شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۲۸Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آسیب های اجتماعی»

رکنا   ۴۲ دقیقه پیش    
رکنا:فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین:بانوان خانواده سپاه را در خط انقلاب و مربیان جامعه دانست و گفت: بزرگ ترین سرمایه اجتماعی یک جامعه سالم، بانوان و مادران آن جامعه هستند ...
خانه ملت   ۵۸ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، با بیان اینکه تحصیل کودکان فاقد شناسنامه نباید مغفول بماند چرا که به افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه منتهی می شود به تشریح تکلیف دستگاه های مربوطه در این زمینه پرداخت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گزارشی آورد: خودکشی مسأله بسیار مهمی در آسیب های اجتماعی است. هر خودکشی برابر است با گرفته شدن جان یک انسان. این نکته را باید در نظر داشته باشیم که به نسبت به هر خودکشی، چندین اقدام برای این کار هم در جامعه اتفاق می افتد.
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش    
فقر، مبنا و اساس انحرافات اجتماعی است؛ اما رفاه و درآمد اقتصادی نقش بسزایی در شکل گیری اعتیاد دارد ؛ این عبارت را به تازگی یکی از دست اندرکاران حل آسیب های اجتماعی که اتفاقاً دانشیار مردم شناسی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران است با استناد به مطالعاتی علمی عنوان کرده است.
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی گفت: فعالیت اورژانس اجتماعی خراسان رضوی در کاهش آسیب های اجتماعی و رفع بحران های فردی و خانوادگی، بی بدیل است.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: شبکه سازی مساجد هدف گذاری بسیار خوبی در نشر معارف اسلامی و تقویت رابطه مردم با مسجد است؛ این رویه همانطور که در مقابله با کرونا موثر بود در کاهش آسیب های اجتماعی نیز تاثیر دارد.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد، گفت: هر کس باید در هر جایگاهی که مسئولیت دارد برای کشف استعدادهای این مرز و بوم به ویژه جوانان و نوجوانان تلاش کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۵ ساعت پیش    
کارگاه آموزش خانواده و آگاه سازی زنان و دختران در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و آشنایی با حقوق فردی آنان در مرکز مثبت زندگی همراز برگزار شد.
رئیس قوه قضائیه گفت: باید تلاش شود تا آنجا که ممکن است در حوزه های مربوط به پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از تولید و کاهش آسیب های اجتماعی از ظرفیت های مردمی استفاده شود ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۲۲:۱۰    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه باید هرچه بیشتر به دانش آموزان مناطق محروم توجه کنیم، گفت: مدارس شبانه روزی نماد عدالت آموزشی در دستگاه تعلیم و تربیت هستند. ...
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی قم گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی مراکز بهزیستی و بازپروری در حال افزایش است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام اژه ای با تاکید بر استفاده از ظرفیت های مردمی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی گفت: باید تلاش شود در حوزه های مربوط به پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از تولید و کاهش آسیب های اجتماعی، از ظرفیت های مردمی استفاده شود.
خیرین در امر ازدواج جوانان آستین همت بالا بزنند / جوانان با مطالعه و علم آموزی در برابر آسیب های اجتماعی مقابله کنند آخوند پیردوجی گفت: خیرین در امر ازدواج جوانان آستین همت بالا زده و دست یاری بدهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: باید تلاش شود تا آنجا که ممکن است در حوزه های مربوط به پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از تولید و کاهش آسیب های اجتماعی از ظرفیت های مردمی استفاده شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اکران ویژه مستند-انیمیشن کاغذپاره ها به نویسندگی و کارگردانی بهزاد نعلبندی که این روزها روی پرده سینماهای هنروتجربه است، با حضور جمعی از منتقدان سینما در سینما سپیده برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: در مناطق آزاد باید شاهد توسعه باشیم اما این مهم را در نظر بگیریم که توسعه بدون برنامه ریزی چه بر سر سکونت گاه ها و ساکنان این مناطق می آورد ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در پنج سال اخیر شمار بانوان سرپرست خانوار در کشور دو برابر شده است، زنانی که بسیاری از آن ها مهارت و سواد کافی برای ورود به جامعه را ندارند و به دلایل زیرساختی بی شمار از جمله عدم برنامه ریزی مناسب دولت برای رسیدگی و توانمندسازی آن ها جامعه نیز به آن ها روی خوش نشان نمی دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۶    
فراخوان "چهارمین جشنواره استانی تئاتر خیابانی شب چراغ" با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان فیروزآباد اعلام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۲    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اندیمشک از رصد میدانی آسیب های اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران در راستای فرهنگ سازی در حوزه آسیب های اجتماعی دیدار و گفتگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام اژه ای با بیان اینکه ایجاد بستر و امنیت اقتصادی از اولویت های سرمایه گذاری پایدار است، گفت: اگر فعالان اقتصادی تولید ایجاد کردند، آسیب های اجتماعی کاهش پیدا می کند.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم مدیریت صحنه اقتصاد کشور متناسب با تهدیدات موجود علیه آن گفت: نمی توان در شرایط جنگ اقتصادی مانند دوران صلح مسائل را مدیریت کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تاثیر سامانه تصمیم در کاهش میزان طلاق ها، از سازش و بازگشت به زندگی مشترک 16.65 درصد زوجین پس از اخذ خدمات روان شناسی و مشاوره از سامانه مذکور، طی سال جاری خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی، گفت: با اجرای طرح 313 اکنون در راستای ارائه خدمات فرهنگی و ارتقای باورهای دینی و کنترل آسیب های اجتماعی در روستاهای منتخب دارای روحانی طرح هجرت در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، امسال430 مدرسه استان برای مقابله با آسیب های اجتماعی مجری طرح"نماد" شده اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۵:۲۱    
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان باغملک در سال 1400 با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس دادگستری، دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان و سایر اعضا با موضوع بررسی آسیب های اجتماعی از قبیل:طلاق،خودکشی،سرقت و اعتیاد در این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
دکتر سید محمد صالح هاشمی گلپایگانی در نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش نوشته است: مسئله چادرزدایی در آزمون های مختلف در وزارتخانه متبوع باعث ایجاد آسیب های اجتماعی و پیامد های مخرب فرهنگی و اخلاقی مخرب می شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۹    
سید جواد هاشمی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نباید ادارات خود را اپوزیسیون در برابر آسیب های اجتماعی بدانند همه باید پاسخگو باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تشکل های مردم نهاد باید با پرهیز از ورود به جناح بندی های سیاسی ، اولویت کاری خود را مقابله با آسیب های اجتماعی قرار دهند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۵    
احتمال کاهش بودجه آموزش و پرورش برای سال 99 قوت گرفته است و این روزها از گوشه و کنار مطرح می شود. به نظر می رسد بیش از هر معاونت دیگری دو معاونت پرورشی و سلامت و تربیت بدنی در آموزش و پرورش گرفتاری های بیشتری برای بودجه سال بعد داشته باشند و با کاهش جدی در لایحه بودجه مواجه شوند. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۷    
در دولت یازدهم سلسله نشست هایی را در محور آسیب های اجتماعی حوزه زنان و خانواده طراحی کرده بودیم که نخستین نشست از این سلسله جلسات، به سلامت زنان و رفتار های پرخطر مربوط بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه فرهنگی و مطبوعاتی جام جم گفت: راهبرد ما حمایت از انتشار کتاب هایی است که دغدغه ها و آسیب های اجتماعی را در زمینه های مختلف روایت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۰    
نهمین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان فاروج در سال جاری با محوریت بررسی راهکارهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی مبتلابه جوانان و نوجوان به ریاست جعفری، رئیس دادگستری این شهرستان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
قناعت گفت: برنامه های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی حوزه زنان حمایت می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۲    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، گفت: راهکارهای اساسی و بااقتدار در راستای مبارزه با قاچاق کالا بایستی ارائه شود تا بتوانیم با همفکری و پژوهش های علمی از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده و از قاچاق کالا و ارز جلوگیری کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: از برنامه های آموزشی، اجتماعی، فرهنگی و در حوزه مقابله با آسیب های اجتماعی زنان و خانواده حمایت های لازم را انجام می دهیم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آسیب های اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس از تشکیل کمیته بانوان و خانواده در واحدهای تولیدی با بیش از 100 کارگر زن در این استان خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰    
مراسم گرامیداشت روز زن در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، از طریق ویدئو کنفرانس با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و از بانوان شاغل در این اداره کل با اهدای لوح و هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: همکاری کمیته امداد و روحانیون در طرح 313 زمینه ساز کاهش آسیب های اجتماعی در بین خانوارهای تحت حمایت این نهاد است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه یکی از اهداف برنامه ششم توسعه سوادآموزی و برنامه ریزی برای کاهش و ریشه کن کردن بیسوادی است،گفت: در سال جاری بیش از 9 هزار نفر تحت پوشش دوره های مختلف سوادآموزی قرار گرفتند. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، برنامه های اجرایی برای مقابله با آسیب های اجتماعی ارائه شود، گفت: طرح های مقابله با آسیب های اجتماعی در اولویت کاری قرار گیرد.
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به همت مدیریت خدمات اجتماعی؛ پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی حوزه علمیه، اولین جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی جامعه برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شهرداری منطقه یک تهران در حوزه آسیب های اجتماعی با توجه به ناهنجاری های فرهنگی ناشی از جریان های انحرافی...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: بحث قاچاق کالا و ارز یک مشکل حیاتی بوده و باید با هم فکری و پژوهش های علمی جلوی آسیب های اجتماعی ناشی از قاچاق کالا و ارز گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز گفت: عوامل متعدد اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در به وجود آمدن حاشیه نشینی دخالت دارند و مهم ترین و اساسی ترین عامل برای کاهش این آسیب، توسعه ی فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاونت توسعه پیشگیری اداره کل بهزیستی استان همدان طرح پیمایش رصد آسیب های اجتماعی را در کلیه شهرستان های این استان از طریق اجرای پرسشگری برای گروه سنی 15 تا 60 سال اجرا می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
قالیباف درجلسه روز گذشته مجلس نقل قولی از رهبر انقلاب درباره کوتاهی در مقابله با آسیب های اجتماعی را بیان کرد
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۷    
مسئول امور اجتماعی بهزیستی شهرستان قدس به همراه کارشناس آسیب های اجتماعی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) به دیدار کارشناسان اورژانس اجتماعی این شهرستان رفتند.