پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۳۴Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رعد و برق»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر جمعه و روز شنبه در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و شمال آذربایجان غربی کاهش محسوس دما، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به نفوذ سامانه بارشی و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور طی روزهای آینده خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در برخی استان های کشور طی دو روز آینده، از کاهش دما در استان های ساحلی خزر و اردبیل از آخر هفته خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد در مناطقی از شمال و جنوب شرق کشور پیش بینی کرد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس هشدار های سازمان هواشناسی ایران، امروز 31 شهرویر ماه در برخی نقاط کشور در ساعات بعدازظهر و اوایل شب ابرناکی و بارش پراکنده، گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز و فردا در ارتفاعات مرکزی استان و نیمه جنوبی احتمال رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش تندبادهای لحظه ای وجود دارد.
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی در استان های ساحلی خزر، اردبیل و جنوب کشور خبر داد و برای امروز در غرب و جنوب تهران، خیزش گردوخاک را پیش بینی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
از جمعه تا دوشنبه در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رگبار، رعد وبرق و وزش باد شدید هوای استان های شمالی گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل را پاییزی کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در بیشتر نقاط کشور طی پنج روز آینده، از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان های کشور طی این مدت خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۲    
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام تداوم بارش پراکنده در استان های ساحلی خزر از خیزش گردوخاک در خراسان جنوبی و منطقه زابل خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در بیشتر نقاط کشور طی پنج روز آینده، از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان های کشور طی این مدت خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در بیشتر نقاط کشور طی پنج روز آینده، از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان های کشور طی این مدت خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در بیشتر نقاط کشور طی پنج روز آینده، از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان های کشور طی این مدت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به حاکمیت جوی پایدار در بیشتر نقاط کشور طی پنج روز آینده، از وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان های کشور طی این مدت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
امروز در برخی نقاط استان های گیلان، مازندران، گلستان و برخی نقاط خراسان شمالی، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی در برخی نقاط استان های مازندران و گلستان، بارش پراکنده، سه شنبه در مازندران، گلستان و برخی نقاط خراسان شمالی، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و روز چهارشنبه بارش پراکنده در مازندران و گلستان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید و گاهی خیزش گرد و خاک در جنوب کشور خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در همین مدت در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان، برخی نقاط هرمزگان و جنوب فارس در ساعات بعد از ظهر رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در برخی استان های کشور طی پنج روز آینده خبر داد.صادق ضیاییان با اشاره به اینکه تا پنجشنبه (1 مهر) در استان های ساحلی خزر در برخی ساعات بارش پراکنده پیش بینی می شود، گفت: در همین مدت در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان ...
آی تی رسان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۳    
جزئیات زیادی در جهان بازی Red Dead Redemption 2 وجود دارد که سرعت کند بازی، فقط به برجسته سازی آن کمک می کند. وقتی برای تمیز کردن اسلحه خود متوقف می شوید، متوجه زیر ناخن های آرتور می شوید. وقتی از میان گل وبرف عبور می کنید، اسب شما از خود ردپا به جا می گذارد که با راه رفتن آن مطابقت دارد ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد طی امروز تا آخر هفته در برخی مناطق شمال و جنوب کشور برای صیادان استان های جنوبی هشدار صادر کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۰    
رکنا: سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران و رعد و برق به صیادان استان های جنوبی اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان، رگبار باران و رعد و برق و افزایش باد لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران، رعدوبرق و وزش باد طی امروز تا آخر هفته در برخی مناطق شمال و جنوب کشور برای صیادان استان های جنوبی هشدار صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به رگبار پراکنده باران، رعد و برق با احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای، وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا در هرمزگان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس اداره هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان با رشد ابرهای همرفتی، رگبار باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای باد مورد انتظار است.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
بارش پراکنده باران و رعد و برق در استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و پاره ای از مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان فارس گفت: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان مناطق جنوبی استان در ساعت های بعدازظهر با رشد ابر و رعدوبرق همراه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: در برخی نواحی به ویژه نواحی شمالی استان، احتمال بارش رگباری باران و رعد و برق وجود دارد و دمای هوا نیز به طور نسبی کاهش خواهد یافت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار را شاهد خواهیم بود. امروز در نوار شمالی کشور از جمله استان های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و مناطقی از آذربایجان شرقی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد شدید موقتی، رگبار پراکنده، گاهی همراه با رعد و برق از امروز تا روز یکشنبه در شمال استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، برخی مناطق استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران، شرایط جوی این استان از امشب تا اواسط هفته آینده را بارانی همراه با وزش باد و وقوع رعد و برق پیش بینی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
روزهای جمعه و شنبه با تقویت و شمالی شدن جریانات بر روی دریای خزر، بارش باران، وزش باد شدید موقت، کاهش دما و گاهی رعد و برق در 6 استان دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - هواشناسی گیلان پیش بینی کرد از اواخر امشب پنجشنبه تا روز شنبه به تدریج استان شاهد رگبار ، رعد و برق ، وزش باد و کاهش دما است و دمای هوا در برخی مناطق تا هشت درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۵۳    
آسمان آخر هفته گلستان با افزایش بارش باران و رعدو برق پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جمعه در گیلان، مازندران و شمال و شرق اردبیل بارش باران و در ارتفاعات مناطق فوق رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
جمعه (26 شهریور) نیز در گیلان، مازندران و شمال و شرق اردبیل بارش باران و در ارتفاعات این مناطق وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به هنگام زلزله و رعد و برق هولناک خواندن نماز آیات واجب است، در ادامه نحوه خواندن نماز آیات را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعد و برق پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای امروز مخاطره بارش باران، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید را در برخی استان های کشور پیش بینی کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس این گزارش، روزهای شنبه و یکشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی نسبتا پایدار پیش بینی شده که در شمال کشور همراه با افزایش نسبی دماست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی کارشناس هواشناسی در مورد آخرین وضعیت جوی کشور گفت: امروز و فردا در استان های ساحلی خزر و بخش هایی از استان های اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی در بعضی از ساعات بارش باران ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
روزهای پنجشنبه و جمعه در استان های ساحلی دریای خزر، برخی نقاط اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی در برخی ساعات بارش باران، رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات هرمزگان و جنوب فارس در بعد از ظهر رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران در برخی مناطق کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره وضع جوی کشور به پانا گفت: امروز و فردا ( 18 و 19 شهریور) در استان های ساحلی خزر، برخی نقاط اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی در برخی ساعات بارش باران ...
سازمان هواشناسی از هشدار هواشناسی سطح نارنجی برای سه روز آینده در استان های گیلان، مازندران، گلستان و غرب خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۸    
گلستان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی گلستان روز چهارشنبه گفت: از پنجشنبه شب تا ظهر روز جمعه افزایش مقدار باران به همراه رعد و برق و باد شدید را در این استان شاهد خواهیم بود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در هفت استان و تداوم فعالیت بادهای 120 روزه تا جمعه (19 شهریورماه) هشدار داد.