چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۳۲Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد شدید»

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید در سراسر کشور از روز پنجشنبه خبر داد و برای آخر هفته در مناطقی از کشور و پایتخت بارش برف و باران را پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - براساس هشدار سطح زرد هواشناسی خراسان جنوبی وزش باد شدید از روز پنجشنبه در این استان سبب خیزش گرد و خاک و برخی ساعات کاهش کیفیت هوا و دید افقی می شود.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کبری رفیعی امروز (چهارشنبه) از ورود سامانه بارشی به کشور از سمت غرب از ظهر امروز خبر داد و افزود: نوار غربی و دامنه های جنوبی البرز در قزوین و تهران، امشب بارش پراکنده باران و برف و وزش باد شدید موقت خواهند داشت. ...
هواشناسی خراسان جنوبی در خصوص وزش باد شدید تا خیلی شدید در روز های پنجشنبه و جمعه هشدار داد.
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد پدیده غالب جوی در سطح استان کرمان پیش بینی می شود.
رییس گروه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: تغییر نوع توده هوا، افزایش گرادیان فشاری و وزش باد شدید پدیده جوی غالب برخی از مناطق استان در روز های هفتم و هشتم بهمن ماه خواهد بود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ؛صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از غرب و جنوب غرب بارش برف و باران آغاز می شود و به تدریج برخی از مناطق شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز بارش پراکنده برف و باران و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به بارش باران و وزش باد شدید در این استان در روزهای آینده، سه هشدار صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از نفوذ موج ناپایدار بارشی در غرب و جنوب استان از عصر فردا خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
آسیه آقایی اظهار داشت: بارش برف و باران از شامگاه فردا چهارشنبه نیمه غرب و جنوب استان و به تدریج و با شدت کمتر روز پنجشنبه سایر مناطق استان را فرا می گیرد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،طی چهار روز آینده وضعیت جوی استان تهران، آسمانی نیمه ابری و گاهی بارش برف و باران و وزش باد پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با اعلام ورود سامانه بارشی از بعد از ظهر پنجشنبه برای وزش باد شدید و برف و کولاک و افت دمای شدید هشدار نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به هشدار سطح زرد این اداره کل از تغییر نوع توده هوا و افزایش گرادیان فشاری و وزش باد شدید برای برخی از مناطق استان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ فرج اله شکوهی پور گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که صبح تا بعد از ظهر پنجشنبه(7بهمن) به سبب وزش باد شدید جنوب شرقی قسمت شمالی خلیج فارس و سواحل و فراساحل شمالی و مرکزی استان بوشهر از بندر دیلم تا سواحل تنگستان و از بعدازظهر پنجشنبه تا عصر دوشنبه(7 تا 11 بهمن) به سبب ...
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود سامانه بارشی به غرب کشور از بعدازظهر چهارشنبه (6 بهمن ) خبر داد و برای امروز هم در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش بینی کرد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۵    
مهران چراغ پور گفت: بارش برف و باران، وزش باد شدید و کولاک برف از ظهر فردا چهارمحال وبختیاری را فرا می گیرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۱    
به گزارش خلیج فارس؛ علیرضا بهادری گفت: امروز سرعت وزش باد شمالی به ویژه در جنوب استان افزایش می یابد و خلیج فارس تا حدودی مواج می شود اما به جز فردا که از سرعت باد کاسته می شود، در 2 روز پایانی هفته ابتدا به علت وزش باد شدید جنوبی و بعد شمالی خلیج فارس مواج خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تسنیم : از بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از نوار غربی و دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز و تهران بارش برف، باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
یزد آوا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی استان یزد جو غالب استان هوای سرد خواهد بود و روز پنجشنبه نیز وزش باد شدید پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۷    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: وزش باد شدید و سرد همراه با کولاک موجب یخ بستن رودخانه "چمِدَر" شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش پراکنده برف، باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق تا آخر هفته خبر داد و برای 3 کلانشهر کشور هشدار صادر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش پراکنده برف، باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق تا آخر هفته خبر داد و برای 3 کلانشهر کشور هشدار صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش پراکنده برف، باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق تا آخر هفته خبر داد و برای 3 کلانشهر کشور هشدار صادر کرد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته باد بسیار شدید در روسیه، تمام خلبان ها را به چالش کشاند و خلبانان برای فرود بر روی باند دچار مشکل شدند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پیرو هشدار هواشناسی سطح نارنجی شماره 17 مبنی بر وقوع بارش باران و برف، در ارتفاعات همراه با کولاک برف، احتمال تگرگ مه غلیظ و کاهش محسوس دما و وزش باد شدید از امشب تا ساعت پایانی روز جمعه مورخ 1\11 ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی ایجاد موج سرمای شدید و ایجاد یخبندان و نیز طوفان و وزش باد شدید در استان؛ رییس اورژانس کرمان بر ضرورت توجه و رعایت برخی نکات تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مهندس شیشه فروش، اعلام کرد: وزش باد شدید و طوفان لحظه ای از روز جمعه مورخه 1400/11/01با سرعت 70 تا90 کیلومتر بر ساعت در مناطق شرق و شمال شرق استان اصفهان، همراه با گرد و خاک و به تبع آن با کاهش دید در جاده ها، به خصوص مناطق خوروبیابانک ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل بحران استانداری خراسان رضوی گفت: براساس گزارش آتش نشانی مشهد از ساعت هشت صبح امروز تا ساعت 18:30، 65 مورد حادثه در سطح شهر مشهد گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۴    
وزش باد شدید و توفان امروز منجر به بروز 4 حادثه در شبکه توزیع برق مشهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۱    
وزش باد شدید برای نواحی شمالی استان سیستان و بلوچستان ، هوا سردتر می شود
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل بحران استانداری خراسان رضوی گفت: سقوط اسکلت ساختمان نیمه کاره در خیابان فلاحی مشهد منجر به قطع برق شده است و تلاش ها برای اتصال دوباره آن ادامه دارد. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،از روز شنبه 2 بهمن روند افزایش نسبی دما وکاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود. تهران – اقتصاد برتر – یکم بهمن 1400 ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی- به دنبال پیش بینی اداره کل هواشناسی استان خراسان رضوی مبنی بر وزش بادهای شدید در استان، وزش تندباد در مشهد آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان با اشاره به اینکه امدادرسانی و بازگشایی مسیرها در مناطق سیل زده به صورت زمینی و هوایی در حال انجام است، گفت: در حال حاضر وزش باد شدید امکان امدادرسانی هوایی به این مناطق را مختل و با مشکل مواجه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال پیش بینی اداره کل هواشناسی استان خراسان رضوی مبنی بر وزش بادهای شدید در استان، وزش تندباد در مشهد آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: در حال حاضر کلیه محورهای استان اصفهان باز است و در صورتی که وزش باد شدید شود، راهداران در کنار پلیس راه محدودیت های مقطعی اعلام می کنند.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ضاییان گفت: امروز جمعه (اول بهمن ماه) در نیمه غربی و نواحی مرکزی کشور و روزهای جمعه و شنبه (1و2بهمن ماه) در نیمه شرقی کشور، کاهش محسوس دما بین 5 تا 12درجه رخ خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: پیش بینی می شود طی امروز وزش باد در استان شدید و در برخی مناطق با احتمال بروز گرد و غبار و بروز خسارت باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
طی امروز جمعه یکم بهمن ماه، وزش باد های شدید شمال غربی تا غربی برروی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان پیش بینی می شود و دریا مواج و طوفانی خواهد بود.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در نیمه شرقی، غربی و نواحی مرکزی کشور کاهش دمای 5 تا 12 درجه ای پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به تداوم بارندگی ها و برودت هوا از شهروندان خواست که از انجام سفرهای غیرضروری پرهیز کرده و در صورت تصمیم برای بازگشت از سفر نیز آن را به زمان دیگری موکول کنند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به کاهش شش تا هشت درجه ای دما تا روز شنبه، گفت: وزش باد شدید و طوفان لحظه ای امروز با سرعت 70 تا 90 کیلومتر بر ساعت در مناطق شرق و شمال شرق در حال وزیدن است، خیزش گرد و خاک در جاده های استان بخصوص در مناطق خور و بیابانک، چوپانان، جندق کاهش دید وجود دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم ماندرگاری هوای سرد تا آخر هفته آینده در سراسر کشور از بارش برف و کولاک در برخی استان ها خبر داد. بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در مازندران، گلستان بارش برف و باران، در خراسان شمالی، ارتفاعات البرز شرقی، سمنان ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: فرماندار کوهرنگ از وزش باد شدید به سرعت 150 کیلومتر بر ساعت در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی بارش برف و کولاک گردنه های چری، تاراز، شاه منصوری و دیگر محورهای کوهستانی در این شهرستان مسدود شد. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد کیش از هماهنگی تمامی بخش ها و آمادگی نیروهای امدادی و عملیاتی برای شرایط ناشی از وزش باد شدید و تغییرات جوی در کیش خبر داد.
سازمان هواشناسی امروز سه شنبه هشدار هواشناسی سطح نارنجی را منتشر کرد. هواشناسی توصیه کرد: از فعالیت های کوهنوردی و سفرهای غیر ضروری اجتناب کنید و خودروها به ادوات زمستانی تجهیز شوند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان نسبت به وزش باد شدید، وقوع طوفان لحظه ای و فعالیت سامانه سرد بارشی تا 2 روز آینده در سطح استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: امروز و فردا در اکثر مناطق آسمان با گذر موج در عصر و شب افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین از پدیده باد و کولاک در این استان خبر داد.