یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۳۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آسیب های اجتماعی»

تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش فارس: عباس فرزادنیا، معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 8 تهران در تشریح رئوس عملکرد آن دادسرا در سال 1399، از رشد چشمگیر شاخص های عملکرد حوزه تحت مدیریت خود در زمینه کاهش اطاله دادرسی، مدیریت پرونده های قضایی ...
رئیس اتاق تعاون استان هرمزگان با بیان اینکه رفع موانع تولید امکان پذیر است گفت: تقویت تولید بسترساز افزایش قدرت اقتصادی، سیاسی و حتی فرهنگی است و با اشتغالزایی شاهد رفع بسیاری از آسیب های اجتماعی خواهیم بود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: ارتقا و نماد سازی ظرفیت های موجود در هر روستا، منجر به پویایی و افزایش اشتغال های خانگی و در نهایت کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
رکنا   ۵ ساعت پیش    
رکنا: حسین حاتمی با بیان اینکه یارانه و کمک های معیشتی اکنون برای مردم حکم مُسکن دارد ابراز داشت که بیکاری مادر آسیب های اجتماعی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۸ ساعت پیش    
اعتیاد از آن دست آسیب های اجتماعی است که اگر از راهکارهای مناسب برای جلوگیری از آن استفاده نشود، موجب بروز آسیب های دیگری نظیر طلاق، بیکاری و .... می شود.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
مسجد و کانون حضرت ابوالفضل(ع) درمنطقه امامزاده ابراهیم(ع) قم در زمینه برگزاری رزمایش کمک و همدلی مؤمنانه و نیز مقابله با آسیب های اجتماعی و انجام امور خیریه در سال گذشته، فعالیت های شاخص و درخشانی داشته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مرضیه حسینی- خبر نگار شرایط ویژه یک سال و نیم اخیر، از جمله شیوع کرونا و پیامدهای ناشی از آن در کنار تنگناهای اقتصادی، آسیب های اجتماعی ناشی از فقر را گسترش داده است. بی خانمانی و به دنبال آن کارتن خوابی از جمله آسیب هایی است که در چنین شرایطی امکان رشد بیشتری می یابند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: تاب آوری یکی از عوامل اصلی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مبنی بر توجه فوق العاده به آسیب های اجتماعی بویژه در مناطق حاشیه نشین و سکونتگاههای غیر رسمی، دومین جلسه کارگروه امروز 28 فروردین ماه با حضور مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی و رییس کارگروه ، معاونین تخصصی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: زنجیر درد و رنج در شرق اصفهان هر روز حلقه جدیدی را به خود اضافه می کند، عدم تأمین حق آبه و در نهایت از بین رفتن کشاورزی و از کار افتادن تراکتورها از یک سو ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست در جهت همکاری دو جانبه در خصوص آسیب های اجتماعی با حضور سرهنگ خلیق مدیریت امر به معروف و نهی از منکر اجتماعی سپاه استان، سرهنگ صفایی مدیریت اجتماعی سپاه ناحیه وهمکاران حوزه، مسئول روابط عمومی و امور فرهنگی، معاون امور اجتماعی ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۲    
بدون شک اعتیاد و مواد مخدر به عنوان یکی از آسیب های اجتماعی فراگیر است که تمام ساختار های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه را دچار آسیب می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس تبلیغات اسلامی شهرستان همدان گفت: پویش سراسری "مهرواره محله همدل" در راستای رسیدگی به مشکلات و اولویت های مردم در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، خانوادگی و آسیب های اجتماعی در محله های این استان آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری البرز گفت: برنامه های این معاونت در سال 1400 در محورهای مختلف طراحی و تدوین شده و اجرای آن با قوت و جدّیت دنبال می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۰    
مراسم تکریم و معارفه معاون اداره امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش استان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش قم برگزار شد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با اشاره به چرایی اجرای برنامه کانون یاریگران زندگی به عنوان یکی از برنا مه های تحولی این دفتر به بیان دستاوردهای این طرح پرداخت. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سعید فریور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر از 17 شهرستان آذربایجان غربی، خدمات اورژانس اجتماعی در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی در 14 شهرستان ارائه می شود. وی اضافه کرد: یکی دیگر از اقدامات بهزیستی، ارائه خدمات در قالب اورژانس اجتماعی 123 است که طی سال [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۱۹    
تهران- ایرنا- گاف اثر سارا گریانلو روایتگر زندگی اقشار فرودست جامعه است و به مسائلی از جمله: اعتیاد، آسیب های جسمی و روانی، کودک همسری و همچنین به پیامدهای شکاف طبقاتی و رنج حاصل از آن که قشر محروم جامعه با آن دست به گریبانند اشاره دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۲:۴۰    
شمقدری گفت: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه هر برنامه ای را که در جهت کمک به نیازمندان و جلوگیری از آسیب های اجتماعی داشته است به عنوان یک مدل جدید موفق بوده است و دیگران از این مدل الگو برداری کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۰:۴۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های فرهنگی باید در مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی باید همت بیشتری کنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیخ رضا نصرالله پور روز پنجشنبه در همایش روحانیون شهرستان افزود: فرهنگسازی اخلاق و سبک زندگی اسلامی بر دوش علماست و پرداختن به آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی اسلامی در سخنرانی ها و منابر ضروری است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۸    
گروه استان ها-سرپرست دفتر امور اجتماعی، فرهنگی استاندار مرکزی گفت: با پیگیری ها و بررسی ها سند کاهش آسیب های اجتماعی استان تدوین شده که در 23 منطقه برای حوزه های سلامت، ورزش و جوانان، نشاط اجتماعی، آموزش عالی و سایر موارد در حال اجرا است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان به توجه پلیس نسبت به آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: کاهش آسیب های اجتماعی سبب نگاه مثبت مردم نسبت به پلیس شده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۵    
سپهرغرب، گروه اجتماعی - آذین رضایی: زنان سرپرست خانوار انتظار حمایت های بلاعوض ندارند درخواست و دغدغه آن ها ایجاد اشتغال پایدار و درآمد مناسب برای تأمین خانواده است که چشمشان به دست مادران است و با ایجاد شرایط کرونایی روزهای سختی را می گذرانند. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اکرمی گفت: طرح بسیار کاربردی و دقیق معاونت اجتماعی سپاه روح الله مبنی بر تشکیل قرارگاه محله اسلامی که منجر به تشکیل محلات اسلامی می شود یک پایه و کار زیرساختی در حوزه آسیب های اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ یاسمی گفت: تعامل و همکاری نیروی انتظامی با مراکز علمی و دانشگاه ها موجب کاهش هزینه های پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۶    
سرویس سبک زندگی جوان آنلاین: تقریباً در تمام پیام های نوروزی مقام معظم رهبری و همچنین بسیاری از فرمایشات ایشان موضوع ریشه کنی فقر و برقراری عدالت اجتماعی به عنوان عوامل مؤثر در دستیابی به جامعه متعالی اسلامی مورد تأکید قرار گرفته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان به توجه پلیس نسبت به آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: کاهش آسیب های اجتماعی سبب نگاه مثبت مردم نسبت به پلیس شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: "ابراهیم شاکری مطلق" شاعر و هنرمند از اهالی شهر خورموج 200 جلد کتاب به باشگاه های کتابخوانی این شهرستان اهدا کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: ازدواج باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: با توجه به جمعیت و ضرورت توجه و رسیدگی به رفاه فرهنگیان، وجود یک درمانگاه مجهز فرهنگیان نیاز است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه فرهنگی ورزشی چندمنظوره خیرساز ماهان، یکی از به روزترین مجموعه های ورزشی شیراز است که با مشارکت یک خیر شیرازی ساکن در محله پرآسیب مهدی آباد کتس بس ساخته شده و علاوه بر خدمات ورزشی به مرکزمهمی برای فعالیت های فرهنگی تبدیل شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۷    
مدیر حوزه های علمیه با بیان اینکه توجه به بافت حرم و بافت های فرسوده پیرامونی و مرکزیت شهر نیازمند تحولات عمیق است، گفت: آسیب های اجتماعی، مبارزه و حل آن ها و نیز عدالت اجتماعی همواره باید مورد توجه متولیان حوزه مدیریت شهری قرار گیرد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۸    
احسان مدبری مدیرکاهش آسیب های اجتماعی معاونت اجتماعی سپاه فجر فارس گفت: دوره آموزش مصلحین با هدف آموزش افراد واجد شرایط جهت ورود به پرونده های طلاق با همکاری دو مجموعه دادگستری و معاونت اجتماعی سپاه فجر طراحی و به مرحله اجرا در آمده است.
مدیرکل بهزیستی استان البرز در نشست شورای فرهنگی استان از تشکیل کانون قرآن وعترت بهزیستی البرز در راستای آشناسازی بیشتر جامعه هدف بهزیستی با معارف اسلامی و فرهنگ دینی در سال 1400خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای شهر آرامی داشتیم و اجازه ندادیم پرسنل شهرداری زیاد شوند و حتی ده هزار نفر را کم کردیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر از برداشت محصول بید مشک توسط زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی این شهرستان خبر داد و گفت : توانمند سازی زنان سرپرست خانوار گامی در کاهش آسیب های اجتماعی است .
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مهرداد علی محمدی رئیس پلیس پیشگیری انتظامی استان ایلام در گفت و گو با آفتاب ایلام ؛ گفت: یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی در جوامع بشری نزاع و درگیری دسته جمعی است که امروزه بعنوان معضلی در جوامع مطرح شده است. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
کامل دلپسند پژوهشگر مرز و توسعه و کارآفرین اجتماعی اقتصادی می گوید: دو مقوله تغییر جنسیت و کاهش سن کولبران آسیب های اجتماعی را بیشتر می کند و افراد به ناچار به کولبری روی می آورند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۵    
سپهرغرب، گروه اجتماعی: رئیس اورژانس اجتماعی پیشوا معتقد است، آموزش قبل از ازدواج می تواند تا حد قابل ملاحظه ای بر تحکیم بنیان خانواده موثر باشد. امروزه آسیب های اجتماعی به عنوان یکی از نگران کننده ترین معضلات جوامع به حساب می آیند و شهرستان های استان تهران نیز به گفته اغلب کارشناسان و نیز آمار ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دکتر حسینی گفت:فرهنگیان،اساتید و نخبگان فرهنگی باید به جه جامعه خط و سیاق دهند که متاسفانه می بینیم برعکس شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در دیدار با شهردار منطقه یک تبریز، افزایش فعالیتهای فرهنگی را موجب کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۳    
گروه استان ها دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین با تاکید بر لزوم تهیه بانک اطلاعاتی جرائم و آسیب های اجتماعی در استان گفت: وجود چنین بانکی باعث می شود تا نیروی انتظامی در راستای پیشگیری و کشف جرم و مجرم سریع تر عمل کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خوزستان در تشریح اقدامات شاخص این اداره کل در سال 99 گفت: با توجه به وظیفه ذاتی سازمان بهزیستی در کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای شاخص های سلامت اجتماعی، به لطف پروردگار و تلاش خستگی ناپذیر مجموعه همکاران،در سالی که گذشت همچون سنوات گذشته ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۶    
ملک حسینی گفت: انجمن حمایت از زندانیان باید تلاش کند که آسیب های اجتماعی برای خانواده های زندانیان به حداقل برسد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۴    
در نشست هم اندیشی بهزیستی و شهرداری ساری، بر لزوم افزایش تعاملات بین دستگاهی تاکید و طرح های خلاقانه بر اساس این رویکرد به عنوان اقدامی مهم در جهت کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی مطرح گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۸    
طرح رصد آسیب های اجتماعی با هدف بررسی آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد، خشونت علیه زنان، فقر و ... در بهزیستی شهرستان قدس اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: پویش سراسری با عنوان مهرواره محله همدل به همت بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی ایجاد شده و در این پویش قصد داریم که از فرصت ماه مبارک استفاده کرده و همه تلاش کنند تا هر فردی یک مسئله کوچکی را در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، خانوادکی و آسیب های اجتماعی و .. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، دهمین دوره جشنواره نوجوان سالم با هدف هم افزایی ظرفیت ها جهت گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهر تهران برگزار شد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، جعفر صفری در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی سلامت زنان و خانواده رضوانشهر، با بیان اینکه کار گروهی و اصلاح آسیب های اجتماعی یک روزه محقق نمی گردد اظهار داشت: برای توسعه فرهنگی با مشارکت اجتماعی همه ادارات و سازمان ها با محوریت آموزش و آگاه سازی منابع انسانی [...]