سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۶:۱۳Oct 2020 27

جدیدترین‌های «باد نسبتا شدید»

پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۲۱    
ساری (پانا) - هواشناسی مازندران با توجه به ورود سامانه بارشی که از عصر امروز وارد استان می شود، نسبت به وزش باد شدید و افزایش موج دریای خزر هشدار داد. ...
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۴:۲۰    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از آبگرفتگی معابر عمومی، وزش باد نسبتا شدید طی روزهای آتی و افزایش غلظت غبار در نواحی مرزی استان کرمانشاه حکایت دارد.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز، وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و وقوع طوفان شن در مناطق شرقی استان کرمان پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: امروز با توجه به وزش باد نسبتا شدید در استان های جنوب شرق کشور، در برخی نقاط شرقی جاسک طی ساعات صبح تا ظهر احتمال گرد وخاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۷    
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز، وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و وقوع طوفان شن در مناطق شرقی استان کرمان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به این استان، گفت: بارش باران و وزش باد نسبتا شدید و کاهش 5 تا 9 درجه ای دمای هوا تا پایان هفته برای گیلان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روز چهارشنبه شاهد آسمانی ابری(ارتفاعات مه آلود)، کاهش دما بین پنج تا 10 درجه همراه با بارش پراکنده و وزش باد نسبتا شدید موقتی در بعدازظهر و شب با احتمال رعدوبرق همراه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: چهارشنبه /30 مهر ماه جاری/ وزش باد نسبتا شدید برخی از مناطق این استان را درخواهد نوردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک و کاهش کیفت هوا در شرق استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی وزش باد نسبتا شدید با احتمال وقوع غبار محلی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 5 تا 7 درجه سانتی گراد دمای هوا از روز جمعه تا یکشنبه هفته آینده در بیشتر مناطق استان خبر داد و گفت: روز جمعه این هفته در بیشتر مناطق استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید و تندباد لحظه ای همراه با گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم گفت: در روز های آینده، شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید در بعضی ساعات خواهیم بود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، محمدرضا فلاح نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به ماهیت تندری و فعالیت محلی آن موجب آن از امروز یکشنبه 13مهرماه تا چهارشنبه 16مهرماه به تناوب رگبار ساعتی ، رعد وبرق ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل از امروز یکشنبه 13 مهرماه 1399 تا چهار شنبه 16 مهر ماه ناپایداری جوی به صورت بارش های رگباری و رعد و برق، وزش باد شدید لحظه ای و کاهش محسوس دما در شهرستان آران و بیدگل پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از امروز تا روز سه شنبه افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید همراه با خیزش گردوخاک برای آسمان استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: از بعدازظهر فردا تا پایان روز دوشنبه به دلیل تقویت شرایط ناپایدار در بعضی ساعت شاهد وزش باد نسبتا شدید خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۲۶    
طبق بررسی نقشه ها و مدل های پیش بینی برای امروز ضمن افزایش دمای هوا، در برخی نقاط خراسان رضوی به صورت موقت افزایش ابرناکی و در مناطق مستعد و بادخیز وزش باد نسبتا شدید توام با گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: طبق بررسی آخرین الگوهای پیش یابی هواشناسی استان البرز، شاهد گذر امواج ناپایدار ضعیف از منطقه البرز مرکزی خواهیم بود در این میان روند محسوس کاهش دما و در پاره ای نقاط وزش باد نسبتا شدید و لحظه ای دور از انتظار نیست.
هواشناسی پیش بینی کرد: کاهش محسوس دما، وزش باد نسبتا شدید و بارش پراکنده باران در در مناطق شرقی و مرکزی به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،به نقل از اداره هواشناسی استان؛ بر اساس نقشه های هواشناسی جوی نسبتاً ناپایدار در سطح استان برای روز یکشنبه 99/7/6 تا روز سه شنبه 99/7/8 می باشد. ...
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، در اخطاریه هواشناسی تاکید شده است که از امروز یکشنبه هوای استان با تقویت جریانات خنک و مرطوب شمالی سطح زمین همراه با عبور امواج در تراز میانی جو زمین ، بارانی می شود که با وزش باد نسبتا شدید ، کاهش دما و رعد و برق همراه خواهد بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز جوی آرام و از فردا رگبار پراکنده باران و وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق استان کرمان پیش بینی می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بر اساس پیش بینی هواشناسی از امروز یکشنبه 6 مهرماه 1399 تا اواخر هفته جاری دما بین 8 تا 10 درجه کاهش خواهد داشت که اوج این کاهش روز سه شنبه 8 مهرماه خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هواشناسی استان زنجان از کاهش محسوس دما با احتمال آسیب به محصولات کشاورزی خبر داد و گفت: هوای سرد و افت محسوس دما، وزش باد نسبتا شدید و افزایش سوز باد، احتمال رخداد دمای صفر درجه در مناطق سردسیر و ارتفاعات نتیجه رخداد وضعیت جوی مورد نظر خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردو خاک وکاهش لحظه ای کیفیت هوا در شرق استان کرمان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در شرق و شمال شرق استان کرمان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۲    
کارشناس هواشناسی استان زنجان از وزش باد نسبتا شدید در برخی از مناطق استان زنجان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان ایلام، گفت: جو استان پایدار و با کاهش نسبی دما همراه است و تا اواسط هفته آینده در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید تا شدید به صورت لحظه ای پیش بینی می شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی ایلام گفت: وزش شدید باد در اواخر هفته جاری و اوایل هفته آینده پدیده قالب جوی در استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۰    
کرمان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: تا پایان هفته جاری در مناطق شرقی وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طی 48 ساعت آینده، جوی نسبتا پایدار در ساعات بعدازظهر افزایش ابر و در ارتفاعات و نواحی شمالی استان، بارش های پراکنده و وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا جمعه هفته جاری وزش باد نسبتا شدید شمال شرقی با سرعت 40 تا 50 کیلومتر بر ساعت در مناطق شرقی استان هرمزگان و نوار جنوب غربی سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تا پایان هفته وزش بادنسبتا شدید و گردو خاک در استان پیش بینی شده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان وضعیت جوی صاف تا قسمتی ابری در بعد از ظهر و شب گاهی وزش باد نسبتا شدید و در برخی مناطق غرب و جنوب گاهی افزایش ابر پیش بینی می شود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط استان از جمله شهرستان مشهد، وزش باد نسبتا شدید در برخی نقاط همراه با گرد و خاک را پیش بینی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد نسبتا شدید به ویژه در مناطق بادخیز خراسان رضوی در 72 ساعت آینده تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید و باران پراکنده بامداد امروز، سبب شکسته شدن شاخه های درختان در برخی مناطق کرج شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا سه شنبه در بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۸:۱۸    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوا اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: هوای زنجان از بعداز ظهر امروز / 13 شهریور/ با رعد و برق متناوب، گاهی با رگبار پراکنده باران و وزش باد نسبتا شدید مواجه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید بصورت لحظه ای در جنوب شرق استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از وقوع بارش رگباری باران همراه با وزش باد نسبتا شدید در سطح استان طی امروز و فردا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اخبار پر بازدید و جذاب امروز دوشنبه 10 شهریور 1399 سایت باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا مشاهده کنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از بارش باران در نیمه غربی استان در روز سه شنبه خبر داد و گفت: فردا در بیشتر مناطق استان شاهد وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گرد و خاک در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
آسمان امروز شهرستان های آبادان و خرمشهر صاف همراه با وزش باد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
آسمان استان سمنان در شبانه روز آینده صاف تا کمی ابری در برخی ساعات همراه با باد نسبتا شدید خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۲۰:۴۷    
آسمان استان در شبانه روز آینده صاف تا کمی ابری در برخی ساعات همراه با باد نسبتا شدید خواهد بود.
آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، شرایط جوی تبریز در روزهای تاسوعا و عاشورا پایدار بوده و در برخی ساعات بادهای نسیتا شدیدی خواهد وزید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
آسمان استان سمنان برای بخش های غرب، مرکز و شرق ، صاف تا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می شود.