پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۵:۴۵Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: وزش باد متوسط تا نسبتا شدید تا اوایل روز جمعه در استان پدیده غالب جوی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد وخاک، احتمال وقوع طوفان در شرق پیش بینی می شود.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان از وزش باد نسبتاً شدید در شرق استان خبر داد. حمیده حبیبی اظهار کرد: طی روزهای آتی در اکثر مناطق استان جوی آرام، گاهی همراه با وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید تا دوشنبه در شمال و با شدت کمتر در زاهدان و سایر نقاط مناطق مرکزی و نوار شرقی استان رخ خواهد داد، از سه شنبه تا پنجشنبه وزش باد شدید و گردوخاک در سطح سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، امروز پدیده شاخص استان وزش باد نسبتا شدید در مناطق دریایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سلاجقه گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و احتمال وقوع طوفان در برخی مناطق استان کرمان به خصوص در شرق پیش بینی می شود.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۷    
کارشناس سازمان هواشناسی آذربایجان غربی گفت: از اواسط هفته جاری دمای هوای استان گرم تر می شود اما پدیده غالب وزش باد نسبتا شدید است که بیشتر برای مناطق جنوبی استان پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پایتخت طی امروز (20 خرداد ماه) خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۶    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 تا 4 درجه سانتیگراد دمای هوای اصفهان طی امروز خبر داد و گفت: دمای هوای اصفهان با اوج گیری دوباره تا روز جمعه به 40 درجه سانتیگراد می رسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان کرمان از بعد از ظهر امروز افزایش ابر و رگبار پراکنده در برخی نقاط استان و وزش باد نسبتا شدید در شرق استان پیش بینی کرد.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، مرضیه سی سی پور گفت: با ادامه فعالیت سامانه مونسونی در استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود. وی افزود: در ساعات صبح تا ظهر در مناطق ساحلی تنگه ی هرمز و دریای عمان افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی ومواج بودن دریا پیش بینی می شود و از میزان سرعت ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد نسبتا شدید تا شدید در برخی مناطق کشور خبر داد و برای چند استان تا روز شنبه آینده بارش پراکنده باران پیش بینی کرد. از خبر داد ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با آسمانی صاف و آفتابی خواهیم داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، با وجود افزایش غلظت آلاینده ازن در برخی مناطق پایتخت طی امروز (17 خرداد ماه)، تداوم و برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوا در پایتخت پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز افزایش دما و وزش باد به همراه گرد و خاک در سطح استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۲:۰۷    
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: برای آب و هوای فردای البرز، آسمان صاف و وزش باد نسبتا شدید پیش بینی شده است
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان آسمانی صاف برای 24 ساعت آینده استان پیش بینی کرد و گفت: در بعد از ظهر فردا انتظار وزش باد نسبتا شدید داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در نواحی شمالی و مرز شرقی تا فردا وزش باد نسبتا شدید در نقاط مستعد با خیزش گردوخاک پیش بینی می شود و مجددا از سه شنبه افزایش سرعت وزش باد در این مناطق انتظار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس اداره هواشناسی کاشان با هشدار رسیدن بیشینه دمای هوای امروز (یکشنبه) به 44 درجه، گرمازدگی، احتمال باد نسبتا شدید و پرهیز از رفت و آمد را برای بیماران قلبی، کودکان و افراد حساس به هوای آلوده توصیه کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اواخر امشب وفردا در برخی ساعات برای استان های تهران البرز و سمنان شاهد باد نسبتا شدید خواهیم بود. خلیج فارس و شرق دریای عمان تا پایان هفته و دریای خزر از ظهر امروز تا فردا شب مواج و متلاطم خواهد شد
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
طی پنج روز آینده در غرب، شمال غرب و جنوب غرب کشور و بخش هایی از مرکز کشور، وزش باد نسبتاً شدید، همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: از اوایل هفته ی آینده با تاثیر سامانه مونسونی، در ارتفاعات استان، رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و در مناطق دریایی، به ویژه دریای عمان، وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی مورد انتظار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۸    
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از کاهش 8 تا 10 درجه ای دما در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فردا آسمان گلستان صاف تا قسمتی ابری، به تدریج افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و احتمال رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از افزایش ارتفاع موج تا 2.5 متر در دریای خزر خبر داد و نسبت به احتیاط در ترددهای دریایی به ویژه با قایق های سبک و تفریحی توصیه کرد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: حاکمیت جریانات شمالی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۱    
فردا آسمان گلستان صاف تا قسمتی ابری، به تدریج افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و احتمال رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:پدیده غالب جوی در مناطق شرقی استان کرمان، همچنان وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
حبیبی گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک، غبار و احتمال وقوع طوفان در برخی مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۷    
مدیر دفتر مطالعات شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: اداره کل هواشناسی استان براساس هشدار سطح نارنجی به شماره 4 در روز چهارم خرداد از اواخر روز چهارشنبه پنجم خرداد، تا عصر روز پنج شنبه ششم خرداد، وقوع رگبار، رعد و برق ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: استان قزوین طی امروز شاهد هوای نیمه ابری همراه با وزش باد نسبتاً شدید شمالی و گاهی رگبار و رعد و برق خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
امروز در مناطق دریایی هرمزگان وزش باد نسبتا شدید شمال غربی، و در ساحل افزایش سرعت باد و احتمال گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: عصر سه شنبه شاهد رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد نسبتا شدید و احتمال تگرگ در آسمان مازندران هستیم که شدت این بارش ها تا روز چهارشنبه ادامه می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
از ساعتی پیش وزش باد نسبتا شدید توام با گرد و خاک آسمان استان یزد را فراگرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به پدیده وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک در مناطقی از استان کرمان هشدار داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی ناپایدار طی امروز و فردا در استان تداوم دارد و آسمان اکثر مناطق گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید خواهد بود و امروز رگبارهای های بهاری، رعد و برق و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۰    
وزش باد نسبتا شدید بعدازظهر چهارشنبه تا بعدازظهر جمعه رخ خواهد داد، افزایش غبار و کاهش دید در جاده های مواصلاتی شمال و غرب استان از تبعات آن است که رعایت حداکثری مقررات رانندگی، عدم تردد در فضای باز در زمان غبارآلود شدن هوا توصیه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حبیبی افزود: از عصر فردا وزش نسبتا شدید باد و گرد و خاک که باعث افزایش غلظت ریزگردها، کاهش دید افق و کاهش کیفیت هوا بیشتر در غرب استان و استان کرمان به یزد و هرمزگان دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، وزش باد نسبتا شدید طی امروز (4 خرداد ماه) برقراری وضعیت قابل قبول کیفیت هوا را در بیشتر مناطق پایتخت به همراه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار تا سه روز آینده در استان تداوم دارد و آسمان اکثر مناطق گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید خواهد بود و سه شنبه رگبارهای های بهاری، رعد و برق و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد وخاک در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۱    
زنجان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان زنجان، گفت: از امروز / شنبه یکم خرداد ماه جاری/ تا اواخر وقت چهارشنبه، رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید و احتمال ریزش تگرگ، این استان را فرا می گیرد و وضعیت جوی در حالت هشدار زرد خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: ناپایداری های جوی تا پنج روز آینده تداوم دارد و آسمان اکثر مناطق گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید خواهد بود و روز یک شنبه و سه شنبه رگبارهای های بهاری، رعد و تند باد لحظه ای پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۳    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: بعدازظهر امروز /شنبه یکم خرداد / وزش باد نسبتا شدید زنجان را در می نوردد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، از اعلام هواشناسی استان تهران، روزهای یکشنبه و سه شنبه با افزایش ناپایداری جوی در ساعات بعدازظهر و شب، آسمانی ابری گاهی وزش باد نسبتا شدید و رگبار و رعد و برق در نیمه شمالی استان و رخداد باد و گرد و خاک در نیمه جنوبی خواهیم داشت. [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سبزه زاری گفت: تا شنبه هفته آینده جو استان نسبتا پایدار، در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: امروز و فردا وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک موقتی را خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق شرق استان کرمان تا پایان هفته پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای بعد از ظهر امروز وزش باد نسبتا شدید در شرق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: وزش باد نسبتا شدید تا شدید، عصر امروز /سه شنبه 28 اردیبهشت ما جاری/ نقاط مختلف این استان را دربر خواهد گرفت.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی مناطق وزش باد نسبتا شدید و شدید پیش بینی می شود و در نیمه جنوبی احتمال خیزش گردوخاک وجود دارد.