شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۶:۴۶Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسلامشهر»

استانداری تهران   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان با همراهی مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر از شرکت های دانش بنیان مستقر در سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در احمدآباد مستوفی بازدید کرد.
آنا   ۴۳ دقیقه پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر عفو، بخشش، ادب، احترام، حفظ آبرو، راهنمایی کردن، قدردانی و خوشرویی را ازجمله مصادیق تربیتی احسان و نیکوکاری دانست.
آنا   ۵۴ دقیقه پیش    
وبینار رویکرد مهندسی در اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی به صورت ترکیبی (حضوری و برخط) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور از 57 طرح و مخصول جدید نانو در سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران رونمایی شد.
پانا   ۲ ساعت پیش    
اسلامشهر (پانا) - مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر در خصوص برنامه نماد عنوان کرد برنامه نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد)، یکی از برنامه های تحولی آموزش و پرورش در زمینه پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است که فرآیند جامعی را از شناسایی تا آموزش، درمان و مددکاری اجتماعی شامل می شود. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری نمایندگان مصوب شد که در سال آینده مالیات برای اصناف و واحدهای تولیدی که کاهش سطح اشتغال ندارند پنج واحد کاهش یافته و از 25 به 20 درصد برسد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اسلامشهر- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: مترو اسلامشهر نیازمند نگاه ویژه در زمینه تخصیص اعتبارات است.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 گفت: جمعی از نمایندگان از منطقه زلزله زده سی سخت بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به زلزله زدگان قرار گرفتند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۰    
چند مسابقه مجازی از سوی ستاد توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان اسلامشهر به مناسبت ایام ولادت حضرت علی(ع) برگزار می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر از اجرای رزمایش همدلی و توزیع هزار کمک بسته معیشتی با ارزش تقریبی 350 هزار تومان در آستانه سالروز میلاد حضرت علی(ع) خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۹    
معاون علوم، مهندسی و کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر بازدید و با دانشگاهیان دیدار و گفت وگو کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۳    
اورینب مسرور گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری اسلامشهر در سال 1400 در بین شهرهای استان تهران کم نظیر است.
تلنگر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عزت اله اکبری تالارپشتی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به تعامل دولت و مجلس در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها تاکید کرد و نوشت:
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: در اجرای پروژه مترو مردم اسلامشهر سنگ تمام گذاشته اند که تاکنون منابع مالی آن را تامین کرده اند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با همراهی مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان و حسین طلا شهردار اسلامشهر از پروژه متروی این شهرستان بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۹    
کارگاه آموزشی با موضوع آموزش خانواده ویژه مدرسین و مسئولین مراکز مثبت زندگی برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرماندار اسلامشهر از ساخت و ساز غیر مجاز با تبانی برخی عوامل شهرداری تهران در اسلامشهر خبر داد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۰    
طی حفاری پیمانکار اداره گاز، یک رشته فیبر نوری و کابل تلفن در اسلامشهر مورد تخریب قرار گرفت. به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، بر اثر این حفاری که در محدوده مرکز مخابرات شهید باهنر اسلامشهر ( تابعه اداره کل منطقه 5) و در شهرک قائمیه، صورت گرفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۸    
معاون جدید فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران معرفی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به اینکه اسلامشهر به دلیل ویژگی های منحصر به فردش دومین شهرستان استراتژیک تهران است گفت: بسیاری از زیرساخت ها در اسلامشهر باید تقویت شود و هرچند بودجه این شهر در مقایسه با سال گذشته 200 درصد افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خانه ورزش روستای حسین آباد در آستانه میلاد حضرت علی (ع) تجهیز و افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اسلامشهر- فرماندار اسلامشهر گفت: برای چندمین بار در اراضی زراعی یکی از بخش های اسلامشهر که با تبانی عوامل شهرداری تهران اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز شده اقدام به تخریب بناها می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۳    
جامعه ورزشی اسلامشهر برای دستگیری از خانواده های کم برخوردار با هدف جلوگیری از خیز چهارم کرونا 3 هزار بسته بهداشتی توزیع کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور دکتر داریوش پناهی زاده مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران و دکتر معدنی پور رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر، قرارداد پروژه جدید بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر منعقد شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۳    
فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا اسلامشهر به همراه برخی فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج از پروژه مترو اسلامشهر بازدید کردند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار اسلامشهر خواستاربازرسی مستمر از واحدهای کشت گلخانه ای شهرستان جهت پیشگیری از کشت گیاهان ممنوعه توسط فرماندهی انتظامی شهرستان با تعامل و همکاری جهاد کشاورزی شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز و در جریان بررسی لایحه بودجه 1400، با پیشنهاد مالک شریعتی نیاسر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مبنی بر اجرای اعطای سهمیه بنزین به خانوار فاقد خودرو از مهر ماه 1400 مخالفت کردند.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز و در جریان بررسی لایحه بودجه 1400، با پیشنهاد مالک شریعتی نیاسر نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مبنی بر اجرای اعطای سهمیه بنزین به خانوار فاقد خودرو از مهر ماه 1400 مخالفت کردند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۶    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر در دیدار با خانواده شهدا گفت: دیدار و سرکشی مسئولان از خانواده شهدا یک وظیفه و توفیق الهی است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به بیانیه مشترک سازمان انرژی اتمی و آژانس بین المللی اعتراض کرد. زهره الهیان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۵۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در توئیتی به تفاهم مشکوک دیروز دولت با آژانس و نقض قانون اقدام راهبردی از سوی دولت،اشاره کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر گفت: عملکرد واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان در سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده قابل تقدیر است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۷    
اسلامشهر (پانا) - کارشناسی مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر به منظور اجرای طرح مدیریت مورد، کارگاه آموزشی با موضوع آموزش مهارت های خودمراقبتی برای دانش آموزان را برگزار کرد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۴    
اسلامشهر (پانا) - یکی از امور مهمی که لازم است در طول زندگی در دوران کرونا به آن پرداخت ورزش است. به طوری که با پرداختن اصولی به ورزش، نیاز کمتری به دکتر و داروهای اعصاب و روان خواهد بود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد: آمریکایی ها به جای حرف زدن باید به تعهدات و رفع کامل تحریم ها عمل کنند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - غرب استان تهران – فرمانده انتظامی استان از شناسایی محل دپوی پارچه خارجی قاچاق به ارزش 100میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اسلامشهر- فرماندار اسلامشهر از روند صعودی کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: بستری شدن 14 نفر طی یک روز در شهرستان زنگ خطر بیماری را به صدا در آورده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۰۲    
اسلامشهر (پانا) - جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان اسلامشهر با حضور فرماندار و اعضا ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد. در این جلسه مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در سخنانی با ابراز نگرانی از روند رو به رشد کرونای انگلیسی و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط مردم در روزهای آخر سال اظهار کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: براساس صحبت های شفاهی که در خصوص پرونده هفت تپه مطرح شده است، رای قاضی صادر شده، اما در انتظار اطلاع رسانی آن هستیم.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۸    
اسلامشهر (پانا) - جشنواره فرهنگی و هنری دختران امروز با هدف تقویت نقش دختران در ایجاد فضای بانشاط و سرشار از مهربانی و امید در خانواده، هویت یابی و شکوفایی استعداد و خلاقیت دختران دانش آموز ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اسلامشهر- فرماندار اسلامشهر از توزیع 2500 تُن کالای اساسی با نرخ مصوب دولتی در این شهرستان خبر داد.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر گفت : بزرگترین پروژه سطح بندی اداره کل درمان استان تهران در فضایی حدود 3500 متر مربع در بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان اسلامشهر به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس از رسیدگی و بررسی مشکلات صنوف و آسیب های ناشی از کرونا در مجلس شورای اسلامی و در نظر گرفتن آسیب های صنوف در بودجه 1400 خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۸    
مدیر منطقه یک از آزادسازی و تملک و تخریب کلیه املاک واقع در کوچه 29 خیابان کاشانی تا پایان سال در راستای اجرای طرح تعریض خیابان 24 متری (کنار گذر ریل راه آهن) در منطقه یک خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۸    
در راستای رفاه حال شهروندان و زیباسازی منظر شهری، عملیات سنگفرش رفیوژ میانی بلوار آهن در مجتمع صنفی خدماتی در حال انجام است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، توئیتی را درباره بازگشت به کار کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه منتشر کرد و نوشت: ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۸    
جمشید عبادی با حکمی ازسوی فصاحت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به عنوان سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اسلامشهر منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به نیاز روستای بهرام آباد و مذاکرات صورت گرفته با یکی از خیران سلامت، احداث خانه بهداشت این روستا بزودی آغاز می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۰    
اسلامشهر (پانا) - عملکرد موفق رئیس شورای شهر اسلامشهر باعث افزایش اعتماد به نفس بانوان و دختران شهرستان شده است. ثریا شارقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری تهران در جلسه تجلیل از بانوان شاغل در ادارات شهرستان اسلامشهر که با حضور فرماندار شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رییس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس در واکنش به پاسخ واعظی درباره انتصاب جدید استاندار خوزستان توئیتی را منتشر کرد. احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات ...