شنبه ۰۴ تیرساعت ۰۳:۱۱Jun 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حرمت»

خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گفت: بی انصاف اند. گفتم: می دانم. گفت: حرمت نمی شناسند. گفتم: قبول دارم. گفت: دروغ می گویند. گفتم: راست می گویی. گفت: حقّ آدم این نیست. گفتم: حق داری. گفت: طلبکارند همیشه. گفتم: بعضیهاشان. گفت: دلم گرفته. چیزی نگفتم.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان فارس، با اشاره به انتشار ویدئو هنجارشکنی در شیراز در فضای مجازی گفت: اجازه نمی دهیم که برخی با برنامه، حساب شده و به شکل گروهی و باندی بخواهند به ارزش های دینی در سومین حرم اهل بیت (ع) خدشه وارد کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۲    
شمیرانات- ایرنا- امام جمعه لواسانات با تاکید بر این که شهروندان منطقه متدین و انقلابی هستند، گفت: حق ایشان است تا به باورها و اعتقاداتشان حرمت گذاشته شود و از ظرفیت باورهای انقلابی مردم متدین منطقه در رفع مشکلات استفاده شود .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- هزاران فلسطینی ساکن بیت المقدس و سرزمین های اشغالی 1948 در پاسخ به دعوت عمومی برای مقابله با یورشهای صهیونیستها و هتک حرمت این مکان مقدس توسط شهرک نشینان یهودی ، نماز صبح جمعه را در محوطه ها و صحن های مسجد مبارک الاقصی اقامه کردند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۸    
حرم مطهر امام مهربانی ها، پناهگاه و مقصد دلسوختگان و عاشقانی است که برای عرض ارادت از جای جای این کره خاکی به این قطعه از بهشت می آیند و دخیل اشک هایشان را بر پنجره های ضریح مطهر حضرتش می بندند. چه خوش گفت است شاعر، ای حرمت ملجأ درماندگان، دور مران از در و راهم بده.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع خانواده شهدای محله جوادیه بجنورد، بر ضرورت حفظ حرمت خون شهیدان از سوی هر کسی و در هر جایگاهی تاکید کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در ادامه برنامه های سفر خود به استان خراسان شمالی با حضور در منزل یکی از شهدای دفاع مقدس با خانواده تعدادی از شهدای محله جوادیه در حاشیه شهر بجنورد دیدار و گفتگو کرد. ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبر دیشموک ، پس از توهین و هتک حرمت به امام جمعه قلعه رئیسی در یک پیچ اینستاگرامی توسط دشمنان و معاندین که مصادف بود با سفر این امام جمعه به کربلا؛ جمع زیادی از مردم شهر قلعه رئیسی از این امام جمعه استقبال کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۶    
پس از هتک حرمت به امام جمعه قلعه رئیسی در فضای مجازی، مردم از وی در بازگشت از سفر کربلا استقبال باشکوهی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
چه خوش یمن است چهارشنبه ای که فردایش روز زیارتی آقای مهربانی ها است و چه خوشبختند زائران و مجاورانت که چهارشنبه و پنج شنبه ذی القعده را به عشق تو نفس می کشند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۵    
کسانی که حرمت جوانان رزمنده ای را که برای همه مردم ایران فارغ از گرایشات سیاسی مختلف و همه مشکلات، محترم هستند، نگه نمی دارند، برای رسیدن به اهداف شوم خود، در این نقطه متوقف نخواهند شد و همچنان به مسیرشان ادامه خواهند داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: امام بزرگوار ما نسبت به حفظ حرمت و حریم افراد بسیار حساس بودند و نسبت به همه و به خصوص مسئولان توصیه به اتحاد و همدلی می کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۵    
رئیس قوه قضاییه در مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل گفت: امام بزرگوار ما نسبت به حفظ حرمت و حریم افراد بسیار حساس بودند و نسبت به همه و به خصوص مسئولان توصیه به اتحاد و همدلی می کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
پس از هتک حرمت به امام جمعه قلعه رئیسی در فضای مجازی، مردم از وی در بازگشت از سفر کربلا استقبال باشکوهی کردند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۴    
آقای نماینده ! برای مردم این سوال پیش آمده : مگر شما با رأی همین مردم به این جایگاه نرسیدی؟ حال چه شده که هر از چند گاهی منتقدین خود را برای ترس از نقد به دادگاه می کشید ؟
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبر دیشموک ، پس از توهین و هتک حرمت به امام جمعه قلعه رئیسی در یک پیچ اینستاگرامی توسط دشمنان و معاندین که مصادف بود با سفر این امام جمعه به کربلا جمع زیادی از مردم شهر قلعه رئیسی از این امام جمعه استقبال کردند. ...
شوشان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۵    
شوشان - غلامرضا جعفری : برخی حرفها به قول صادق هدایت مثل خوره می افتند به جان آدم، روحش را می جوند و حتی به تفاله روحش حرمت نمی گدلرند، عین قصه ما مردم اهواز و انتخابات و نمایندگان باسمه ای مان! ...
سلام نو / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
پری امیرحمزه، هنرمند پیشکسوت کشورمان گفت: دوستان هنوز هم در تلویزیون و رادیو که گه گاه حالم را می پرسند پیشنهادهایی برای کار می دهند اما راستش دیگر حوصله ندارم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
صدها تن از مردم یمن در استان الحدیده به دنبال اقدام شنیع نیروهای مزدور ائتلاف عربستان سعودی و امارات در تجاوز و هتک حرمت دختران یمنی دست به راهپیمایی اعتراضی زدند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: حفظ حرمت و آبروی افراد مهمترین اولویت در فرآیند بازرسی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، گردهمایی کارشناس مسوولان و کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات مناطق 24 گانه آموزش و پرورش استان صبح امروز در محل سالن اندیشه اداره کل برگزار شد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آمده ام آمدم ای شاه پناهم بده خط امانی زِگناهم بده ای حرمت ملجا درماندگان دور مران از درو راهم بده ای حرمت ملجا درماندگان دور مران از درو راهم بده لایق وصل تو که من نیستم (تکرار) اذن به یک لحظه نگاهم بده رضا جان کد ویدیو دانلود ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۳۴    
شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه) -صوت :آمده ام، آمدم ای شاه پناهم بده با صدای محمدعلی کریمخانی انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۰    
سرپرست ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: رییس جدید هیات کبدی خراسان رضوی باید با این مسئله به صورت جدی مبارزه کرده و حرمت از دست رفته را بازگرداند. ورزش منشاء سلامت جامعه است و ما نباید اجازه دهیم به ورزش این استان خدشه وارد شود.
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: از سالروز ارتحال امام خمینی رحمت الله علیه و برگزاری مراسم بزرگداشت در حرم مطهر آن حضرت حدود دو هفته می گذرد. علی رغم اعلام موضع رسمی رهبری نسبت به هتک حرمت بیت امام و یادگار گرامی ایشان حاج سید حسن آقای خمینی در صحن مطهر امام ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس توضیحاتی درباره اظهارات اخیرش درخصوص ازدواج بین المللی دختران ایرانی ارائه کرد. به گزارش تسنیم، امیرحسین بانکی پور نماینده اصفهان در مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه، 29 خرداد) قوه مقننه و با استناد به ماده 75 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: جز انسان های بزرگوار ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – دو دهه است که سازمان ملل متحد 30 خرداد را به احترام پناهجویان و آوارگان در سراسر جهان "روز جهانی پناهجو" نامیده، اما باید دید آیا این نوع حرمت گذاری واقعا با واقعیت های موجود در جهان امروز مطابقت دارد؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۱    
در پی تهوهین سخنگوی حزب حاکم هند به پیامبر اکرم (ص) که واکنش های شدیدی را به دنبال داشت؛ اتحادیه جهانی علمای مسلمان از سازمان همکاری اسلامی خواست پیشنویس قانونی برای ممنوعیت هتک حرمت مقدسات دینی را جهت ارائه به سازمان ملل و تصویب آن تنظیم کند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۷:۰۴    
| زمان تقریبی مطالعه 1 دقیقه | به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، تظاهرکنندگان بنگلادشی خواستار محکومیت رسمی سخنان اهانت آمیز مقامات هندی از سوی دولت های بنگلادش و هند شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی با اشاره به بی حرمتی و تعرض به خواهر شهید کاوه در مشهد، تاکید کرد: مجازات در انتظار هتک حرمت کنندگان به خواهر شهید کاوه است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت اوقاف مصر تاکید کرد که این مرد جوان و همه کسانی که حرمت مساجد را زیر پا بگذارند، بی مجازات نخواهند ماند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت بیت کوین امروز 28 خرداد ماه وارد کانال 18 هزار دلاری شد. اتریوم هم به زیر کانال هزار واحدی وارد شده است. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با انتشار بیانیه ای نسبت به ساخت ویدئوی هنجار شکن نمایش "دختران بابا آنتون" واکنش نشان داده و آن را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۸:۲۵    
در خطبه های نماز حمعه این هفته خطیبان جمعه شهرستان های استان با اعلام انزجار از جنایات رژیم کودک کش اسرائیل، هتک حرمت به مقدسات مسلمانان در جمهوری آذربایجان را محکوم کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۰:۵۹    
شهدای گرانقدر آغازگر انقلاب اسلامی با استبداد فردی رژیم شاه و با هتک حرمت مرجعیت و قطع رابطه رهبری با مردم به مقابله پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشجویان هرمزگانی در پی هتک حرمت مقام حزب حاکم کشور هند به مقام شامخ پیامبراکرم (ص) مقابل کنسولگری هند در بندرعباس تجمع کردند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس قوه قضاییه بر لزوم صیانت از مسایل مرتبط با حرمت و جایگاه قم تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: رویکرد مجموعه حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه حریم سوزی و حرمت شکنی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان از آزادی یک متهم محکوم به قصاص در رشت به حرمت ایام ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
هسته بین الملل و دفاتر بسیج دانشجویی سراسر کشور نسبت به اسارت ناعادلانه تعدادی از علمای اسلامی و هتک حرمت به مقدسات دین مبین اسلام در کشور آذربایجان در بیانیه ای واکنش نشان دادند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
متاسفانه باتوجه به میل باطنی انسان ها برای درآمدزایی زودتر ، افراد کمی به سمت حوزه پزشکی می روند. حالا شما فرض کنید در کشوری همانند کشور ما نه تنها جامعه پزشکی حرمت سابق را ندارد بلکه شاهد کاهش درآمد پزشکان نیز هستیم
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۲    
وزیر امور خارجه تاکید کرد: مجموعه توافقنامه ها و تقاهم نامه های جامعی با ترکمنستان در اختیار داریم که باید در جهت اجرای کامل آن حرکت کرد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه پاکستان تأکید کرد: مشتاقانه در انتظار دیدن روزی هستیم که برجام نهایی شود، این حق مردم ایران است.
ندای پیشوا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۰    
رئیس دستگاه قضا بر حفظ حرمت پلیس تاکید کرد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام اژه ای رئیس قوه قضائیه با توجه به جایگاه خاص پلیس در دنیا، برحفظ حرمت آن تاکید ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نصیرنیوز از روابط عمومی دادگستری گلستان، حیدر آسیابی اظهار داشت: بدهی این زندانیان 130 میلیارد ریال بود که شاکیان به حرمت امام هشتم (ع) و دهه کرامت نیمی از این مبلغ را بخشیدند. وی افزود: بخشی از این بدهی با کمک خیران و ستاد دیه گلستان تامین شد و باقیمانده بدهی مددجویان با موافقت دادگاه [...]
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
میرغفاری گفت: کارگروه تخصصی اعتیاد با حضور تیم های مجرب به منظور پیشگیری، درمان و صیانت از شهروندان در پنج محله کم برخوردار قزوین آغاز به کار خواهد کرد.