دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۳:۱۶May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پروتکل های بهداشتی»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۶    
طی بازدید صورت گرفته ضمن برگزاری کلاس آموزشی در خصوص بیماری پبرین و رعایت پروتکل های بهداشتی و کنترل دما و رطوبت و ضدعفونی محیط جهت پیشگیری از بیماری مطالبی ارائه گردید همچنین طی پایش صورت گرفته موردی از تلفات ناشی از بیماری مشاهده نگردید
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
پس از کرونا افزایش معناداری در پلمب مطب ها نداشته ایم و در زمان شیوع کرونا، تعداد زیادی پلمب مطب به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی داشتیم اما پس از آن آمار پلمب مطب ها بالا نرفته است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی ضمن تشریح وضعیت ثبت پرونده های شکایات پزشکی در سال گذشته، اعلام کرد که بیش از 20 درصد از شکایت ها در حوزه اقدامات زیبایی و ترمیمی بوده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۹    
محمد نوری، پیشکسوت استقلالی ها در صحبتی که با خبرورزشی انجام داد، در واکنش به متنی که از سوی یکی از مسئولان باشگاه پرسپولیس درباره میزبانی رفت و برگشت استقلال در فصل 98- 99 اشاره کرده بود اظهار داشت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۰    
وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در گزارش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا اعلام کرد که در حال حاضر 28.8 درصد پروتکل ها را رعایت می کنند، همچنین شکایت از رعایت نکردن بهداشت در هفت اماکن در صدر جدول قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اعلام کرد: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور به 28 درصد یعنی کمترین میزان در دو سال گذشته رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور بالغ بر 28.8 درصد بوده است.
مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در آخرین گزارش وضعیت اجرای پروتکل های بهداشتی در کشور در مقابله با ویروس کرونا اعلام کرد که در بازه زمانی 30 فروردین تا 6 اردیبهشت ماه امسال، حدود 147 هزار مورد بازرسی از مراکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۰    
ایسنا/زنجان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: هر لحظه امکان دارد توسط سویه های جدید ویروس کرونا بر اثر بی احتیاطی و سهل انگاری در رعایت پروتکل های بهداشتی غافل گیر شویم.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۵    
از 27766 مرکز تهیه، توزیع، عرضه و فروش موادغذایی، اماکن عمومی و واحد های کارگاهی که اخطار دریافت کرده و به مراجع قضایی معرفی شده اند، 440 مرکز پلمب شده اند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد میانگین کشوری رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در استان های کشور از 36.72 به 32.7 درصد رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارش آخرین وضعیت بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور در مقابله با ویروس کرونا را اعلام کرد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
باس علیپور با بیان اینکه رفتار کرونا به نوع عملکرد ما بستگی دارد افزود وقتی تجمعات زیاد و استفاده از ماسک و پروتکل های بهداشتی کم می شود رفتار این بیماری پرخطر خواهد شد. وی با اظهار اینکه وقتی افراد علامت دار کرونایی با دیگر گروه ها ارتباط دارند، شاهد رشد بیماری در جامعه هستیم، یادآور شد: آمار [...]
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس طبق آخرین رنگ بندی اعلام شد از سوی وزارت بهداشت مبتنی بر داده های ارسالی از سوی دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود، دو شهرستان استان سمنان در وضعیت نارنجی یا همان هشدار جدی شیوع ویروس کرونا قرار دارند و این به معنای ضرورت و الزام به رعایت پروتکل های بهداشتی به خصوص استفاده از ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰    
اقتصاد ایران: میزان استفاده از ماسک در اماکن عمومی کشور به 17 درصد رسیده و 1366 مورد شکایت بابت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در اصناف ثبت شده است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، سعید کریمی در گفت وگو با تسنیم درباره موج هشتم کرونا در ایران اظهار کرد: موج هشتم کرونا دو کوهانه بوده است؛ در بیست و سوم اسفندماه سال گذشته شاهد افزایش چشمگیر موارد ابتلا به کرونا در کشور بودیم اما پس از چند هفته فروکش کرد ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: شهرهای با وضعیت رنگ بندی قرمز ،نارنجی و زرد کرونایی در هرمزگان در حال افزایش است. دکتر فاطمه نوروزیان صبح روز 29 فروردین ماه در جمع خبرنگاران ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۷:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در هفته اخیر شمار شهرهای قرمز و نارنجی کرونایی در کشور کاهش یافت؛ اما رعایت پروتکل های بهداشتی اعم از استفاده از ماسک، رعایت تهویه مناسب و فاصله گذاری همچنان پایین است؛ موضوعی که متخصصان سلامت همچنان در اماکن عمومی و بویژه فضاهای سربسته نسبت به آن هشدار می دهند.
فرمانداری تیران و کرون   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۹    
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، فرماندار محترم شهرستان و اعضای محترم این شورا در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: اگر پروتکل های بهداشتی پیشگیرانه برای مقابله با ویروس کرونا به فراموش سپرده شود، این بیماری همچنان تلفات خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/گلستان رئیس شبکه بهداشت و درمان کلاله، نسبت به اوج گیری پیک هشتم کرونا در این شهرستان هشدار داد و گفت: مردم رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مجید شایسته درباره ضرورت واکسیناسیون در برابر آنفلوآنزا بیان کرد: واکسیناسیون گروه های در معرض خطر و حساس، رعایت پروتکل های بهداشتی اعم از شستشوی دست ها، رعایت فاصله فیزیکی، عدم روبوسی و ماسک زدن مهم ترین راه های مقابله با این ویروس است.
وارک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۲    
بی توجهی به پروتکل های بهداشتی در لرستان شروعی دوباره برای جان گرفتن کووید 19 شده است و با افزایش دوباره آمار ابتلا به کرونا تعدادی از هم استانی ها در سال جدید جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بررسی گزارش های معاونت بهداشت وزارت بهداشت از رعایت پروتکل های ضد کرونایی در کشور، نشان می دهد که این وضعیت به رغم افزایش آمار کرونا؛ تفاوت چندانی نکرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی گزارش های معاونت بهداشت وزارت بهداشت از رعایت پروتکل های ضد کرونایی در کشور، نشان می دهد که این وضعیت به رغم افزایش آمار کرونا؛ تفاوت چندانی نکرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۲:۱۷    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز معاینه چشم گواهینامه رانندگی در شهرستان اهواز خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: علی رغم افزایش موارد ابتلا به کرونا در کشور تنها 16 درصد مردم در اماکن عمومی از ماسک استفاده می کنند و میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور به 36 درصد رسیده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، عبدالجبار ذاکری بیان داشت: تعداد موارد بستری و فوت مثبت ناشی از کرونا رو به افزایش است و این افزایش آمار درحالی رخ داده که به دلیل شباهت علایم کرونا و سرماخوردگی بسیاری از بیماران از انجام تست کووید خودداری می کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۴    
عدم رعایت بهداشت دست، 58 درصد شکایت ثبت شده مرتبط با کووید از سوی مردم بوده است و علی رغم افزایش ابتلا و مرگ و میر کرونایی، رعایت پروتکل های بهداشتی افزایش جزئی داشته است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۳    
جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان گمیشان، به ریاست امید سقلی، فرماندار گمیشان و با حضور تمامی اعضای ستاد کرونا شهرستان، در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. ...
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۵    
معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان؛ رعایت پروتکل های بهداشتی در اجتماعات را ضروری خواند و سلامت جامعه را از وظایف مهم مسئولان برشمرد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
عین اللهی وزیر بهداشت بیان کرد: احساس می کنیم مردم از رعایت پروتکل های بهداشتی خسته شده اند اما کماکان توصیه ما به مردم استفاده از ماسک است؛ افراد بالای 50 سال و دچار بیماری های زمینه ای مانند دیابت، فشار خون، بیماری های قلبی و نقص ایمنی، باید نکات بهداشتی را برای پیشگیری از کرونا بیشتر رعایت کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۴    
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم شب های قدرتاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با ابراز نگرانی از رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی گفت: اکنون جای تعلل و ساده انگاری نیست؛ با توجه به اینکه به تدریج ایمنی ناشی از واکسیناسیون کاهش پیدا می کند و از طرف دیگر، مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا در این استان به کمتر از 10 درصد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۱    
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهداشت شبکه بهداشت و درمان شهرستان زبرخان گفت: متأسفانه به دلیل بی توجهی به روایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه عدم استفاده از ماسک در محیط های سرپوشیده و اماکن پرتردد و دید و بازدیدهای نوروزی در روزهای اخیر، این شهرستان را به رنگ نارنجی تغییر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۴۵    
مرصاد نیوز: نماز عبادی سیاسیِ جمعه این هفته به امامت امام جمعه سنقروکلیایی با رعایت پروتکل های بهداشتی در مسجد جامع سنقر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نخستین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در مدارس سیستان و بلوچستان در سال 1402 با حضور حسنعلی میرعبدی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری 47 بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته گفت: مردم ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی از عادی انگاری پرهیز کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور در هفته منتهی به 5 فروردین ماه 1402، پایین و بالغ بر 32.68 درصد بوده است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۷    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت:تداوم روند افزایشی کرونا تا پایان فروردین دوراز انتظار نیست و تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی قابل کنترل است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ، 3 سال است که از شیوع کرونا در کشورمی گذرد و با وجود کنترل این ویروس اما به دلیل عدم رعایت پروتکل ها توسط مردم و کاهش تزریق واکسن این بیماری مجدداً اوج گرفته است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۹    
دوباره صدای پای کرونا به گوش می رسد، تجربه عجیب سه سال پیش به نوعی شهروندان را خسته از وضعیت کرونا کرده است اما خبر هولناک در این باره مربوط به کاهش معنادار رعایت پروتکل های بهداشتی است. چیزی که حالا دوباره بحث ها را پیش آورده که دولت باید با قانون پیگیری این عدم رعایت پروتکل ها باشد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور در هفته منتهی به 5فروردین ماه 1402،پایین و بالغ بر32.68درصد بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با توجه به تغییر رنگ بندی و وضعیت کرونایی استان، رعایت شیوه نامه های بهداشتی از سوی هم استانی ها توصیه می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور در هفته منتهی به 5 فروردین ماه 1402، پایین و بالغ بر 32.68 درصد بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت بهداشت وزارت بهداشت، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور در هفته منتهی به 5 فروردین ماه 1402، پایین و بالغ بر 32.68 درصد بوده است.