سه شنبه ۲۱ مردادساعت ۰۷:۴۶Aug 2020 11

ایستا نیوز (istanews.ir)

 
ایستا نیوز 29 اسفند 1394 ایستا نیوز 28 اسفند 1395 ایستا نیوز 29 اسفند 1396 ایستا نیوز 28 اسفند 1397 ایستا نیوز 28 اسفند 1398 ایستا نیوز 31 فروردین 1399 ایستا نیوز 31 اردیبهشت 1399 ایستا نیوز 31 خرداد 1399 ایستا نیوز 31 تیر 1399 ایستا نیوز 1 مرداد 1399 ایستا نیوز 2 مرداد 1399 ایستا نیوز 3 مرداد 1399 ایستا نیوز 4 مرداد 1399 ایستا نیوز 5 مرداد 1399 ایستا نیوز 6 مرداد 1399 ایستا نیوز 7 مرداد 1399 ایستا نیوز 8 مرداد 1399 ایستا نیوز 9 مرداد 1399 ایستا نیوز 10 مرداد 1399 ایستا نیوز 11 مرداد 1399 ایستا نیوز 12 مرداد 1399 ایستا نیوز 13 مرداد 1399 ایستا نیوز 14 مرداد 1399 ایستا نیوز 15 مرداد 1399 ایستا نیوز 17 مرداد 1399 ایستا نیوز 18 مرداد 1399 ایستا نیوز 19 مرداد 1399 ایستا نیوز 20 مرداد 1399 
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر فناوری اطلاعات شرکت بیمه سامان اعلام کرد که پس از سرویس های تمدید بیمه نامه شخص ثالث و بدنه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۹   + ۳۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:روابط عمومی بانک ملت، مجدداً نسبت به فعالیت های غیرقانونی و سودجویانه برخی کانال های تلگرامی با استفاده از نام و نشان این بانک به کاربران هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016، پس از برتری غافلگیرانه ترامپ بر حزب دموکرات و هیلاری کلینتون، سرمایه گذاران به سمت طلا، دارایی امن پناه بردند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:نسبت ارزش تراکنش های شاپرکی به نقدینگی در خرداد 99 به 14.63 درصد رسید که حاکی از کاهش این شاخص نسبت به اردیبهشت ماه است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بورس تهران با تکذیب تغییر روش مدیریت سهام عدالت از مستقیم به غیرمستقیم و بالعکس گفت: تاکنون هیچ تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر عامل بانک رفاه کارگران، در پیامی درگذشت عالم ربانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی و استاد برجسته اقتصاد اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس اداره کل ساختمان بانک مسکن،از تحقق 160 درصدی اهداف این بانک برای فروش املاک غیرضروری و تملیکی در سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۵۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس کل بانک مرکزی گفت: نباید به دلیل اندک تخلفات از سوی معدود افراد، عملکرد کل شبکه بانکی و اعتماد به آن خدشه دار و تلاش پرسنل خدوم نظام بانکی نادیده گرفته شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر اقتصاد با تکذیب اطلاعیه شرکت پالایش و پخش فرآورده نفتی گفت:سهام پالایشی ها که قرار بود در دارادوم عرضه شود به علت آماده نبودن دستگاه ذیربط(وزارت نفت) بصورت بلوکی یا شناور عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: با کمک مهندسان ایرانی از طریق خودکفایی در تولید قطعات وارداتی و نیز خودکفایی در مواد اولیه با منشا خارجی، ارزبری شرکت 153 میلیون یورو کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل امروز بورس در حالی که در دقایق ابتدایی معاملات به 2 میلیون و 103 هزار واحد رسیده بود، ناگهان با فشار عرضه به 2 میلیون و 60 هزار واحد سقوط کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۱۴   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه ساخت مسکن خبرنگاران حتمی است، تاکید کرد که این وزارتخانه در حال پیگیری امضای توافقنامه ای با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت اجرای این پروژه است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:ادغام پنج بانک و موسسه مالی وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، جزو مهم ترین طرح های تحول نظام بانکی به شمار می رود که در دولت دوازدهم به سرانجام رسیده ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: رئیس کل بانک مرکزی از بررسی ابعاد کارشناسی طرح موسوم به گشایش اقتصادی در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جزئیات و ایرادات لایحه دو فوریتی افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس، بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۵۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک سپه از آمادگی این بانک برای نقش آفرینی بیشتر در عرصه کلان اقتصادی و تحقق اهداف کلان اقتصادی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۴   + ۴۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:آمارهای بانک مرکزی از افزایش 34.1 درصدی مانده سپرده ها و 30 درصدی مانده تسهیلات بانکی در پایان اردیبهشت ماه 99 نسبت به مقطع مشابه سال قبل حکایت دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه ای جزییات و زمان عرضه اولیه 20 درصدی سهام یک شرکت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه سرانه حق بیمه در ایران 710 هزار تومان است، گفت: این رقم برای میانگین کشورهای پیشرفته 818 دلار است و ما فاصله زیادی با این رقم داریم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:با شروع فعالیت پنجره کسب و کار، ایران در سهولت کسب و کار با20 رتبه ارتقا در نظر بانک جهانی به 107 خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۵۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:حراست سازمان امور مالیاتی کشور به مودیان مالیاتی در خصوص احتمال سوء استفاده برخی افراد سودجو و فرصت طلب و کلاهبرداری های اینترنتی هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:با آغاز آزمایش انسانی واکسن ایرانی کرونا در هفته های آینده، تلاش ها در بخش خصوصی برای تولید داروهای التیام دهنده بیماران کرونایی هم ادامه دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت خدمات انفورماتیک با نماد رانفور می توانند از روز چهارشنبه 15 مرداد ماه 99 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:هیات وزیران با توجه به لزوم حمایت حداکثری از صادرات خدمات فنی مهندسی کشور با اصلاح نرخ های کارمزد (حق بیمه) خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ایستانیوز: دکتر یونس مظلومی مدیر عامل بیمه تعاون در یک نشست خبری اسکایپی با حضور رسانه ها در پاسخ به سوال خبرنگاران مبنی بر اذعان کارشناسان ریسک صنعت بیمه بر عدم همکاری برخی شرکتهای نفتی در اشتراک ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۶۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:روز گذشته توزیع بانکی کمک ودیعه مسکن (تسهیلات مرابحه کالا و خدمات) به مستأجران در 15 بانک کشور انجام و سهمیه بانک ها در این زمینه تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:قرض گرفتن دولت از بانک مرکزی، یک ادعای باطل و ناشی از توهم است. این واکنش صریح محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه است که می گوید: افزایش قیمت ها ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:به تازگی رئیس جمهور خبر از گشایش اقتصادی در هفته پیش رو داده است. برخی پیش بینی می کنند این گشایش بتواند تاثیر قابل توجهی بر بازار ارز بگذارد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۶۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:با همکاری بین بخشی و در راستای حمایت معیشتی از مستمری بگیران معزز سازمان تأمین اجتماعی، باشگاه مشتریان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:در پایان معاملات روز جمعه در بازار ارزهای خارجی ترکیه، ارزش هر دلار به 29/ 7 لیر رسید. واحد پولی ترکیه در ادامه روند کاهشی اخیر نسبت به دلار ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۹   + ۴۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:پذیره نویسی دومین صندوق ETF دولتی موسوم به دارا دوم، اوایل شهریور ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:در تولید واکسن هایی که قرار است ساخته شوند هدفگذاری صددرصدی مطرح نیست، بلکه کارخانه های واکسن سازی به دنبال اثرگذاری 60 تا 70 درصدی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۹۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:پرداخت مرحله دوم تسهیلات 12 میلیون ریالی خرید کالا بانک صادرات ایران در قالب طرح یاری به بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک ملی ایران جزئیات طرح ارائه کارت اعتباری با وثیقه گذاری سهام عدالت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:دومین مرحله از آزادسازی سهام عدالت در حالی کلید خورد که دولت شرایط ویژه ای را برای دارندگان سهام عدالت پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:شاخص کل در معاملات امروز با افزایش 45 هزار واحدی به رقم حدودا 2 میلیون و 80 هزار واحد دست یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه تعاون با بیان اینکه این بانک بابت دو نوبت افزایش سرمایه 1800 میلیارد تومان از خزانه طلب دارد، گفت: اگر سرمایه بانک افزایش یابد قدرت تسهیلات دهی نیز بالا می رود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه تعاون راهبردهای هفتگانه این بانک برای سال 1399 با رویکرد کمک به تحقق شعار جهش تولید را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: حداکثر اوایل مهرماه ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس نهایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۹   + ۵۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بر اساس تازه ترین آمار موجود، بیش از 90 درصد دستگاه های خودگران، کاملا خودکفا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سید مرتضی افقه/دانشیار دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۲۹   + ۵۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه صحبت از پذیرش FATF نوعی تحریف است، گفت: اگر پذیرش FATF را به مصلحت کشور می دیدیم آن را تصویب می کردیم اما معتقدیم FATF چیزی جز خسارت برای ملت ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:کامران ندری، کارشناس بانکی می گوید: صحبت از گشایش در اقتصاد، مقوله ای است که در بلندمدت و با برنامه ریزی حاصل خواهد شد و تنها راهکاری که در کوتاه مدت می تواند منجر به تحقق این موضوع شود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:میرمحمد صادقی، عضو با سابقه اتاق ایران می گوید: انتظار بخش خصوصی ثبات در تصمیم گیری ها، ثبات در سیاست های کلان اقتصادی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۷۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:براساس طرح جدید وزارت اقتصاد که به تصویب شورای پول و اعتبار رسیده است 50 درصد ارزش روز سهام عدالت وثیقه کارت اعتباری خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت خرید دلار آمریکا در صرافی بانک ملی امروز 22،100 (بیست و دو هزار و صد تومان) اعلام شد که نسبت به روز پیش افزایش را تجربه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز: معاون سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به اینکه، اختیارات بانک مرکزی محدود بوده و انتظار اعمال سه گانه ناممکن از بانک مرکزی جهت کنترل نرخ ارز وجود ندارد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز: ایران در چهار ماهه نخست امسال 8.7 میلیارد دلار صادرات و 10.9 میلیارد دلار واردات داشته و در مجموع رقم کل تجارت کشور طی این مدت به 19.6 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد که در سال 1390 تاسیس و در همان سال در بورس تهران پذیرفته شده در راه ایجاد پتانسیل های تازه ای قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۴۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: نرخ تسهیلات یک ساله وام ودیعه مسکن 13 درصد و تسهیلات سه ساله 12 درصد است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از خودروسازان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۷۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هیچ بانکی اجازه ندارد، کمتر از ارزش بازار بورس سهام عدالت را خریداری کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب اعلام کرد: پروژه بزرگ ذوب و نورد در مجموع با ظرفیت 2 میلیون تن وهمچنین 5 کارخانه توسعه ای فروآلیاژی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد یورو با تامین از محل صندوق ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:تعداد تسهیلات پرداخت شده بانک صادرات ایران به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در چهار ماه اول سال 99 به 11 هزار و 787 فقره رسید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت اعلام کرد: مراحل ثبت و پذیرش سرمایه 30 شرکت سرمایه گذاری استانی در حال نهایی شدن است و بزودی همه این شرکت ها وارد بورس می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:عرضه نخستین ملک در بورس کالا در حالی در روزهای پایانی مرداد ماه جاری رقم می خورد که کارگزار عرضه کننده این ملک تجاری ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:با اعلام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران سطح توانگری مالی این شرکت همچنان در سطح یک صنعت بیمه قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۷۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: عضو هیأت مدیره بانک سپه از کلیه فعالان کسب و کارهای آسیب دیده ناشی از کرونا که در سامانه کارا وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:به باور علی سعدوندی، کارشناس مالی و بانکی، انتشار اوراق بدهی دولتی، مانعی برای بی انضباطی مالی دولت است و باعث ایجاد ثبات در اقتصاد خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:مشتریان بانک پاسارگاد می توانند موارد پیشنهاد، انتقاد، مغایرت، سؤال و شکایت خود را از طریق سامانه (CRM) ثبت و از نتیجه ی آن آگاه شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:سهام شرکت سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی در بورس تهران به عنوان نخستین شرکت سرمایه گذاری استانی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از امروز قابل معامله شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:حدود یک سال است که استخراج ارزهای مجازی در ایران قانونی شده و انتظار می رود سطح فعالیت در این حوزه در این کشور بسیار گسترش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت جهانی طلا ششم مرداد ماه جاری با ورود به کانال هزار و 936 دلار در هر اونس تمام رکوردهای تاریخی قبل خود را پشت سرگذاشت و با پیشروی پرشتاب خود توانست هشت روز بعد کانال قیمتی 2 هزار دلار ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران گفت: در پی درخواست وزارت راه و شهرسازی برای استفاده و بهره مندی بازار مسکن از ظرفیت های بازار سرمایه ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۵   + ۴۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی با بیان اینکه سالانه در حوادث رانندگی 17 هزار نفر کشته و 350 هزار نفر مجروح می شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:رئیس اتاق بازرگانی تهران، پیش فروش نفت به مردم را طرح خوبی برای جمع آوری نقدینگی دانست ولی تأکید کرد که این طرح راه علاج تورم نیست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:موسسه اعتباری نور تا سقف 200 میلیون تومان به دارندگان دستگاه های کارتخوان تسهیلات اعطاء می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۴۴   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:شرکت بیمه رازی در چهارمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال صاحب دو جایزه مهم شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مراسم قرعه کشی برندگان چهارمین جشنواره فروش بیمه های جامع عمر و پس انداز با حضور نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز: یک کارشناس تامین اجتماعی درباره جزئیات پرداخت حق بیمه برای بیمه دانشجویی، توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این هفته ضمن استماع گزارش کمیته های امنیت، مرز و روابط خارجی کمیسیون، وضعیت بازار بورس ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز: وزیر اقتصاد در این پیام اظهار داشته است، خبرنگاران به عنوان طلایه داران آگاهی، با تلاش بی وقفه خود در رشد و بالندگی جامعه نقش سازنده ای داشته و روز خبرنگار ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: سید عباس صالحی در جدیدترین توئیت خود از بیمه کرونای خبرنگاران خبر داد و نوشت: صندوق هنر تا دو هفته دیگر بیمه کرونای خبرنگاران را اجرایی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار کشور گفت: این هفته 30 درصد بعدی سبد سهام عدالت قابل معامله است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۵۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اصلاح نظام یارانه در اصلاحیه ساختار بودجه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۶۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:بورس اوراق بهادار تهران از پذیرش و درج نماد شرکت سرمایه گذاری استانی خراسان جنوبی خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۶۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از روز 21 مردادماه روند معرفی متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه اجاره به 19 بانک و موسسه اعتباری آغاز می شود گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه اعلام کرد : در تلاش هستیم تا عقب افتادگی و خلاء چهار ماهه صادارت به ترکیه را جبران کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۲۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بورس تهران اعلام کرد : از هفته آینده، معاملات بورس در دو زمان مشخص انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۴   + ۱۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:دکتر عبدالناصر همتی در برنامه بدون تعارف بخش خبری 20:30 با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت: تمام تلاش خود را می کنیم تا این فشار حداکثری را کنترل کنیم و فشار کمتری به مردم بیاید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک سامان زمان برگزاری عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۶۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه، پرتفوی سهام عدالت در طی 14 سال تقریبا سی برابر شده است، گفت: طرح ارائه سهام به جاماندگان به زودی نهایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایستانیور:نمایشگاه هنرهای تجسمی که با موضوع صلح و آزاد در قالب نقاشی ،تصویرسازی ،عکاسی ،کاریکاتور و حجم سازی در 17 مرداد ماه 99 مصادف با روز خبرنگار به مدت سه روز در تالار رواق هنر برج میلاد و با ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مجمع عمومی عادی سالانه بانک تجارت برای تصویب عملکرد سال مالی منتهی به اسفند 1398 با حضور اکثریت سهامداران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدرس خیابانی سرپرست وزارت صمت در حاشیه جلسه هیات دولت با حمایت از سازوکار بورس کالا گفت: بورس، یک شبکه پذیرفته شده است و براساس اصل شفاف سازی و کشف قیمت عمل می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:همایون دارابی کارشناس بازار سرمایه می گوید: این روز ها که هسته معاملاتی با کندی و اختلال روبرو است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:بانک ملی ایران روزانه بیش از سه میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری از محل منابع قرض الحسنه خود در چهار ماه نخست امسال به متقاضیان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ایستانیوز:بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه ای جزییات عرضه 8.99 درصدی سهام شرکت بانک سینا به صورت عمده غیر مدیریتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک توسعه تعاون یازدهمین سالگرد تأسیس بانک را به مدیران بخش اقتصاد تعاونی کشور، تعاونگران فعال عرصه کار و تلاش، ذی نفعان و مشتریان این بانک تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۸   + ۵۷ سایت دیگر  
ایستانیوز:مدیرعامل بانک پارسیان با اشاره به بهبود عملکرد مالی بانک پارسیان در سال 98 نسبت به سال قبل ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:نمایندگان مجلس دوفوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار با سلب حق تقدم را تصویب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:به مناسبت یازدهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون، این بانک با تصویب طرحی، بخشش وجه التزام تأخیر تأدیه دین به میزان 6 درصد در تسهیلات اعطایی و 8 درصد در ضمانت نامه های ضبط شده را مقرر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار کرد: منابع بانک در انتهای سال 1398 نسبت به انتهای سال 1395 نزدیک به 300 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:در راستای اجرای قانون عملیات بانکی بدون ربا و با توجه به سقف تعیین شده توسط بانک مرکزی، نرخ حق الوکاله بانک پارسیان به میزان 3 درصد در سال 1399 تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:عملکرد سامانه نیما نشان می دهد که از ابتدای سال 1399 تا پایان تیرماه رقمی معادل 4 میلیارد و 240 میلیون یورو ارز حاصل از صادرات در این سامانه به فروش رسیده و تراز عرضه در این سامانه مثبت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:در پی پذیرش یک باب واحد تجاری شرکت عمران پردیس در بورس کالای ایران و انتشار اطلاعیه عرضه آن ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:مهدی فرازمند، مدیرعامل مشاور سرمایه گذاری فاینتک ضمن اعلام خبر موفقیت آمیز بودن پذیره نویسی صندوق مدیریت ثروت صندوق بازنشستگی گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایستانیوز: صندوق پروژه یک نهاد مالی است که بر اساس قانون اوراق بهادار تشکیل می شود و ایجاد آن منوط به اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز: ارزش واقعی سهام عدالت بر اساس تابلوی روز بورس تغییر می کند و از زمانی که امکان فروش 30 درصد از این سهام برای مشمولان فراهم شده است، ارزش واقعی یک سهام عدالت 492 هزار تومانی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۹۳ سایت دیگر  
ایستانیوز: با رای مجلس مالکان واحدهای مسکونی واقع در کلیه شهرهای بالای یکصدهزار نفر اگر در هر سال مالیاتی در مجموع بیش از چهار ماه به عنوان خانه خالی شناسایی شوند به ازای هر ماه بیش از زمان مذکور ...
مشاهده نتایج بیشتر...