شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۲۴May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بلیت قطار»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن اعلام کرد: همه سفرهای ریلی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی صورت گرفته و به هیچ یک از مسافرانی که تست کرونای آن ها مثبت شده است، بلیت قطار فروخته نمی شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حرمت الله رفیعی در نامه ای به دفاتر فروش بلیت قطار و هواپیما و شرکت های خدمت مسافرتی، در خصوص تعطیلی این دفاتر اعلام کرد: با توجه به لغو نشدن پروازها و سفر با حمل و نقل عمومی و باز بودن ایستگاه های راه آهن و فرودگاه ها ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۰    
محاسبه بلیت قطار شهری بر اساس مسافت از خرداد امسالمعاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: بهای بلیت اتوبوس و مترو در 6 ماهه ابتدای امسال افزایش پیدا نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد درمورد طرح محاسبه بلیت قطار شهری بر اساس مسافت گفت: این طرح از اواخر اردیبهشت ماه یا اوایل خردادماه اجرا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: طبق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا دفاتر معتبر یا سایت ها از فروش بلیت به افراد مبتلا به کرونا خودداری می کنند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- قیمت بلیت قطار و هواپیما برای نوروز افزایش پیدا نمی کند. اگر برنامه سفر دارید، می توانید حساب و کتاب هایتان را بر اساس قیمت فعلی بلیت ها شروع کنید. رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرده اجازه افزایش قیمت بلیت هواپیما برای ایام نوروز را به هیچ کدام از ایرلاین ها نخواهیم داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی می گوید: در نوروز امسال افزایش قیمتی برای بلیت قطار و هواپیما نداریم و افزایش بهای بلیت اتوبوس هم هنوز نهایی نشده است.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: درباره افزایش موقت بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی هنوز تصمیمی گرفته نشده و در حال بررسی است.
محمد اسلامی گفت: مردم در شرایط کنونی کشور از نظر شیوع ویروس کرونا و با توجه به هشدارها و توصیه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهتر است از انجام سفرهای نوروزی و غیر ضروری در ایام باقی مانده امسال خودداری کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایسنا نوشت: در ایام نوروز امسال با وجود اعلام نظر وزارت بهداشت مبنی بر عدم انجام سفر های نوروزی و ممنوعیت سفر به پنج کلانشهر و کلیه شهر های قرمز و نارنجی، تاکنون دستورالعملی برای منع تردد وسایل حمل ونقل عمومی برون شهری صادر نشده است ...
بانکی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۴    
به گزارش بانکی، در آستانه عید نوروز و آغاز محدودیت های تردد و سفر در ایام کرونا، قیمت بلیت های قطار در برخی مسیرها افزایش چشمگیری داشته اند. با اعلام خبر محدودیت سفر به بعضی از شهرهای توریستی کشور که نارنجی و قرمز بوده اند، حجم سفرها از طریق هواپیما و قطار افزایش یافت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۱    
مسافران خراسان رضوی که بلیت قطار اینترنتی خریده اند در صورتی که قصد برگرداندن آن را دارند، از طریق سامانه صدای مسافر اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سلطانی نژاد گفت: امروز در قالب تفاهم نامه با راه آهن کارگروهی برای شکل گیری معاملات نقد و آتی بلیت های حمل و نقل ریلی در بورس به امضا رسید.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: در شرایطی که همه مسئولان و متولیان بر افزایش نیافتن قیمت بلیت قطار تاکید دارند و می گویند مسافران تنها باید 25 درصد قیمت صندلی خالی را بپردازند، مقایسه نرخ های کنونی با ماه های گذشته نشان از افزایش دو برابری قیمت آن دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل راه آهن خراسان رضوی گفت: چنانچه فردی بلیت خریداری کرده و قبل از استفاده از قطار تست دهد و تست کرونایش مثبت باشد، نمی تواند از قطار استفاده کند و به فرد اعلام می شود که نمی تواند سوار قطار یا وارد سالن شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۳۱    
از اعتماد هم استانی ها به مراکز نیکوکاری تا فروش اینترنتی بلیت قطار در این بسته خبری ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فروش بلیت قطار های مسافری نوروزی از امروز آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پیش فروش اینترنتی بلیت قطار های نوروزی سال آینده از امروز آغاز شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فروش اینترنتی بلیت قطار در بازه زمانی (25 اسفند تا 15 فروردین) در همه مسیرها به جز مشهد و بالعکس آغاز شد. ▫️فروش اینترنتی بلیت قطار برای همه مسیرهای منتهی به مشهد به جز تهران مشهد و بالعکس از ساعت 12 آغاز می شود. ...
خبرگزاری فارس: پیش فروش اینترنتی بلیت قطارهای نوروزی از امروز سه شنبه پنجم اسفند در سه مرحله انجام می شود. از ساعت 7 صبح امروز فروش بلیت همه مسیرها غیر از مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و بالعکس آغاز شد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
مدیرعامل راه آهن از آغاز پیش فروش بلیت قطار از امروز خبر داد و گفت: پیش فروش بلیت قطار بدون افزایش قیمت و از طریق مراکز مجاز و اینترنتی انجام می شود. ...
حمل و نقل ریلی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۱    
پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی حد فاصل 25 اسفند 99 تا 15 فروردین سال 1400 ابتدا بصورت اینترنتی و سپس از طریق مراکز فروش بلیت انجام خواهد شد. در ادامه میتوانید زمانبندی شروع فرآیند فروش بلیت قطار نوروز 1400 را مشاهده نمایید.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی به صورت اینترنتی از فردا 5 اسفند آغاز می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مسافری شرکت راه آهن جزییات پیش فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز 1400 را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: باوجود دریافت 15 درصد تسهیلات کرونایی، بلیت قطار نوروز امسال با همان نرخ مصوب قبلی به فروش خواهد رسید و گران نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن ایران گفت: فروش اینترنتی بلیت قطار برای ایام نوروز (25 اسفند تا 15 فروردین 1400) از ساعت 7 صبح روز سه شنبه پنجم اسفند آغاز می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
میرحسن موسوی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره پیش فروش بلیت نوروزی قطار اظهار داشت: ایام اوج سفر نوروزی از 25 اسفند 99 تا 15 فروردین 1400 به مدت 21 روز است. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در سفرهای نوروزی پیش رو گفت: در سه مرحله از سامانه وزارت بهداشت برای متقاضیان خرید بلیت استعلام صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن از پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از فردا خبر داد و گفت: هیچ افزایش قیمتی برای بلیت قطار در ایام نوروز نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیش فروش اینترنتی بلیت قطار از پنجم اسفند گفت: قیمت بلیت قطار برای نوروز 1400 افزایش نمی یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت راه آهن از آغاز فروش اینترنتی بلیت قطار سفرهای نوروزی از فردا خبر داد و گفت: مسافران ریلی امسال در سه مرحله استعلام کرونایی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل راه آهن از آغاز پیش فروش بلیت قطار از فردا خبر داد و با اشاره به زیان حدود 2000 میلیارد تومانی شرکت های ریلی در دوران کرونا، گفت: بانک عامل فقط 15 درصد وام کرونا را به شرکت ها پرداخت کردده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن افزود: در کل ایام نوروز 4 هزار و 727 قطار به مسافران نوروزی خدمات رسانی خواهند کرد و هر روز بیش از 103 هزار نفر در شبکه ریلی جابه جا می شوند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۴۴   + ۴۵ سایت دیگر  
ایسنا: رییس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی اعلام کرد: با توجه به حجم مشکلاتی که این صنعت با آن در سال های گذشته درگیر بوده، کرونا بر شدت این معضلات افزوده و دولت نیز هیچ گونه کمکی به ما نکرده است، درخواست داریم برای سال آینده قیمت بلیت قطار افزایش یابد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان - طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص دستاورد های اقتصادی سفر آیت الله رئیسی، افزایش قیمت انرژی برای پرمصرف ها و قیمت بلیت قطار و هواپیما در نوروز 1400 در خبرگزاری میزان منتشر شده است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - از حدود یک سال قبل که خزان کرونا در ایران اسلامی وزان شده و اکثر حوزه ها از جمله وضعیت اقتصادی متأثر از یکه تازی این ویروس چموش شده است، گزارش های مختلفی درباره وضعیت اقتصادی نهادها و قیمت ها اعلام شده که هیچ کدام نشانی از قطعیت ندارند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی گفت: نرخ بلیت قطار افزایش پیدا نکرده است و پیش از این چنین قانونی وجود داشت که اگر مسافری صندلی خالی را کنارش بخواهد باید صد درصد پول بلیت آن را پرداخت کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۳۳   + ۵۴ سایت دیگر  
در پی انتقاد نمایندگان مجلس به افزایش یافتن قیمت بلیت قطار، رییس انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل ریلی اعلام کرد: قیمت بلیت قطار افزایش پیدا نکرده است و تنها 25درصد از قیمت بلیت صندلی های خالی را از مسافران دریافت می کنیم.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۵    
چندی پیش بود که محمد اسلامی، وزیر راه وشهرسازی، اعلام کرده بود که هیچ کدام از ایرلاین های داخلی زیان ده نیستند ؛ اگر اینگونه بود تاکنون صورت های مالی حسابرسی شده را به وزارت راه اندازی ارائه می کردند تا پس از بررسی توسط یک کمیته کارشناسی اگر دیدیم اینها واقعا زیان ده هستند ...
معاون مسافری راه آهن با بیان اینکه گزینه خرید بلیت اتباع خارجی فقط از طریق وب سایت ها غیرفعال شده است، گفت: اتباع خارجی برای تهیه بلیت قطار می توانند به آژانس های سراسر کشور مراجعه کنند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که برای جذب مسافر به حوزه ریلی در گام اول باید از نظر اقتصادی برای مردم به صرفه باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مگر از مردم عادی حمایتی صورت گرفته و یا کمکی به صنوف خسارت دیده در بحث کرونا شده که اکنون قیمت بلیت هواپیما و قطار برای جبران خسارت افزایش یابد؟
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
حدود هشت ماه بعد از اجرای فاصله گذاری اجتماعی در کوپه های قطار، بلیت قطار مشمول افزایش قیمت 25 درصدی شد که یکی از دلایل آن جبران زیان شرکت های ریلی اعلام شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ظاهرا مدیران دولتی، گرانی را ساده ترین راهکار برای جبران زیان شرکت های خود می دانند برهمین اساس، معاون مسافری راه آهن گفت: با افزایش 25درصدی قیمت بلیت قطار زیان شرکت های حمل و نقل جبران می شود.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون مسافری شرکت راه آهن با اشاره به مصوبه اخیر شورای عالی ترابری مبنی بر افزایش 25 درصدی قیمت بلیت قطارها، اظهار کرد: افرادی که بلیت کوپه دربست خریداری کرده اند مشمول این افزایش قیمت نمی شوند.