شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۴:۰۱Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معیشتی»

رویداد ایران   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سودجویان با بهره گیری از ناآگاهی و نداشتن دانش کافی مردم، ترغیب حس طمع کاری مردم، استفاده از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و نمایش یک آینده خیالی با مقدار زیاد پول، استفاده از مدل های مختلف نظیر مدل های پانزی ...
رویداد ایران   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هادی بیگی نژاد در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنابا اشاره به جهش درآمدهای نفتی در دولت یازدهم گفت: دولت سیزدهم اراده ای قوی برای فروش نفت دارد، تا بتواند بخشی از مشکلات معیشتی مردم را حل کند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۷    
آیت الله عابدینی گفت: در بحث معیشت مردم از مسئولان خواهش می کنیم با جدیت و تلاش مضاعف کار کنند و دعا می کنیم تا با تلاش و همت آنها برای مردم گشایشی ایجاد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گفت: از دولت می خواهیم نظارت را بر بازار افزایش دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۰    
خطیب جمعه قم با اشاره به لزوم توجه مسئولان به معیشت مردم، گفت: دولت باید در عمل برای رفع مشکلات اقتصادی مردم اقدامات موثر انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قم به وظیفه شرعی و انقلابی دولت در مقابل مردم و بازار اشاره کرد و گفت: دولت نباید از گرانی های سرسام آور غفلت کند و همانطور که در سخنرانی ها از مشکلات معیشتی نام می برند در عمل هم گام های اساسی و جدی برای رفع این مشکلات بردارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: مردم از مسوولان دولت سیزدهم انتطار دارند مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری آنان را حل کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ خطیب نماز جمعه قم گفت: دولت و مسئولین نباید از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم در عمل غفلت کنند؛ در صحبت ها از این مشکلات سخن به میان می آید، اما باید در عمل گام های اساسی برداشت؛ راه حل این امر این است که بسته جامع معیشتی، کنترل تورم، تنظیم و نظارت بر بازار با قاطعیت اجرایی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - امام جمعه قزوین گفت: مسئولین تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم از جمله مشکلات معیشتی و اقتصادی به کار بسته اند و ما نیز از آنها می خواهیم به رفع این مشکلات سرعت ببخشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها_ امام جمعه قم با تأکید بر اینکه دولت و مسئولین از مشکلات اقتصادی و معیشتی و گرانی های سرسام آور غفلت نکنند، گفت: توزیع بسته معیشتی و کنترل تورم و نظارت بر بازار با قاطعیت اجرا شود.
رییس جمهور در بدو ورود به استان گیلان: ظرفیت اقتصاد دریا و اقتصاد گردشگری میتواند مشکلات بیکاری و اشتغال را حل کند.
ارکان از کولبری و عبور زنان از مرز برای کسب روزی می گوید: چند آبادی پایین تر از ما، زنانی هستند که نان محلی درست می کنند و به آبادی های سمت عراق می برند تا بفروشند، برای این کار چند ساعتی در راه هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه مسائل مردم گیلان امروزه مربوط به بخش معیشت و فرهنگی و اجتماعی است، گفت: مصوباتی با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار مطرح شده که امشب در جلسه شورای اداری مورد بحث قرار گرفته و به صورت جدی دنبال می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده سابق مجلس گفت: نمایندگان مجلس اگر می خواهند وضع مردم مقداری روبه راه شود که در این زمینه دائم هم به مردم و دغدغه هایشان اشاره می کنند، بهتر است تصمیم بگیرند حقوق شان کمتر شود و کسی که 30 میلیون می گیرد 20 میلیون دریافت کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول موسسه خیریه زندگی خوب با بیان این که هم اکنون 20 روز از امدادرسانی موسسه زندگی خوب در سیل اخیر بخش جنوبی سیستان و بلوچستان می گذرد، گفت: همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) 200 بسته معیشتی را توزیع کردیم.
رحیم زارع گفت که کمیسیون تلفیق در مصوبه ای وزارت تعاون را موظف به حذف یارانه نقدی و معیشتی خانوارهای پردرآمد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با اجرای رزمایش بزرگ امنیتی- تهاجمی فاطمه الزهرا (س) قرارگاه ثامن نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رزمایش خدمت و مردم یاری با هدف نشاط آفرینی و ارائه خدمات عمرانی، بهداشتی، معیشتی و فرهنگی در خراسان جنوبی برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه بودجه گفت؛ مبلغ یارانه جدید 110 هزار تومان تعیین شد که با یارانه نقدی و معیشتی دویست هزار تومان می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل از توزیع 2000 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 500 هزار تومان به نیازمندان در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۷    
مدیرکانون فرهنگی هنری کمیل گفت: به مناسبت دهه فجر انفلاب اسلامی بسته های معیشتی بین نیازمندان توزیع می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
2 هزار بسته معیشتی و 40 جهیزیه به مناسبت سالروز 6 بهمن به نیازمندان توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۷    
حجت الاسلام کعبه ای از توزیع 30بسته معیشتی بین نیازمندان روستای پنبه چوله سفلی شهر فرح آباد خبر داد و گفت: برای تامین هر بسته معیشتی سه میلیون ریال هزینه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها _ مدیر فرهنگ سازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: برپایی نمایشگاه های دستاوردهای انقلاب اسلامی در موضوعات علمی و پژوهشی، اردوهای جهادی در مناطق محروم و ارسال بسته کمک های معیشتی از جمله اقدامات بسیج دانشجویی در دهه فجر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضائیه گفت: امروز دشمن هدف نهایی خود را روی مسائل افتصادی متمرکز کرده و درصدد است به واسطه مسائل معیشتی بر مردم فشار بیاورد و از آن طریق به نیاز خود دست پیدا کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۵    
حجت الاسلام حسینی، بر ضرورت برطرف شدن مشکلات معیشتی و گرانی در جامعه تأکید کرد و گفت: مشکلات معیشتی و گرانی زیبنده دولت انقلابی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس قوه قضائیه گفت: دشمن تیر نهایی را در جنگ اقتصادی گذاشته تا از طریق مسائل معیشتی و اقتصاد بر مردم فشار بیاورد و به مقاصد خود برسد لذا باید متناسب با جنگ اقتصادی و شرایط آن حرکت کنیم و ساختارها در این راستا باشد.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از رونمایی شدن سامانه زیرساختی نحوه جبران معیشت مردم با اصلاح ارز 4200 تومانی خبر داد و گفت: بر همین اساس قیمت 25 کالای اساسی ثابت شده و با اعطای کارت های الکترونیکی از مردم حمایت می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر حقوق، مصوبه ای است که با روندی هدفمند به کاهش فاصله اقتصادی و معیشتی گروه ها و اقشار مختلف کمک می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۷    
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و در راستای حمایت از نیازمندان و خانوارهای کم برخوردار تحت پوشش ، تعداد 20 بسته معیشتی بین زنان سرپرست خانوار توزیع شد.
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۱    
حجت الاسلام فخر روحانی گفت: مجمع حامیان جامعه نخبگانی از سال 1398 با هدف حمایت ویژه از نخبگان راه اندازی شد و در حیطه های مختلفی از جمله معیشتی فعالیت دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۶:۰۴    
در شرایطی که بارها اعلام شده، برنامه دولت سیزدهم برای از بین بردن فقر مطلق، در کوتاه ترین زمان است اما همچنان قیمت کالاهای مورد نیاز مردم در حال افزایش و شرایط معیشتی دشوارتر از گذشته هم شده است و سوال آن است که چگونه در چنین وضعیتی دولت موفق به رفع فقر مطلق خواهد شد؟
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جواد علیزاده، مسئول امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه منطقه بناب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در اهواز، اظهار داشت: درخصوص تفقد معنوی و مالی و سرکشی از طلاب حوزه علمیه، طی سال جاری برنامه ریزی شد تا هر ماه از 5 طلبه سرکشی صورت گیرد. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۲:۲۵    
این روزها آنقدر وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم بد و بدتر می شود که واقعا همه ما باید به دنبال یاری کننده ای باشیم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل گفت: بیش از 2 هزار بسته کمک معیشتی همزمان با حماسه اسلامی ششم بهمن سال 1360 مردم آمل بین نیازمندان توزیع شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اختصاص 3 میلیارد و 340 میلیون تومان هزینه درمانی از ابتدای سال جاری به بیماران نیازمند در این استان خبر داد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۳    
مسئول امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان چهار محال و بختیاری گفت: سرکشی از مدارس علمیه، رسیدگی به وضعیت بهداشت در آنها، اجرای برنامه های ورزشی، مساعدت های معیشتی و درمانی از خدمات امور طلاب است.
خبرگزاری ایرنا: روابط عمومی اداره کل اطلاعات آذربایجان غربی اعلام کرد: با رصد سربازان گمنام امام زمان (عج)در راستای پیگیری مسائل و مشکلات معیشتی مردم در آستانه عید باستانی نوروز و ماه مبارک رمضان، با دستور کار قرار دادن برخورد با تخلفات صنفی شامل احتکار ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۵    
همزمان با گرامیداشت چهلمین سالروز حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 آمل، امروز رزمایش کمک مؤمنانه به همت بسیج سازندگی سپاه این شهرستان شامل 2 هزار بسته کمک معیشتی و توزیع جهیزیه عروس در محوطه سپاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی گفت: از ظرفیت های شهرها، برای شتاب بخشیدن به توسعه استان استفاده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فرمانده سپاه آمل گفت: دو هزار بسته کمک معیشتی به ارزش یک میلیارد تومان امروز چهارشنبه همزمان با سالروز حماسه ششم بهمن بین خانواده های نیازمند آملی توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه آمل از توزیع 2 هزار بسته معیشتی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- امام جمعه اسفراین مهم ترین مشکل امروز شهرستان را اشتغال دانست و گفت: استفاده از ظرفیت صنایع باید منجر به تغییر وضعیت معیشتی مردم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت : پیگیری مشکلات معیشتی کارکنان دستگاه قضایی و شورای حل اختلاف امری لازم و واجب است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۳    
1300 بسته معیشتی توسط خیرین محلات شهر دماوند تهیه و بین نیازمندان شهر توزیع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه دولتی روی کار آمده است که امیدهای بسیاری را زنده و حرکت های بی نظیری را آغاز کرده اما توقع ما از این دولت در کنترل گرانی و بهبود معیشت مردم برآورده نشده است.
همت خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای با تاکید براینکه اولویت بهبود سبد معیشتی هموطنان است، افزود: اعضای اتحادیه تمام ظرفیت های خود را برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم همچون گذشته بکار می گیرند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۰    
فاش نیوز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده ایثارگر در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 از ارائه پیشنهادات برای بهبود وضعیت معیشتی جانبازان معسر و موافقت اعضا برای گنجاندن عدد و رقم مناسب در بودجه سال آینده خبر داد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان از امدادرسانی به 33 هزار و 626 آسیب دیده در حوادث دیماه خبر داد و گفت: در ماه گذشته 62 مورد حادثه در سطح استان به جمعیت هلال احمر گزارش شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با بازدید رئیس کل دادگستری استان کرمان از زندان شهرستان جیرفت و به همت انجمن حمایت زندانیان جیرفت، 700 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 500 هزار تومان بین خانواده های زندانیان نیازمند در جیرفت توزیع شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ارکانی معتقد است: دولت چون نمی تواند منابع درآمدی تامین ارزی 4200 را تامین کند ناگزیر و ناچار است که ارز 4200 را حذف کند.