چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۵۳Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارفرمایی»

بسیج   ۴ ساعت پیش    
ساری-مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه کربلا گفت: امسال حرکت خوبی دولت با همکاری بخش کارفرمایی در افزایش 57 درصدی حقوق کارگران صورت داد که قابل تقدیر بود.
خبر خودرو   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده از وضعیت راه اندازی سامانه اسقاط و تصویب آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی صنعت خودرو خبر داد.
مهندس مجید سلطانی، در گفت وگو با خبرنگار سیتنا پیرامون مطالبات پیمانکاران این شرکت و برنامه شرکت مخابرات برای پرداخت این بدهی ها، گفت: ناراحتی ما از خود پیمانکاران بیشتر است. هیچ کارفرمایی برای آنکه قراردادی را ببندد و به تعهدات خود در زمان مناسب پاسخ ندهد، خوشحال نیست. ...
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی فارس به همراه نمایندگان تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی و اعضای اتاق تعاون این استان با فرمانده سپاه فجر فارس دیدار و گفت و گو کردند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سر انجام پس از کش و قوس های فراوان، در آخرین روزهای سال 1401 دستمزد سال 1402 کارگران در نشست هشت ساعته شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگری و کارفرمایی با وزیر کار تعیین شد.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در جلسه هم اندیشی کارشناسان و اعضای مراجع تشخیص و حل اختلاف شهرستان کرمانشاه گفت: میانگین رسیدگی به شکایات کارگری و کارفرمایی سال 1401 در استان کرمانشاه کاهش یافت.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
کمترین عددی که برای سبد معیشت باوجود اینکه نرخ ارائه شده آن از سوی طرف کارفرمایی بهتر از دولت بود، در نهایت 15 میلیون تومان بود. اکنون باتوجه به حداقل دستمزد اعلام شده کمتر از نصف سبد حداقل معیشت پرداخت شده و ما حتی به سبد معیشت اعلامی سال 1400 نیز نرسیدیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا_رییس هیات مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی کامیونداران کشور گفت: هم اکنون شارژ سوخت گازوئیل برای کامیونهای وارداتی به دلیل عدم هماهنگی میان شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی و سازمان راهداری با مشکل مواجه شده است. ...
به گزارش مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با برگزاری سیصد و چهاردهمین نشست شورای عالی کار به ریاست سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پس از مذاکرات سه جانبه گرایی و با تصویب نمایندگان تشکل های کارگری ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
در واپسین روزهای سال 1401 دستمزد سال 1402 کارگران و کارکنان مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی پس از نشست هشت ساعته شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگری و کارفرمایی با وزیر کار تعیین شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
این عضو کارفرمایی شورایعالی کار در پاسخ به این سوال که آیا این روند نوعی گره زدن سرنوشت سفره کارگری به مذاکره و خارج نیست؟ گفت: پیش بینی می شود که در بحث تحریم ها با روندی که درحال پیگیری است به هرحال شکسته خواهد شد و این یک امر واقعی و قابل تحقق و موثر در اقتصاد کشور خواهد بود ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۳    
اینتیتر – سحر سادات زمانی؛ نشست دستمزد شورای عالی کار روز گذشت با حضور وزیران کار، اقتصاد، صمت و نمایندگان گروه کارگری و کارفرمایی برگزار شد. در این نشست با افزایش 27 درصدی حداقل دستمزد کارگران برای سال 1402 موافقت شد.
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
به دنبال افزایش 27 درصدی حداقل دستمزد 1402 پایه حقوق کارگران از چهار میلیون و 179 هزار تومان به 5 میلیون و 307 هزار و 330 تومان رسید و با محاسبه مبلغ حق مسکن، بن خواربار و حق اولاد به 8 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست دستمزد شورای عالی کار با حضور وزیران کار، اقتصاد، صمت و نمایندگان گروه کارگری و کارفرمایی پس از گذشت چانه زنی و مذاکره فشرده سرانجام با تصویب افزایش 27 درصدی حداقل دستمزد پایان یافت.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دستمزد کارگران برای سال 1402 با توافق بین نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی و تعامل دولت در سال آینده هشت میلیون و 82 هزار و 60 تومان تعیین شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، از ساعاتی قبل نشست سه جانبه دولت، گروه کارفرمایی و گروه کارگری برای تعیین دستمزد کارگران در سال 1402 آغاز شده است. با توجه به اینکه در این جلسه از گروه دولت سه وزیر امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۳:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
فرارو- دستمزد کارگران برای سال 1402 با توافق بین نمایندگان جامعه کارگری و کارفرمایی و تعامل دولت بعد از حدود هشت ساعت چانه زنی با 27 درصد افزایش تعیین شده است. ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۲   + ۷۵ سایت دیگر  
اعضای شورای عالی کار بر سر افزایش حداقل دستمزد کارگران برای سال 1402 به توافق رسیدند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، نشست شورای عالی کار با حضور سه وزیر کار، اقتصاد، صمت و نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی از ساعاتی قبل در حال برگزاری بوده و هنوز عدد و رقم رسمی درخصوص دستمرد منتشر نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست شورای عالی کار با حضور سه وزیر کار، اقتصاد، صمت و نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی از ساعاتی قبل در حال برگزاری بوده و هنوز عدد و رقم رسمی درخصوص دستمرد منتشر نشده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره کارستان برای انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر استان هرمزگان به همت سازمان تامین اجتماعی هرمزگان برگزار شد. به گزارش صبح ساحل؛ عباس اکبری در حاشیه این مراسم گفت ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سیصد و چهاردهمین نشست شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارفرمایی، کارگری و دولت بعد ازظهر امروز به منظور تعیین حداقل دستمزد سال 1402 برگزار می شود. به گزارش ایسنا، سیصد و سیزدهمین نشست شورای عالی کار با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اقتصاد، صنعت ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۰    
اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر سال 1402 (چهارمین جلسه شورای فرهنگی کارگران استان در سال 1401) در ساعت 8:00 روز پنجشنبه مورخ 1401/12/25با حضور نمایندگان محترم دستگاههای تابعه وزارت متبوع و مدیران محترم تشکلهای کارگری و کارفرمایی استان در محل سالن جلسات اداره کل تعاون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تجلیل از چهره های برتر کارآفرینی و کارفرمایی تامین اجتماعی 1401 در قالب جشنواره کارستان با حضور مدیرکل تامین اجتماعی و جمعی از مسوولان استانی برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا کمیسیون تلفیق مجلس موضوع افزایش قیمت خوراک گاز طبیعی پتروشیمی ها را از دستور کار لایحه بودجه کنار گذاشت. فریبرز کریمایی قائم مقام انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی در گفت وگو با دنیای اقتصاد آخرین تصمیمات در زمینه تعیین نرخ خوراک پتروشیمی ها و رویکردهای جدید به مساله مهم فرمول نرخ گذاری را تشریح ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
پیش تر در رسانه ها رقم 13 میلیون و 900 هزار تومان عنوان شده بود که این رقم صحیح نیست. به گزارش عصرایران؛ بنا به گفته نمایندگان کارگری و کارفرمایی رقم هزینه سبد معیشت کارگران به 13 میلیون و 90 هزار تومان تغییر کرده است. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
علی خدایی، سخنگوی جامعه کارگری در شورای عالی کار گفت: دولت، مقابل نمایندگان کارگری ایستاده و بهتر از نمایندگان کارفرمایی از حقوق کارفرما دفاع می کند و به همین دلیل، نمایندگان گروه کارفرمایی، ترجیح داده اند درگیر چانه زنی های مزدی نشوند. امسال، دولت مقابل ما ایستاده و نه کارفرما.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۰    
نشست دستمزد شورای عالی کار با حضور وزیر و نمایندگان گروه های کارفرمایی و کارگری کماکان در حال برگزاری است و مذاکرات تا این لحظه در خصوص تعیین سبد معیشت کارگران بوده و هنوز اعضای شورای عالی کار به بحث دستمزد در سال آینده ورود نکرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۶:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: هنوز با وجود مذاکرات سه جانبه نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت، سبد معیشت کارگران و حداقل مزد 1402 تعیین نشده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که مذاکرات نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت برای تعیین دستمزد کارگران در سال 1402 تا ساعت 1 بامداد شنبه، 27 اسفند 1401، ادامه داشت، اما درنهایت چانه زنی ها بی نتیجه ماند و ادامه نشست شورای عالی کار به روز یکشنبه موکول شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
صولت مرتضوی اعلام کرد جلسه نهایی برای تعیین حداقل دستمزد توسط شورای عالی کار در روز یکشنبه بعد از ظهر برگزار می شود.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
نشست دستمزد شورای عالی کار همچنان با چانه زنیهای فشرده میان گروه کارگر و کارفرما در حال برگزاری است. سناریوهای تعیین دستمزد نیز در دست بررسی است ولی تا این لحظه روی عدد و رقم مشخصی درباره درصد افزایش دستمزد توافق نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان کارگری و کارفرمایی و همچنین نماینده دولت، مایل به تعیین تکلیف دستمزد 1402 کارگران در نشست امشب هستند اما باید دید آیا اجماع نظر شرکای اجتماعی، در جلسه امروز شورای عالی کار که بیش از 10 ساعت ادامه یافته و به ساعات شبانه رسیده، حاصل می شود؟
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
جلسه امروز شورای عالی کار تا زمانی که توافق و جمع بندی صورت نگیرد، به کار خود ادامه می دهد تا تصمیم کارشناسی و منطقی نسبت به دستمزد کارگران ارائه شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
آخرین خبرها از نشست دستمزد شورای عالی کار حاکی از آن است که رقم هزینه سبد معیشت کارگران به 13 میلیون و 900 هزار تومان تغییر کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست دستمزد شورای عالی کار با حضور وزیر و نمایندگان گروه های کارفرمایی و کارگری کماکان در حال برگزاری است و مذاکرات تا این لحظه در خصوص تعیین سبد معیشت کارگران بوده و هنوز اعضای شورای عالی کار به بحث دستمزد در سال آینده ورود نکرده اند.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
نشست شورای عالی کار در حالی از ساعاتی قبل با حضور وزیر کار و نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی در حال برگزاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار گفت: با وجود مذاکرات بین نمایندگان کارگری و کارفرمایی در 313 امین جلسه شورای عالی کار هنوز سبد معیشت و حداقل حقوق کارگران مشخص نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بحث بر سر میزان افزایش دستمزدِ کارگران بین نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
نشست شورای عالی کار در حالی از ساعاتی قبل با حضور وزیر کار و نمایندگان گروه های کارگری و کارفرمایی در حال برگزاری است که گمانه زنی ها از احتمال تعیین رقم دستمزد 1402 در این جلسه خبر می دهند؛ هرچند که وزیر کار اعلام کرده دستمزد اوایل هفته آینده تعیین خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۱    
تهران (پانا) - معاون وزیر کار عنوان کرد که دولت سیزدهم برای حمایت از دهک های کم درآمد مقرر کرده تا اگر کارفرمایی افرادی را که در سه دهک اول هستند و دارای بیش از 2 فرزند هستند را به کار بگیرد دولت حق بیمه آنها را پرداخت خواهد کرد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۰    
مازیار حسینی مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری غدیر: موضوع مغفول نظام اجرایی کشور، نظام تعیین صلاحیت کارفرمایی است. در حوزه مشاوره و پیمانکاری دارای نظام ارزیابی و رتبه بندی هستیم اما هیچکس به صلاحیت کارفرما توجه نمی کند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، این نشست امروز جمعه 26 اسفند با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از نمایندگان جامعه کارگری، کارفرمایی و نماینده دولت در حال برگزاری است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حسین سلاح ورزی در گفت وگوی با ایران اکونومیست اظهار داشت: اثرات تورمی افزایش مزد کارگران برای سال آینده از لحاظ علمی، کارشناسی و اقتصادی در نظرگرفته شود تا ضمن سرپا نگه داشتن کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی، قدرت خرید جامعه کارگری بهبود پیدا کند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، براساس اعلام وزارت تعاون، جلسه شورای عالی کار فردا -جمعه 26 اسفندماه 1401- با حضور نمایندگان جامعه کارگری، کارفرمایی و دولت در محل این وزارتخانه برگزار می شود. جامعه کارگری در انتظار توافق سه جانبه هستند تا به پیشواز سال آینده بروند. ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هدف گذاری و تلاش دولت برای پرداخت مطالبات بازنشستگان در لایحه بودجه سال 1402 خبر داد. به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازنداران، سیدصولت مرتضوی در پانزدهمین نشست شورای هماهنگی تعاون ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان، تشکیل اتاق فکر تشکل ها و جامعه کارگری استان را در راستای رفع مشکلات این حوزه مهم ارزیابی کرد و گفت: تشکیل اتاق فکری با عنوان اتاق گفتگوی جامعه کارگری و کارفرمایی بزودی جزو الویتهای مسئولین استان قرار می گیرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی عبداللهی، دبیر گروه اقتصاد: خبرهایی که از جلسات گروه های کارگری و کارفرمایی شنیده می شود این است که برخلاف سال های قبل، دو گروه به همراه نماینده دولت هنوز نتوانسته اند بر سر تعیین هزینه سبد معیشت به توافق برسند که مبنای تعیین حداقل دستمزد است ...