یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۲۹Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاس درس»

شبستان   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش فاروج گفت: مدارس از روز شنبه سوم مهرماه بازگشایی شده و کلاس درس با جمعیت کمتر از 15 نفر تمامی مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری فاروج حضوری برگزار می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مریوان گفت: یک هزار و 635 کلاس در این شهرستان برای سال تحصیلی جدید تعمیر و آماده سازی شد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازگشایی مدارس در استان کردستان روی ماه مهر را بار دیگر برای دانش آموزان نمایان ساخت و بوی ماه مهر و مهربانی با حضور دانش آموزان در کلاس درس تجلی یافت.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۴    
مهدی امامقلی امروز او باید در مقطع تحصیلی بالاتری به کلاس درس می رفت اما خود آموزگار مکتب ایثار و فداکاری شد. علی لندی پسر 15 ساله ای که دو خانم همسایه را از مهلکه آتش نجات داد و با سوختگی 90 درصد راهی بیمارستان شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اولین روز از بازگشایی مدارس و مصادف با هفته دفاع مقدس، آیین زنگ ایثار و مقاومت در مدارس ابرکوه و به صورت نمادین در آموزشگاه دین و دانش با حضور مسئولین ارشد شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۱    
کرمانشاه - ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شهرستان جوانرود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید گفت: امسال 17 هزار دانش آموز در پایه های مختلف تحصیلی در 150 مدرسه این شهرستان تحصیل خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: یکهزار و 480 کلاس درس طی چهار سال اخیر به فضای آموزشی این استان اضافه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - فرماندار شوش گفت: 6 هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی و پیش دبستانی در شهرستان شوش با نواختن زنگ مهر راهی کلاس درس شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وقتی پای بچه ها از مدرسه کوتاه شد، معلمان پای کار ایستادند تا درس و مدرسه تعطیل نشود. یکی یخچال خانه اش را تخته سیاه کرد و دیگری خانه اش را کلاس درس کرد، روایت های بسیاری از عشق و ایثار معلمان در این دو سال تجربه کردیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی در آیین نواخته شدن زنگ مهر ومقاومت گفت: بیش از 180 هزار دانش آموز خراسان شمالی روز شنبه طی آیینی با حضور مسوولان استانی و 2 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مدرسه حضرت رسول اکرم (ص) شهر بجنورد آغاز کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشورمراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولین استانی در لرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- همزمان با آغازسال تحصیلی جدید و هفته گرامیداشت دفاع مقدس برای دانش آموزان آموزش و پرورش ناحیه چهارکرج کلاس درس آموزی از شهدا برپا شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امروز میزبان قریب به 900 هزار دانش آموز در استان اصفهان هستیم و از امروز بیش از 37 هزار کلاس درس در استان اصفهان بازگشایی و به صورت مجازی فرایند آموزش را در شبکه شاد خواهند داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بافت - معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در سراسر استان کرمان 2 هزار و 800 کلاس درس با جمعیت کمتر از 15 نفر به صورت حضوری بازگشایی شد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خادمی با بیان اینکه 1480 کلاس درس در لرستان نوسازی شد، گفت: ترغیب و تشویق دانش آموزان به سمت رشته های مهارتی ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۳    
گروه استان ها- با آغاز فصل تعلیم و تربیت، آموزش 244 هزار دانش آموز بوشهری در 10 هزار کلاس درس با رعایت شیوه نامه بهداشتی به صورت حضوری، بستر فضای مجازی و ترکیبی آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش باشت گفت: آموزش حضوری در 100 کلاس درس با جمعیت کمتر از 15 نفر در این شهرستان آغاز شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: کلاس های درس 244 هزار دانش آموز بوشهری در سال تحصیلی 1400- 1401 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بصورت حضوری و در فضای مجازی آغاز شد. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد با آیین بازگشایی مدارس در دهدشت، امروز 10 هزار دانش آموز دهدشتی در کلاس درس حاضر شدند.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور طی یادداشتی در روزنامه جام جم از افتتاح 10 هزار کلاس درس جدید همزمان با آغاز سال تحصیلی 1400 خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1401-1400، آغاز بهار تعلیم و تربیت را تجلی تلاش شوق انگیز فتح قله های دانش و کرامت انسانی برشمرد که تلاقی آن با هفته دفاع مقدس یادآور شکوه و بالندگی ایران اسلامی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - ناظر و مشاور وزارت آموزش و پرورش گفت: مدرسه و کلاس درس مکانی ست که با همراهی و معلمان ایران فردا در آن ساخته می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرعامل بنیاد مهدویت فارس در خصوص آثار و برکات حضور در کلاس درس گفت: استاد در کلاس درس، هم تهذیب، هم آموزش و هم پژوهش را به شاگردان خود تعلیم می دهد، و گاهی تذکر یک استاد مسیر موفقیت یک طلبه را بسیار کوتاه تر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۹    
کرمان - ایرنا - مهر همان مهر است و مدرسه هم همان، اما حس و حال شروع کلاس درس متفاوت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۷    
سال تحصیلی جدید با حضور 10 هزار دانش آموز متوسطه اول و دوم در کلاس درس امروز آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۶    
با به صدا درآمدن زنگ دانش ، پای برخی از دانش آموزان پس از نوزده ماه دوباره به مدارس باز می شود .
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش البرز روز پنجشنبه درحاشیه آیین جشن شکوفه های دبستان شهید علی زنگنه درکرج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس بویژه شهیدان معلم و دانش آموز به ایرنا گفت ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۶    
با تسریع روند واکسیناسیون، احتمال بازگشایی کامل مدارس وجود دارد، اما تاکنون حضور برخی از دانش اموزان سر کلاس درس قطعی شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، امروز به مناسبت شروع سال تحصیلی 24 هزار و 272 دانش آموز پایه اول ابتدایی در حدود 640 کلاس درس مستقل و 940 کلاس غیرمستقل در مناطق مختلف استان اردبیل با حضور در کلاس درس سال تحصیلی 1401 – 1400 را به طور رسمی آغاز کردند. مدیرکل آموزش و پرورش [...]
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ثبت احوال استان شمار واجدان شرایط برای ورود به کلاس اول در سال تحصیلی جاری را 19 هزار و 586 نفر اعلام کرده است اما اکنون 20 هزار و 433 نفر کلاس اولی در مدارس استان ثبت نام کردند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور؛ آئین نمادین جشن شکوفه ها در استان مرکزی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش این استان و اعضای ستاد پروژه مهر در دبستان دین و دانش اراک برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان صبح امروز با نواخته شدن زنگ شکوفه ها بیش از 21 هزار دانش آموز کلاس اولی استان زنجان به صورت حضوری و مجازی به کلاس درس رفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معلم پای به همان کلاس می گذارد اما اشک امانش نمی دهد و به جای آن جوان خوش قامت دیروز پیرمردی عصازنان وارد کلاس می شود. رد پای زمان بر چهره های معلم و دانش آموزانش چه ها که نکرده است. مثل همان روزها دفتر حضور و غیاب را می گشاید تا زمان به عقب برگردد و روزها هی ورق بخورد تا به سال 1351 برسیم.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرج نقی پور در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و از خود گذشتگی های شهدای دانش آموز دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: نوجوانان، جوانان و دانش آموزان اکثریت اقشار حاضر در جبهه های حق علیه باطل را تشکیل می دادند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان عنوان کرد با وجود گستردگی و پراکندگی جغرافیایی استان سیستان و بلوچستان، به لطف تلاش و درایت مجموعه همکاران ساعی و خوش فکر در جای جای استان آمادگی آغاز سال تحصیلی وجود دارد. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 35 هزار دانش آموز کلاس اولی امروز به 700 کلاس درس در استان می روند. کلاس اولی ها برای نخستین بار به صورت کاملاً متفاوت جشن شکوفه ها را برگزار می کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ساری- 47 هزار دانش آموز پیش دبستانی و پایه اولی مازندران با رعایت شیوه نامه های بهداشتی روانه کلاس درس و مدرسه شدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در برنامه زنده "گفت و گوی ویژه" سیمای مرکز کرمان گفت: آموزش حضوری و مجازی بیش از 660 هزار دانش آموز در 7 هزار و 898 مدرسه از سوم مهر 1400 آغاز می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی گفت: 45 هزار مدرسه ما جمعیت زیر 75 نفر و 100 هزار کلاس درس کمتر از 15 نفر جمعیت دارند که آموزش حضوری به تدریج از این مدارس آغاز می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
آموزش مجازی و آنلاین هیچ گاه نمی تواند جای حضور دانش آموزان در کلاس درس و تدریس حضوری را بگیرد و ضعف تعاملی دانش آموز و معلم از معایب بزرگ این نوع آموزش است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه از اضافه شدن 114 کلاس درس جدید به مجموعه کلاس های درس مدارس کرمانشاه با آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون مقطع ابتدایی آموزش و پرورش کاشمر گفت: به خاطر بازنشستگی نیروها جمعیت نیروی انسانی کاشمر به خصوص در مقطع ابتدایی بسیار کاهش یافته و این موجب شده فقط در مقطع ابتدایی 200 کلاس خالی داشته باشیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری مدیرکل آموزش وپرورش استان یزد، روز سه شنبه30 شهریور و در آستانه بازگشایی مدارس به صورت برخط (آنلاین) ، با حضور اصحاب رسانه،خبرنگاران خبرگزاری ها،رسانه های خبری،سایت ها،کانال ها،روزنامه و هفته نامه های استان برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - کرونا در 2 سال اخیر خانه ها را به کلاس درس دانش آموزان تبدیل کرد، اگرچه با این رویکرد فرایند آموزش متوقف نشد اما بیش از گذشته خانواده ها را با مسائل آموزشی فرزندان درگیر کرد و کیفیت آموزش را نیز به شدت تحت تاثیر قرار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه از حضور بیش از 20 هزار نفر دانشآموز در سه مقطع ابتدایی، متوسطه و فنی و کاردانش در 900 کلاس درس در سال تحصیلی جدید خبرداد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خانواده ها به هیچ عنوان به جای دانش آموزان در کلاس های درس مجازی حاضری نزنند و به جای آنها در کلاس درس حاضر نشوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۸    
آموزش مجازی چیست؟ در روزهای اولیه آموزش مجازی ، برخی از مردم نگران بودند که آوردن رایانه به کلاس درس عنصر انسانی را که بسیاری از زبان آموزان از آن بهره می برند حذف می کند، اما فناوری پیشرفت کرده است و تلفن های هوشمند و تبلت ها هم اکنون در کلاس درس مورد استقبال گسترده قرار گرفته اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فاضلی گفت: سال تحصیلی جدید با حضور 38 هزار و 582 دانش آموز شادگانی آغاز می شود.
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزار و 100 کلاس درس در قالب 500 مدرسه با زیربنای 124 هزار مترمربع در استان با مشارکت خیران ساخته شده است.