شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۰:۰۲Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تشکل های کارگری»

اقتصاد آنلاین / نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عید جلیلی بیان کرد: در 8 سال قبل از دولت سیزدهم رشد اقتصادی یا صفر بود یا منفی آن هم ایرانی که این همه ظرفیت و فرصت برای رشد دارد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۷:۰۰    
لوک تراینگل، دبیرکل ITUC اعلام کرد: ما خواهان آزادی فوری همه رهبران، اعضا و فعالان اتحادیه های کارگری هنگ کنگ هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۶:۱۰    
سازمان جهانی کار و تشکل های کارگری چین به توافقی برای توسعه فعالیت و توانایی های اتحادیه های کارگری در شرق آسیا دست یافتند.
عصر خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو گروه کارگری ایران در یکصد و دوازدهمین کنفرانس بین المللی کار گفت: در دیدار روز گذشته نمایندگان کارگران ،کارفرمایان و دولت با مدیرکل سازمان بین المللی کار از درخواست گروه کارگری برای همکاری وحمایت های فنی و آموزشی سازمان بین المللی کار برای توانمندسازی تشکل های کارگری وکارگران ایران استقبال شد ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۴    
جلسه هم اندیشی تشکل های کارگری با حضور حسین نوری مسئول نمایندگی تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان خلیل آباد برگزار شد.
به دنبال شهادت رئیس جمهور و تیم همراه وی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران و معاونین وزارتخانه با همراهی تشکل های کارگری و کارفرمایی و کانون های بازنشستگان در آئین گرامیداشت شهید رئیسی و یارانش شرکت کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۷    
کلیه کارفرمایان و یا کارگران شاغل در یک حرفه یا صنعت برای تمرکز منابع و هم افزایی و بهره مندی از مزایای کار گروهی برای نیل به اهداف و منافع صنفی یا اقتصادی می توانند اقدام به ایجاد تشکل های کارگری یا کارفرمایی نمایند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کارگروه تشکل های کارگری استان تهران، در ارتباط با سانحه پیش آمده برای رئیس جمهور و هیات همراه، بیانیه صادر کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگران ایالت کالیفرنیای آمریکا برای برگزاری یکسری اعتصابات در اعتراض به رفتار دولت و پلیس ایالتی با معترضان به تداوم جنگ علیه مردم فلسطین رای دادند. ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان ، در راستای ماده 134 قانون کار و پس از انجام فرایند مربوط ، کارگران بازنشسته شهرستان خوسف از ظرفیت قانونی بهره مند شدند ...
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اول فارس یک فعال کارگری گفت: اگر قرار است نقش تشکل ها را اینگونه بی اثر کنیم، پیشنهاد می کنیم که وزارت کار انتخاباتِ تشکل ها را حذف کند و به جای این همه جار و جنجال، افراد مورد نظر خود را انتصاب و خواسته های خود را بر جامعه کارگری تحمیل کند. ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۷    
وزیر کار با وجود افزایش 35 درصدی حداقل حقوق و دستمزد، افزایش حق مسکن کارگران در سال جاری را منتفی دانست. این موضوع با مخالفت شدید تشکل های کارگری روبرو شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
خارج کردن بخشی از کارگران ساختمانی از فهرست افراد تحت پوشش تامین اجتماعی به خاطر تاخیر کوتاه در پرداخت حق بیمه مدتهاست که به بحثی مناقشه برانگیز میان تامین اجتماعی، دولت و کارگران ساختمانی و تشکل های کارگری بدل شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در نشست رئیس کل دادگستری استان بوشهر با مدیران کل شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بوشهر و تشکل های کارگری و کارفرمایی گفت: همه مدیران دستگاه ها و نهادهای قضایی و نظارتی پای کار آمده اند تا شعار سال را محقق نمایند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۷    
رئیس شورای عالی هماهنگی تشکل های کارگری شرکت مخابرات ایران، در نامه ای به رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، خواستار رسیدگی به مطالباتِ کارکنان مخابرات شد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان و تشکل های کارگری در سراسر کشور نگران آینده خود هستند. چرا که لایحه برنامه هفتم توسعه، که حاوی بند مربوط به پرداخت تعهدات دولت به تامین اجتماعی بود، با چالش های جدی روبرو شده است.در این میان سرنوشت هشتصد هزار میلیارد تومان از حقوق و درمان بازنشستگان در ابهام قرار گرفته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: یکی از مباحث داغ این روزهای بازنشستگان و تشکل های کارگری کشور، موضوع حذف یکی از بندهای الحاقی ماده 29 برنامه هفتم توسعه است که در آن به الزام دولت به پرداخت اقساطی و منظم بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی اشاره شده بود. ...
برق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۶    
اخبار برق از نگاهی دیگر در استوری های برق نیوز در اینستاگرام را در اینجا مشاهده نمایید. توضیحاتی در مورد ارسال محصول تقلبی بجای اصلی با ترفند های مختلف به نیروگاه ها، دیدار مدیرکل منابع انسانی برق حرارتی و نمایندگان تشکل های کارگری نیروگاه های برق حرارتی.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تورم نقطه به نقطه از زمان روی کار آمدن دولت جدید افراطی لیبرال آرژانتین به بیش از 70 درصد رسیده است که این خشم کارگران را به همراه داشته است.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۱    
شست نمایندگان تشکل های کارگری با استاندار اصفهان، با حضور استاندار اصفهان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و تعدادی از مدیران کل استان برگزار شد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان گفت: عدم بکارگیری اتباع خارجی در مشاغل فنی به طور جدی مورد رصد استانداری است و پیگیر این مسئله هستیم.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: همه ما اذعان داریم یکی از اقشاری که به صورت ویژه نقش آفرینی کرد تا استقلال و آزادی به این کشور برگردد، جامعه کارگری بودند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۷    
همزمان با هفته کاروکارگر، سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان صبح امروز، چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت با تشکل های کارگری استان دیدار و گفت گو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: تعداد تشکل های کارگری استان با حدود 30 درصد افزایش به بیش از 700 تشکل رسیده که این میزان افزایش در کل کشور، سرآمد است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه روز کارگر که با حضور رئیس جمهور برگزار شد برخی از نمایندگان تشکل ها از رئیس جمهور درخواست کردند که تعیین حداقل حقوق و دستمزد کارگران مانند گذشته بر عهده شورای عالی کار باشد و این امر به مجلس شورای اسلامی سپرده نشود ...
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : توسعه و تقویت تشکل های کارگری و کارفرمایی در محیط های کار و تولید تأثیر بسزایی در تنظیم رابطه کارفرما و کارگران ایفا کرده و از تنش های کاری، پیشگیری و در نهایت رونق و جهش تولید را به ارمغان می آورند .
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: در روزهای پایانی اسفند سال قبل، افزایش 35.3 درصدی حداقل دستمزد کارگران بدون امضای نمایندگان کارگری در شورایعالی کار به تصویب رسید؛ در واقع فقط نمایندگان دولت و کارفرمایان پای مصوبه مزدی امضا گذاشتند. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۵    
دبیر اجرایی خانه کارگر اصفهان گفت: تمام تشکل های کارگری و بازنشستگی با تمام توان پیگیر مطالبات کارگران هستند، به همین منظور و در راستای پیگیری موارد، مقرر شد دبیرخانه دائمی در خانه کارگر استقرار یابد و موضوعات پیگیری شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۹    
سیزدهمین مجمع بین المللی کارگری با فراخوانی برای حفظ و توسعه نهاد گفت وگوی اجتماعی و چانه زنی موثر آغاز شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تشکل های کارگری یکی از مواردی هستند که توجه به آن ها در احقاق حقوق جامعه کارگری اهمیت دارد، در استان قزوین از یک طرف فعالین کارگری از کمبود تشکل ها گلایه دارند اما از طرف دیگر نهادهای متولی در این حوزه از عملکرد خود دفاع کرده و مدعی وضعیت روبه رشد هستند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۶:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
اکبر شوکت در انتقاد از واگذاریِ تعیین دستمزد کارگران به مجلس گفت: صحبتهای مسئولانِ وزارت کار نشان می دهد که آن ها اعتقادی به سه جانبه گرایی و اصلا اعتقادی به شرکای اجتماعی ندارند. آن ها می خواهند برخلافِ روالی که در بسیاری از کشورها جاری است تشکیلاتِ کارگری را کنار بزنند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۴    
مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر با حضور در دفتر امام جمعه اهل سنت بندرعباس به همراه تشکلات کارگری و کارفرمایی با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگران مازندران در همایش روز جهانی کارگر که با حضور کارگران،جمعی از نمایندگان کارگران و تشکل های کارگری و کانون های بازنشستگی مازندران برخی از مسئولین شهرستانی واستانی در خانه کارگر شهرستان قائم شهر برگزار شد ...
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: نقش جامعه کارگری در انقلاب و دوران دفاع مقدس بسیار پررنگ بوده است. به گزارش خبرنگار مهر ، محمد جلایی بعد از ظهر چهارشنبه در نشستی با جمعی از تشکل های کارگری استان همزمان با هفته کار و کارگر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
روز جهانی کارگر که در اول ماه مه برگزار می شود؛ مراسمی جهانی است که عموما توسط تشکل های کارگری و احزاب سیاسی برگزار می شود. این مراسم در ایران، نخستین بار در سال 1300 توسط شورای مرکزی فدراسیون سندیکای کارگری برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت:از سال 1401 تعداد تشکل های کارگری استان بوشهر تاکنون 35 درصد افزایش یافت.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان، شاهد رشد مشارکت مردم فهیم استان نسبت به دور قبل بودیم که این امر مشت بزرگی بر دهان اسکتبار جهانی شد چراکه تبلیغات گسترده و برنامه ریزی شده ای برعلیه البرز داشتند. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هزاران کارگر هتل دار عضو تشکل های کارگری قصد دارند امروز در نزدیک به 20 شهر تجمعی برگزار کنند تا پیش از مذاکرات پیرامون قراردادهای خود، خواهان افزایش قابل توجه دستمزد شوند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی در نشست با استاندار زنجان، امنیت شغلی، دستمزد کافی، اجرای کامل طبقه بندی مشاغل و سخت و زیان آور را از مهمترین مسائل مبتلا به جامعه کارگری عنوان کردند و خواستار حل این مسائل شدند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، نمایندگان تشکل های کارگری به مناسبت 11اردیبهشت روزجهانی کارگر در نشست مشترک با مدیر کل صدا و سیمای مازندران به بیان مواضع و دید گاه های خود پیرامون کار و کارگر و مسائل جامعه کارگری پرداختند. ...
سرپرست اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان تهران تشکل های کارگری و کارفرمایی را پل ارتباطی بین دولت، کارگران و کارفرمایان و پیشتازان بالقوه برای جلب مشارکت حداکثری مردم در جهش تولید دانست
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۳   + ۸۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از تقدیم لایحه پیشنهادی به دولت با عنوان تعیین سقف 5 سال در قراردادهای موقت کار خبر داد و گفت: با تصویب این پیشنهاد قرارداد همه کارگران چه در کارهای با ماهیت مستمر چه در کارهای با ماهیت غیرمستمر بعد از 5 سال باید دائمی شود.
دیدار کارگران و تشکل های کارگری با دکتر سید ابراهیم رئیسی ریاست جمهوری ایران فردا، سه شنبه 11 اردیبهشت ماه به مناسبت هفته کار و کارگر با شعار مشارکت کارگران، جهش تولید، ایران قوی برگزار خواهد شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان ؛ به مناسبت گرامیداشت هفته ی کار و کارگر با حضور کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان و اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی ، در راستای ترویج فرهنگ اهدا خون به منظور کمک به به انواع گروه خونی ...
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تشکل های کارگری و کارفرمایی با نماینده ولی فقیه که به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار شد، گفت: کارگران ولی نعمتان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند و این وزارتخانه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات این قشر شریف به کار خواد گرفت.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مسیر تحقق شعار سال تشکل های کارگری و کارفرمایی برای افزایش مشارکت مردمی در جهش تولید نقش آفرینی ویژه ای خواهند داشت.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته کارگر برنامه های مختلفی با حضور مسئولین و تشکل های کارگری در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۱    
نماینده ولی فقیه در کردستان در بازدید از اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی به مناسبت هفته کار وکارگر با تشکل های کارگری و کارفرمایی استان دیدار کرد.
علی حسین رعیتی فرد معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشست هم اندیشی اعضای تشکل های کارگری و کارفرمایی و بازنشسته تامین اجتماعی خراسان رضوی با تاکید بر تامین معیشت کارگران گفت: سخنان و تاکیدات همیشگی مقام معظم رهبری در خصوص نسبت سه جانبه دولت ...