سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۱۳Oct 2020 20

جدیدترین‌های «جانشین فرماندهی انتظامی»

بسیج   ۹ ساعت پیش    
جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و آموزش به شهروندان در حراست از منابع و مراتع ملی امری مهم و انکار ناپذیراست .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: روزانه بیش از 16 هزار تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 برقرار می شود که نیمی از آن ها به انجام ماموریت منجر می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عصر جنوب: این آخرین استوری کودکی ست که گفته می شود پس از تماس از سوی چالش "مومو" و خروج از منزل بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داده است. جانشین فرماندهی انتظامی اهواز در این باره گفت: هنوز موردی از مرگ یک دانش آموز در اهواز بر اثر برنامه مومو گزارش نشده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - جانشین فرماندهی انتظامی اهواز از مرگ سه نفر بر اثر درگیری طایفه ای در شهر اهواز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: در حوزه فضای سایبری نباید غافل شویم و باید نگاهی تیزبین و رصدی مستمر در این حوزه داشته باشیم
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند پنج نفره قاچاق مواد افیونی به مرکز کشور و کشف 448 کیلو تریاک از آنان طی عملیات ضربتی مأموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰    
گروه استان ها – خراسان شمالی – جانشین فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار و حرفه ای محتویات خودرو با 22 فقره سرقت در "بجنورد" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۱    
جانشین فرماندهی انتظامی خرمشهر از دستگیری سارق احشام در این شهرستان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ جانشین فرماندهی انتظامی استان، از دستگیری سارق باغ ویلاهای حوزه شرق اصفهان در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی و اعتراف متهم به 35 فقره سرقت خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی آبادان از دستگیری سارق پمپ و کنتور آب منازل تحت عنوان مامور اداره آب خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۸    
گروه استان ها_ خوزستان_ جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز گفت: انفجار گاز شهری در بازارچه عامری اهواز 3 کشته و 6 مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف 11 دستگاه انواع خودروی احتکار شده به ارزش 20 میلیارد و 337 میلیون ریال در شهر کاشان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ: اگر کاربران نحوه صحیح استفاده از شبکه های اجتماعی را فرا نگیرند با چالش منفی که شیادان در فضای مجازی آن را تشکیل می دهند، مواجه خواهند شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک زوج مواد فروش و کشف 65 کیلو و 500 گرم تریاک در بازرسی از خودروی آنها خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۸    
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف حدود 30 تن کابل های برق به ارزش 4 میلیارد تومان توسط ماموران نیروی انتظامی درشهرستان خمینی شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف محموله هروئین به وزن 375 کیلو در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان و استان البرز خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۲    
جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 5 میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات توقیف 6 دستگاه خودروی شوتی در عملیات پلیس در شهرستان ساوه خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۱    
فرماندار شهرستان آق قلا گفت:نیروی انتظامی مظهر اقتدار و امنیت ایران اسلامی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،"امیر شیر توماج"در دیدار با جانشین فرماندهی انتظامی که عصر روز سه شنبه پانزدهم مهر ماه بهمراه اعضای شورای تامین صورت گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری و سرعت عمل کاراگاهان اداره جنائی پلیس آگاهی استان و شهرستان چابهار متهم به قتل پدر و پسر یک خانواده در کمتر از یک ساعت از وقوع قتل شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف 37 دستگاه ماشین ظرفشویی و ماکروفر قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال در عملیات پلیس در توقیف یک دستگاه کامیونت در اتوبان ساوه – همدان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند 13 نفره سارقان گوشی و وجوه نقد خبر داد و گفت: افراد دستگیر شده تاکنون به 24 فقره سرقت اعتراف کرده اند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرهنگ بهادر اسماعیلی اظهارداشت: طرح نظارت بر اصناف به منظور برخورد با صنوف فاقد پروانه کسب از اتحادیه های مربوطه و با هدف ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب با محوریت پلیس امنیت عمومی در سطح استان اجرا شد. ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرهنگ ” بهادر اسماعیلی ” اظهار داشت:ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان از فعالیت فردی در امر احتکار نهاده های دامی در شهر جعفریه قم مطلع شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی البرز از قلع و قمع 15 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار البرز که با ایجاد شرارت باعث ناامنی شهروندان شده بودند، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی کردستان از دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر و کشف 18 کیلوگرم تریاک از آنها طی یک عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران انتظامی دیواندره خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها – خراسان رضوی – جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری 2 متهم که با روش خوراندن مایعات حاوی مواد بیهوش کننده مرتکب سرقت های سریالی در استان های مختلف کشور شده بودند، خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۵    
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: پس از دستگیری متهمان این پرونده مشخص شد که دو برادر سارق این پرونده پیش تر از سوی پلیس استان اصفهان و خوزستان تحت تعقیب بوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۶    
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف 2 میلیارد و 650 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در توقیف یک دستگاه خودروی اتوبوس در شازند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تُن و 99کیلوگرم مواد افیونی و دستگیری 6سوداگر مرگ، خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱    
حسین عباسی فرماندار پیشوا به همراه سرهنگ ثمره جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تعدادی از مراکز انتظامی شهرستان پیشوا را مورد بازدید قرار دادند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۱    
حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه هادی ثمره جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران به صورت جداگانه با عادل رحمانی رئیس دادگستری و مرتضی طهماسبی دادستان شهرستان دیدار کردند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ جانشین فرماندهی انتظامی استان، از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان در عملیات ضربتی ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان و اعتراف آن ها به 130 فقره سرقت خبر داد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۶    
جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران از لزوم احداث ساختمان جدید برای استقرار ستاد فرماندهی انتظامی پیشوا خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، هادی ثمره جانشین فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها–کردستان- جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 30 فقره سرقت دوچرخه و تجهیزات ساختمانی در شهرستان سنندج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 662 کیلو مواد افیونی و دستگیری سوداگران مرگ، در درگیری مسلحانه پلیس با اعضای 2 تیم از یک باندحرفه ای قاچاق مواد مخدر در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان، از افزایش 200 درصدی کشف کالاهای احتکاری در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان بردسکن از دستگیری سارقان حرفه ای کابل های برق در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
قم – ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی قم از انهدام باند سارقان و کشف 40میلیارد ریال ارز قاچاق در این استان خبر داد و گفت: پلیس قم در برابر قاچاق کالا و ارز قاطعانه مقابله می کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان گفت: عامل فروش آدامس های قاچاق و تاریخ گذشته در اصفهان دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از دستگیری اعضای یک باند سرقت که در اتوبان ساوه - تهران فعالیت می کردند، خبر داد و گفت: اعضای این باند به سرقت به عنف یک دستگاه تریلی و دو سرقت بار از خودروهای عبوری اعتراف کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف 263 کیلو و 200 گرم تریاک طی بازرسی از 2 دستگاه خودرو در شهرستان نی ریز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی گفت: 95 درصد مواد مخدر کشف شده در کشور از سایر مرزها وارد شده و تنها پنج درصد آن از طریق مرز دوغارون تایباد می باشد که این مهم نشان دهنده امنیت بالا در این معبر زمینی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۳    
تایباد- جانشین فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با بیان اینکه اشرار در گذشته شب ها گروگانگیری کرده و برای حمل مواد، کاروانی وارد مرزتایباد می شدند، گفت: خوشبختانه امروز شاهد این اتفاق ها نیستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی طبس از دستگیری سارق اماکن خصوصی و کشف 9 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۱    
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری سارق حرفه ای و اعتراف به 22 فقره سرقت در شهرستان زرندیه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی اهواز گفت: سارق حرفه ای با 40 فقره سرقت در عملیات تعقیب و گریز پلیس و با قانون بکارگیری سلاح در شهرستان اهواز در حین سرقت شناسایی و دستگیر شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 6 ضارب مسلح محیط بان جنگل های فشم با تلاش ماموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران خبر داد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای باند 4 نفره اراذل و اوباشی که با نزاع و درگیری در یکی از مناطق مسکونی شهرستان اراک، باعث سلب آسایش و وحشت شهروندان شده بودند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری یک توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف34 کیلوگرم تریاک در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اراک خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان از توقیف 3 دستگاه کامیون و کشف 300 رأس گوسفند فاقد مجوز به ارزش تقریبی 6 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان کامیاران خبر داد. ...