سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۷:۳۴Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندگی مشترک»

شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عروس و داماد تالشی زندگی مشترک خود را با کاشت نهال آغاز کردند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
احمدکرمی متخصص اعصاب و روان و روان پزشک در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ اظهار کرد: در جامعه ایرانی و روش سنتی که در آن وجود دارد، هر فردی ویژگی هایی را از خانواده و جامعه خود می گیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۰۱    
34 زوج جوان به مناسبت آغاز زندگی مشترک از سوی آستان قدس رضوی و با همکاری دبیرخانه کانون های خدمت رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک روانشناس معتقد است که نادیده گرفتن نظر والدین در انتخاب همسر به طور مستقیم در آینده زندگی مشترک زوجین تاثیرگذار است.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تندگویان با اشاره به تخلفات سایت های همسریابی گفت: این مجموعه ها صرفا سایت هایی شخصی و یا وابسته به موسسه ای هستند که مجوزی برای این فعالیت ندارند و کار غیر قانونی انجام می دهند. فعالیت آنها عمدتا به ازدواج پایدار و زندگی مشترک و دائمی ختم نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
از همان ابتدای زندگی زناشویی می بایست زوجین مهارت کنترل هیجانات خود را داشته باشند از خیلی از زوجین بعد از طلاق علت اختلافاتشان را که می پرسیم، خودشان هم نمی دانند چه اتفاقی افتاده و فقط انگار همه چیز از دستشان خارج شده و می گویند: نفهمیدیم چه شد!
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۷    
دروغ نازیلا به شوهرش، در نهایت برای او دردسرساز شد. وقتی ساسان فهمید نازیلا همکاران مرد هم دارد، آنقدر عصبانی شد که در نهایت پای این زوج جوان به دادگاه خانواده تهران کشیده شد. این زوج پس از پنج ماه زندگی مشترک درنهایت هفته گذشته راهی دادگاه خانواده تهران شده و درخواست طلاق دادند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دیگر از رفتار های وحشتناک همسرم و کتک کاری های او به تنگ آمده ام و تصمیم به فرار از خانه گرفته ام قصد داشتم به شهری دوردست بروم و به طور مخفیانه زندگی کنم، اما زمانی که از خانه بیرون آمدم ترس همه وجودم را فرا گرفت چرا که... ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه خراسان - فاطمه قاسمی: همسرش از او می خواهد که به اتفاق، سری به پدر و مادرش بزنند، اما زن به دلیل خستگی و فشار کاری طول روز، خواسته او را رد می کند. مرد ناراحتی اش را با سکوت و بی محلی به او ابراز می کند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی کارشناس مردم شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: هولکه خوانی، یک مراسم آیینی بومی خرسان جنوبی در زمان شروع زندگی مشترک بوده که ثبت ملی شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۱    
حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه فارس با بیان اینکه حدود هزار و 370 نفر از طلاب استان فاقد منزل هستند، عنوان کرد: عده ای از طلاب متاهل خواهر و برادر به دلیل عدم تامین جهیزیه هنوز زندگی مشترک خود را شروع نکرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - خیرین، مردم، دستگاه های اجرایی و نهادهای حمایتی در خراسان جنوبی برای ایجاد زمینه ازدواج آسان و کمک به زوجین نیازمند در تلاش هستند تا با همت جمعی، گامی اثرگذار در تشکیل زندگی مشترک داشته باشند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۶:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که برخی از زوجین به خاطر مشکلات اقتصادی ناشی از بیکاری ادامه زندگی مشترک را غیرممکن می دانند، این بار داستان زندگی میترا و بابک که پس از یک سال به خاطر کار شوهر به بن بست ظاهری رسیده بیشتر شبیه طنز است.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۶:۳۷    
وجود اختلاف در بین افراد و به ویژه زن و شوهرها یک امر طبیعی است و نباید انتظار داشته باشیم که یک زن و مرد در زندگی مشترک مثل هم فکر کنند و یا رفتارهای آنان کاملا شبیه به هم باشد
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۱:۱۷    
عضو هیئت علمی جامعة الزهرا(س) تصریح کرد: از جمله دلایل مهم افزایش آمار طلاق به خصوص در بین زوج های جوان، عدم آموزش مهارت های زندگی مشترک است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وابستگی بیش از حد به همسر در زندگی مشترک اگر یک طرفه باشد ممکن است مشکلاتی در رابطه زوج ها به وجود بیاورد و باید میزان این وابستگی را با روشی مناسب کاهش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
20 زوج سادات در میان سه ضلعی عاشقانه گنبدطلا، پنجره فولاد و اسماعیل طلای امام رضا(ع) که آرزوی هر مسلمانی است زندگی مشترک خود را آغاز کردند و در واقع همین ابتدای راه نمک گیر امامی رئوف شدند.
برنامه" سلام زندگی" در رادیو معارف تاثیر شناخت تفاوتها و نیازهای زن و مرد در زندگی مشترک را واکاوی می کند
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حکم دادگاهی در چین که به نفع یک زن خانه دار صادر شد به سوژه رسانه ها تبدیل شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رای صادره دادگاهی در چین برای پرونده طلاق یک زوج اهل این کشور به سوژه رسانه ها تبدیل شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۱    
ایسنا/زنجان مسئول ستاد اعتکاف کشور گفت: یکدلی و تفاهم رمز دوام زندگی مشترک است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۶    
بارداری علاوه بر تغییرات جسمی با تغییرات روانی نیز همراه است که دانستن نحوه رفتار با زنان بارداری در این موارد می تواند بسیار یاری دهنده باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۲    
ایسنا/اصفهان آرزو تازه دبیرستان را تمام کرده بود که با یک دنیا آرزو رخت سپید بر تن کرد و پای سفره عقد نشست.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه خراسان - هدی بانکی: برای دومین بار در مسیری مشابه قدم گذاشتن، شاید در نگاه اول راحت تر به نظر برسد، اما همیشه این طور نیست. بیشتر افراد وقتی بعد از طلاق دوباره تصمیم به تشکیل زندگی مشترک می گیرند، انتظار ندارند همان دردسر هایی که بار اول آن ها را تحت تاثیر قرار داده بود ...
برترین ها / وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خراسان: با هشتگ #کار_خوب، نوشته بود همسرم به مناسبت روز مرد، 5 سکه دیگر از 121 سکه مهریه اش را بخشید و تعداد سکه هایی را که در 8 سال زندگی مشترک مان هدیه داده،به 26 عدد رساند ...
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرارو: یک زوج بی خانمان فیلیپینی، پس از 24 سال زندگی مشترک و داشتن 6 فرزند، به لطف یک آرایشگر مهربان، موفق به برگزاری یک مراسم عروسی شدند. رزالین 50 ساله و رومل 55 ساله، سالهاست که با جمع آوری زباله و ضایعات، امرار معاش می کنند. ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۹    
بر خلاف فرآیند طلاق و در اوایل آشنایی، هنگامی که به همراه همسر خود برای ازدواج آماده می شدید، تمام رابطه ی شما به داستان های عاشقانه و برنامه ریزی برای آینده خلاصه می شد. بزرگترین تصمیماتی که در مورد آنها صحبت می کردید محل زندگی بعد از ازدواج، کجا قرار دادن هدایای ازدواج و شروع زندگی مشترک بود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: بحث ادامه زندگی مشترک نیاز به محبت دارد و با فشارهایی مثل مهریه نمی توان مشکل را حل کرد، بنابراین باید تضمین های دیگری برای خانم ها در جامعه ایجاد شود که همین پشتوانه ای را هم که داشتند از دست ندهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول موسسه خیریه کریم آل طه (ع) هیات فاطمیون بندر ماهشهر از اهدای 14 فقره جهیزیه به زوج های نیازمند همزمان با میلاد امام علی (ع) خبر داد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
غرور مردانه یکی از ویژگی های جدانشدنی از شخصیت مردان است چرا که معمولا مردها بیش از زنان طالب غرور، اقتدار و بزرگی هستند. شکستن غرور مردانه را باید جزو خط قرمز های زندگی مشترک بدانیم که حتی ممکن است منجر به از هم پاشیدن زندگی مشترک شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۶    
مارال و بهرام شش سال بدون هیچ اختلافی با هم زندگی می کردند. اما داستان عشق این زوج با درخواست مارال تمام شد. وقتی مارال به شوهرش گفت می خواهد با دوستانش به سفر مجردی برود، کار این زوج جوان به دادگاه خانواده کشیده شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رفیق بازی همسر یکی از مشکلاتی است که زندگی مشترک را از هم می پاشد و برای جلوگیری از این مشکل باید با روش های صحیح همسرتان را به خانواده و خود جذب کنید.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: کیم کارداشیان، این سلبریتی 40 ساله هنگامی که در لس آنجلس از خودرو بیرون آمد بدون حلقه ازدواج در انگشتان اش دیده شد. او پس از هفت سال زندگی مشترک از کانیه طلاق خواهد رفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دزفول از اهدای جهیزیه به زوج های نیازمند تحت پوشش این نهاد خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خراسان: دسیسه کثیفی که با پیگیری پرونده مزاحمت تلفنی برای دختری جوان در کلانتری طبرسی شمالی مشهد فاش شد، به ماجرای انتقام هولناک یک رقیب عشقی در خواستگاری 20 سال قبل گره خورد! ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۷    
کتاب همسفر آتش و برف روایت فرحناز رسولی از زندگی مشترک با شهید سعید قهاری سعید است که با قلم فرهاد خضری به رشته تحریر درآمده است.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در راستای بسط و گسترش سنت پیامبر گرامی اسلام (ص) و فراهم ساختن زمینه ازدواج جوانان موسسه اعتباری ملل با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بهمن ماه 206 نفر را به خانه بخت فرستاد. ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کیم کارداشیان در فیلم مستند طلاق خود از همسرش کانیه وست بازی خواهد کرد. او پس از 7 سال زندگی مشترک با” کانیه وست ” (ترانه سرا و تهیه کننده و خواننده رپ) از دادگاه تقاضای طلاق نموده است و قرار است در فیلم مستندی (که چند ماه پایایانی زندگی مشترک آن ها را به تصویر می کشد) ایفای نقش کند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۲    
زن و شوهر در زندگی مشترک هر کدام وظایفی را در قبال یکدیگر بر عهده دارند که با عمل کردن به وظایف خود، می توانند زندگی خوب و موفقی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و فرمانداری اشکذر 14 زوج اشکذری آغاز زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۳    
تالارهای عروسی با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی می شوند. این خبر بارقه امیدی را در دل صنف تالاردارها ایجاد کرد که از خطر ورشستگی رهایی یافته اند و می توانند پذیرای زوج های جوانی باشند که قصد شروع زندگی مشترک دارند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طلاق زنان را وادار می کند که مشکلاتشان را بدون حضور مرد حل نمایند برای همین مستقل تر هستند و عاقلانه تر رفتار می کنند و از آنجا که سختی های زندگی را پشت سر گذاشتن انتظارات واقع بینانه تری از همسر و زندگی مشترک دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
165زوج یزدی، زندگی مشترک خود را در جوار امامزاده سیدجعفر محمد(ع) آغاز کردند.
تبریز/ سرپرست معاونت فرهنگی و کارشناس فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان آذربایجان شرقی با چهار زوج جوان طلبه استان دیدار کردند و آغاز زندگی مشترک را به آنان تبریک گفتند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۴    
عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه در تحقیقاتی که انجام داده ایم، به این نتیجه رسیده ایم که علل حدود 75 درصد طلاق ها جنبه اقتصادی نیست ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه خراسان - مارال مرادی: وقتی به شوهرتان هدیه می دهید، نشان دهنده این است که چقدر برای او ارزش قائل هستید و به او اهمیت می دهید. این رسم خوشایند باید در زندگی مشترک تداوم داشته باشد تا شور و هیجان روز های اولیه زندگی، با گذشت زمان کم نشود. ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۶:۱۷    
در زندگی مشترک خیلی اوقات افراد کارهایی می کنند که هیچ رغبتی به آن ندارند. خیلی ها این اقدامات را ایثار و همراهی می دانند. از دوست ندارم با دوستت رفت وآمد کنی گرفته تا جملاتی از این دست، مواردی هستند که شریک زندگی ما نباید ما را به تبعیت از نظرش مجبور کند.
میگنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مادری کردن برای همسر فرایندی است که در طول زمان شکل می گیرد و به معنی رفتار کردن با همسر مانند یک پسر بچه به جای یک مرد بالغ است. این همسران کارهایی را برای شوهرانشان انجام می دهند، که در حالت عادی خود آنها باید انجام دهند ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: با توجه به اختلافات طیف زیادی از زوجین جوان در ابتدای زندگی مشترک مبنی بر وابستگی زیاد بانوان به والدینشان، باید آگاه باشیم که اولویت رابطه با همسران و کیفیت آن و سپس والدین است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهیه شده توسط تیم تارینوتک که در زمینه دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن فعالیت دارد. اگرچه بروز طلاق در میان زوجین اصلاٌ خوشایند نیست، اما برای برخی از افراد طلاق تنها راه دستیابی به آرامش و داشتن یک زندگی درست خواهد بود ...