سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۱:۴۱Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حرمت»

راهبرد معاصر   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بعد از آنکه تعدادی از کشورهای اروپایی اهانت به قرآن کریم و هتک حرمت مقدسات اسلامی را آزادی بیان ادعا کردند، یک مقام ارشد اتحادیه اروپا نیز تعریف جدیدی از این اصطلاح ارائه کرد.
هیات مدیره خانه سینما در حمایت از خانواده سینمای ایران از صداوسیما خواست تا عذرخواهی کند.
سینما سینما   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
انجمن بازیگران سینمای ایران در واکنش به اظهارات مطرح شده در برنامه هفت بیانیه ای منتشر کرد. به گزارش سینماسینما ، در این بیانیه آمده است: انجمن بازیگران سینمای ایران ...
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: ما در همه بخش ها و مراکز قوه قضاییه باید در راستای تکریم ارباب رجوع تلاش کنیم و در مواجهه با مردم و مراجعان به دستگاه قضایی، صبر و حوصله و تدبیر به خرج دهیم و به رضایتمندی مردم عنایت ویژه داشته باشیم. ...
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
در پی اهانت جنون آمیز به ساحت مقدس قرآن عظیم الشأن در برخی کشورهای غربی، در حاشیه هفدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان قرآن کریم، جامعه قرآنی کشورمان، شامل اساتید، مربیان، حافظان و قاریان و جمعی از فعالان قرآنی جهان اسلام، با صدور بیانیه ای ضمن ابراز انزجار از این عمل وقیحانه ...
در پی اهانت جنون آمیز اخیر به ساحت مقدس قرآن جمعی از اساتید و فعالان قرآنی جهان اسلام، با صدور بیانیه ای ضمن ابراز انزجار از این عمل وقیحانه خواستار پاسخ قاطع شدند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا می گوید اخیرا برخی در خیابان ها مینی ژوپ می پوشند و ناف شان هم پیداست بنابراین گشت ارشاد برای اینها واجب است.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: مطالبه مردم ایلام این است که 23 بهمن ماه سال 1365 به عنوان روز شهید ورزشکار در تقویم ملی کشور ثبت شود تا پاسداشت حرمت خون شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی و شهدای ورزشکار استان ایلام و شهرستان چوار باشیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
به دنبال حواشی برنامه هفت با حضور ابوالقاسم طالبی، کانون کارگردانان بیانیه ای منتشر کرد. در بخشی از این بیانیه آمده: ...کانون کارگردانان سینمای ایران پخش این جملات سخیف و به دور از ادب و اخلاق ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر اینکه نگاه اسلام به خانم ها مبتنی بر این است که بانوان را محترم می شمارد، گفت: حجاب واجب شد تا احترام به زنان و کرامت بانوان در جامعه ترویج و حفظ شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۷    
صدها نفر در لاهه علیه هتک حرمت قرآن کریم و پاره کردن آن توسط گروه های تندرو تظاهرات کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
صدها نفر از مردم هلند در محکومیت پاره کردن قرآن کریم توسط افراط گرایان پگیدا در لاهه تظاهرات کردند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
این شب ها غالب شبکه ها در اختیار برنامه های سینمایی است که با هدف پوشش جشنواره چهل و یکم فجر تولید شده اند. به گزارش هفت صبح، روزگاری، اما پخش یک برنامه سینمایی اتفاقی ویژه بود و علاقه مندان یک هفته صبر می کردند تا از دل این برنامه ها چشم شان به چند سکانس روشن شود ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۱    
معترضان به هتک حرمت قرآن کریم در لاهه هلند با برپایی تجمع و راهپیمایی خواستار مداخله جامعه جهانی برای پایان دادن به تعرض به مقدسات مسلمانان شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۵    
دوست داریم زندگی هایمان، سرشار از صمیمیت و خونگرمی و صفا باشد.حریم انسانها و حرمت همگان،محفوظ بماند و معاشرت هایمان نشات گرفته از"فرهنگ قرآنی"و تعالیم مکتب باشد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۳۸    
هزاران نفر در هامبورگ با فریاد الله اکبر، هتک حرمت به قرآن را محکوم کردند. در این ویدئو، تصاویری از تجمع اعتراضی مسلمانان را ببینید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۱    
خیل عظیمی از مردم در هامبورگ آلمان در اعتراض به هتک حرمت قرآن کریم تجمع کردند. تجمع کنندگان شعال الله اکبر ، لاالله الاالله و محمد رسول الله سر دادند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۰    
حجت الاسلام عاشوری با اشاره به تلاش جریان صهیونیست برای سلطه گری بر جوامع بشری گفت: صهیونیست همواره درصدد شکستن جایگاه و حرمت پدر بوده تا بدین وسیله بنیان خانواده را به نفع خود سست و متزلزل کند.
آنا / شبکه اجتهاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر گروه فقه نظام اقتصادی پژوهشگاه فقه نظام گفت: بایستی دسترسی تسهیلات دهندگان از خدمات پولی و سپرده افراد جدا شود و به این ترتیب، دو بخش اساسیِ تسهیلات دهنده، شامل تسهیلات سرمایه گذاری و تسهیلات خیرخواهانه (قرض الحسنه) ...
تبیان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۸    
باباها قهرمان خونه ها هستن، برای همین مادرها و خود پدرها باید در رفتارهای شان حسابی دقت کنند تا حرمت این قهرمان جلوی بچه ها خدشه دار نشود.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بهترین راه مقابله با هتک حرمت قرآن، تبیین آیات قرآن و بیان زیبایی های آن به زبان های بین المللی مخصوصاً زبان های اروپایی و انتشار آن در فضای زندگی اروپایی ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حدود 3500 نفر در تظاهرات اعتراضی علیه اقدام تحریک آمیز بی حرمتی به مصحف شریف قرآن در برخی شهر های اروپایی شرکت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس علیای پارلمان روسیه امروز (شنبه) تاکید کرد، مسکو عمیقا از سری اعتراضات اخیر در شمال اروپا که در جریان آن قرآن را آتش زده اند، نگران است و از قانون گذاران اروپایی می خواهد تا علنا مسئولان هتک حرمت قرآن را محکوم و آنها را مجازات کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۰    
مجمع قرآنیان استان مرکزی در هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم بیانیه ای منتشر کرد و این اقدام کینه توزانه را محکوم کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس اعلای روسیه گفت که مسکو عمیقاً از سلسله اقدامات اخیر هتک حرمت به قرآن در شمال اروپا نگران است. خبرگزاری میزان – والنتینا ماتوینکو ، رئیس مجلس اعلای روسیه گفت که مسکو عمیقاً از سلسله اقدامات اخیر هتک حرمت به قرآن در شمال اروپا نگران است و از قانونگذاران اروپایی می خواهد که علناً عاملان ...
بانی فیلم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
آتش تقی پور از هنرمندان پیشکسوت عرصه نمایش و تصویر، از مسوولان تلویزیون می خواهد به هنرمندان به چشم فرزند خود نگاه کنند و در این مسیر حتی فرزند ناخلفشان را دور نیندازند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد سناتورهای این کشور از اعضای پارلمان اروپا می خواهند هتک حرمت قرآن کریم در سوئد و هلند را علناً محکوم کنند و اقداماتی را برای پاسخگو کردن عاملان انجام دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
احزاب اسلامی سودان در واکنش به توافق عادی سازی رژیم صهیونیستی و سودان، ضمن محکوم کردن این اقدام اعلام کردند تا زمانی که رژیم اسرائیل به اشغال فلسطین ادامه می دهد و مقدسات مسلمانان را هتک حرمت می کند هرگونه عادی سازی با این رژیم مردود است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر سوئد با نمایندگان مسلمان این کشور برای گفتگو و بررسی پیامدهای هتک حرمت قرآن و حملات ضد اسلامی دیدار کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
پلیس نروژ اعلام کرد: امروز جمعه اجازه سوزاندن قرآن کریم توسط تندروهای افراطی دربرابر سفارت ترکیه در اسلو پایتخت نروژ را نخواهد داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۰    
واکنش جامعه قرآنی به هتک حرمت قرآن، آغاز هفدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن، حرکت پنجمین کاروان قرآنی انقلاب و ... بخشی از مهم ترین اخبار طی هفته گذشته بودند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا_به دنبال بالا گرفتن خشم مسلمانان جهان، پلیس نروژ با صدور بیانیه ای اعلام کرد امروز جمعه اجازه نخواهد داد تندروهای افراطی اقدام خود را علیه قرآن کریم عملی کنند. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۲    
فال حافظ امروز جمعه 14 بهمن ماه را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید. به گزارش وقت صبح ، فال حافظ امروز جمعه 14 بهمن ماه به شما توصیه می کند: با غیبت کردن و تهمت زدن به دیگران کاری از پیش نمی برید. هر کسی ایرادی دارد بنابراین بزرگوار و خطاپوش باشید. حرمت خود و دیگران را حفظ کنید ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه تأکید کرد که مقامات نروژی به دنبال احضار سفیر این کشور در آنکارا، مجوز اهانت به قرآن و آتش زدن آن را لغو کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۵۵    
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسانی که قرآن کریم را آتش زدند از سرنوشت سلمان رشدی مرتد عبرت بگیرند، مسلمانان آنها را تنبیه خواهند کرد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسانی که قرآن کریم را آتش زدند از سرنوشت سلمان رشدی مرتد عبرت بگیرند، مسلمانان آنها را تنبیه خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه ترکیه امروز (پنجشنبه) از احضار سفیر نروژ بابت هتک حرمت برنامه ریزی شده قرآن کریم در این کشور به تاریخ سوم فوریه 2023 خبر داد و مراتب اعتراض خود را اعلام کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۵۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کسانی که قرآن کریم را آتش زدند از سرنوشت سلمان رشدی مرتد عبرت بگیرند، مسلمانان آنها را تنبیه خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل در ژنو با انتقاد از سکوت کشورهای غربی نسبت به هتک حرمت قرآن کریم خواستار اقدام مناسب کشورهای اسلامی و مجامع بین المللی برای توقف این رویه تاسف بار و نفرت پراکنی علیه مسلمانان شد.
آنا / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دشمن حرکت نظامی انجام ندادند، چون در 44 سال گذشته بارها و بارها تجربه کردند و دیدند در این حوزه به دلیل قدرت کشورمان توان حمله ندارند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان در آیین آزادی 36 زندانی جرایم غیر عمد انزلی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران بر حفظ کرامت انسانی تاکید دارد زیرا همه مخلوق خدا هستند و باید حرمت و کرامت انسان ها حفظ شود و این فرصت به آنها داده شود که اگر راهی را اشتباه رفتند به اصلاح و بازنگری خود بپردازند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سه نسخه از قرآن کریم که بر روی آن عبارات موهن و تهدید آمیز حک شده بود، در اماکن عمومی شهر کارلسکرونا در سوئد پیدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای فدراسیون روسیه اعلام کرد که پارلمان کشورهای اروپایی را به محکوم کردن هتک حرمت به قرآن کریم و اقدامات مشابه دعوت می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۰۰    
در جریان تجمعی اعتراضی در شهر حدیده در یمن، هتک حرمت قرآن کریم در سوئد، دانمارک و هلند محکوم شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بارها و بارها ما را برای توضیح و در واقع به قصد تحقیر و تهدید به سازمان امنیت باکو احضار کردند و برای تمسخر به ما می گفتند: طرفداران امام سیزدهم! ... بارها ما را تهدید به مرگ و هتک حرمت کردند!
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در ادامه تنش ها بین آنکارا و استکهلم به دلیل هتک حرمت قرآن کریم در سوئد، رئیس جمهور ترکیه گفت آنکارا به درخواست عضویت فنلاند در ناتو نگاه مثبتی دارد اما از درخواست عضویت سوئد حمایت نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۰    
هتک حرمت به ساحت قران کریم در هفته های اخیر در چند کشور اروپایی، مقامات آلمان را به واکنش دربرابر پیامد های این اقدام وادار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران نزد دفتر سازمان ملل متحد در ژنو با انتقاد از بی عملی مقامات کشورهای غربی در هتک حرمت قرآن کریم گفت: باید اجازه ندهیم که هتک حرمت قرآن و اسلام هراسی از سوی کشورهای غربی عادی سازی شوند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه بر عدم موافقت با عضویت سوئد در ناتو به دلیل هتک حرمت قرآن تاکید کرد.