شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۰:۱۱Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتباع خارجی»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اتباع خارجی در کشور از حقوق شهروندی برخوردار و مشمول حمایت های متعددی هستند؛ یکی از خدماتی که اتفاقاً برای اتباع مهم است و به آنها ارائه می شود، بیمه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت مدارس آنلاین و غیرحضوری برای ایرانیان خارج از کشور و اتباع خارجی در کشور راه اندازی می شود.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
براساس داده های سازمان آمار ترکیه (توئیک)، فروش مسکن به اتباع خارجی در ماه فوریه 2023 با 0.27 درصد کاهش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به 3 هزار و 350 باب رسید. وقت صبح – سهم فروش مسکن به اتباع خارجی در کل میزان فروخته شده در ماه فوریه 4.2 درصد رقم خورد. ...
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه گفت که 14 میلیون نفر به شکل مستقیم از این زلزله آسیب دیدند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۱    
مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان اظهار داشت : واحد اشتغال اتباع خارجی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اجرای مصوبه هفدهمین نشست کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی برنامه تحولی با موضوع بهبود فرآیند مهاجرت نیروی کار خارجی به کشور در قالب تعیین وضعیت اشتغال اتباع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۴    
6 ماه پیش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میز اتباع را با تمرکز ویژه بر روی اتباع افغانستانی تشکیل داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سراوان از شناسایی و دستگیری هزار و 176 نفر از اتباع خارجی غیر مجاز در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حیدرهایی گفت: اطلاعات هویتی سه هزار کودک کار و خیابان از طریق اسکن عنبیه در 13 استان ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۳    
مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: تشکیل کارگروه مشترکی بین آموزش و پرورش و اداره کل اتباع خارجی ضروری است تا آمار و ارقامی دقیقی از اتباع خارجی استخراج شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۳    
اولین یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون به همت گروه موشکی 15خرداد نیروی زمینی سپاه و اداره کل اتباع خارجی استان اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اولین یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون به همت گروه موشکی 15خرداد نیروی زمینی سپاه و اداره کل اتباع خارجی استان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: کمال قلیچداراوغلو نامزد ائتلاف اپوزیسیون در انتخابات ریاست جمهوری آینده ترکیه، برای مهاجران و پناهجویان و اتباع خارجی خط و نشان کشید و وعده داد که در صورت پیروزی در این انتخابات، سیاست سختگیرانه ای را در این باره در پیش خواهد گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۰۷    
اتباع خارجی دارای مدارک معتبر قانونی که معرفی نامه از پزشک بیمارستان دارند می توانند گواهی ولادت دریافت کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-اداره آمار ترکیه اعلام کرد شهروندان روس، عراقی و ایرانی بیشترین خریداران خانه در ترکیه طی ماه فوریه گذشته بوده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری آناتولی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان البرز گفت: تعداد 57 کارفرمای شهرستان البرز در به کارگیری غیرقانونی اتباع خارجی در 11 ماه گذشته اعمال قانون شده اند.
بانک ملی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، اتباع خارجی که به عضویت سامانه بام در آمده اند می توانند همانند اتباع ایرانی با مراجعه به بخش خدمات چک صیادی سامانه بام ، چک های خود را ثبت و تایید کرده و انتقال دهند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس در مورد آخرین وضعیت طرح تأسیس سازمان ملی اقامت و موضوع تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی گفت: در حال حاضر نسخه اولیه طرح که پیش از این کلیات آن تصویب شد و برای بررسی به کمیسیون امور داخلی و شوراها ارسال شده بود ...
زندگی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۴    
با وجود اینکه یکی از عوامل افزایش تعداد کودکان کار، رشد سرسام آور جمعیت اتباع خارجی است؛ نباید از نقش مشکلات اقتصادی در رشد کودکان کار غفلت کرد. پدیده شوم کودکان کار یکی از آسیب های اجتماعی است
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت ساماندهی وضعیت اتباع خارجی و تمرکز تصمیم گیری برای ساماندهی مسائل این قشر تاکید کردند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۵    
در راستای اجرای مصوبه هفدهمین نشست کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی، نشستی با حضور اعضای هیأت فنی اشتغال اتباع خارجی و انجمن صنفی کارگری و کارفرمایی در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۳    
مسئولان صدور مجوز صنفی اعلام کردند مجوز صدور صنفی برای اتباع خارجی در درگاه ملی مجوزهای کشور فراهم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۴    
اتباع افغانستانی دارای برگه سرشماری از طرح تعیین وضعیت شغلی اتباع خارجی استقبال کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۴    
دانشجویان اتباع خارجی در ماه های اخیر با نداشتن کد سائورگ مشکلاتی برای آنها به وجود آورده بود که با پیگیری میز اتباع در خبرگزاری صدا وسیما این مشکل برطرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۷    
قاسم زاده گفت کودکان کار در صورت مشکل اقتصادی نیازشان برطرف خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اداره اتباع و امورمهاجران استان از تعیین تکلیف اشتغال اتباع خارجی شرکت کننده در طرح های سرشماری و بازشماری اتباع خارجی در استان یزد خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۱    
کارگروه نیازسنجی اشتغال اتباع خارجی دارای رسید سرشماری 1401 به ریاست مدیرتوسعه کارآفرینی واشتغال اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی وباحضور اعضای هیات فنی اشتغال اتباع خارجی استان ، شرکای اجتماعی و سایر دستگاههای مرتبط جهت نیازسنجی مشاغل مورد نیاز بازار کار استان تشکیل شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ مدیر و شورای خودگردان مهمانشهر اردکان با مهندس ابوالفضل خوشنویس مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد دیدار و گفتگو کردند. مهندس خوشنویس در این دیدار با بیان اینکه استان یزد در راستای ارائه خدمات شایسته به مهاجرین تمام تلاش خود را به کار بسته است گفت ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های سال های اخیر مدیران ورزشی کشورمان پرداخت پول اتباع خارجی تیم هایشان بوده است که هنوز هم این دغدغه پابرجاست.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت کار طرح ملی تعیین وضعیت اشتغال اتباع افغانستانی را از 9 اسفندماه 1401 در 16 استان کشور آغاز کرده است. به موجب این طرح اقامت مجاز این افراد منوط به روشن شدن وضعیت شغلی آنان خواهد بود و افراد شرکت کننده از مزایای قانونی این طرح برخوردار خواهند شد. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۱    
یکی از مقاصد مهاجرت و سرمایه گذاری مهم برای اتباع خارجی در آمریکا، شهر سن دیگو است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله بوحبیب وزیر امور خارجه و اتباع خارجی در دولت موقت لبنان گفت: توافق عربستان و ایران برای از سرگیری روابط دیپلماتیک و بازگشایی سفارت ها، تاثیر مثبتی بر تمامی روابط منطقه ای در آینده نزدیک خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
95 هزار نفر از اتباع در گروه آسیب پذیر مبلغ حق بیمه شان توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل تأمین و پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۰۴    
رواق دارالرحمه حرم رضوی ویژه برگزاری مراسمات اتباع خارجی است و اتباع افغانستانی جشن نیمه شعبان را در این رواق برگزار کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه و اتباع خارجی در دولت موقت لبنان ضمن استقبال از بیانیه سه جانبه چین، عربستان و ایران، خاطرنشان کرد: توافق عربستان و ایران برای از سرگیری روابط دیپلماتیک و بازگشایی سفارت ها، تاثیر مثبتی بر تمامی روابط منطقه ای در آینده نزدیک خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۴    
انجمن حمایت از بیماران کلیوی شفا اعلام کردند 150 بیمار دیالیزی اتباع خارجی تحت حمایت دارند که 40 نفرشان از خدمات بیمه استفاده می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۲    
دبیر ستاد مردمی اجتماعات مهدوی گفت در بلوار پیامبر اعظم 50 موکب اتباع خارجی به زائرین جمکران خدمت رسانی می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۳    
رئیس پیوند اعضای بیمارستان منتصریه مشهد از 35 مورد پیوند اعضا میان اتباع خارجی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۳    
معاون کنسولی ایرانیان وزارت امور خارجه گفت افغانستان به لحاظ تعداد رتبه دوم را در میان دانشجویان خارجی در ایران را دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در جلسه علنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب شد که اتباع خارجی نیازمند به دریافت خدمات درمانی باید از طریق یکی از سازمان های بیمه گر پایه، خدمات بیمه ای دریافت نمایند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیته انتقال محکومان وزارت دادگستری گفت: با انتقال زندانیان به کشورهای متبوع خود، هزاران نفر از خانواده زندانیان را خوشحال خواهیم کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۲    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: غربالگری و بیماریابی سل بر روی حدود 50 هزار نفر از اتباع خارجی مقیم سیستان و بلوچستان در محدوده زیر پوشش این دانشگاه از ابتدای بهمن تا کنون انجام که 16 مورد مبتلا شناسایی شده است.
رئیس گروه مبارزه با بیماری های واگیر و غیرواگیر مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین، از واکسینه شدن 9 هزار نفر از اتباع زیر 15 سال علیه بیماری فلج اطفال و سرخک در شهرستان قزوین خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۴    
غربالگری سل50 هزار نفر از اتباع خارجی در سیستان و بلوچستان انجام شد و 16 فرد مبتلا بصورت رایگان مداوا شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اتباع خارجی با ثبت اسکن معرفی نامه از مرکز خدمات آموزشی خود در سامانه آزمون دستیاری رشته های تخصصی دندانپزشکی ثبت نام کنند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ علی قاسمپور گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فوت یک فرد بر اثر سقوط از بالکن ساختمان نیمه کاره بررسی موضوع در دستور کار واحد گشت کلانتری 31 کوی کارمندان قرار گرفت. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۷:۵۷    
وبینار تعیین وضعیت اشتغال اتباع افغانستانی شرکت کننده در طرح سرشماری سال، 1401 اداره کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدیو کنفرانس با حضور دکتر کریمی معاون توسعه و کارآفرینی و اشتغال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با اعلام اینکه اتباع خارجی ملزم به رعایت قوانین جاری و ساری کشور هستند، اظهار داشت اگر این افراد مرتکب جرم و تخلف شوند، پس از طی فرایندی از کشور اخراج می شوند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز طرح تعیین وضعیت اشتغال اتباع خارجی در استان البرز خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کاپیتولاسیون حقی است که به اتباع خارجی داده می شود تا طبق قوانین کشور خودشان مجازات شوند، نه قوانین کشوری که در آن دستگیر شده اند. احتمالا بعد از چند دهه دوباره اسم مولدسازی که آمد در تیتر اخبار زیاد نامش را دیده اید. هر روز خبر جدیدی می رسد که برای مان بیشتر معنای کاپیتولاسیون می دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۹    
اتاق ملی کارآفرینان قزاقستان آتامکن از توافق با وزارت فرهنگ و ورزش این کشور برای اصلاح قوانین جاری مربوط به اخذ عوارض گردشگری برای اتباع خارجی خبر داد.