش یافت.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۶    
روز گذشته واحدهای صندوق ETF دولتی ، به نام پالایش یکم ، با سود 6 درصدی برای خریداران خود روبرو شده اند ، در حالی که ارزش دارا دوم آن کمتر از این مقدار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۰    
دومین صندوق ETF دولتی که با نام پالایش یکم مرداد و شهریور ماه سال جاری پذیره نویسی شد، امروز و پس از کش و قوص های فراوان بازگشایی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
بعد از گذشت بیش از یک ماه از بدعهدی دولت و بازگشت شاخص به روند مثبت، صندوق ETF پالایشگاهی با نماد پالایش و با سود 13 درصدی اولیه در بازار ثانویه قابل معامله شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 40 روز انتظار، دومین صندوق قابل معامله بورس تهران با نماد پالایشی یکم شامل سهام چهار پالایشگاه تهران، تبریز، اصفهان و بندر عباس از امروز وارد تابلو معاملات بورس شد و این در حالیست که سهامدارانی که درخواست فروش واحدهای این صندوق را داشتند با مشکلاتی مواجه شده اند. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۳    
پس از پایان معاملات در تاریخ 10 آذر ، سود خریداران دومین صندوق ETF دولتی به نام پالایش یکم به یک و نیم درصد رسید همچنین ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز گذشته 19 درصد سود داشته است
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از پایان معاملات امروز 10 آذر میزان سود خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم به یک و نیم درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش 50 تومانی داشته است. این برای اولین بار از تاریخ عرضه پالایش یکم است که با سود همراه شده است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از پایان معاملات امروز 10 آذر میزان سود خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم به یک و نیم درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش 50 تومانی داشته است . این برای اولین بار از تاریخ عرضه پالایش یکم است که با سود همراه شده است.