دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۹:۳۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر هشدار سطح زرد و فعالیت سامانه بارشی با نفوذ توده هوای سرد از روز پنجشنبه 7 اسفند ماه تا روز جمعه 8 اسفندماه در شهرستان آران و بیدگل است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز سه شنبه هواشناسی استان تهران، آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید به ویژه در بخش های جنوبی و غربی استان پیش بینی می شود که احتمال کولاک برف در ارتفاعات را طی این مدت به [...]
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۰    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه آسمان استان کرمان امروز کمی ابری تا نیمه ابری است، گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید در شمال غرب، مرکز و جنوب شرق استان پیش بینی می شود که این شرایط جوی تا پایان روز چهارشنبه در استان حاکم است.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (5 اسفندماه) برای هفتمین روز متوالی در محدوده قابل قبول است. به گزراش پیام فوری، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (5 اسفند ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
طبق بررسی آخرین نقشه های هواشناسی طی سه روز آینده ضمن افزایش ابر در مناطق شمالغرب، مرکز و جنوبشرق استان وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی استان تهران از یکشنبه بعدازظهر تا سه شنبه در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید تا شدید در نواحی جنوبی و غربی احتمال می رود. بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای شنبه و یکشنبه 12 و 3 [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم یک کارشناس هواشناسی از وزش باد شدید برای روز پنجشنبه وجمعه خبرداد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
میرحسینی گفت: پیش بینی می شود، در تمام مناطق استان یزد وزش باد نسبتا شدید و حتی شدید همراه با گرد و خاک خصوصا ظهر و بعدازظهر امروز داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: استان در روزهای چهار شنبه و پنجشنبه از وزش باد نسبتا شدید تا شدید متاثر خواهد شد و برخاستن گرد و خاک در منطقه جنوبی، غربی، جنوب غربی و مرکزی استان دور از انتظار نیست.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان کرمان گفت: طبق پیش بینی های هواشناسی مبنی بر وزش باد نسبتا شدید، اداره کل هواشناسی استان کرمان در اطلاعیه ای نسبت به سطح زرد استان کرمان هشدار داد و از مردم خواست، تمهیدات لازم را برای مقابله با این پدیده جوی به کار ببرند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: از اواخر وقت امروز /سه شنبه/ بارش باران و وزش باد نسبتا شدید تا شدید، زنجان را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای روز های پایانی هفته، وزش باد نسبتا شدید در سطح استان کرمان پیش بینی می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قاسم راجی گفت: روند دما تا روز چهارشنبه افزایشی خواهد بود اما از روز چهارشنبه وزش باد نسبتا شدید و بعضا شدید همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه به آسمان استان، گفت: این سامانه بارشی موجب بارش برف و باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید و در ارتفاعات کولاک برف خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان هواشناسی تهران بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی، از روز چهارشنبه تا روز جمعه با ورود سامانه بارشی افزایش ابرناکی، بارش باران و برف و مه احتمال می رود. همچنین از چهارشنبه در بخشهای غربی و جنوبی استان وزش باد نسبتا شدید گاهی با خیزش گرد [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۱    
هواشناسی از فعالیت سامانه ناپایدار و وزش باد نسبتا شدید از عصر امروز در گلستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۷    
با عبور موج ضعیف تراز میانی طی امروز در سطح استان ابرناکی و آخر وقت امشب تا صبح جمعه در ارتفاعات بارش های پراکنده و در برخی نقاط وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به پیش بینی کارشناس هواشناسی استان گلستان: از عصر امروز شاهد وزش باد نسبتا شدید به خصوص در نواحی غربی استان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۶:۱۱    
بعد از ظهر امروز در برخی مناطق به دلیل عبور امواج کوتاهی از روی زنجان با وزش باد نسبتاً شدید نیز همراه خواهد شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون در محدوده قابل قبول قرار داشته است. پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (18 بهمن ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار بگیرد که ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ورود سامانی بارشی به تدریج از بعداز ظهر شنبه تا اواسط روز یکشنبه غالب مناطق استان افزایش ابر و بارش باران، در ارتفاعات و مناطق مستعد بارش برف، احتمال رعد و برق و بارش تگرگ، در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته آسمان این استان با ورود سامانه بارشی جدید از بعدازظهر جمعه /17 بهمن ماه/ با برف و باران و وزش باد نسبتا شدید مواجه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۳    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: طی ساعات بعد از ظهر و شب سرعت وزش باد در مناطق دریایی استان به ویژه جزایر کیش و لاوان به 40 کیلومتر بر ساعت می رسد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
بنابر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، صبح امروز (12 بهمن ماه) وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته باعث کاهش غلظت آلاینده ها شده و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار گرفته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: وضعیت جوی استان در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید تا شدید در بخش جنوبی و گاهی در پاره ای نقاط با رگبار پراکنده باران و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از اواخر امشب وزش باد نسبتا شدید شمال غربی سبب مواج شدن آب های خلیج فارس می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲    
وزش باد نسبتا شدید وگرد خاک در بیشتر مناطق استان کرمان تا فردا یکشنبه ادامه دارد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به دلیل شرایط نامساعد جوی، خط سه تله کابین و پیست اسکی توچال تعطیل شد. خط سه تله کابین و پیست اسکی مجموعه توچال امروز(جمعه) به دلیل شرایط نامساعد جوی تعطیل شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناسی پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با بیان اینکه احتمال رگبار پراکنده خفیف در ارتفاعات شمال استان در شنبه شب وجود دارد، گفت: از روز شنبه روند کاهشی دمای هوا را پیش بینی می کنیم اما در حد سرمازدگی نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: بارش برف، باران، وزش باد نسبتا شدید تا شدید و وقوع کولاک برف نقاط مختلف این استان را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
از بعدازظهر فردا پنجشنبه تا روز شنبه هفته آینده ورود سامانه بارشی به جو منطقه در بعضی ساعات سبب وزش باد نسبتا شدید و بارش برف و باران در سطح استان خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۶    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه از بعد از ظهر روز جمعه تا روز شنبه شاهد وزش باد نسبتا شدید و شدید در استان خواهیم بود، گفت: در غرب و جنوب استان بارش برف و باران و در بقیه نقاط استان بارش پراکنده پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: تا پایان هفته جوی نسبتا آرام درسراسر استان حاکم است و از روز شنبه وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
طی دو روز آینده شرایط جوی در سطح استان اردبیل پایدار و آسمان صاف تا نیمه ابری بوده و در این مدت پدیده غالب وزش بادهای جنوبی، گاهی با سرعت تند خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه بارشی در روز پنجشنبه تا چهارشنبه بر جو منطقه حاکم می شود که با وزش باد نسبتا شدید و بارش برف و باران همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۱    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید و وقوع طوفان در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
اقتصاد ایران: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تا اوایل هفته آینده تداوم هوای سرد در کشور ادامه دارد و امروز بعد از ظهر باید در اکثر نقاط منتظر باد نسبتا شدید باشیم.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید و کاهش دما و از فردا وقوع طوفان در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید و کاهش دما و از فردا وقوع طوفان در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک در اکثر نقاط استان کرمان هشدار داد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شمال نیوز : او افزود:هوای مازندران روز چهارشنبه اول بهمن ماه ابری همراه با کاهش دما، وزش باد نسبتا شدید و بارندگی و دامنه ها و ارتفاعات گاهی مه آلود با بارش برف پیش بینی می شود ....
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری در بعضی ساعات ابری، همراه با بارش باران و برف و وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان زنجان گفت:وضعیت جوی امروز در برخی مناطق با بارش برف و باران، همراه با وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، از اعلام هواشناسی استان تهران، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی روز شنبه هواشناسی، از یکشنبه تا صبح سه شنبه وزش باد نسبتا شدید و در بعدازظهر یکشنبه احتمال کولاک در ارتفاعات وجود دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
از فردا با ورود سامانه بارشی جدید به آذربایجان غربی در اغلب نقاط استان شاهد بارش برف و باران و وزش باد نسبتا شدید خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک از فردا یکشنبه بیشتر مناطق کرمان را فرامی گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۰    
سازمان هواشناسی با هشدار سطح زرد در خصوص وزش باد نسبتا شدید طی روزهای یکشنبه و دوشنبه در اکثر مناطق استان کرمان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
از اواخر روز دوشنبه شاهد افزایش ابرناکی خواهیم بود که این وضعیت تا روز چهارشنبه تداوم می یابد.