دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۱۵:۳۶Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد شدید»

ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار زرد گفت: وزش باد نسبتا شدید تا شدید در غالب نقاط استان در ساعت های بعد از ظهر و شب با جهت غربی تا جنوبی در 2 روز آینده پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از روز سه شنبه وزش باد به نسبت شدید در سطح استان روی خواهد داد که در نقاط مستعد منجر به خیزش گردوخاک و کاهش دید افقی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد شدید طی سه روز آینده برای استان اصفهان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وزش باد شدید طی سه روز آینده برای استان اصفهان پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی نسبتاً قوی از اوایل وقت پنجشنبه به کشور خبر داد و اظهار کرد که با ورود این سامانه بارشی، شاهد بارندگی در کشور خواهیم بود.
رویداد 24   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی روز پنجشنبه (21 اسفند) گفت: فردا (19 اسفند) در نوار شرقی کشور و در بخش هایی از استان های کرمان، یزد، سمنان، قم و جنوب تهران وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
کارشناس هواشناسی استان یزد، از کاهش دما و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران در برخی استان ها از حمله استان های ساحلی دریای خزر از ورود سامانه بارشی به کشور طی پنج شنبه 21 اسفند خبر داد. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با نفوذ توده هوای ناپایدار جوی به صورت وزش باد شدید از امروز تا پایان هفته افزایش سرعت وزش باد همراه با گرد و خاک در سراسر استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به وزش باد شدید در این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس هواشناسی گفت: روز سه شنبه در بخش هایی از کرمان، یزد، سمنان و جنوب تهران وزش باد شدید موقت انتظار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی نشان می دهد در روزهای دوشنبه و سه شنبه ناپایداری های جزئی به شکل افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید را در استان شاهد باشیم.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، بارش در این منطقه آغاز می شود. به گزارش مهر، براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی طی امروز و فردا در سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال غرب کشور بارش رخ خواهد داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در 13 استان خبر داد و توصیه هایی را به کشاورزان و باغداران و ... ارایه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۱    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری طی سه روز آینده، نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در مناطق دریایی استان وزش باد شدید و مواج شدن دریا پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری از وزش باد با سرعت بیش از 70 کیلومتر برساعت در استان خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۳۵   + ۶۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی طی امروز و فردا در سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال غرب کشور بارش رخ خواهد داد. براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی طی امروز و فردا در سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال غرب کشور بارش رخ خواهد داد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: محور شاهرود به آزادشهر در محدوده گردنه خوش ییلاق که جمعه به علت بارش برف بسته شده بود، با تلاش راهداران و نیروهای امدادی بازگشایی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز دوشنبه با گذر موج ضعیفی از روی استان در برخی مناطق افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: چهارشنبه 20 اسفند با ورود سامانه بارشی از غرب به کشور بارش در این مناطق آغاز می شود، روز پنج شنبه سامانه بارشی ضمن تقویت با حرکت شرق سوی خود، نوار شمالی و نیمه غربی کشور را در بر می گیرد.
برترین ها / شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: سازمان هواشناسی از افزایش موج تا 4 متر در دریای خزر از بعد از ظهر فردا (17 اسفندماه) خبر داد. سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ آورده است: از بعد از ظهر فردا (17 اسفندماه) تا ظهر دوشنبه (18 اسفندماه) وزش باد شدید شمالی تا 15 متر بر ثانیه، مواج و توفانی شدن دریا ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام هواشناسی استان تهران، از دوشنبه شب افزایش ابرناکی و از بعدازظهر سه شنبه و طی روز چهارشنبه در بخش های شمالی گاهی بارش پراکنده انتظار است. همچنین امروز در برخی مناطق استان بخصوص در نیمه جنوبی، گاهی وزش باد شدید انتظار می رود. بیشینه و [...]
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش باران گاهی رعدوبرق، وزش باد و در ارتفاعات و مناطق سردسیر برف پیش بینی می شود ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی پدیده غالب آب و هوایی امروز، وزش بادهای شدید در شرق و جنوب شرق کشور است. تهران – اقتصادبرتر – 16 اسفند 99 به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از سازمان هواشناسی، فریبا گودرزی امروز (شنبه) درباره وضعیت جوی اکنون کشور افزود: امروز در استان های گلستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل هواشناسی خراسان جنوبی از پیش بینی وزش باد شدید و گرد و خاک در استان خبر داد و گفت: برای مناطق کوهستانی سرما و یخبندان شبانه پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۸    
کارشناس سازمان هواشناسی از بارش برف و باران و وزش باد شدید در مناطقی از شرق، شمال شرق و جنوب شرق خبر داد و گفت: امروز و فردا آب های جنوب کشور مواج و متلاطم است.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: امروز در استان های گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد و در ارتفاعات و مناطق سردسیر برف پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار کوهرنگ از وارد شدن خسارت به برخی باغات و سازه های ساختمانی و زیرساختی این شهرستان بر اثر وزش باد شدید خبر داد و گفت: این خسارت ها در حال بررسی و برآورد است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، امروز در استان های شرقی کشور شاهد بارش برف و باران خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روزهای شنبه و یکشنبه برای بیشتر مناطق این استان، آسمان صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرعت وزش باد در جزایر غربی هرمزگان و نقاطی از تنگه ی هرمز از عصر امروز، به بیش از 50 کیلومتر در ساعت می رسد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز وضعیت جوی استان تهران ابری و مه آلود و در بعضی ساعات همراه با بارش باران و وزش باد شدید است ...
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس هواشناسی گفت: بارش تا پایان امشب در تهران ادامه دارد و وزش تندباد های محلی با سرعت 60 تا 90کیلومتر بر ساعات تا فردا در پایتخت خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۲۷    
کارشناسان هواشناسی برای اول هفته پیش رو ، بارندگی ، رعد و برق و وزش باد شدید را پیش بینی کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بارش تا پایان امشب در تهران ادامه دارد و وزش تندبادهای محلی با سرعت 60 تا 90 کیلومتر بر ساعت تا فردا در پایتخت خواهد بود. منبع: صدا و سیما
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ظهر امروز تا پایان روز یکشنبه به سبب وزش بادهای سرد شمال غربی، دمای هوا به طور محسوسی کاهش خواهد یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بنا بر اعلام هواشناسی برای برخی نقاط سیستان و بلوچستان وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در مناطق مرکزی و شرق، جنوب، جنوب غرب و غرب کشور و استان های واقع در دامنه شمالی و جنوبی البرز مرکزی وزش باد شدید داریم و این شرایط فردا در شرق و جنوب شرق و استان های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۸    
وزش باد شدید ظهر امروز برخی از شهرهای استان مرکزی را در نوردید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۴    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: سامانه بارشی تا اواسط امروز در برخی مناطق استان ادامه دارد، فردا و پس فردا در اکثر مناطق شاهد آسمانی صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد نسبتا شدید خواهیم بود. در برخی مناطق به ویژه مناطق شرقی وزش باد شدید به صورت طوفان لحظه ای و گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: وزش باد شدید تا روز دوشنبه در استان اصفهان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۱    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز در استان وزش باد نسبتا شدید تا شدید و خیزش گردوخاک و کاهش دما پیش بینی شده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: مردم استان تا فردا /شنبه/ شاهد وزش باد شدید و بارش های پراکنده در مناطق شمالی، مرکزی و جنوبی خواهند بود و به تدریج وزش باد کاهش می یابد.
کارشناس سازمان هوشناسی با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در بیشتر مناطق کشور از کاهش 4تا 6درجه ای دما در شرق و شمال شرق خبر داد و برای تهران، البرز و اصفهان وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان برای روز جمعه وزش باد شدید و در برخی از ساعت همراه با طوفان لحظه ای و گرد و غبار محلی برای این استان پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با نفوذ توده هوای ناپایدار از امروز شاهد وزش باد شدید و گرد و خاک همراه با کاهش دید افقی در استان خواهیم بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران از نفوذ سامانه بارشی از اواخر پنجشنبه تا جمعه خبر داد و گفت: وزش باد شدید تا خیلی شدید در نیمه جنوبی استان تهران در بعدازظهر جمعه پیش بینی می شود و لازم است به اقدامات پیشگیرانه برای کاهش خسارت توجه شود.
مدیرکل پیش بینی هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران فردا ابری، در برخی ساعات همراه با بارش باران، گاهی وزش باد شدید و احتمال رعدوبرق پیش بینی می شود و روز شنبه آسمان تهران صاف است.