شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۱:۳۵Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امروز و فردا سرعت وزش باد شمال غربی در مناطق جنوبی جزایر کیش و لاوان به 40 کیلومتر بر ساعت می رسد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: به موجب این سامانه در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک، رگبار پراکنده و رعد و برق در ارتفاعات مه آلودگی، رگبار باران و بارش ساعتی و پراکنده برف مورد انتظار است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
با فعالیت سامانه پرفشار امروز در مناطق شرقی و مرکزی استان و محدوده تنگه هرمز وزش باد نسبتا شدید شمال شرقی پدیده غالب است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا پدیده شاخص در بنادر غربی استان خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی قم با اشاره به کاهش ابرناکی آسمان امروزگفت: وزش باد نسبتا شدید در برخی ساعات پدیده غالب امروز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان اداره کل هواشناسی استان زنجان از صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی با احتمال رگبار باران، بارش برف، مه آلودگی و وزش باد نسبتا شدید برای استان زنجان خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
امروز در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریای پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با گذر موجی ناپایدار در برخی نقاط شرقی، شمالی، مرکزی و محدوده تنگه ی هرمز افزایش ابر و از ساعات ظهر رگبار پراکنده باران و رعد وبرق پیش بینی می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان به گفته رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان، در این هفته وزش باد مخصوصا امروز و فردا وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق استان کرمان دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۱۹    
اداره کل هواشناسی با صدور هشدار وضعیت زرد برای استان یزد، اعلام کرد: از عصر امروز شرایط جوی ناپایدار و همراه با وزرش باد نسبتا شدید و کاهش دما است.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز (14 آبان) با توجه به عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها در نخستین روز هفته کیفیت هوا در برخی مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از اواسط روز یک شنبه 15 تا دوشنبه شب 16 آبان ماه امسال شاهد بارش باران(گاهی رگبار و رعدوبرق)، کاهش محسوس دما، وزش باد نسبتا شدید موقتی و پدیده مه در ارتفاعات هستیم.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ورود سامانه جدید به پایتخت ، تهران را تحت تاثیر قرار داده این سامانه با وزش باد نسبتا شدید و کاهش محسوس دما همراه بوده است. به نقل از همشهری آنلاین؛ مدیر کل مدیریت بحران استان تهران عصر دیروز از صدور هشدار زرد هواشناسی در استان خبر داده و با ورود این سامانه، لغزندگی جاده ها ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۸:۳۹    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز نسبت به بارندگی، آلودگی هوا و وزش باد نسبتا شدید برای البرز خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا قاضی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: با ورود سامانه بارشی به استان، احتمالا در برخی ساعات بارش همراه با رعدوبرق و وزش باد نسبتا شدید و موقت همراه خواهد بود؛ روز سه شنبه بعدازظهر نیز شاهد افزایش ابر خواهیم بود. ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز یکشنبه به ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر امواج ناپایدار سطوح میانی و چینش فشار مناسب سطح زمین در منطقه البرز مرکزی است که با توجه به ماهیت این سامانه تندری و فعالیت محلی آن از عصر فردا دوشنبه تا عصر سه شنبه در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۶:۳۴    
هواشناسی مازندران با اعلام ورود سامانه جدید استان از بامداد سه شنبه به کاهش دما رگبار باران و رعد و برق پراکنده و وزش باد نسبتا شدید هشدار داد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان قسمتی ابری تا نیمه ابری و در نیمه شمالی افزایش ابرناکی و در بعضی ساعات رگبار باران با احتمال رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید به ویژه در مناطق جنوب و غرب استان همچنین افزایش نسبی دما تا سه شنبه (10 آبان ماه) پیش بینی می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر امواج ناپایدار سطوح میانی از منطقه البرز مرکزی می باشد که به موجب آن از ظهر امروز در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و نیز کاهش موقت کیفیت هوا و رگبار پراکنده و رعد و برق در استان مورد انتظار ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر امواج ناپایدار سطوح میانی از منطقه البرز مرکزی می باشد که به موجب آن از عصر و شب پنجشنبه تا اواخر وقت شنبه در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و نیز کاهش موقت کیفیت هوا و رگبار پراکنده و ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با استقرار جوی نسبتاً پایدار تا اواخر هفته جاری روی استان، از روز _سه شنبه سوم آبان ماه_ در مناطق غربی اصفهان افزایش ابر محسوس تر است و وزش باد نسبتاً شدید خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرعت وزش باد حداقل طی روز های آینده در استان مرکزی نسبتا شدید خواهد بود.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به ایرنا گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از گذر امواج نسبتا ناپایدار سطوح میانی و همراهی آن با چینش پرفشار سطح زمین در دامنه های البرز مرکزی است که به موجب آن بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید و گرد و غبار ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید احتمال بارش پراکنده باران را در غرب استان قم به همراه دارد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا تاکید کرد: امروز ( پنجشنبه 21 مهر) در بعضی ساعات در جنوب و جنوب غرب کشور وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام شدت بارش در استان های شمالی از صاعقه و آب گرفتگی در شمال و شمال غرب کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا وضعیت جوی کشور طی روزهای آتی را تشریح کرد و گفت: امروز ( پنجشنبه 21 مهر) در بعضی ساعات در جنوب و جنوب غرب کشور وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود. همچنین نفوذ گرد و غبار به برخی از این مناطق دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۶    
باد نسبتا شدید در برخی از ساعات برای استان مرکزی پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی گلستان برای صیادان و ساحل نشینان از بعدازظهر امروز پنجشنبه 14 مهر هشدار دریایی صادر کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- آسمان تهران امروز آفتابی پیش بینی شده است و دما در طول شب از نوزده درجه به مرور و در طول روز به سی و سه درجه می رسد. به گزارش فرارو؛ بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی برای وضعیت جوی استان تهران تا چهار روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد نسبتا شدید و باتوجه به ...
برترین ها / راه دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در نواحی مستعد نیمه جنوبی و غرب استان تهران و افزایش نسبی دما تا چهارشنبه (13 مهرماه) پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد نسبتا شدید تا شدید و نفوذ و انتقال گردوخاک از استان های همجوار به تهران هشدار داد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی افزود: هم اکنون آسمان استان کمی ابری است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز اعلام کرد: طی 2 روز آینده وزش بادهای ساعتی به نسبت شدید و گرد و خاک برای این استان پیش بینی می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - رییس اداره هواشناسی قشم اعلام کرد: با توجه به وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی در محدوده 40 کیلومتر بر ساعت و مواج بودن دریا در تنگه هرمز و دریای عمان شناورهای سبک (امروز دوشنبه چهارم و فردا سه شنبه پنجم مهر 1401) از رفت و آمد در مناطق یادشده خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان به گفته رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان، در این هفته پدیده جوی خاصی در استان وجود ندارد و فقط وزش باد نسبتا شدید پدیده غالب شرق استان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید و در برخی ساعات باد و گردوخاک در منطقه سیستان پیش بینی می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی گلستان با نفوذ سامانه بارشی از فردا به استان وزش باد نسبتا شدید و کاهش دما پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی یزد گفت: وزش باد نسبتا شدید برای روزهای اینده در این استان دور از انتظار نیست و نوسانات دمایی نیز جزئی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: طی امروز و فردا شاهد افزایش محسوس و قابل ملاحظه دما و وزش باد نسبتا شدید در ارتفاعات استان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۷    
زنجان - ایرنا - رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی زنجان گفت: با توجه به رشد ابرهای همرفتی، رگبار پراکنده باران و رعد و برق، وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک هواشناسی استان در این خصوص هشدار زرد صادر شده است.
کارشناس اداره کل هواشناسی مازندران گفت: روزهای پنجشنه به ویژه جمعه این هفته (31 شهریور و یکم مهر)، جریان های گرم جنوبی موجب افزایش دما در استان و وزش باد نسبتا شدید در ارتفاعات استان خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۰    
بعد از ظهر امروز ارتفاعات و مناطق شرقی زنجان با بارش پراکنده باران و وزش باد نسبتا شدید همراه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴    
ایسنا/زنجان کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: از فردا ناپایداری های محلی به شکل بارش های محلی و وزش باد نسبتا شدید در زنجان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری از رگبار و وزش باد نسبتا شدید تا شدید برای این استان از دوشنبه بعدازظهر به بعد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد گفت: از امروز با شمالی شدن جریانات گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید همراه با گردوخاک در استان یزد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی ایلام از وزش باد نسبتا شدید تا 3 روز آینده در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۰    
کارشناس هواشناسی:از امروز با شمالی شدن جریانات گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید همراه با گردوخاک در استان یزد پیش بینی می شود.
صبح کیش   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، براساس اطلاعیه اداره بنادر و دریانوردی کیش تردد شناور ها به دلیل وزش باد نسبتا شدید شمال غربی - جنوب غربی، وجود تندباد های ناگهانی، افزایش ارتفاع موج و تلاطم دریا ممنوع است. پذیرش خودرو سواری از بندر چارک نیز از ساعت 8 تا 12 مجاز اعلام شده است. ...