جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۱۵May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناپایداری جوی»

خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. البته با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.
ناطقان   ۱ ساعت پیش    
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. البته با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۲۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است. البته با احتمال وزش باد نسبتاً شدید در برخی ساعات بعدازظهر، گسیل گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۸    
یزد- بالاکتفی، مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در مورد سیلاب بیاضیه گفت: عمده خسارت در ناپایداری جوی اخیر مربوط به راه های اصلی، فرعی و روستایی و نیز باغات و ابنیه بوده که متأسفانه به چهار کشته منجر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
جوی ناپایدار تا پنج روز آینده در غالب مناطق استان اردبیل حاکم خواهد بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت امروز (15 اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط طی روز پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا-رییس جمعیت هلال احمر باغملک گفت: نجاتگران هلال احمر به 40 خانوار عشایری آسیب دیده از حوادث جوی در مناطق سرقوچ، گندمکار و مولی این شهرستان امدادرسانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی هرمزگان تداوم ناپایداری جوی و دریایی را در استان پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ناپایداری جوی بهاری و مخاطره آمیز تا صبح پنجشنبه به شکل رگبار و رعد و برق، باد شدید لحظه ای در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در سیستان و بلوچستان تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
برای امروز سه شنبه 14 اردیبهشت همچنان ناپایداری جوی و دریایی در استان پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران طی صبح امروز (13 اردیبهشت) در بیشتر مناطق تهران کیفیت هوا به دلیل وزش باد موثر در محدوده قابل قبول خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: رگبار باران و رعد وبرق، در نواحی مستعد بارش تگرگ و وزش باد شدید لحظه ای همچنان در اکثر نقاط استان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی این اداره کل، گفت: پیش بینی ها از تداوم ناپایداری جوی مخاطره آمیز در پی فعالیت سامانه بارشی در استان حکایت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: با توجه به بروز ناپایداری جوی و بارش باران از دیروز خسارت هایی به جاده های جنوب کرمان وارد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: از عصر یکشنبه تا اواخر سه شنبه، وضعیت هواشناسی نارنجی بر استان حاکم شده و اختلال در تردد های جاده ای، شکسته شدن درختان و سیلابی شدن مسیل ها پیش بینی می شود.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عباس ارغوانی رئیس اداره هواشناسی در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به شرایط ناپایداری جوی در هفته جاری به واسطه ورود سیستم های بارشی و جریانات همرفتی اظهار داشت: این سیستم ناپایدار به صورت بارش های رگباری همراه با رعد و برق، بادهای نسبتا شدید و شدید به صورت لحظه ای می باشند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در صبح روز جمعه (10 اردیبهشت 1400) در بیشتر مناطق وضعیت قابل قبول برقرار خواهد بود که ناشی از ناپایداری جوی و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ناپایداری های جوی تا صبح پنج شنبه تداوم داشته و تمرکز بارش ها بیشتر در مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل خواهد بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران،کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (7 اردیبهشت ماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط تا فردا پیش بینی می شود. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: تا اواخر هفته جاری در ساعات بعدازظهر و شب در پاره ای از مناطق استان ناپایداری ها به صورت رگبار، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که تحلیل نقشه های پیش یابی هوا بیانگر ناپایداری جوی و بارش رگباری باران همراه با وزش باد و گرد و خاک از عصر امروز جمعه در البرز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: برای 24 ساعت آینده در استان افزایش متناوب ابر و سرعت وزش باد همچنین وقوع رگبار پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
امروز با ناپایداری های جوی به صورت رگبار و رعد و برق و بارش باران و وزش باد های شدید و موقت در نیمه شرقی کشور مواجه خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
از فردا تا اوایل هفته آینده جوی پایدار برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۶    
امروز در برخی نقاط هرمزگان وضعیت جوی و دریایی ناپایدار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل ناپایداری جوی برای ساعاتی از فردا در خوزستان، برخاستن گرد و خاک موقت پیش بینی شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۴    
سلاجقه گفت: گوزن، رباط و خاتون آباد برای امشب و فرداشب خطر سرمازدگی وجود دارد که کشاورزان دقت کافی را در این رابطه داشته باشند در صورت رخداد کاهش دما حتما پایش و اطلاع رسانی خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت:تداوم ناپایداری های جوی به صورت رگبار پراکنده باران و تگرک به صورت نقطه ای و وزش باد پدیده غالب جوی در خوزستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۳۶    
کارشناس هواشناسی: از امشب تا اواسط هفته آینده موج ناپایدار جوی مهمان استان یزد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
حقیقت گفت: این روز ها نخلستان های جنوب کشور مکانی برای جولان کنه های گرد آلود شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
با ورود موج ناپایدار به خوزستان برای بیست و چهار ساعت آینده آسمان خوزستان ابری می شود .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت ناپایداری جوی و وقوع گرد و خاک در برخی مناطق استان طی روزهای آینده ، هشدار سطح زرد صادر کرد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره وقوع ناپایداری جوی به صورت وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی در این استان هشدار سطح نارنجی (آمادگی) صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (13فروردین ماه) در محدوده قابل قبول است، اما با توجه به عدم وزش باد طی ساعات گذشته، برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق دور از انتظار نخواهد بود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، آرش بهاروند احمدی روز جمعه به ایرنا گفت: بررسی نقشه های پیش یابی هوا بیانگر ناپایداری جوی از صبح امروز تا عصر فردا شنبه در استان البرز حکایت دارد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران حاکی از آن است که صبح امروز (11 فروردین ماه) کیفیت هوا در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از حاکمیت ناپایداری جوی است. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی هرمزگان وزش باد نسبتا شدید شمال غربی و جنوب غربی به همراه مواج شدن دریا و ارتفاع 180 سانتیمتری موج در محدوده سواحل جزایر کیش و لاوان پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز شنبه اعلام کرد: 2 روز آینده ناپایداری جوی دراین استان ادامه دارد و بر این اساس در بیشتر مناطق هوا قسمتی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید تا شدید پیش بینی می شود.
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که جاده کرج - چالوس برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از ناپایداری جوی بسته شد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از انسداد جاده چالوس از ساعت 11 امروز تا اطلاع ثانوی خبر داد. سرهنگ احمد شیرانی با اعلام خبر انسداد جاده چالوس از ساعت 11 امروز، در این رابطه اظهار کرد: با توجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید، بارندگی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که جاده کرج - چالوس برای پیشگیری از حوادث احتمالی ناشی از ناپایداری جوی بسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۱    
اصفهان- ایرنا- هواشناسی اصفهان اعلام کرد: امروز درغرب و جنوب استان شاهد بارش های پراکنده خواهیم بود و از روز چهارشنبه تا پایان هفته در بیشتر نقاط این منطقه وزش باد به نسبت شدید که در نیمه شرقی همراه با گرد و خاک محلی و طوفان لحظه ای است و رگبارهای پراکنده در نیمه غربی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
پیش بینی تغییر و ناپایداری جوی علاوه بر آگاهی دادن به بخش های گوناگون جامعه، نقش موثری را در تصمیم گیری های اثر بخش مسوولان در پیشگیری از بروز حوادث طبیعی ایفا می کند که این امر می تواند سبب کاهش خطرها و خسارت ها شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در صبحگاه امروز 30 اسفند 1399 با حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۵    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز پنجشنبه اعلام کرد: وزش باد شدید و توفان لحظه ای 2 روز آینده در مناطق شمال،شمال شرق و مرکز باعث کاهش کیفیت هوا و دید افقی و اختلال در تردد شهری و جاده ای می شود و به سبب رگباری بودن بارش ها آبگرفتگی معابر در شمال و شمال شرق استان دور از انتظار نیست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: ناپایداری های جوی در استان در سه روز آینده تداوم دارد و آسمان بسیاری از مناطق در این مدت قسمتی ابری و گاهی افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید تا شدید و وقوع بارش های رگباری همراه با رعد و برق به ویژه در نیمه شمال، شمال شرق و مرکز استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز چهارشنبه اعلام کرد: از امروز تا پایان هفته افزایش ابر، وزش باد شدید که در نیمه شرقی با طوفان لحظه ای و گردوخاک محلی همراه است و نیز رگبارهای موقت و رعد و برق به ویژه در نیمه ی شمالی استان پیش بینی می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (23 اسفند ماه) با حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم خواهد بود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول و پاک قرار خواهد گرفت. ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (19 اسفندماه) در محدوده قابل قبول است و تداوم این شرایط تا فردا دور از انتظار نخواهد بود. ...
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از عصر روز چهارشنبه تا روز یکشنبه هفته آینده نسبت به ناپایداری جوی و دریایی در این استان هشدار داده می شود. ...