دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۲:۴۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معیشتی»

بسیج   ۱ دقیقه پیش    
کنارک- با همت حوزه مقاومت بسیج حوزه حمزه سیدالشهدا کنارک تعداد 100 بسته معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
قم فردا   ۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در بودجه سال 1400 عدد قابل توجهی برای رسیدگی به مناطق محروم و رسیدگی به خانواده های نیازمند در نظر گرفته شده است که اگر دولت این مصوبات را به خوبی اجرایی کند بخش از مشکلات معیشتی این اقشار برطرف خواهد شد.
ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم عمل به توصیه های رهبر معظم انقلاب مبنی بر عدم وابستگی به خارج، گفت: برای رفع مشکلات مختلف اقتصادی و معیشتی باید روی پای خود ایستاد.
ایسنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار معتقد است تصمیماتی که در خصوص تعطیلی مشاغل غیرضرور و اصناف و کسبه در زمان مدیریت بحران کرونا گرفته می شود باید با درنظر گرفتن وضعیت درآمدی کسب و کارها و مشکلات مالی و معیشتی صاحبان مشاغل باشد.
گلستان ما   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه رزمایش کمک مومنانه ابلاغ فرمانده معظم کل قواست، گفت: 30 هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.
برترین ها / شفقنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: یادداشت تحلیلی عباس عبدی در توصیف مصوبه مجلس با عنوان جوانی جمعیت و حمایت از خانواده را بخوانید. هنگامی که به عملکرد این مجلس نگاه می کنیم به کلی از آینده ناامید می شویم ...
روز نو   ۵۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک علت کمرنگ شدن حضور مردم همین فشارهای اقتصادی و معیشتی است که ظرف سه چهار سال اخیر وجود داشته است.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
تبریز- فرمانده سپاه نامامت تبریز خبر داد: قرارگاه رمضان این ناحیه در طول ماه مبارک رمضان بسته های غذای گرم بین نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از کرونا توزیع خواهد کرد.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت ماه مبارک رمضان مرحله جدید توزیع کمک های مومنانه به همت سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
امامی گفت: بیش از 90 بسته معیشتی و بهداشتی به مناسبت ماه مبارک رمضان با همکاری کانون فرهنگی هنری کوثر و سایر ارکان مسجد جامع بین خانواده های نیازمند روستای کران توزیع شد.
روزانه نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دولت همواره با نادیده گرفتن ناکارآمدی های مدیریتی خود، واشینگتن را مقصر تمام مشکلات معیشتی مردم معرفی کرده و مذاکرات وین را می توان اقدامی دیگر از سوی دولت در همین راستا دانست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی استان همدان از خرید سه دستگاه گوشی هوشمند و اهدا به خانواده ها ی نیازمند زندانیان خبرداد.
شیرازه   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سلیم حقیقی گفت: پویش ضیافت همدلی رمضان با هدف کمک به مددجویان تحت پوشش با محوریت همدلی مردم، موسسات خیریه و بهزیستی برای خدمت رسانی با رعایت کرامت انسانی انجام می شود و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نماینده اصولگرای مجلس نهم گفت: دلگرمی و امید به بهبود وضعیت معیشتی مردم زمینه حضور گسترده آنها را در پای صندوق های رای انتخابات 28 خردادماه فراهم می کند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کلید خوردن مذاکرات برجامی و گشایش احتمالی در نظام تحریم ها می تواند فضای سیاسی و اقتصادی کشور را متاثر سازد. واقع امر این است که جامعه امروز ایرانی نیاز به تحولی جدی در حوزه اقتصادی و معیشتی دارد و مکانیسم این تحول در گره گشایی های بین المللی وآزادسازی ارز های بلوکه شده است.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان-رزمایش کمک های مومنانه بسیجیان گردان 157 امام حسین (ع) کبودراهنگ با تهیه و توزیع 150 بسته معیشتی برگزار شد.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
کارگر با اشاره به فعالیت های کانون فرهنگی هنری حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها در راستای کمک مومنانه از توزیع 105 بسته معیشتی میان نیازمندان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
بجنورد- گروه های خودجوش مردمی طی ماه مبارک رمضان در قالب پایگاه های بسیج سعی دارند در حد توان خود بسته های معیشتی تهیه و به نیازمندان محله خود اهدا کنند تا به نوعی مشکلات محلشان رفع شود.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
بهروزی گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، رزمایش بزرگ کمک های مومنانه با تهیه 130 بسته معیشتی از سوی کانون فرهنگی هنری بقیه الله بالاجاده کردکوی برگزار شد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه اهواز گفت: انتظار می رود که دولت با سرعت بیشتری کالاهای اساسی که سفره مردم را تامین می کند به آنها برساند، هر چند که تحقق این موضوع نیز مستلزم درآمد زایی دولت است که به واسطه تحریم ها به نظر نمی رسد برای تامین معیشت مردم و کمک های معیشتی به اندازه کافی منابع داشته باشد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
زنجان- هادی نژاد، دبیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در زنجان گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از 150 هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان استان توزیع شده است.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گفته صفری131 مرکز نیکوکاری با هدف رفع مشکلات معیشتی مددجویان ونیازمندان در استان زنجان ارائه خدمت می کنند واین استان در سال گذشته رتبه هشتم کشوری را درتحقق برنامه های مراکز نیکوکاری کسب کرده است.
خیران ایوانکی با اهدای بسته های معیشتی رمضانی به یاری نیازمندان شتافتند.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حق گویان گفت: امیدواریم بتوانیم در 72 اشپزخانه برپایی در استان به هدف توزیع 313 هزار غذای گرم و سبدکالا در میان نیازمندان دست یابیم.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت : از اول ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از چهار هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان استان زنجان توزیع شده است.
عصر دنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مرحله جدید کمک های مومنانه در ماه مبارک رمضان با توزیع 3 هزار و پانصد بسته معیشتی آغاز شد.
به گفته مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی، در قالب طرح اطعام مهدوی، روزهای یکشنبه و سه شنبه هر هفته غذای گرم و بسته های معیشتی بین نیازمندان سطح استان توزیع می شود.
روز پلاس   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در اردیبهشت ماه دو یارانه نقدی و معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس اداره طرح اکرام و ایتام کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای اجرای پویش ایران مهربان که از آبان ماه سال گذشته با هدف مشارکت دستگاه های اجرایی در بهبود وضعیت معیشتی ایتام و محسنین آغاز شد،یک هزار و 650 حامی به این پویش پیوستند.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
به همت یکی از بسیجیان پایگاه شهدا شهیدیه میبد 110 بسته معیشتی و به همت تعدادی دیگر از بسیجیان این پایگاه 23 بست گوشت قرمز بین نیازمندان این محله توزیع شد.
استاد اقتصاد گفت: با رویه مدیریتی کنونی اقتصاد ایران هر ناظر عاقلی دچار شک و تردید می شود که قضیه چیست، گویی برخی حقوق می گیرند و تلاش می کنند که ناکارآمدی دستگاه های دولتی و ایجاد نارضایتی را در جامعه افزایش دهند، تا به مردم تلقین شود که نظام اجرایی و حاکمیت در اداره کشور بسیار ناتوان است.
کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری دیگر دستگاه ها و یگان های نظامی با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای طرح مواسات، همدلی و کمک های مومنانه وارد میدان شد و با اجرای پویش ایران همدل اقدام به توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی بین نیازمندان کرد.
برترین ها / سیتنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان: بازیگر سریال روزی روزگاری گفت: در حال حاضر مشغول بازی در پروژه خاصی نیستم، پیشنهاداتی برای بازی داشته ام اما کمی استراحت می کنم و در شرایط فعلی کرونا به صلاح نیست که در پروژه ای حاضر شوم. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۴    
فولاد گفت:در گام دوم رزمایش مومنانه در مواسات و همدلی 3 هزار بسته معیشتی در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان حاشیه شهر مشهد توزیع می شود که ارزش ریالی هر بسته سه میلیون و 500 هزار ریال و شامل برنج، روغن، ماکارونی، سویا و رب است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرماندار بناب گفت: همزمان با ماه رمضان 36 هزار پرس غذای گرم به همراه شش هزار و 500 بسته معیشتی بین نیازمندان و افراد متضرر از کرونا در این شهرستان توزیع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
یزد جمعی از جوانان اردکان با هدف اهدای مواد غذایی در قالب بسته های معیشتی و کتاب به عنوان غذای روح، اقدام به راه اندازی پویش خاک مهربان کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۳    
اجرای رزمایش همدلی و کمک مومنانه شهرستان آبادان با توزیع 250 بسته معیشتی برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۵    
مشهد مقدس پایگاه خبری رویداد ایران-محمدجواد فولاد هدف از این کار را تحقق بخشیدن به فرمان رهبر معظم انقلاب درکمک به اقشار اسیب پذیر جامعه اعلام کرد و افزود ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
چهارشنبه گذشته بسه معیشتی یا یارانه ماه رمضان به حساب سرپرستان خانوار 60 میلیون نفر واریز شد، اما مبلغ پرداختی با مبلغی که وعده داده شده مطابقت ندارد. در این طرح باید برای خانوار های یک نفره 55 هزار تومان، دو نفره 103 هزار تومان، سه نفره 138 هزار تومان ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
منصور آرامی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم استان هرمزگان در کنار ظرفیت های فراوان خلیج فارس، گفت: افرایش فقر و بیکاری در این استان به موجب عدم نگاه مردمی به اقتصاد است، دولت بی تدبیر امید باید بداند که هرمزگان فقط کیش نیست. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین سپاه استان قم گفت: در ماه مبارک رمضان تهیه و توزیع 30 هزار بسته معیشتی، بهداشتی و فرهنگی با همکاری مسجد مقدس جمکران، سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و سازمان بسیج دانشجویی قم انجام شد. سرهنگ محمدرضا موحدی در گفت و گویی افزود: این 30 هزار بسته معیشتی در بین جامعه هدف استان توزیع شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با ایام ماه مبارک رمضان 3500 بسته کمک معیشتی و اقلام مورد نیاز خانواده های نیازمند به همت خیرین نیک اندیش استان فارس و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام خمینی(ره) به خانواده های زندانیان شیراز اعطا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - امام جمعه گناوه گفت: بسته معیشتی از محل رزمایش کمک های مومنانه مواسات به یکهزار خانوار روستایی زلزله زده این شهرستان اختصاص یافت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اکبر ابراهیمی روز یکشنبه در آیین افتتاح آشپرخانه صنعتی اطعام مهدوی پادگان امام رضا (ع) مراغه افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) در پنج محور و رویکرد حمایتی در خدمت خانواده های نیازمند در طول ماه ضیافت الهی خواهد بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۷    
یک هزار بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه خرم آباد بین نیازمندان توزیع شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان در اعتراض به شرایط بد معیشتی و عدم توجه به مطالبات شان مقابل ادارات تامین اجتماعی استان های مختلف ایران تجمع کردند. تهران – اقتصادبرتر – 29 فروردین 1400 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر 16 زرهی قزوین از اجرای 29 طرح لبیک برای ارتقای سطح معیشتی و روحیه کارکنان نیروی زمینی ارتش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۰    
آستارا - ایرنا - توزیع هزار بسته غذایی به نیازمندان با همکاری خیران، سپاه و ستاد اجرایی حضرت امام (ره) به مناسبت ماه مبارک رمضان در آستارا آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۲۰    
مسؤول گروه مردمی یاران مهر گفت: در آغاز ماه مبارک رمضان در طرحی مردمی 180 بسته معیشتی در مناطق محروم مشهد و روستاهای مرزی سرخس توزیع کرده و طی مسابقاتی هدیه نقدی و اسباب بازی به کودکان هدیه دادیم.