پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۳۲Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

کاوش خبر (kavoshakhbar.ir)

  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان گفت :با توجه به نقش موثر نمایندگان در ارتقای امنیت استان، انتظار می رود، نمایندگان با وضع قوانین جدید و بازدارنده در حوزه پیشگیری از وقوع جرایم و کاهش آسیب های اجتماعی کمک ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
فرماندار خرمشهر درگیری زائران اربعین با ماموران انتظامی در مرز شلمچه را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه صلح و امنیت پایدار در گرو اجرای عدالت است و دستیابی به عدالت و آزادی صرفاً از مسیر تأمین حقوق همه ملت ها محقق می شود، گفت: هرگونه نقض حقوق ملت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس از 20 هزار پیشکسوت دفاع مقدس در خوزستان قدردانی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: مرز بین المللی شلمچه همچنان به روی زایران اربعین بسته و عاشقان حضور در مراسم اربعین در عراق، به سمت این مرز حرکت نکنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 17 هزار و 564 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در همین بازه زمانی 379 بیمار نیز جان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: کارشناسان باید علل نبود تمایل و رغبت بین برخی از مردم به تزریق واکسن کرونا را ریشه یابی و آسیب شناسی کرده و بسته پیشنهادی ارایه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
برترین دستگاه های اجرایی خوزستان در جشنواره "شهید رجایی" در سال1400 معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دلیل آنکه استاندار خوزستان به سرعت و به عنوان اولین استاندار با اختیارات ویژه منصوب شد، حجم کارهای عقب افتاده و لزوم تسریع در اجرای آنهاست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد: دانش آموزانی که از ابتدای مهر وارد سال آخر متوسطه دوم می شوند برای دریافت واکسن می توانند به مراکز تجمیعی واکسیناسیون در خوزستان مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سامانه137 شهرداری اهواز، رضایتمندی شهروندان از پیام های ثبت شده در سامانه 137در بازه زمانی مرداد-شهریور با رشد60درصدی رضایت مواجه بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اهواز از گزارش آلودگی میکروبی آب در برخی مناطق بندر امام در سال های 99 و 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به پیامدهای وجود سلاح های غیرمجاز در دست مردم، گفت: در 6 ماهه اول امسال بیش از 100 نفر در استان خوزستان به دلایل مختلف چون درگیری و نزاع ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی برای خانواده های آسیب دیده از کرونا، 500 بسته معیشتی توسط فولاد اکسین خوزستان اهدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۳    
دولت انقلابی و مردمی جدید با توجه به نقش برجسته خوزستان در کشور، اراده خود را در جهت حل مشکلات متنوع این استان با جدیت و به صورت ویژه قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۸    
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت در طی شبانه روز گذشته 17هزار و 397 بیمار جدید کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 344 تن نیز جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز واکسیناسیون دانش آموزان، آخرین تصمیمات برای بازگشایی حضوری مدارس را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست گروه موسیقی سل لا دزفول به علت انتشار کلیپ این گروه در زمان ماه صفر عذرخواهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۳    
مردم بدانند داشتن سلاح های غیرمجاز ازقبیل، حمل، نگهداری و استفاده کند جرم است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کشور در تماس با استانداران اصفهان و خوزستان، خواستار پیگیری عاجل درمان علی لندی نوجوان فداکار ایذه ای و رسیدگی به خانواده او برای تامین هزینه های درمان این نوجوان ایثارگر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۸    
استاندار خوزستان با اشاره به اجرای هفت طرح آبرسانی که بنا است آبرسانی کل استان را پوشش قرار دهد گفت: این هفت طرح در مدت پنج سال به بهره برداری می رسند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از برداشته شدن محدودیت سنی واکسیناسیون در استان خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح پیش فروش محصول تارا از امروز یکشنبه 28 شهریورماه به مدت سه روز به اجرا گذاشته می شود. موعد تحویل محصول از 8 تا 12 ماه آینده پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ایمنی طرح آزادگان جنوبی با رد وقوع انفجار در یکی از شرکت های نفتی واقع در شهرستان هویزه، گفت: این خبر صحت ندارد و تا کنون چنین گزارشی به دست ما نرسیده ست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سال 99 نسبت حداقل دستمزد سالانه کارگران به میانگین هزینه سالانه برای یک خانوار شهری و روستایی به ترتیب 35.3 درصد و 64.2 درصد بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
بیش از 200 کیلومتر از طرح جامع فاضلاب اهواز با اعتبارات اهدایی نفت و در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی این صنعت درحال اجراست که تاکنون اجرای 142 کیلومتر از آن نهایی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
با حضور جمعی از مسئولان استان سه طرح بزرگ توسعه ای شرکت فولاد خوزستان کلنگ زنی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه حمیدیه: ای کاش وعده نمی دادند و نمی گفتند دو روز دیگر، یک هفته دیگر یا یک ماه دیگر آب می آید. باید گفت که مدیریت منابع آبی فشل است و بنابراین با جا به جایی استاندار و وزیر مشکل حل نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی مدعی شد برای اولین بار جزئیاتی را درباره عملیات ترور شهید فخری زاده توسط موساد منتشر کرده است که نشان می دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به وضعیت مرزها در اربعین حسینی گفت: مرزهای زمینی کشور با عراق کاملا بسته است و هیچ خدماتی در این مرزها به زائران داده نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: شهرستان هایی که پایین تر از میانگین واکسیناسیون هستند بایست ظرف یک هفته وضعیت واکسیناسیون را به سطح میانگین برسانند و این عقب ماندگی را جبران کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 12هزار و 847 بیمار جدید کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 355 بیمار نیز در این بازه زمانی جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: دستگاه های اجرایی لازم است بساط مراسم های نمایشی همچون کلنگ زنی ها و روبان قیچی کردن ها را جمع نمایند و روابط عمومی ادارات از ساختن کلیپ هایی که دردی از مردم دوا نمی کند خودداری ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
در پی پیروزی های اخیر ورزشکاران ایران در رقابت های بین المللی، قهرمانان کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو از صدور مجوز تزریق واکسن های پاستور و سینوفارم برای سنین کمتر از 18 سال خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
کم کاری مدیران، رگ غیرت ابوفاطمه، پیرمرد 90 ساله اهوازی را جوشاند و به دلیل ناامیدی از آبفا و شهرداری آستین هایش را بالا زد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۸    
در صورت تامین منابع مالی در یک بازه زمانی پنج ساله، طرح جامع آب های سطحی و طرح جامع فاضلاب به اتمام خواهند رسید، مشروط بر اینکه به نرخ سال 1400 ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: با تلاش مستمر پلیس 11 نفر از عاملان تیراندازی و نزاع طایفه ای اهواز در کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی سفر صادق خلیلیان استاندار خوزستان به شهرستان آبادان و بازدید از شهرهای آبادان اروندکنار و چوئبده و همچنین بررسی مشکلات لنج دارانی که در ماه های اخیر اجازه ترخیص کالاهای خود را از بنادر آبادان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات نماینده تهران در مورد میدان الغدیر اهواز، گفت: به نظرم این اظهارات با هدف خاصی صورت گرفته و ما می دانیم چه کسانی پشت این قضیه هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز شرط سنی تزریق واکسن کرونا برای افراد بالای 18 سال از امروز در خوزستان حذف شده و همه افراد بالای 18 سال می توانند واکسن کرونا دریافت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: سرمایه گذاری و تولید حداکثری از میادین مشترک اولویت مهم دولت سیزدهم و وزارت نفت است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نفت روز جمعه(26 شهریورماه) برای بازدید از مناطق نفت خیز جنوب به اهواز سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام رنگ بندی جدید کرونا از سوی وزارت بهداشت، در استان خوزستان چهار شهر در وضعیت قرمز و 13 شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بنابراعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، در طول شبانه روز گذشته، 364 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 116 هزار و 436 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت متاسفانه در شبانه روز گذشته 453 بیمار کووید 19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند و مجموع جانباختان از 116 هزارنفر فراتر رفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی دیروز سقف جدید وام خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم را ابلاغ کرده است که قسط وام 480میلیون تومان ماهانه 8میلیون و 661هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳    
هیچ گونه مانعی از سوی شرکت نفت بر سر راه پروژه های آب و فاضلاب اهواز وجود نداشته و اصولا محدوده ی عملیاتی شرکت نفت عمدتاً هیچگونه تداخلی با محدوده ی اجرای طرح جامع فاضلاب شهر اهواز ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در استان خوزستان گفت: تقریبا 42 درصد جمعیت هدف در خوزستان دوز اول و 25 درصد جمعیت هدف، هر دو دوز را دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تعداد پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون کرونا در اهواز با گشایش 2 پایگاه جدید در شرق اهواز به 22 مرکز افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بعد از دستور رهبری در دی ماه 99 که فرمودند واکسن بخرید، سیاست جمهوری اسلامی خرید واکسن بود و حتی قبل از تولید واکسن ایرانی، بیش از 110 میلیون دوز از کل نیاز 120 میلیون دوزی ایران خریداری شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: انقلاب اسلامی عزت ملت ایران را به خود آنها برگرداند و جایگاه ایران را ارتقا داد و دست بیگانگان را از سر ملت کوتاه کرد و آنچه از دوران طاغوت به جا ماند آن خرابی های وسیع و گسترده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با تاکید بر اهمیت صادرات و وجود دو پایانه مرزی چذابه و شلمچه گفت: استان خوزستان از امکانات خوبی در زمینه توسعه و رونق صادرات برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
طرح ساماندهی بازار خودرو در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب نمایندگان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری اهواز از تلاش شبانه روزی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و لزوم استفاده از تمام اختیارات قانونی در این راه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۳    
منع تردد شبانه همچنان ادامه دارد و برای کسانی که صرفا برای تزریق واکسن به مراکز مراجعه می کنند با استفاده از کد ملی و همکاری نیروی انتظامی جریمه اعمال نخواهد شد که جزئیات بیشتر به استحضار مردم خواهد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از جان باختن دو کودک بر اثر غرق شدگی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
وزارت آموزش وپرورش در آستانه بازگشایی مدارس در کانال اطلاع رسانی شبکه شاد 10 نکته درباره آموزش مجازی و آغاز سال تحصیلی برای دانش آموزان و خانواده ها منتشر کرده است که در یکی از آنها آمده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
عقب ماندگی که در استان پیش آمده مربوط به دو سه سال اخیر نیست و دست کم در 8 سال اخیر خوزستان آسیب زیادی دید که ناشی از سهل انگاری دولت قبل است که چشم امیدشان به برجام و رئیس جمهور آمریکا بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نوجوان 15 ساله ایذه ای در پی وقوع حادثه آتش سوزی در یک منزل برای نجات دو زن مسن دل بر شعله های آتش زد و با وجود مجروحیت 90 درصدی خود، آنها را از مرگ نجات داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸    
استاندار خوزستان با بیان اینکه برخی مسوولان در هشت سال گذشته به صورت ارباب و رعیتی با مردم برخورد کردند گفت: دستگاه های اداری استان حق ندارند خودشان را ارباب مردم بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: متولدان سال 1370 به قبل در خوزستان می توانند برای تزریق واکسن کرونا به مراکز تجمیعی اعلام شده مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته، 22هزار و 329 ابتلای جدید کرونا در کشور شناسایی شدند و همچنین در همین بازه زمانی متاسفانه 408 تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: به دنبال ساخت سالانه 50 هزار واحد مسکونی در خوزستان هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با نواده شیخ اعظم انصاری (ره) دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز بهداشت استان خوزستان، مجموعاً در استان 2 میلیون و 96 هزار و 76 دوز واکسن مرحله اول و دوم در استان خوزستان تزریق شده است که از این تعداد یک میلیون و 340 هزار و 481 دوز مرحله اول و ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
حراست شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با همکاری پلیس آگاهی شهرستان رامهرمز یک انبار حاوی حدود 13 تن لوله های جریانی مسروقه از خطوط لوله فرایندی این شرکت را روز شنبه 20 شهریور کشف و پس از یک عملیات ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۸    
سامانه ثبت نام اربعین که در ساعات اولیه از دسترس خارج شده بود، پس از رفع نقص، با اعلام شرایط سفر اربعین، برای پیش ثبت نام در دسترس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
یکپارچه سازی زنجیره ارزش محصولات اکسین منوط به راه اندازی طرح فولادسازی این شرکت است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: جسد یک مرد 40 ساله روز دوشنبه در رودخانه کارون در محدوده اهواز کشف و توسط امدادگران این سازمان از آب خارج شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: زنگ مدارس از روز شنبه سوم مهر ماه امسال در سراسر استان نواخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
سرپرست آموزش و پرورش گفت: زنگ سال تحصیلی را با حضور ریاست جمهوری سوم مهر به صدا در می آوریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته در کشور متاسفانه 448 بیمار کووید-19 به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۳    
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از قتل چهار نفر از اعضای یک خانواده در این شهرستان به دلیل اختلاف خانوادگی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری اهواز با بیان اینکه توسعه میدان الغدیر و راه اندازی فاز دوم این میدان با جدیت درحال پیگیری است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: لغو تردد های شبانه هنوز ابلاغ رسمی نشده است .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی دزفول از احضار و تشکیل پرونده برای مشارکت کنندگان در این موزیک ویدئو خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دکتر صادق خلیلیان استاندار خوزستان در نخستین گفتگوی تلوزیونی از شبکه استانی به تشریح شرایط استان و سیاست ها و برنامه های دولت سیزدهم در خوزستان پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در طی 24 ساعت گذشته متاسفانه 487 تن از بیماران کووید -19 در کشور جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۵۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اعلام کاهش سن واکسیناسیون در خوزستان از 32 ساله ها خواست که برای دریافت واکسن مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از کشت دو گونه (واریته) جدید نیشکر در ایستگاه شماره یک موسسه تحقیقات توسعه نیشکر پس از طی مراحل قرنطینه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۸    
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری اهواز با اشاره به صدور حکم تخلیه برخی غرف در میدان الغدیر، گفت: برخی مسوولان استانی از بیرون شهرداری به ما فشار آوردند حکم در اجرای احکام باقی ماند و اجازه اجرای حکم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور با بیان اینکه "پاییزی خشک تر از تابستان در راه است"، گفت: برنامه ریزی های ما برای شهرهای بزرگ ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: عامل تیراندازی منجر به قتل 2 برادر در آبادان که پسر عمویشان بود دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ایذه گفت: سه نفر از عاملان نزاع مسلحانه در این شهرستان در کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان با بیان اینکه بسیاری از شهرستان ها در زمینه واکسیناسیون در ته جدول قرار دارند، گفت: فرمانداران شهرستان های حمیدیه، دشت آزادگان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان اینکه برای حل مشکل فاضلاب اهواز باید عملیاتی اقدام کرد، گفت: تا زمانی که اقدامات و جلسات عملیاتی نباشند، مشکلات شهر اهواز حل نخواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 16هزار و 654 بیمار جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه در همین بازه زمانی 444 تن به دلیل این بیماری جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس امور ایثارگران شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از انجام بخش عمده ای از مراحل تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان غیررسمی ایثارگری این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸    
عضو هیات مدیره انجمن ایرانی مطالعات زنان با بیان اینکه بر اساس آمار جهانی در سال 2019 میزان خودکشی مردان 2 ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در صورت تامین واکسن مورد نیاز و مطابق برنامه ریزی صورت گرفته امیدواریم تا آبان ماه پوشش کامل واکسیناسیون در استان را داشته باشیم و مراکز فرهنگی، گردشگری، مدارس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه خوزستان گفت: برخورد سه دستگاه خودرو در جاده بهبهان به گچساران در بامداد روز شنبه به مرگ چهار نفر منجر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از خروج اهواز و سه شهر دیگر از وضعیت قرمز خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...