شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۶:۱۲Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «احتکار»

سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم خرم فرماندار زرین دشت از کشف 37 تن سیمان احتکار شده در سه انبار این شهر توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در بازرسی های میدانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۰    
رییس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمان از کشف احتکار لوازم التحریر به ارزش 4 میلیارد ریال درکرمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از کشف 2 تن و 100 کیلوگرم مرغ احتکاری در بازرسی از انبار یک کشتارگاه در این شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۱۰    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی گفت: صفهای طویلی که برای مرغ تشکیل می شد از ضعف مدیریتی بود و مرغ توسط عوامل توزیع احتکار می شدند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۰    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی اسلام آباد غرب از کشف حدود 8 تن موادغذایی احتکار شده در این شهرستان به ارزش 3 میلیارد ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مهمترین حوادث استان اردبیل در روز پنجشنبه 26 فروردین ماه 1400 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از پلمب سه واحد صنفی متخلف در شهرستان بیرجند به دلیل احتکار و گرانفروشی کالا خبر داد و گفت: سه متهم در این رابطه دستگیر شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران پلیس، 13 تن روغن خوراکی احتکار شده را در یک خانه کشف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 33 تن موادغذایی و خوراکی احتکار شده در شهرستان های هرسین و اسلام آبادغرب به ارزش 9 میلیارد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۰    
با تلاش های مستمر وشبانه روزی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان بیش از 84 تن انواع مواد غذایی احتکار شده از چند انبار غیر قانونی در اردبیل کشف وضبط شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با توضیح پیرامون التهابات اخیر بازار مرغ اعلام کرد: مردم با خیال راحت می توانند مرغ خود را خرید کنند و نیاز به احتکار خانگی نیست..
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۵    
گروه استان ها- ماه رمضان آغاز شد و التهاب بازار مرغ و صفوف طولانی مردم در این روزهای کرونایی پایان ندارد و در این شرایط مسئولان از احتکار خانگی می گویند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۵    
وزیر مسکن: در کشور مؤسسات احتکار مسکن داریم که گاه 500 تا هزار مسکن را در احتکار خود گرفته اند و با طرح مالیات بر خانه های خالی همگی شناسایی خواهند شد
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از احتکار مسکن توسط مؤسسات مالی و اعتباری خبر داد. *** بازار دچار التهاب است به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمد اسلامی در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره بازار مسکن و برنامه دولت برای اخذ مالیات از خانه های خالی، اظهار کرد: ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، شفافیت را یکی از عوامل مهم نوسان در بازار مسکن دانست. *** راه اندازی سامانه اسکان و مسکن به گزارش خبرگزاری صنایع ، پروانه اصلانی با اشاره به راه اندازی سامانه اسکان و مسکن، اظهار داشت: ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از رادیو اقتصاد، پروانه اصلانی با اشاره به راه اندازی سامانه اسکان و مسکن گفت: از جمله اهداف ایجاد سامانه اسکان و مسکن ایجاد شفافیت در بازار مسکن برای افزایش هزینه احتکار مسکن می باشد. ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۰    
فرمانده انتظامی لارستان از کشف انبار احتکار خودرو به ارزش 12 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ داود...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بابلسر از کشف 140 گالن سموم کشاورزی احتکار شده در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۰    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی گیلانغرب گفت: با تلاش ماموران پلیس شهرستان 18 تن و 450 کیلوگرم کودشیمیایی احتکار شده کشف شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، سردار “یوسف ملک زاده” دبا اعلام این خبر بیان کرد: در راستای طرح مبارزه با احتکار و اخلال گران، روز گذشته ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان از وجود پارکینگ احتکار خودرو در یکی از محله های شیراز مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد اسلامی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 25 فروردین در برنامه زنده تلویزیونی شبکه خبر درباره قیمت مسکن اظهار کرد: بازار مسکن دچار التهاب است و قیمت ها واقعی نیست امیدواریم این شرایط حباب گونه از بازار مسکن رخت بربندد و مردم بتوانند ثباتی را شاهد باشند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی به تحولات بازار مرغ اشاره کرد و گفت: صف مرغ از بی مدیریتی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش ماموران پلیس گیلانغرب 18 تن و 450 کیلوگرم کود شیمیایی احتکار شده در این شهرستان کشف شد.
وزیر راه و شهرسازی گفت: هدف از راه اندازی سامانه املاک و اسکان علاوه بر به دست آوردن اطلاعات جامع و کامل از وضعیت سکونتی و برنامه ریزی برای جریان پایدار تولید مسکن، رفع التهاب بازار مسکن از طریق جلوگیری از احتکار مسکن با ابزار جرایم مالیاتی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی از کشف انواع لوازم خانگی احتکار شده در بیرجند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در تلاشیم که پول های حوزه مسکن، فقط به سمت ساخت و ساز برود. برخی با خرید 500 یا هزار مسکن و احتکار آنها، از مسکن به عنوان فرصتی برای سرمایه گذاری استفاده می کردند که تلاش می شود با این روند مقابله شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف 16 تن و 571 کیلوگرم انواع کالا های اساسی احتکار شده در اردبیل خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۳    
برخی گزارش ها از وجود فساد و احتکار لاستیک در زمان توزیع لاستیک دولتی حکایت دارد.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، محسن عسکری گفت: طرح تسهیل کسب و کار که از اول اسفندماه سال گذشته به منظور برخورد با متخلفان نوروزی در حال انجام بود، در آستانه ماه مبارک رمضان وارد فاز جدید شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف بیش از 16 تن و 571 کیلوم انواع اجناس اساسی احتکار شده در شهر اردبیل خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها -اردبیل - فرمانده انتظامی استان از کشف 16 تن و 571 کیلوگرم انواع کالاهای اساسی احتکار شده در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - مردم پاکستان همگام با سایر مسلمانان جهان برای دومین بار روزه داری در ایام کرونا را تجربه می کنند، اما علاوه بر دغدغه موج سوم شیوع این ویروس همه گیر تداوم تورم، گرانی و حتی پدیده احتکار بار دیگر روزه داران در پاکستان را با چالش هایی مواجه ساخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی استان یزد از شناسایی انبار احتکار و کشف 174 دستگاه انواع لوازم خانگی به ارزش 12 میلیارد و 800میلیون ریال در شهرستان یزد خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سیاست گذار مسکن در واکنش به نقدهایی که درباره اصرار به استفاده از مالیات فرعی به جای مالیات اصلی و کارآمد مطرح است، دفاعیه ای منتشر کرده که حاوی 7 استدلال غیرقابل دفاع است ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۰    
معاون بهره برداری و بهداشت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار بیان کرد: روغنی که در یکی از غرفه های میدان میوه و تره بار کشف و ضبط شده،30 کارتن بود که برای توزیع در بین شهروندان در اختیار این غرفه دار قرار گرفته بود.
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در حال حاضر، قیمت لوازم یدکی خودرو به گونه ای افزایش پیدا کرده که افراد به دنبال یک فروشگاه هستند تا ارزان ترین لوازم یدکی خودرو را داشته باشد. دلایل مختلفی باعث افزایش قیمت لوازم یدکی خودرو در بازار می شود، از جمله این دلایل نوسانات قیمت ارز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- شماری از عاملان فروش سیمان در قشم با اهداف خاص از جمله گرانفروشی و احتکار، در مشکلات کمبود سیمان در جزیره دخیل بودند که روز گذشته تعزیرات حکومتی برای مقابله با این معضل وارد عمل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی شهرستان خدابنده از یک انبار ؛ یک میلیارد ریال کالای خوراکی و بهداشتی کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با وجود شرایط پر تلاطم عرضه روغن مایع طی ماه های گذشته، اخیرا مقادیری روغن دپو شده در سایه نبود نظارت های کافی در یکی از میادین میوه و تره بار کشف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زمزمه های افزایش قیمت و خیز تولیدکنندگان سیمان برای افزایش قیمت در سال جدید و احتکار این محصول در مصالح فروشی ها و عاملان فروش و عدم توزیع و نظارت درست باعث شده است تا این روزها سیمان به مشکل اصلی سازندگان و کارگرانی ساختمانی تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
توسط بازرسان سازمان صمت کرمان، 5 انبار کالا و لوازم یدکی خودرو به ارزش ریالی 7 میلیارد تومان در شهر کرمان کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ با رشد چشمگیر قیمت مسکن در کشور، یکی از راهکارها برای جلوگیری از افزایش قیمت آن، مالیات ستانی از خانه های خالی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی زمین را به عنوان یکی از عوامل اصلی گرانی مسکن می داند و در ادامه می گوید: زمین یکی از عوامل مهم در افزایش قیمت مسکن است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- برخی از فروشندگان مصالح به بهانه احتمال گرانی سیمان در آینده ای نزدیک، از فروش محصول خود امتناع کرده و یا آن را گران تر می فروشند که مسئولان از مردم می خواهند این تخلف را گزارش دهند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: اسنادی وجود دارد که نشان می دهد متاسفانه سوءمدیریت وزیر جهاد کشاورزی به احتکار مرغ توسط عده ای و رانت واردات مرغ برای عده ای دیگر منجر شده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، علی خضریان در تشریح نشست روز دوشنبه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: طبق قانون اصلاح شده مالیات های مستقیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 قانون اساسی، گفت: کمیسیون اصل 90 امروز به دستگاه هایی که باید با سامانه طبق قانون همکاری کنند 2 هفته فرصت داد تا دلایل کوتاهی خود را در راستای همکاری با "سامانه ملی املاک و اسکان کشور" با هدف جلوگیری از احتکار خانه و افزایش قیمت ها به کمیسیون ارائه دهند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-مدیرکل تعزیرات حکومتی در استان زنجان از تشکیل 46 فقره پرونده احتکار در استان زنجان خبر داد و گفت: ارزش ریالی جزای نقدی این میزان کالای انبار شده بیش از 32 میلیارد ریال بوده است.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
طبق اطلاعات و آمارهای موجود مشخص است که کشورهای سازنده واکسن برخلاف وعده های قبلی، حتی واکسن هایی که به صورت قطعی خرید و پیش خرید شده بود را هنوز تحویل نداده اند ...