پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۵:۴۴Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه نقدی»

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر 79 میلیون نفر یارانه می گیرند، گفت: در حال حاضر 20 تا 30 درصد افرادی که یارانه می گیرند نیازی به یارانه نقدی ندارند می توان با حذف آنها، یارانه نقدی را به سمت افراد کمتر برخوردار سوق داد.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
امروز خبرهای خوشی از واریز یارانه نقدی 400 هزار تومانی جدید دولت به میلیون ها ایرانی منتشر شد. جزئیات این واریزی جنجالی دولت را با هم در ادامه مطلب می خوانیم.
معاون اقتصادی وزیر کار گفت: از مجموع حدود 8.5 میلیون نفری که در دهک 10 بودند و یارانه نقدی آنها حذف شده بود، پس از اعتراض، یارانه حدود 3 میلیون نفر آنها مجدد برقرار شد.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش    
دولت رئیسی در نظر دارد برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه یارانه قدی با رقم قابل توجه به این دهک ها پرداخت کند. جزئیات واریز یارانه نقدی 1 میلیون و 840 هزارتومانی را با هم در ادامه مطلب می خوانیم.
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تجمیع اطلاعات اقتصادی خانوارهای ایرانی در پایگاه رفاه ایرانیان از اعمال داده های جدید که منجر به عدالت بهتر در اجرای طرح ها و توزیع یارانه ها می شود خبر داد و گفت که در آینده این مهم با اجرای صدک بندی عملیاتی می شود.
معاون رفاه وزیر کار گفت:پیش بینی می کنیم با صدک بندی مردم در هدفمندی یارانه ها، از 79 میلیون و 600 هزار نفریارانه بگیر، هفت میلیون نفر بین دهک ها جابه جا می شوند. ...
معاون رفاه وزیر کار گفت:پیش بینی می کنیم با صدک بندی مردم در هدفمندی یارانه ها، از 79 میلیون و 600 هزار نفریارانه بگیر، هفت میلیون نفر بین دهک ها جابه جا می شوند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۲:۴۷   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تشریح اقدامات دولت برای حمایت از مادران باردار و کودکان تا 5 سال، گفت: ماهانه 32 هزار میلیارد تومان در قالب یارانه و کالابرگ هزینه می شود.
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات واریز یارانه نقدی کودکان و مادران باردار و شیرده را تشریح کرد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یارانه نقدی آبان ماه 1402 بدون تغییر به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز شد. پیش از این خبرهایی مبنی بر تغییر دهک بندی ها و تبدیل آن به صدک بندی مشمولان یارانه اعلام شده بود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از ایسنا، حکمت کارت در راستای ارائه خدمات رفاهی به بازنشستگان صندوق بازنشستگی فولاد از ابتدای آبان ماه جاری صادر شد که با شارژ ماهیانه این کارت به مبلغ سه میلیون تومان امکان خرید اقساطی کالا و خدمات برای این دسته از بازنشستگان فراهم می شود که طی این مدت و تاکنون، [...]
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
خبر مهمی در خصوص اعطای حکمت کارت به برخی از بازنشستگان منتشر شده است که در افزایش حقوق بازنشستگان تاثیری چشمگیر دارد.
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قرار است دولت در طرح جدید به خانوارهای دهک اول که کودک شیرخواره دارند یارانه ویژه ای اختصاص دهد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۶    
به گزارش پایگاه خبری مثلث آنلاین :جزئیات نهایی یارانه نقدی جدید آبان ماه اعلام شد. یارانه نقدی یکی از موارد مورد بررسی دولت در چند وقت اخیر بوده است و بعضی از اخبار مبتی بر افزایش مبلغ یارانه نقدی در سال جدید به گوش می رسد. یارانه نقدی بعضی از دهک ها 300 و تعدادی 400 هزار تومان است ...
سلام نو / نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
طرح یسنا در استان های خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام آغاز خواهند شد. در گام نخست 27 هزار و 500 مادر باردار یا شیرده در دهک اول درآمدی جامعه شناسایی شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
طرح یسنا در استان های خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام آغاز خواهند شد. در گام نخست 27 هزار و 500 مادر باردار یا شیرده در دهک اول درآمدی جامعه شناسایی شدند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از ایسنا، دکتر زهرا قیومی با اشاره به اجرای طرح امنیت غذایی کودکان با تغذیه ناکافی، و طرح حمایتی جدید دولت در قالب بسته حمایتی یا سبد غذایی اظهار کرد: در این طرح کودکان دچار کم وزنی، کوتاهی قد و لاغری از سوی وزارت بهداشت به وزارت رفاه معرفی شدند [...]
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین اخبار از واریز یارانه نقدی یلدا دولت رئیسی به بعضی از خانوارها منتشر شد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: در راستای طرح حمایت از مادران باردار و شیرده، تا سقف 4 میلیون تومان یارانه نقدی برای این مادران واریز می شود. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۵۴ سایت دیگر  
یارانه جدید 600 هزار تا یک میلیون تومانی به کودکانی اختصاص می یابد که دچار لاغری مفرط، کم وزنی و کوتاهی قد باشند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مرکز آمار منتشر کرد گروه اقتصاد: بر اساس گزارش مرکز آمار تورم در آبان و مهر امسال در یک قدمی 45 درصد بوده است. این در حالی است که تورم احساس شده توسط مردم در بازار به خصوص در بخش مسکن، اجاره بها، خودرو و خوراکی ها و ... واقعیت دیگری را نشان می دهد ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
گزارشی تحلیلی از بانک جهانی گویای آن است که ترکیبی از تحریم ها، مدیریت بد اقتصادی و نوسانات جهانی قیمت نفت در طول یک دهه گمشده رشد اقتصادی سبب شده حدود 10میلیون ایرانی به تله فقر بیفتند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای هر مادر مشمول طرح تا سقف 4 میلیون تومان واریز می شود که در مدت 6 ماه باید از کالاهای تعریف شده خریداری شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
علیرضا عسگریان، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه صدک بندی جامعه انجام شده است، وقوع تغییرات بین صدک ها در مقایسه با دهک بندی فعلی را منوط به اعمال داده های درآمدی خانوارها نیمه دوم سال جاری دانسته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون از واریز یارانه نقدی 4 میلیونی دولت به مناسبت یلدا برای این دهک ها خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
نتایج گزارش عملکرد طرح یارانه دستمزد نشان می دهد تاکنون بیش از 43 هزار نفر داوطلب در این طرح مشارکت و ثبت نام کرده اند و استان های خوزستان و مازندران بیشترین تعداد جذب شدگان به بازار کار را به خود اختصاص داده اند.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز،گفت: خانوارها را مراکز بهداشت و درمان شناسایی می کنند و پس از شناسایی به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و بین دهک ها تقسیم بندی می شود و در نهایت یارانه جدید به خانوارها تعلق می گیرد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در دومین جلسه کارگروه وصول مطالبات دولت که به منظور پیگیری وصول بدهی صنایع عمده و شرکت های پتروشیمی به شرکت ملی گاز ایران به عنوان بخش عمده منابع هدفمندسازی یارانه ها در این نهاد نظارتی تشکیل شد ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مبلغ مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در آبان ماه باید با احتساب 20 درصد افزایش نسبت به نیمه اول سال طبق برنامه افزایش 40 درصدی سال جاری نسبت به 1401 واریز می گردید ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۹    
خبرهای جدیدی از سوی دولت درخصوص تغییرات بزرگ و پایه ای یارانه نقدی منتشر شده است که با اجرای این تغییرات مبلغ یارانه بعضی از خانواها افزایشی و برای خانوارهای دیگر قطع خواهد شد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
منابع هدفمندسازی یارانه ها در حالی در لایحه بودجه سال 1403 با رشدی 15 درصدی همراه است که براساس این لایحه، سازمان هدفمندسازی یارانه ها موظف است با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به حذف یارانه خانوار های غیر مشمول حمایت دولت اقدام کند.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
منابع هدفمند سازی یارانه ها از افزایش میلیونی مبلغ یارانه نقدی هر ایرانی خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
در راستای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه سال 1403 کل کشور، تمامی دریافتی های (منابع) قانون مذکور به علاوه 40 درصد از منابع داخلی ریالی و ارزی حاصل از فروش داخلی و صادرات محصولات فرعی گازی از جمله اتان، پروپان، بوتان، پنتان و گوگرد به استثنای عوارض شهرداری ها و دهیاری ها ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از تسنیم، براساس اعلام سازمان بهزیستی کشور، مستمری آبان ماه مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی واریز شد. براین اساس برای خانوارهای یک نفره 764 هزار و 400 تومان، خانوارهای دو نفره یک میلیون و 92 هزار تومان و خانوارهای سه نفره یک میلیون و 528 هزار و 800 تومان و [...]
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یارانه معیشتی آبان ماه از دیشب در حال واریز برای این خانوارها می باشد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۷۸ سایت دیگر  
منابع هدفمندسازی یارانه ها در حالی در لایحه بودجه سال 1403 با رشدی 15 درصدی همراه است که براساس این لایحه، سازمان هدفمندسازی یارانه ها موظف است با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به حذف یارانه خانوارهای غیر مشمول حمایت دولت اقدام کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با توضیحاتی که در بودجه سال آینده آمده است طبق قانون قرار است رقم یارانه نقدی هر ایرانی به بالای 1 میلیون تومان افزایش پیدا کند. جزئیات این افزایش شگفت انگیز یارانه نقدی را با هم می خوانیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۵    
جزئیات جدید از یارانه نقدی سال 1403 را در ادامه دنبال کنید
در لایحه بودجه 1403 پیشنهاد شده که سازمان هدفمندسازی یارانه ها با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به حذف یارانه خانوارهای غیر مشمول حمایت دولت اقدام کند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۸۰ سایت دیگر  
در حالیکه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این اعلام کرده بود تا پایان آبان ماه دسته بندی درآمدی خانوارها از دهک به صدک تغییر و اینگونه احتمال اضافه ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید: دسته بندی درآمدی خانوارها از دهک به صدک، انجام شده، اما یارانه هیچ خانواری حذف نشده و همچنان طبق روال گذشته یارانه نقدی حدود 80 میلیون خانوار ایرانی پرداخت می شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
در حالیکه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این اعلام کرده بود تا پایان آبان ماه دسته بندی درآمدی خانوارها از دهک به صدک تغییر و اینگونه احتمال اضافه ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
قالیباف گفت: یارانه نقدی قادر به جبران اثر تورم سالانه نیست و مشکل مردم را حل نکرد، مجلس نمی گوید یارانه های نقدی حذف شود. ما در سال 1401 هم که ارز ترجیحی به پیشنهاد دولت و موافقت مجلس حذف شد، در متن قانون آمد که دولت به این شرط مجاز است ارز ترجیحی را حذف کند که کالابرگ الکترونیک را جایگزین آن کند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
طبق لایحه بودجه 1403، سازمان هدفمندسازی یارانه ها موظف است یارانه خانوارهای غیرمشمول حمایت دولت را حذف کند.
بر اساس لایحه بودجه، در سال آینده یارانه به دارو، شیرخشک و ملزومات مصرفی پزشکی، یارانه نقدی، معیشتی و کالابرگ الکترونیک، کمک به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور، نان ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات قطع یارانه نقدی بعضی از دهک ها را در ادامه بخوانید متن کامل بخش اول لایحه بودجه 1403 روز گذشته چهارشنبه 1 آذرماه منتشر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یارانه نقدی چند ماهی است که به طور ثابت برای برخی از یارانه بگیران 300 و برای برخی دیگر 400 هزار تومان است. با این حال خبرهایی مبنی بر ایجاد تغییر در یارانه نقدی افراد شنیده می شود. گفته شده که با تغییر دهک بندی به صدک بندی، یارانه نقدی برخی افراد قطع خواهد شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از اقتصاد آنلاین، یارانه نقدی | بیش از 20 میلیون نفر اردیبهشت سال گذشته آخرین یارانه نقدی خود را دریافت کردند. نرخ جدید یارانه نقدی به زودی اعلام خواهد شد. افزایش صددرصدی یارانه نقدی دهک های پایین. از امسال یارانه نقدی هدفمند خواهد شد یارانه یلدایی یا همان یارانه جدید [...]