سه شنبه ۲۵ خردادساعت ۲۰:۲۸Jun 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد شدید»

ناطقان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا جمعه 28 خرداد در برخی نقاط شرق و جنوب شرق کشور به ویژه زابل وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی نقاط سبب بروز گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا جمعه 28 خرداد در برخی نقاط شرق و جنوب شرق کشور به ویژه زابل وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی نقاط سبب بروز گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت: از اواخر وقت امروز تا روز جمعه (25 تا 28 خرداد) در برخی نقاط شرق کشور وزش باد شدید رخ می دهد.
پارسینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده آسمانی صاف، آفتابی و جو پایداری برای اکثر مناطق کشور پیش بینی شده است. امروز در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، بارش پراکنده و در برخی مناطق جنوب سیستان و بلوچستان ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد از امروز 25 خرداد تا اوایل وقت جمعه 28 خرداد وزش بادشدید در شمال سیستان و بلوچستان، خوزستان و جنوب ایلام پیش بینی می شود، در این راستا خیزش گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در این مناطق محتمل است.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش پراکنده در برخی از مناطق کشور از خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در زابل خبر داد و آب های جنوب کشور را مواج و متلاطم پیش بینی کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا براساس اعلام هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری در ارتفاعات استان افزایش موقت ابر انتظار می رود. همچنین در مناطق نیمه غربی و جنوبی استان وزش باد شدید به همراه گرد و خاک و به دلیل گرمای هوا در ساعات میانی روز افزایش آلاینده ازن [...]
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ضیاییان با بیان اینکه طی این مدت در سایر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود، اظهارکرد: طی سه روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل و در استان های ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک دور از انتظار نیست.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در این هشدار آمده است که این شرایط از فردا (25 خرداد) تا روز جمعه (28 خرداد) در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان، خوزستان و نیمه جنوبی ایلام پیش بینی می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۵    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا سه روز آینده، صاف، گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید تا دوشنبه در شمال و با شدت کمتر در زاهدان و سایر نقاط مناطق مرکزی و نوار شرقی استان رخ خواهد داد، از سه شنبه تا پنجشنبه وزش باد شدید و گردوخاک در سطح سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار تا اواخر هفته در سطح استان تداوم دارد و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق استان صاف است و گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تایمز آو ایندیا، بارش شدید باران در بمبئی که از ابتدای روز شنبه آغاز شده منجر به صدور هشدار قرمز برای این شهر پرجمعیت و شلوغ شد. رعد و برق، وزش باد شدید و باران مداوم زندگی در این شهر را با اختلال روبه رو کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با پیش بینی وزش باد شدید در برخی مناطق استان تهران طی امروز (24 خرداد ماه)افزایش غلظت آلاینده ازن و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در ساعات بعدازظهر نیز پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد گفت: آسمان سایر نقاط کشور صاف و آرام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۲    
طی شبانه روز آینده جوی پایدار در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در بیشتر مناطق استان آسمان صاف، گاهی وزش باد شدید و برای امروز تا شدید به ویژه در نیمه غربی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۱۴    
طی شبانه روز آینده جوی پایدار در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در شرق کشور به ویژه زابل و در استان های ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی ساعات، پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: وزش باد شدید و افزایش دما پدیده غالب استان تا پایان هفته جاری در استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۵    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری تا دو روز آینده، صاف، گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ضیاییان با بیان اینکه طی سه روز آینده در برخی نقاط شرق کشور به ویژه در منطقه زابل و مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید رخ می دهد، اظهارکرد: از این رو در برخی نقاط خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده آسمان اکثر مناطق کشور آسمان صاف و جو پایدار خواهد بود ...
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در سیستان وبلوچستان، کرمان و هرمزگان خبر داد و طی سه روز آینده برای زابل، ایلام، خوزستان و بوشهر، خیزش گردوخاک را پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در اکثر مناطق استان آسمان صاف، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و برای روز یکشنبه تا شدید به ویژه در نیمه غربی پیش بینی می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس آخرین مدل های هواشناسی، طی پنج روز آینده آسمانی صاف و آفتابی و جوی پایدار در اغلب نقاط کشور حاکم است. در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد، گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا پیش بینی می شود. ...
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 25 خرداد در برخی نقاط شرق کشور به ویژه زابل و در سه روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال وقوع گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۸    
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده آسمانی صاف و جوی پایدار در اکثر مناطق کشور حاکم است و روند کُند تدریجی افزایش دما برای بیشتر مناطق کشور پیش بینی شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تسنیم ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۱    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف، در بعدازظهر همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: دمای هوا در 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا 2 درجه گرمتر می شود. بنابراعلام اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان، بر اساس نقشه های هواشناسی جو نسبتا پایدار تا اواخر هفته در استان برقرار است و در این مدت آسمان بیشتر مناطق استان صاف و گاهی با وزش باد پیش بینی می شود. ...
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه روند افزایش دما در بیشتر مناطق کشور طی دو روز آینده پیش بینی می شود، از بارش پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد. ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
با توجه به تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی ایران، امروز 22 خردادماه در مناطق جنوبی کشور طی ساعات بعد ازظهر افزایش ابر، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در استان، گفت: این پدیده از اواسط امروز آغاز می شود و تا اواخر وقت دوشنبه هفته جاری ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق در برخی استان ها طی امروز تا سه شنبه و احتمال خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اشاره به آرامش جوی در اکثر نقاط کشور طی 5 روز آینده، از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در برخی نقاط خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۴    
وزش باد شدید در تمام شهرهای استان و افزایش دمای هوا مهمان این روزهای مردم آذربایجان غربی خواهد بود و با توجه به تغییرات فصلی دما و شرایط جوی، ضرورت دارد تا تمهیدات لازم برای آسیب کمتر محصولات کشاورزی اندیشیده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۱    
هواشناسی درباره وزش باد شدید در چهارمحال و بختیاری هشدار داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آسمان امروز شهرستان های آبادان و خرمشهر صاف همراه با وزش باد است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان وقوع رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به دلیل وزش باد شدید و وقوع سیل در استرالیا، یک نفر جان خود را از دست داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه موسمی و رشد ابرهای همرفتی بویژه در ساعات بعدازظهر و افزایش ارتفاع موج بین یک تا یک و نیم متر و در فراساحل تا دو متر هشدار داد. ...
سازمان هواشناسی نسبت به احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها و معابر، احتمال برخورد صاعقه و احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی در سه استان کشور هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 3 روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر و در 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان، وزش باد شدید و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت و غبارآلود شدن هوا پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین : سازمان هواشناسی کشور هشدار داد که رگبار و رعد و برق و گرد و خاک شدید در سه استان جنوبی رخ می دهد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وقوع رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید موقتی، گاهی همراه با گرد و خاک و با احتمال تگرگ در مناطق مستعد امروز و فردا (19 و 20 خردادماه) برای جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان، شرق هرمزگان و جمعه (21 خردادماه) برای نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: با افزایش سرعت وزش باد در خلیج فارس به بیش از 60 کیلومتر در ساعت، ارتفاع موج دریا تا سه متر افزایش می یابد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
از امروز تا پنج روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد که در برخی نقاط سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صابری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی بعد از ظهر امروز و فردا در نیمه شمالی آذربایجان غربی شاهد افزایش ابر خواهیم بود و در برخی نقاط گوشه شمالی استان، احتمال ضعیف رگبارهای پراکنده باران وجود خواهد داشت. وی با بیان اینکه وزش باد شدید همراه با گردو غبار محلی نیز [...]
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۶    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 تا 4 درجه سانتیگراد دمای هوای اصفهان طی امروز خبر داد و گفت: دمای هوای اصفهان با اوج گیری دوباره تا روز جمعه به 40 درجه سانتیگراد می رسد ...