سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۲۳:۵۴Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رعد و برق»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش پنج تا 10 درجه ای متوسط دمای هوای استان از پنجشنبه خبر داد و گفت: به تدریج با نفوذ توده هوای خنک و شمالی شدن جریانات، شرایط برای بارندگی رگباری و رعد و برق مهیاست.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان هرمزگان گفت: در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات استان رگبار پراکنده باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود. ...
سازمان هواشناسی کشور با هشدار سطح زرد برای دو سامانه از فعالیت سامانه بارشی و گردوخاک در مناطق مستعد طی امروز و فردا خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران در ساعات بعد از ظهر امروز(10 مهرماه) در ارتفاعات استان به ویژه ارتفاعات شمال شرق، افزایش ابر، وزش باد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: با تاثیر سامانه همرفتی در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات هرمزگان افزایش ابر همراه با رگبار پراکنده باران و رعد وبرق پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
بارش باران، رعدوبرق در مناطق مستعد احتمال تگرگ، وزش باد شدید وقت گاهی همراه با خیزش گردوخاک و کاهش دما از اوایل هفته در نیمه شمالی کشور بویژه در نواحی شمال شرق.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان در بعضی ساعات همراه با وقوع رگبار و رعد وبرق در نیمه شمالی استان و کاهش دما تا 6 درجه سانتیگراد از امروز تا فردا (9 تا 10 مهرماه) پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در استان های شمالی برای امروز و تداوم بارش در استان های جنوبی تا روز دوشنبه خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
در ساعات بعدازظهر امروز ناپایداری وضعیت جوی پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: آسمان استان صاف تا قسمتی ابری هوا همراه با مه رقیق و غبار محلی و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در ارتفاعات استان با رشد ابر و رگبار پراکنده باران و رعد وبرق پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: طبق پیش بینی های انجام شده طی 2 روز آینده در مناطق جنوب غرب و غرب این استان، ناپایداری های جوی چون افزایش ابر، رگبار پراکنده، باران همراه با رعدو برق و بارش احتمالی تگرگ اتفاق خواهد افتاد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، در استان های تهران و سمنان ابرناکی، بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گجت نیوز در گزارشی که از منبع سی ان ان ترجمه کرده آورده است، رفتن به حمام در زمان رعد و برق اجتمال برق گرفتگی را افزایش داده و می تواند باعث مرگ افراد شود!
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فردا شنبه و یکشنبه در گلستان، خراسان شمالی و بلندی های مازندران، سمنان و شرق تهران در برخی از ساعت ها، بارش پراکنده، همراه با رگبار و رعدوبرق ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۲:۲۵    
بحمدالله از برکت انقلاب اسلامی ایران دریچه های نور و امید به روی همه مسلمانان جهان باز شده است؛ و می رود تا رعد و برق حوادث آن، رگبار مرگ و نابودی را بر سر همه مستکبران فرو ریزد. صحیفه امام؛ ج21؛ ص90 | پیام به ملت ایران؛ 29 تیر 1367
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مردم در زمان طوفان و آذرخش معمولا احتیاط می کنند و وسایل خود را به برق نمی زنند؛ اما آیا حمام رفتن در زمان رعد و برق می تواند منجر به مرگ یک نفر بشود؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز در نواحی شمال شرق کشور، بارش رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی اعلام کرد: در روزهای شنبه و یکشنبه کاهش دما در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود. تهران – اقتصادبرتر – 08 مهر 1401 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سازمان هواشناسی ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس هشدار های سازمان هواشناسی ایران امروز 7 مهرماه در استان های گیلان و مازندران بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
از امروز تا اوایل هفته آینده رگبار پراکنده باران، رعدوبرق و احتمال بارش تگرگ در ارتفاعات جنوب وجنوب غرب استان پیش بینی می شود.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و کاهش دما در نوارشمالی کشور از شنبه (9 مهرماه) خبر داد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی کرمان با اعلام هشدار سطح زرد از مردم خواست مراقب خطر صاعقه زدگی در دشت ها و ارتفاعات باشند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، اداره کل هواشناسی استان کرمان اعلام کرد: با رشد ابر های همرفتی و وقوع رگبار پراکنده باران، رعد و برق ...
برترین ها / طلا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و کاهش دما در نوارشمالی کشور از شنبه (9 مهرماه) خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و کاهش دما در نوارشمالی کشور از شنبه (9 مهرماه) خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
در پنج روز آینده ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای برخی نقاط مانند هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان،جنوب کرمان،افزایش ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق پراکنده، وزش باد شدید موقت و گردوخاک پیش بینی می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی از فردا تا یکشنبه در ارتفاعات هرمزگان و جنوب کرمان رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و کاهش دما در 10 استان، وزش باد شدید در 5 استان و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در خلیج فارس هشدار داد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، از عصر فردا در برخی از نقاط مازندران و از جمعه هم در برخی از نقاط خراسان شمالی، سمنان، ارتفاعات البرز و شرق استان تهران بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد و بارش پراکنده در برخی استان ها خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
تسنیم : از بعدازظهر پنجشنبه در مناطقی از استان های ساحلی دریای خزر و جمعه علاوه بر سواحل شمالی، در خراسان شمالی و ارتفاعات البرز در سمنان و شرق تهران بارش پراکنده گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در ساعات صبحگاهی وضعیت جوی نسبتا آرام و در ساعات بعدازظهر ناپایداری وضعیت جوی خواهیم داشت. به گزارش صبح ساحل، مرضیه سی سی پور ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، از عصر فردا در برخی از نقاط مازندران و از جمعه هم در برخی از نقاط خراسان شمالی، سمنان، ارتفاعات البرز و شرق استان تهران بارش باران و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از روند افزایشی دما در سواحل شمالی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همچنین کاهش دما در نوار شرقی کشور خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از روند افزایشی دما در سواحل شمالی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همچنین کاهش دما در نوار شرقی کشور خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی جمعه آینده خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد برای 15 استان از تداوم فعالیت سامانه بارشی و کاهش دما در 6 استان کشور خبر داد. بر اساس تحلیل جدیدترین نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش هایی از گیلان، مازندران ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر و شب در برخی ارتفاعات استان، رشد ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعدو برق و افزایش لحظه ای سرعت باد پیش بینی می شود. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس هواشناسی گفت: امروز برای برخی مناطق استان های گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده را پیش بینی می شود. امین نقشینه درباره وضعیت جوی کشور افزود: امروز برای استان های گیلان ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعدوبرق در برخی استانها و خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور پیش بینی کرد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان با موضوع احتمال بارش های پراکنده، رگبار، رعد و برق و گرد و خاک، هشدار زرد اعلام کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آسیب به محصولات کشاورزی 9 استان از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در برخی مناطق کشور خبر داد. ...
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در برخی استان های کشور خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بارش باران های سیل آسا در 24 ساعت گذشته در ایالت اوتار پرادش در شمال هند، 36 کشته برجای گذاشت. دست کم 12 تن از این قربانیان به دلیل صاعقه در هند جان خود را از دست داده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی بارندگی های بی وقفه و رعد و برق در شمال هند، دست کم 36 نفر جان خود را از دست دادند.