دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۴Oct 2020 26

جدیدترین‌های «ناپایداری جوی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از تداوم ناپایداری های جوی و کاهش دمای هوا تا بامداد شنبه خبرداد و گفت: طی این مدت بارش برف خفیف در مناطق کوهستانی استان پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۲۴    
سرپرست اداره کل هواشناسی استان زنجان با تاکید بر ادامه فعالیت سامانه جوی فعال در استان تا روز پنج شنبه گفت: وضعیت جوی در برخی نقاط استان با افزایش ابر، رگبار و رعد و برق همراه خواهد بود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل از امروز یکشنبه 13 مهرماه 1399 تا چهار شنبه 16 مهر ماه ناپایداری جوی به صورت بارش های رگباری و رعد و برق، وزش باد شدید لحظه ای و کاهش محسوس دما در شهرستان آران و بیدگل پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نسبت به وقوع ناپایداری جوی هشدار داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شرایط جوی ناپایدار در استان اردبیل به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی تا روزهای پایانی هفته تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آینده کرج - ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که بررسی نقشه های پیش یابی هوا حکایت از ناپایداری جوی ، رشد ابر ، وزش باد لحظه ای شدید و بارش های پراکنده طی چهار روز آینده در استان دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل نفوذ موج ضعیف به استان از روز چهارشنبه تا قبل ازظهر جمعه شاهد ناپایداری در سطح استان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان به دلیل ضرایب بالای ناپایداری جوی هشدار زرد اعلام کرد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر از ادامه ناپایداری های جوی به صورت رگبار، وزش تندباد و رعدوبرق در ارتفاعات شرقی استان خبر داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی ادامه وقوع شرجی و ناپایداری جوی در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز و ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان ناپایداری جوی پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهراز احتمال وقوع ناپایداری جوی خبر داد و گفت: رطوبت هوا در استان بوشهر افزایش یافت. به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نقشه های هواشناسی بیانگر گذر موج ناپایدار ضعیفی طی فردا بر روی استان است که بر این اساس برای امروز در اکثر مناطق استان وضعیت جوی صاف تا کمی ابری در ساعات بعدازظهر گاهی وزش باد نسبتاً شدید در مناطق غربی افزایش ابر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و فردا در ساعت هایی تا اوایل شب در مناطق جنوبی و شرقی استان با افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع ناپایداری های موقت جوی و وقوع رعد و برق و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام هواشناسی هرمزگان امروز در برخی نقاط استان ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز چهارشنبه بر اثر سامانه مونسونی در برخی نقاط استان ناپایداری جوی و دریایی پیش بینی می شود.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:مدیر اداره بنادر شرق هرمزگان گفت: به دلیل شرایط نامساعد جوی بنادر مسافربری هرمزگان تعطیل است. حمیدرضا محمد حسینی با بیان اینکه مسافران می توانند از طریق بندرپل به جزیره قشم تردد کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از مواج شدن مناطق دریایی هرمزگان طی امروز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیریت بحران شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای در مورد ناپایداری جوی استان طی چند روز آتی، از شهروندان خواست تا اقدامات لازم جهت جلوگیری از بروز خسارات احتمالی را به عمل آورده و موارد توصیه شده را رعایت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی هواشناسی هرمزگان با تقویت سامانه مونسونی در برخی نقاط استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی مورد انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
طی پیش از ظهر هوای ابری در استان اردبیل ماندگار بوده و از حوالی ظهر به تدریج از میزان ناپایداری جوی کاسته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و توسعه هواشناسی گلستان گفت: از امروز با افزایش ناپایداری جوی در استان احتمال بارش های نقطه ای و رگباری و جاری شدن سیلاب در گلستان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
از ظهر پنجشنبه با خروج کامل سامانه ناپایدار تا ظهر جمعه هفته جاری موقتاً از شدت ناپایداری ها و ابرناکی کاسته می شود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در نوار شمالی کشور، جنوب شرقی، بخش هایی از مرکز و جنوب غربی کشور شاهد ناپایداری جوی و رگبارهای پراکنده و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در نوار شمالی کشور، جنوب شرقی، بخش هایی از مرکز و جنوب غربی کشور شاهد ناپایداری جوی و رگبارهای پراکنده و رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از ناپایداری جوی در سطح استان خبر داد و گفت: احتمال بارش های خفیف در مناطق غربی اصفهان دور از انتظار نیست.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر هشدار هواشناسی زرد مبنی بر ناپایداری جوی به سبب وزش باد شدید و اختلال در تردد محورهای مواصلاتی به علت گرد و غبار و کاهش میدان دید و همچنین بارش پراکنده و رگباری و رعد و برق در شهرستان آران و بیدگل از بعدازظهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره 9ستاد پیشگیری از شیوع کرونا| ادامه وضعیت قرمز در شهرستان اردبیل/ اعلام تعطیلی آرایشگاه های زنانه و سینماها؛ بارش شدید باران در شهرستان مشگین شهر/ خسارت میلیاردی سیل به زیرساخت ها؛ افزایش ناپایداری جوی در اردبیل؛ جشن گلریزان ازدواج در اردبیل برگزار می شود
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۷    
هواشناسی مازندران پیش بینی کرد که ناپایداری جوی از امروز تا روز پنج شنبه در استان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ناپایداری ها طی عصر سه شنبه و چهارشنبه از شدت بیشتری برخوردار خواهند بود و طی مدت مذکور تغییرات دمائی قابل توجهی در سطح استان اردبیل رخ نخواهد داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری (پانا) - هواشناسی مازندران نسبت به تداوم ناپایداری جوی در مازندران و احتمال وقع رگبار و رعد و برق هشدار داد. هشدار امروز هواشناسی سطح زرد با ناپایدار خواندن وضعیت جوی مازندران در روزهای آینده، زمان شروع آن را از امروز دوشنبه 23 تیرماه اعلام کرد که تا پنجشنبه 26 تیرماه ادامه دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۱    
اوضاع جوی فارس ناپایدار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۱    
اوضاع جوی فارس ناپایدار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش پوشش ابر و احتمال وقوع ناپایداری جوی در استان بوشهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با ورود یک سامانه بارشی، ناپایداری های جوی آسمان این استان را فرا می گیرد.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در ساعات بعدازظهر امروز (28 خرداد ماه) رشد ابر، رگبار پراکنده و گاهی رعدوبرق در برخی استان های کشور پیش بینی می شود گفت: طی امروز و فردا (29 خرداد ماه) در استان های ایلام و خوزستان وزش باد دور از انتظار نخواهد بود. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۸    
به گزارش سازمان هواشناسی از بعد از ظهر امروز در نیمه شمال غربی و شرقی کشور با رشد ابر شاهد رگبار پراکنده و گاهی رعد وبرق خواهیم بود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
علی پناهی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز اظهار داشت: نقشه های پیش یابی نشان می دهد که امروز وضعیت جوی استان پایدار است و سرعت وزش باد در بعد از ظهر نسبتا قابل ملاحظه بوده و منجر به خیزش غبار محلی می شود. وی اضافه کرد: از فردا عبور امواج ضعیف از منطقه موجب ناپایداری هایی به [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی: امروز ناپایداری جوی به شکل افزایش سرعت وزش باد در مناطقی از شرق کشور به خصوص در زابل منجر به خیزش گرد و خاک می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی زنجان گفت:طی امروز شاهد رگبار و رعد و برق در مناطق مختلف استان خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۹    
مدیرکل هواشناسی استان زنجان وضعیت جوی استان را طی چند روز آینده ناپایدار پیش بینی کرد و گفت: رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدیداز جمله ناپایداری های جوی چند روز آینده است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر هشدار هواشناسی زرد مبنی بر ناپایداری جوی به سبب وزش باد شدید ...
عامر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۰۷:۴۸    
وزش باد همراه با گرد و خاک از امروز بعدازظهر اکثر مناطق کاشان و آران و بیدگل را فرا می گیرد. عامرنیوز :رئیس اداره هواشناسی کاشان گفت: از بعدازظهر امروز در ساعت عصر با بروز ناپایداری جوی در مناطق کاشان و آران و بیدگل وزش باد شدید و گردخاک پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۵۶    
مازندران از امشب تا دوشنبه آینده جوی ناپایدار دارد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز (13 خرداد) در ساعات عصر و شب با بروز ناپایداری جوی در پاره ای نقاط این استان وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر هشدار هواشناسی زرد مبنی بر ناپایداری جوی به سبب وزش باد شدید، طوفان لحظه ای و اختلال در تردد محورهای مواصلاتی به علت گرد و غبار و کاهش میدان دید در شهرستان آران و بیدگل طی روز سه شنبه 13 خرداد ماه است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی استان تهران اعلام کرد: آسمان این استان امروز(12 خرداد) همراه با وزش باد و فردا (13 خرداد) ناپایداری جوی موقت و در بخش های غربی استان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی تهران، آسمان این استان امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و ماندگار هوای گرم پیش بینی می شود همچنین روز سه شنبه (سیزدهم خرداد) در ساعات عصر و شب ناپایداری جوی همراه با افزایش ابرناکی و باد نسبتا شدید انتظار می [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران روز پنجشنبه با اعلام " هشدار زرد " ، نسبت به ناپداری جوی در استان طی چند روز آینده هشدار داد.