پنجشنبه ۲۹ مهرساعت ۰۰:۰۶Oct 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یارانه نقدی»

طلا   ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر احتمال افزایش قیمت بنزین به لیتری 14 هزارتومان شنیده شده و در فضای مجازی این طور بیان می کنند که قرار است قیمت بنزین سال آینده به 14 هزار تومان رسیده و درآمد حاصله از آن صرف افزایش یارانه نقدی مردم شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با تجمیع دو یارانه نقدی و معشیتی که هم اکنون حدود 100 هزار تومان به هر نفر پرداخت می شود می توان انتظار پرداخت رقمی نزدیک به 300 هزار تومان به هر شخص را با تجمیع سه یارانه نقدی، معیشتی و کالا های اساسی داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس تجارت خارجی گفت: عدالت اجتماعی مدنظر رئیس جمهور با ارز 4200 محقق نمی شود، عدم صرفه اقتصادی تولید کالا های اساسی با سرکوب شدید قیمتی ارز 4200، موجب واردکننده شدن کشور در زمینه کالا های اساسی با ارز 4200 تومانی شد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۰    
ارزیابی تفریغ بودجه سال 99 نشان می دهد 66 درصد زوج های جوان وام ازدواج گرفته اند در حالی که 12.5 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به 3 دهک ثروتمند جامعه رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس می گویند؛ اظهارات برخی مبنی بر حذف یارانه نقدی و یا تبدیل ارز ترجیحی 4200 تومانی به ریال برای خرید کالا در قالب کارت اعتباری در حد حرف بوده و هیچ تصمیمی برای آن اتخاذ نشده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یارانه نقدی برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه مطرح شد. یارانه نقدی در سال های بعد از سبد خانوار های پولدار حذف شد. با قول هایی که رئیسی داده است یارانه نقدی در دولت جدید با تغییراتی همراه خواهد شد. ...
ارزیابی و تفریغ بودجه سال 99 نشان می دهد که 66 درصد زوج های جوان وام ازدواج گرفتند در حالی که 12.5 هزار میلیارد تومان یارانه نقدی به 3 دهک ثروتمند جامعه رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یک پژوهشگر اقتصادی گفت:اخباری از تغییر میزان یارانه نقدی به گوش می رسد؛در چنین شرایطی ابتدا باید فهرست یارانه بگیران به روزرسانی شود تاهم هزینه غیرضروری از محل یارانه ثروتمندان از دوش دولت برداشته شود و هم حق جاماندگان یارانه ، بیش از این تضییع نشوذ.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
در حالی که ستاد اقتصادی دولت با حذف ارز ترجیحی 4200تومانی موافقت کرده است، به نظر می رسد یارانه 300هزارتومانی با تجمیع یارانه های نقدی و معیشتی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
هر اقدام دولت، می تواند بر هر کدام از ارقام شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بوده و آن ها را در حد صدم درصد تغییر دهد. هر کمکی، خواه افزایش یارانه نقدی باشد یا سایر انواع کمک های معیشتی در سایه تورم بالا گم شده و بی اثر می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
وعده ها نشان می دهد احتمالا از آذرماه مبلغ یارانه نقدی افزایش پیدا کند. بر اساس وعده رئیسی، هر خانوار چهار نفره در آذرماه باید منتظر یارانه 800 تا600 هزار تومانی باشد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، یارانه نقدی اعطای کمک مالی روی یک کالا یا خدمتی است که به مردم داده می شود. یارانه نقدی جهت افزایش رفاه عمومی جامعه پرداخت می شود. یارانه نقدی داخلی کشورها کمکی است که به صورت غیرمستقیم به مردم پرداخت می شود. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از ارائه پیشنهادی ازسوی کمیسیون متبوعش مبنی بر صدور کارت های اعتباری به هر فرد با هدف تقویت سفره خانوار به جای اختصاص ارز یارانه ای به واردات کالاهای اساسی در قالب ارز 4200 تومانی خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در شرایط عدم تحقق درآمد های ناشی از کاهش مصرف بنزین به دلیل محدودیت های ترافیکی در شرایط کرونا و عدم امکان استفاده از درآمد های ارزی حاصل از صادرات بنزین صرفه جویی شده و تبدیل آن به ریال از سوی بانک مرکزی، عملاً از 250 هزار میلیارد تومان منابع پیش بینی شده در تبصره 14، فقط 177 هزار میلیارد تومان ...
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش تفریغ بودجه، در حالی که بخشی از منابع هدفمندی صرف پرداخت یارانه بنزینی شد، 12500 میلیارد تومان یارانه به سه دهک ثروتمند پرداخت شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کمیسیون اقتصادی از پیشنهاد مجلس به دولت برای اختصاص کارت های اعتباری به مردم به جای ارز 4200 تومانی به واردات خبر داد و گفت: مابه التفاوت ارز ترجیحی کالاهای اساسی در قالب کارت های اعتباری خرید به مردم اختصاص یابد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اخیرا اخباری مبنی بر پرداخت یارانه نقدی جدید به گوش می رسد که حواشی زیادی به دنبال داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رقم 45 هزار تومانی یارانه نقدی هر شهروند ایرانی حالا به یک شوخی بی مزه می ماند. تقریبا دیگر برای کسی واریزشدن یا نشدن این رقم یا سر موعد واریز شدنش هم دیگر اهمیتی ندارد. اهمیتی ندارد، چون ارزشی ندارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در هفته گذشته بیش از 3٫7 هزار میلیارد تومان پول حقیقی ها از بازار سهام خارج شد. این میزان رقمی معادل کل بودجه ماهانه یارانه نقدی کشور است که دولت به بیش از 80 میلیون ایرانی پرداخت می کند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی در صورت افزایش قیمت بنزین درآمد حاصل از آن را در قالب افزایش مبلغ یارانه نقدی به مردم بر می گرداند؟
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
تجارت نیوز: رسیدن پول نفت به سفره مردم یکی از وعده هایی است که از همان ابتدا به مردم داده شده بود. اما سهم هر ایرانی از طلای سیاه چقدر است؟ اوپک در گزارشی که 25 فروردین 1400 منتشر کرد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
تجارت نیوز: در شروع هدفمندی یارانه ها و آغاز توزیع یارانه های 45 هزار تومانی ارزش یک دلار هزار تومان بود. اکنون قیمت دلار صرافی ملی به بیش از 26 هزار تومان رسیده و همین کاهش ارزش پول ملی باعث شده که ارزش واقعی یارانه به 1700 تومان برسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دولت های یازدهم و دوازدهم 12 هزار 576 میلیارد تومان یارانه نقدی به سه دهک بالای درآمدی داد در حالی که باید طبق قانون حذف می شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در گزارش فعلی نگاهی به مهم ترین نکات حسابرسی شده توسط دیوان محاسبات از عملکرد دولت روحانی در بودجه سال گذشته پرداخته ایم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق قرار قبلی یارانه نقدی نفری 45 هزار تومانی شب گذشته واریز شده اما از نگاه مخاطبان آنقدر این مبلغ ناچیز است که به جیب مردم نرسیده، خرج می شود. یکی از مخاطبان این اتفاق را این طور روایت می کند: چقدر این یارانه هاتون بی بررکته
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در شرایطی که مردم پیگیر نحوه بازپرداخت وام مسکن هستند ، سازمان هدفمندی یارانه اعلام کرد که یارانه نقدی مهر ماه ساعت 24 امشب (سه شنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز میشود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۳    
میراث بی تدبیری امیر سیاح: آقای نوبخت سال92 پرداخت 3هزارمیلیارد تومان یارانه نقدی در هرماه را مصیبت دولت نامید اما برخلاف توصیه رهبری و کارشناسان، در این 8سال ساختاربودجه را اصلاح نکرد. در نتیجه، الان دولت باید هرماه 12هزارمیلیاردتومان فقط بابت بدهی های دولت قبل بپردازد. پرستار روح و جسم ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یارانه مستاجرانی که اطلاعاتشان را در این سامانه ثبت نکنند، قطع می شود. یارانه مالکان خانه در چه صورت قطع می شود؟ تمام سرپرستان خانوار می توانند بدون در نظر گرفتن آخرین رقم کد ملی خود برای درج اطلاعات مذکور به سامانه املاک و اسکان کشور به نشانی amlak.mrud.ir مراجعه کنند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار در ساعت 24 روز سه شنبه 20 مهر ماه 1400 خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در صورتی که وضعیت اقتصادی کشور بهبود پیدا کند حتی دهک های پایین جامعه نیز از فقر فاصله می گیرند و دیگر نیازی به یارانه نقدی نخواهند داشت، اینکه مردم کشور را فقیر کنند و به آنها یارانه نقدی بدهند اصلا منطقی نیست.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
برگزاری آزمون های وسع پرخطا، هراس از خط خوردگی و افزودن به فهرست یارانه بگیران و ناتوانی در پاسخگویی به اعتراضات جاماندگان یارانه، اوضاع کنونی یارانه های نقدی را به بار آورده است ...
برترین ها / شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۹   + ۱۰۱ سایت دیگر  
فارس: بخشنامه بودجه سال 1401 از سوی رئیس جمهور به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد که در آن چارچوب و قواعد کلی حاکم بر تدوین بودجه تعیین می شود. بر این اساس همه دستگاه ها با محوریت سازمان برنامه و بودجه کشور با اهتمام جدی و مساعی جمعی و با تدوین برنامه ای منظم و تلاشی فراگیر و منضبط ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هدفمندی یارانه ها، یارانه نقدی مهر ماه ساعت 24 امشب (سه شنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. واریز این مرحله از یارانه نقدی، مانند سنوات گذشته به ازای هر نفر 455 ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور مستند به اصل (55) قانون اساسی و ماده (219) آیین نامه داخلی به عنوان سی و دومین گزارش تفریغ بودجه امروز در نشست علنی روز سه شنبه 20 مهرماه 1399 مجلس شورای اسلامی توسط بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور قرائت شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۰    
یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۳    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یارانه نقدی مربوط به مهر ماه، ساعت 24 روز سه شنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی به مبلغ 45 هزار و 500 تومان ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان واریز می شود.
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه، ساعت 24 روز سه شنبه (20 مهرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی در ساعت 24 روز سه شنبه _20 مهر ماه_ به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رشد بیش از 72 درصدی انتشار اوراق بدهی در مردادماه 1400، جزئیات صادرات و واردات در مردادماه 1400، زمان واریز یارانه نقدی مهرماه 1400 اعلام شد، سال گذشته 28 هزار گروه تعزیراتی به گشت اعزام شدند برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
ایرنا: سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه، ساعت 24 روز سه شنبه (20 مهرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهرماه، ساعت 24 روز سه شنبه (20 مهر ماه 1400) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
طی چند روز آینده باید دو واریزی انجام شود، این دو واریزی به طور همزمان انجام می شود، اولی یارانه نقدی مهر است و دیگری حقوق بازنشستگان.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: مرور آنچه در یک دهه گذشته بر سر یارانه های نقدی آمده، حکایت از احتیاط سیاست گذار به دلیل خطاهای آزمون وسع وزارت رفاه و تمایل به استمرار رویه های پیشین در نظام پرداخت یارانه ها دارد. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار در ساعت 24 روز سه شنبه 20 مهرماه، خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۶۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه های کشور از واریز یکصد و بیست و هشتمین مرحله یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار در 20 مهرماه 1400 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۵    
سه شنبه 20 مهر ماه، یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.