جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۱۸Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزش باد شدید»

خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به وزش باد شدید همراه با گرد و خاک هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: روند کاهش محسوس دما، وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا در نقاط مختلف استان پیش بینی می شود.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس هشدار های سازمان هواشناسی ایران امروز 7 مهرماه در استان های گیلان و مازندران بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: منطقه سیستان در شمال استان طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده با وزش باد شدید و گرد و خاک مواجه خواهد بود.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی کرمان با اعلام هشدار سطح زرد از مردم خواست مراقب خطر صاعقه زدگی در دشت ها و ارتفاعات باشند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، اداره کل هواشناسی استان کرمان اعلام کرد: با رشد ابر های همرفتی و وقوع رگبار پراکنده باران، رعد و برق ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و کاهش دما در نوارشمالی کشور از شنبه (9 مهرماه) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هوا ، بیانگر نفوذ سامانه سرد شمالی همراه با کاهش محسوس دما و وزش باید شدید از روز یکشنبه هفته آینده در این استان است.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
در پنج روز آینده ساعات بعدازظهر و اوایل شب برای برخی نقاط مانند هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان،جنوب کرمان،افزایش ابر، گاهی رگبار و رعدوبرق پراکنده، وزش باد شدید موقت و گردوخاک پیش بینی می شود.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، باتوجه به اینکه وضعیت جوی این استان را پایدار با آسمانی صاف تاکمی ابری اعلام کرده است اما برای غرب و نیمه جنوبی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک و در ارتفاعات استان بارش پراکنده پیش بینی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و کاهش دما در 10 استان، وزش باد شدید در 5 استان و افزایش ارتفاع موج تا 2 متر در خلیج فارس هشدار داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
قلم نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
آنا / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش گرد وخاک و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا کمی ابری و وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک پیش بینی می شود. امروز و روزهای جمعه و شنبه (5 و 8 و9 مهرماه) به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان دربعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق مستعد همراه با خیزش موقتی گردوخاک و ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی و وزش باد شدید در استان تهران خبر داد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از روند افزایشی دما در سواحل شمالی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همچنین کاهش دما در نوار شرقی کشور خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از روند افزایشی دما در سواحل شمالی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید همچنین کاهش دما در نوار شرقی کشور خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۱    
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: امروز 5 مهرماه در بخش هایی از شرق و شمال شرق وزش باد شدید موقت و گردوخاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی مناطق از کاهش دما در نوار شمالی کشور طی جمعه آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی، نسبت به وقوع باد شدید و گرد و خاک در استان تهران هشدار داد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در روزهای 4 و 5 مهرماه دربعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۹    
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی افزود: هم اکنون آسمان استان کمی ابری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۹    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد نسبتاً شدید و امروز و فردا در نیمه شرقی احتمال گرد و خاک محلی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی 72 ساعت آینده به دلیل افزایش میزان گرد و غبار، شاهد کاهش کیفیت هوای استان به ویژه در کرج هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وزش باد شدید در کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس اداره پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره پیش بینی وزش باد در بیشتر مناطق این استان طی روزهای آینده گفت: شدت وزش باد در مناطق شرقی کرمان بیشتر از سایر مناطق خواهد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - بررسی نقشه های هواشناسی از استقرار جوی به نسبت پایدار بر استان اصفهان، وزش باد به نسبت شدید و گرد و خاک موقت در سه روز آینده حکایت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازان هواشناسی گفت: رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اعلام کرد که طی سه روز آینده در منطقه زابل در برخی ساعات وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک و در برخی نقاط استان ایلام، کرمانشاه و خوزستان نیز گاها گرد و خاک رقیق پیش بینی می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و رعد و برق در برخی نواحی کشور، وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در غالب نقاط و کاهش محسوس دما در شمال شرق کشور خبر داد.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید بویژه در ساعات عصر و شب از روز یکشنبه (سوم مهرماه) تا روز دوشنبه ( چهارم مهرماه) هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید، در مناطق مستعد خیزش گردوخاک و نفوذ گردوغبار در 17 استان هشدار داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، یکشنبه شب و روز دوشنبه (3 و 4 مهرماه) شاهد کاهش دمای بین 3 تا 5 درجه خواهیم بود.
سلامت نیوز / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، رگبار پراکنده باران در ارتفاعات شمالی به ویژه شمال شرق استان و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در مناطق مستعد بخش های غربی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد به نسبت شدید تا شدید طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته جاری پدیده غالب هواشناسی در مناطق مختلف این استان پیش بینی شده است.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران در 9 استان، کاهش دما در شمال شرق، شمال غرب و استان های ساحلی دریای خزر و همچنین خیزش گردوخاک در برخی نقاط کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار وقوع سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و آسیب به محصولات کشاورزی در 9 استان از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در برخی مناطق کشور خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده از آماده باش نیروهای امدادی در استان ها در معرض خطر خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرکل هواشناسی خوزستان، از احتمال برخاستن گرد و خاک های محلی و موقتی در این استان خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی دوشنبه شاهد کاهش نسبی دما همراه با وزش باد شدید در نوار شرقی کشور خواهیم بود.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور، نیروهای امدادی هلال احمر به حالت آماده باش در آمدند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده، نسبت به عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها هشدار داد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به خبرنگاران گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایدار در منطقه می باشد که در ارتفاعات استان البرز مه و به تدریج وزش باد گاهی شدید، افزایش ابر ، کاهش محسوس دما را برای فردا یکشنبه و پس فردا خواهیم داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده از آماده باش نیروهای امدادی در استان ها در معرض خطر خبر داد.
برترین ها / فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در برخی استان های کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۶    
گرگان - ایرنا - هواشناسی گلستان پیش بینی کرد که با نفوذ سامانه بارشی از فردا یکشنبه، این استان شاهد وزش باد شدید و کاهش دما است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: برای شهرستان های منطقه سیستان وزش باد نسبتاً شدید و برخی ساعات باد و گرد و خاک پیش بینی می شود که دوشنبه بر شدت آن افزوده خواهد شد.