شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۴:۲۷Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناپایداری جوی»

اینتیتر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایرنا، محمد کاملی دیرستانی با توصیف پیش بینی وضعیت جوی، دریایی و دمایی استان هرمزگان و جزیره قشم افزود: طبق تحلیل نقشه ها و مُدل های هواشناسی ناپایداری جوی برای امروز در پاره ای از نقاط استان، به ویژه در بلندی ها پیش بینی می شود.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در پاره ای از نقاط استان، بویژه در ارتفاعات ناپایداری جوی پیش بینی می شود.
امروز در پاره ای از نقاط استان، بویژه در ارتفاعات ناپایداری جوی پیش بینی می شود.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز تداوم ناپایداری جوی و دریایی در مناطق شرقی، شرق تنگه هرمز، پاره ای از ارتفاعات مرکزی و شمالی استان مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز ناپایداری جوی و دریایی در مناطق شرقی، شرق تنگه هرمز، ارتفاعات مرکزی و شمالی استان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۱    
بندرعباس - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: براساس آمار تا ساعت 6:30 دقیقه بامداد امروز( چهارشنبه) جزیره لاوان با 124.4 دهم میلی متر در صدر بارندگی اخیر قرار گرفت و در بندرعباس نیز 23.6 دهم میلی متر باران بارید.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- اداره کل هواشناسی استان هرمزگان از مردم خواست از ترددهای غیر ضرور برون شهری و روستایی اجتناب کنند. به گزارش شفقنا از ایسنا، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان طی امروز تداوم ناپایداری جوی و دریایی دراستان مورد انتظار است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: رعایت نکات ایمنی در زمان ناپایداری شرایط جوی امری بسیار مهم است و همه شهروندان باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بارش های شدید در مناطق جنوب کرمان از اولین ساعات بامداد امروز 28 فروردین ماه آغاز شده است و همه دستگاه های اجرایی با اهتمام ویژه ای در حال آماده باش هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح قرمز دریایی از پیش بینی ناپایداری شدید جوی و دریایی در شهرستان های ساحلی استان و دریایی عمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
امروز تا ساعات ظهر وضعیت جوی نسبتاً آرام و از ساعات بعد از ظهر و شب با نزدیکی سامانه بارشی، ناپایداری جوی در هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به تاثیر موج بارشی به همراه ضرایب بالای ناپایداری جوی هشدار سطح زرد صادر کرد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: ناپایداری های جوی در استان تا فردا (دوشنبه) ادامه دارد و در این خصوص هشدار سطح نارنجی صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: پیش بینی می شود ناپایداری های جوی تا اواسط هفته جاری در بیشتر مناطق استان تداوم داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: از امروز تا یکشنبه ناپایداری جوی هوا در خراسان جنوبی به صورت بارش باران و رگبار خواهد بود.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از ادامه ناپایداری جوی و رگبارهای بهاری در کرمانشاه طی دو روز آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز ناپایداری هایی در وضعیت جوی و دریایی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ورود سامانه بارشی از دیروز (عصر روز چهارشنبه) گفت: همچنان شاهد ناپایداری جوی تا اواخر امشب پنجشنبه در در بیشتر نقاط استان تواهیم بود و بارش های رگباری و پراکنده بهاری پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ظهر چهارشنبه تا ابتدای روز پنجشنبه افزایش ناپایداری ها و بارش پراکنده باران عمدتاً در نواحی شمالی و مرکزی استان بوشهر پیش بینی می شود.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره هواشناسی کردستان در اطلاعیه اعلام کرد، براساس بررسی آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، جو استان طی هفته جاری ناپایدار خواهد بود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان ایلام گفت: سامانه بارشی اواسط یکشنبه تا پنجشنبه جو آسمان استان را ناپایدار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر ناپایداری جوی را در قالب افزایش ابر، وقوع بارش پراکنده باران در برخی نقاط و وزش باد را برای دو روز آینده پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز جمعه هفدهم فروردین تداوم ناپایداری جوی و دریایی بر روی استان هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز تداوم ناپایداری جوی و دریایی بر روی استان پیش بینی می شود.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۸    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از بالا بودن شاخص های ناپایداری جوی در استان و احتمال بارش های پراکنده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از بالا بودن شاخص های ناپایداری جوی در استان و احتمال بارش های پراکنده خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به ایرنا گفت: تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی از ناپایداری جوی و فعال شدن سامانه ضعیف بارشی طی فردا یکشنبه در استان البرز حکایت دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از عصر امروز با توجه به گذر امواج تراز میانی جو و شرایط فصلی و محلی احتمال تشدید ناپایداری جوی و رگبار باران در نواحی مرتفع و کوهستانی استان دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۵    
اصفهان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بررسی نقشه های هواشناسی، افزایش ناپایداری جوی و ابر در استان از فردا (یکشنبه) تا چهارشنبه این هفته را نشان می دهد که در برخی مناطق با رگبار و وزش باد شدید همراه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
امروز در مناطق شرقی و مرکزی هرمزگان و شمال تنگه هرمز، ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
گناباد - ایرنا - ناپایداری جوی و بارش تگرگ عصر جمعه باعث ترافیک موقت جاده ای و تصادف زنجیره ای در محور گناباد - قائن واقع در جنوب استان خراسان رضوی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز وقوع ناپایداری جوی در ارتفاعات استان پیش بینی می شود و ناپایداری های دریایی نیز تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۷    
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: از اواخر امشب (پنجشنبه) با تقویت ناپایداری های جوی گاهی وزش باد شدید همراه با گرد و خاک به ویژه در مرز شرقی و بارش رگباری قابل پیش بینی است.
بستک نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۲:۱۳    
طبق اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان، با ادامه فعالیت سامانه بارشی طی امروز تا فردا سه شنبه، کماکان در استان ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته خدمات حمل و نقل سفر های دریایی هرمزگان گفت: به دلیل شرایط نامساعد جوی و افزایش ارتفاع موج دریا در خلیج فارس، رفت و آمد مسافران به جزیره هرمز از امروز هفتم فروردین ممنوع است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی کرمان نسبت به ناپایداری جوی در مناطق مختلف این استان هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۸:۳۵    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز و فردا با تداوم فعالیت سامانه بارشی، ناپایداری جوی و دریایی در کیش و دیگر نقاط استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۵    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: ناپایداری جوی دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در استان به شرط تثبیت نقشه های هواشناسی تقویت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سامانه بارشی از روز دوشنبه 6 فروردین وارد مازندران و اوایل صبح سه شنبه 7 فروردین 1403 از استان خارج می شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۵۸ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران نسبت به احتمال جاری شدن روان آب و وقوع سیلاب های محلی، ریزش سنگ، لغزندگی و اختلال در ترددهای محورهای کوهستانی از روز دوشنبه تا اوایل صبح سه شنبه هفته جاری هشدار داد.
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد هواشناسی گفت: بیشینه سرعت وزش باد و بارش ها روز دوشنبه در مناطق مرکزی و جنوب غربی خواهد بود و با توجه به میزان و نوع بارش ها جاری شدن رواناب، آبگرفتگی معابر و اختلال تردد دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: ناپایداری جوی از دوشنبه تا سه شنبه هفته جاری در استان به شرط تثبیت نقشه های هواشناسی تقویت می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز پنجشنبه به ایرنا گفت: فردا جمعه رشد ابر در استان پیش بینی می شود اما از روز دوشنبه هفته آینده شاهد ناپایداری جوی همراه با بارش باران و آذرخش در استان البرز خواهیم بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ناپایداری های جوی از اواخر وقت امشب در مازندران کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی ها نشان می دهد ناپایداری های جوی تا اواخر هفته اینده بر آسمان استان حاکم است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- ایرنا- کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: ناپایداری هوا تا اواخر وقت امشب و اوایل صبح فردا (پنجشنبه) در استان ادامه دارد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۴    
همزمان با هشدار هواشناسی در خصوص ناپایداری جوی و بارش باران و وزش باد در شهر یزد، شب گذشته مورخ دوشنبه 28 اسفند نشست ستاد مدیریت بحران شهرداری یزد با حضور ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از وزارت نیرو، تمام نیروهای عملیاتی شرکت مادر تخصصی توانیر در مناطق تحت تاثیر ناپایداری جوی در آماده باش کامل قرار دارند، اما که ضروری است نکات ایمنی ذیل توسط هموطنان مورد توجه قرار گیرد: ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، سمیرا اشکبوس در کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخش دانشگاه علوم پزشکی لرستان، اظهار داشت: باتوجه به هشدارهای سازمان هواشناسی و مدیریت بحران استانداری لرستان مبنی بر ناپایداری جوی و احتمال وقوع سیلاب در سطح استان از روز دوشنبه تا چهارشنبه همه مراکز درمانی و اورژانس 115 با ...