شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۲:۴۵Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زندگی مشترک»

قدس آنلاین   ۷ ساعت پیش    
دختر و پسرهای دم بخت مشهدی، دوست دارند مراسم عقدشان را در جوار امام هشتم برگزار کنند تا از حضرت رضا(ع) به عنوان ولی نعمتشان، برای آغاز یک عمر زندگی مشترک اجازه بگیرند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ارتباط صمیمانه می تواند یکی از لذت بخش ترین تجارب انسانی و همچنین یکی از بزرگ ترین مانع درد و رنج باشد.
میگنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سوال: همسرم را دوست دارم. تقریبا دو سال از شروع زندگی مشترک مان گذشته و با علاقه زیاد با هم ازدواج کردیم اما الان خیلی زیاد با هم جروبحث می کنیم و گاهی از او بدم می آید. هنوز هم دوستش دارم . چه کنم؟ پاسخ: ...
باریش نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
خرید جهیزیه یکی از اصلی ترین دغدغه های قبل از شروع زندگی مشترک است و امروزه تورم قیمت ها و نبود نظارت دقیق از سوی مسئولین این موضوع را دشوارتر کرده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
متین ستوده بازیگر زن ایرانی که به تازگی ازدواج کرده است و زندگی مشترک را تجربه خواهد کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: متین ستوده بازیگر زن ایرانی که به تازگی ازدواج کرده است و زندگی مشترک را تجربه خواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
خراسان نوشت: یکی از رایج ترین مسائلی که امروزه زن و شوهرها با آن روبه رو هستند، تلاش برای ابراز عشق از راه های سنجیده و معنی دار به همسرشان است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۲    
عروس و داماد کرجی زندگی مشترک خود را پای صندوق رأی آغاز کردند!
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری-زوج جوانی که روز 28 خرداد را برای آغاز زندگی مشترک خود انتخاب کرده بودند امروز با حضور در پای صندوق رای و شرکت در انتخابات، صحنه ای بیادمانی را در تقویم زندگی شان به ثبت رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۴۱    
زوج جوان اسفرورینی، نخستین روز زندگی مشترک خود را با انداختن آراء در صندوق سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عروس و داماد رفسنجان زندگی مشترک خود را با حضور در جوار گلزار شهدای گمنام دانشگاه ولیعصر (عج) و انداختن آراء خود به صندوق رأی شعبه دانشگاه زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۱:۰۰    
گناباد- ایرنا- یک زوج جوان اهل شهر روشناوند از توابع بخش مرکزی شهرستان گناباد در استان خراسان رضوی عصر جمعه زندگی مشترک خود را با حضور در انتخابات آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- عروس و داماد مهابادی اولین روز زندگی مشترک خود را با حضور در یکی از شعب اخذ رای آغاز و آرای خود را به صندوق انداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
آستارا-ایرنا- تصاویر، حضور پررنگ مردم آستارا در انتخابات 28 خردادماه را نشان می دهد و یک زوج جوان آستارایی هم بمناسبت این رویداد مهم، زندگی مشترک خود را از پای صندوق رای آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- عروس و داماد جوان شهرستان تیران و کرون از توابع استان اصفهان، روز جمعه در نخستین روز آغاز زندگی مشترک خود با حضور در یک شعبه اخذ رای، در انتخابات شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - امروز، عروس و داماد سقزی روز اول زندگی خود را با حضور در انتخابات 1400 در شعبه اخذ رای 62 شهرستان سقز آغاز و زندگی مشترک را با طعم مشارکت انتخاباتی شروع کردند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۸    
عروس داماد دامغانی زندگی مشترکشان را با حضور در انتخابات آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۳    
یزد- ایرنا - زوج جوان یزدی نخستین روز زندگی مشترک خود را با شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا، با رای دادن به نامزد اصلح مورد نظرشان آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- عروس و داماد زابلی در شمال سیستان و بلوچستان در آغازین روز زندگی مشترک شان با حضور در شعبه اخذ رای در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا شرکت کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۹    
تازه عروس و داماد لنگرودی با حضور در شعبه مسجد جامع این شهرستان به تکلیف سیاسی خود در این روز به یاد ماندنی عمل کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۸    
آغازین روز زندگی مشترک یک زوج جوان همزمان شده با روز انتخابات و این زوج جوان با لباس عروس و داماد به پای صندوق رای آمدند و دلایل خود را در این زمینه تشریح کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عروس و دامادی در دامغان با حضور در شعبه اخذ رای ، جشن آغاز زندگی مشترک خود را با عید انتخاب پیوند زدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عروس و داماد کرجی پای صندوق رای در مسجد جامع رجایی شهر حاضر شدند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/ خبرگزاری میزان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۲    
آستارا - ایرنا - زوج جوان آستارایی نخستین روز زندگی مشترک خود را با انداختن آراء در صندوق سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای اسلامی آغاز کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
زوج جوان آستارایی زندگی مشترک خود را با تعیین سرنوشت کشورشان آغاز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- زوج جوان ورامینی در نخستین روز زندگی مشترک خود با حضور پای صندوق اخذ رای، در سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی، با انداختن آراء به صندوق، زندگی خود را آغاز کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
زوج جوان آستارایی زندگی مشترک خود را با تعیین سرنوشت کشورشان آغاز کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دیجی کالا: تاکنون به برگزاری ماه عسل در فضا فکر کرده اید؟ شاید اغلب افراد چنین چیزی برای آغاز زندگی مشترک در ذهن نداشته باشند اما یک طراح به این موضوع فکر کرده و طرح مفهومی گذراندن ماه عسل در فضا را ارائه داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد شوش از اهدای 10 سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش این نهاد برای آغاز زندگی مشترک خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۱:۲۳    
یکی از مسائلی که در مسیر پیش از ازدواج و بعد از آن نیز در زندگی مشترک زوجین تعارض های زیادی ایجاد می کند اختلاف سطح خانواده ها در ازدواج است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۴    
روزنامه خراسان - زهرا وافر: آقایان محترم، آیا می دانستید بسیاری از خانم ها به دلیل بی توجهی شوهرانشان به آراستگی ظاهری، به زندگی مشترک خود بی انگیزه می شوند؟ در چند وقت اخیر، چندین پیامک با چنین مضمونی به دست ما رسیده است ...
سیمرغ   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
روابط جنسی مناسب و صحیح علاوه بر این که ضامن بقا و بهبود زندگی مشترک است، اثرات سودمندی در تامین سلامتی بدن دارد.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
همسرتان مشغول تعمیر وسایل برقی منزل است اما موفق نمی شود، با عصبانیت به او می گویید: بهتر است دست از این کار برداری چرا که اصلاً بلد نیستی ای کاش مثل فلان فامیل تان یا پدر من یا خودت کارهای فنی را بلد بودی یا تو چرا هیچ سررشته ای از این کارها نداری !
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۱:۳۴    
تفاوت های جسمی و روان شناختی زن و مرد قابل انکار نیست؛ به تعبیر استاد شهید مطهری: تمامی این تفاوت ها را باید به حساب تناسب گذاشت و نه نقص یکی و کمال دیگری! قانون خلقت خواسته است با این تفاوت ها، تناسب بیشتری میان زن و مرد، که قطعاً برای زندگی مشترک آفریده شده اند، به وجود آورد؛
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۰۰    
تهران- ایرنا- دبیر ستاد ازدواج دانشجویی طرح ملی همسفر تا بهشت گفت: 100 زوج دانشجو از استان های سراسر کشور امشب با برگزاری مراسمی در حرم مطهر رضوی و در قالب بیست و چهارمین دوره مراسم ازدواج دانشجویی، زندگی مشترک خود را آغاز می کنند.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۴۹    
زندگی مشترک پهنه وسیعی از فرصت هاست که زوجین با ارامش وحساب شدگی ،مشکلات را پایان کار نمی دانندبلکه آنها را به بهانه وفرصتی برای آغاز جدید می دانندوبا همدلی وهمکوشی درصد حل آنها برمی آیند وبه هیچ وجه واقع بینی خود را قربانی ایده آل نگری نمی کنند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در رسانه های استان کرمان- به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، زوج جوان معلول کرمانی جشن آغاز زندگی مشترک خود را در جوار مزار سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در فضایی آغشته به عطر شهدا برگزار کرده و بنای اولیه زندگی مشترک خود را با تبرک به ساحت شهدا بنا نهادند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین و به نقل از خانه ملت، فاطمه محمدبیگی درباره رشد ناباروری در کشور گفت: فاصله زمانی 5 سال از شروع زندگی مشترک زوجین تا تولد فرزند اول بسیار زیاد است، به تاخیر انداختن تولد فرزند یک عامل ثانویه برای رشد ناباروری در کشور است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۷    
20 سری جهیزیه شامل 12 قلم کالای اساسی مورد نیاز اولیه زندگی مشترک زوجین، به نوعروس های نیازمند استان تهران اهدا شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۵۲    
دبیر مرکز جهادی و نیکو کاری طلایه داران ظهور، از توزیع 20 سری جهیزیه شامل 12 قلم کالای اساسی مورد نیاز اولیه زندگی مشترک زوجین، بین نوعروس های نیازمند استان تهران خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
آن چه بیشتر اوقات از زبان بعضی زن و شوهر ها می شنویم این است که خوش به حال فلانی که خوشبخت شده، از شانس بد من است که بدبخت شدم و .... در جواب این افراد که تعدادشان هم کم نیست باید گفت که خوشبختی امری آموختنی است. باید خودمان شرایطی را فراهم کنیم که این حس به ما دست دهد ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین اهدای 40 جهیزیه به نوعروسان کم برخوردار در استان کرمانشاه با مشارکت کمیته امداد و آستان قدس رضوی (خادمیاران رضوی) به مناسبت سالروز میلاد کریمه اهل بیت(ع) برگزار شد.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۶:۳۷    
سوالات پیش از ازدواج می تواند در زمینه موضوعات مختلفی از جمله مسائل اقتصادی، مسائل کاری، فرهنگی، عاطفی و... باشد و دید طرفین را نسبت به آینده زندگی مشترک روشن تر کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: انتخاب همسر از روز اول باید بر اساس کفویت و هم شانی در تقوا، ایمان و نجابت صورت بگیرد و شروع زندگی مشترک با معیارهای و امکانت مادی از نظر اسلام اشتباه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد بابیان اینکه تنها کشوری که نظام ولایی دارد جمهوری اسلامی ایران است، گفت: گردنه گام دوم انقلاب،انتخابات 1400 است و اگر مردم مشارکت کنند، نظام غنی و وجودش تضمین می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: زندگی مشترک آقا جمال و فائزه خانم از نگاه فامیل و آشنا مشکلی نداشت، اما در واقعیت مثل خانه ای روی آب بود که با تلنگری فرو ریخت. بهانه این سقوط یک برگ چک بود که شوهر برای تضمین از همسرش خواسته بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در گزارش امروز چند مورد از علل اختلافات در زندگی مشترک و نکاتی را که هنگام دعوا باید هر دو طرف به خصوص خانم ها به آن توجه کنند بیان می کنیم. مسائل مالی| اگر رک و راست بگوییم بیشتر دعوا های زن و شوهر بر سر پول ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
خراسان: دیگر به هیچ وجه حاضر نیستم به زندگی مشترک با همسرم بازگردم چرا که بارها او را به خاطر رابطه اش با یک زن مطلقه بخشیدم تا زندگی ام را حفظ کنم اما این بار... ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از اهدای جهیزیه به 330 نوعروس مددجو و آغاز زندگی مشترک این نوعروسان در سالروز میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
زوج جوان زیرابی با هدف ترویج فرهنگ ساده زیستی زندگی مشترک خود را در کنار شهید مدافع حرم برسنجی آغاز کردند.