جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۳May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متلاطم»

ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان مصالح ساختمانی اصفهان گفت: وضعیت سیمان بحرانی است که ممکن است به دلیل افزایش حجم مصرف و کاهش تولید کارخانه ها باشد و به رغم افزایش قیمت 35 درصدی در 15 روز گذشته، اما همچنان بازار سیمان با تلاطم رو به رو است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۲۱    
ترکیه کشوری با تاریخ طولانی و متلاطم بوده و هیچ دلیلی وجود ندارد که تصور کنیم واحد پولی آن یعنی لیر ترکیه متفاوت با تاریخ این کشور است و در اصطلاح به آن تِله نیز گفته می شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز پنجشنبه هفته جاری با وزش بادهای شمالی روی دریا، سواحل خلیج فارس در این استان به نسبت مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت :دولت و بانک مرکزی باید ارز مورد نیاز واردات نهاده های دامی را تخصیص دهند زیرا در صورت کمبود نهاده با کمبود و نوسان قیمت در بازار گوشت مرغ مواجه می شویم.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ، کبری رفیعی در گفت گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: امروز و فردا با نفوذ جریان های خنک شمالی کاهش نسبی دما بین هفت تا 10 درجه روی سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور رخ می دهد و در این مدت دریای خزر مواج و متلاطم است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۵:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
پس از چالش های گذشته کمبود تایر برای کامیونداران در سال 1397، سامانه توزیع سیستمی تایر موفق شد بازار متلاطم تایر را مهار کند؛ اما تصمیم یک شبه وزارت صمت این رشته ها را پنبه خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
با شدت گرفتن شیوع کرونا در هند بازارهای مالی این کشور متلاطم شد و شاخص های سهام به شدت سقوط کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه سلامت خبرگزاری فارس – محمدتاجیک: این روزها کرونا بی محابا می تازد و هر روز بر تعداد شهرهای وضعیت قرمز اضافه می شود.کشور در شرایط خاص کرونایی قرار دارد و بی تدبیری های بعضی از مسؤولین و عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی برخی افراد، باعث متلاطم شدن وضعیت کرونایی کشور شده است. ...
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش پراکنده در مازندران، مرکز ، شرق و جنوب شرق کشور از وزش باد همراه با گردوخاک در تهران و هشت استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، وضعیت دریا در استان متلاطم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خسروی برگزاری دورهمی ها و مراسم عروسی و عزا و بی توجهی به شیوه نامه های بهداشتی را عامل انتشار کرونا ویروس دانست.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به افزایش سرعت بادهای شمالی به ویژه در سواحل و فراساحل گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم است. به گزارش دیارجنوب پیام مساعدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به افزایش سرعت بادهای شمالی به ویژه در سواحل و فراساحل گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۰    
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آبهای شمالی خلیج فارس و مناطق ساحلی و آبراهی خوزستان تا فردا(پنجشنبه) متلاطم و مواج هستند و شرایط برای تردد قایق ها و شناورهای صیادی مخاطره انگیز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر وقت امروز و طی روز پنجشنبه تا اواخر روز شنبه با افزایش سرعت بادهای شمالی بویژه در سواحل و فراساحل مرکزی و جنوبی این استان، خلیج فارس و سواحل آن به تناوب مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
صنعت تایر سازی یا همان لاستیک خودرو از جمله صنایعی است که از اوضاع متلاطم بازار داخلی بی نصیب نبوده است. اما تولیدکنندگان داخلی لاستیک در همین شرایط نابسامان اقتصادی توانستند رکوردهای خوبی را بر جای گذارند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: امروز در خراسان رضوی، یزد، کرمان، شمال سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: وزیر راه و شهرسازی گفت: مهمترین اقدام ما در حال حاضر آرام کردن بازارها است چرا که به شکل لجام گسیخته، همه پروژه ها را تحت تأثیر قرار داده و امیدواریم از این تلاطم ها به آرامی عبور کنیم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۱    
یزد- مشرف، رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با بیان اینکه اکنون بازار میوه استان در شرایط مطلوبی قرار دارد، گفت: متأسفانه شرایطی را شاهد بودیم که بی درایتی برخی مسئولان بازار میوه را متلاطم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۷    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: دریا به ویژه در محدوده جزایر خلیج فارس طی ساعات صبح تا ظهر امروز با وزش باد های جنوب شرقی متلاطم است.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگران بازار معتقدند توافق برجام و برداشته شدن تحریم ها و آزادسازی پول های بلوکه شده ایران باتوجه به قیمت دلار که با شرایط اقتصادی ایران همخوانی دارد، این بار باعث نمی شود که شاهد افت خیلی شدید قیمت دلار باشیم. نکته ای که سبب می شود بازار سرمایه از توافق برجام و کاهش قیمت ارز چندان متلاطم نشود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
زاوه گفت: قیمت دستوری چیزی جز فساد نهادینه نیست و باید سریع آن را متوقف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز با وزش باد سطحی جنوب شرقی در استان هرمزگان دریا کمی متلاطم می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ریاست جمهوری همچون شنا در دریایی متلاطم و طوفانی با مخاطرات پیدا و پنهان بسیار است. آنکه در استخر، شنای قابل قبولی نداشته، چگونه می تواند از پس چنین دریایی برآید؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با وزش بادهای جنوبی در سواحل شمالی و مرکزی این استان از امروز تا یکشنبه هفته آینده خلیج فارس به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش سرعت باد و افزایش پوشش ابر در استان خبر داد و گفت: طی این مدت خلیج فارس متلاطم می شود.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
وی در پاسخ به سوالی در خصوص نرخ ارز و 15 ماهی که به اقتصاد ایران گذشت و نرخ ارز متلاطم بود، گفت: اواخر سال 98 و 99 اتفاقی رخ داد که اعم آن نرخ بنزین و اتفاقات حواشی آن بود که همه را متأثر کرد و ورود ایران به لیست اف ای تی اف مسأله ساز شد و البته صادرات محصولات و فرآورده های نفتی نیز رو به افزایش ...
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام آغاز بارش پراکنده در غرب کشور برای غرب و جنوب غرب در روزهای جمعه و شنبه، وزش باد شدید و کاهش کیفیت هوا را پیش بینی کرد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۵    
طلا پس از حرکت متلاطم روز دوشنبه، همچنان به سمت بالا حرکت می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان تعزیرات حکومتی از اجرای طرح کنترل بازار مرغ خبر داد؛ بالاخره این سازمان هم به گرانفروشی مرغ و مسائلی که موجب شده است وضعیت بازار مرغ متلاطم شود ورود کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ظهر جمعه به تدریج با افزایش سرعت وزش بادهای جنوبی سواحل شمالی و مرکزی استان مواج و متلاطم می شود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از وزش باد شدید در استان خبر داد و گفت: با توجه به مواج و متلاطم بودن خلیج فارس، از ترددهای دریایی غیرضروری و تردد شناورهای کوچک پرهیز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز در مقایسه با دیروز در بیشتر مناطق دریایی استان از میزان شدت باد کاسته شده است، اما تا ساعات بعد از ظهر دریا در مناطق غربی جزیره لاوان و نقاطی از جاسک متلاطم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - اغلب ما این حکایت را شنیده ایم که فردی با بی مسئولیتی تمام در یک کشتی جای خود را سوراخ می کرد و مدعی بود که دیگران آسیب نمی بینند حال آنکه این کار ممکن بود به غرق شدن کشتی منجر شود و این داستان می تواند مصداقی برای رفتار سهل انگارانه شهروندان امروزی در قبال کرونا باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به تلاطم خلیج فارس تا فردا گفت: از روز چهارشنبه دمای هوا در استان بوشهر افزایشی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به متلاطم و مواج شدن شمال خلیج فارس هشدار داد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی ها از سطح بازار نشان می دهد که بازار اقلام مصرفی سبد خانوار همچون مرغ، گوشت، میوه، تخم مرغ و... طی ماه های اخیر به بهانه های مختلف متلاطم شده بود که این امر خانوارها را در تامین مایحتاج خود با مشکلاتی روبرو کرد که متاسفانه هر یک از وزارتخانه های جهاد و صمت موضوع نابه سامانی و گرانی را به ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از تداوم وزش بادهای شدید در استان خبر داد و گفت: خلیج فارس در اغلب ساعات مواج و متلاطم خواهد بود و ارتفاع موج به سه متر می رسد.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی ها از سطح بازار نشان می دهد که بازار اقلام مصرفی سبد خانوار همچون مرغ، گوشت، میوه، تخم مرغ و... طی ماه های اخیر به بهانه های مختلف متلاطم شده بود که این امر خانوارها را در تامین مایحتاج خود با مشکلاتی روبرو کرد که متاسفانه هر یک از وزارتخانه های جهاد و صمت موضوع نابه سامانی و گرانی را به ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آبهای شمالی خلیج فارس و سواحل خوزستان روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده مواج و متلاطم هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
از نظر شرایط دمایی از امروز تا جمعه در استان های ساحلی خزر و اردبیل دمای هوا بین هفت تا ده درجه افزایش پیدا می کند. در شمال شرق کشور هم این افزایش دما بین پنج تا هفت درجه خواهد بود. از روز شنبه تا دوشنبه خلیج فارس و غرب تنگ هرمز و روز دوشنبه هم دریای عمان مواج و متلاطم خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۳    
خلیج فارس به سبب وزش باد های بسیار شدید شمال غربی از شنبه تا سه شنبه آینده مواج و متلاطم است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فارس: به نقل از رویترز ، قیمت طلا در مبادلات متلاطم امروز به 1684.46 دلار در هر اونس رسید و به علت افزایش سود اوراق خزانه داری آمریکا و ارزش دلار که از جذابیت طلا کاست، در مسیر ثبت بدترین عملکرد کاهشی سه ماهه ای از دسامبر 2016 تاکنون قرار گرفته است. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گفته ضیاییان، همچنین امروز و تا ظهر چهارشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز مواج و متلاطم است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا تا پایان این هفته خلیج فارس آرام خواهد بود اما از شنبه هفته آینده باردیگر خلیج فارس متلاطم می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با توجه به وزش باید شدید در سواحل مرکزی و جنوبی استان بوشهر، دریا در این مناطق مواج و متلاطم خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان از متلاطم شدن خلیج فارس و نقاطی از دریای عمان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی درباره الزام ثبت اطلاعات محل سکونت افراد در سامانه اسکان گفت: یکی از کارکردهای سامانه اسکان شناسایی دارایی های سمی است که بازار مسکن را متلاطم می کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
امروز و فردا افزایش سرعت باد، انتظار باد و گرد و خاک را برای مناطقی از جنوب غرب افزایش می دهد. امروز تا ظهر فردا خلیج فارس و تنگه هرمز مواج و متلاطم خواهند بود. روز جمعه وزش باد گرم جنوبی بر روی سواحل دریای خزر و استان اربیل افزایش شش تا دوازده درجه ای دما را در پی خواهد داشت.