شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۹:۰۴Aug 2020 8

جدیدترین‌های «وزش باد شدید»

 
نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سازمان هواشناسی کشور درخصوص آخرین وضعیت جوی کشور در روزهای پیش رو اعلام کرد: مناطق جنوب سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب شرق فارس رگبار، رعد و برق و وزش باد خواهند داشت. این شرایط در جنوب شرق سیستان و بلوچستان، با شدت بیشتری همراه است ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- سازمان هواشناسی از وزش باد نسبتا شدید در شرق کشور در روز پیش رو خبر داد و اعلام کرد: وزش باد در خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان، از شدت بیشتری برخوردار است و فردا دمای پایتخت نیز به 35 درجه می رسد.
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد نسبت شدید پیش بینی می شود
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: بر اساس الگوی نقشه های هواشناسی در 24 ساعت آینده باد شدید و گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم رگبار باران و وزش باد شدید طی امروز تا دوشنبه در برخی استان ها خبر داد.
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: هوای امروز البرز با وزش باد شدید و گرد و غبار پیش بینی شده است.
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 8 استان از کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در برخی استان ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه ها و سامانه های هواشناسی نشان می دهد که وضعیت هوای امروز استان صاف تا نیمه ابری در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی شده است.
یک تابلوی تبلیغاتی به دلیل وزش باد شدید روی سر موتورسوار نگون بخت سقوط کرد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وی ضمن اشاره به اینکه همین شرایط جوی از فردا شنبه تا روز دوشنبه در ارتفاعات مرکزی و شرقی البرز رخ می دهد، ادامه داد: از بعد از ظهر امروز تا روز سه شنبه در مناطق شرق و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، مناطقی از هرمزگان و شرق استان فارس انتظار بارش رگباری باران را داریم. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهر نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی نقاط خبر داد.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: : امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، شمال اصفهان و جنوب سمنان، وزش باد شدید پیش بینی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت:: امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، شمال اصفهان و جنوب سمنان، وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۵۱    
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: : امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، شمال اصفهان و جنوب سمنان، وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: : امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر در برخی نقاط استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، شمال اصفهان و جنوب سمنان، وزش باد شدید پیش بینی می شود.
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران روز پنجشنبه اعلام کرد که روند افزایش دمای پایتخت تا روز دوشنبه چهار درجه سانتی گراد افزایش خواهد یافت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش دما در سواحل دریای خزر و وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فردا برای مناطق نیمه شرقی استان گاهی وزش باد شدید همراه با گرد وخاک محلی پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از روز جمعه 17 مرداد تا دوشنبه 20 مرداد در سواحل خزر دما 4 تا 8 درجه افزایش می یابد، گفت: تا پنج روز آینده در شرق کشور به ویژه زابل پدیده غالب وزش باد شدید و گرد و خاک است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز در ساعات عصر و شب در پاره ای نقاط از بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و احتمال خیزش موقتی گرد و خاک پیش بینی می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار در شش استان کشور هشدار داد. به گزارش ایسنا سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: در پی رشد ابرهای همرفتی طی امروز (15 مردادماه) وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در شمال کردستان ، جنوب آذربایجان شرقی، زنجان ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی سه روز آینده در استان های ساحلی دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی و امروز و فردا در برخی مناطق استان های واقع در شمال غرب و شمال شرق رگبار باران، وزش باد شدید موقتی و گاهی رعدوبرق پیش بینی شده است ...
برترین ها / 55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش های رگباری در کشور از کاهش 5 تا 8 درجه ای دمای هوا در نوار شمالی کشور خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
امروز و فردا در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب و شمال کشور شاهد رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر درباره وزش باد به نسبت شدید و شدید و طوفانی شدن دریا از ظهر پنج شنبه تا پایان روز جمعه هشدار داد.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۸:۵۴    
هواشناسی استان اصفهان در اطلاعیه ای نسبت به وزش باد شدید همراه با گرد و خاک محلی و توفان لحظه ای در مناطق شرق، شمال شرق و مرکز و اختلال در ترددهای محورهای شرق و شمال شرق خبر داد . ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۲:۰۱    
احتیاط در سم پاشیبه علت وزش باد نسبتا شدید، تنظیم دریچه کندوهای زنبور عسل با توجه به گرم شدن هوا و محافظت در مقابل باد به خصوص استانهای تهران وسمنان واحتمال وزش باد شدید و پرهیز از برافروختن آتش و اطمینان از خاموش کردن آن از جمله جدیدترین توصیه های هواشناسی کشاورزی برای 14تا17تیرماه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش های پراکنده گاهی با رعد و برق در ارتفاعات و نواحی شمالی و وزش باد شدید همراه با گرد وخاک در 48 ساعت آینده پیش بینی می شود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز پنج شنبه 16 مرداد در شمال غرب و از جمعه 17 مرداد تا اوایل هفته آینده در شمال غرب و سواحل خزر، دما 5 تا 10 درجه افزایش می یابد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز سه شنبه هواشناسی تهران، وضعیت جوی این استان تا پنج روز آینده گاهی نیمه ابری و وزش باد انتظار می رود. طی چهار روز آینده در ساعات عصر و شب در پاره ای نقاط در بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و احتمال خیزش موقتی [...]
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز در گیلان و مازندران بارش شدید باران همراه با رعد و برق پیش بینی شده و در برخی مناطق کشور نیز شاهد رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۲    
وزش باد شدید از بعدازظهر امروز در استان آغاز می شود که موجب آلودگی هوا و کم شدن دید افقی در این استان می شود .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک با سرعت 97 کیلومتر بر ساعت زابل در شمال این استان را در نوردید و شعاع دید افقی را کاهش داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل هواشناسی استان زنجان، از وقوع وزش باد شدید در استان زنجان طی چند روز آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: وزش باد شدید و گرد و خاک این استان را فرا می گیرد و تا پایان هفته جاری این پدیده هواشناسی تداوم دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید در 9 استان کشور خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع سیلاب های ناگهانی و آبگرفتگی معابر طی امروز در 8 استان هشدار داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای امروز در استان های گیلان و مازندران بارش شدید باران همراه با گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود که می تواند منجر به آب گرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها در این مناطق شود. تاریخ انتشار: 09:07 - 14 مرداد 1399 - کد خبر: 643563
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
از بارش باران در برخی نقاط خبر داد و گفت: امروز در برخی نقاط استان های گلستان، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، جنوب کرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
امیرحسین سرکرده کارشناس هواشناسی، در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوا گفت: فردا در سواحل دریای خزر، استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز، تهران، قزوین، زنجان، شمال سمنان و همچنین جنوب شرق کشور، سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۸    
طی 24 ساعت آینده برای برخی نقاط استان سمنان بارش باران و در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری از نفوذ سامانه بارشی جدید به کشور و وزش باد شدید خبر داد.
بامنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، شمال آذربایجان غربی، اردبیل، شمال زنجان، ارتفاعات البرز در استان های تهران و سمنان، ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان، شمال و ارتفاعات هرمزگان رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در پی وقوع طوفان و گرد و خاک مرکز بهداشت استان اصفهان به مردم توصیه کرد از هرگونه تردد غیرضروری در معابر شهری خودداری کنند.