شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۲Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واردات گوشت»

55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۷    
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی خبر داد: امسال 140 هزار تن گوشت منجمد به منظور تنظیم بازار و جبران کمبود تولید، وارد کشور می شود که نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش دارد.
قائم مقام وزارت جهاد کشاورزی گفت: سال گذشته 100 هزار تن گوشت منجمد و 30 هزار تن گوشت گرم وارد شد اما امسال واردات گوشت منجمد 140 هزار تن افزایش یافته و حجم واردات گوشت گرم ثابت می ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: ارز واردات گوشت قرمز اختصاص داده شده است و تا پایان سال 140 هزار تن گوشت منجمد و 30 هزار تن گوشت گرم وارد می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن بسته بندی صنعت گوشت اعلام کرده است که به طور متوسط از ابتدای سال، 200 تن گوشت قرمز وارد و در بازار توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: بنابر سیاست واردات گوشت و افزایس حجم عرضه دام داخل در فصل زمستان کمتر از 3 درصد جمعیت دام زنده میش و مولد کشتار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۶    
آمار های گمرک ایران حاکی از آن است که میزان واردات گوشت قرمز گوسفندی منجمد در سال گذشته حدود 700 میلیون دلار بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آمار های گمرک ایران حاکی از آن است که میزان واردات گوشت قرمز گوسفندی منجمد در سال گذشته حدود 700 میلیون دلار بوده است.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
در بخش دوم لایحه بودجه 1403، عوارض وارداتی گوشت قرمز و مرغ به ترتیب 275 و 110 تومان پیشنهاد شده است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنعت بسته بندی گوشت گفت: بنابر سیاست دولت در راستای تنظیم بازار، قیمت گوشت های وارداتی از اواخر اسفند 1401 تاکنون تغییری نداشته است. مسعود رسولی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: واردات گوشت به منظور تعدیل قیمت و کنترل بازار انجام می شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۸:۵۰    
عامریان درباره استاندارد های گوشت وارداتی گفت: ما ناظرین حلال و روحانیون را در برزیل داریم که از زمان کشتار تا بسته بندی نظارت می کنند. از نظر بهداشتی هم قوانین کشور ما رعایت می شود. قواعد بهداشتی ما از اروپا سخت گیرانه تر است ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۰    
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اینکه مشکلی در تامین گوشت نداریم، گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته واردات گوشت قرمز به طور منظم در حال انجام است.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
گوشت قرمز درسال گذشته قیمت های عجیب و غریبی را به خود دیده است. به دنبال افزایش قیمت گوشت قرمز تولید داخل، دولت برای کنترل بازار گوشت، واردات گوشت گرم و منجمد را افزایش داده و به دلیل اختلاف قیمت معنادار بین گوشت دولتی با گوشت بازار آزاد ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس شورای تامین دام گفت: برنامه ریزی و مدیریت دولت سیزدهم در واردات گوشت قرمز باعث شد علاوه بر پرکردن خلأهای صنعت دامی کشور، دوره تنفسی به صنعت دام در پاییز و زمستان داده شود و همین امر موجب افزایش زایش صنعت دامی کشور شد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۶   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: انتظار داریم در نیمه اول سال جاری به دلیل افزایش تولید دام زنده و عرضه زیاد آن قیمت دام زنده منطقی شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۶    
در سالی که گذشت قیمت گوشت با توجه به واردات آن به ویژه در شش ماهه دوم و رو به پایان سال همچنان روند صعودی داشت.
منصور پوریان اظهار داشت که براساس آمار جمعیت فعلی، تعداد دام های سبک 62 میلیون راس و تعداد دام های پروار گوساله 150 هزار راس است.به گفته وی، برآوردها نشان می دهد که با در نظر گرفتن زایش های زمستانی، جمعیت دام های سبک به 67 میلیون راس می رسد ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش سرویس کشاورزی جهان صنعت نیوز، منصور پوریان گفت: بنابر آمار جمعیت کنونی دام سبک 62 میلیون راس و دام پروار گوساله 150 هزار راس است.به گفته او، برآوردها حاکی از آن است که جمعیت دام سبک با احتساب زایش های زمستان به 67 میلیون راس برسد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بنابر گفته کارشناسان با تولید قراردادی دام، دیگر نیازی به واردات گوشت قرمز برای تامین نیاز کشور نیست.
اقتصاد آنلاین / رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دام سبک گفت: بنابر آمار در سال گذشته، سرانه مصرف گوشت قرمز به 7.1 کیلو رسیده است .
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۵:۰۱    
مدیرعامل پشتیبانی امور دام گفت: بنابر هماهنگی های صورت گرفته روزانه بین 1200 تا 1400 تن محموله گوشت مرغ گرم از استان های هم جوار وارد استان تهران می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از شرکت پشتیبانی امور دام، حسین شیرزاد با معرفی رویکردهای جدید شرکت مذکور در مدیریت بازار مرغ، کمک به تعدیل آسیب های سه سال اخیر نظام بهره برداری دام کشور گفت: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و تنظیم بازار محمولات پروتئینی کشور ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کد خبر: 923116 / دیروز, 15:00 / پول و سرمایه با توجه به سیاست وزارت جهاد مبنی بر ایجاد شرایط مساعد تولید و واردات گوشت قرمز گرم و منجمد، قیمت این اقلام در ایام نوروز در سراشیبی قرار گرفته است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: یکی از مشکلات مبحث حمل و نقل گوشت از کشورهای وارد کننده است که نیازمند تقویت واردات گوشت برای مرتفع شدن صف گوشت هستیم.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۷    
استاندار تهران گفت: یکی از مشکلات مبحث حمل و نقل گوشت از کشورهای وارد کننده است که نیازمند تقویت واردات گوشت برای مرتفع شدن صف گوشت هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۶    
استاندار تهران گفت: یکی از مشکلات مبحث حمل و نقل گوشت از کشورهای وارد کننده است که نیازمند تقویت واردات گوشت برای مرتفع شدن صف گوشت هستیم.
گام خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۳    
رییس شورای تامین دام با اشاره به حجم بالای واردات گوشت منجمد و گرم به کشور، این حجم از واردات را بی سابقه دانست و گفت: علت ایجاد صف های طولانی برای خرید گوشت قرمز، کمبود مراکز عرضه است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای تامین دام با اشاره به حجم بالای واردات گوشت منجمد و گرم به کشور، این حجم از واردات را بی سابقه دانست و گفت: علت ایجاد صف های طولانی برای خرید گوشت قرمز، کمبود مراکز عرضه است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۲    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، طی ماه های اخیر مسئولان وزارت جهاد در راستای تنظیم بازار اقدام به واردات گوشت گرم و منجمد کرده اند، درحالیکه برخی فعالان این صنعت اذعان می کنند که در صورت حمایت از دامداران نیازی به واردات نداریم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۷:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
طی ماه های اخیر مسئولان وزارت جهاد در راستای تنظیم بازار اقدام به واردات گوشت گرم و منجمد کرده اند، درحالیکه برخی فعالان این صنعت اذعان می کنند که در صورت حمایت از دامداران نیازی به واردات نداریم.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۳:۲۱   + ۶۲ سایت دیگر  
افشین صدر دادرس، مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور، فروش 600 تا 700 هزار تومانی برخی از فروشندگان را سودجویی در بازار مصرف می داند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۲    
واردات گوشت می تواند به تعادل و توازن منابع داخلی و خارجی کشور کمک کند و از چالش های ناشی از نبود تولید داخلی کافی جلوگیری کند. این اقدام می تواند به تحقق اهداف اقتصادی، اجتماعی و تغذیه ای کشور کمک کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود از عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه های کشور اعلام کرد عرضه گوشت قرمز در کشور در بهمن 1402 به سطح 33 هزار و 100 تن رسیده است. بر اساس این آمار عرضه گوشت در این ماه به پایین ترین سطح از خرداد 99 تاکنون رسیده است. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی درباره استدلال خود برای کاهش قیمت گوشت می گوید که افزایش تولید گوشت داخلی به خاطر بارندگی های اخیر، افت قیمت نهاده و نیز توزیع نهاده مدت دار 6 ماهه برای عشایر باعث افزایش انگیزه دامداران به تولید شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزارت جهاد کشاورزی در امور تجارت و تنظیم بازار درباره واردات گوشت قرمز گفت: در حال حاضر با توجه به نیاز بازار روزانه به طور میانگین 200 تن گوشت گرم وارد کشور می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: حقیقت این است که قدرت خرید مردم کاهش یافته است و آثار آن را در سفره های آب رفته آن ها می توان به خوبی مشاهده کرد. مسئولان این حقیقت تلخ را می دانند و برای همین است که طرح فجرانه و کالابرگ را در دستور کار خود قرار داده اند؛ طرح هایی که از قضا با استقبال مردم مواجه شده است ...
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
آن طور که مسئولان وزارت جهاد کشاورزی می گویند هم اکنون باید گوشت قرمز گرم تنظیم بازاری در بازار به قیمت هر کیلوگرم 290تا 310هزار تومان و گوشت منجمد تنظیم بازاری با قیمت 220هزار تومان در فروشگاه های زنجیره ای به فروش برسد تا امنیت غذایی دهک های پایین و متوسط جامعه به خطر نیفتد وآنها نیز بتواننداین ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور از ثبات بازار گوشت قرمز خبر داد و درباره احتمال شیوع بیماری از طریق گوشت های وارداتی تصریح کرد: در مورد احتمال آلودگی گوشت هایی که از پاکستان و آفریقا وارد می شوند، هشدار داده شده بود.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سید احمد مقدسی گفت: با توجه به پتانسیل صنعت دامپروری، امکان تولید سالانه بیش از یک میلیون تن گوشت قرمز در کشور وجود دارد که براین اساس نیازی به واردات نداریم. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه به طور قطع مشکلی در کنترل بیماری تب برفکی نداریم، گفت: گوشت قرمز وارداتی در بهترین شرایط بهداشتی وارد کشور می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام از واردات 103 هزار تن گوشت قرمز گرم و منجمد گوسفندی و گوساله خبر داد .
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس شورای تامین دام با اشاره به حجم بالای واردات گوشت منجمد و گرم به کشور، گفت: برای شب عید و ایام ماه مبارک رمضان نه تنها کمبودی نداریم، بلکه انتظار کاهش قیمت نیز وجود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۳:۵۸    
سخنگوی دولت: تا زمانی که نیاز داخلی به گوشت از طریق تولید داخل تامین نشود، واردات گوشت ادامه خواهد داشت.
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
افزایش چشمگیر قیمت گوشت قرمز در یکسال اخیر موجب شده دولت برای تنظیم بازار و افزایش دسترسی کم درآمدها، میزان واردات گوشت قرمز را افزایش دهد، به طوریکه در 10 ماهه امسال 92 هزار تن گوشت به ارزش 494 میلیون دلار وارد کشور شده که بلحاظ وزنی نسبت به سال قبل ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
، رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به حجم واردات گوشت قرمز منجمد و گرم در سطح بازار، قیمت گوشت داخلی در بازار کاهش یافته است؛ به طوری که اختلاف قیمت گوشت داخلی و وارداتی به یکدیگر نزدیک شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، منصور پوریان، رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به حجم واردات گوشت قرمز منجمد و گرم در سطح بازار، قیمت گوشت داخلی در بازار کاهش یافته است؛ به طوری که اختلاف قیمت گوشت داخلی و وارداتی به یکدیگر نزدیک شده است. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: او قیمت کنونی [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به برنامه ریزی مناسب تولید و حجم واردات گوشت قرمز گرم و منجمد، کمبودی در عرضه ایام پایانی سال نداریم که بخواهد منجر به التهاب قیمت در بازار شود.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای تامین دام با اشاره به حجم بالای واردات گوشت منجمد و گرم به کشور، گفت: برای شب عید و ایام ماه مبارک رمضان نه تنها کمبودی نداریم، بلکه انتظار کاهش قیمت نیز وجود دارد.