شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۳۳Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیمه غربی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وزش شدید باد و گرد وخاک در نیمه غربی و جنوب خراسان جنوبی از اواخر وقت امشب تا یکشنبه هفته آینده پیش بینی می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۸    
حداقل 6 و حداکثر 18درجه سلسیوس دمای هوا کاهش می یابد. ضروریست باغداران، کشاورزان حتماً تمهیدات پیشگیرانه ای را برای جلوگیری از وقوع خسارات احتمالی سرمازدگی بیاندیشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از فردا با نفوذ سامانه ناپایدار، در اکثر مناطق افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و رگبارهای بهاری همراه با رعدوبرق و احتمال تگرگ به ویژه در نیمه غربی استان پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۰    
فعالیت سامانه بارشی، وزش باد شدید و کاهش دما بارشها برای روز جمعه در نیمه غربی استان و وزش باد شدید برای روز شنبه در نواحی شرقی استان نمود بیشتری خواهند داشت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۶    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز جمعه نیمه غربی استان شاهد فعالیت یک سامانه بارشی خواهد بود و همچنین برای نواحی شرقی از روز شنبه وزش باد شدید پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در نیمه غربی و جنوب استان خبرداد و گفت شهروندان مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در نیمه غربی و جنوب استان خبرداد و گفت: شهروندان مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، مهر نوشت: سازمان هواشناسی امروز با پیش بینی بارندگی برای 9 استان در نوار شرقی و غربی کشور هشدار نارنجی صادر کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا آسمان کل کشور بارانی خواهد بود و به تدریج شدت بارندگی از بعدازظهر در نیمه غربی کشور کاسته خواهد شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۲۰    
هواشناسی برای بارش سنگین در نیمه غربی کشور هشدار نارنجی داد. فعالیت سامانه بارش زا در نواحی غربی کشور آغاز شده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۰    
هواشناسی برای بارش سنگین در نیمه غربی کشور هشدار نارنجی داد. فعالیت سامانه بارش زا در نواحی غربی کشور آغاز شده است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: یکشنبه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور به تدریج در کل نوار غربی کشور، دامنه های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز و تهران، مناطقی از استان های بوشهر، فارس ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت و گو با ایران اکونومیست، درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: یکشنبه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور به تدریج در کل نوار غربی کشور، دامنه های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز و تهران، مناطقی از استان های بوشهر، فارس ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران و وزش باد شدید طی امروز برای کل نوار غربی کشور و استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به هشدار سطح نارنجی از آغاز رگبارهای بهاری در نیمه غربی اصفهان از امشب و فراگیر شدن بارش ها تا روز سه شنبه به صورت متناوب در استان خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از آغاز رگبارهای بهاری در نیمه غربی استان از امشب و فراگیر شدن بارش ها در سطح استان طی 72 ساعت پیش رو خبرداد. ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۳    
معاون هواسناسی لرستان گفت: امروز تا ساعاتی از بعداظهر در استان افزایش پوشش ابر و گاهی وزش باد را داریم و تا اواخر امشب سامانه بارشی به نیمه غربی کشور و استان وارد می شود.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی، از فردا سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود و استان های نیمه غربی شاهد بارش باران خواهند بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی، از فردا سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود و استان های نیمه غربی شاهد بارش باران خواهند بود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی از غرب کشورطی روز یکشنبه (6 فروردین ماه) خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۲:۵۵    
اصغری کارشناس هواشناسی : باران در نواحی غربی کشور آغاز شده است شدت بارش ها در استان های کرمانشاه همدان کردستان خوزستان ایلام قابل توجه است برای سفر به شمال کشور حتما مجهز باشید امروز اغلب استان های نیمه شمالی و نیمه غربی بارانی خواهند شد
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، ورود توده باران زا از ششم فروردین خوزستان و تعدادی از استان های کشور را بارانی خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۹    
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: روز یکشنبه (ششم فروردین ماه) سامانه بارشی گسترده ای وارد کشور می شود. با ورود این سامانه، تمام استان های واقع در نیمه غربی کشور شاهد بارش خواهند بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا شاهد تشدید بارش ها در نیمه شرقی و کاهش دما در نواحی غربی کشور خواهیم بود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا شاهد تشدید بارش ها در نیمه شرقی و کاهش دما در نواحی غربی کشور خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: دو روز آینده در شرق و شمال شرق کشور کاهش دما خواهیم داشت و امروز هم در نیمه غربی و مرکز کشور، همچنین استان های واقع در دامنه های البرز، کاهش محسوس دما داریم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۷   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: امروز در نیمه غربی کشور، مرکز و استان های واقع در دامنه های البرز و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در نواحی شرق و شمال شرق کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فارس : مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار کرد: دوم فروردین کاهش دما در نیمه غربی کشور و استان های واقع در دامنه البرز پیش بینی می شود، همچنین روزهای دوم و سوم فروردین در شرق و شمال شرق کاهش دما داریم.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق، بارش تگرگ، وزش باد شدید موقت در خراسان رضوی و خراسان جنوبی هشدار داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۶    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز دوم فروردین کاهش دما در نیمه غربی کشور و استان های واقع در دامنه البرز پیش بینی می شود، گفت: همچنین روزهای دوم و سوم فروردین در شرق و شمال شرق کاهش دما داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز دوم فروردین کاهش دما در نیمه غربی کشور و استان های واقع در دامنه البرز پیش بینی می شود، گفت: همچنین روزهای دوم و سوم فروردین در شرق و شمال شرق کاهش دما داریم.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی: بارش ها در نیمه غربی کشور همچنان ادامه دارد. تا این لحظه زرین رود در زنجان رکوردار بارندگی ها است. ابرهای باران زا در حال حاضر به سمت مرکز کشور و تهران در حال حرکت هستند. فردا در بسیاری از مناطق کشور با کاهش دما روبرو خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده در نیمه غربی کشور و استان های واقع در دامنه البرز کاهش محسوس دما خواهیم داشت و روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری در شرق و شمال شرق کاهش محسوس دما پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون توسعە پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: بەتدریج از ظهر امروز دوشنبه تا اواخر وقت چهارشنبه شاهد فعالیت موجی بارشی در نیمه غربی کشورخواهیم بود.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به اینکه فردا، سه شنبه (اول فروردین ماه) سامانه بارشی در اغلب نقاط کشور فعالیت خواهد داشت، گفت: در این روز بیشینه شدت بارش در نیمه غربی کشور و همچنین ارتفاعات و دامنه های البرز انتظار می رود. ...
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور خبر داد و نسبت به شدت بارش ها در نیمه غربی کشور و بلندی ها و دامنه های البرز هشدار داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به اینکه فردا، سه شنبه(اول فروردین ماه) سامانه بارشی در اغلب نقاط کشور فعالیت خواهد داشت، گفت: در این روز بیشینه شدت بارش در نیمه غربی کشور و همچنین ارتفاعات و دامنه های البرز انتظار می رود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از منیبان، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار زردرنگ، از نفوذ و فعالیت سامانه های بارشی، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، در نقاط مستعد تگرگ ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۷۹ سایت دیگر  
روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نیمه غربی و چهارشنبه و پنجشنبه در نیمه شرقی کشور وزش باد همراه با کاهش نسبی دما 5 تا 7 درجه ای پیش بینی می شود. آسمان تهران امروز نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد گاهی همراه با وزش باد شدید به تدریج افزایش ابر پیش بینی شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا آخر هفته جاری شاهد کاهش محسوس دما در کشور خواهیم بود که شدت این کاهش دما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نیمه غربی و در روز پنجشنبه در نیمه شرقی کشور خواهد بود که مجددا توصیه می شود مسافرین لباس گرم به همراه خود داشته باشند. ...
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا آخر هفته جاری شاهد کاهش محسوس دما در کشور خواهیم بود که شدت این کاهش دما در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در نیمه غربی و در روز پنجشنبه در نیمه شرقی کشور خواهد بود که مجددا توصیه می شود مسافرین لباس گرم به همراه خود داشته باشند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال آبگرفتگی معابر در 30 استان و کاهش کیفیت هوا در 28 استان هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار زردرنگ از نفوذ و فعالیت سامانه های بارشی، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، در نقاط مستعد تگرگ ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی خبر داد: روز شنبه در تهران، البرز و قزوین بارش پراکنده باران خواهیم داشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۹    
آ اصغری، کارشناس هواشناسی: بارش ها در نیمه غربی و شمالی کشور ادامه دارد. بارش ها در استان های کردستان، لرستان و چهارمحال بختیاری ادامه دار خواهد بود. استان های خراسان رضوی و شمالی منتظر بارش باشند. بارش ها تا روز جمعه در تهران ادامه خواهد داشت. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۲۵    
آخرین پیش بینی ها نشان دهنده بهبود قابل توجه وضعیت بارشی طی فروردین ماه می باشد که روزهای بسیار پر بارشی را در نیمه غربی و شمالی کشور رقم خواهد زد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۵۵    
کارشناس هواشناسی اعلام کرد: روز چهارشنبه سامانه بارشی دیگری وارد نیمه غربی کشور خواهد شد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۰    
کارشناس هواشناسی اعلام کرد: روز چهارشنبه سامانه بارشی دیگری وارد نیمه غربی کشور خواهد شد. در این ویدیو پیش بینی آب و هوای کشور را ببینید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۴۸    
یک کارشناس هواشناسی گفت: روز چهارشنبه سامانه بارشی دیگری وارد نیمه غربی کشور می شود.