سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۱۶May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سود سهام عدالت»

55آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
در سانحه بالگرد، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور و همراهان او از جمله امیرعبداللهیان ، آیت الله آل هاشم، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همچنین سردار سید محمدمهدی موسوی، فرمانده یگان حفاظت نهاد ریاست جمهوری و خلبانان و کادر پرواز بالگرد به شهادت رسیدند.
تیک   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بانک مسکن به منظور کمک به افرادی که برای خرید، بازسازی یا دیگر امور مربوط به مسکن نیازمند تسهیلات هستند، طرح وامی به نام تابش توسعه مسکن را تدارک دیده است. سقف این وام به 300 میلیون تومان می رسد. ...
سلام نو / شما نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گفته دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس، سود مرحله سوم سهام عدالت همانند دوره های قبل به حساب افراد واریز خواهد شد.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش    
آخرین جزئیات واریز سود سهام عدالت متوفیان برای ورثه از جمله موضوعاتی بود که مشاور سازمان بورس به آن پرداخت.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در سومین هفته اردیبهشت، 11 ناشر سود سنواتی و جاری سهامداران خود را از طریق اطلاعات سامانه سجام برای بیش از 500 هزار سهامدار واریز کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۵۵ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: اگر شرکتی اقدامات لازم برای سود سهام عدالت را انجام ندهد مطابق قانون با آن برخورد می شود.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
زمان واریز مرحله سوم سود سهام عدالت مشخص شد؛ چه کسانی مشمول دریافت سود هستند؟
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۳    
آخرین جزئیات واریز سود سهام عدالت متوفیان برای ورثه از جمله موضوعاتی بود که مشاور سازمان بورس به آن پرداخت.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در طول سال هایی که بورس ایران فعالیت خود را آغاز کرده است اتفاقات و وقایعی را به خود دیده است که هر یک به نوعی می توانند تجربه ای برای مدیران فعلی و تجدید خاطراتی برای سهامداران باشند ...
طبق مصوبه شورای عالی بورس برای توزیع سود سهام عدالت، قرار شده بود این سود در دو مرحله تا پایان آذر ماه و در مرحله بعد تا قبل از پایان سال، به حساب دارندگان این سهام، واریز شود.
تیک   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
همچنین تا پایان هفته سوم اردیبهشت ماه امسال، 9 ناشر گ. مدیریت ارزش سرمایه ص ب کشوری، شرکت صنایع جوشکاب یزد، قند بیستون، سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران، ماشین سازی اراک، شرکت مهندسی ساختمان وتاسیسات راه آهن، بیمه اتکایی ایرانیان، کابل البرز، بیمه اتکایی سامان ...
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۰:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
محمد علی شاه حسینی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استانداری یزد در جلسه هماهنگی برگزاری مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری (سهام عدالت) استان از تغییرات در واریز سود سهام عدالت خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۱    
آخرین جزئیات واریز سود سهام عدالت متوفیان برای ورثه از جمله موضوعاتی بود که مشاور سازمان بورس به آن پرداخت.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ترفندباز، سود سهام عدالت سال 1402 دو مرحله ای بود که مرحله نخست آن آذرماه و مرحله دوم آن در هفته پایانی اسفند واریز شد. سود سهام عدالت در مرحله دوم حدود 30 درصد کمتر از مرحله اول بود. همچنین سود سهام عدالت متوفیان هم در روزهای پایانی سال 1402 پرداخت شد ...
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سود مرحله سوم سهام عدالت طی خرداد ماه به حساب خانوارهای مشمول سهام عدالت واریز خواهد شد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دلایل کاهش سود سهام عدالت در مرحله دوم سال قبل را در گزارش زیر شرح داده ایم.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی دادستان کل کشور گفت: وراث متوفیان دارنده سهام عدالت که ثبت نامی از این بابت تا به حال نداشته اند می توانند از طریق آدرس csdiran.ir (شرکت سپرده گذاری مرکزی) از نحوه ثبت نام مطلع شوند.
پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی، گفت: امیدواریم تا خرداد بتوانیم سودها را جمع آوری و مابقی سود سهام را پرداخت کنیم البته باید زمان دقیق آن را شورای عالی بورس مشخص کند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۹    
به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، به گفته مسئولان، نه تنها فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث بلکه تمام خدمات مربوط به سهام عدالت رایگان است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: در سومین هفته اردیبهشت، 11 ناشر سود سنواتی و جاری سهامداران خود را از طریق اطلاعات سامانه سجام برای بیش از 500 هزار سهامدار واریز کردند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شاید این سوال برای شماهم پیش آمده باشد که چگونه سود سهام عدالت متوفیان را یکجا دریافت کنید جواب سوال شما اینجاست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۲    
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از اندیشه معاصر ، زمان دقیق واریز سود سهام عدالت 1403 اعلام شد| سورپرایز بزرگ برای سهامداران عدالت و جزئیات بیشتر را در اندیشه معاصر بخوانید. در ادامه جزئیات جدید از دریافت سود سهام عدالت جدید را بخوانید. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: در سومین هفته اردیبهشت، 11 ناشر سود سنواتی و جاری سهامداران خود را از طریق اطلاعات سامانه سجام برای بیش از 500 هزار سهامدار واریز کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۸    
در ادامه جزئیات جدید از زمان واریز سود سهام عدالت 1403 را بخوانید.
پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سود مرحله دوم سهام عدالت که در پایان سال گذشته به سهامداران پرداخت شد به سه دلیل کمتر از واریزی مرحله اول در آذرماه بود:
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
15 آبان امسال از میراث سامانه انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث رونمایی شد بر این اساس از سال گذشته وراث متوفیان دارای سهام عدالت می توانند با چند گام اقدامات انتقال سهام را انجام دهند.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
اگر چه تاکنون درباره میزان سودی که سهامداران در این مرحله دریافت می کنند هنوز خبری منتشر نشده اما به نظر می رسد طبق روال واریزی ها در مرحله دوم که اسفندماه 1402 صورت گرفت، دارندگان سبد سهام عدالت 452 هزار تومانی می بایست 409 هزار تومان دریافت کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین مجمع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت برای سال جدید در استان گیلان برگزار خواهد شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۶۶ سایت دیگر  
وی ارزش سهام عدالت هر فرد را 150 میلیون ریال اعلام کرد.سود سهام عدالت سال 1402 دو مرحله ای بود که مرحله نخست آن آذرماه و مرحله دوم آن در هفته پایانی اسفند واریز شد. سود سهام عدالت در مرحله دوم حدود 30 درصد کمتر از مرحله اول بود. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۲    
مشاور رئیس سازمان بورس ارزش سهام عدالت هر فرد را 150 میلیون ریال اعلام کرد.سود سهام عدالت سال 1402 دو مرحله ای بود که مرحله نخست آن آذرماه و مرحله دوم آن در هفته پایانی اسفند واریز شد. سود سهام عدالت در مرحله دوم حدود 30 درصد کمتر از مرحله اول بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۶۸ سایت دیگر  
15 آبان امسال از میراث سامانه انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث رونمایی شد بر این اساس از سال گذشته وراث متوفیان دارای سهام عدالت می توانند با چند گام اقدامات انتقال سهام را انجام دهند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۷    
سود سهام عدالت که در سال گذشته در دو مرحله واریز شد یک مرحله باقی مانده است و تاریخ واریز مرحله سوم سود سهام عدالت در اردیبهشت مقرر شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۸    
سود سهام عدالت که رئیس سازمان بورس در رابطه با واریز مرحله سوم آن به تازگی گفته بود: امیدواریم تا خرداد بتوانیم سودها راجمع آوری و مابقی سود سهام عدالت را پرداخت کنیم البته باید زمان دقیق آن را شورای عالی بورس مشخص کند.
روز واریز سود مرحله سوم سود سهام عدالت اعلام شد. جزئیات تکمیلی را در ادامه مطلب بخوانید.
دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت درخصوص آخرین جزئیات واریز سود سهام عدالت متوفیان برای وراث نکاتی را مطرح کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
یک مقام مسوول گفت: با وجود پیگیری مطالبات شرکت ها از کارفرمایان به دنبال اجرای قانون برای شرکت هایی هستیم که در قبال پرداخت سود سهام عدالت در موعد مقرر اهمال می کنند. ...