پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۷:۰۷May 2021 13
جستجوی پیشرفته

ایستا نیوز (istanews.ir)

ایستا نیوز 29 اسفند 1394 ایستا نیوز 28 اسفند 1395 ایستا نیوز 29 اسفند 1396 ایستا نیوز 28 اسفند 1397 ایستا نیوز 28 اسفند 1398 ایستا نیوز 27 اسفند 1399 ایستا نیوز 31 فروردین 1400 ایستا نیوز 1 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 2 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 3 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 4 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 5 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 6 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 7 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 8 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 9 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 10 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 11 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 12 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 13 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 14 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 15 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 16 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 17 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 18 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 19 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 20 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 21 اردیبهشت 1400 ایستا نیوز 22 اردیبهشت 1400 
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به مشتریان، ذی نفعان و مجموعه کارکنان این بانک تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر برنامه ریزی و تحول بیمه رازی از آغاز بازنگری در ساختار سازمانی این شرکت خبر داد و گفت: در ساختار جدید شعب، واحدی برای رسیدگی به امور مربوط به نمایندگان اختصاص می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در پایان معاملات با رشد 4449 واحد روبرو شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: قرارداد خدمات بیمه ای میان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیمه سرمد برای دومین سال تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:در همه کشورها رویدادهای سیاسی مهم مانند انتخابات ریاست جمهوری تاثیر بسزایی در روند بازارهای مختلف می گذارد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: مراسم پویش سفره مهر رضوی ویژه استان تهران و توزیع 110 هزار بسته ارزاق ماه مبارک رمضان، سه شنبه، 21 اردیبهشت ماه با مشارکت بانک صادرات ایران، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 در صرافی های بانکی برای خرید 21 هزار و 602 تومان و برای فروش 22 هزار و 38 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:تمامی اشخاص حقیقی خریدار سکه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که در سال 1399 نسبت به دریافت حداکثر (105) قطعه سکه اقدام نموده اند، مشمول مالیات مقطوع شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: پیش بینی می شود در صورت رفع تحریم ها پس از گذشت حدود 2 سال از ورود خودروسازان خارجی به کشور و نیز ایجاد ثبات در شاخص های کلان اقتصادی کشور به ویژه کنترل و تثبیت نرخ تورم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:قرارداد همکاری بین شرکتهای جیرینگ و فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با هدف توسعه خدمات کیف پول الکترونیک منعقد و نخستین سرویس پرداخت بدون تماس در شعبه باهنر مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۸۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:نحوه اجرای سیاست های دولت، در بانک مرکزی، به موجب اختیارات و وظائف ذاتی بانک مرکزی، تصمیم گیری می شده است و لازمه توفیق در مدیریت بازار ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:چرا علیرغم رسیدن به این درک و شناخت ، همچنان در بلاتکلیفی بسر می بریم و مسئولان محترم عمدتا در همان راه و مسیر غلط گام بر می دارند؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:به گفته مهدی میراشرفی، رئیس کل گمرک کشور، روسیه نخستین شریک تجاری ایران در اتحادیه اوراسیاست و 77 درصد تجارت ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا از طریق این کشور انجام گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:شورای عالی بورس با راه اندازی تامین سرمایه خلیج فارس موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:به دنبال تقویت نرخ سود اوراق قرضه و ترمیم جزئی دلار در آستانه انتشار آمارهای قیمت مصرف کننده در آمریکا، قیمت طلا روز چهارشنبه شاهد کاهش بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: مراسم پویش سفره مهر رضوی ویژه استان تهران در توزیع 110 هزار بسته ارزاق ماه مبارک رمضان با مشارکت بانک صادرات ایران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:بسیاری از سرمایه گذاران از تاثیر عوامل مختلف اقتصادی و غیراقتصادی بر بازار سرمایه در سال 1400 سخن می گویند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:ستاد اقتصادی دولت روز گذشته برای رهایی بازار سهام از ریزشی که از مدت ها قبل تجربه کرده است به کمک این بازار آمد و مصوبات جدیدی را ابلاغ کرد که به گفته کارشناسان این تصمیمات جدید با کاهش ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:دبیرشورای هماهنگی بانک های دولتی می گوید: سیاست بانک ها حمایت از تولید و نهایت همکاری با واحدهای تولیدی است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۰   + ۶۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: برنامه صادرات فولاد بناب در سال 1400 به میزان 300 هزار تن پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۸۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی درحالی به عنوان بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور درحال برگزاری است که انتقادات بسیاری از سوی برخی نمایندگان مجلس و همچنین شرکت های تعاونی سهام عدالت به ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:جزئیات تغییر دامنه نوسان و حجم مبنای معاملات سهام شرکت های حاضر در بورس و فرابورس از روز شنبه(25 اردیبهشت) اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۴۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک آینده با هدف افزایش رضایت مندی مشتریان و ارتقای بسته متنوع خدمات و محصولات خود، هم زمان با عید سعید فطر، امکان توثیق سکه تمام بهار آزادای و امامی را فراهم کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی با اصلاحاتی، دستورالعمل تملک سهام بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی را ابلاغ کرد که طبق آن افراد متقاضی باید فاقد سابقه بدهی غیرجاری بیش از 5 درصد حداقل سرمایه مورد نیاز برای ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:عطف مصوبه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به دلیل استمرار شرایط ناشی از کرونا، مهلت تسویه بدهی تسهیلات گیرندگان بانک سینا به مدت 6 ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون مدیرعامل در امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: مدت فعالیت صندوق پس انداز یکم 5 ساله بود و ثبت نام جدیدی در این صندوق صورت نمی گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: با هدف تسهیل در پرداخت وجوهات شرعی و با توجه به شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت توسعه خدمات غیرحضوری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: دکتر علی جباری مدیرعامل بیمه رازی طی حکمی هما شاهانیان را به سمت “سرپرست مدیریت سرمایه انسانی و آموزش” بیمه رازی منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امکان افتتاح گواهی سپرده عام یک ساله در بانک سینا فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:یک عضو هیات نمایندگان اتاق تهران بر این باور است که مبادله رمز ارزها در ایران، به دلیل شرایط تحریمی ، سرمایه گذاران را در معرض ریسک نامحدودی قرار می دهد و این حوزه نیازمند ساماندهی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:سهامداران بورسی درحالی قرار است روز آینده بعد از مدت ها شاهد یک عرضه اولیه در بازار فرابورس باشند که بازار سرمایه روزهای پرچالشی را پشت سر می گذارد و فشار عرضه و فروش بر فشار خرید غلبه کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:همزمان با الزامی شدن ثبت اطلاعات چک های جدید در سامانه صیاد در راستای اجرای قانون جدید چک، رئیس کل بانک مرکزی از اتصال خودپردازها به این سامانه در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۸۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی اعلام کرد: ساختار مدیریت کل اعتبارات بانک مرکزی به عملیات پولی و اعتباری تغییر یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت فروش دلار آمریکا(اسکناس) در معاملات امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه 1400 صرافی های بانکی در ادامه روند افزایشی که از دیروز کلید خورده بود، امروز وارد کانال 22هزارتومان شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک مرکزی با تزریق 21.1 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 19.9 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در یک روند رو به رشد در نهایت با افزایش 21 هزار و 939 واحد همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران معتقد است بدون بازنگری اساسی در کل سیاستگذاری اقتصاد کلان کشور، متوسط رشد نقدینگی در دهه آینده در سطوح بالاتری قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۶۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: تبلیغ فروش رمزارزها با قیمتی کمتر از بازار در شبکه های اجتماعی این روزها و در شرایطی که بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین داغ شده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:با دستور مدیرعامل بیمه آسیا و تصویب هیأت مدیره، وضعیت استخدامی 121 تن از کارکنان ساعتی بیمه آسیا به قراردادی تبدیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: شرکت بورسی تازه ترین وضعیت خود را اعلام کردند که مهمترین خبر به شفاف سازی یک بانک بورسی بر می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:کارشناس مرکز ارتباط شرکت بیمه رازی با بیان اینکه این مرکز به زودی تحولات قابل توجهی را تجربه خواهد کرد گفت: در آستانه سالگرد تاسیس شرکت، مرکز ارتباط بیمه رازی علاوه بر توسعه فعالیت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:موسسه اعتباری ملل با هدف کمک به بنگاه ها و فعالان اقتصادی و تسهیل و تسریع در انجام معاملات و قراردادها نسبت به صدور انواع ضمانت نامه اقدام می نماید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: معاون فناوری اطلاعات بانک دی از موفقیت بانک در ارائه خدمات شعبه ای به صورت غیرحضوری در دوران شیوع کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۱۰۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:تأثیر کرونا و تحریم بر اقتصاد ایران در سال 1399 به کاهش نرخ مشارکت اقتصادی، ریزش شاغلان و انصراف جویندگان کار منجر شده و نرخ بیکاری از این محل به 9.6 درصد کاهش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:اگر می خواهید درباره دلایل توسعه نیافتگی در ایران بدانید، این مصاحبه تحلیلی-تبیینی را بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت ذرت در بالاترین سطح از سال 2012 قرار دارد. قیمت ها در مورد سویا هم همین طور است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه شنبه، تحت تاثیر تداوم افت ارزش دلار در مقابل ارزهای مهم جهان رشد کرد و به بالاترین سطح خود در 3 ماه اخیر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مهدی آسیما ضمن بررسی اثرات مذاکرات وین بر بازارسرمایه و بازارهای موازی گفت: با در نظر گرفتن ریزش و اصلاح بسیار زیاد قیمت سهام در بازار سرمایه و پیش خور شدن افت قیمت دلار ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:انتخابات ریاست جمهوری و مذاکرات وین مهم است اما نتایج این دو رویداد سیاسی ابهام بازار سرمایه نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۶۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس اداره بازاریابی و عملیات بانکداری نوین بانک گردشگری اعلام کرد: تاکنون حدود 20 هزار نفر از مردم از دریافت کارت هواداری پرسپولیس این بانک استقبال کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:در دوره 16 ساله 1381 تا 1396 پنج رئیس کل بانک مرکزی وقت شامل مرحوم نوربخش (مربوط به سال پایانی مسئولیت وی)، شیبانی، مظاهری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۴   + ۵۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:نایب رئیس کمیسیون اقتصادی گفت:بنابر اعلام بانک مرکزی، نزدیک به 7 میلیارد دلار در کره جنوبی و حدود 4 میلیارد دلار در عراق بلوکه شده که با سایر کشورها در مجموع،به حدود 15 میلیارد دلار می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:اثرات کاهش نرخ ارز بر بخش تولید و بازرگانی از جمله مباحث و دغدغه های روزهای اخیر فعالان اقتصادی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک خاورمیانه متغیرهای کلان اقتصادی ایران از جمله نرخ ارز، نرخ تورم و رشد اقتصادی را تا سال 1401 در قالب یک گزارش پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۸۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:زمان بندی پرداخت حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در اردیبهشت 1400 اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز: آیین تودیع و معارفه معاونان فنی و بازاریابی و فروش شرکت بیمه البرز با حضور مدیرعامل، رییس و اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران این شرکت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: پوشش بیمه عمروحوادث همسر و فرزندان بازنشستگان ن.م 100میلیون ریال افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: مراجع درمانی طرف قرارداد بیمه آسیا، در سال گذشته 85 درصد افزایش یافته اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: نسخه جدید سامانه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Androidبانک رفاه کارگران با خدمات نوین در حوزه قانون جدید چک راه اندازی و آماده بهره برداری شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
تومان نیوز: امکان جدید برای سرمایه گذاری در بانک مسکن با انتشار بالغ بر 41 هزار میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده مدت دار فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۵۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد که این بانک در سال گذشته بیش از 156 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:سالیان سال است که ما از برکت و نور تالاب ها استفاده می کنیم، فرقی نمی کند که در کجا زندگی می کنیم. در روستاها باشیم یا در شهرهای دور از تالاب.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: سرتیپ پاسدار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا طی پیامی انتصاب دکتر علی جباری به مدیر عاملی بیمه رازی را تبریک گفت و خدمت به مردم ولایت مدار و شریف میهن اسلامی در پیشگاه ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۵۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:سازمان برنامه و بودجه معتقد است که" دولت استقراضی از بانک مرکزی نداشته و این حرف بی اساسی است که رییس کل بانک مرکزی هم آن را تایید می کند و در عین حال این سازمان 1 ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت دلار آمریکا (اسکناس) در میانه معاملات امروز دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 در صرافی های بانکی برای خرید 21 هزار و 232 و برای فروش 21 هزار و 661 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس گفت: هر شرکت ثبت شده نزد سازمان می تواند با درج در آگهی مجمع عمومی، اعلام نشانی سامانه جامع و هوشمند و چگونگی دسترسی به راهنمای آن، مجمع برگزار کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با رشد 5573 واحد روبرو شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:پژوهشکده مرکز آمار ایران در گزارشی از سه سناریو برای نرخ تورم در نیمه نخست سال جاری خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:آزادسازی اقتصادی اجازه می دهد بازار به وظیفه ذاتی خود برای تخصیص بهینه منابع در نظام اقتصادی عمل کند و از سوی دیگر کارآفرینی را به مناسبات تولید و تجارت تزریق می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:نباید انتظار داشته باشیم حاکمان از بالا برای اقتصاد بازار تصمیم بگیرند. تقویت بخش خصوصی یعنی وابستگی کمتر به دولت و در اقتصاد آزاد منابع به سمت تولید و سرمایه گذاری می رود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:متاسفانه سیاستگذاری اقتصادی در کشور به جای آنکه بر مبنای سعی و خطا و عبرت آموزی از تجارب تاریخی شکل بگیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در جلسه عصر دیروز با توجه به مصوبه شورای عالی بورس مبنی بر افزایش تدریجی و پیرو مطالعات صورت گرفته ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:محمود اولاد، کارشناس و تحلیلگر بازار مسکن، قوانین و مقررات شهری، افزایش سهم قیمت زمین نسبت به سایر عوامل تولید، بی ثباتی قیمت مصالح، شرایط بازارهای موازی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت طلا در روز های گذشته افزایش قابل توجهی یافته و توانست سطوح بالای جدیدی را به دست آورد. بسیاری از کارشناسان و سرمایه گذاران انتظار دارند روند افزایشی در روز های آینده نیز ادامه پیدا کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت بیمه نوین در فروردین سال جاری موفق شده است 59 درصد رشد در حق بیمه تولیدی خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته کسب کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: برای پزشکان و مراکز طرف قراردادی که نسبت به اجرای نسخه الکترونیک اقدام کنند، مشوق های جدیدی در نظر خواهیم گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر بیمه های باربری، کشتی و هواپیمای شرکت بیمه رازی از برپایی چالشی برای افزایش فروش در این رشته ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:13 هزار واحد مسکونی روستایی در سال 99 با تسهیلات حمایتی این بانک به ارزش چهار هزار میلیارد ریال نوسازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:واریز سود سهام عدالت بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در عید فطر واریز خواهد شد با این حال برخی از سهامداران سهام عدالت نگرانند و این سوال را مطرح می کنند که آیا واریز مرحله سود سعام عدالت آخر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:دو استارت آپ بیمه آنلاین ایران یعنی استارت آپ ازکی و بیمیتو اواخر اسفندماه 98 تصمیم به ادامه راه با ادغام گرفتند تا بتوانند خدمات قوی تری را با استفاده بهتر از ظرفیت یکدیگر ارائه دهند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:دامنه نوسان در بازار سرمایه برای سومین مرتبه در چهار ماه گذشته دچار تغییر شد و از حالت نامتقارن دوباره به حالت متقارن بازگشت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: همزمان با یازدهمین سالروز تأسیس بانک دی، اقلام معیشتی کمک های مومنانه کارکنان بانک در میان اقشار آسیب پذیر و کمتر برخوردار استان سیستان و بلوچستان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:در مجمع عمومی بانک شهر رحیم طاهری بعنوان رییس هیات مدیره این بانک انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:برخلاف ادعای اعلام شده درباره اینکه سهامداران سال قبل 176هزار میلیارد تومان وام از سیستم بانکی دریافت کرده اند مستندات موجود نشان می دهد جمع کل تسهیلات دریافتی سیستم کارگزاری 19هزار میلیارد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:همیشه در کشور ما مشکلات را بر گردن موضوعات جدید که حامی کمتر دارند، می اندازند. بازار سرمایه پیش از رونق رمزارزها با مشکلاتی مواجه شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:دو استان مرزی کرمانشاه و کردستان در پایان سال1399 از لحاظ شاخص فلاکت صدرنشین شدند و جمع نرخ تورم و نرخ بیکاری این دو استان در غرب کشور به بالای 58درصد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:گواهی سپرده سرمایه گذاری( عام)، از روز شنبه 18اردیبهشت ماه تا پایان شهریور ماه سال جاری در شعب بانک کشاورزی عرضه و فروش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۵۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:یکصد و بیست و سومین" مرحله یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری روز دوشنبه مورخ 1400/02/20 راس ساعت 24/00 پرداخت خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:تورم نقطه به نقطه که تغییرات شاخص تورم را نسبت به مدت مشابه سال قبل مقایسه می کند، یک استاندارد جهانی است که توسط بسیاری از کشورها محاسبه و اعلام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک رفاه کارگران در راستای بروز رسانی و تکمیل سبد خدمات بانکداری الکترونیکی، خدمات جدیدی را در سامانه بانکداری اینترنتی (حقیقی/حقوقی) خود ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس کل بانک مرکزی با اشاره به دو ناترازی مهم که ریشه اصلی تورم در کشور است، گفت: بزودی هدفگذاری تورمی را تعدیل و برنامه جدید را اعلام خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس کل بانک مرکزی ایران تأکید کرد: ایران در جریان مذاکرات هسته ای خواستار رفع تضمین شده و قطعی تحریم ها علیه صنعت بانکداری خود شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۶۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:درحالیکه پیش از این، طبق گفته دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی هزینه سرویس پیامک در این بانک ها همچنان حداکثر 15 هزار تومان است و برنامه ای برای افزایش این هزینه وجود ندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 15 هزار و 591 واحد دیگر همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرکل صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت: برخی از واحدهای قطعه سازی ورق فولادی را از بورس می خریدند و در بازار می فروختند، از این رو برای رسیدن مواداولیه به تولیدکننده واقعی تدابیری اندیشیده شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۷    
ایستانیوز:قیمت دلار آمریکا(اسکناس)، امروز یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 همچنان در کانال 20 هزار تومان در نوسان است و نرخ آن برای خرید 20 هزار و 314 تومان و برای فروش 20 هزار و 725 تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:کاهش نرخ دلار در اقتصاد ایران سبب شده تا برخی بر این باور باشند که بورس بازهم افت می کند و بخش دیگری از سرمایه مردم را به باد می دهد؛در حالیکه بورس قلک مهربان پس اندازهای خرد به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:مهدی کرباسیان از فعالان شناخته شده صنعت کشور و معاون اسبق وزیر صمت، عرضه سنگ آهن در بورس کالا را موجب تقویت و سلامت زنجیره تولید فولاد در کشور می داند و می گوید ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:جمشیدی گفت: بانک ها برای تسویه بدهی بدهکاران و آزادسازی اموال تملیکی اعلام آمادگی کردند، اما افراد می خواهند وجه التزامی که به این بدهی ها اضافه شده را نپردازند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:در نشست رونمایی از کتاب توسعه تاکید شد سخن گفتن از شاخص های توسعه و رتبه ایران سیاه نمایی نیست؛ باید توسعه پژوهی مورد توجه باشد و توسعه بلندگو و ناظری غیر از دولت داشته باشد.
مشاهده نتایج بیشتر...