یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۱۴May 2021 16
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری گسترش (gostaresh.news)

پایگاه خبری گسترش 28 آذر 1396 پایگاه خبری گسترش 29 اسفند 1398 پایگاه خبری گسترش 30 اسفند 1399 پایگاه خبری گسترش 31 فروردین 1400 پایگاه خبری گسترش 1 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 2 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 3 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 4 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 5 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 6 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 7 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 8 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 9 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 10 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 11 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 12 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 13 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 14 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 15 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 16 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 17 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 18 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 19 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 20 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 21 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 22 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 23 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 24 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 25 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری گسترش 26 اردیبهشت 1400 
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرابورس ایران به زودی میزبان عرضه اولیه 15 درصد از سهام شرکت تولید و توسعه سرب روی ایرانیان خواهد بود.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
حدود سه میلیون از مشمولان سهام عدالت، از زمان ثبت نام این سهام تا کنون فوت شده اند که تعداد وراث این افراد به حدود 10 میلین نفر می رسد ...
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: دستیابی به تولید یک میلیون و 200 هزار دستگاه خودرو، به شرط رفع برخی موانع و مشکلات امکان پذیر است.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیسیون مشترک برای بررسی طرح تشکیل وزارت انرژی و نهادهای وابسته آن در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی اجرای بسته سیاستی وزارت اقتصاد را موجب تحقق شعار سال و رشد اقتصادی مثبت در سال 1400 دانست.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مسئول هماهنگی مقابله با کرونا در سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ورود کشتی به بندر امام خمینی با خدمه مبتلا به کرونای برزیلی صحت ندارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی اطلاعیه ای، از انتشار و عرضه اوراق مالی اسلامی از هفته اول خرداد ماه و با استفاده از ظرفیت قانون بودجه سال 1400 کل کشور خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
بانک مرکزی امروز معادل ریالی ناشی از فروش 50 میلیون دلار از منابع ارزی حساب صندوق توسعه ملی را به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهرهای مختلف پژو 207 اتوماتیک پاناراما مدل 1400 با قیمتی بین 320 تا 400 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن گفت: تلاطمات اقتصادی زمینه را برای جهش بازار مسکن، پولدارتر شدن مالکان و فاصله طبقاتی فراهم می کند؛ اگر هم فرضا قیمت خانه مقداری پایین بیاید تاثیری در توان متقاضیان واقعی ندارد.
  ۲ ساعت پیش    
میوه های نوبرانه که تازه پایشان به بازار رسیده، یکه تازی می کنند، قیمت های 100 هزار تومان که عده ای خاص از پس آن بر می آیند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: سنت تیراندازی در یک مراسم عروسی موجب کشته شدن یک کودک 6 ساله بر اثر اصابت گلوله ساچمه ای شد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت: اعلام قیمت جدید نان منوط به هماهنگی استانداری با وزارت کشور و وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قطعات یدکی تقلبی در حاشیه خلیج فارس روی کشتی ساخته می شود، گفت: ارائه خدمات پس از فروش به جا و درست می تواند از ورود قطعات یدکی تقلبی به بازار جلوگیری کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن همگن قطعات خودرو تهران گفت:در ماه های آینده در صورت به روز نشدن قیمت ها در قرارداد ها با خودروسازان، تولید قطعات با چالش اساسی مواجه می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغداران گوشتی گفت: در حال حاضر قیمت جوجه یکروزه در بازار به 2 برابر قیمت مصوب یعنی حدود 8000 تومان رسیده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در شهرهای مختلف پژو 207 اتوماتیک پاناراما مدل 1400 با قیمتی بین 320 تا 400 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معامله گران برای تنظیم سند خودروهای خارجی چند روز صبر کنند تا هزینه آن بر اساس مبالغ جدید محاسبه شود .
  ۳ ساعت پیش    
بازار سرمایه در دومین روز کاری هفته در حالی به کار خود پایان داد که شاخص کل با حدود 789 واحد ریزش به 1 میلیون و 188 هزار واحد رسید.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
عباس سرخاب ، پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص دربی گفت : گلزن پرسپولیس قبلاً هم به خاطر شادی گل هایش محروم شده بود و در این بازی هم حرکت زشتی بعد از گلزنی انجام داد ...
  ۳ ساعت پیش    
همچنین بر اساس مشاهدات میدانی قیمت خودروهای خارجی در کشور، با نوسانات جزئی در نرخ همراه است.
  ۴ ساعت پیش    
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با نوسان یک میلیون تومانی همراه است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
صنعت لوازم خانگی در حالی این روزها در حالی روی ریل گرانی حرکت می کند که شفاف سازی در مورد دلیل این گرانی ها به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
با وجود آنکه صادرکنندگان ارز خود را در سامانه نیما پایین تر از قیمت بازار آزاد عرضه می کنند اما به نظر می رسد تقاضایی برای آن وجود ندارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اختلاف نرخ دلار بازار آزاد با صرافی دوباره صف دلار سهمیه ای را سنگین کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی فناوری های نوین به نمایندگی از فعالان حوزه مبادلات رمزارز طی نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی آورده است: فناوری زنجیره بلوک و در کنار آن مقوله رمز ارزها ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اساسنامه پیشنهادی کانون سهامدران حقیقی از جانب سازمان بورس منتشر شد که نشان از سکان داری سازمان بورس در این حوزه است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بورس کالا گفت: بعضی از شرکت های تولیدی آشنایی چندانی از مزایای معاملات و مکانیزم عرضه و تقاضا در بورس کالا ندارند به همین خاطر کمی در عرضه محصولشان در این بازار تعلل کرده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه، سیاستها و تحولات بازار سرمایه از طریق رئیس سازمان اطلاع رسانی خواهد شد، نسبت به بازگشت ثبات آرامش در بازار سهام با پیاده سازی مفاد بسته هفت به علاوه سه ابراز امیدواری کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امروز نماد پالایشی یکم هر چند در بازه ای از زمان معاملات سبزپوش شد اما در نهایت با اُفت قیمت چهار نماد پالایشی، قرمز بسته شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
میوه های نوبرانه که تازه پایشان به بازار رسیده، یکه تازی می کنند، قیمت های 100 هزار تومان که عده ای خاص از پس آن بر می آیند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده بجنورد در مجلس با اشاره به تعیین اعتبار لازم برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان در بودجه 1400 گفت: چرا دولت این لایحه را به صورت دو فوریتی به مجلس نفرستاده تا کام فرهنگیان سریع تر شیرین شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
غلامحسین کرباسچی به کاندیداتوری محمد شریعتمداری واکنش نشان داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت جدید انواع روغن خوراکی در بازار را در این گزارش مشاهده کنید.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نمکی گفت: اولین مورد از مرگ کودک بر اثر این بیماری، مربوط به یک کودک 9 ساله بود که از قم به قشم مسافرت کرده و متاسفانه این کودک، چاق بود و هیچ بیماری زمینه ای دیگری نداشت.
  ۵ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: ما باید یک کارزار نهادینه شده حقوقی و سیاسی علیه رژیم آپارتاید صهیونیستی در سطوح منطقه ای و بین المللی ایجاد کنیم.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
افزایش قیمت شکر تکذیب شد
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
انتشار تصویر یک کودک در صفحه اول روزنامه کیهان با واکنش برخی کاربران و فعالان فضای مجازی مواجه شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
با تأیید افشای اطلاعات 30 میلیون کاربر یک شرکت پرداخت الکترونیک، ضرورت راه اندازی سامانه ای که از خطرهای افشای اطلاعات جلوگیری می کند، بیش از پیش احساس می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب، جزییات مراسم تشییع و خاکسپاری اکبر ترکان را تشریح کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خاکی صدیق درباره شرط حضوری شدن کلاس های دانشگاهی از مهر 1400 توضیحاتی داد.
  ۶ ساعت پیش    
کانادا در شمال قاره ی آمریکای شمالی واقع شده و از نظر مساحت پس از روسیه بزرگ ترین کشور جهان محسوب می شود که بیش از 80درصد مردم این کشور از زندگی خود و شرایط حاکم بر این کشور رضایت دارند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی برق کشور: در صورت شناسایی استخراج کنندگان غیر مجاز رمز ارز ها با آنان برخود شدید خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سعید جلیلی در توئیتی نقش قوه مجریه در مبارزه با فساد را مهمتر از قوه قضاییه دانست.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
دولت دوازدهم با نزدیک شدن به روزهای پایانی فعالیت خود فاز جدید افزایش قیمتها را بدون هیچ استدلال منطقی آغاز کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
یحیی گل محمدی و کریم باقری در یک تیم جذاب، بازی با نشاط و شادی را با کری خوانی بازیکنان به نمایش گذاشتند. سرخپوشان بعد از برد در دربی پایتخت با روحیه و انرژی بالایی در تمرینات حضور دارند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در معاملات امروز سهم های خودرویی بیشترین تقاضا و بیشترین ورود پول حقیقی را ثبت کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت: دوز اول و دوم واکسن آسترازنکا به فاصله سه ماه تزریق می شود که این فاصله زمانی در ایران هم رعایت می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تبریزی گفت: فعالیت های تجاری و رفت و آمد در مرزهای شرقی همچنان ادامه دارد، این روند ممکن است موجب بروز موج پنجم کرونا شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پرسپولیس با شکست استقلال به بیست وپنجمین برد خود در شهرآورد پایتخت دست پیدا کرد و فاصله خود را با استقلال به عدد یک کاهش داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
چمران گفت: ما باید از یک نفر حمایت کنیم، اما رئیسی نباید تنها باشد و باید یک تیم باشد تا بتواند به رئیس جمهوری برود.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین به پایین ترین حد خود از ماه فوریه (اسفند) تاکنون رسید. به نظر می رسد که خرس های بازار از خواب زمستانی 6ماهه خود بیدار شده اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
متهمان دزدی از بازار فرش فروش ها در تهران که اقدام به سرقت فرش های نفیس کرده بودند بازداشت شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به استقرار صنایع در استان هرمزگان گفت: مردم استان باید از استقرار صنایع بهره مند شوند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱۱ سایت دیگر  
درحالی یکی از مصوبات حمایتی دولت از باژار سرمایه واریز 200 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه به این بازار بود که بانک مرکزی برای مرحله اول 50 میلیون دلار از این مبلغ را حساب صندوق تثبیت بازار سرمایه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیست و ششم اردیبهشت ماه 1400 هلال احمر یک میلیون دُزواکسن کرونا چینی (سینوفارم) وارد ایران شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پسر جوان 23 ساله به جرم خرید و فروش سلاح سرد در خیابان مولوی تهران بازداشت شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرد بازنشسته 4 روز با جسد پسرش که با ضربات چاقو به سینه به قتل رسیده بود در خانه اش زندگی کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
با حکم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران علی عبدالله پور به عنوان سرپرست شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه منصوب شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت 0.02 درصد حدود یک هزار و 629 تومان کاهش یافت.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: در مطالعات بالینی فاز یک واکسن موسسه رازی، عارضه ای که در داوطلبان و روند مطالعه اختلال ایجاد کند ...
  ۷ ساعت پیش    
طبق اعلام رئیس کل سازمان امور مالیاتی، صاحبان خودروهای لوکس تا هفته دیگر شناسایی و مشمول پرداخت مالیات متعلقه تا پایان بهمن سال جاری می شوند و در صورتیکه این مالیات را پرداخت نکنند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس ایرادات شورای نگهبان به لایحه شوراهای حل اختلاف را اصلاح کردند و در این میان موضوع نحوه استخدام کارکنان را برای بررسی بیشتر به کمیسیون قضایی و حقوقی ارجاع دادند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برخی با برگزاری جسله هایی خواب های بدی برای این تیم دیده اند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: بومی سازی قطعات و تجهیزات صنعتی با تکیه بر شعار ما می توانیم در فولاد مبارکه منجر به بی نیازی این صنعت از واردات بسیاری از قطعات و تجهیزات خارجی و از میان برداشته شدن یکی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود، نخستین شواهد را مبنی بر عود کردن لخته خون در بازوی یک بیمار مبتلا به کووید-19 ارائه داده اند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه بیشترین دانش آموزان چاق در تهران هستند و بیشترین لاغرها در سیستان و بلوچستان است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
پیگیری های انجام شده حاکی از آن است که به احتمال زیاد از 50 درصد باقیمانده سود سهام عدالت، 30 درصد آن به حساب سهامداران پرداخت می شود و 20 درصد دیگر بعد از تکمیل سودهای واریز شده از سوی شرکت های ...
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
متخصص تغذیه بالینی و رژیم درمانی، با اشاره به خطرات کاهش شدید وزن، گفت: لاغری سریع و ناگهانی می تواند مشکلات جدی به دنبال داشته باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انرژی مصرفی کل صنعت بیت کوین، با مصرف سالیانه کشوری به اندازه مالزی برابر است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
این کارشناس ارشد حوزه فولاد گفت: امسال و با قیمت های فعلی، سال بسیار خوبی برای صادرات فولاد است. ولی بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس برای صادرات فولاد ایران بازار مناسبی نیست چراکه شورای همکاری کشورهای ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
اگر درگیر کرونا شدید، فست فود، کنسرو و غذاهای سرخ شده نخورید، چرا که به دلیل افزایش جریان خون معده، خستگی شما بیشتر می شود.
  ۷ ساعت پیش    
هر سال شاهد رکوردزنی های شرکت مس در بخش های مختلف هستیم که این شرکت امسال قصد دارد با استفاده از تجهیزات مدرن، به برنامه 150 هزار متر مربع حفاری خود را جامه عمل بپوشاند و به یک رکورد تاریخی دست یابد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک استاد ژنتیک تاکید کرد: قرن هاست که دامپروری و پرورش حیوانات در مقیاس های گسترده زمینه مناسبی برای تکمیل چرخه بیماری زایی آنها فراهم کرده؛ بیماری هایی که می تواند از حیوان به انسان تبدیل شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در ارتباط با وضعیت بیماری کرونا و برنامه واکسیناسیون گروه های مختلف جامعه، نکاتی را توضیح داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباطی درون و برون سازمانی، مسوولیت خطیری در برقراری، حفظ ارتباط مطلوب میان اعضای سازمان و تعامل سازنده با ذینفعان و به تعبیری جامعه دارد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
4 مرد پس از مصرف موادمخدر به یک دختر 7 ساله تجاوز کردند.
  ۷ ساعت پیش    
روابط عمومی وزارت بهداشت آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در شبانه روز اخیر را اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که تمامی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی سراسر کشور ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اظهارات مهدی واعظی یکی از مجریان تلویزیون در برنامه اش در شبکه پنج اسباب خشم و ناراحتی هواداران باشگاه پرسپولیس را فراهم آورده است
  ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سایپای نوین تحولی در صنعت خودروسازی ایران ایجاد می کند، گفت: سایپای نوین به دنبال پاسخ به نیازهای مشتریان و تولید خودروهای باکیفیت است.
  ۸ ساعت پیش    
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 47 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 370 هزار تومان و قیمت دلار 23 هزار تومان است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: از زمانی که بخشنامه رتبه بندی اجرایی شود یکی از بخش های امتیاز آور، تالیف کتاب و تلاش های پژوهشی و علمی معلمان آنان خواهد بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲۲ سایت دیگر  
دویست و بیست و پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تأخیر در تصویب مصوبه رمزارزها و مسدودسازی فعالیت صرافی ها مطمئناً تبدیل فرصت به تهدید هست. اگر از فناوری های روز عقب بمانیم ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های لبنی گفت: تاکنون هیچ مصوبه ای مبنی بر افزایش قیمت شیرخام و محصولات لبنی نداشته ایم.
  ۸ ساعت پیش   + ۷۷ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی از کاهش 10 تا 15 درصدی قیمت حبوبات در سطح بنکداری ها خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت دلار آمریکا نسبت به روز گذشته 350 تومان افزایش یافت و از مرز 23 هزار تومان عبور کرد، رشد دلار باعث شد ارزش ذاتی سکه به بالای مرز 10 میلیون تومانی بازگردد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
طرح های تشکیل استان کرمان جنوبی و گزینش مدیران و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام وصول شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان کار امروز بازار سهام با افت 790واحدی همراه شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای ملی زعفران با بیان اینکه قیمت زعفران در دو سال گذشته ثابت مانده، در حالی که هزینه های تولید رشد سرسام آوری داشته است، گفت: خشکسالی و قیمت پایین انگیزه کشت را کاهش داده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان توضیحات کاملی را درباره پست اینستاگرامی اش علیه وزیر ارتباطات ارائه کرد؛ او می گوید نیازی ندارد خودش را به سرخابی ها بچسباند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
حسین طالبی- مدیر روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دو پیشکسوت ارزنده باشگاه استقلال درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
12 میلیون ایرانی وارد بازار رمز ارزها شده اند. 77 درصد آنها با هدف حفظ ارزش پول پا به بازاری گذاشته اند که میزان معاملات روزانه آن از 5 تا 10 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
زمان قرعه کشی محصولات ایران خودرو در طرح پیش فروش عید فطر مشخص شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
نام نویسی داوطلبان ریاست جمهوری به پایان رسیده و صلاحیت ثبت نام کنندگان در شورای نگهبان درحال بررسی است؛ در این گزارش با فرایند برگزاری انتخابات آشنا می شوید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ادامه داد: اولویت بعدی وزارت بهداشت، برگزاری امتحانات در فضای باز است که اگر مدرسه ای این شرایط را داشت، امتحان در محیط های باز برگزار شود.
مشاهده نتایج بیشتر...