پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۸Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لاکچری»

برترین ها / ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
برترین ها: حالا فقط چند روز تا تاریخ لاکچری سال 99 باقی ست. طبق پیش بینی ها بازهم در تاریخ 99.9.9 اتاق عمل ها پُر و سرِ کادر درمان حسابی شلوغ خواهد شد. شاید باورش سخت باشد اما طبق گزارش یکی از کارکنان بیمارستان ها، زوجی میلیون ها پول داده اند تا اتاق عمل در تاریخ لاکچری برای تولد فرزندشان رزرو شود ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۰ ساعت پیش    
از 88.8.8 بود که تاریخ های لاکچری برای عروسی و تولد، مُد شد! حالا که به 99.9.9 نزدیک می شویم این تاریخ لاکچری برای تولد نوزادان دوباره مورد توجه قرار گرفته است. برخی پدر و مادرها برای تولد نوزادشان در تاریخ لاکچری، حتی به زایمان زودرس روی می آورند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: زایمان های با تاریخ های رند معروف به لاکچری در موعد 9 آذر ماه 99 در مشهد رصد شده و تحت پیگیرد قانونی قرار می گیرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۹    
بعد از مراسم عروسی، جشن تولد و حتی عزاداری لاکچری چند سالی هست تاریخ تولد لاکچری هم بلای جان جامعه ما شده است. رسم اشتباهی که می گویند از 8 آبان ماه 88 بنیان آن گذاشته شده است؛ یعنی 88.8.8؛ روزی که بنا به اعلام وزارت بهداشت و درمان در آن چهار هزار و صد و نود و پنج نوزاد متولد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۳    
ماسک های لاکچری در ژاپن به قیمت عجیبی فروخته می شوند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۴    
بندرعباس- گرانی و تورم حکایت تکراری چند سال اخیر مردم ایران شده که به دلایل مختلف از جمله عدم کنترل و نظارت مناسب، افسار گسیخته می تازد و سفره های خالی بر جا می گذارد که این روزها موجب پریدن مرغ از سفره های مردم شده است.
سازمان ثبت احوال کشور محدودیتی برای ثبت تاریخ تولد با تاریخ 9آذر ندارد و اگر فردی در تاریخ 5 آذر یا 6آذر به دنیا می آید می تواند تاریخ صدور شناسنامه را در 99/9/9 ثبت کند.
اقتصاد آنلاین / سازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال آینده درآمد مالیاتی از محل املاک و خودروهای گران قیمت مفروض شده که همین موضوع در قانون بودجه امسال نیز مصوب شده اما بعد از 8 ماه آیین نامه اجرایی آن در دولت تایید نشده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۰    
9/9/ 99 تاریخی است که هنوز نرسیده بسیار مشهور شده و خاطرخواه های بسیاری را شیفته خود کرده است. تاریخی که این روز ها صف آن از صف مرغ و واکسن آنفلوانزا هم عریض تر شده است و بعضی ها به قیمت فروش طلا های یادگاری سر عقدشان هم که شده است، به دنبال ثبت این تاریخ در شناسنامه هایشان هستند!
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۶    
تهران پایتخت سیاسی و اقتصادی ایران دارای هتل های فراوان زیادی است. برخی از هتل های تهران مثل هتل هما و هتل استقلال بسیار لوکس و لاکچری هستند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
فلوشیپ پریتانولوژی بیمارستان شهدای تجریش وعضو هیئت علمی دانشگاه به والدین هشدار داد: دخالت در تاریخ تولد نوزاد ممکن است منجر به بروز عوارض ماندگار، ناتوانی و حتی مرگ در نوزاد شود .
گلونی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
برای زایمان تجمع نکنید و برای نوزادان شناسنامه 99/9/9 بگیرید به گزارش گلونی ثبت احوال کشور در اقدامی خلاقانه، آبی سرد بر تب و تاب زایمان هایی با تاریخ لاکچری ریخت و خیال همه را راحت کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵    
موضوع زایمان در 9 آذر 99 با قیمت نجومی در حالی در فضای مجازی مطرح می شود که بسیاری از بیمارستان ها برای زایمان مبلغ 8 تا 10 میلیون تومان را مطرح می کنند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۱    
اگر زمانی والدین با هدف سر موعد مدرسه رفتن فرزندانشان تاریخ تولد آنها را به نیمه اول سال منتقل می کردند، امروز ماجرا عوض شده است؛ برخی سعی می کنند فرزندشان در تاریخ مشخصی متولد شود تا آنها بتوانند این تاریخ را به عنوان یک ارزش لاکچری به رخ دوستان و فامیل بکشند ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسر مختاری هر شماره ای برای آدرس دهی یا به خاطر سپاری آن، هر چه به اصطلاح رُندتر باشد آسانتر است. خط تلفن رند، شماره حساب رند، پلاک رند، کدپستی رند، کد ملی رند و ... از جمله این موارد هستند. بسیاری از افراد هستند که شاید برای برخی از موارد بالا مانند شماره تلفن رند مبالغ بسیاری را هزینه کنند ...
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رقم های نجومی برای رزرو اتاق عمل در ساعت 09:09 تاریخ 99/9/9؛ زایمان و زایش نوزادی نارس؛ باز هم تکرار تراژدی "تاریخ تولد لاکچری"...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۰    
این روز ها با توجه به تغییراتی که در سبک زندگی به وجود آمده، برخی افراد دوست دارند خاص باشند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تولد زود هنگام یا دیرهنگام نوزاد به بهانه تاریخ تولد رُند و لاکچری 99/9/9 می تواند سلامت مادر و جنین را تحت تاثیر قرار داده و حتی به قیمت مرگ آنان تمام شود.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
طبق مطالعات انجام شده در کشور های مختلف و مشخص شدن بیشتر بودن عوارض تنفسی در نوزادان حاصل از زایمان سزارین نسب به زایمان طبیعی، توصیه می شود سزارین تنها در مواردی که جان مادر یا نوزاد در خطر باشد به عنوان یک روش زایمانی مد نظر قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد، از برخورد قاطع این سازمان با زایمان های خارج از موعد و لاکچری در 9آذر 99 خبر داد و گفت: در صورتی که هر کدام از مراکز درمانی و بیمارستان ها آمار تعداد زایمان و عمل سزارین شان در این روز خاص، به طور غیر استاندارد افزایش یافته باشد، قطعا مورد توجه و بررسی قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- تولد زود هنگام یا دیرهنگام نوزاد به بهانه تاریخ تولد رُند و لاکچری 99/9/9 می تواند سلامت مادر و جنین را تحت تاثیر قرار دهد و حتی به قیمت مرگ آنان تمام شود.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فضای کابین این خودرو مملو از تودوزی چرمی و قطعات چوبی و کرومی است و در آن دو نمایشگر بزرگ یکی برای سیستم سرگرمی و دیگری برای نشانگر های پشت فرمان طراحی و نصب شده است.
برترین ها / خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
عبدالرضا شیخان طی یادداشتی در شماره امروز آفتاب یزد با عنوان قیمت گذاری زورکی راه علاج بازار نیست! نوشت‬: یکی از اتفاق های ناگوار اخیر که در هیاهوی مباحث شیوع کرونا و تعطیلی دو هفته ای بالای 100 شهر کشور مفقود مانده است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۷    
هر سال تب زایمان سزارین در تاریخ های لاکچری در کشورمان بالا می گیرد و امسال هم تاریخ 99,9,9 از این قاعده مستثنا نیست. سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرده ما هیچ محدودیتی برای ثبت تاریخ 99,9,9 در شناسنامه حتی برای متولدین 5 و 6 آذر هم نداریم و تقاضا داریم به سلامت فرزندان تان فکر کنید.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
این بیمارستان قبلا بر توریسم درمانی متمرکز بود و حالا با بسته بودن مرزها، به درمان لاکچری کرونا رو آورده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت گفت: درصورت بروز عارضه بر اثر سزاین انتخابی و مناسبتی، با متخلفان برخورد قضایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد ملایر از اجرای طرحی با عنوان کار خیر لاکچری از سوی این نهاد در تاریخ نهم آذرماه امسال خبر داد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز: این بیمارستان قبلا بر توریسم درمانی متمرکز بود و حالا با بسته بودن مرزها، به درمان لاکچری کرونا رو آورده است. چهار روز پیش یکی از چهره های اینستاگرامی نوشت که جواب کرونایش مثبت و 20 درصد ریه اش درگیر شده است. خب این تازه اول ماجرا بود. ...
گلونی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هشدار معاون وزیر بهداشت چند روز مانده به زایمان لاکچری تقویم! پیامدهای زایمان نامتعارف و تقویمی به گزارش گلونی معاون درمان وزارت بهداشت، در ابلاغی به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور هشدار داد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره سلامت زنان وزارت بهداشت می گوید: سزاین انتخابی در تاریخ 99/9/9 با توجه به قرار داشتن در پاندمی کرونا و احتمال ابتلای مادر باردار، می تواند جان مادر و نوزاد را به خطر بیندازد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۱    
سزارین نوزادان در روز های خاص سال در سال های اخیر در برخی خانواده های ایرانی دیده می شود که نوعی کودک آزاری است و حتی می تواند برای نوزاد مرگ آور باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نوری شادکام گفت: تعیین خودسر روز، ماه و زمان تولد نوزادان به دلایل غیرپزشکی مثل "رُند بودن روز تولد نوزاد" یکی از این موارد است که متأسفانه میان برخی "اقشار خودسر" جامعه رواج یافته است!
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نسرین چنگیزی از برخورد وزارت بهداشت با زایمان های لاکچری خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ابلاغی به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با اشاره به افزایش انجام تولد های تقویمی به روش سزارین طی چند سال گذشته این موضوع را خلاف برنامه ها و سیاست های اجرایی وزارت بهداشت دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
اگر این شب ها تاکسی اینترنتی گرفتید و خودرویی چند میلیاردی سفر را تایید کرد دنبال دوربین مخفی نگردید؛ دعا به جان کرونا کنید!
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۴    
تصاویری از صف طولانی مردم برای خرید مرغ ، این خوراکی لاکچری در پایتخت را در فیلم زیر مشاهده می کنید.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
در سال های اخیر شاهد تلاش برخی خانواده ها برای به دنیا آمدن فرزندان شان در تاریخ های رُند هستیم که این مسئله باعث افزایش نگرانی مقامات بهداشتی کشور نسبت به عوارض این اقدام شده است.
بوشهر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
هر سال با فرا رسیدن تاریخ های رُند در تقویم شاهد شنیدن اخباری درباره افزایش درخواست سزارین در این تاریخ ها هستیم و پدر و مادرهایی که معتقدند فرزندشان باید در یک تاریخ لاکچری به دنیا بیاید!؛
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مرغ را شاید پرمصرف ترین ماده غذایی سفره خانوارهای ایرانی دانست اما روند افزایش قیمت آن در هفته های اخیر که خود برآیند دلایل متعددی است، وضع را جوری پیش می برد که شاید این غذاهای سهل الوصول کم کم به خوراکی های لاکچری و اعیانی تبدیل شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۲    
یک رسانه صهیونیست فاش کرد مسئولین اسرائیلی مدتهاست که به شهر لاکچری و توریستی نئوم در عربستان تردد داشته و در آنجا با مسئولین سعودی دیدار کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۳    
حمیدرضا زندی، مدیرکل فضای مجازی معاونت استان های صداوسیما در مورد زایمان لاکچری پستی در توئیتر به اشتراک گذاشت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۱    
نرگس محمدی بازیگر فروردینی سینما و تلویزیون است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
میرگلوبیات با اعلام اینکه بیش از 70 درصد پرونده های سزارین دلایل علمی برای سزارین ندارند، گفت: این سزارین ها به خواست خود مادران یا متخصصان انجام می شود.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیا به همان اندازه که مدرن می شود و آدم ها احساس می کنند خیلی بیشتر از گذشتگان از زندگی می دانند، به همان اندازه هم می تواند درگیر خرافات، فانتزی ها و دل مشغولی های بیهوده بشود. نمونه بارز این دل مشغولی بیهوده رفتاری است که هر بار با قرار گرفتن در یک تاریخ رند زمزمه آن در جامعه می پیچد ...