جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۶:۳۷Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روزچهارشنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان استان طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود. همچنین، در بخش های غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک انتظار می رود. بیشینه و [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر از جمعه تا یکشنبه (26 تا 28 شهریورماه) هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۵    
کاهش نسبی دمای استان تهران طی دو روز آینده (25 و 26 شهریورماه) و کیفیت قابل قبول هوای پایتخت طی امروز (24 شهریورماه) پیش بینی می شود. به گزارش ایسنا، آسمان استان تهران طی چهار روز آینده صاف گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی با افزایش ابر پیش بینی می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: وزش باد نسبتا شدید مناطق مختلف این استان را از بعدازظهر امروز /چهارشنبه 24 شهریور ماه جاری/ به مدت سه روز در می نوردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد نسبتا شدید همراه با گردوخاک تا پایان هفته در شمال استان ادامه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید در غرب و جنوب استان تهران و قرار گرفتن کیفیت هوای پاینخت در محدوده قابل قبول امروز (22 شهریورماه) پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز به دلیل پایداری و سکون نسبی جو گاهی افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در نواحی مرکزی تهران مورد انتظار است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از وزش باد نسبتا شدید در سواحل استان و اختلال موقت در ترددها و فعالیت های دریایی خلیج فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسان سمنانی، وزش باد نسبتا شدید در این استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی بارش باران همراه با وزش باد نسبتا شدید در ارتفاعات غربی و شرقی استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۵۵    
گرگان- حسام، مدیرکل مدیریت بحران گلستان از ورود سامانه بارشی و بارندگی و وزش باد نسبتا شدید در استان خبرداد و گفت: احتمال وقوع پدیده گرد و غبار در برخی نقاط دور از انتظار نیست.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز و فردا در بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود. همچنین طی روزهای شنبه و یکشنبه روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است. بیشینه [...]
برترین ها / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: امروز کاهش نسبی دما و از روز شنبه (20 شهریورماه) روند تدریجی افزایش دما در استان تهران پیش بینی می شود و کیفیت هوای پایتخت امروز (17 شهریورماه) در محدوده قابل قبول قرار دارد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
میرحسینی گفت: پیش بینی می شود که فردا و پس فردا هم بخصوص در ساعات بعدازظهر و اوایل شب وزش باد نسبتا شدید را داشته باشیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز و فردا در بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود. همچنین از روز شنبه روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است. بیشینه و [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به پدیده وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک در استان کرمان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید با احتمال خیزش گرد و خاک در جنوب و غرب استان تهران و کاهش کیفیت هوای پایتخت در پی افزایش آلاینده های ازن و ذرات معلق طی امروز (16 شهریورماه) پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۳۱    
برای بیشتر مناطق استان، آسمان صاف تا کمی ابری و در بعد از ظهر، گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان، گفت: در اکثر مناطق، آسمان صاف تا کمی ابری است، در ساعات بعد از ظهر گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود، افزایش ابر دور از انتظار نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۰    
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد نسبتا شدید همراه با گردوخاک تا پایان هفته در شمال استان ادامه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: سه سنبه و چهارشنبه گرمی را پیش رو خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست گروه پیش بینی و پیش آگاهی اداره کل هواشناسی استان زنجان از پیش بینی وزش باد نسبتا شدید در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۱۷    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا دو درجه کاهش دارد، گفت: جوی پایدار در آسمان استان اصفهان طی هفته جاری تداوم دارد و در اکثر مناطق، آسمان صاف تا کمی ابری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۱    
آسمان گلستان در 24 ساعت آینده صاف تا قسمت ابری در برخی نقاط وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک تا اواسط هفته در استان کرمان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۱    
برای فارس آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در بعد ظهر ها وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۴۵    
تهران -ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان را طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی و اعلام کرد: احتمال رگبار پراکنده و وزش باد نسبتا شدید برای بعد ازظهر امروز /دوم شهریور/ در ارتفاعات استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: در شرق استان کرمان از امروز تا اوایل هفته آینده وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک را خواهیم داشت که این پدیده در منطقه جنوب شرقی باعث کاهش کیفیت هوا و غبارآلودگی آسمان خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
از امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک و افزایش غلظت گرد و غبار در شرق استان پیش بینی می شود
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان اصفهان گفت: کاشان با دمای 41 درجه سانتی گراد گرمترین و بویین میاندشت با 12 درجه خنکترین شهر استان اصفهان است و وزش نسبتا باد شدید در مناطق شرقی استان اصفهان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۱    
زنجان - ایرنا - سرپرست گروه پیش بینی و پیش آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: روز چهارشنبه/ سوم شهریور ماه / در اکثر مناطق این استان شاهد وزش باد نسبتا شدید خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواسط هفته آینده تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود و دمای هوا افزایش می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواسط هفته آینده تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود و دمای هوا افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۸    
مدیر کل هواشناسی استان تهران گفت: طی امروز تا فردا و روز یکشنبه در ساعات بعد از ظهر تا شب در بخش های شمالی استان به ویژه ارتفاعات شرقی افزایش ابر، رگبار پراکنده باران، با احتمال وزش باد نسبتا شدید و رعد و برق مورد انتظار است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواسط هفته آینده تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود، گرد و خاک و کاهش دید افقی در این مدت دور از انتظار نیست.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق در شمال استان تهران و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (26 مرداد) پیش بینی می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۵    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواخر هفته تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود و گرد و خاک و کاهش دید افقی در این مدت دور از انتظار نیست و دمای هوا کاهش می یابد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز سه شنبه هواشناسی استان تهران، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان در 2 روز آتی آسمانی صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید است. همچنین در بخش های جنوبی و غربی استان گاهی [...]
اقتصاد آنلاین / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که ناپایداری جوی ، بارش همراه با رعد و برق و وزش باد برای استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۱    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواخر هفته تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود و گرد و خاک و کاهش دید افقی در این مدت دور از انتظار نیست و دمای هوا کاهش می یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران در تهران گفت: طبق نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روزهای آینده آسمانی صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و در ساعات بعدازظهر تا شب در ارتفاعات افزایش ابر ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۷    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواخر هفته تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود و گرد و خاک و کاهش دید افقی در این مدت دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
جوّی نسبتا پایدار تا پایان هفته در استان حکم فرماست و تنها گاهی وزش باد نسبتا شدید در همه مناطق استان پیش بینی شده است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به مواج شدن دریا و وقوع رگبار باران در روزهای آتی هم استانی ها از تردد با شناورهای سبک در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواخر هفته تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۸:۳۳    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان، گفت: وزش باد نسبتا شدید مناطق مختلف این استان را به مدت سه روز درمی نوردد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۸    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان تا اواسط هفته آینده تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید در مناطق غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه وزش باد نسبتا شدید با احتمال گردوخاک در بخش های جنوبی و غربی استان مورد انتظار است، گفت: از شنبه تا دوشنبه روند کاهش نسبی دما پیش بینی می شود.