شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۰:۵۹Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های بورسی»

باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
کارشناس بازار سرمایه گفت: گزارش فعالیت هیئت مدیره می تواند تصویر خوبی از جایگاه، وضعیت شرکت و چشم انداز پیش روی آن به سهامداران بدهد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در روزهای گذشته شرکت هاس بورسی مجامع خود را برگزار کردند. کدام شرکت های بورسی سود های مناسبی را تقسیم کردند؟
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸    
امروز 29 تیرماه، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی مس برای سال مالی منتهی به 30 اسفند سال 99 برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به اینکه بررسی ها بیانگر این است که رشد تولید صنعت خودروسازی بیشترین اثر مثبت را بر رشد شاخص تولید صنعتی شرکت های بورسی در خرداد ماه سال جاری داشته، اما موجودی انبار خودروسازان افزایش یافته است که حکایت از افت فروش محصولات این صنعت دارد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۶    
تعطیلی هفته گذشته کاملا به ضرر بخش های فروش شرکت های بورسی بوده چراکه عملاً بسیاری از شرکت هایی که مجبور به ارائه کالای خود در بورس کالا هستند، با هفته ای تعطیل مواجه شدند که مشتریان نیز از خریداری کالای موردنیاز خود، عقب نشینی کرده بودند.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پیرو برگزاری مجامع سالانه شرکت های بورسی و فرابورسی، سه بانک، 6 پتروپالایشی و 49 شرکت دیگر بین سه ریال تا دو هزار تومان سود برای هر سهم توزیع کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : با توجه به اینکه بررسی ها بیانگر این است که رشد تولید صنعت خودروسازی بیشترین اثر مثبت را بر رشد شاخص تولید صنعتی شرکت های بورسی در خرداد ماه سال جاری داشته است اما موجودی انبار خودروسازان افزایش یافته که حاکی از افت فروش محصولات این صنعت دارد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
جی پلاس؛ درحالی که بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا استان های تهران و البرز از روز گذشته تا یکشنبه هفته جاری تعطیل شدند و با وجود اینکه فعالیت بازار سرمایه نیز در این شش روز متوقف شده، برگزاری مجامع شرکت های بورسی به قوت خود باقی است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
درحالی که بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا استان های تهران و البرز از روز گذشته تا یکشنبه هفته جاری تعطیل شدند و با وجود اینکه فعالیت بازار سرمایه نیز در این شش روز متوقف شده، برگزاری مجامع شرکت های بورسی به قوت خود باقی است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های منتشر شده از مجامع شرکت های بورسی در یک ماه اخیر در سایت کدال عمده شرکت ها سودهای تقسیمی مناسبی را برای سهامداران خود در نظر گرفتند.اما کدام شرکت ها در تیر ماه سود تقسیم کردند؟
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی، تحقق افزایش سرمایه این بانک را سرآغاز تحولی بنیادی و دستاوردی کم نظیر در نظام بانکی دانست که روند سودآوری و کسب درآمدهای عملیاتی را شتاب خواهد بخشید.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
درحالی که بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا استان های تهران و البرز از روز گذشته تا یکشنبه هفته جاری تعطیل شدند و با وجود اینکه فعالیت بازار سرمایه نیز در این شش روز متوقف شده، برگزاری مجامع شرکت های بورسی به قوت خود باقی است. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس گفت: شرکت ها موظف هستند حداکثر تا چهار ماه پس از پایان سال مالی نسبت به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه اقدام کنند، از این رو برگزاری مجامع شرکت های بورسی در بازه زمانی 29 تیر ماه تا سوم مرداد به قوت خود باقی است.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در این گزارش نام اختصاری 380 نماد مهم در بازار سرمایه ایران پرداخته شده است. نمادهای معاملاتی شرکت های بورسی در تالار معاملات بورس از دو بخش مهم تشکیل شده اند؛ بخش اول نماد بورسی، نشان دهنده صنعتی است که شرکت در آن فعالیت می کند و بخش دوم، خلاصه ای از نام اصلی شرکت را در بر می گیرد ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس گفت: شرکت ها موظف هستند حداکثر تا چهار ماه پس از پایان سال مالی نسبت به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه اقدام کنند، از این رو برگزاری مجامع شرکت های بورسی در بازه زمانی 29 تیر ماه تا سوم مرداد به قوت خود باقی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۶    
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
کاهش توان تولید برق در کشور و افزایش مصرف آن، به طور طبیعی بر روی سهام شرکت ها تاثیرگذار خواهد بود، شرکت ها در این موقعیت دیگر نمی توانند به تعهدات و تولید خود بپردازند و دچار کاهش تولید خواهند شد که این امر منجر به متضرر شدن سهام این شرکت ها در بورس می شود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
نقدینه - درحالی در فصل برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت های بورسی به سر می بریم که امکان حضور مشمولان سهام عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند، در مجامع 36 شرکت سرمایه پذیر سهام عدالت فراهم شده است. ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۴    
پیرو برگزاری مجامع سالانه شرکت های بورسی و فرابورسی، 17 شرکت دیگر از جمله لیدر پالایشگاه ها و یک پتروشیمی بین سه ریال تا 385 تومان سود برای هر سهم توزیع کردند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در میان اطلاعیه های کدال از ابتدای هفته تا به امروز، افزایش سرمایه نمادهای خاور، خنصیر، غمینو و کیسون به چشم می خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۴   + ۸۱ سایت دیگر  
درحالی در فصل برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه شرکت های بورسی به سر می بریم که امکان حضور مشمولان سهام عدالت که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند، در مجامع 36 شرکت سرمایه پذیر سهام عدالت فراهم شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با ترافیک مجامع، نماد بسیاری از شرکت های بورسی و فرابورسی متوقف شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۱    
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به معامله بیش از 61 میلیون و 50 هزار سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرابورسی در استان طی هفته گذشته گفت: ارزش معامله های این بازار طی این مدت در استان بیش از 562 میلیارد ریال بود.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی بورس گفت: اصلاح بخشی از قانون بازار سرمایه در حال بررسی است و به نظر می رسد در شش ماهه ابتدای امسال این موضوع محقق شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پژوهشکده پولی و بانکی گزارش ماهانه تولید صنعتی با استفاده از اطلاعات شرکت های بورسی در خرداد1400 را منتشر کرد. براساس این گزارش شاخص تولید صنعتی شرکت های بورسی در ماه گذشته 6/ 7 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته است ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
این آخر هفته هم مجمع عمومی عادی سالیانه بسیاری از نمادهای بورسی برگزار شد. در این مجامع علاوه بر تصویب صورت های مالی سال 99، تصمیمات دیگری نیز اتخاذ شد که مهمترین آن برای سهامداران، تعیین میزان سود تقسیمی بود.
با تصویب ستاد تنظیم بازار و موافقت سازمان حمایت، قیمت روغن موتور خودروهای سبک و سنگین 10 درصد افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
هر چند معاملات هفته منتهی به 23 تیر برای بورس تهران با رشد 8/ 1درصدی شاخص کل به پایان رسید تا این نماگر برای چهارمین هفته متوالی صعودی شود اما سهامداران خرد ترجیح دادند پس از ثبت خالص خریدی که در سه هفته گذشته رقم زده بودند، این هفته فروشنده باشند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های بورسی بر عملکرد کارگزاری های دیجیتال نظارت خواهند داشت و این کار، اطمینان نهادهای ناظر را نسبت به ریسک های این صنعت افزایش می دهد و بنابراین، با اطمینان بیشتری می توانند، مجوزهای فعالیت را صادر، محدود و یا لغو نمایند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نوروزی گفت: در سال گذشته 37 جلسه هیئت پذیرش در بورس داشتیم و در خصوص 68 شرکت با مجموع سرمایه 425 هزار میلیارد تومان تصمیم گیری شده که بی سابقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت آهنگری تراکتورسازی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد، سهامداران این شرکت برای د ریافت سود سهام خود با ارائه کارت ملی به بانک مراجعه کنند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه (23 تیر ماه) شاخص کل بورس با رشد یک هزار و 653 واحدی، روی پله یک میلیون و 305 هزار واحدی قرار گرفت. در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، 0 ...
شرکت هایی که شرایط پذیرش داشته باشند، می توانند سهام خود را در بورس عرضه کنند و هیچ محدودیتی از سوی بورس برایشان وجود ندارد. این شرکت ها تنها باید از شفافیت بیشتری برخوردار باشند، زیرا مردم به تابلوی بورس اعتماد می کنند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
بورس تهران روز گذشته در حالی که در ابتدا صعودی بود و حتی با رشد 5/ 0 درصدی نیز همراه شد، در ادامه با افزایش فروشندگان، تغییر مسیر داد و در نهایت با افت 03/ 0 درصدی تا محدوده یک میلیون و 303 هزار واحد عقب نشست.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۰:۱۸    
طی دیروز و امروز، برخی شرکت های بورسی خبرهایی را از افزایش سرمایه خود در وبسایت کدال منتشر کردند که برخی از نمادها از صدور مجوز افزایش سرمایه و برخی دیگر هم از پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه خبر دادند.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
روند بازار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است. امروز دوشنبه (21 تیر ماه) شاخص کل بورس با رشد بیش از 19 هزار واحدی، روی پله یک میلیون و 304 هزار واحدی قرار گرفت. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز دوشنبه (21 تیر ماه) شاخص کل بورس با رشد بیش از 19 هزار واحدی، روی پله یک میلیون و 304 هزار واحدی قرار گرفت. در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، 2 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: فضای بی اعتمادی که در بازار سرمایه شکل گرفته بود، تا حدودی با انتخاب رییس جمهور جدید کاهش یافته و امیدها را به بازار برگردانده است ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:میزان فروش شرکت های بورسی زنجیره معدن و صنایع معدنی طی سه ماهه نخست امسال، 160 درصد رشد یافت و به بیش از 135 هزار میلیارد تومان رسید.