شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۲:۰۸Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کلاس درس»

بسیج   ۱ ساعت پیش    
خیرین مدرسه ساز از آغاز فعالیت خود تاکنون 900 مدرسه در قالب سه هزار و 545 کلاس درس در استان لرستان ساخته اند.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی جهت افتتاح چهار باب مدرسه با 12 کلاس درس در شهر نورآباد و بخش کاکاوند شهرستان دلفان وارد شهر نورآباد شد.
هاژه   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک ربات اجتماعی که به تازگی ابداع شده است، در کمک به حفظ تمرکز حواس کودکان مبتلا به ناتوانی های یادگیری در انجام تکالیف درسی موفقیت آمیز بوده است. به گزارش تارنمای اخبار نوروساینس نیوز ...
در بازدید نوروزی حمیدرضا خان محمدی از استان آذربایجان شرقی در خصوص تکمیل پروژه های نیمه تمام خیری تاکید شد .
برترین ها / آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت علوم گفت: برگزاری کلاس های دانشگاه ها از 14 فروردین به صورت حضوری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از اسکان 12 هزار و 660 فرهنگی در 500 کلاس درس در طرح نوروزی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۰    
حسینی با اشاره به وجود مدارس سنگی ناایمن در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: هم اکنون 766مدرسه نا ایمن با 1830 کلاس درس و 230 مدرسه فاقد سرویس بهداشتی، 260 مدرسه فاقد دیوارکشی و حصارکشی، 70 مدرسه نیازمند تعمیرات و 300 مدرسه نیازمند انشعاب در این استان وجود دارد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، سیاست های و رویکرد این سازمان در سال 1402 را تشریح کرد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، رضا عزتی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 1600 کلاس درس در سراسر لرستان پذیرای مسافران نوروزی هستند. وی خاطرنشان کرد: روز گذشته 1703 خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان اقامت داشتند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اعضای ستاد خدمات سفر شهرستان به همراه بازرسان کشیک نوروزی از مراکز اسکان آموزش و پرورش بازدید کردند، ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش فیروزکوه از 1 فروردین تا 14 فروردین در قالب 11 سوئیت درجه الف، 8 کلاس درس و 3 مدرسه بعنوان اسکان اضطراری پذیرای مسافران نوروزی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: عملیات اجرایی ساخت چهار کلاس درس در مدرسه حضرت یاسر در روستای ثدین 2 شهرستان باوی آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بوشهر (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان 121 هزار نفر در 9 روز نخست فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش در مدارس استان بوشهر خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گناوه (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت مدارس این شهرستان ظرفیت حدود 8 هزار مسافر نوروزی را برای پذیرش دارند که همگی آنها پر شدند. ضرغام مردانی اظهار کرد ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد اسکان نوروزی استان خوزستان گفت: از ابتدای آغاز سفرهای نوروزی 83 هزار و 484 نفر در قالب 19 هزار و 84 خانواده در مدارس استان اسکان یافتند. مسعود حمیدی نژاد بیان کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پذیرش یک میلیون و 211 هزار و 229 نفر مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: میزان پذیرش تاکنون به یک میلیون و 732 هزار و 537 نفر - روز رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۱    
سرپرست آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز از اسکان 8 هزار و 811 مهمان نوروزی در حدود 300 کلاس درس تجهیز شده این ناحیه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۳۶    
730 هزار دانش آموز افغانستانی با سرانه 23 هزار کلاس درس در ایران تحصیل می کنند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
آندرانیک تیموریان در تمرین روز گذشته تیم ملی نکات جالب توجهی را به هافبک های دفاعی ایران گوشزد کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به برنامه های این سازمان برای تامین فضای آموزشی گفت: این سازمان با رویکرد جهادی جوانان نخبه ظرفیت این را دارد که سالیانه 30 هزار کلاس درس تحویل نظام تعلیم و تربیت بدهد.
حمیدرضا خان محمدی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با حضور در ویژه برنامه نوروزی صف اول شبکه خبر، گزارشی از عملکرد سازمان در سال 1401 و برنامه های در پیش روی سازمان نوسازی مدارس کشور ارائه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۱۵    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: 49 هزار کلاس درس در کشور همچنان نیاز به استاندارد سازی دارند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کلاس آموزشی توجیهی دروازه بانان تیم ملی فوتبال ایران به تدریس آنلاین جیانلوکا اسپینلی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمسار از آماده سازی 211 کلاس درس در این شهرستان برای میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۷    
خدیوجم مدتی رایزن فرهنگی ایران در افغانستان بود. گویا به دلیل اختلافی که با مهرداد پهلبد، وزیر فرهنگ پیدا کرد، از این کار کناره گرفت. جمال خدیو درباره این موضوع به بحث بودجه رایزنی اشاره کرده است که گویا پهلبد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پذیرش 960 هزار و 161 مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: میزان پذیرش تاکنون به یک میلیون و 411 هزار و 664 نفر - روز رسیده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با خروجی علمی قوی، میزان اثربخشی بسته های زبان آموزی مشخص خواهد شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
قم- مدیرکل آموزش و پرورش استان قم از اسکان 55 هزار نفر از زائران نوروزی در مدارس قم خبر داد و گفت: سه هزار کلاس درس برای اسکان نوروزی تجهیز و آماده سازی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در خصوص اسکان مسافران در مدارس استان، گفت: تاکنون تعداد مدارسی که برای پذیرش مسافران نوروزی در استان درنظر گرفته شده 211 مدرسه است که از این تعداد یکهزارو 507 کلاس درس درجه بندی "الف و ب" آماده شده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
توفیق محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: 19 مدرسه برخوردار با تعداد 200 کلاس درس در قالب سه گروه و مرکز رفاهی فرهنگیان با ظرفیت 70 تخت آماده اسکان مهمانان فرهنگی و مسافرین نوروزی در این شهرستان هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرگفت:300 مدرسه و 2 هزار کلاس درس برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده کرده ایم و 200 مدرسه دیگر را هم به عنوان پشتیبان در شرایط اضطرار و افزایش حجم مسافر در نظر گرفته ایم.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استان خراسان شمالی از استان هایی است که با دارا بودن هشت شهرستان در مسیر جاده آسیایی قراردارد و سالانه سالانه میلیون ها مسافر و زائر از این استان عبور می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
آمل- فرماندار ویژ آمل گفت: برای اسکان فرهنگی 15 مدرسه با 45 کلاس درس و دو مرکز آموزشی با ظرفیت 800 نفر در شهرستان خدمات رسانی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهران از تجهیز 7 باب مدرسه و 60 کلاس درس برای پذیرایی از مسافران نوروزی در مهران خبر داد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان ، عادل خالقی ظهر امروز دوم فروردین اظهار کرد: در ایام نوروز 1402 در مراکز اقامتی آموزشی و رفاهی وابسته به آموزش و پرورش، روزانه ظرفیت اسکان 7005 نفر مسافر وجود دارد. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه اراک گفت: راهیان نور کلاس زندگی و یادآوری خاطرات دوران دفاع مقدس است. این سفر یک کلاس درس عَملی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش از پذیرش 379 هزار و 499 مسافر نوروزی برای حضور در مراکز اسکان آموزش و پرورش خبر داد و گفت: علاوه بر مراکز رفاهی، اردوگاه ها و پردیس های دانشگاه فرهنگیان ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: برای ایام نوروز امسال، 920 کلاس درس خراسان شمالی برای اسکان مسافران نورزی مهیا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: ستاد اسکان فرهنگیان در استان، 513 کلاس را آماده پذیرش مهمانان فرهنگی نوروزی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: ستاد اسکان فرهنگیان در استان، 513 کلاس را آماده پذیرش مهمانان فرهنگی نوروزی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۹    
مدیرکل آموزش و پرورش استان از آماده سازی 56 مدرسه با 353 کلاس درس برای اسکان فرهنگیان در تعطیلات نوروزی خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار قم در حاشیه بازدید از مراکز اسکان نوروزی، از آمادگی 300 مدرسه و 3000 کلاس درس برای اسکان زائرین در قم خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۴    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: 926 کلاس درس در استان به اسکان مسافران نوروزی اختصاص دارد که این ظرفیت در هم سنجی با سال گذشته 40 درصد افزایش نشان می دهد.
آیین آغاز احداث 50 مدرسه توسط بنیاد خیریه نصری با حضور وزیر آموزش و پرورش، معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، استاندار البرز و رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی از تشکیل 9 کمیته ستاد خدمات سفرهای نوروزی در شهرستان خبر داد و گفت: 80 کلاس درس برای اسکان مسافرین نوروزی در سطح شهرستان پیش بینی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد_ مدیرکل میراث فرهنگی خراسان شمالی از تجهیز 144 مدرسه با 920 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در خراسان شمالی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۸    
شیراز (پانا) - به گفته مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز، ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان ناحیه یک شیراز واقع در سه راه بهار،اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شیراز آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: 242 کلاس درس در سطح شاهین شهر و میمه آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
7226 مدرسه با 57065 کلاس میزبان فرهنگیان است که در صورت شرایط خاص تعداد مدارس و کلاس درس اضافه می گردد. تیتربرتر، ستاد اسکان نوروزی 1402 فرهنگیان امسال هم قرار است میزبان فرهنگیانی باشد که در ایام عید به همراه خانواده تصمیم به سفر و ایرانگردی گرفته اند. ...