دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۷May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضرب و شتم»

ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش وپرورش اصفهان از پیگیری جدی و فوری موضوع ضرب و شتم دانش آموز یکی از مدارس شهر هرند از توابع استان اصفهان خبر داد.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پس از گذشت کمتر از 2 ماه از بازگشایی حضوری مدارس، امروز باز هم فیلمی از کتک زدن یک دانش آموز توسط معلم منتشر شد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه، از درگیری قاچاقچیان ذغال با نیروهای جنگلبانی خبر داد و گفت: متهمین با به مامورین پاسگاه ویژه حمله و یکی از جنگلبانان را مصدوم و روانه بیمارستان می کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۷ ساعت پیش    
در پی اقدام نیرو های اسرائیلی در کشتن شیرین ابوعاقله خبرنگار فلسطینی تبار شبکه خبری الجزیره و ضرب وشتم شرکت کنندگان در تشییع جنازه وی، محکومیت اسرائیل در سطح جهانی ادامه دارد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
پلیس ترکیه اعتراض مسالمت آمیز پناهجویان افغانستانی را با برخورد خشونت آمیز و ضرب و شتم و بازداشت شماری از معترضین پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
پناهجویان افغانستانی در ترکیه به دلیل اعتراض نسبت به وضعیت نامناسب خود از سوی پلیس این کشور مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، نظامیان صهیونیست به صورت وحشیانه به تشییع کنندگان پیکر شیرین ابو عاقله در قدس یورش برده و مانع از آغاز مراسم تشییع وی شدند. این درحالی است که لحظاتی پیش فلسطینیان با خارج کردن پیکر ابو عاقله از بیمارستان فرانسوی، مراسم تشییع وی را آغاز کرده بودند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از آغاز مراسم تشییع پیکر شهیده شیرین ابوعاقله در قدس اشغالی خبر داده و اعلام کردند که نظامیان صهیونیست ضمن یورش به تشییع کنندگان، آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علیرضا زاکانی پنجشنبه با حضور در پنجمین اجلاس شورای عالی استان ها و در جمع خبرنگاران با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری میان شورای عالی استان ها و مجمع کلانشهرهای کشور امضا شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره موضوع ضرب و شتم شهردار ناحیه 3 منطقه 19 گفت:اگر این موضوع ساختگی باشد، برخورد سختی خواهیم داشت.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، تاریخ تجاوزگری رژیم صهیونیستی مملو از ترور، قتل، ضرب و شتم و ویران کردن دفاتر رسانه های نوشتاری، دیداری و شنیداری فلسطینی و بین المللی بوده است که در این گزارش به بهانه قتل شیرین ابوعاقله، نگاهی به سابقه ...
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۲    
بسیاری‭ ‬از‭ ‬اتفاقاتی‭ ‬که‭ ‬در‭ ‬مدارس‭ ‬رخ‭ ‬می دهد‭ ‬اتفاق‭ ‬جدیدی‭ ‬نیست‭ ‬و‭ ‬سال‭ ‬هاست‭ ‬که‭ ‬اولیاء‭ ‬مدرسه‭ ‬چنین‭ ‬برخورد های‭ ‬تند‭ ‬و‭ ‬خشنی‭ ‬را‭ ‬با‭ ‬دانش آموزان‭ ‬داشته اند‭ ‬و‭ ‬الان‭ ‬هم‭ ‬دارند‭.‬
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به کلیپ منتشر شده از ضرب و شتم یک معلم در محیط مدرسه، گفت: با وجود رضایت فردی معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته اما وزیر آموزش و پرورش در جایگاه دفاع از حقوق عامه از شان معلمان دفاع کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مدیران نواحی سه و چهار آموزش و پرورش شهرستان کرج اعلام کردند: یک دانش آموز و یک معاون مدرسه ابتدایی که مورد ضرب وشتم قرار گرفته بودند ، در این نواحی مورد دلجویی قرار گرفتند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران که گفته می شد به علت فساد ستیزی قمه خورده است با روشن شدن موضوع و اعلام پزشکی قانونی مبنی بر خودزنی، از کار برکنار شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، اواخر هفته گذشته بود که خبر ضرب و شتم شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران به ماجرای جنجالی در شبکه های اجتماعی تبدیل شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران برکنار شد. رکنا: شهردار ناحیه 3 منطقه 19 تهران که گفته می شد به علت فساد ستیزی قمه خورده است با روشن شدن موضوع و اعلام پزشکی قانونی مبنی بر خودزنی، از کار برکنار شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در واکنش به فیلمی در فضای مجازی با عنوان ضرب و شتم معلم مدرسه توسط اولیای دانش آموز گفت: این هنجار شکنی بین یکی از کسبه محل و معلم پرورشی مدرسه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صادق ستاری فرد از پیگیری موضوع ضرب و شتم ناظم مدرسه توسط یک فرد خاطی از سوی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در واکنش به فیلمی در فضای مجازی با عنوان ضرب و شتم معلم مدرسه توسط اولیای دانش آموز گفت: این هنجارشکنی بین یکی از کسبه محل و معلم پرورشی مدرسه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۶    
مدیر آموزش پرورش ناحیه 3 کرج در خصوص ضرب و شتم دانش آموز ماهدشتی توضیحاتی را شرح داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه شرق در گزارشی به شرح ماجرای ضرب و شتم شهردار ناحیه سه منطقه 19 پرداخته است. ماجرایی که با گزارش پزشکی قانونی مبنی بر خودزنی با حواشی بسیاری همراه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش پرورش ناحیه 3 کرج در خصوص ضرب و شتم دانش آموز ماهدشتی توضیحاتی را شرح داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۷:۱۰    
انتشار گزارشی منتسب به پزشکی قانونی از خودزنی شهردار ناحیه 3 منطقه 19 که پیش از این گفته شده بود در مبارزه با متخلفین مورد ضرب و شتم قرار گرفته، در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ راستی، گفت: در پرونده ای که در مورد جراحات شهردار ناحیه 3 تشکیل شده، پلیس به نتیجه ای نرسیده که آیا مظنونین دستگیر شده در ضرب و شتم شهردار دخیل بودند یا خیر.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای برخورد خشونت آمیز یک مامور نیروی انتظامی با دختری جوان انتقادات بسیاری را برانگیخت، تصاویری که به مدد وجود فضای مجازی از رفتار غیرحرفه ای و غیراصولی یک مامور اجرای قانون پرده برداشت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب ریس شورای شهر تهران در واکنش به ساختگی بودن ضرب و شتم شهردار ناحیه سه منطقه 19 گفت: هنوز در این باره صحت سنجی نکردیم و احتمال می دهیم که برخی ها هم جان بگیرند و هم آبرو. مسئله اشاره شده یک موضوع تخصصی است که در دست بررسی است و این موضوع از طریق پزشک قانونی و نیروی انتظامی پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ماهیندا راجاپاکسا نخست وزیر سریلانکا در پی ضرب و شتم مردم معترض توسط هوادارانش به همراه دو تن از کابینه خود استعفا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
تصاویری از تنبیه بدنی یک معلم با دانش آموز در یکی از مدارس شیراز در فضای مجازی دست به دست می شود که واکنش کاربران و آموزش و پرورش را به دنبال داشته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
https://media.khabaronline.ir/d/2022/05/08/0/5693547.mp4 انتهای پیام
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین با انتشار این فیلم نوشت : براساس بررسی های اولیه، معلم مربوطه طی تماسی با دانش آموز، از وی دلجویی کرده و موضوع به صلح و سازش بین معلم و شاگرد انجامیده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
طی روز های اخیر و دقیقا در آستانه هفته بزرگداشت مقام معلم شاهد ضرب و شتم و بازداشت گسترده معلمان حاضر در تجمعات اعتراضی در نقاط مختلف کشور بوده ایم. علت این تجمعات، اما همچون سال های گذشته در راستای مسائل معیشتی و صنفی بوده است ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۳    
روز گذشته تصاویری از مجروح شدن شهردار ناحیه سه منطقه 19 شهرداری تهران منتشر شد که به گفته عبدالمطهر محمدخانی، سخنگوی شهرداری تهران این اتفاق در جریان مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز بوده است
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در تصاویر زیر که در رسانه خبرآنلاین منتشر شده است، شاهد تصاویر ناراحت کننده از لحظه تلخ ضرب وشتم دانش آموز توسط معلم در شیراز خواهید بود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس با تائید محتوای فیلم منتشر شده از تنبیه بدنی یک دانش آموز توسط یک معلم به تشریح موضوع پرداخت و بر حساسیت بالا در این موارد و پیگیری جدی چنین موضوعاتی تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
از شب گذشته اخباری مبنی بر ضرب و شتم مهران صادقی سراجی، وکیل دادگستری در دفتر شعبه دادگاهی در تهران، به دستور قاضی آن شعبه در فضای مجازی منتشر شد که واکنش جامعه حقوقی کشور را به دنبال داشت.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
شعبانی با بیان اینکه در اولین فرصت، معلم و دانش آموز فراخوان شده و شرح ماجرا دریافت و مسائل به شکل قانونی دنبال می شود، گفت: آموزش و پرورش فارس، همواره به دنبال حفظ و ارتقاء شان دانش آموزان و معلمان تلاشهایی را انجام داده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران درباره ادعای ساختگی بودن ماجرای ضرب و شتم شهردار ناحیه سه شهرداری منطقه 19 گفت: اگر فرضیاتی که مطرح می شود واقعا وجود داشته باشد، این فرد شایستگی پذیرش مسئولیتی را ندارد و باید به سلامتی روان او تردید کرد ...
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در بررسی های صورت گرفته و تحقیقات انجام شده مشخص شد که زن جوان و دوستش که این تصاویر را گرفته بود، سوار بر خودروی تیبا از ایست بازرسی لواسانات عبور می کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
حراست دانشگاه تهران برای ممانعت از استفاده مختلط دانشجویان از فضای ورزشی دانشجویان را مورد ضرب و شتم قرار داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای شهر تهران گفت: حمله به شهردار ناحیه 3 منطقه 19 نشان از این دارد هدف گذاری شورا و شهرداری درست بوده است، مبارزه با فساد هزینه دارد و ما این هزینه را می پردازیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران، نسبت به ضرب و شتم شهردار ناحیه 3 منطقه 19 واکنش نشان داد و گفت: زمانی که اقتدار پلیس از بین برود نتیجه آن اقتدار و آزادی اراذل و اوباش می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
در پی انتشار ویدیویی از درگیری میان ماموران و یک زن مقابل خودروی پلیس، فرمانده انتظامی پایتخت دستور پیگیری صادر کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده است حاکی از آن است که این افراد برای سرقت درون این خانه رفته اند. و بعد احتمالاً موفق به انجام کار خود نشده و پیرزن را مورد ضرب و شتم قرار داده اند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۰    
صبح امروز احمد صادقی عضو شورای اسلامی شهر تهران به همراه قاسم محمد تهرانی فرماندار تهران با حضور در منزل سید جواد هاشمی شهردار ناحیه 3 منطقه 19 که مورد ضرب و شتم قانون شکنان قرار گرفته بود، از وی عیادت کردند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
در پی انتشار ویدیویی از درگیری میان ماموران و یک زن مقابل خودروی پلیس، فرمانده انتظامی پایتخت دستور پیگیری صادر کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار تهران در صفحه شخصی خود نسبت به به حمله به شهردار ناحیه 3 منطقه 19 واکنش نشان داد. شهردار تهران در صفحه شخصی خود نوشت: برای سلامت آقا سیدجواد هاشمی همکار شجاع و سربلند منطقه 19 که ناجوانمردانه با قمه به او حمله شد، دعا می کنم و شخصاً تا پایان پیگیر مجازات عاملان خواهم بود ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران از دستگیری یک نفر در ماجرای ضرب و شتم شهردار ناحیه 3 منطقه 19 خبر داد.
عصر دنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: عاملان ضرب و شتم شهردار ناحیه 3 منطقه 19 که در جریان جلوگیری از ادامه ساخت و ساز غیرقانونی با ضربات قمه مجروح شده بود، دستگیر شدند.