پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۸:۱۷Sep 2020 24

هرمزبان (hormozban.ir)

 
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۳    
هرمزبان – مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه توکهور و هشت بندی در دبیرستان شبانه روزی ابوریحان هشت بندی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: امروز خوشبختانه هیچ شرکت صوری در کیش حضور ندارد که هدفش فرار مالیاتی باشد و اصلا امکان ثبت شرکت صوری وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۷    
امام جمعه توکهور و هشت بندی در خطبه های امروز نماز جمعه گفت: عادی سازی روابط با رژیم منفور و جعلی صهیونیستی خیانت به امت اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: نیروهای ارزیاب این جمعیت برای بررسی خسارت های احتمالی به محل وقوع زمین لزره در شهرستان بستک اعزام شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان از آغاز ثبت نام متقاضیان مشاغل خانگی در “طرح ملی توسعه مشاغل خانگی” در این استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – فرماندار قشم گفت: طرح های سفیران سلامت و هر خانه یک پایگاه سلامت با هدف پیشگیری بیشتر از بیماری کرونا در قشم اجرا و همه مردم شامل این طرح می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرعامل آبفای هرمزگان گفت: امسال فاز 1 طرح فاضلاب میناب افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
هرمزبان – ستاد برگزاری مصاحبه دوره دکتری مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای نحوه و چگونگی انجام مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال 99 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
هرمزبان – رییس مرکز اقیانوس شناسی بندرعباس گفت: مرجان های خلیج فارس به دلایل مختلف از جمله آلایندگی، گرمایش زمین و عوامل انسانی در خطر نابودی قرار دارند و براساس برخی برآوردها تا 90 درصد این مرجان ها ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیریک از برگزاری 25 برنامه شاخص هفته دفاع مقدس در شهرستان سیریک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
هرمزبان – وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات گفت: با هدف برقراری زیرساخت های عدالت آموزشی، اجرای 120 سایت جدید نسل سوم و چهارم و 220 کیلومتر فیبر نوری در استان هرمزگان مصوب شده و در دستور کار قرار گرفته ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
هرمزبان – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از توقف مزایده فروش کارخانه کنسرو تن ماهی بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – امام جمعه توکهور و هشت بندی در خطبه های نماز جمعه امروز گفت: چهره نورانی نبی مکرم اسلام (ص) با اهانت مدعیان آزادی بیان مخدوش نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان – تنش های فزاینده آمریکا و چین دارای پیامدهای گسترده ای در سراسر نظام بین الملل است. این رقابت نه تنها برای قدرتهای غربی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از بارگذاری نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون ورودی مدارس سمپاد روی سامانه این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان – نرخ جدید کرایه های ناوگان حمل ونقل عمومی توسط شورای ترافیک جزیره کیش اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان روز پنجشنبه باصدور بیانیه ای توهین به ساخت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – یادداشت – فرهان ببری اجیرلو* – زنگ مدارس در کشور از 15 این ماه(شهریور) به صدا درآمد. زنگی که با چاشنی کرونا همراه است و شکل و شرایط خاصی را در مدارس کشور به همراه آورده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان – نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: هیچ دین و کتاب آسمانی اجازه توهین و جسارت به ادیان و انبیاء الهی را نمی دهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
هرمزبان – وزیر آموزش و پرورش گفت: با دستور رئیس جمهوری استفاده از شبکه شاد برای عموم دانش آموزان رایگان شده و هماهنگی ها با وزارت ارتباطات در این زمینه صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
هرمزبان – رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: معادن هرمزگان ظرفیت خوبی برای صادرات و ارز آوری برای کشور دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از تامین خودروهای جدید به جای خودروهای فرسوده شبکه حمل و نقل عمومی فعلی کیش با استفاده از ارزهای مجازی خبر داد و افزود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
هرمزبان – هدف از برگزاری اولین جشنواره فرهنگی و هنری علمدار، گسترش و تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت ، معرفی اسوه ایثار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هرمزبان – به منظور رفع چالش شمارش لارو میگوها به صورت اتوماتیکی و با دقت بالا گروهی از محققان یکی از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه هرمزگان دستگاهی را برای شمارش لارو میگوها بر اساس تقاضای بخش صنعت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – استاندار هرمزگان گفت: هرمزگان با استقبال خوب سرمایه گذاران مواجه است و فعالیت های سرمایه گذاری در این استان در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۷    
هرمزبان – امام جمعه توکهور و هشت بندی گفت: بهترین عبادت برای مسئولین در جمهوری اسلامی پس از انجام واجبات، خدمت به مردم و گره گشایی از کار آنان است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش از پرداخت پنج هزار و 400 میلیارد تومان پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال 98 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۶۱ سایت دیگر  
هرمزبان – رئیس کل بانک مرکزی، گفت:در نشست امروز با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مقرر شد فرصت استفاده از قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی برای تولید کنندگان حقیقی و حقوقی مجدداً تمدید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
هرمزبان – نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت با طرح مسائل انحرافی مثل پیش فروش نفت زمینه هایی را برای کاهش قیمت سهام ایجاد کرد و شاهد هستیم که رنج دیگری به رنج های مردم ایجاد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تاسیس شهر لجستیکی خلیج فارس در بزرگ ترین بندر تجاری ایران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
هرمزبان – یک هوش مصنوعی برای گاردین یادداشتی نوشته است تا مردم را قانع کند که خطری برای آن ها ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – نرم افزار Wallpapers HD Backgrounds 7Fon 5.0.62 یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه والپیپر برای دستگاه های اندرویدی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هرمزبان – ارتش لبنان از کشف 4.35 تن نیترات آمونیوم جدید در نزدیکی ورودی بندر بیروت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هرمزبان – سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز (13 شهریور) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 1994 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 1063 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: وزیر باید بداند که جان دانش آموزان معصوم در دست وزارتخانه وی امانت است و نمی شود با آزمون و خطا و تصمیمات نسنجیده هرگونه که میخواهند با آن بازی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
هرمزبان – در هر پایه ای که هستید اگر در منطقه سفید از نظر کرونا قرار دارید، شنبه باید به مدرسه بروید اگر در منطقه زرد و قرمز از نظر کرونا قرار دارید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – مدارس امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا از 15شهریورماه و 2 هفته زودتر از هر سال تحصیلی آغاز می شود و این درحالیست که همه نگاه های مسوولان آموزش وپرورش ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
هرمزبان – با دانلود Sleep as Android 20200901 به یک برنامه مدیریت خواب و آلارم عالی دست پیدا کنید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
هرمزبان – جلسه شورای معاونین سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هرمزبان – رییس کل دادگستری استان هرمزگان از دستگیری دو نفر از شکارچیان غیرمجاز در رابطه با حادثه به شهادت رساندن یکی از محیط بانان بندرلنگه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هرمزبان – محموله بویلر فوق سنگین 405 تنی ساخته شده توسط مهندسان داخلی از بندرشهید رجایی به منظور انتقال به بندر دیر استان بوشهر بارگیری شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان – رئیس مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس گفت: خیرین نذورات خود را نذر شفا و درمان بیماران بی بضاعت کووید 19کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۷    
هرمزبان – فرماندار ابوموسی در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: توفیق خدمت به خلق خدا یک نعمت الهی و فرصت ارزنده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – فرماندار ابوموسی گفت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و مشکلات مردم را به مسئولین و خدمات مسئولین را به مردم انعکاس می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۷    
فرماندار شهرستان ابوموسی در نشست خبری با اهالی رسانه به تشریح خدمات و دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این شهرستان پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
هرمزبان – امیر خوراکیان معاون فرهنگی مرکز ملی فضای مجازی گفت: حجم بازار کتاب دیجیتال با رشد حدود 3 برابری از حدود رقم 20 میلیارد تومان در سال 97 به حدود 60 میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۵۰ سایت دیگر  
هرمزبان – رئیس رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: تعطیلات هفته آینده فرصتی استثنایی برای کنترل اپیدمی کرونا در تهران است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: برای جبران خسارات وارده به بخش گردشگری و بخصوص صنایع دستی جزیره قشم در اثر شیوع ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان گفت: برای تامین ماسک مورد نیاز هیات های مذهبی در ایام عزاداری دهه محرم مشکلی نداریم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیر بنادر و دریانوردی شهیدباهنر گفت: استان هرمزگان باعث شده تا با در دست گرفتن بخش عظیمی ازبازارهای حوزه خلیج فارس شاهد رونق صادرات کالاهای یخچالی به کشورهای حوزه خلیج فارس باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
هرمزبان – وزیر علوم در خصوص شرایط حذف کنکور گفت: برای حذف کنکور در سه سال گذشته، بحثمان در شوراهای مختلف و جلسات رسمی این بود که دانشگاه ها برای انتخاب دانشجویان خود نیاز به شاخص های استاندارد دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
هرمزبان – دبیر ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب گفت: هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب و انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران با رویکرد فضای مجازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
هرمزبان – مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزش دانش آموزی (شاد) گفت: برای ارتقای سطح کیفیت آموزش مجازی 24 ساعت آموزش ضمن خدمت کار در فضای مجازی برای معلمان پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از 2245 ابتلا و 133 فوتی جدید کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
هرمزبان – رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کیش از راه اندازی سه رشته تکنسین آسانسور و پله برقی، اطفای حریق و طراحی لباس با همکاری سازمان منطقه آزاد در این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان از افتتاح و بهره برداری 17 پروژه آبرسانی همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۷۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه سوالات آژانس بین المللی انرژی اتمی باید مبتنی بر مبانی، مدارک و دلایل جدی باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۹۴ سایت دیگر  
هرمزبان – جانشین فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری عاملان انتشار آگهی دروغین فروش سؤالات کنکور 99 در تلگرام خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – برابر آنچه تا کنون از سوی ستادملی مبارزه با کرونا و وزارت آموزش و پرورش اعلام شده بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید در وضعیت قرمز، غیرحضوری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، از بهره برداری از 310 طرح با اعتبار 62 هزار میلیارد تومان در مناطق آزاد تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: همزمان با اغاز هفته دولت بهره برداری از 67 طرح برق رسانی با هزینه ای افزون بر 147 میلیارد تومان در سراسر استان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – انتخابات هیات رئیسه سال پایانی پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سیریک با انتخاب رئیس و نایب رئیس جدید برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۲۷    
هرمزبان – مرتضی بهرامی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ابوموسی از محمدحسین لشکری دانش آموز برگزیده (رتبه اول)مسابقات استانی قرآن عترت و نماز در رشته نهج البلاغه و راه یافته به مسابقات کشوری تقدیر ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برگزاری مسابقات قرآنی فرهنگیان را کمک کننده به جریان سازی قرآنی در کشور و به ویژه آموزش و پرورش دانست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هرمزبان – قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور آموزش عالی از صدور حکم اعضای هیئت علمی برای 28 بورسیه در استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هرمزبان – دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به کیفیت پایین سامانه های موجود در کشور گفت: ارتقاء سامانه ها، تأمین زیرساخت های قدرتمند بر بستر شبکه ملی اطلاعات یک ضرورت جدی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
هرمزبان – عضو شورای عالی بورس با اعلام اینکه تحولات اخیر بازار سرمایه یک اصلاح معمول است اظهار داشت: افت در ذات بازار سرمایه است و نمی توان از آن تلقی ریزش داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش وپرورش اظهار کرد: تا دهم شهریورماه دفترچه آزمون استخدامی آموزش وپرورش برای سال 99 در سایت سنجش درج و شرایط پذیرش نیرو اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – تیتر نیم صفحه نخست روزنامه های سیاسی یکشنبه 2 شهریور 99 به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هرمزبان – همدلی مسئولین سازمان منطقه آزاد کیش، بخش خصوصی از جمله همدلی میان مردم موجب کنترل شیوع بیماری کرونا میان اقشار مختلف جامعه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – مراسم تجلیل از خدمات پزشکان و کادر بهداشت و درمان صنعت نفت منطقه هرمزگان عصرشنبه با حضور مدیران گاز این ستان در شهرک فجر بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
هرمزبان – دو جایگاه سوخت کوچک شهری(تک نازله) در آئینی با حضور استاندار هرمزگان، شهردار بندرعباس و سایر مسئولان محلی و استانی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
هرمزبان – طرح نظرسنجی با هدف بررسی نگرش کیشوندان به شیوع ویروس کرونا و پیامدهای ناشی از شیوع این ویروس به سفارش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش و مؤسسه علوم و فنون کیش در مرداد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
هرمزبان – فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه از برگزاری چهارمین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه همزمان با شروع ماه محرم با آماده سازی 700 بسته معیشتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
هرمزبان – عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع حذف کنکور در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار دارد، گفت: یک شبکه منتفع در کشور وجود دارد که نمی گذارد مصوبه حذف کنکور اجرایی شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان – وزیر آموزش وپرورش گفت: اصول آموزش وپرورش برای آغاز سال تحصیلی 3 اصل حفظ سلامت دانش آموزان، تداوم آموزش و عدم جایگزینی آموزش حضوری است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – آیت الله رکنی امام جمعه شهرستان بندرلنگه پس از 41 سال امامت جمعه در آخرین خطبه خود از این جایگاه خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
هرمزبان – 13 عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد با فشارهای آمریکا برای بازگرداندن تحریم های ایران مخالفت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
هرمزبان – مهلت ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان سال تحصیلی 1399 – 1400 که برای تمامی دوره های تحصیلی تا 31 مردادماه تمدید شده بود امروز به پایان می رسد و دانش آموزان جامانده تا آخر امروز فرصت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
هرمزبان – فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: مساجد استان علاوه بر اینکه مکانی برای عبادت هستند، مرکزی برای حل مشکلات و آسیب های جامعه و محلی برای خدمت رسانی به مردم شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی گفت: اولویت تردد هوایی و دریایی با فرهنگیان و خانواده های دارای فرزند محصل است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – نرم افزار SomNote ابزاری فوق العاده برای نوت برداری و یادداشت در گوشی های هوشمند است. با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی و به صورت نامحدود یادداشت ایجاد کنید و برای یادآوری آن ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
هرمزبان – سه کشور اروپایی عضو برجام با صدور بیانیه ای اعلام کردند که از اقدام آمریکا برای به کارگیری مکانیسم ماشه علیه ایران حمایت نمی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل بهزیستی هرمزگان گفت: طرح غربالگری کودکان3تا6ساله به منظور پیشگیری از تنبلی چشم در 15پایگاه ثابت و سیار سراسر استان آغاز شد که تا آبان ماه سال جاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: 29 پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر 140 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون پرورشی آموزش و پرورش هرمزگان گفت:در سی و هشتمین دوره مسابقات فرهنگی هنری، هرمزگان موفق به کسب هفت رتبه اول، دو رتبه دوم، سه رتبه سوم و هشت رتبه برگزیده کشوری شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: قریب به چهار هزار نفر ار تارکان تحصیل در مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم با اجرای خوب طرح آبا و مشارکت خیرین به چرخه تحصیل باز خواهند گشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: نرخ با سوادی استان هرمزگان به میانگین کشوری بسیار نزدیک است و در ارزیابی از 25 شاخص سواد آموزی، جایگاه خیلی خوب را در کشور دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان: در دومین روز از برگزاری کنکور سراسری استان هرمزگان، 10 هزار و 434 دانش آموز از گروه علوم تجربی و انسانی باهم به رقابت پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، در خصوص حواشی ایجاد شده پس از بیان برخی موارد در برنامه نگاه یک تصریح کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
هرمزبان – مشاور وزیر در امور زنان وزارت آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش از جمله ارگان هایی است که در آن زنان با 60 درصد حضور از مردان پیشی گرفته و تربیت نسل آینده را به عهده گرفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هرمزبان – نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در برگزاری آزمون سراسری در سیریک گفت: تعداد 1 هزار و دویست و چهل و چهار نفر از داوطلبان کنکور در پنج کد رشته به مدت 4 روز با هم به رقابت می پردازند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون اجرایی ستاد فرمان امام (ره) گفت: یکی از ویژگی های بنیاد برکت که آن را قادر به انجام کارهای بزرگ در کشور کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
هرمزبان – اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در فرودگاه بین المللی کیش به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توسط بسیج ناحیه مقاومت سپاه کیش با جدیت تمام نظارت و کنترل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
هرمزبان – رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه یک بندرعباس گفت: در اقدامی خیرخواهانه یک حامی طرح اکرام ایتام ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
هرمزبان – معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بندرعباس گفت: تاکنون بیش از 1300 بنگاه اقتصادی شهرستان بندرعباس با مجموع 385 میلیارد ریال در سامانه کارا جهت دریافت تسهیلات کرونا ثبت نام کرده که برابر ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
هرمزبان – استاندار هرمزگان گفت: در هفته دولت امسال 596 پروژه را با اعتباری بیش از 5 هزار میلیارد تومان به بهره برداری خواهیم رساند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
هرمزبان – سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد و گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان – انتخابات شورای مرکزی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برگزار و طی آن اعضای شورای مرکزی این فراکسیون مشخص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
هرمزبان – همزمان با آغاز رقابت داوطلبان در کنکورهای علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی از ساعت هشت صبح امروز، بیش از 64 هزار نفر در این 2 آزمون غایب بودند.
مشاهده نتایج بیشتر...