پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۵:۲۵Sep 2020 24

جدیدترین‌های «آسیب های اجتماعی»

 
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در بسیاری از موارد مشکلات اقتصادی و بیکاری باید بطور ساختاری و زیرساختی حل شود.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه تربت جام تاکید کرد: ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی درجامعه نشات گرفته از فراموشی امربه معروف و نهی از منکر درجامعه است.
پیشنهاد طرح ملی ساماندهی حاشیه نشینی در روز های اخیر از سوی وزارت کشور به مجلس شورای اسلامی ارائه شد؛ اتفاقی که با واکنش سخنگوی فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس همراه بود و اعتراض این فراکسیون را به همراه داشت که چرا وزیر کشور پس از هفت سال یادی از حاشیه نشینان کرده است ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: 97 سمن توسط جوانان این استان ثبت و در حوزه های مختلف ورزش، فضای مجازی، آسیب های اجتماعی و کارآفرینی و 15 مرکز مشاوره ازدواج تحت نظارت این اداره فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا - فرماندار شهربابک با بیان اهمیت ورزش در جامعه گفت: شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی اماکن ورزشی شده است که طولانی شدن این ووضعیت افزایش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۷    
مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران در آیین قدردانی از دختران دانش آموز حافظ قرآن کریم در موسسه دارالقرآن امام خمینی ناحیه یک آموزش و پرورش ساری، عمل به دستورهای قرآن را کلید حل همه مشکلات زندگی انسان دانست و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس در آیین افتتاح همزمان 8 موزه دفاع مقدس در کشور گفت: با سنت الهی و خدامحوری و مردم باوری ومردم محوری می توان مشکلات اقتصادی و آسیب های اجتماعی و فرهنگی کشور را حل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۴    
گروه استان ها- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نبود اعتبارات ، عدم مشارکت مردم و اهمال برخی از دستگاه ها سبب رشد آسیب های اجتماعی شده است.
خبرگزاری پانا: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به گزارش شورای اجتماعی کشور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت در بعد جنبه های مثبت به افزایش پایداری خانواده از 7 سال به 9 سال، کاهش میزان طلاق در دو سال گذشته، برای اولین بار می توان اشاره کرد که بر اساس مشاوره خانواده ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: ترویج نشاط در جامعه، تاب آوری اجتماعی را بالا می برد و این امر می تواند در کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی نقش به سزایی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۶:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایلام-معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام با اشاره به اینکه ایلام یکی از پاک ترین استان های کشور در بحث مواد مخدر است، گفت: تقویت گروه های مردم نهاد برای رفع آسیب های اجتماعی ضروری است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۲    
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد مغان گفت: باید ظرفیت های علمی و دانشگاهی به جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی و وقوع جرایم در اولویت های قابل توجه در شهرستان قرار گیرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان قم گفت: توسعه فرهنگ کتابخوانی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به آسیب های اجتماعی ناشی از مهاجر پذیری استان، خواستار ارتقای سطح سرمایه اجتماعی توسط شورای راهبردی جمعیت البرز در چارچوب اصل مشارکت پذیری اجتماعی شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان گفت: شهرداری ها با اجرای طرح بازآفرینی شهری و شیک کردن ساختمان ها می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مجید حسین زادگان گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، جوانان کشور را از گزند آسیب های اجتماعی و همچنین هجمه های دشمنان در فضای مجازی حفظ کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: وضع در حوزه امر به معروف و نهی از منکر آن چنان که باید مطلوب نیست و آسیب های اجتماعی افزایش یافته است.
فانوس زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رشد بافت های حاشیه ای، یاسوج را خفه کرده و هیچ برنامه ای برای زیرساخت ها وجود ندارد. به گزارش فانوس زاگرس، احد جمالی صبح امروز در نشست کارگروه اجتماعی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در قرارگاه فرهنگی اجتماعی استان مرکزی، بر همسویی و همگرایی فعالیت های فرهنگی تاکید شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجچان (پانا) - جلسه هماهنگی مهر عاطفه ها با شعار مهرهمدلی شرکت رئیس سازمان دانش آموزی و مسئولین کمیته امداد استان زنجان در محل سازمان دانش آموزی برگزار شد. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۹    
استاندار مازندران گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی جوانان کشور را از گزند آسیب های اجتماعی و همچنین هجمه های دشمنان در فضای مجازی حفظ کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹    
جمالی گفت: در طراحی و اجرای برنامه های آسیب های اجتماعی با توجه به بافت فرهنگی و اجتماعی به دنبال نتیجه باشیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹    
هاشمی با بیان اینکه معمولا مساله آسیب های اجتماعی به عنوان هدفی برای وقف در ذهن خیّران مطرح نبوده است،گفت:اگر سازمان اوقاف و واقفان به مساله آسیب های اجتماعی حساس شوند و در موقوفات تغییر جهتی دهند می توان به کاهش و ساماندهی آنها امیدوار بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۷    
تهران - ایرنا - روند آسیب های اجتماعی در کشور به نظر می رسد که کمی شتاب گرفته و نیاز به ورود کارشناسی جدی تری دارد؛ در این میان سازمان بهزیستی ظرفیت های زیادی از جمله اورژانس اجتماعی برای مداخله در این آسیب ها یا کاهش آنها دارد هرچند که چالش های زیادی نیز پیش روی این سازمان حمایتی و اجتماعی قرار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲    
گروه استان ها- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی نتایج فعالیت های خود در راستای کاهش آسیب های اجتماعی را اعلام کنند.
هفته نامه وقایع استان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
وقایع استان در یک نشست تخصصی بررسی کرد؛ واکاوی علل افزایش درگیری های فردی و دسته جمعی در جامعه نقطه های نزاع از عدم بررسی صحیح خشونت تا همراه نبودن سیاستگذاری های اجتماعی برای کاهش این پدیده اجتماعی کورش دیباج ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۰    
سرهنگ عزیززاده گفت: وجود مراکز مشاوره ای در ناجا، اقدامی مهم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۶    
رئیس بهزیستی جیرفت و مدیر اجرائی اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن جنوب کرمان برای بررسی نحوه همکاری های بین بخشی در مدیریت و کنترل آسیب های اجتماعی دیدار و گفت و گو کردند .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان و معاونان وی در جلسات فراکسیون آسیب های اجتماعی و فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی حضور و اقدامات، نیازها و چالش های این حوزه در حیطه وظایف وزارت ورزش و جوانان را مطرح کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی گفت: کمیته تخصصی در دستگاه های متولی برای شناسایی دقیق و عالمانه خلاء ها و ضعف های قانونی در حیطه آسیب های اجتماعی و تولید پیشنهاد در این زمینه تشکیل می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۰    
نشست اعضای فراکسیون مقابله با آسیب های اجتماعی مجلس شورای اسلامی امروز 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۰    
محمد سرباز، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان قزوین از اجرای 40 عنوان برنامه تربیتی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در مدارس خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه خراسان - دکتر هادی غلام محمدی: وقتی درخصوص آسیب های اجتماعی صحبت می کنیم موارد فراوانی هستند که به ذهن مان خطور می کنند، از اعتیاد به مواد مخدر گرفته تا بیکاری، بی بند و باری، حاشیه نشینی، فضای مجازی و البته طلاق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۵۲    
گروه استان ها- استفاده گسترده دانش آموزان به ویژه در سطوح تحصیلی بالاتر از فضای مجازی می تواند زمینه ساز آسیب های اجتماعی زیادی شود که در آینده نزدیک خود را در جنبه های مختلف زندگی اجتماعی و خانوادگی نشان می دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۶    
جلسه بررسی روش های اجرایی تفاهم نامه پنج جانبه فوریت ها با حضور رئیس بهزیستی بافت ، نماینده دادگستری ، کارشناسان مرکز بهداشت ، شهرداری ، آمورش و پرورش و کارشناسان اورژانس اجتماعی 123 - آتش نشانی 125 - مرکز فوریت های پلیس 110 - اورژانس فوریت های پزشکی 115 برگزار شد .
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل به نقل از ایرنا دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با اشاره به ضرورت تدوین اطلس آسیب های اجتماعی شهرستان در راستای مبارزه با مواد مخدر گفت: مدیریت کاهش مصرف و مبارزه با مواد مخدر ...
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
پاتوق محلی با هدف ساماندهی فضاهای بی دفاع شهری و کاهش آسیب های اجتماعی در محله ده ونک ساخته شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۱    
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار همدان: وظایف اورژانس و فوریت های اجتماعی بسیار تخصصی است و ضرورت دارد به جای دیوان سالاری، زمان رسیدگی به معضلات اجتماعی و افراد آسیب دیده با همکاری ارگان های مرتبط با آسیب های اجتماعی به حداقل برسد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۶    
رئیس مرکز مشاوره آموزش و پرورش استان کرمان در برنامه زنده گفتگوی ویژه سیمای مرکز کرمان گفت: استفاده از همتایان برای جلب مشارکت همسالان در پیشگیری اولیه از اعتیاد و رفتارهای پرخطر، هدف از تشکیل کانون یاری گران زندگی است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، صبح امروز عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به همراه نجف آبادی نماینده مجلس شورای اسلامی؛ لاشکی معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش، رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قم- اگر والدین نتوانند درست رفتار کنند فرزند از محیط،محله،مدرسه و دوستان آسیب های زیادی را دریافت می کندو حتی ممکن است به شخص ضد اجتماع تبدیل شود و این ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر گفت: در راستای شعار سال، مبنی بر جهش تولید، دستگاه قضا با صیانت از سرمایه گذاری قانونی و حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان، آنان را در مسیر تولید یاری می کند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۸    
تفاهم سه جانبه کمیته امداد امام خمینی ( ره )، بسیج جامعه پزشکی و موسسه خاتم در راستای کاهش آسیب های اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد منعقد شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۸    
تقی رستم وندی معاون وزیر و رئیس سازمان امور اجتماعی وزارت کشور گفت: باید یک مرکز همفکری میان انجمن و سمن های فعال در حوزه مقابله با مواد مخدر تشکیل و این مرکز به تبادل علمی و تجربی در حوزه راههای کاهش آسیب های اجتماعی بپردازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید علت آسیب های اجتماعی و راهکارهای مقابله در استان بررسی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۸    
نماینده مردم اصفهان در مجلس، بابیان اینکه مهاجرت، بحران آب و بیکاری مهمترین عوامل زمینه ساز آسیب های اجتماعی در این استان هستند راه برون رفت از آنها را در گروی مهاجرت معکوس و ایجاد اشتغال در مناطق محروم اصفهان دانست.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قزوین با اشاره به کم توجهی به حوزه فرهنگی، تصریح کرد: اگر به مسجد توجه می کردیم، آسیب های اجتماعی کمتر بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: با حضور افراد روحانی در هر منطقه شاهد کاهش آسیب های اجتماعی به خصوص در محیطهای روستایی هستیم زیرا روحانیت مسوولیت هدایت جامعه را بر عهده دارد.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۱    
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد ظهر امروز یکشنبه سی شهریور ماه جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس آباد به ریاست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان پارس آباد با موضوع بررسی آسیب های اجتماعی فضای مجازی برگزار شد. ...