پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۲۸May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه نقدی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
از ابتدای امسال در کنار منابعی که برای یارانه نقدی و کمک های معیشتی پرداخت شده، حدود 1100 میلیارد تومان نیز به سایر بخش ها از جمله تامین مسکن، برق و آب مناطق محروم، خرید تضمینی محصولات کشاورزی و ایثارگران اختصاص پیدا کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
با شدت گرفتن تورم در کشور، یکی از خواسته های مهم یارانه بگیران، افزایش مبلغ یارانه نقدی بوده است؛ اما آیا افزایش مبلغ یارانه نقدی ممکن است و بحث هایی که پیشتر در خصوص افزایش مبلغ یارانه نقدی مطرح شده بود، به کجا رسید؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
با تصمیم مجلس بنا شده بود یارانه نقدی بتواند وثیقه وام ازدواج باشد با این حال با گفته های اخیر رئیس کل بانک مرکزی به نظر می رسید او رسما یارانه را عنوان وثیقه از رسمیت خارج کرده است. حالا دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی در گفتگو با تجارت نیوز شرایط دریافت وام ازدواج با وثیقه یارانه را شفاف کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یارانه نقدی 45 هزار تومانی پس از کسر یازدهمین قسط وام کرونا از حساب 21 میلیون خانوار شب گذشته به حساب سرپرستان واریز شد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از طرحی خبر داده است که طبق آن یارانه های نقدی و معیشتی تجمیع می شوند. در این صورت یک خانوار 4 نفره به شرط واجد شرایط بودن 354 هزار تومان یارانه نقدی – معیشتی دریافت خواهد کرد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یارانه نقدی 45 هزار تومانی تا ساعاتی دیگر به حساب سرپرستان خانوار واریز و احتمالا واریزی های بعدی به خرداد موکول می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۵    
یارانه معیشتی امشب به حساب سرپرست خانوار ها واریز می شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۸۶ سایت دیگر  
زئیس کب بانک مرکزی گفت: علاقمند هستیم کسانی که می خواهند ازدواج کنند سریعتر وام خود را بگیرند؛ وثیقه آن هم باید یا یارانه باشد یا وثیقه این در حالی است که 100 میلیون تومان وام ازدواج اقساط یک میلیون تومانی دارد؛ بنابراین یارانه نقدی نمی تواند تضمین وام ازدواج باشد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در اطلاعیه این سازمان آمده است: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع رسانی های قبلی، این ماه یازدهمین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده اند، کسر خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
یارانه نقدی اردیبهشت ماه طبق روال ماه های قبل ساعت 24 امشب (دوشنبه 20 اردیبهشت ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یارانه نقدی اردیبهشت، ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود .
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: همتی در خصوص این که منابع ارزی کشور از کجا تامین می شود، گفت: ما 3 سال است که در جنگ اقتصادی محکم ایستاده ایم و منابع ارزی مورد نیاز کشور را تامین کرده ایم و طبیعتا در این شرایط نمی توان جزئیات و نحوه تامین را اعلام کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه از تجمیع یارانه نقدی و معیشتی خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اظهار کرد: ناترازی صادرات غیرنفتی و واردات و ناترازی بودجه عامل اصلی تورم است؛ یارانه نقدی از شمول دریافت به عنوان وثیقه وام ازدواج خارج شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
فارس : بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه نقدی خانوار روز دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
برترین ها / شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: یارانه نقدی اردیبهشت ماه طبق روال ماه های قبل ساعت 24 روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانواده ها واریز می شود. مبلغ یارانه واریزی همانند ماه های قبل 45 هزار و 500 تومان است. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۴    
مرکز پژوهش های مجلس خواستار استفاده از سیاست کنترل اجاره بهای مسکن با ابزارهایی چون کوپن اجاره یا یارانه اجاره شد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تاکنون دو یارانه در ماه رمضان پرداخت شده و حالا فقط یک یارانه از یارانه هایی که قرار بود در این ماه پرداخت شود، باقی مانده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی در خصوص بررسی سیاست های تأمین مسکن شهری با بیان اینکه روند سیاستگذاری تأمین مسکن شهری طی 5 دهه گذشته، حاکی از نبود هماهنگی بین اجزای اصلی بخش مسکن شامل منابع مالی، زمین و مصالح ساختمانی است، می افزاید: ناسازگاری تولید و تأمین مسکن با نظام شهرسازی ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۵۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: یک صد و بیست و دومین مرحله یارانه نقدی ساعت 24 شب دوشنبه 20 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
یارانه نقدی اردیبهشت ماه طبق روال ماه های قبل ساعت 24 روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رامین مهمانپرست از کاندیداهای احتمالی 1400 است و به گفته خودش نه از اصولگرایان است و نه از اصلاح طلبان. او به این دو جریان سیاسی انتقاد دارد که منافع شخصی را به منافع ملی کشور ترجیح داده اند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یک صد و بیست و دومین مرحله یارانه نقدی دوشنبه 20 اردیبهشت ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
یارانه نقدی این ماه ساعت 24 روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت پرداخت یارانه هایی که دولت ایران در سرتاسر دهه های گذشته میان تمام شهروندان ایرانی و به شکل های گوناگون توزیع می کرده، دست کم پنج رییس جمهورِ اخیر در ایران را به خود مشغول کرده و یکی از نگرانی هایِ تمام دولت های ایران از سال 1360 به این سو بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۶   + ۷۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - 108 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی برای کاهش آثار کرونا بر معیشت اقشار ضعیف در سال 1399 پرداخت شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از واریز یارانه معیشتی بنزین در شب گذشته، دولت باید یارانه نقدی را در روز 20 اردیبهشت واریز کند اما واریز مرحله دوم سود سهام عدالت نیز باید تا دو هفته آینده انجام شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۹    
یارانه نقدی فروردین ماه جاری، بامداد پنج شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: یارانه هایی که باید در این واریز شود شامل یارانه معیشتی بنزین و یارانه نقدی است.براساس زمان بندی که سازمان برنامه وبودجه طی بیش از یک سال اخیر رعایت کرده یارانه بنزین باید در ساعات پایانی روز دهم اردیبهشت یعنی جمعه هفته جاری پرداخت شود ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
عملکرد سازمان هدفمندسازی یارانه ها در سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 1399 مورد رسیدگی قرار گرفت.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
افزایش مبلغ یارانه نقدی در حالی طرح می شود که هیچ اعتباری برای این موضوع در بودجه 1400 دیده نشده است. اما با توجه به اتمام دوره ریاست جمهوری حسن روحانی این احتمال وجود دارد که رئیس جمهور بعدی تصمیم به افزایش یارانه نقدی بگیرد. اتفاقی که سال گذشته هم با شیوع گسترده کرونا رخ داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در بودجه امسال نیز منابع برای پرداخت یارانه نقدی و بنزین تعیین شده و نامی از یارانه دیگری برده نشده است
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۸    
تهران- ایران پرس: اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی روز چهارشنبه، اول اردیبهشت ماه، برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 اعلام کاندیداتوری کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کاندیدای اقتصاددان انتخابات 1400 می گوید: میزان یارانه ای که پرداخت می شود بسته به اینکه چه کسانی، آن را دریافت می کنند باید متناسب با شرایط آن افراد پرداخت شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۱    
افزایش یارانه نقدی همواره طی سال های اخیر جزء خواسته یارانه بگیران بوده و حالا موضوع افزایش یارانه نقدی 45 هزار تومانی تا 160 هزار تومان مورد توجه قرار گرفته است، این موضوع صحت دارد؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
افزایش یارانه نقدی همواره طی سال های اخیر جزء خواسته یارانه بگیران بوده و حالا موضوع افزایش یارانه نقدی 45 هزار تومانی تا 160 هزار تومان مورد توجه قرار گرفته است، این موضوع صحت دارد؟
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۲    
بنابر اظهارات سخنگوی ستاد بودجه سازمان برنامه وبودجه (در تاریخ 15 دی 1399)، اگر یارانه سه دهک پردرآمد حذف شود، در کمترین برآورد، با حذف یارانه نقدی 20میلیون نفر در حدود 10هزار میلیاردتومان از منابع یارانه نقدی صرفه جویی می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
زمان واریز یارانه نفدی و معیشتی اردیبهشت 1400 طبق اطلاعیه ستاد هدفمندی یارانه ها اعلام شد. جزئیات واریز یارانه های این ماه را مورد بررسی قرار می دهیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
در اردیبهشت ماه دو یارانه نقدی و معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و در این خبر مبلغ و زمان واریز یارانه اردیبهشت 1400 را میخوانید.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دو یارانه معیشتی بنزین و نقدی جزء واریزی های اردیبهشت است، اولین یارانه نیز در پایان هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. همچنین احتمال این که واریز سود سهام عدالت به ماه بعد موکول شود وجود دارد. ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در ماه رمضان سال جاری علاوه بر سود سهام عدالت، 3 یارانه نیز از جمله واریزی های دولت به حساب مشمولان خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۸۶ سایت دیگر  
بسته معیشتی ماه رمضان ساعت 24 چهارشنبه واریز شد و فقط همان حدود 60 میلیون نفری که یارانه معیشتی دریافت می کردند مشمول دریافت این بسته شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
یک اقتصاددان حذف یارانه نقدی را ضروری دانست و مطرح کرد: با پرداخت یارانه ها در قالب خدمات رفاه اجتماعی به مردم دیگر نیازی نیست که مردم بابت دریافت خدمات درمانی و آموزشی و غیره هزینه سنگینی بپردازند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نوفرستی، کارشناس اقتصادی اظهارکرد: هیچ کاندیدای ریاست جمهوری و هیچ نماینده ای جرأت حذف یارانه ها را ندارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندسازی یارانه ها براساس قانون بودجه 1400 مکلف کرد شرایط ثبت نام از کلیه افراد واجد شرایط ازجمله افراد جدید ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رضوی پور، کارشناس اقتصادی با تأکید بر لزوم توازن میان منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها گفت: اشتباهی که از ابتدا رخ داد انتخاب نرخ ثابت برای یارانه نقدی بود.
اقتصاد آنلاین / شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری گفت: از استضعاف اقتصادی مردم نباید در راستای رسیدن به قدرتی که مدعی است می خواهد همان مشکل را حل کند سوء استفاده کرد به بیان دیگر هدف نباید، وسیله را توجیه کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۷۸ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی ماه رمضان فروردین ماه سال جاری (1400) را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، محمدرضا سبزعلیپور، رئیس مرکز تجارت جهانی ایران درمورد سرنوشت یارانه نقدی در سال 1400 به برنامه گفتگوی اقتصادی گفت ...