شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۱:۵۲Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفاتر خدمات مسافرتی»

خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۱    
تور رایگان بجنورد گردی با همکاری شهرداری بجنورد، انجمن دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری و انجمن راهنمایان گردشگری از روز گذشته چهارم فروردین ماه برای مسافران نوروزی و شهروندان بجنوردی در آغاز و تا نهم فروردین ماه برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: از 25 اسفند سال گذشته تا 13 فروردین جاری، 327 بازدید نظارتی از مراکز اقامتی، دفاتر خدمات مسافرتی، رستوران ها و مراکز پذیرایی بین راهی استان انجام شد ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی محلات از تشدید بازدید تاسیسات گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی شهرستان در این ایام خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل برات به ایران اکونومیست گفت: با پیگیری های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، نرخ برق تأسیسات گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی دارای پروانه بهره برداری از این وزارتخانه، در تمام فصول به میزان 132 تومان به ازای هر کیلووات ساعت تعیین شد، که این نرخ در میان تعرفه های بخش صنعت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته خدمات مسافرتی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند سال گذشته تا پنجم فروردین 1403 تعداد 618 بازدید نظارتی از دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری استان انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: از 56 شکایت دریافتی از سامانه 09629 رسیدگی به شکایات ستاد مرکزی خدمات سفر کشور بیشترین شکایت ها با 32 مورد مربوط به دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری بوده است.
روزانه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان از برگزاری برنامه های تورگردانی در همدان(همدان گردی) در ایام نوروز خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، محمد فیضی در تشریح این خبر افزود گفت: علاقمندان به شرکت در تورهای همدان گردی می توانند به ستاد سفر استان همدان واقع در بلوار فلسطین، مجتمع فرهنگی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری از راه اندازی سامانه هوشمند رسیدگی به شکایات گردشگری از ابتدای سال 1403 خبر داد و جزئیاتی را از رسیدگی به 388 پرونده شکایت در حوزه دفاتر خدمات مسافرتی تشریح کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فردوس از برگزاری جلسه توجیهی و آگاه سازی مدیران اماکن اقامتی و دفاتر خدمات مسافرتی شهرستان فردوس با حضور رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و دایره نظارت بر اماکن نیروی انتظامی شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از بازدید نظارتی از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان توسط کارشناسان معاونت گردشگری در آستانه تعطیلات نوروزی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: آزمون جامع راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی، طبیعت گردی و مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان هرمزگان امروز همزمان با دیگر استان های کشور در بندرعباس برگزار شد.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ آزمون جامع هماهنگ دوره های کوتاه مدت گردشگری صبح امروز جمعه 18 اسفندماه به صورت سراسری در سطح 31 مرکز استان و مناطق آزاد کیش و چابهار برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: آزمون جامع مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری همزمان با سراسر کشور در همدان برگزار شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، رحیم خاکی ظهر پنج شنبه در نشست هم اندیشی با رؤسای انجمن های گردشگری البرز گفت: رؤسای انجمن های مختلف گردشگری اعم از پذیرایی، اقامتی و دفاتر خدمات مسافرتی نسبت به اطلاع رسانی در خصوص ملاحظات ایام نوروز و ماه مبارک رمضان به زیر مجموعه های خود اقدام کنند. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: با تشدید نظارت ها در آستانه عید نوروز 11 مورد تذکر و اخطار به دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری گیلان از لغو پروانه 2 دفتر و تعلیق فعالیت 5 دفتر خدمات مسافرتی متخلف در این استان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از برگزاری آزمون جامع گردشگری با شرکت 104 داوطلب در روز جمعه 18 اسفندماه سال جاری در استان خبر داد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کمیته نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان گیلان، فعالیت پنج خدمات مسافرتی و گردشگری را به حالت تعلیق درآورد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از بازدید و نظارت بر عملکرد آژانس های گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی این استان خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قریشی زاده کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی و رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی قم بر لزوم تعامل دولت و بخش خصوصی برای راه اندازی فرودگاه قم تأکید کرد و گفت: با راه اندازی فرودگاه، هم اقتصاد استان رونق می گیرد و هم حدود 400 تا 1000 هزار نفر در فرودگاه مشغول به فعالیت می شوند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت، ارزیابی و خدمات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: آموزش تخصصی کارشناسان نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی و راهنمایان گردشگری با هدف ارتقا و به روزرسانی دانش تخصصی نیروهای فعال در صنعت گردشگری کشور انجام می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۶    
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی قم با بیان اینکه با افتتاح فرودگاه قم هزار نفر مشغول کار می شوند گفت: راه اندازی فرودگاه سبب می شود اقتصاد قم نیز رونق بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی قم گفت: با توجه به وجود بیمارستان های تخصصی و پزشکان متخصص و متعهد در قم باید شرایطی فراهم شود و گردشگران خارجی به قم جذب و از پتانسیل و ظرفیت آنها به خوبی استفاده کنیم.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آزمون جامع گردشگری ایران با حضور فراگیران در 29 استان و همچنین تهران برگزار شد. به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آزمون جامع پایان دوره های کوتاه مدت گردشگری شامل مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی ، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی ، طبیعت گردی و زمینه گردشگری ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: اگر نرخ بلیت های پروازی آزاد شود، تقاضای تعدادی از مردم به سمت قطار و اتوبوس می رود و دیگر از هواپیما استفاده نخواهند کرد و هنگامی که مشتریان ایرلاین ها کاهش پیدا کند، رقابت را آغاز می کنند تا مشتری بیشتری جذب کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان جنوبی گفت: مسافران و گردشگران نوروزی برای تهیه هرگونه تور و بسته خدمات سفر تنها از طریق سایت ها و دفاتر خدمات مسافرتی معتبر اقدام کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان قم گفت: وجود بیمارستان ها، مراکز درمانی و درمانگاه های تخصصی متعدد و همچنین پزشکان حاذق در قم، فرصتی مغتنم برای توسعه گردشگری سلامت در این استان فراهم کرده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷    
رئیس انجمن حرفه ای دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان گفت: توسعه صنعت گردشگری و شکوفایی اقتصادی با فعالیت خلاقانه دفاتر خدمات مسافرتی و تقویت زیرساخت ها امکان پذیر است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۷    
معاون گردشگری استان تهران از بازدید مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری به همراه رئیس و اعضای هیات مدیره انجمن دفاتر خدمات مسافرتی استان از غرفه تهران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۰    
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی قم با اشاره به مشکل کمبود نیروی انسانی در حوزه گردشگری استان، به خروج 80 درصد نیروهای گردشگری در ایام کرونا اشاره کرد و گفت: سه هتل 5 ستاره در دست احداث در استان وجود دارد که با توجه به عدم پرداخت اعتبارات ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: مسافران نوروزی برای تهیه بلیت تنها از طریق سایت ها و دفاتر خدمات مسافرتی معتبر اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی قم گفت: قم با وجود بارگاه کریمه اهل بیت(س) و آثار تاریخی و فرهنگی از جمله مسجد جامع و کاروانسرهای متعدد می تواند قطب گردشگری در کشور باشد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۱:۱۷    
معاون گردشگری البرز با بیان اینکه البرز با داشتن 3500 واحد تولیدی و صنعتی می تواند در زمینه گردشگری صنعتی عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: به همین منظور تعریف بسته هایی با مشارکت اتاق بازرگانی و دفاتر خدمات مسافرتی مد نظر قرار دارد که می تواند شروع خوبی در این زمینه باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۵    
دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی از تعلیق سفر گردشگران ایرانی به مصر به دلیل ناآرامی های خاورمیانه خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان از رونمایی از طرح دهکده گردشگری باغو در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی گلستان گفت: به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای جهاد تبیین تور آشناسازی یک روزه جمعی از فعالان گردشگری استان در حوزه های دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری استان با پروژه موزه میراث روستایی گلستان برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۸    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از برگزاری جلسه کمیته فنی بدوی رسیدگی به شکایات دفاتر خدمات مسافرتی استان مرکزی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری استان خوزستان و معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در راستای تعامل هرچه بیشتر طرفین، خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۷    
رئیس گروه معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از بررسی هفت پرونده در نهمین جلسه کمیسیون فنی بدوی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان در سال جاری خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سفیر عربستا در تهران گفت: ایران و عربستان دو کشور همسایه و برادر هستند که ظرفیت های فراوانی دارند و همین ظرفیت ها می تواند فرصتی برای رونق گردشگری بین دو کشور باشد و از طریق دفاتر خدمات مسافرتی آمادگی داریم گردشگری بین دو کشور را توسعه دهیم.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عبدالله بن سعود العنزی روز -شنبه 14 بهمن- در دیدار با سیدعزت الله ضرغامی که در دفتر وزیر میراث فرهنگی برگزار شد، اظهار داشت: ایران و عربستان دو کشور همسایه و برادر هستند که ظرفیت های فراوانی دارند و همین ظرفیت ها می تواند فرصتی برای رونق گردشگری بین دو کشور باشد و از طریق دفاتر خدمات مسافرتی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۱    
معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی از برگزاری جلسه آموزشی مالیات بر مشاغل و سامانه مالیاتی توسط متولیان مالیاتی استان آذربایجان شرقی با هماهنگی و برنامه ریزی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان آذربایجان شرقی خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۷    
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از بررسی سه پرونده در جلسه کمیته فنی بدوی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: تعداد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در این استان به 36 مورد رسید.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از بازدید و نظارت مشترک بر عملکرد آژانس های گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی این استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام ضمن اعلام اینکه ارائه هر گونه خدمات تور تنها از سوی دفاتر خدمات مسافرتی مجاز است، گفت: برگزاری تورهای گردشگری در استان منوط به آموزش و اخذ مجوز است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۸    
معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی از لغو مجوز یک دفتر و موافقت با تعلیق یک دفتر خدمات مسافرتی دیگر در جلسه کمیسیون فنی نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حرمت الله رفیعی، رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی کشور به ایران می گوید: هیچ آژانسی نتوانسته است در پیش فروش ناوگان ریلی کشور، بلیت قطار تهیه کند. از همان ابتدا با این پیام روبه رو شده اند؛ ظرفیت تکمیل است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۶    
دبیر و سخنگوی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی به تشریح عوامل کمبود بلیت هواپیما در خطوط پر تردد هوایی پرداخت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۰    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: دوره آموزشی ویزای شنگن ویژه مدیران دفاتر خدمات مسافرتی روز شنبه 23 دی ماه 1402 در بندرعباس برگزار شد.