چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۴۸Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آسیب های اجتماعی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کنگاور گفت: اشاعه فرهنگ زکات موجب مقابله با آسیب های اجتماعی و زدودن فقر از جامعه اسلامی می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
موسوی چلک گفت: امروزه یکی از موضوعاتی که نگرانی جدی ایجاد کرده است موضوع آسیب های اجتماعی است که خشونت ها به شکل های مختلف از جمله خشونت های اجتماعی و خانگی از جمله مصادیق آن هستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
قم(پانا) - زهرا نظری دانش آموز پایه هفتم آموزشگاه کوثر شهرستان کهک، در ردیف منتخبین کشوری دومین جشنواره ملی همیار مشاور قرار گرفت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، مهدی خادمی جمکرانی رئیس اداره امور تربیتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
محسن هاشمی به فعالیت خود در شورای پنجم نمره 15 داد و گفت: توسعه حمل و نقل عمومی و عدم رفع آسیب های اجتماعی در شورای پنجم تکمیل نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
قم- معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم با اشاره به تاسیس مرکز تخصصی آسیب های اجتماعی گفت:به دلیل کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح مرکز تخصصی آسیب های اجتماعی تاسیس شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
روانشناس و پژوهشگر حوزه جمعیت بیان کرد: آسیب های تک فرزندی یک بعد عاطفی و روانشناختی است که به خود تک فرزند آسیب می زند و دیگر آسیب هایی که در طولانی مدت به والدین و آسیب های اجتماعی اشاره کرد.
مدیر حوزه علمیه اهل تشیع کردستان ضرورت وحدت رویه حوزه های علمیه کردستان برای رفع آسیب های موجود در جامعه مدیر حوزه علمیه اهل تشیع کردستان گفت: حوزه های علمیه اهل سنت و تشیع در سراسر استان باید یک صدا، متحد و یکپارچه در مسیر رفع آسیب های اجتماعی حرکت کنند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۶    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار ملکان گفت:مدیران شهرستان نسبت به رفع مشکلات جوانان و آسیب های اجتماعی احساس مسئولیت بیشتری کرده و راهکار عملی در راستای معضلات اجتماعی و اشتغال جوانان ارائه نمایند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر زهره شفیعی روانشناس تربیتی و مشاور خانواده با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد آسیب های اجتماعی حوزه بانوان مصاحبه کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۵    
بوشهر-ایرنا- راه اندازی دفترهای تسهیلگری و توسعه محلی برای کاهش آسیب های اجتماعی از جمله سیاست های وزارت کشور است که با تحقق این مهم درشهرهای بوشهر و برازجان بستری برای توسعه پایدار در استان است که هم استانی ها بنابر موقعیت مکانی قابلیت استفاده از ظرفیت های آن دارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: دلیل مسایل اقتصادی و کرونا،آسیب اجتماعی در تهران نه تنها افزایش پیدا نکرد و بلکه افزایش نیز یافت و بعد از شورای شهر باید این دو موضوع بویژه آسیب های اجتماعی پرداخته شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۲    
کارشناس مسئول دفتر آسیب های اجتماعی بهزیستی ایلام در مقاله ای پدیده اجتماعی کودک آزاری در استان ایلام را مورد بررسی قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کوثری گفت:دفاتر تسهیلگری در حاشیه شهر ها برای ارزیابی و کمک به ساماندهی این مناطق به عنوان یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی در سیستان و بلوچستان و برخی استان های کشور ایجاد شده اند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی به علل گسترش خانه های خالی در تهران پرداخت و یکی از نتایج افزایش قیمت مسکن را رشد حاشیه نشینی و آسیب های اجتماعی مرتبط با آن در کلانشهر تهران عنوان کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۳    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان قرچک ابعاد اجرای پایلوت سند جامع تقسیم کار ملی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و کاهش اعتیاد را تشریح کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۵۵    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهارستان در حاشیه بازدید از مراکز مثبت زندگی این شهرستان بر حمایت بیش از گذشته از این مراکز تأکید کرد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق: این روزها در تحلیل های کارشناسان سیاسی و جامعه شناسان یک عامل به طور مداوم تکرار می شد و آن افزایش نابرابری و شدت گرفتن شکاف اجتماعی در ایران است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۶    
جمعی با عملکرد نامناسب و اهمال قابل اثبات، با کمترین توانایی های قابل انتظار و ادعا های بزرگ، کشور را به جایی رساندند که مردم برای رفتن شان لحظه شماری می کنند. آقای روحانی، اگر کشورداری بلد نبودی، چرا مسئولیت پذیرفتی؟ آسیب های اجتماعی 15 سال آینده، ثمره کشورداری امروز توست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای فرهنگ عمومی شمیرانات تاکید کرد: مساله سالم سازی بوستان ها و تفرجگاه های شهرستان از آسیب های اجتماعی امری مهم و اساسی است که موفقیت در این زمینه علاوه بر اقدامات ایجابی و سلبی توسط دستگاه های متولی نیازمند مطالبه و مشارکت جدی مردم در صحنه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مشاغل خانگی چند وجهی است و بسیاری از هزینه های آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۵۰    
قبادی دانا گفت:یکی از فعالیت های خوبی که در دستور کار قرار دارد رصد محله محور آسیب های اجتماعی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه پیشگیری هزینه بسیار کمتری از درمان دارد گفت: پیشگیری از معلولیت و آسیب های اجتماعی در اولویت قرار بهزیستی باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
وحید قبادی دانا با اشاره به اینکه 2 هزار و 20 محله آسیب خیز در کشور شناسایی شده، گفت: رصد محله محور آسیب های اجتماعی در دستور کار ما قرار دارد و نیاز است با توجه به تنوع آسیب های اجتماعی، رصد آنها براساس شرایط فرهنگی و جغرافیایی صورت بگیرد تا براساس این رصد مداخله به هنگام در همان زمینه انجام شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۱    
تهران- ایرناپلاس- در ادامه گزارش از واکنش ها به رویه تقابلی با شبکه نمایش خانگی، یک تهیه کننده سینما بر این باور است که ایجاد نمایش خانگی تصمیم درستی بوده که علاوه بر رونق بخش اقتصادی آن، به ترویج فرهنگ و ارزش ها می پردازد و آسیب های اجتماعی را به خوبی نمایش می دهد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دولت برای رشد و توسعه پلتفرم های آنلاین اجاره اقامتگاه باید برنامه حمایتی داشته باشد و نباید برای آن ها مانع تراشی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۲    
کرمانشاه - ایرنا - کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی با محوریت عفاف، حجاب و مصونیت بخشی خانواده ها از آسیب های اجتماعی و فرهنگی با حضور 60 نفر از بانوان فرهیخته روانسری در مجتمع فرهنگی هنری وحدت این شهر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت: در هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی متوسطه اول که به میزبانی استان یزد برگزار شد، مربیان و مشاوران فارس خوش درخشیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: برای مقابله با آسیب های اجتماعی حوزه دانش آموزی، خط 1570 به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه مجلس برای کاهش آسیب های اجتماعی 5 هزار میلیارد تومان اعتبار مصوب کرده، گفت: قطعا قرارگاه ها و دستگاه هایی که برای کاهش این آسیب ها بایستی وظایفی را عملیاتی می کردند را رصد خواهیم کرد.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: رفع آسیب های اجتماعی به مدیریت جهادی نیاز دارد و ورود بسیج سازندگی برای حل آسیب های اجتماعی یک ضرورت است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۴    
حوزه/ مدرسه راهبری علم و عمل تهران، دوره آموزشی را با هدف اعزام مبلّغ در حوزه آسیب های اجتماعی شهر تهران در ایام محرّم برگزار می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، اولین جلسه گفتگو محور دختران دهه هشتادی عصر یکشنبه با موضوع آیا هلیا مقصر است؟ در مجتمع فرهنگی آیه برگزار شد. عباس خسروانی جامعه شناس و پژوهشگر حوزه آسیب های اجتماعی در این جلسه اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۱    
کرمانشاه – ایرنا – فرماندار کنگاور از تاسیس و راه اندازی دفاتر تسهیل گری در پنج محله حاشیه نشین شهر کنگاور خبر داد و گفت: پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید همواره مورد توجه باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش یزد گفت: خط 1570 با هدف خدمت و مقابله با آسیب های اجتماعی دانش آموزان به بهره برداری رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۵    
حوزه/ حجت الاسلام عبدل گفت: هر جوانی که از نماز جمعه طرد شود به سمت آسیب های اجتماعی خواهد رفت و این مسئله اثرات جبران ناپذیری را در جامعه خواهد شد و تنگ نظری ها در بین برخی مسئولان نباید باعث جدایی جوانان از نماز جمعه شود.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
برچسب ها آسیب اجتماعی دانستنی آنلاین سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران کودکان کار برچسب ها
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - دادستان استان اصفهان گفت: برخورد با مسؤولین متخلف از اولویت های دستگاه قضا است؛ زیرا کم کاری و ضعف برخی نهادها باعث پیشرفت آسیب های اجتماعی در کشور شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۲    
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان با تشریح اقدامات این کمیسیون در دو حوزه تخصصی آن، گفت: این اقدامات برای جبران آسیب های اجتماعی پنج دهه اخیر اصفهان بوده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در آیین اختتامیه سومین جشنواره ملی هنرهای دیجیتال با تاکید بر اهمیت تاثیرگذاری هنر، اظهار داشت: امروزه هنرهای دیجیتال، فرصت های بیشماری برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی فراهم می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: ازجمله موضوعاتی که شورای شهر بعدی باید به صورت جدی به آن بپردازد، توسعه حمل و نقل عمومی و آسیب های اجتماعی است.
ناصر مقدم: توجه به موضوع و ابزار های فرهنگی و هنری، بهترین راهکار کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه امروز اصفهان با چالش های زیادی چون خشکی زاینده رود، آلودگی هوا، ریزگردها، مهاجرت، حاشیه نشینی، بیماری کرونا، آسیب های اجتماعی و ده ها مشکل خرد و کلان دیگر مواجه است که هر یک می تواند قصه ای پرغصه قلمداد شود ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۵    
فرماندار شهرستان ترکمن در جلسه گروه کاری مناسبت ها و آسیب های اجتماعی ذیل کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان گفت: خانواده یک نهاد معنوی، مقدس، انسان ساز و با ارزش است و کوچکترین نهاد اجتماعی است که در جامعه وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران فراخوان جلب مشارکت شهروندان در برنامه ها و فعالیت های این سازمان از جمله ارائه خدمات به افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی، مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی و توسعه فرهنگ کارآفرینی را منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مسئول دفتر مشارکت های مردمی و سرمایه اجتماعی دادگستری استان مرکزی گفت: طرح مهرانه با هدف استفاده از ظرفیت خیرین پیشگیری استان مرکزی در حوزه کاهش اعتیاد اجرا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۸    
معاونت امور اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی در این موشن گرافیک به معرفی علل گرایش نوجوانان و جوانان به خودکشی، فرار از منزل و سایر آسیب های اجتماعی و نحوه مواجهه والدین با این گونه آسیب ها و خدمات اورژانس اجتماعی می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اعتیاد را از مهم ترین عوامل گسترش آسیب های اجتماعی در کشور برشمرد و گفت: آموزش عمومی و همگانی با استفاده از ظرفیت های رسانه ای بزرگ در کشور از جمله راهکارهای جدی در جلوگیری از افزایش اعتیاد به خصوص در نسل های جدیدتر است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۵    
رئیس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی در مجلس شورای اسلامی در توئیتی فعالیت این فراکسیون را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بیش از چند هفته است که کاربران فضای مجازی از مردم گرفته تا مسئولین هشتگ طرح صیانت را به یکی از ترندهای شبکه های اجتماعی تبدیل کردند و همگی معتقدند با اجرای این طرح ایران به طور کامل از دهکده جهانی حذف خواهد شد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۰    
مهدی اسفندیار دبیر سرویس سلامت و رفاه اجتماعی روزنامه صدای ملت، با بیان تذکراتی معتقد است که: اکنون وضعیت وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در وضعیتی که متولی اشتغال و کار و بازنشستگی و آسیب های اجتماعی است و از قضا در هر 4 بخش در وضعیت اورژانسی است نیازمند فردی است که با شناخت بسیار عمیق و با سابقه ...