پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۴:۰۸Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صندوق ETF»

نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پس از پایان معاملات امروز 4 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با افزایش یک درصدی به حدود 6 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل کاهش 100 تومانی داشته است.
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۹    
این صندوق ها انواع مختلفی دارند و صندوق های سرمایه گذاری ETF یکی از پرطرفدارترین انواع آن به شمار می روند. در ادامه جزئیات بیشتری را درباره صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله یا ETF بیان خواهیم کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۳    
پس از پایان معاملات امروز 2 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 6 درصدی به حدود 8 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش200 تومانی داشته است و برای اولین بار در یک ماه گذشته 2 نماد این صندوق به بالاتر قیمت فروش دولت رسیدند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از پایان معاملات امروز 1 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 4 درصدی به حدود 10 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش400تومانی داشته است و برای اولین بار در یک ماه گذشته 2 نماد این صندوق به بالاتر قیمت فروش دولت رسیدند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از پایان معاملات امروز 1 آذر میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 4 درصدی به حدود 10 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش400تومانی داشته است و برای اولین بار در یک ماه گذشته 2 نماد این صندوق به بالاتر قیمت فروش دولت رسیدند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۶    
پس از پایان معاملات در هفته گذشته ، ضرر خریداران صندوق ETF دولتی که پالایش یکم نامیده می شود و با 4٪ کاهش به حدود 14٪ رسید همچنین ارزش دارا دوم هر واحد صندوق نسبت به روز گذشته 400 تومان افزایش یافته است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰    
پس از پایان معاملات امروز 28 آبان میزان ضرر خریداران صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم با کاهش 4 درصدی به حدود 14 درصد رسید. ارزش هر واحد این صندوق نسبت به روز قبل افزایش400تومانی داشته است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۱۰    
پس از پایان معاملات روز گذشته ضرر خریداران دومین صندوق ETF دولتی که پالایش یکم نامیده می شود ، با 2٪ کاهش به حدود 25٪ رسید.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی مکلف است نسبت به انتقال این حقوق مالکانه به صندوق های ETF اقدام کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری مصوبه هیات دولت مبنی بر مکلف شدن سازمان خصوصی سازی نسبت به انتقال سود سهام، حق تقدم و سهام جایزه به صندوق های سرمایه گذاری ETF را به وزارت اقتصاد ابلاغ کرد.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جدول زیر نمایانگر نوسانات سهام شرکت هایی است که در صندوق ETF دارا یکم حضور دارند. قیمت پایانی هر واحد صندوق ای تی اف دارا یکم امروز 20 آبان ماه 1399 به هجده هزار و صد تومان رسید که نسبت به روز قبل یعنی (17 هزار و ششصد تومان)، افزایش پانصد تومانی داشته است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : همچون روز گذشته (دوشنبه18 آبان 99) تمام نماد های این صندوق امروز 20 آبان نیز با صف فروش مواجه شدند.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق پالایش یکم در مورد زمان بازگشایی نماد پالایش یکم گفت: بازگشایی این نماد معطل ثبت افزایش سرمایه دو پالایشگاه تهران و اصفهان است.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۷    
هیئت وزیران همسو با انتقال حقوق مالکانه سهام هریک از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) از زمان یادشده پذیره نویسی به صندوق، با اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق یادشده و الحاق یک بند به آن موافقت کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با امضای معاون اول رئیس جمهور، اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق (ETF) ابلاغ شد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری، اصلاحیه مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) را ابلاغ کرد. *** ابلاغ اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت ...
زاگرس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
از روز شنبه صندوق پالایشی یکم در پرتفوی تمام سرمایه گذارانی که کد بورسی فعال دارند قرار می گیرد و این صندوق ETF از این روز قابلیت معامله در بازار سرمایه کشور پیدا می کند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
جدول زیر نمایانگر نوسانات سهام شرکت هایی است که در صندوق ETF دارا یکم حضور دارند. قیمت پایانی هر واحد صندوق ای تی اف دارا یکم امروز 14 آبان ماه 1399 به نوزده هزار و صد تومان رسید که نسبت به روز قبل یعنی (18 هزار و هشتصد تومان)، افزایش300 تومانی داشته است. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هیئت وزیران همسو با انتقال حقوق مالکانه سهام هریک از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) از زمان یادشده پذیره نویسی به صندوق، با اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق یادشده و الحاق یک بند به آن موافقت کرد. تهران – اقتصاد برتر – 12 آبان 99 ...
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۹۰ سایت دیگر  
هیات دولت در جلسه عصر یکشنبه که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد، مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق ETF را اصلاح کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
هیات وزیران با اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس (ETF) و الحاق یک بند به آن موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۰:۵۲   + ۴۵ سایت دیگر  
رأی اعتماد هیات وزیران به استاندار منتخب خراسان جنوبی و اصلاح مصوبه واگذاری سهام دولت در صندوق (ETF) مهم ترین مصوبات جلسه عصر امروز (یکشنبه) کابینه حسن روحانی بود.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
کاهش پیاپی ارزش نمادهای صندوق ای تی اف پالایش یکم عملا سوددهی برای خریداران آن را غیر ممکن ساخته است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : کاهش پیاپی ارزش نمادهای صندوق ای تی اف پالایش یکم عملا سوددهی برای خریداران آن را غیر ممکن ساخته است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق پالایش یکم اعلام کرد :زمان ارائه صندوق دارا دوم به دلیل عدم افزایش سرمایه شپنا و شتران در پرتفوی صندوق ETF دولتی به زمان دیگری موکول شد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اعلام نامشخص بودن زمان پذیره نویسی سومین صندوق ETF ،گفت : نوسان دو سه روز اخیر بورس را نمی توان به عنوان کف جدید تلقی کرد و اکثر تحلیلگران ، آینده رو به رشد را پیش بینی می کنند .
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۵    
امروز مطالبی همچون افزایش معنادار نرخ دلار نسبت به اول مهر، کدام نماد بیمه ای در هفته گذشته بیشترین بازدهی را داشت؟، این سهم پالایشی لیدر جدید بازار خواهد بود!، ارزش سهام عدالت و دارایکم در 27 مهر 99، کاهش ارزش نماد های صندوق ETF پالایش یکم ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
این روزها صحبت از یک صندوق ETF دیگر دولت می باشد که به داراسوم مشهور شده است. آنچه باید در مورد داراسوم بدانید در این مطلب آمده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از اعلام آغاز تخصیص واحدهای صندوق پالایشی یکم امروز پیامکی برای صاحبان پالایشی یکم ارسال شده که مبلغ مسدودی آنها آزاد شده است.
خبرگزاری ایسنا: درحالی بیش از 25 روز از پایان مهلت پذیره نویسی پالایشی یکم می گذرد که طبق قوانین، امکان معامله برای صندوق های ETF یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی باید فراهم شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
در ساعت 24، سی شهریورماه سال جاری بود که مهلت پذیره نویسی دومین صندوق ETF دولت با نماد پالایشی یکم به پایان رسید. از آن تاریخ به بعد بسیاری پیگیر این موضوع بودند که از چه زمانی معاملات پالایشی یکم آغاز خواهد شد؟
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: مطابق مقررات، یک ماه بعد از پایان پذیره نویسی باید امکان معامله برای صندوق های ETF فراهم شود، به همین دلیل به نظر می رسد از ابتدای آبان ماه شاهد بازگشایی نماد صندوق پالایشی یکم و انجام معاملات آن در بورس خواهیم بود.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس، زمان معاملات دومین صندوق ETF دولتی موسوم به صندوق پالایشی یکم و با حضور چهار پالایشگاه و برای حدود 4 میلیون خریدار را اوایل آبان اعلام کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با اشاره به تغییر شرکت های مشمول عرضه سهام در ETF سوم، گفت: درخواستی به سازمان بورس برای عرضه دارا سوم ارائه شده و قرار است باقی مانده سهام سه بانک تجارت، صادرات و ملت در قالب صندوق ETF دیگری به بازار عرضه شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس با اشاره به تغییر شرکت های مشمول عرضه سهام در ETF سوم، گفت: درخواستی به سازمان بورس برای عرضه دارا سوم ارائه شده و قرار است باقی مانده سهام سه بانک تجارت، صادرات و ملت در قالب صندوق ETF دیگری به بازار عرضه شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۷    
سه پروژه مختلف برای واگذاری باقی مانده سهام دولت در خودروسازی تعریف شد که هیچ کدام به سرانجام نرسیدند. با تکیه بر برنامه وزیر اقتصاد برای دارا سوم، منتفی است و خبری از واگذاری این دو شرکت از طریق صندوق ETF نخواهد بود.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۴    
نیمی از نمادهای صندوق ETF دارا دوم ، معروف به پالایش یکم در بورس، با افزایش قابل توجه قیمت همراه بود و زمان ارائه صندوق دارا سوم ، که شامل سهام خودروها و فلزات است ، هنوز مشخص نشده است قیمت خودروهای ایران خودرو امروز 21 مهر 99 ویدیوی کمتر دیده شده از منزل مرحوم استاد شجریان
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه بازار و مطالعات اقتصادی بورس کالا از آغاز پذیره نویسی دو صندوق ETF محصولات کشاورزی در آینده نزدیک خبر داد و مهمترین مزیت آن را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه گفت: برای عرضه باقی مانده سهام دولت در قالب صندوق ETF خودرویی - فلزی ابتدا باید سهام خودرو و فلزات از گرو بانک ها آزاد شود.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۹    
ریزش شاخص کل بورس در ماه های اخیر سبب شد تا شایعاتی مبنی بر عدم عرضه سومین صندوق های ETF دولتی شامل چهار سهم شرکت ملی مس، فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو و سایپا شود که این موضوع رد شده است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پس از آن که وزیر اقتصاد اعلام کردند که دولت قصد عرضه صندوق دارا سوم را دارد، برخی از رسانه ها، این موضوع را به اشتباه برداشت کردند که عرضه سهام خودرویی و فلزی منتفی شده و باقیمانده سهام بانکی در قالب دارا سوم، جایگزین سهام فلزی و خودرویی شده است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در حالی از عرضه باقیمانده سهام دولت در سه بانک مطرح کشور در قالب یک صندوق ETF جدید بنام دارا سوم خبر داده که بازار سهام از نیمه مردادماه با ریزش های سنگین مواجه شده و میزان سودآوری و استقبال از این صندوق با پرسش های جدی روبرو است. ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دارا سوم یا صندوق ETF سوم یا صندوق بانکی در واقع مانده سهام دولت در 3 بانک کشور (صادرات، ملت وتجارت) در بازار سرمایه است که قرار است در قالب صندوق ETF قابل معامله در بورس عرضه شود. زمان عرضه دارا سوم احتمالا آخرین ماه پاییز است. نماد دارا سوم بانکی هنوز در سامانه بورس ثبت نشده است. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
در معاملات سه شنبه 15 مهر ماه، علی رغم ممنوع بودن نیمی از نمادهای عضو صندوق ETF دوم موسوم به پالایش یکم، سایر نمادها در صف خرید قرار گرفتند تا ارزش پرتفوی این صندوق همچنان در مسیر کاهشی قرار گیرد.