چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۰۰Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام داران»

خبرهای فوری   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خبرمهم: درپی "مطرح شدن صحبت هایی مبنی بر کشف چند دستگاه ماینر در شرکت بورس"، مدیرعامل این شرکت این موضوع را رد کرد و معاون سازمان بورس نیز اعلام کرد که این دستگاه ها شخصی نبوده اند اما شرکت بورس تهران باید در این زمینه پاسخگو باشد، چراکه سهام دار دارد و سهام داران هم باید خواهان پاسخگویی باشند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۹۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: درپی "مطرح شدن صحبت هایی مبنی بر کشف چند دستگاه ماینر در شرکت بورس"، مدیرعامل این شرکت این موضوع را رد کرد و معاون سازمان بورس نیز اعلام کرد که این دستگاه ها شخصی نبوده اند اما شرکت بورس تهران باید در این زمینه پاسخگو باشد ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در مجمع عمومی فوق العاده شرکت خدمات انفورماتیک که روز سه شنبه 30 شهریورماه به ریاست انتظاری، رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات انفورماتیک و با حضور اکثریت سهام داران این شرکت برگزار شد، افزایش سرمایه 800 میلیارد تومانی از محل سود انباشته به تصویب رسید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۹    
نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان خراسان رضوی گفت: واریزی سود سهام داران در یک سال منتهی به شهریور 99 در سامانه صندوق ذخیره فرهنگیان قابل مشاهده است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ر هفته اخیر شاخص کل بورس در مجموع 101 هزار و 811 واحد پائین آمد و به رقم یک میلیون و 386 هزار واحد رسید. شاخص کانال 1.4 میلیونی را از دست داد و سیر نزولی بازار شتاب گرفت. آیا این روند تداوم خواهد داشت؟ عوامل بنیادی و غیربنیادی تاثیرگذار بر بازار سهام چه پیامی به سهام داران می دهند؟
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
هفته گذشته شاخص کل بورس در کانال یک میلیون و 450 هزار واحد آغاز به کار کرد و در آخرین روز معاملاتی هم در کانال یک میلیون و 386 هزار واحد به کار خود پایان داد. در مجموع شاخص افت 4٫5 درصدی را ثبت کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۲:۰۵    
توییتر رسما در بیانیه ای اعلام کرد 809.5 میلیون دلار بابت شکایت جمعی از سهام داران خود غرامت پرداخت خواهد کرد. سهام داران مدعی بودند که توییتر درباره میزان استفاده کاربران از این پلتفرم به آن ها دروغ گفته است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۰    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. علی اکبر رمضانیان درزی / از ابتدای سال 1397 سامانه سجام برای ارائه خدمات یکپارچه به فعالان بازار سرمایه و سرمایه گذاران بازار سهام ایجاد شد و روزبه روز بر حجم فعالیت آن افزوده شد ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۰    
شرکت توئیتر برای جلب رضایت سهام داران خود میلیون ها دلار به آن ها پرداخت می کند.
اقتصاد آنلاین / راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کاهش زمان بازگشایی نمادهای عرضه اولیه، از جمله اقداماتی بوده که همیشه در دستور کار همکاران فنی قرار داشته و با توسعه جدید در هسته معاملات بورس و فرابورس محقق شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عسگری در بازدید از کارخانه سیمان شاهرود گفت:تدابیر خوبی اندیشیده شده تا مسیر خوبی را برای شش ماهه دوم سال 1400 تبیین و برای سهام داران منافع خوبی کسب شود یکی از اهداف این بازدید تأمین زیرساخت خوب برای شرکت سیمان در آینده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان زنجان در رابطه با دلایل واریز نشدن سود سهام عدالت برای برخی سهام داران توضیح داد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - رئیس سازمان بورس گفت: اکنون قیمت گذاری دستوری در بورس هیچ جایی ندارد و ما با تمام قدرت در مقابل مراجعی که بخواهند وارد بحث قیمت گذاری دستوری شوند، می ایستیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم از کانال بورس استفاده ای علیه منافع سهام داران رخ بدهد. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت : اکنون قیمت گذاری دستوری در بورس هیچ جایی ندارد و ما با تمام قدرت در مقابل مراجعی که بخواهند وارد بحث قیمت گذاری دستوری شوند ، می ایستیم و به هیچ وجه اجازه نمی دهیم از کانال بورس استفاده ای علیه منافع سهام داران رخ بدهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دیروز در یک ساعت پایانی معاملات یک روند مثبت شکل گرفت که می تواند کورسوی امید سهام داران باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بازار سرمایه در بیست و یکمین روز از شهریور ماه بدترین سقوط در شاخص کل هم وزن را تجربه کرد تا سهامداران حقیقی نیز از روند خروج از بورس را در پیش بگیرند.
دهقان دهنوی گفت: قیمت گذاری دستوری در بورس هیچ جایی ندارد و با تمام قدرت در مقابل مراجعی که بخواهند وارد بحث قیمت گذاری دستوری شوند، می ایستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۰    
یک کارشناس بازار سرمایه روند معاملات بورس برای هفته جاری را پیش بینی کرد و افزود: براساس پیش بینی ها، این احتمال وجود دارد که برای مدتی موقت، عرضه در بازار از تقاضا پیشی بگیرد. ایجاد چنین روندی در بازار کاملا طبیعی است و سهام داران نباید نگران روند اصلاحی ایجادشده در بازار باشند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: بحث توقف نماد شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان یزد در بورس، موقت بوده و به زودی برطرف می شود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۶    
سطوح کنونی قیمتی بازار ارزنده است اما دیگر جای رشد وجود ندارد و سهام داران در انتظارند تا اطلاع دقیق تری از برجام و علکرد دولت مردهای اقتصادی به دست بیاورند و این معماها بازار را به حالتی میبرد که نه قدرت دارد به سمت بالا برود و نه اینکه با توجه به ارزنده بودن سطوح قدرت ندارد پایین بیاید بنابراین ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته پیش رو چشم امید سهام داران به افزایش قیمت دلار است. در پایان هفته قیمت دلار روند صعودی پیدا کرد و به کانال 28 هزار تومان نزدیک شد. از سوی دیگر گزارش های ماهانه و فصلی که در پایان شهریور و ابتدای مهرماه منتشر خواهد شد می تواند روند بازار را تعیین کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۶    
طبق آخرین خبر رسمی که از سوی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه منتشر شده است، احراز هویت و ثبت نام سجام در بورس برای سهام داران الزامی است. در این طرح، افراد سهام دار در یکی از سه دسته قرار می گیرند و براساس آن می بایست برای ثبت نام در سجام اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
درحالی روز گذشته سهامداران شرکت زرین معدن آسیا در آستانه برگزاری مجمع عادی سالیانه نوبت دوم این شرکت نسبت به تعیین اعضای جدید هیات مدیره و انتخاب مدیران کارآمد از سوی یکی از سهامداران عمده فراخوانده شدند که جمعی دیگر از سهام داران این شرکت بر این باورند که برخی سهام دارانی که دست به اقدام مذکور زده ...
اقتصاد آنلاین / احتساب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
پوشش مطلوب ریسک ها یکی از اهداف غایی اعلام توانگری مالی شرکت های بیمه است و حالا از بیمه مرکزی خبر می رسد که آسیا در سال جاری در این مسیر توانمندتر شده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پارسیان ادامه داد: دومین هدف تامین اشتغال پایدار است. همچنین به دنبال خلق سرمایه برای سهام داران و تکمیل طرح های نیمه تمام و بازگشت سرمایه به سهام داران هستیم. ...
وارک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۵۳    
به گزارش وارک نیوز، حمیدرضا قربانی یک شهروند خرم آبادی با ارسال پیامی از وضعیت مبهم و بلاتکلیفی چندین ساله سیمان خرم آباد و سهام دارانش گلایه کرد و نوشت: ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: طبق تصمیم شرکت فرابورس ایران، شرکت های کارگزاری ملزم به حذف قرارداد خرید خودکار عرضه اولیه در خدمات خود شده اند؛ بنابراین خرید عرضه های اولیه از این پس مستقیماً از سوی سهام داران انجام خواهد شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طهماسب مظاهری در مصاحبه با برنامه "رویداد" رادیو گفت وگو، درباره شفاف سازی صورتِ مالی شرکت ها اظهار کرد: همانطور که وزیر اقتصاد اعلام کرد، هر شرکتی به عنوان یک شخصیت حقوقی مستقل، باید عملکرد خود را بر اساس استانداردهای حسابرسی برای سهام داران و ذی نفعان منتشر کند. ...
اقتصاد آنلاین / راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: الزامی شدن ثبت نام سجام برای سهامداران حقیقی و حقوقی به صورت تدریجی، همراه با زمان بندی، در گروه های مختلف سنی و با هماهنگی شرکت های کارگزاری صورت خواهد گرفت.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۷    
همچون روال سابق قرار نیست که تسهیلات سهام عدالت در قالب کارت اعتباری مشمول تمام سهام داران شود. طبق اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی، دارندگان سهام عدالت که تا کنون هیچ میزانی از سهام خود را نفروخته اند، امکان استفاده از این کارت ها را دارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : روز یکشنبه بسیاری از سهام داران بورس به قصد خرید نماد شبندر به فروش سبد سهام خود اقدام کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 6 شهریور 1400 روند صعودی شاخص کل برای ششمین روز متوالی ادامه یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۱    
اقتصاد نیوز : در پایان معاملات امروز ارزش صف های خرید نسبت به پایان روز کاری گذشته 38 درصد رشد کرد و در رقم هزار و 683 میلیارد تومان ایستاد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - وجود مازاد تقاضا و ورود پول حقیقی نشان از سودای سر بالا و میل به صعود دارد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سهام داران و فعالان بورس تهران در حالی خود را برای معاملات روز شنبه آماده می کنند که شاخص کل در محدوده یک میلیون و 550 هزار واحد قرار گرفته است ...
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ایتالیایی پاگانی اعلام کرد که 30٪ از سهام خودش را به صندوق سرمایه گذاری پادشاهی عربستان سعودی فروخته است. این قرارداد در اواخر سال جاری بسته خواهد شد و پس از آن خانواده پاگانی کنترل کامل شرکت را در اختیار خواهد داشت ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی در دفاع از برنامه های بورسی خود یکی دیگر از اهداف و برنامه های خود را بازگرداندن اعتماد به بازار سرمایه برای تامین مالی توسعه اقتصادی و احیای اعتماد از دست رفته مردم به این بازار و ایجاد تجربه مثبت برای سهام داران خرد عنوان کرده و راهکار هایی را برای این مهم ارائه داده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۵:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی در دفاع از برنامه های بورسی خود یکی دیگر از اهداف و برنامه های خود را بازگرداندن اعتماد به بازار سرمایه برای تامین مالی توسعه اقتصادی و احیای اعتماد از دست رفته مردم به این بازار و ایجاد تجربه مثبت برای سهام داران خرد عنوان کرده و راهکارهایی را برای این مهم ارائه داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۰    
اسلام آباد-ایرنا-همزمان باتحولات افغانستان و تکاپوی سهام داران روندصلح برای کمک به حل بحران،همسایگان اصلی این کشوریعنی ایران وپاکستان نیز درمیدان عمل مصمم به بسترسازی برای برقراری صلح وثبات درافغانستان هستند،تلاشی که نقطه همگرایی آنان محسوب می شود و می تواندفرصتی برای توسعه همکاری های منطقه ای باشد.
چرخان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی موسوم به PIF با خرید 30 درصد از سهام شرکت ایتالیایی پاگانی موافقت کرده است. فعلاً جزئیات مالی این قرارداد فاش نشده است اما خانواده پاگانی همچنان به عنوان سهامدار عمده این شرکت باقی خواهد ماند و PIF به همراه شرکت های ایتالیایی نیکولا وُلپی و امیلیو پترونه سهام ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
با وجود رشد 37درصدی شاخص کل بورس، هنوز برخی سهام در بازدهی منفی قرار دارند و برخی دیگر از سهام نیز درجا می زنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی: با توجه به اطمینان خاطر سهام داران نسبت به عملکرد بازار سرمایه این بازار به صورت آهسته و ملایم روند رو به رشدی خواهد داشت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: در 5 ماه ابتدایی سال 1400 بورس فراز و فرود زیادی را پشت سر گذاشت. هم روزهای صعودی جالب توجهی داشت و هم روزهای نزول و سقوط را تجربه کرد ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ روزنامه شرق نوشت: روزگاری و حتی در همان اوایل دوران سربرآوردن ویروس کرونا، جامعه ایران در تب و التهاب یک بازار پربازده تازه بود و صف های طولانی هم مقابل دفاتر ثبت نام کارگزاری ها و همچین سامانه سجام شکل می گرفت ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۷    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. طی روز های اخیر اخباری مبنی بر تغییر سهام داران اصلی شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ) شنیده می شود؛ خبری که حتی نشان از خرید سهام دو سهام دار اصلی این شرکت توسط همراه اول دارد. ...
وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش دولت سیزدهم گفت: من مدیر مدارس خصوصی به این مفهوم نبودم، توضیح دادم، این یک گونه ای از مدارس هست که سود آوری موضوعیت ندارد، بنده مالکیتی نسبت به آن مدارس نداشتم تعارض منافع زمانی هست که باغگلی یکی از سهام داران آن مجموعه هست و سالانه از سود آن مجموعه دریافت می کند ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۱    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. مجید کیوان ، مشاور مدیریت ( گروه مشاوران سحاب ) / بانک ها از دیرباز به عنوان یک نهاد اقتصادی به دنبال سودآوری و کسب منفعت بوده اند تا ضمن امکان توسعه فعالیت های اقتصادی خود ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های فنرسازی خاور، سرمایه گذاری صدر تامین و پارس الکتریک در بورس و معامله گران شرکت های آتیه داده پرداز، فرابورس ایران و پتروشیمی ارومیه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در روز شنبه روند خروج نقدینگی حقیقی از بازار سهام برای ششمین روز متوالی ادامه یافت و بیشترین میزان خروج نقدینگی حقیقی در 35 روز کاری گذشته از 30 خرداد ماه تاکنون به ثبت رسید.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، در معاملات روز سه شنبه سه علامت مثبت مهم دیده می شود که می تواند تابلوی بورس را در آخرین روز هفته سبزپوش کند. سه علامت صعودی مهم بازار برای سهام داران ...