شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۳:۵۹Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان اداره کل هواشناسی استان با صدور هشدار سطح نارنجی به شماره 18، در تاریخ 5 بهمن ماه 1400، از روز پنج شنبه 7 بهمن لغایت جمعه 8 بهمن ماه، بارش باران، در مناطق سردسیرریزش برف وکولاک، پدیده مه غلیظ، کاهش محسوس دما ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار بارشی طی امروز بر روی استان است، آسمان نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در مناطق مرتفع کولاک برف وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۶    
از بعدازظهر امروز برای نواحی مرکزی وزش باد نسبتا شدید از سمت جنوب غرب و در سطح استان افزایش دما پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: از بعدازظهر فردا تا اوایل هفته آینده در مناطق دریایی استان، وزش باد نسبتا شدید شمال غربی سبب اختلال در تردد های دریایی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع وزش باد نسبتا شدید، خیزش گردوخاک و احتمال وقوع طوفان شن در مناطق شمال، شمال غرب و شرق استان کرمان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی سیستان و بلوچستان،برای چند روز اینده،وزش بادنسبتاشدید در برخی نقاط استان پیش بینی کرده است .
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
از پنج شنبه شب (7 بهمن ماه) تا جمعه شب(8 بهمن ماه) در پاره ای نقاط به ویژه بخش های جنوبی و غربی استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در ارتفاعات کولاک برف بیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: برای پنجشنبه شب و جمعه، هفتم و هشتم بهمن ماه، وزش باد نسبتا شدید تا شدید در استان پیش بینی می شود که در برخی مناطق این وزش باد با پدیده گرد و غبار هم همراه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۲    
آسمان مازندران امروز صاف تا نیمه ابری و در ارتفاعات با وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از بارش برف و کولاک و وزش باد نسبتا شدید در اواخر هفته ی جاری در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۶    
ایسنا/اصفهان رییس اداره هواشناسی کاشان گفت: براساس تفسیر نقشه های هواشناسی، وزش باد نسبتا شدید همراه با بارش پراکنده و زودگذر برای مناطق مختلف دشت کاشان از اواخر روز پنجشنبه تا عصر روز جمعه پیش بینی می شود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
هشدار سطح زرد اداره کل هواشناسی استان کرمان 1- توصیف سامانه اول: وزش باد نسبتا شدید تا شدید زمان شروع: بعدازظهر پنجشنبه 1400/10/30 زمان پایان: ظهر شنبه 1400/11/2 نوع مخاطره: وزش باد نسبتا شدید تا شدید (طبق نقشه های فعلی بیشترین میزان شدت وزش باد روز جمعه پیش بینی می شود) ...
هرمز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
حسن زاده از صدور هشدار سطح نارنجی تداوم ناپایداری های جوی و دریایی از 27 دی تا اول بهمن ماه در استان هرمزگان، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش سه تا پنج درجه ای کمینه دمای هوای اصفهان تا 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: در دو روز آینده وضعیت جوی در اکثر مناطق استان صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود، این هفته شرایط برای انباشت آلاینده های جوی در استان فراهم نیست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۴    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش سه تا پنج درجه ای دمای هوا طی 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: از امشب تا فردا، بارش ها در استان ادامه دارد که بیشتر در مناطق مرکزی به شکل رگبارهای خفیف خواهد بود، اما در روز شنبه، پدیده غالب در استان اصفهان وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز شاهد آسمانی قسمتی ابری تا ابری خواهیم بود که در بعدازظهر در برخی مناطق با وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: روزهای جمعه 24 و شنبه 25 شاهد بارندگی و کاهش دما گاهی وزش باد نسبتا شدید در مناطق ساحلی ، جلگه ای و دامنه ها و در مناطق مرتفع و محورهای کوهستانی نیمه غربی استان نیز شاهد بارش برف، کاهش دما گاهی با وزش باد نسبتاشدید هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران تا ظهر فردا گاهی همراه با غبار محلی در بعضی ساعات همراه با وزش باد و کاهش ابر و گاهی وزش باد نسبتا شدید در جنوب و غرب پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش برف و باران و وزش باد شدید و مه رقیق خبر داد و نسبت به کاهش دما و یخبندان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به کاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد در نقاط مختلف کشور و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر و خلیج فارس هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۴۲    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: برای امروز کاهش دما و وزش بادنسبتا شدید در برخی مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
پدیده غالب هواشناسی هرمزگان بدنبال یک هفته بارندگی، امروز وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۲    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز وزش باد نسبتا شدید و مواج بودن دریا، پدیده شاخص جزیره کیش و استان خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: طی امروز و پس از استقرار جوی نسبتا پایدار، از فردا با نفوذ سامانه بارشی به استان شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید و از اواسط روز تا پایان روز شاهد بارش خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۶    
هوای مازندران برای امروز به تدریج بارانی گاهی با وزش باد نسبتا شدید و در ارتفاعات با بارش برف همراه است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۱۵    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در مناطق مرکزی و صنعتی استان تا اوایل روز چهارشنبه کاهش کیفیت هوا پیش ینی می شود و از فردا در اکثر مناطق استان افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید موقتی و بارش پراکنده خواهیم داشت.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: صادق ضیاییان اظهارکرد: امروز(7 دی ماه) جوی آرام در کشور همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهیم داشت. وی افزود: روز چهارشنبه (8 دی ماه) سامانه بارشی وارد کشور و در استان های خوزستان، فارس، بوشهر، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار نارنجی رنگ از نفوذ سامانه بارشی به کشور و وزش باد نسبتا شدید در چند روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در مناطق دریایی استان وزش باد نسبتا شدید و مواج بودن دریا پیش بینی می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا: اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به ورود سامانه سرد بارشی از امروز(3دی ماه) تا ظهر فردا (4دی ماه) به پایتخت، از کاهش محسوس دما به طور میانگین 10 تا 5 درجه سلسیوس و یخبندان سطح زمین خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان ریبس گروه پیس بینی و صدور پبش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد کشاورزی این اداره کل گفت: توده هوای سرد ، وزش باد نسبتا شدید و یخبندان شبانه از روز یکشنبه 5 دیماه بخش هایی از استان را فرا می گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از صبح امروز در نواحی شمالی استان وزش باد نسبتاً شدید از سمت شمال خواهیم داشت که منجر به کاهش دما در این مناطق می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی – تمرین دیروز استقلال در شرایطی کاملا متفاوت با روزهای قبل از آن برگزار شد. در حالی که در روزهای گذشته تمرین تیم یا در هوای ناسالم بود، یا به دلیل بارندگی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز وزش باد نسبتا شدید شاخص ترین پدیده استان در مناطق دریایی و جزایر خلیج فارس خواهد بود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا با یادآوری هشدار سطح زرد 2 روز پیش هواشناسی البرز افزود: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از تقویت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز تا ظهر فردا سه شنبه به ویژه در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار زرد گفت: وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک از صبح سه شنبه مناطق مرکزی و جنوبی استان را فرا می گیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۰    
فهیمه راستی گفت: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک را در اکثر مناطق استان خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی کرمان با صدور هشدار سطح زرد نسبت به وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک در اکثر مناطق استان هشدار داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد این اداره کل گفت وزش باد نسبتا شدید از صبح سه شنبه بخش هایی از مناطق مرکزی و جنوبی استان را فرا می گیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۱:۵۶    
مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد گفت: وزش باد نسبتا شدید از صبح سه شنبه 30 آذر بخش هایی از مناطق مرکزی و جنوبی استان را فرا می گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: طی 24 ساعت آینده وضعیت جوی در اکثر مناطق استان به صورت قسمتی ابری، به تدریج با افزایش ابر همراه است و از اواخر وقت امروز تا اواسط هفته آینده نیز گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سامانه جدید کشوری عمدتا موجب افزایش سرعت وزش باد در استان مرکزی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست گروه پیش بینی و پیش آگاهی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: فردا /پنجشنبه 18 آذر ماه/ بر اثر نفوذ سامانه بارشی جدید به منطقه و استان، هوای زنجان با ریزش باران و برف پراکنده و وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد شد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۶    
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش بادنسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق و جنوب شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۲    
اداره کل هواشناسی استان کرمان برای امروز و فردا در مناطقی از استان کرمان وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک پیش بینی کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۸:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
فارس : معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فعالیت سامانه بارشی بعد از ظهر فردا 15 آذر در شرق کشور به صورت وزش باد نسبتا شدید خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت:برای فردا وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در مناطق غرب و شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار زرد گفت: وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک از امروز در مناطق مرکزی و جنوبی استان موجب کاهش دید و کاهش کیفیت هوا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی کرمان درباره باد نسبتا شدید و گرد و خاک و کاهش دما هشدار داد.
برترین ها / کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: حمیده حبیبی، رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان با اشاره به اینکه آسمان استان صاف تا کمی ابری است ،گفت: از بعد از ظهر امروز وزش باد نسبتأ شدید به همراه گردوخاک و وقوع طوفان شن و خاک پدیده غالب استان است. ...