جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۴۸Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانواده های زندانیان»

میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۳    
رئیس کل دادگستری گلستان، گفت: هزار بسته معیشتی با کمک مرکز نیکوکاری مسجد گلشن گرگان بین خانواده های زندانیان توزیع شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۸    
شفقنا- جنبش مقاومت اسلامی حماس امروز(سه شنبه) اعلام کرد که به اسرائیل برای هرگونه ماجراجویی با حمله به رفح و کشتار و نسل کشی هشدار می دهیم. به گزارش شفقنا ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۰    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان ها بر توجه حمایت از خانواده های زندانیان وتوسعه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان تاکیدکرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا - رئیس هیات مدیره انجمن حمایت از خانواده زندانیان خلخال گفت: با افزایش درآمد انجمن حمایت از خانواده های زندانیان خلخال سطح کمک های نقدی و غیرنقدی به خانواده های تحت پوشش این انجمن نیز به مراتب افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک نیکوکار دوهزار قطعه کارت خرید یک فروشگاه را به نیت اعیاد شعبانیه برای توزیع بین خانواده های زندانیان به انجمن حمایت زندانیان مرکز اهدا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رییس کل دادگستری استان بوشهر گفت: حمایت و رسیدگی به مشکلات خانواده های زندانیان نیازمند در استان بوشهر تداوم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان قم گفت: با تدابیر و اقدام های انجام شده، همه هزینه درمان و دارو خانواده های زندانیان دراین استان به صورت رایگان انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سپاه و بسیج همواره یار و یاور خانواده های زندانیان جرائم غیرعمد بوده است، گفت: با تلاش های انجام شده در دهه فجر امسال تعداد 22 زندانی جرائم غیرعمد از زندان لاکان آزاد می شوند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۸    
گروه پزشکان شهید شعبانی، پزشکان بسیجی شهید شعبانی به مناسبت دهه پرفروغ فجر به معاینه و دارو و درمان بیش از 400 نفر مورد از خانواده های زندانیان شیراز پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: 5 روز پیش از ماه رمضان تا 5 رمضان تحصن خانواده های زندانیان در منزل آیت الله خادمی طول کشید تا این که در روز پنجم ماه رمضان نیروهای نظامی به منزل ایشان حمله کردند و تحصن را شکستند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۱    
رئیس کل دادگستری استان بوشهر با حضور در منزل تعدادی از زندانیان استان مسائل و مشکلات خانواده های آنان را مورد بررسی قرار داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۳    
در مراسمی با حضور استاندار، سرپرست اداره کل زندان های استان البرز، مدیر کل کمیته امداد و جمعی از مسئولین استانی جشن انقلاب ویژه 500 تن از خانواده های زندانیان استان البرز برگزار شد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
دادستان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان شهریار از توزیع 320 بسته کمک معیشتی بین خانواده های زندانیان نیازمند این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
برای تغذیه مالی حرکت های ضدرژیم پهلوی اعم از چاپ و نشر اعلامیه، کمک به خانواده های زندانیان سیاسی و مساعدت به فعالانی که مجبور به ترک خانه و کاشانه خود می شدند. نیاز به تأسیس نهادی جهت کمک مالی احساس می شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی جمعی از پزشکان بسیجی گروه شهید شعبانی به معاینه و درمان بیش از 400 نفر از خانواده های زندانیان شیراز اقدام کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رییس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی گفت: رسیدگی به خانواده های زندانیان در دستور کار است و باید نگاه ویژه ای به این موضوع شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۵    
خیران گنبدکاووس در یک سال گذشته 2 میلیارد تومان برای تهیه بسته های معیشتی، به خانواده های زندانیان این شهرستان کمک کرده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۸    
کارگاههای آموزشی پیشگیری از اعتیاد به خانواده های مددجویان و خانواده های زندانیان در سلماس برگزارشد .
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس تاکید دارد که توسعه اقدامات حمایتی از خانواده های زندانیان، کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۰    
انجمن 13 گانه حمایت از زندانیان وابسته به مرکز مراقبت بعد از خروج وظیفه سرکشی و تأمین لوازم مایحتاج زندگی زندانیان و خانواده های آنان را بر عهده دارند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان رئیس کل دادگستری گلستان در مراسم تحویل کلید این خانه ها گفت: این 2 واحد مسکونی با هزینه یک میلیارد و 100 میلیون تومان در جلین و قلعه حسن با همت انجمن حمایت از زندانیان گرگان و کمک خیران ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب قصرشیرین از پرداخت 15 میلیارد و 640 میلیون ریال کمک نقدی و غیر نقدی به تعداد 490 فقره به خانواده های زندانیان نیازمند توسط انجمن حمایت از زندانیان قصرشیرین خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۲:۵۷    
مسئول سازمان بسیج حقوقدانان کشور گفت: به نیابت از سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی بیش از 500 نفر از زندانیان واجد شرایط آزاد و بیش از 6000 بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان نیازمند توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۷:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سنندج_مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی کردستان گفت: ایجاد اشتغال و حمایت از خانواده های زندانیان از آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج حقوق دانان آذربایجان غربی از توزیع 11 هزار و 522 بسته معیشتی بین خانواده های زندانیان نیازمندان در مناطق مختلف استان خبر داد و گفت: این مهم با مشارکت سازمان بسیج سازندگی استان صورت پذیرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
کرج- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز گفت: انجمن حمایت از خانواده زندانیان نقش مهمی در جلوگیری از گسترش آسیب در میان خانواده های زندانیان دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با میلاد حضرت زهرا و در همایش مادرانه که در مصلی قدس و با حضور دادستان و سایر مسئولان استان برگزار شد علاوه بر تجلیل از بانوان با نام فاطمه یک هزار بسته معیشتی به خانواده های زندانیان اهدا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری بسیج سازندگی سپاه فتح استان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) و شهادت سردار سلیمانی در طرح نهضت خدمت مؤمنانه، تعداد 500 بسته معیشتی به خانواده های زندانیان نیازمند زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۲    
حجت الاسلام موحدی راد از توزیع 100 بسته حمایتی بین خانواده های زندانیان استان به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت قاسم سلیمانی خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون 7 هزار و 540 بسته حمایتی تحویل خانواده زندانیان به ارزش 4 میلیارد تومان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون 7 هزار و 540 بسته حمایتی بین خانواده های زندانیان استان توزیع شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مظفر الوندی در گفت وگو با میزان، با اشاره به اینکه خانواده های زندانیان در معرض انواع آسیب های اجتماعی، فرهنگی، روانی و اقتصادی قرار دارند، گفت: بی شک اکثر خانواده های زندانیان هیچ نقشی در ارتکاب جرم ازسوی فرد بزهکار ندارند و تاوان گناه نکرده را به دوش می کشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: یکی از سیاست های دستگاه قضائی حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند است.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های دلفان و سلسله گفت: آمار ارائه شده از سوی خانواده های زندانیان بوده که فاقد واقعیت آمار می باشد، چراکه تعداد محکومین به اعدام انگشت شمار بوده و عنوان کردن اعدادی همچون یک هزار یا دو هزار نفر کاملاً رد و تکذیب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با همت انجمن حمایت از زندانیان نیشابور 200 بسته اقلام میوه و شیرینی به مناسبت شب یلدا بین خانواده های آبرومند زندانی این شهرستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از آزادی هشت زندانی دارای محکومیت های مالی و مرتکب جرائم غیر عمد و توزیع 200 بسته معیشتی به ارزش 10 میلیون ریال (شامل مواد غذایی و میوه) به خانواده های زندانیان در آستانه شب یلدا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه شب یلدا سبد یلدایی در بین خانواده های نیازمند انجمن حمایت زندانیان بیرجند توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۶    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی گفت: 280 بسته معیشتی به مناسبت شب یلدا با مشارکت خیران بین خانواده های نیازمند زندانی این استان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۳    
اردبیل- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: برای کمک به خانواده های زندانیان این شهرستان سه میلیارد و 150 میلیون ریال از سوی انجمن حمایت از خانواده های زندانیان خلخال در سال جاری هزینه شده است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۱    
به همت مرکز نیکوکاری شهدای زندان های البرز و با مشارکت کمیته امداد حضرت امام (ره) مراسمی با حضور خانواده های زندانیان استان البرز به مناسبت یلدا در مجمتع رفاهی امام علی (ع) کرج برگزار شد. اجرای مسابقات شاد مخصوص کودکان و نوجوانان، تئاتر، موسیقی و .. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مردم شهرستان چهارباغ استان البرز با برگزاری جشن گلریزان 20 میلیارد ریال به خانواده های زندانیان کمک کردند .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزش زندگی برای خانواده های زندانیان بهزیستی شهرستان قرچک برگزار شد.
پایگاه خبری روزنگار البرز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ جرم سرقت موجب افزایش هزینه های تولید می شود و بخش های زیادی از بیت المال و سایر امکانات کشور باید صرف پیشگیری از سرقت و مبارزه با تبهکاران و سارقان، اداره زندان ها ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۶    
ایسنا/گیلان مدیرکل زندان های گیلان با بیان اینکه هشت تن برنج بین خانواده زندانیان نیازمند استان توزیع شد، گفت: حفظ کرامت و کمک به مددجویان و خانواده های گروه هدف از اهداف مهم ماست. ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کاشف اسرار -مدیر کل زندان های گیلان از توزیع 8 تن برنج و بیش از 1200 قلم لوازم تحریر به دانش آموزان گروه هدف و اعطای 10 دستگاه دوچرخه در آذر ماه خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار جیرفت گفت: این آمادگی را داریم تا از ظرفیت زندانیان رای باز در حوزه های خدمات شهری در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و کمک به اقتصاد خانواده های زندانیان استفاده کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان زندان ها گفت: تلاش ویژه ای برای حل مشکلات معیشتی خانواده های زندانیان داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سلماس 135 بسته شامل اقلام خوراکی را میان خانواده زندانیان این شهرستان توزیع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان استان بوشهر گفت: با همکاری خیرین، خانواده های زندانیان استان بوشهر حمایت می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۵    
همزمان با هفته بسیج و به میزبانی دادگستری گتوند، مراسم جشنی در حمایت از خانواده های زندانیان این حوزه قضایی برگزار شد.