سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۱۲Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سارقان»

سرهنگ" حسین ترکیان" از دستگیری 2 سارق باغ ویلاهای خصوصی در عملیات کارآگاهان این پلیس و اعتراف متهمان به 35 فقره سرقت خبر داد.
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 تن از اعضای باند 3 نفره زورگیران ماموران نما خبر داد و گفت: تا کنون 9 تن از مال باختگان سارقان را شناسایی کرده اند.
سرهنگ" حسین ترکیان"ا ز دستگیری 2 سارق مغازه و کشف 3 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان و تحویل آنها به مال باختگان خبر داد.
در سایه سهل انگاری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، حدود 5 کیلومتر از خط لوله انتقال نفت از بی بی حکیمه به گوره توسط سارقان دزدیده شده است. حجم خسارت وارده بالای 50 میلیارد تومان برآورد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز از شناسایی و دستگیری سارقان زورگیر و کشف اموال مسروقه به ارزش 10 میلیارد ریال خبر داد.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان بردسکن گفت : سارقان میلیاردی پسته در بردسکن دستگیر شدند.
ماموران انتظامی سارقان خودرو را در بهشهر به دام انداختند.
گلستان ما   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گالیکش گفت: سارقان دستگیر شده در تحقیقات پلیسی به 11 فقره سرقت کابل برق از مزارع و باغات اعتراف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری دو سارق سابقه دار با 8 مورد سرقت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری 3 سارق دوربین های مداربسته معابر با 10 فقره سرقت در عملیات ماموران کلانتری 12 خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۴۲    
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / قاتل عمه در انتظار محاکمه/ 10 وکیل و کارچاق کن در حوزه دیوان عدالت بازداشت شدند/ انکار قتل در دادگاه برای لو ندادن قاتل/ نقشه ناکام مرد متأهل برای تصاحب ارثیه دختر رزمی کار/ آگهی فروش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کارآگاهان پلیس آگاهی با دستگیری سارقان حرفه ای اماکن خصوصی پرده از 10 فقره سرقت در طالقان برداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد از دستگیری 7 سارق گوشی موبایل در این شهرستان خبر داد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد ازدستگیری سارقان منزل در حین سرقت در خبرداد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، سرهنگ "عباس دولتشاهی"درتشریح این خبر گفت: در پی گزارش امت حزب اله به پلیس مبنی بر اینکه 2 نفر سارق در حال ورد به منزل یکی از همسایگان هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان درمیان گفت: سه سارق حرفه ای با کشف 19 فقره سرقت احشام به ارزش 2 میلیارد و 100 میلیون ریال در این شهرستان دستگیر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ماجرای دستگیری سارقان زورگیر که با شیوه ایجاد پنچری در اتوبان شهید کاظمی، از شهروندان سرقت می کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرهنگ کارآگاه سید علی شریفی گفت: چهاردهم مهر ماه پرونده ای با موضوع سرقت منزل در کلانتری 123 نیاوران تشکیل و برای رسیدگی تخصصی به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع و در اختیار تیمی از کارآگاهان مبارزه با سرقت منزل قرار گرفت. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲    
جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی درباره اعترافات متهمان بیان کرد: این سارقان در بازجویی های تخصصی و با توجه به ادله اثبات جرم، تاکنون به 22فقره سرقت خودرو اعتراف کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مترو از دستگیری مواد فروشی که به ازای فروش مواد مخدر گوشی های سرقتی از سارقان اتوبوس های BRT دریافت کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۸    
فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری 4 نفر سارق حرفه ای با اعتراف به 20 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۱    
خمین - ایرنا - فرمانده انتظامی خمین ازافزایش 96درصدی کشفیات سرقت در این شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: دستگیری سارقان نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 66 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 سارق دوچرخه و کشف 60 فقره سرقت از آنها، در شرق تهران خبر داد و گفت: در این رابطه 2 مالخر اموال سرقتی نیز به دام افتادند.
اقتصاد آنلاین / حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اگر وضعیت اقتصادی کشور طی سال های اخیر و رکود بازارها، افزایش بیکاری و تعطیلی مشاغل در دوران همه گیری کرونا را از نظر بگذرانیم، دور از انتظار نخواهد بود که آمار جرائم سایبری و غیرسایبری در ایران هم افزایش داشته باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از شناسایی و انهدام باند 4 نفره سارقان حرفه ای "مغازه" و کشف 2 فقره سرقت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با حضور به موقع گشت های رضویون بسیج، سارقان احشام در روستای مالشیخ ناکام ماندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۲    
فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر از دستگیری 9 سارق و کشف 24 فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۴    
حوادث امروز دوشنبه 10 آذرماه 99 در استان خوزستان را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 2 نفر سارق حرفه ای منازل و اماکن خصوصی با اعتراف به 30 فقره سرقت در شهرستان بویراحمد خبر داد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از دستگیری 13 سارق حرفه ای و کشف 19 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۷    
2 سارق حرفه ای اماکن خصوصی با 43 فقره سرقت در شهرستان قائم شهر، دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از دستگیری سارقان آهن آلات شرکت فولاد هرمزگان و کشف 25تن سربار آهن و فولاد مسروقه در شهرستان خبرداد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
گجت نیوز: ستون فلزی عجیب و ناشناخته ای که چند روز پیش در بیابان یوتا آمریکا پیدا شده بود، هم اکنون ناپدید شده و در این میان، برخی از دخالت فرازمینی ها یا سارقان آثار هنری در اتفاق مورد نظر صحبت می کنند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس آگاهی ناجا از افزایش 15.5 درصدی کشف سرقت ها از سوی پلیس آگاهی خبر داد. سردار محمد قنبری با اشاره به آمار کشفیات سرقت در تهران گفت: در پلیس آگاهی توانستیم با استفاده از ظرفیت قرارگاه مبارزه با سرقت و استفاده امکانات درون و بیرون سازمان روند سرقت را کنترل کنیم. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۲    
مردی که به اتهام سرقت سریالی گوشی های تلفن همراه بازداشت شده مدعی است از شهرستان به تهران آمده و از آنجا که شنیده بود، کسب و کار سارقان در پایتخت رونق دارد وارد دنیای تبهکاران شده تا بتواند با پول آن به دختر مورد علاقه اش برسد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۳    
دستگیری سارقان حرفه ای منازل، اماکن خصوصی یاسوج و کشف کالای قاچاق میلیاردی در گچساران و پلمپ واحدهای مختلف از جمله خبرهای پلیسی روزهای اخیر استان کهگیلویه و بویراحمد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۰    
جذاب ترین و پربازدیدترین اخبار امروز 9 آذر ماه 1399 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا ببینید.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۳    
به گزارش کرج رسا، سرهنگ محمد نادربیگی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر بیان کرد: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی البرز مبنی بر این که فردی برای فروش 2 قطعه شمش مس گران قیمت به افرادی مراجعه کرده و آن ها نیز با دعوت وی به محلی در خارج شهر با تهدید سلاح گرم شمش وی را به ...
خراسان: این روزها برخی از سارقان، سرقت های هدفمند انجام می دهند تا هم ریسک در دام پلیس افتادنشان را کم کنند و هم سود بیشتری نصیب شان شود. در گذشته معمولا سارق ها هر چیزی که دم دستشان بود، سرقت می کردند اما این روزها براساس آن چه از قبل برایش مشتری پیدا کرده اند ،دست به سرقت می زنند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
گازگرفتگی یک خانواده ایلامی، به دام افتادن کلاهبردار اینترنتی 400 میلیاردی در مازندران، کشف چهار هزار راس گوسفند قاچاق در استان فارس، دستگیری دو سارق حرفه ای منزل در دهلران ایلام، دستگیری متهمان به قتل در تربت جام خراسان رضوی و دستگیری سارقان میلیاردی منازل در تهران را در بسته حوادث ایمنا بخوانید.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۵    
گروه استان ها- مازندران- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 سارق حرفه ای اماکن خصوصی با 43 فقره سرقت در شهرستان قائم شهر، خبر داد .
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس آگاهی البرز با انتشار تصاویری، از شهروندان درخواست کرد برای شناسایی سارقان مسلح به پلیس آگاهی این استان مراجعه کنند. به گزارش روز یکشنبه مرکزاطلاع رسانی پلیس البرز ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- البرز- پلیس آگاهی استان با انتشار تصاویراعضای باند 6 نفره سارقان که با تهدید سلاح گرم اقدام به سرقت کرده بودند، از شهروندان درخواست کرد برای شناسایی متهمان به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیرجان از دستگیری 5 سارق احشام و کشف 50 فقره سرقت به ارزش 10میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اهواز، از دستگیری باند 4 نفره سارقان و اعتراف به 30 فقره انواع سرقت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از دستگیری سرکرده باند سارقان خودرو و کشف 15 فقره سرقت در شهرستان بندرعباس خبر داد.
روزنامه آفتاب یزد: این روزها با افزایش سرقت در کشور مواجه هستیم. به طوری که روزانه تعداد زیادی از سارقان توسط پلیس دستگیر می شوند اما باز هم مجرمانی وجود دارند که با حیله و ترفند های متفاوت دست به سرقت بزنند. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - آذربایجان شرقی - فرمانده نتظامی استان از دستگیری باند سارقان داخل خودرو و لوازم یدکی با 380 فقره سرقت در تبریز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان اراک از دستگیری 2 نفر سارق سیم و کابل های مخابراتی و برق شهری در عملیات پلیس اراک خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر حقوقی شرکت توزیع برق استان سمنان از محکومیت سه نفر از سارقان تجهیزات برقی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان سمنان،راحله قنبریان بیان داشت: مطابق دادنامه اصدار یافته از شعبه 104 دادگاه کیفری دو شهرستان دامغان، سه سارق به اسامی؛ "ع- ص ...