یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۳۰Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روغن نباتی»

سلام نو / ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی روغن نباتی اظهار کرد: اخیرا مباحثی درباره حذف ارز و تغییر نرخ ارز ترجیحی مطرح شد که این موضوع کمی تقاضا را بالا برد.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
فرسوده بودن دستگاه ها، ظرفیت پایین تولید به دلیل کمبود روغن خام و...همواره اجازه تولید با ظرفیت بالا را به مجموعه روغن نباتی شیراز نمی دهد و این مهم سبب شده تا کارگران روزها را تا عصر با فعالیت کم سپری کند.
افزایش 17 درصدی تخلیه و بارگیری بار در بنادر تجاری کشور، ترانزیت گسترده از بندر امیرآباد در دستور کار وزارت راه و پهلودهی بیستمین کشتی روغن نباتی در بندر شهید رجایی از اهم اخبار این هفته حوزه حمل ونقل دریایی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در گشت مشترک تعزیرات حکومتی، پلیس امنیت اقتصادی و بازرسان سازمان صمت قم 50 هزار کیلوگرم روغن نباتی جامد به همراه 16 هزار کیلوگرم شکر از انباری در حومه شهر قم کشف و ضبط شد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: با توجه به این که تهدید زوال عقل بیش از هر زمان دیگری به چشم می خورد تلاش ها برای یافتن درمان نیز در حال افزایش است. تأثیر زوال عقل بر جامعه غیرقابل اندازه گیری است و بار اقتصادی و عاطفی را به دوش می کشد ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۲    
معاون نظارت وبازرسی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت: طبق دستورالعمل ابلاغ شده از سوی سازمان حمایت از تولید کنندکان و مصرف کنندکان سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان گلستان بر عملکرد واحد های روغن نباتی با استقرار عوامل مقیم نظارت خواهند نمود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بیستمین کشتی روغن نباتی با ظرفیت 62 هزار تن در یکی از پایانه های اختصاصی بندر شهید رجایی پهلو گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اتاق بازرگانی گرگان از قاچاق روغن نباتی به کشورهای همسایه خبر داد و گفت: برخی فرصت طلبان روغن وارداتی را به واسطه برخورداری از ارز دولتی، قاچاق می کنند.
دبیر انجمن صنایع روغن نباتی در نامه ای به معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد با اشاره به اینکه صنعت مذکور در زمینه تامین روغن خام با بحران جدی مواجه است، درباره تبعات این مساله هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بندری و امور اقتصادی بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلودهی بیستمین کشتی روغن نباتی با ظرفیت 62 هزار تن در پایانه اختصاصی بندر شهید رجایی خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع روغن نباتی از شایعاتی که درباره کمبود روغن به وجود آمده انتقاد کرد و گفت: جو روانی حاصل از این گونه شایعه سازی ها تعادل بازار و قیمت ها را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۳:۵۰    
عضو هیات مدیره اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان روغن نباتی با بیان اینکه مطالب مطرح شده در مورد سهمیه بندی یا کمبود روغن نباتی مورد نیاز صنایع و بازار صحت ندارد و میزان تولید و عرضه از نیاز بازار پیشی گرفته است، گفت: تناژ تولید هیچ یک از کارخانه های روغن نباتی کاهش نیافته ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
همشهری: هیچ مشکلی برای واردات روغن خام و تولید و تامین نیاز بازار به روغن نباتی وجود ندارد و گمانه زنی های مطرح در مورد احتمال سهمیه بندی یا تامین نشدن روغن مورد نیاز برخی صنایع صحت ندارد. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به نقل از اکوایران، سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (FAO) در آخرین گزارش خود از کاهش 0.9 واحدی شاخص ماهانه مواد غذایی ظرف ماه دسامبر 2021 نسبت به ماه نوامبر خبر داد. این شاخص در ماه دسامبر به 133.7 واحد رسید که 23.1 درصد بالاتر از میزان آن ظرف سال 2020 بود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۵۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن روغن نباتی گفت: ماجرای کمبود روغن در مغازه و فروشگاه ها به اواسط مهرماه سال گذشته بر می گردد که با خالی شدن یکباره قفسه ها، در شرایط کرونا مردم ساعت ها منتظر در صف دریافت خرید بودند که این موضوع ماه ها ادامه داشت ...
عضو هیات مدیره انجمن صنایع روغن نباتی ایران گفت: تولید روغن نباتی در 9 ماهه امسال، نسبت به مدت مشابه سال قبل، حدود 30 درصد افزایش یافته و به 1 میلیون و 650 هزار تن رسیده است.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی که شایعاتی پیرامون کمبود عرضه روغن منتشر شده، این موضوع از سوی رئیس اتحادیه سوپرمارکت داران و فروشندگان مواد پروتئینی رد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار فارس با حضور در خانه کارگر استان گفت: به دنبال حل مشکلات کارگران در کارخانه آزمایش، کارخانه قند ممسنی،آی تی آی، زیمنس و روغن نباتی شیراز هستیم و در صدد هستیم که در کوتاه ترین زمان مطالبات بحق و بر زمین مانده کارگران این کارخانه ها را تحقق ببخشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۰:۲۷    
ندا کریمی تحلیلگر بازار سرمایه روغن خوراکی یکی از اجزای اصلی تغذیه مردم در جهان است و 15 درصد انرژی بدن از روغن تامین می شود. هر گرم روغن حدود 9 کالری انرژی دارد که 2برابر کربوهیدرات است و در نتیجه روغن نباتی و صنایع روغن نباتی جایگاه ویژه ای در صنایع غذایی دارند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار فارس با بیان اینکه به دنبال حل مشکلات کارگران عزیز در کارخانه آزمایش، کارخانه قند ممسنی و زیمنس و روغن نباتی شیراز و کارخانه ITI هستیم، اظهار داشت: فردا یکشنبه برای هر پنج کارخانه یادشده جلسه مفصلی برگزار می شود و تا زمانی که به نتیجه لازم برسیم ادامه خواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایبِنا: معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: بیشتر کالاهای اساسی تولید داخل مانند برنج، لبنیات و انواع روغن نباتی از مالیات ارزش افزوده در قانون جدید معاف هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در راستای طرح برخورد با متخلفان اقتصادی، مقابله با محتکرین و سوداگران کالا های اساسی مردم 80تُن روغن نباتی قاچاق توسط ماموران انتظامی ایست وبازرسی زاهدان توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون درآمد های مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: بیشتر کالا های اساسی تولید داخل مانند برنج، لبنیات و انواع روغن نباتی از مالیات بر ارزش افزوده در قانون جدید معاف هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان دشتیاری مستقر در ایست و بازرسی شهید یداللهی 32 تن روغن نباتی قاچاق در بازرسی از دو دستگاه تریلی کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۸:۱۶    
شیراز-ایرنا- رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس گفت: یکی از مطالبات مردم شیراز انتقال سه کارخانه آلاینده شامل سیمان، پشم شیشه و روغن نباتی به خارج شهر است که با توجه به مصمم بودن مدیران استان در حمایت از این روند، تحقق این امر نیازمند عزم جدی و همه جانبه مدیران این کارخانه ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به بالا بودن میزان تورم در زنجان نسبت به کشور گفت: این تورم در حوزه های خاصی از جمله پوشاک محسوس است که از سال 91 آغاز شده و برای کاهش تورم در این حوزه اقداماتی در حوزه تامین و توزیع مد نظر است که زمان بر خواهد بود.
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۶:۴۲    
رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به تامین تسهیلات مورد نیاز 13 واحد تولیدی در زنجان، گفت: روغن نباتی جهان 96 میلیارد تومان بدهی دارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۹:۵۰    
جایگزینی ارز نیمایی برای واردات روغن خام، موجبات رشد 3/3 برابری قیمت خرده فروشی روغن خوراکی را فراهم می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: واگذاری غیراصولی روغن نباتی جهان به داشته های فرزندان شهدا لطمه وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان نیمروز از کشف 10تن روغن نباتی قاچاق در بازرسی از یک دستگاه کامیون در این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۴:۱۲    
امروز معامله گرها 85میلیارد تومان سهام بانک گردشگری خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و 7.2درصد از کل سهام روغن نباتی ناب معامله شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۲۳:۱۰    
در شب و روز گذشته به دنبال کاهش دمای هوا در تهران، دو کارتن خواب جان خود را از دست دادند. این تصویر، جسد مردی را نشان می دهد که نتوانسته شب سرد گذشته را به صبح برساند. روز قبل هم یک زن کارتن خواب در خیابان روغن نباتی محله خزانه فوت کرده است.
دبیر انجمن صنایع روغن نباتی، گفت: 70 درصد یک بطری روغن نباتی وارداتی است، حال اگر دولت در صدد تغییر ارز 4200 برای روغن است باید زیر ساخت آن را فراهم کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع روغن نباتی خاطر نشان کرد: قیمت روغن نباتی ارتباط زیادی با ارز دارد چراکه این محصول یک کالای وارداتی است. باید بگویم 65 تا 70 درصد از یک محصول روغن نباتی، روغن خام است که با ارز 4200 تومانی وارد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان با اشاره به بدهی مالیاتی شرکت روغن نباتی جهان گفت: مجموع اصل مالیاتی روغن نباتی جهان، 33 میلیارد تومان و جرائم بدهی هم 63 میلیارد تومان بوده که در مجموع 99 میلیارد تومان به امور مالیاتی بدهکار است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۵    
جلسه رفع موانع تولید استان زنجان با دستور بررسی مشکلات واحد های صنعتی و در راس آن شرکت روغن نباتی جهان که از مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بود بر گزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار زنجان با بیان اینکه بیت المال بر باد رفته توسط روغن نباتی جهان به استان باز گردانده می شود گفت: در مورد این کارخانه طبق قانون تصمیم گیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان با تاکید بر اینکه طبق دستور رییس جمهور روغن نباتی جهان باید با تمام ظرفیت فعالیت کند، گفت: آنچه برای ما اولویت دارد، تامین روغن مایع و مواد اولیه این کارخانه برای افزایش تولید با ظرفیت بالا است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: کارخانه روغن نباتی جهان از سال 86 تا سال 97، حدود 99 میلیارد تومان بدهی مالیاتی با جرائم به این اداره کل دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۶    
زنجان - ایرنا - میزان تولید کارخانه روغن نباتی جهان با کاهش چشمگیر در سالهای اخیر تقریبا هر چند روز یکبار به طور میانگین پنج تن بود که این میزان، بعد از سفر رییس جمهور به زنجان در 27 آبان امسال، با افزایش قابل توجه، حتی تولید 50 تن در روز را هم تجربه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۸    
محموله کمک های بشردوستانه 9 میلیون دلاری روسیه در قالب آرد غنی شده و روغن نباتی در اختیار 40 هزار خانواده قرقیزی قرار خواهد گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ابوالحسن خلیلی در گفت وگو با میزان، در واکنش به خبر ارزان شدن روغن در بازار، گفت: روغن ارزان نشده است بلکه افزایش تولید و توزیع روغن باعث شده که شاهد اشباع روغن در بازار باشیم. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ابوالحسن خلیلی مدیرعامل کشت و صنعت روغن نباتی ماهیدشت کرمانشاه در مصاحبه امروز با خبرنگار فرتاک از پایان عقد قرارداد کشت با کشاورزان 5 استان کشور در سطح 15140 هکتار خبر داد و افزود ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس اضافه کرد: سه کارخانه سیمان، عایق سازی پشم شیشه و روغن نباتی از مهمترین عوامل ایجاد آلودگی صنعتی هوا در شیراز هستند که موضوع انتقال این واحدهای صنعتی به خارج از محدوده شهری در دستور کار قرار دارد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: گروه صنعتی دمیرچی با بومی سازی، ساخت و اجرای خطوط کامل تصفیه روغن نباتی با تکنولوژی روز دنیا به همراه سیستم نصب و اتوماسیون آن در کشور، دانش بنیان شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اعضای قرارگاه احمدی روشن، بسیج دانشجویی فارس با حضور مسئولان عالی قضایی استان، مسئولان دستگاه های اجرایی، بازرسی و نظارتی از کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با راه اندازی کامل کارخانه روغن نباتی نرگس شیراز نیاز فارس و جنوب کشور تأمین می شود.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با حضور رئیس کل دادگستری فارس یک واحد تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز افتتاح شد و در راستای حمایت قضایی و حقوقی از تولید و حمایت از سرمایه گذاری در استان فارس از چندین مجتمع و واحد صنعتی و تولیدی بازدید و ضمن بازدید از کارخانه روغن نباتی شیراز به بررسی و رفع مشکلات این کارخانه و حمایت از تولید ...