پنجشنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۵:۵۱Jan 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سود سهام عدالت»

تجارت نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس توضیح مدیر فنی سهام عدالت، در حالت عادی برای واریز سود سهام اگر سهامداری در سامانه سجام ثبت نام و احراز هویت نشده باشد پول به حسابش واریز نمی شود و نزد ناشر می ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی گفت : ثبت نام مشمولان سهام عدالت در سامانه سجام، شرط اصلی برخورداری از سود است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور گفت: اینکه سهام داران سجام دریافت نکنند سود پرداخت نمی شود، صحت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: حدود 70 درصد از دارندگان سهام عدالت در استان هرمزگان روش سهامداری غیر مستقیم را انتخاب کرده اند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۴    
روش واریز سود سالانه سهام عدالت مربوط به عملکرد شرکت ها در سال 98 هنوز نسبت به سه سال گذشته تغییر کرده و سهامداران برای دریافت این سود باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و احراز هویت شوند،
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۶    
پشت پرده ارسال پیامک ها برای دریافت سود سهام عدالت از طریق سامانه سجام چه کسانی هستند؟
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت مازندران و کشور در واکنش به صف های طولانی مردم در دفاتر پیشخوان دولت برای ثبت نام سجام و دریافت سود سهام عدالت، گفت:باید مشخص شود چه کسانی این پیامک ها رو به مردم دادند و پشت صحنه این کار چه افرادی هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۸    
ایسنا/همدان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اسدآباد گفت: ثبت نام سجام توسط مردم برای دریافت سود سهام عدالت محدودیت زمانی ندارد و طبق استعلام صورت گرفته تا شش ماه وقت ثبت نام وجود خواهد داشت بنابراین مردم بدون دغدغه و استرس نسبت به ثبت نام سجام اقدام کنند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: برای برخورداری از سود سهام عدالت، الزامی به ثبت نام در سامانه سجام نیست.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر با وجود شرایط کرونایی سهامداران بسیاری مجبور شده اند به دفاتر پر از جمعیت پیشخوان دولت مراجعه کنند تا در سامانه سجام ثبت نام کنند و احراز هویت شوند. برخی از سهامداران می گویند که مبالغ بالایی برای انجام این کار پرداخت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آیا بورس از دولت جدا می شود؟، کاهش قیمت مرغ و نظر زنگنه در خصوص میزان فروش نفت از اخبار اقتصادی امروز است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۳    
باید برای فروش نفت در دوران ریاست جمهوری بایدن صبر کنیم، واریز سود سهام عدالت سهامداران غیر مستقیم به 2 روش، ارزش ریال مقابل دلار ظرف دو هفته 17 درصد بالا رفت، هر گرم طلای 18 عیار 992 هزار تومان برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پوررضایی، مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: حدود 30 میلیون سهام دار عدالت به روش غیر مستقیم داریم که در صورت سجامی بودن آن ها سود پس از برگزاری مجامع عمومی، به حساب آن ها واریز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: برای برخورداری از سود سهام عدالت، الزامی به ثبت نام در سامانه سجام نیست.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نحوه واریز سود سهام عدالت از طریق اطلاعات درج شده در سجام اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/همدان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری اسدآباد گفت: ثبت نام سجام توسط مردم برای دریافت سود سهام عدالت محدودیت زمانی ندارد و طبق استعلام صورت گرفته تا شش ماه وقت ثبت نام وجود خواهد داشت مردم بدون دغدغه و استرس نسبت به ثبت نام سجام اقدام کنند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت اظهار کرد: حدود 30 میلیون نفر سهامدار غیرمستقیم داریم که بناست سهام آن ها در شرکت های سرمایه گذاری استان ها مدیریت شود. بعد از برگزاری انتخابات و طی مراحل قانونی اگر سهامداران سجامی شده باشند سود آن ها به طور مستقیم پرداخت شده و اگر ثبت نام نکرده باشند از طریق شرکت های ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
پوررضایی گفت: سود سهام عدالت سهامداران غیرمستقیم از طریق سامانه سجام یا خود شرکت های سرمایه گذاری استانی واریز می شود.
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
پوررضایی، مشاور اجرایی سهام عدالت:حدود 30 میلیون سهام دار عدالت به روش غیر مستقیم داریم که در صورت سجامی بودن آن ها سود پس از برگزاری مجامع عمومی، به حساب آن ها واریز می شود.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده گذاری مرکزی نسبت به ارسال پیامک های جعلی به دارندگان سهام عدالت با عنوان پیامک های ثبت نام سامانه سجام، هشدار داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، سهام عدالت یکی از خدمات مثبت دولت نهم و دهم برای دهک های پایین جامعه بود که اکنون مزیت آن بر مردم مشهود شده است. در واقع طی سال های گذشته مردم با مفهوم سهام عدالت آشنایی نداشتند و تنها برداشت آنها؛ همان سودهای مختصری بود که هر از گاهی به حساب آنها واریز می شد ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ این روزها بحث نخست محافل مختلف در بین مردم ثبت نام سامانه سجام و دریافت سود سهام عدالت است. پس از اینکه در ابتدای بحث آزادسازی سهام عدالت مطرح شد برخی از افراد این سهام را آزاد کردند و وضعیتش را خود در اختیار گرفتند و بسیاری نیز روش غیر مستقیم را انتخاب به دریافت سود حاصله از ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به زمان پرداخت سود سهام عدالت سال 98 و شرط سجامی شدن، حضور بسیاری از سهامداران برای ثبت نام و احراز هویت در دفاتر پست بانک موجب ازدحام شده و تشکیل صف شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
وراث قانونی متوفیان سهام عدالت پس از انجام انحصار وراثت، باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و یکی از ورثه اطلاعات مربوط به انحصار ورثه را در سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی بارگذاری کند تا انتقال سهام عدالت به وراث انجام شود. *** تعیین تکلیف سهام متوفیان ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سود سهام عدالت از چه راه هایی به سهامداران می رسد؟
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کیسیون اصل 90 مجلس با اشاره به این که دولت در ماه های پایانی خود سهام عدالت را رها کرده، اعلام کرد: ای کاش عجله دولت در آزادسازیِ بی برنامه سهام عدالت و واگذاری استقلال و پرسپولیس را نسبت به توزیع سود و سرونوشت این سهام هم می دیدیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۴    
لرستان- امینی خواه، رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان با بیان اینکه برای دریافت سود سهام عدالت نیازی به ثبت نام سجام نیست، گفت: کاهش ارزش سهام عدالت دائمی نیست.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل امور اقتصادی ودارایی خراسان رضوی گفت: سود سهام عدالت سهامدارانی که دارای کدبورسی نیستند محفوظ و به محض احراز هویت و دریافت کد بورسی به حساب آنها واریز خواهد شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۴    
زنجان- خبرنگار کیهان: در پی اطلاع رسانی ناقص در خصوص خبر پرداخت سود سهام عدالت تمام دفاتر پیشخوان زنجان شاهد ازدحام جمعیت که اکثراً ساکنان روستاها هستند می باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت لرستان گفت: برای دریافت سود سهام عدالت و برای اعمال رای در مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت افرادی که روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند نیاز به ثبت نام سجام نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون سازمان بورس گفت: در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از محل عملیات و نه افزایش قیمت سود کسب کنند، می توانند با تصویب مجمع عمومی، بین سهامداران خود سود تقسیم کنند.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بازار اول فارس ،عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: سهامداران شرکت سرمایه گذاری استانی سهام عدالت بدون الزام به ثبت نام در سامانه سجام حق اعمال رأی و برخورداری از سود سالیانه و شرکت در مجامع عمومی را دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاونی سهام عدالت البرز نحوه ثبت نام جاماندگان سهام عدالت را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۸    
ایسنا/اصفهان مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت شهرستان فریدن و بویین میاندشت گفت: با ثبت نام در سامانه سجام افراد از مزایایی همچون دریافت سود سالانه، استفاده از کارت های اعتباری و خرید و فروش سهام عدالت بهره مند می شوند ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نامشخص بودن ارزش و زمان واریز سود این سهام در کنار عدم پاسخگویی مسئولان این روزها مشکلات سهامداران عدالت را مضاعف کرده است.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۹    
دراین نشست که با میزبانی بیمه ایران و با حضور همه مدیران و مسئولین روابط عمومی دستگاه های مرتبط و با هدف آگاهی بخشی مردم استان درخصوص سهام عدالت برگزار شد، حیدریان مدیرکل امور اقتصاد و دارایی ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت سهام عدالت در استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
به گفته معاون اداره کل اقتصاد خراسان جنوبی اولین سود سهام شرکت های استانی عدالت تا دهه فجر و یا حداکثر تا پایان سال واریز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه فرماندار کرمانشاه ثبت نام در سامانه سجام را پیش شرط دریافت سود سهام عدالت عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کرمانشاه با اشاره به اینکه سود سهام عدالت سال 98 قرار است تا پایان سال بین سهامداران توزیع شود، گفت: سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند برای دریافت این سود باید در سامانه سجام ثبت نام و کُد بورسی خود را دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 700 هزار نفر سهامدار سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند گفت: بهره مندی از سود سالانه توسط این افراد نیازمند ثبت نام در سامانه سجام است.
امیر حمزه حیدریان ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کرمانشاه در گفتگوی ویژه خبری شبکه زاگرس تاکید کرد که دریافت سود مالکین سهام عدالت منوط به ثبت نام در سامانه سجام است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: سهامداران سهام عدالت به روش غیر مستقیم برای دریافت سود خود باید در سامانه سجام ثبت نام کنند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۰    
بنا بر اطلاعیه سازمان هدفمند سازی یارانه ها، اگر جهت مدیریت سهام عدالت روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اید، اما تاکنون نسبت به ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام ( sejam.ir ) اقدام ننموده اید؛ فقط تا تاریخ 25 دی ماه فرصت ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام فراهم است ...
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امیر حمزه حیدریان گفت: آن دسته از سهام داران سهام عدالت که از طریق غیرمستقیم نسبت به آزادسازی سازی سهام خود از طریق شرکت های دولتی اقدام کرده اند، تنها زمانی سود سهام را دریافت می کنند که در سامانه سجام(احراز هویت) ثبت نام و کد دریافت کرده باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۲    
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی از واریز سود سهام عدالت سهامداران به سهامداران در آینده ای نزدیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: از آنجا که دولت اعلام کرده سود سهام عدالت حداکثر تا پایان سال به سهامدارن پرداخت می شود، دریافت این سود سالانه منوط به سجامی شدن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
برای دریافت سود سهام عدالت در روش مدیریت غیر مستقیم ، نیازی به ثبت نام در سامانه سجام نیست.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
نصف جهان: مژگان صفری مقدم، مسئول مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه 14 دی ماه اعلام کرد، سود سهام عدالت تا پایان سال به حساب سهامداران واریز می شود. اما حالا سید محمد جواد فرهانیان، مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی از نا مشخص بودن زمان قطعی پرداخت سود سهام عدالت خبر می دهد. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس گفت: سهامداران روش غیرمستقیم برای دریافت سود سهام عدالت خود تا 27 دی ماه مهلت ثبت نام در سامانه سجام دارند. به گزارش گروه اجتماعی اول فارس ...