چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۵۰Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راس دام»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: 107 هزار راس دام سنگین در این استان علیه بیماری تب برفکی واکسینه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۶    
جانشین فرماندهی مرزبانی استان کرمانشاه از مهار و کشف 200 رأس گوسفند قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال توسط مرزداران هنگ مرزی پاوه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار گفت: اجرای واکسیناسیون با اولویت دام های سنگین، حساس و با پوشش کانون های بیماری در حال اجرا است که پیش بینی می شود در این فاز سه هزار و 200 نوبت راس دام علیه بیماری بروسلوز و 2 هزار و 300 نوبت راس دام علیه بیماری لمپی اسکین واکسینه شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرگرد بسطامی از دستگیری 3 سارق احشام و کشف 27 راس دام سرقتی در شهرستان ملکشاهی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان شمالی گفت: تاکنون 10 هزار راس دام مازاد عشایر استان به قیمت تضمینی خریداری و 170 تُن گوشت در این طرح ذخیره سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اداره دامپزشکی شازند گفت: 451 هزار و 555 راس دام سبک و سنگین در این شهرستان از توابع استان مرکزی امسال علیه بیماری های مختلف دامی و مشترک بین انسان و دام ایمن سازی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۶    
در برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با گله گوسفند در جاده خوی-سلماس، 25 راس دام تلف شد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۱:۱۶    
کاشف اسرار- چند روزی می باشد لاشه یک راس دام ” گوساله ” در جاده نیمه کاره چمخاله به رودسر رها شده و بی تعفن به وجود آمده و سبب آزار و اذیت مردم شده ،فرماندار و نیز مدیر اداره راه و شهرسازی شهرستان لنگرود به وظیفه قانونی خود برای جمع آوری این حیوان اهلی اقدام نمی کنند و مشخص نیست در کجا به سر می ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۰    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون حدود یک میلیون و 700 هزار راس دام و با هدف پیشگیری از انتشار بیماری ها منتقل شده به وسیله حشرات سمپاشی شده اند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۸    
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان فارس گفت: در طرح خرید حمایتی دام مازاد عشایری که از اواسط خرداد ماه تا اواخر شهریور ماه ادامه داشت نزدیک به هشت هزار راس دام سبک از عشایر این استان خریداری شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات بیمه ای بانک کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه توسعه کمی وکیفی بخش کشاورزی بدون بیمه چابک و توانمند امکان پذیر نخواهد بود، گفت: تاکنون در این استان یک میلیون و 400 هزار راس دام سبک و سنگین تحت پوشش بیمه قرار گرفته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سردار کیاست سپهری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نیروهای مرزبانی پاوه حین گشت زنی و کنترل نقاط مرزی به تعدادی قاچاقچی برخورد و نسبت به توقیف 2 دستگاه خودرو نصیرن اقدام کردند. وی ادامه داد: ماموران در بازرسی های انجام شده 30 راس دام سبک و سنگین ( گوسفند، گاو و [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۷:۴۶    
مدیر جهاد کشاورزی اندیکا از پلاک کوبی و هویت گذاری بیش از 28 هزار راس دام سبک و سنگین در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قم از توقیف خودروی حامل 37 راس دام قاچاق در جاده قدیم قم _تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان فارس از خرید حدود 8 هزار راس دام مازاد عشایر در راستای حمایت از جامعه عشایری استان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)استان ایلام گفت: موارد کشف شده شامل 42 هزار لیتر انواع روغن خودرو، لاستیک خودرو سبک و سنگین، وسایل و لوازم خانگی، مواد غذایی و 105 راس دام زنده قاچاق بوده است که ارزش ریالی این کشفیات بالغ بر 35 میلیارد ریال برآورد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۶    
بیش از 930 هزار راس دام در خوزستان هویت گذاری شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تاکنون 461 هزار متر مربع جایگاه دام و بیش از 11 هزار راس دام بر علیه انگل های خارجی در آذربایجان غربی سمپاشی شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات آتش نشانی شهرداری شیروان با بیان اینکه یک باب منزل مسکونی در روستای خانلق از توابع بخش مرکزی این شهرستان دچار انفجار شد، گفت: در حادثه منجر به تلف شدن 27 راس دام سبک شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۳    
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره دامپزشکی گنبدکاووس با اشاره به شروع مایه کوبی (واکسیناسیون) دام های سبک علیه بیماری تب برفکی، اظهار داشت که 180 هزار راس دام سبک مناطق روستایی ناحیه مرزی این شهرستان به منظور افزایش سطح ایمنی علیه این بیماری به صورت رایگان واکسینه می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز از واکسینه شدن 26 هزار راس دام سبک و سنگین برخی در شهرستان اوز و سرچهان استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۵    
فلکی گفت: یک هزار و 500 راس دام سنگین جهت جلوگیری از شیوع بیماری تب برفکی در شهرستان زیرکوه تا 10 مهرماه واکسیناسیون می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طرح خرید تضمینی 50هزار راس دام غیرمولد از عشایر گلستان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون سلامت دامپزشکی کردستان گفت: تاکنون 397 هزار و 525 راس دام معادل 99.4 درصد بصورت رایگان و با بهره گیری از اکیپ های بخش غیردولتی واکسینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در سال زراعی امسال بیش از 900 هزار راس دام در خوزستان بیمه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۶    
رئیس اداره دامپزشکی شوشتر از واکسیناسیون بیش از 9 هزار راس دام های اهلی در اطراف مناطق حفاظت شده این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیر کل دامپزشکی استان قزوین گفت: در پنج ماهه سال جاری2 میلیون و 423 هزار نوبت سر دام سبک در استان علیه بیماری ها مایه کوبی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر امور عشایر استان تهران با اشاره به اجرای طرح پلاک کوبی دام های عشایری در استان اعلام کرد: دربازه زمانی از اردیبهشت ماه سال جاری تاکنون بیش از 230 هزار راس دام عشایر استان پلاک کوبی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان میامی: بیش از 800 راس دام سبک میامی به صورت رایگان علیه طاعون واکسینه شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام از خریداری یک هزار و 134 راس دام مازاد بر نیاز عشایر استان ایلام خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۹    
همزمان با اولین روزماه صفر برای دفع بلای ویروس منحوس کرونا در دشتستان سنت قربانی با قربانی 15 راس دام اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حدود 60 راس دام در شهرستان بهمئی در اثرحمله حیوانات وحشی زخمی و تلف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 63 راس دام قاچاق از یک دستگاه کامیون خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، در مجموع هم اکنون 2674 نفر سهامدار این تشکل ها هستند ضمن اینکه تعداد کل منابع آبی آن ها 116 منبع با سطح کشت 3714 هکتار شامل 3516 هکتار زراعی و 198 هکتار باغی است. همچنین در این شرکت ها 4900 راس دام سبک و همچنین هزار و 460 راس دام سنگین موجود است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره دامپزشکی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 209 هزار راس دام سبک و سنگین برای مقابله با انواع بیماری در این شهرستان واکسینه شدند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ دکتر حسن ایزانلو روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 40 درصد دیگر شیر تولیدی به مصرف شهروندان یا کارخانجات لبنیات استان می رسد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان گتوند گفت: بیش از 112 هزار راس دام سبک در گتوند از ابتدای سال تاکنون علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان واکسینه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۳۵    
مشهد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قوچان گفت: از ابتدای امسال در راستای کنترل مدیریت چرا از ورود پنج هزار و 510 راس دام سبک غیرمجاز به مراتع این شهرستان جلوگیری به عمل آمده است.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور: 6 میلیون راس دام سبک مازاد داریم رئیس شورای تامین دام کشور معتقد است؛ تصمیمات غیرکارشناسی در وزارت جهاد کشاورزی و سایر مجموعه های مرتبط با تولید دام، تاثیر 50 تا 60 درصدی در بالا رفتن قیمت گوشت داشته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام گفت: یک هزار و 143 راس دام مازاد حذفی عشایر استان در یک ماه گذشته خریداری و ذبح شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۴    
مجتبی ورمقانی مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: با واکسیناسیون یک میلیون و 501 هزار و 740 راس دام سبک، برنامه واکسیناسیون علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک به صورت 100 درصدی محقق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس شبکه دامپزشکی نطنز گفت: بیش از 74 هزار راس دام سبک برای مقابله با بیماری طاعونِ نشخوارکنندگان کوچک در شهرستان نطنز واکسینه شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه آیرم روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفت هزار و 430 راس دام سبک و سنگین در کشتارگاه ماکو با نظارت های بهداشتی و شرعی ذبح شد که 6 هزار و 205 راس از این تعداد را دام سبک و یک هزار و 225 راس را دام سنگین تشکیل می داد. [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- مسوول اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ایذه گفت: آتش سوزی در یک واحد دامداری در ایذه موجب تلف شدن 12 راس گاو شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده انتظامی ایلام از کشف 113 راس دام قاچاق از سه دستگاه کامیون در شهرستان دهلران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: 113 رأس دام قاچاق از 3 دستگاه کامیون به ارزش 3 میلیارد ریال در شهرستان دهلران کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - آغاز طرح خرید تضمینی 50 هزار راس دام غیرمولد از عشایر و پیش بینی بارش باران تا پایان هفته در گلستان، شناسایی 2 هزار و 100 بی سواد در کلاله، دعوت وزنه بردار استان به اردوی تیم ملی و کشف 15 تن چوب قاچاق در بندرگز از مهمترین اخبار کوتاه امروز یکشنبه این استان شمالی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۳۶    
طرح خرید 50هزار راس دام غیرمولد از عشایر گلستان تا پایان امسال اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی کنگاور از توقیف 2 دستگاه کامیون حامل احشام قاچاق و کشف 198 راس گوسفند از این خودرو خبر داد و گفت: ارزش محموله قاچاق کشف شده 6 میلیارد ریال است.