چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۲۵Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدرسه ساز»

بسیج   ۸ ساعت پیش    
تفاهم نامه اهدای مصالح ساختمانی و آهن آلات به منظور ساخت واحدهای آموزشی بین بنیاد خیریه شهیدان تقی زاده و مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستانهای استان تهران به امضا رسید.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: دست کم 500 مدرسه در سایت های مسکن مهر توسط این دولت ساخته شده و همین تعداد مدرسه با کمک دولت، بخش خصوصی و خیرین مدرسه ساز در حال ساخت است تا ظرفیت سازی برای تعلیم و تربیت، با نگاهی متناسب با اقلیم هر منطقه در کشور انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: دست کم 500 مدرسه در سایت های مسکن مهر توسط این دولت ساخته شده و همین تعداد مدرسه با کمک دولت، بخش خصوصی و خیرین مدرسه ساز در حال ساخت است تا ظرفیت سازی برای تعلیم و تربیت، با نگاهی متناسب با اقلیم هر منطقه در کشور انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان البرز گفت: مجمع خیرین مدرسه ساز در نواحی چهارگانه آموزش و پرورش کرج با رویکرد مشارکت جویی راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی با اشاره به نقش بی بدیل مدرسه سازان در تامین فضاهای آموزشی اعلام کرد: خیران مدرسه ساز استان پارسال 208 میلیارد تومان برای نوسازی مدارس کمک مالی کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۶    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی با بیان اینکه تعهد خیران مدرسه ساز طی سال های اخیر، روند روبه افزایش داشته است، گفت: استان به لحاظ رشد تعهد خیران مدرسه ساز، جزو سه استان برتر کشور است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۲۱    
به همت خیر مدرسه ساز ، دانش اموزان روستایی مو ئینه منطقه دینور صاحب مدرسه شدند.
مدرسه روستای میمنت آباد قروه با کمک های خرد مردمی در طرح آجر به آجر و مشارکت خیر مدرسه ساز ساخته می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران( پانا) - پویش "به نام مادرم مدرسه ای می سازم" با حضورنعمت بنی آدم رئیس مجمع خیرین شهر تهران، محمدرضا قربانی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران، نادیا دواری مدیر منطقه، علیرضاغفاریان معاون پشتیبانی و جمعی از مسئولین، خیرین، مدیران و اعضای انجمن اولیا ومربیان مدارس برگزار شد. ...
نشست هم اندیشی و هماهنگی به منظور بازسازی و تعمیرات مدارس آسیب دیده در حادثه زلزله سی سخت با حضور مهراله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس و ناصرقفلی رئیس جامعه خیّرین مدرسه ساز کشور برگزار شد.
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: خیران مدرسه ساز نقش مهمی در توسعه علمی کشور دارند و این جایگاه ارزنده باید در لایه های مختلف جامعه برجسته سازی شود.
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان کرمانشاه با حضور سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، یزدان پناه مدیرکل آموزش و پرورش، نظری مدیرکل نوسازی مدارس و افتخاری رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و جمعی از خیرین نیک اندیش در محل سال شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان زنجان گفت: تعهدات خیرین استان در امر مدرسه سازی در سال 95، 55 میلیارد ریال و این رقم در سال جاری 190 میلیارد بود که از این میزان 110 میلیارد ریال تحقق یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
بیست ودومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور وبا حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان ، دکتر سید فخرالدین هاشمی مدیر کل نوسازی مدارس هرمزگان ، دکتر ناصر فتحی مدیر کل دفتر نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور و سید عبدالله هاشمی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز هرمزگان برگزار شد .
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۱۳    
به گزارش روابط عمومی همزمان با سراسر کشور، بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز با حضور زارع استاندارگیلان، اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،تفاهم نامه همکاری، آموزش پرورش و مجمع خیرین مدرسه ساز به منظور ساخت دو مدرسه در بافت فرسوده با حضور شهردار منطقه 15 امضا شد. ...
بیست و دومین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز و رونمایی از دو کتاب زندگینامه خیرین استان با حضور استاندار مازندران، مدیرکل نوسازی مدارس و خیرین مدرسه ساز مازندران، همزمان در سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس در سالن اجتماعات استانداری مازندران برگزار شد.
استاندار گیلان با بیان اینکه خیران مدرسه ساز علاوه بر عرصه آموزش و علم آموزی، در عرصه فرهنگ نیز گام هایی اعتمادآفرین برداشته اند، گفت: طی سال جاری؛ گیلان در پویش مردمی ساخت فضاهای آموزشی دارای رتبه دوم کشوری است.
استاندار گلستان در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز گفت: 24 درصد کلاس های درس را در گلستان خیرین ساخته اند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان قزوین در این مراسم گفت: خیرین مدرساز بازوان توانمند آموزش و پرورش در توسعه و تجهیز مدارس هستند. عسگرعلی جوانبخت با اشاره به اینکه هر ساله مراسم تجلیل از خیران در دستور کار قرار دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۴    
شیراز- ایرنا- دو برابر شدن مشارکت خیرین مدرسه ساز استان فارس طی سه سال گذشته، برنامه ریزی برای ایجاد خط انتقال جدید مواد پتروشیمی از عسلویه به شیراز و جولان کرونا در برخی مناطق جنوبی استان، از اخبار برگزیده فارس در هفته گذشته بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۴    
ایسنا/اردبیل بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اردبیل با تجلیل و تکریم از خیرین و فعالان حوزه مدرسه سازی در اردبیل برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۱    
نقش خیرین مدرسه ساز در سیستان و بلوچستان ، بر هیچکس پوشیده نیست، نیک اندیشانی که آستین همت را برای آینده خوب آینده سازان بالا زده اند.
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز همزمان با سراسر کشور در استان خراسان جنوبی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- ابتلای 12 نفر به کرونای جهش یافته، انتصاب رییس و اعضای کمیته های ستاد انتخابات ، بهره برداری از چند طرح بزرگ آبرسانی، کشف 229 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در بندر شهید رجایی و برگزاری مراسم تجلیل از خیران مدرسه ساز از جمله مهمترین اخبار هرمزگان در هفته گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- آغاز توزیع 800 هزار اصله نهال مثمر، ایجاد یک هرار و798 اشتغال در بخش صنعت، تحقق 80 درصد تعهد خیرین مدرسه ساز و بهره برداری طرح آبرسانی به 12 روستای چهارمحال و بختیاری از مهمترین رویدادهای استان در هفته گذشته بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۵    
حاج اکبر ابراهیمی از نوجوانی وارد کار های صنعتی شد و با ورود به دهه 30 راه اندازی یکی از مجموعه های مهم تولید لوازم خانگی در کشور یعنی شرکت پاکشوما را پایه گذاری کرد ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - استان های گیلان، یزد، خوزستان و کرمان در ارتباط تصویری با سالن حجاب محل برگزاری بیست و دومین دوره جشنواره خیّرین مدرسه ساز کشور گزارشی از مشارکت خیّرین را در ساخت و توسعه فضاهای اموزشی طی یک سال گذشته ارائه دادند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی خبر داد سرانه فضای آموزشی در این استان چهار متر مربع است، در حالیکه سرانه این فضا در کشور 8.5 متر مربع است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۹    
گروه استان ها_ سرانه آموزشی آذربایجان غربی به ازای هر دانش آموز چهار مترمربع بوده در حالی که سرانه کشوری به ازای هر دانش آموز 8.5 متر است و همین موضوع دولت و خیران مدرسه ساز را مجاب به توجه بیش از پیش به این حوزه در استان می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: سه هزار و 48 کلاس درس با کمک خیران هرمزگان با هزینه 3هزارو 500میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید ساخته شده است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از خبر گزاری ایرنا فریدون همتی گفت ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: خیرین مدرسه ساز یکی از قدیمی ترین تشکل های خیریه در کشور هستند که با گذشت حدود سه دهه از تاسیس آن، گام های بزرگی در نوسازی و توسعه فضاهای آموزشی داشته اند.
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
این جشنواره که با حضور ویدئو کنفرانسی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و همچنین محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان عالی در استانداری خراسان رضوی برگزار شد، همزمان به صورت ویدئو کنفرانس در یاسوج نیز برقرار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز به صورت مجازی برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای امروز، توسعه علمی زیرساخت توسعه پایدار هر کشور است توسعه ای که تضمین کننده سربلندی، اقتدار، عزت، رفاه و سعادت هر جامعه است، برای رسیدن به آن فرزندان هر کشور باید در محیط های علمی مناسب و مدارس مجهز و پیشرفته رشد و تحصیل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در بیست و دومین جشنواره سراسری خیرین مدرسه ساز بر ضرورت توجه به سرانه آموزشی 4 استان تهران، البرز، آذربایجان غربی و سیستان و بلوچستان تاکید شد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز با تقدیر از خیرین مدرسه ساز از جمله بانک اقتصادنوین برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور و با حضور ویدئوکنفرانسی معاون اول رئیس جمهوری، از 16 نفر از خیرین مدرسه ساز استان اردبیل تجلیل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری در آیین تجلیل از خیرین مدرسه ساز کشور گفت: یزدی ها از جمله مردمان خیری در عرصه های مختلف خصوصا تامین فضاهای آموزشی هستند، البته هرکس نسبت به وضعیت مالی خود در این امر مهم و خیر گام بر می دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت:با کمک خیرین مدرسه ساز سرانه فضای آموزشی خراسان شمالی از میانگین کشوری پیشی گرفت.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
محمدباقر نوبخت با حضور در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور: ▫️ از خیرین مدرسه ساز باید قدردان باشم زیرا سازمان برنامه و بودجه و دولت را برای تحرک و پیشرفت در راستای مدرسه سازی به یک موتور جت وصل کردند. ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: 200کلاس درس با مشارکت خیرین مدرسه ساز در سال1400 تحویل دده می شود که درسال جاری تعهد مجمع خیرین مدرسه ساز 100کلاس درس بوده است. ...
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: طی امسال کار احداث 780 کلاس درس در این استان در دستور کار قرار گرفته است . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، امیر غفوری نژاد امروز سه شنبه در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز لرستان به صورت ویدئو کنفرانس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در جشنواره ملی خیرین مدرسه ساز که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد ، از 19 نیکوکار فعال در زمینه مدرسه سازی در استان سمنان تجلیل شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: در 20 سال عمر آغاز بکار جامعه خیرین مدرسه ساز کشور تا کنون 130 هزار کلاس توسط خیرین و یا با مشارکت دولت و خیرین ساخته شده است که 30 درصد تمام مدارس کشور را شامل می شود و در 4 سال گذشته ، سهم خیرین در ساخت مدارس 50 درصد بوده است.
اقتصاد آنلاین / نود فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات سیار ایران در بیست ودومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و در جمع مسئولان کشوری مورد تقدیر قرار گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
27کتاب زندگی نامه خیّرین مدرسه ساز در بیست و دومین جشنواره خیّرین مدرسه ساز با حضور اسحاق جهانگیری رونمایی شد.
برترین ها / جامع نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
بیست ودومین جشنوارۀ خیرین مدرسه ساز، از ایرانسل برای کمک به امر مقدس مدرسه سازی، تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این دوره از جشنواره، عصر سه شنبه 5 اسفند ماه 1399 با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، دکتر علی ربیعی سخنگوی دولت، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
توئیت- در این آیین که با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه، علی ربیعی، سخنگوی دولت و معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد ...
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور بانک ملی ایران به پاس خدمات ارزنده و ارزشمند به جهت مشارکت در احداث و ساخت مدرسه در سراسر کشور، با اهدای لوح تقدیر شد.