یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۳۲Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری گسترش (gostaresh.news)

پایگاه خبری گسترش 28 آذر 1396 پایگاه خبری گسترش 29 اسفند 1398 پایگاه خبری گسترش 30 اسفند 1399 پایگاه خبری گسترش 31 فروردین 1400 پایگاه خبری گسترش 31 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 31 خرداد 1400 پایگاه خبری گسترش 31 تیر 1400 پایگاه خبری گسترش 31 مرداد 1400 پایگاه خبری گسترش 31 شهریور 1400 پایگاه خبری گسترش 1 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 2 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 3 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 4 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 5 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 6 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 7 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 8 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 9 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 10 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 11 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 12 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 13 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 14 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 15 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 16 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 17 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 18 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 19 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 20 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 21 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 22 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 23 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 24 مهر 1400 پایگاه خبری گسترش 25 مهر 1400 
  ۲ دقیقه پیش    
ویتالیک بوترین، خالق ارز دیجیتال اتریوم، در جدید ترین مصاحبه خود سازمان های خودگردان غیرمتمرکز (DAO) ...
  ۲ دقیقه پیش    
قیمت برخی از گران قیمت ترین لپ تاپ های بازار را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد امروز یکشنبه 25 مهر با 2300 تومان کاهش، 1143000 معامله شد.
  ۲ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز (یکشنبه 25 مهر) نمایندگان مجلس، با بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
  ۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
"احمدشاه احمدزی" نخست وزیر پیشین افغانستان درگذشت
  ۸ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه استقلال در تلاش است تا بتواند بدون طی کردن مراحل قضایی، مطالبات میلیچ و دیاباته را پرداخت کند.
  ۸ دقیقه پیش    
قیمت انواع خودروی مزدا را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
انتشار آمارهای بانک مرکزی و مرکز آمار تنها به تشنج در بازار مسکن دامن می زند. در خرداد99 اعلام شد که مسکن 48 درصد افزایش قیمت داشته است اما این آمار موجب شد تا 90 درصد افزایش قیمت در بازار مسکن را ...
  ۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه به تاثیرپذیری بازار سرمایه از نرخ ارز اشاره کرد و گفت: زمانی که قیمت های جهانی کامودیتی ها (مواد پایه و معدنی) دستخوش تحول می شوند این اتفاق همانند اهرمی می تواند در سودسازی ...
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عبدالملکی درباره چگونگی حذف یارانه پردرآمدها توضیحاتی داد.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
بعد از گل شدن توپ، بافتیمبی گومیس با حرص زیاد دوباره توپ را شوت کرد تا به تور دروازه پرسپولیس برخورد کند.
  ۱۷ دقیقه پیش    
نرخ خرید و فروش دلار امروز 25 مهر 1400 در صرافی های مجاز بانک مرکزی روند ثابت داشته است.
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده علی آباد کتول در مجلس گفت: متاسفانه برخی نمایندگان تهران با مشکلات معلمان و فرهنگیان آشنا نیستند؛ چراکه با آنها ارتباطی ندارند.
  ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
هرچه به زمان بازگشت مذاکرات برجامی نزدیک می شویم پالس های مثبتی از طرفین برای برگشتن به وین ارسال می شود ...
  ۲۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دیباجی گفت: تولید محصولات جدید با کیفیت یکی از رویکردهای جدید ذوب آهن اصفهان به منظور رفع نیازهای کشور، کسب بازارهای بیشتر و صادرات است و همواره مورد تاکید یزدی زاده مدیرعامل شرکت قرار دارد.
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه منابع مالی اجرای رتبه بندی معلمان باید تامین شود گفت: نباید با رفتارهای غیرمنطقی و غیر کارشناسی به سمت دومینوی فروپاشی اقتصاد کشور برویم.
  ۳۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان در گفت وگو با چیلان اظهار داشت: تامین پایدار و کیفی مواد اولیه به ویژه در خصوص کنسانتره سنگ آهن با توجه به محدودیت در ذخایر سنگ آهن موجود کشور ...
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با بیان کرد به جای پرداخت ارز ترجیحی باید با پرداخت مستقیم یارانه از اقشار کم درآمد حمایت کرد.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در مخالفت با در اولویت قرار گرفتن لایحه رتبه بندی معلمان از دولت خواست لایحه رتبه بندی را به دلیل بار مالی باز پس گیرد و در کنار مجلس محدوده مالی آن را مشخص کند.
  ۵۰ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی با حضورش در بافت تاریخی شیراز چراغ اول آغاز تخریب ها را پس از 4 سال توقف دوباره روشن کرده و در اظهارنظری عجیب ...
  ۵۶ دقیقه پیش    
مدیرکل اکتشاف وزارت صمت به همراه جرجانی؛ رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی و آخوندی؛ فرماندار شهرستان خوسف از معدن و طرح فرآوری طلای هیرد بازدید کردند.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
بیشترین افت قیمت بین محصولات داخلی بازار، امروز یکشنبه بیست و پنجم مهر در پژو پارس دیده می شود. این مدل با کاهش چهار میلیون تومانی، 280 میلیون تومان قیمت خورده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اعلام وصول برخی طرح های جدید در زمینه استخدام معلمان، گفت: تمامی طرح های ساماندهی استخدام معلمان به کمیته آموزش و پرورش ارجاع و تجمیع می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در سال آینده افزایش حقوق به صورت پلکانی انجام خواهد شد، گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس بعد از رای نمایندگان به تقاضای بررسی اولویت دار رتبه بندی معلمان اعلام کرد که این موضوع در دستور کار هفته جاری مجلس قرار می گیرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مشاور سابق احمدی نژاد در توئیتی نوشت: بر اساس مستند موجود و قطعی، احمدی نژاد واکسن فایزر زده است.
  ۱ ساعت پیش    
قیمت روز انواع دستگاه تست قند خون را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برخی از شهروندان ادعا می کنند که عدد نمایشگر دستگاه سوخت گیری، عددی بیشتر از میزان بنزین سوخت گیری شده نشان می دهد. آن ها می گویند ممکن است در برخی از جایگاه ها تخلفاتی رخ داده باشد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) به اولویت بررسی لایحه رتبه بندی معلمان و قرار گیری آن در دستور کار رای موافق دادند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت روز محصولات سایپا را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه لایحه باید به کمیسیون برگردد، گفت: لازم است این لایحه پخته تر شود و یک اثر ماندگار از مجلس یازدهم باشد که ما شرمنده نشویم.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کانال دولت بهار تصاویری از محمود احمدی نژاد به همراه همسرش را که برای بازدید از نمایشگاه اکسپوی 2020 به دبی سفر کرده است، منتشر کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نزدیک به دو میلیون واحد خالی در کشور داریم، گفت: این دو میلیون جزو واحدهای خالی بزرگ و لوکس هستند از این رو برعرضه این واحدهای خالی تأکید داریم و ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رشد اخیر قیمت نفت که برخی رسانه های بین المللی از آن به عنوان بحران قیمت انرژی یاد می کنند، سبب شد تا قیمت فلزات هم با رشد مناسبی در هفته گذشته مواجه شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اولین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب گل گهر با حضور بیش از یکصد ناشر برتر کشور توسط شرکت گل گهر و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
انواع گران ترین تبلت های بازار را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گفته اردشیر سعدمحمدی، این شرکت در شش ماهه نخست امسال تمامی برنامه های توسعه ای تولیدی و اقتصادی را مطابق برنامه پیش برده به طوری که شاهد رشد 116 درصدی در فروش ...
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اداره کنترل دارایی های خارجی آمریکا (OFAC)، طی اطلاعیه ای، دستورالعمل های لازم برای شرکت های فعال در حوزه دارایی های دیجیتال را ابلاغ کرد.
  ۱ ساعت پیش    
کلید سازی و قفل سازی شبانه روزی خیلی جاها ممکنه ما نیاز به خدماتی داشته باشیم که در دسترسمون نیست و همین در دسترس نبودن باعث میشه کلی مشکل برامون ایجاد بشه ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تصویب آیین نامه اجاره داری در هیئت دولت، تحول بزرگی در بازار اجاره بها ایجاد خواهد کرد، گفت: کنترل بازار اجاره مسکن نیازمند قانون است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دیشب در مقاطعی در معاملات پشت خطی قیمت دلار به بالای محدوده 27 هزار و 300 تومانی رفت و این موضوع انتظارات بازیگران افزایشی بازار ارز را تقویت کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با ادامه مذاکرات عربستان و ایران و توافق هایی برای بازگشایی کنسولگری های دو کشور، گمانه زنی هایی درباره رفع ممنوعیت سفر شهروندان عربستانی به ایران پس از پنج سال، مطرح شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع پاترول را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مجددا روند نرخ سود بین بانکی صعودی شده و این اتفاق می تواند پیامد ناگواری برای بازار سهام به همراه داشته باشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرکز هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مستقر در کویته پاکستان درپی زمین لرزه اخیر در ایالت بلوچستان این کشور، طرح امدادرسانی و ارائه خدمات به آسیب دیدگان را با حضور در مناطق زلزله به اجرا گذاشت.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وجیه اله جعفری در مراسم تکریم و معارفه معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو گفت: این سازمان بر اساس اهداف کلان، افق های جدیدی را در مسیر توسعه معدن و صنایع معدنی کشور ایجاد می کند.
  ۲ ساعت پیش    
در عکس زیر مراسم خاکسپاری بنی صدر را می بینید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
روز گذشته در اولین روز معاملاتی بازار سهام شاخص کل بورس به کانال 1٫4 میلیون واد بازگشت و در پایان معاملات با 40 هزار واحد رشد در محدوده یک میلیون و 437 هزار واحد قرار گرفت ...
  ۲ ساعت پیش    
قیمت انواع تورهای گردشگری هوایی به استانبول را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار اشتری با بیان اینکه حتی حق نداریم با یک متهم برخورد خارج از قانون، مسائل شرعی و اخلاقی انجام دهیم، گفت: در جایی ممکن است اتفاقی روی دهد که متأسفانه سریعاً در فضای مجازی منعکس می شود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ممبینی: صنف پوشاک پس از شیوع ویروس کرونا بیشترین آسیب را متحمل شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
قالیباف گفت: مجلس یازدهم برای محرمانه بودن اموال مسئولان هیچ مصوبه ای نداشته است
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس یازدهم گفت: بعد از تصویب طرح تسهیل مجوز های فضای کسب وکار‬⁩ که مخالف صریح رانت و انحصار و تعارض منافع بود، باید شفافیت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
زنان در ساحل شهرک اقتصادی ملک عبدالله می توانند بیکینی پوشیده، قلیان بکشند و حیوانات خانگی همراه داشته باشند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آخرین قیمت انواع وانت را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گفته فعالان، در صورتی که قیمت سکه در روز جاری بتواند خود را بالای محدوده 11 میلیون و 800 هزار تومان تثبیت کند، به مرور خریداران بیشتری وارد بازار خواهند شد
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
چمران امروز در جلسه شورای شهر گفت: حال آقای زاکانی مساعد نبود و وی روانه درمانگاه شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور دوشنبه شب بعد از خبر 21 شبکه اول سیما در یک گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم سخن می گوید.
  ۳ ساعت پیش    
در این گزارش به قیمت برخی از انواع گوشت های گوسفندی موجود در بازار پرداخته ایم.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نشست غیر علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر امور خارجه و به منظور بررسی مسائل منطقه ای و بین المللی دقایقی قبل آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
دوماه تا اتمام مهلت ثبت نام دریافت وام ودیعه مسکن باقی مانده و مشکلات سرراه مستاجران همچنان مشهود است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین چالش هایی که واحدهای فولادسازی در نیمه نخست سال جاری با آن روبه رو بودند، قطع شدن برق بود که به عنوان یک عامل تاثیرگذار سبب شد این واحدها به اهداف برنامه ریزی شده خود در 6 ماه نخست ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر با اجری طرح واکسیناسیون و لکه گیری واکسینه شدن دانش آموزان 12 تا 18 ساله ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
گروه تروریستی داعش در موضع گیری مضجک ادعا کرده است: "شیعیان خطرناک هستند." داعش هشدار داده است که آن ها را از بغداد تا افغانستان هدف قرار خواهد داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در جدولی که با عنوان برآورد متغیر های اصلی اقتصاد ایران و منابع و مصارف اقتصادی بودجه عمومی دولت با استفاده از مدل برنامه ریزی مالی (FP) منتشر شده ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی روند قیمت ها در بازار خودروهای شاسی بلند چینی از ریزش قیمت ها در این بازار حکایت دارد به طوری که جک S3 اتوماتیک مدل 1400 از 510 میلیون تومان در اواخر شهریور امروز به 505 میلیون تومان رسیده است.
  ۳ ساعت پیش    
دولت با توجه به کسری بودجه 31 درصدی هیچ راهی برای جبران کسری بودجه ندارد و در یک بن بست به سر می برد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر عراق امروز یکشنبه اعلام کرد جریان متبوعش تصمیمات کمیسیون و نتایج اعلام شده انتخابات را کاملا می پذیرد.
  ۳ ساعت پیش    
رمزارزها، پول های نوظهور و جوانی هستند که برخلاف تمام پول هایی که در طول تاریخ تا به امروز وجود داشته اند، اعتبارشان را از نهادهای رسمی و دولتی نمی گیرند ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا نجفی منش گفت: مطالبات قطعه سازان از صنعت خودرو به حدود 70 هزار میلیارد تومان رسیده است که 15 هزار میلیارد تومان آن مربوط به معوقات قبلی است.
  ۳ ساعت پیش    
تصاویری از حضور تماشاگران حاضر در ورزشگاه برای تماشای دیدار دو تیم الهلال و پرسپولیس را مشاهده می کنید.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با محمدحسن عرفانیان مجری طرح و نخستین مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
کمیسیون عالی مستقل انتخابات عراق شامگاه شنبه نتایج انتخابات پارلمانی را در وب سایت خود منتشر و در عین حال تاکید کرد که این نتایچ قابل اعتراض است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عطاالله معروفخانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان بیان کرد: قطعی برق شرکت های فولادی در تابستان و قطعی گاز آن ها در زمستان، راه حل معضل کمبود انرژی در کشور نیست ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: برای زوجین روستایی و عشایری دهه شصتی که تا پایان سال 1400 ازدواج کنند 100 میلیون تومان وام علاوه بر وام ازدواج در نظر گرفته شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
در سال گذشته در مجموع 1.6 هزار هزار میلیارد تومان یارانه پنهان در کشور توزیع شده که این رقم معادل 46 درصد از حجم نقدینگی کشور در سال 99 بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
ویژه نامه هنر خوشنویسی به مناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی، ضمیمه رایگان شماره ی امروز هفته نامه نگارستان توسط روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر و با همکاری انجمن خوشنویسان سیرجان منتشر شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو، شرکت های بیمه را یکی از تاثیرگذارترین نهادها در بهبود زیرساخت های اقتصادی و فضای کسب و کار درکشور خواند که با ایجاد مکانیزم هایی برای حفظ سرمایه گذاری ها در مقابل خطرهای ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو در بازار روز دوشنبه با کاهش قیمت همراه بود و برای دومین روز متوالی گروه پژو با کاهش قیمت همراه بود. همچنین خودروهای تیبا روند نزولی داشتند.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مخالف طرح لایحه رتبه بندی معلمان نیست و این لایحه یکشنبه 25 مهر اعلام وصول می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دیروز رشد قیمت سهام نمادهای کامودیتی محور شاخص کل بورس را 40 هزار واحد بالا کشید. به نظر می رسد کامودیتی ها اهرم بازار شده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فردین آقا بزرگی- کارشناس بازار سرمایه
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سلیمی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ورود کره ای ها به بازار ایران جز اینکه به اقتصاد ما آسیب می زند، فایده ای دیگر نداشته و باعث گسترش و اوج بیکاری در کشور خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک ماه از تصویب طرح آزادسازی واردات خودرو در مجلس شورای اسلامی می گذرد و حالا سه شنبه این هفته قرار است کمیسیون صنایع و معادن با حضور وزیر صنعت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
درحالیکه سریال "بازی مرکب" در صدر نتفیلیکس در 90 کشور جهان قرار گرفته اما کره شمالی به شدت این سریال کره جنوبی را مورد انتقاد قرار داده و آن را "واقعیتی ناراحت کننده از جامعه وحشیانه کره جنوبی" می ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر دلار در نخستین روز هفته، مرز حمایتی 27 هزار تومان را از دست می داد، فشار فروش در بازار ارز شدت می گرفت و حتی احتمال نزول به زیر حمایت 26 هزار و 700 تومان ایجاد می شد.
  ۵ ساعت پیش    
بیشتر خانم ها تصور میکنند که ماشین لباسشویی قادر است تمام قارچ ها و باکتری های لباس ها را از بین ببرد ولی خود لباسشویی امکان تولید باکتری را دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استفاده از لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته عوارض بسیار زیادی برای پوست دارد پس باید تاریخ انقضای لوازم آرایشی که مصرف می کنید را بدانید و فاسد شدن آن ها را تشخیص دهید.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب رفسنجان با اعلام آغاز تحقیقات پلیس درباره ابعاد و علت قتل دختر 22 ساله افغانستانی در این شهرستان که به احتمال زیاد قتل ناموسی بوده ...
  ۶ ساعت پیش    
ویتامین ب12 به طور طبیعی در محصولات حیوانی یافت می شود و برای درمان آکنه صورت و جوش از آن استفاده بسیاری می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در سال 2019 قبل از پاندمی کرونا، ایران با داشتن بیش از 6000 ایرانی دارای اقامت دائم کانادا در بین کشور های منبع مهاجرت کانادا در رتبه دهم قرار گرفت.
  ۷ ساعت پیش    
وقتی دوست ندارید در مورد مسئله ای با شما صحبت و از طرفی نمیخواهید رفتارتان باعث بی احترامی به حاضرین شود باید روش درست عوض کردن موضوع بحث را بلد باشید.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می دانستید با مالش چشم های خود باعث آسیب زدن به آن ها می شوید مالیدن چشم ها با دستان یکی از عادت های بد بسیاری از افراد است که بهتر است این کار خود را ترک کنید ...
  ۸ ساعت پیش    
کلمات در ذهن شما و در آنچه که می گویید قدرت بالایی دارند. شما می توانید با یادآوری روزانه جملات تاکیدی مثبت به موفقیت برسید.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اگر میخواهید که همیشه پوستی جوان و بدون چروک داشته باشید، باید موارد مراقبتی از پوست را به طور منظم رعایت کنید و همیشه پوست را مرطوب نگه دارید.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پزشکان در اسوان مصر پس از یک عمل جراحی توانستند یک گوشی تلفن همراه که 6 ماه قبل آن را بلعید و باعث درد شدید شده بود از معده بیمار خارج کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر گروه روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طبق اعلام کمیته تخصصی سلامت روان کووید 19، در ایران 29 درصد بیماران کرونایی دچار اختلالات روانپزشکی می شوند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محققان دریافتند که قرار گرفتن در معرض ناملایمات دوران کودکی با مرگ زودرس مرتبط است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور دولت های نهم و دهم از نمایشگاه اکسپو 2020 دبی بازدید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جالب است بدانید که برخلاف تصور خیلی ها شکر علاوه بر مصرف در انواع غذا و نوشیدنی ها کاربرد های دیگری نیز در سلامت، شست وشو، باغبانی، زیبایی و ... دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...