شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۱:۳۱Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متلاطم»

افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شرایط جوی در استان سیستان و بلوچستان تقریبا ثابت بوده و فقط دریا متلاطم است. بر این اساس احتمال تعطیلی مدارس در این استان وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دریای خزر امروز سه شنبه هشتم اسفندماه مواج و متلاطم است.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
از امشب تا روز سه شنبه بیشتر مناطق به ویژه نیمه شمالی کشورهوا سردتر می شود و به صورت میانگین 5 تا 10 درجه کاهش دمای هوا را داریم. آب های جنوب کشور تا سه شنبه مواج و متلاطم است.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۳    
به گزارش فرصت امروز به نقل از دنیای خودرو، با آغاز تنش در بازار ارز، ورق در بازار خودرو برگشت و از بهمن ماه قیمت خودرو ها روند صعودی به خود گرفت؛ جریانی که حالا با تداوم بی ثباتی و رشد نرخ ارز و طلا، بازار خودرو را نیز متلاطم کرده و هر روز قیمت ها را در بازار بالا و پایین می کند ...
اسب بخار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۲    
جتا VS7 و هیوندای توسان TL از جمله کراس اوورهای خانوادگی بازار کشور هستند که با یکدیگر در یک رده قرار دارند. در این محتوا قصد داریم به مقایسه این دو خودرو پرداخته و ببینیم کدام یک ارزش خرید بالاتری دارند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز جمعه چهارم اسفند در هرمزگان، ناپایداری دریایی در خلیج فارس و بخش هایی از تنگه هرمز تداوم خواهد داشت. به گزارش صبح ساحل، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز همچنان افزایش بادهای شمال غربی تا غربی در بخش هایی از تنگه هرمز وخلیج فارس(کیش و لاوان) پیش بینی می شود و دریا در این مناطق متلاطم خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۴    
سید محمد هاشمی : آمریکای لاتین از موقعیت ممتازی برای حمایت از تلاش های جهانی در زمینه گذار انرژی، تغییرات آب وهوایی، امنیت غذایی، حفظ تنوع زیستی و پیکربندی مجدد زنجیره های تامین برخوردار است ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
راه نگه داشتن نیروی انسانی در بیکاری، تورم، اقتصاد متلاطم و بیمار، فیلترینگ، فسادهای رنگ به رنگ، هوای آلوده، محیط زیست رو به نابودی و ... و در نهایت آینده مبهم صرفا متوسل شدن به ضرب و زور گرفتن پول و حالا هم پلیسی کردن ماجراست؟
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی روز شنبه هفته آینده خبر داد و اعلام کرد: بارش گسترده برف، باران، وزش باد شدید و کاهش محسوس دما در راه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر پیش بینی کرد: وزش باد های شمالی تا پایان هفته به ویژه در نواحی جنوبی و مرکزی استان ادامه دارد و سواحل و فراساحل استان در این مدت مواج و متلاطم است.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کیانوش عارفی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به وزش بادهای شمال غربی در صبح امروز، اظهار کرد: تقویت وزش بادهای جنوب غربی باعث مواج شدن دریا در بخش های تنگه هرمز و دریای عمان تا ساعات ظهر امروز خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۶    
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه روند کاهش نسبی دمای شبانه در سطح استان بوشهر ادامه دارد گفت: تا پایان هفته دریا مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به صدور هشدار دریایی سطح نارنجی در سواحل استان بوشهر گفت: خلیج فارس در سواحل این استان تا پایان هفته جاری مواج و متلاطم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۲۲    
طغیان رودخانه کاوات در شهرستان جوانرود بر اثر بارش باران سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
داعش مرکزیت خود را به لحاظ جغرافیایی از دست داده اما به شکل های مختلف بازتولید می شود و در مناطق مختلفی از خاورمیانه، آسیای مرکزی و حتی شرق دور جریان دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از بعدازظهر امروز با وزش بادهای شمالی و تداوم آن تا روز سه شنبه، سواحل استان بوشهر بخصوص نواحی مرکزی و جنوبی، مواج و متلاطم خواهد بود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات صبح مه رقیق صبحگاهی، پدیده غالب سواحل و جزایر استان است. به گزارش صبح ساحل، مرضیه سی سی پور ، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: همچنین در طول روز وزش باد های جنوب شرقی و در ساعات شب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۷    
خلیج فارس از عصر شنبه 28 بهمن متلاطم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
فعالیت های دریایی در خزر از امروز تا یکشنبه ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز جمعه 27 بهمن دریای عمان، تنگه هرمز و خصوصا خلیج فارس با افزایش باد های شرقی تا جنوب شرقی متلاطم خواهد شد.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۲    
بانی فیلم: خواندن ماجراهای زندگی ستارگان سینما. هنرپیشه هایی که بخش بزرگی از دفتر خاطرات دوستداران سینما را به خود اختصاص داده اند، هم جالب است هم عبرت آموز. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز تا اواخر وقت فردا دریای عمان، تنگه هرمز و شرق خلیج فارس با افزایش باد های شرقی تا جنوب شرقی متلاطم خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۹    
با توجه به همکاری عمیق پکن و واشنگتن با پادشاهی های خلیج فارس و رابطه چین با ایران، فرصتی برای آنها وجود دارد تا سیاست های خود را برای منطقه ای کمتر متلاطم خلیج فارس هماهنگ کنند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کشورمان درحال حاضر به دلیل خشکسالی و آب بر بودن نهاده های دامی فقط شش میلیون تن از این محصولات را تولید می کند، از طرف دیگر قیمت این محصولات در بازار جهانی پس از جنگ اوکراین و روسیه با افزایش قابل توجهی روبه رو شده و به دلیل ارزبری بالای واردات نهاده های دامی به کشورمان و سهم 50درصدی در واردات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز افزایش باد های جنوب شرقی بر روی مناطق دریایی استان و متلاطم شدن دریا پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز دریای عمان، تنگه هرمز و شرق خلیج فارس با وزش باد های شرقی تا جنوب شرقی متلاطم خواهد بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۴۷    
تجارت ارزهای دیجیتال یک سرمایه گذاری پرسود اما پرخطر است. شما می توانید با مبادله یک ارز دیجیتال با ارز دیگر، سودهای کلانی کسب کنید، اما یک حرکت اشتباه کل دارایی شما را از بین خواهد برد ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز امروز نوشت که در چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی، صدها هزار ایرانی در سراسر ایران راهپیمایی کرده و در گرماگرم جنگ رژیم صهیونیستی و حماس شعار مرگ بر اسرائیل سر داده و پرچم های آمریکا و اسرائیل را آتش زدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۲    
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه از امشب تا اواخر روز دوشنبه، در برخی ساعات بارش پراکنده باران پیش بینی می شود، گفت: طی این مدت دریا مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از نفوذ سامانه بارشی به جنوب غرب کشور خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه با ایجاد تعادل بین منافع رقیب به یک بازیگر اصلی در امور جهانی تبدیل شده است. اما در جنگی که خاورمیانه را متلاطم می کند او نقشی به عنوان میانجی ندارد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۱    
گزارش ها از آن حکایت دارد که قیمت خودروی پژوپارس در بازار با افزایش مواجه شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
فارس : نخست وزیر یونان گفت که که انتظار ندارد عادی سازی روابط بین کشورش و ترکیه بدون تلاطم باشد.
سلام نو / صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
هیچ کس بیشتر از رهبران چین حمایت آمریکا از اوکراین را زیر نظر ندارد. چین تنها رقیب ایالات متحده است که هم قصد دارد نظم بین المللی را تغییر دهد و هم قدرت اقتصادی، دیپلماتیک، نظامی و تکنولوژیکی برای انجام این کار را داراست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بیشینه ارتفاع موج امروز در دریای خزر تا 2.5 متر خواهد رسید، هواشناسی دریایی اعلام کرد: با توجه به نقشه های هواشناسی، دریای خزر امروز سه شنبه 10 بهمن مواج و متلاطم است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کوییک R پلاس اتوماتیک به قیمت 500 میلیون تومان رسید. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گزارش ها از وضعیت بازار خودرو حاکی از آن است که پژو 206 تیپ 3 پانوراما مدل 1402 در بازار 5 میلیون تومان گران شد و به قیمت 605 میلیون تومان رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دریای خزر امروز مواج و متلاطم و فعالیتهای دریایی ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: با افزایش سرعت وزش باد روی دریا، سواحل و فراساحل استان طی امروز و فردا متلاطم پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
میهن بلاک چین : آرتور هیز (Arthur Hayes)، مدیرعامل سابق صرافی BitMEX، اظهار کرده است؛ قیمت بیت کوین به خاطر شرایط متلاطم اقتصاد ایالات متحده و جهان به 35 هزار دلار یا حتی پایین تر از آن می رسد. وی که قبلا ریزش قیمت بیت کوین را پیش بینی کرده بود، گفته است؛ فکر نمی کردم این قدر زود اتفاق بیفتد ...
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۸    
عصر دنا: یک جانباز دفاع مقدس با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشت مردم خطاب به مسئولان و مدیران گفت: دلار باز هم متلاطم شد و قیمت ها آسمانی، فقرا سفره شان کوچک شد تدبیرتان کجاست؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه تا امشب دریا در برخی ساعات متلاطم است، گفت: طی امروز احتمال وقوع بارش پراکنده باران در برخی مناطق شمالی و مرکزی مورد انتظار است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۴    
موتورهای جت هواپیماهای مسافربری به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند صدها مسافر و صدها تُن بار را از زمین جدا کنند و در آب و هوای متلاطم پایداری داشته باشند؛ بنابراین، طبیعی است از قدرت بسیار بالایی برخوردار باشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی دریایی مازندران با صدور هشدار به صیادان توصیه کرد امروز به دلیل مواج و متلاطم بودن دریای خزر برای صید اقدام نکنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اعضای یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا در دل تاریکی شب در دریای متلاطم سواحل سومالی عزم بالا رفتن از بدنه یک لنج عبوری بدون پرچم می کنند. به گفته آن ها، این شناور در حال حمل سلاح های غیرقانونی ساخت ایران به یمن بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۷   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی اجتماعی فراجا با اشاره به گسترش خشم آنلاین در پی افزایش استفاده از فضای مجازی، ترول ها را مهم ترین عامل ایجاد جو متلاطم و تنش زا در فضای سایبر دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۱    
قشم - ایرنا - رییس اداره هواشناسی قشم اعلام کرد: بر پایه نقشه ها و مدل های هواشناسی، مه رقیق صبحگاهی و افزایش باد جنوب غربی همراه با متلاطم شدن دریا در ساعت های صبح و بعدازظهر(چهارشنبه) پدیده غالب در سواحل و جزایر استان هرمزگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه چهارم بهمن، در ساعت صبح در سواحل و جزایر مه رقیق صبحگاهی و در ساعات بعدازظهر و شب افزایش باد جنوب غربی و متلاطم شدن دریا پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
از امروز محدوده تنگه هرمز و دریای عمان در ساحل دریای عمان و محدوده تنگه هرمز متلاطم است.
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش وزش باد و ارتفاع موج در خلیج فارس و دریای خزر که ممنوعیت و محدودیت ترددها وفعالیت های دریایی را به دنبال دارد، هشدار داد.