سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۳:۰۰Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واردات گوشت»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو اتاق اصناف کشاورزی گفت: ممنوعیت صادرات دام و واردات گوشت مشکل بازار را حل نکرد زیرا وقتی ارز ترجیحی حذف شد، دامدار حمایت نشد و به همین دلیل دام مولد را ذبح و راهی بازار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۵    
صدور کارت یارانه نان، واردات گوشت حرام به ایران، تحلیل اینترنشنال با استناد به توییت فیک از مهمترین شایعات اردیبهشت 1401 است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هر چند مسئولان با واردات گوشت توانسته اند در روز های پایانی سال ثبات قیمت را بر بازار این کالای اساسی حاکم کنند اما، به نظر می رسد همچنان بی برنامگی در مدیریت بازار گوشت قرمز حاکم است، بی برنامگی که آشفتگی دوباره در بازار این کالای اساسی در سال 1402 را رقم خواهد زد.
سلام نو / ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۸    
بازدید سرزده رئیس اداره دامپزشکی پردیس به همراه معاون فرماندار پردیس و نماینده جهاد کشاورزی و نماینده شرکت پشتیبانی امور دام ، از مرکز بسته بندی شهرستان و نظارت مستقیم برای بسته بندی گوشت های وارداتی تنظیم بازار صورت پذیرفت. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
پس از افزایش قیمت گوشت دولت به سرعت تصمیم گرفت که حجم زیادی گوشت گوسفندی وارد کند. این در حالی است که قیمت خودرو در ایران نجومی شده و دولت تا امروز اجازه درست واردات خودرو را نداده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوساله امروز 24 اسفند 1401 در میادین میوه و تره بار اعلام شد. واردات گوشت تغییر چندانی بر قیمت این کالا نداشته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده گفت: قرار است 250 هزار تن گوشت (معادل 6.5 میلیون راس دام سبک 40 کیلویی) وارد کشور کنیم و این بدان معناست که ریشه کل دام سبک کشور را بدون اینکه برنامه ای برای تولید داخل داشته باشیم، می زنیم. ...
برترین ها / بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بسیاری از مسئولان وزارت جهاد کشاورزی اذعان می کنند که با توجه به شرایط مساعد تولید و برنامه های اجرا شده، نوسان چندانی در بازار محصولات پروتئینی نخواهیم داشت.
فود پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در نشست بررسی وضعیت تنظیم بازار گوشت قرمز و تسهیل فرایندها برای واردات به موقع گوشت با کیفیت با رئیس هیات مدیره و دبیر انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی و سایر فعالان این حوزه دیدار کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۶    
250هزار تن گوشت وارد می شود معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه اخیرا مجوز واردات 250هزار تن گوشت صادر شده است، گفت: قیمت های فعلی گوشت قرمز کاذب است و باید منتظر افت قیمت این محصول در بازار باشیم ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تأمین کنندگان فرآورده های خام دامی: طبق برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای هفته آینده گوشت با کیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا در حجم مطلوب وارد کشور می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل پشتیبانی امور دام لرستان با اشاره به ذخیره سازی گوشت مرغ مورد نیاز استان، از پیگیری برای واردات گوشت گرم به لرستان خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور با بیان این که مجوز واردات 250 هزار تن لاشه گوشت قرمز صادر شده است، پیش بینی کرد با ورود گوشت تولید داخل به بازار از اواسط فروردین نیز قیمت این محصول کاهش یابد . ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر شاد دبیر انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی با حضور در برنامه روزی نو رادیو اقتصاد با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای هفته گوشت با کیفیت تازه از کشورهای استرالیا و رومانی وارد کشور می شود گفت ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار از کاهش نرخ مصوب گوشت قرمز با واردات گوشت گرم گوسفندی و گوساله تا چند روز آینده به کشور خبر داد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی وعده نزولی شدن قیمت گوشت را داد و از واردات گوشت از رومانی و استرالیا از هفته آینده خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
میانگین قیمت گوشت مرغ در هفته گذشته 60 هزار تومان بود. تیتربرتر، تأمین گوشت با قیمت مناسب همچنان چالش بازار کالاهای اساسی است. میانگین گوشت مرغ هر کیلو 60 هزار تومان و گوشت قرمز 350 تا 400 هزار تومان است. وزارت جهاد کشاورزی برای تنظیم بازار مبادرت به واردات گوشت قرمز کرد تا قیمت ها شکسته شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۳۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی اعلام کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده از ابتدای هفته آینده گوشت با کیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا در حجم مطلوب وارد کشور می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در حال حاضر با واردات، قیمت گوشت قرمز کاهش یافته است البته مردم می گویند قیمت گوشت هنوز هم گران است اما دولت برنامه دارد با ادامه واردات گوشت تا اردیبهشت 1402، قیمت این قلم کالا را بیشتر کاهش داده و بازار آن را مدیریت کند.
رهیاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: مجوز واردات گوشت قرمز از کشورهای همجوار به استان اخذ شد و بازرگانان و تاجران می توانند اقدام به واردات کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در بازار و میادین تره بار اعلام شد. قیمت گوشت در برخی فروشگاهها و میادین تره بار با نرخ دولتی توزیع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان دامپزشکی می گوید که واردات گوشت از برزیل تا زمانی که این کشور به صورت رسمی سلامت دام هایش را تایید نکند، ممنوع است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
کمبود گوشت قرمز سبب شد تا وزارت جهاد کشاورزی برای تنظیم بازار به ویژه با نزدیک شدن ایام نوروز و ماه رمضان مبادرت به واردات گوشت کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام توقف موقت واردات گوشت قرمز و هرگونه فراورده پروتئینی دامی از کشور برزیل به جهت سلامت و بهداشت جامعه، اعلام کرد تمام گوشت های وارداتی صورت گرفته تا امروز به کشور عاری از هرگونه بیماری و آلودگی بوده است
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۵    
ایران، اردن و تایلند به طور موقت واردات گوشت گاو از سراسر کشور برزیل را متوقف کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سازمان دامپزشکی کشور در عین حال با استناد به گزارش رسمی وزارت کشاورزی برزیل که اعلام کرده به دلیل شناسایی یک مورد ابتلا به جنون گاوی در ایالت پارا این کشور ...
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام توقف موقت واردات گوشت قرمز و هرگونه فرآورده پروتئینی دامی از کشور برزیل به جهت سلامت و بهداشت جامعه، اعلام کرد تمام گوشت های وارداتی صورت گرفته تا امروز به کشور عاری از هرگونه بیماری و آلودگی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۳۱   + ۸۰ سایت دیگر  
سازمان دامپزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای ضمن اعلام توقف موقت واردات گوشت قرمز از کشور برزیل تاکید کرد تمام گوشت های وارداتی صورت گرفته تا امروز به کشور عاری از هرگونه بیماری و آلودگی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
وزارت کشاورزی برزیل می گوید که به دلیل شناسایی یک مورد ابتلا به جنون گاوی در ایالت پارا این کشور، ایران واردات گوشت از سراسر برزیل را متوقف کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کشف گونه ای غیرمعمول از جنون گاوی در برزیل باعث شد مشتری های آسیایی واردات از این کشور را به حالت تعلیق درآورند.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت کشاورزی برزیل در بیانیه ای اعلام کرد که ایران، اردن و تایلند واردات گوشت گاو را بصورت موقت ممنوع کرده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشمر در مجلس با بیان اینکه قانون در کشور رعایت نمی شود، گفت: متاسفانه زمانی صادرات گوشت و مرغ آزاد شد که در کشور با کمبود آنها مواجه بودیم و همچنین زمانی واردات این اقلام به کشور آزاد شد که در کشور فراوانی این محصولات وجود داشت، در واقع مسئولان برعکس عمل می کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: ثبت سفارش واردات گوشت قرمز و عرضه آن برای تنظیم بازار تا پایان ماه رمضان ادامه دارد و لاشه های گوشت وارداتی بیش از 5 درصد، چربی ندارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد: واردات گوشت تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد تا در بازار ثبات ایجاد شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، خیالتان راحت، گوشت قیمت رسمی ندارد؛ این موضوع را می شود از اظهارنظر اخیر مدیرکل حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی احساس کرد. یوزباشی در یک برنامه تلویزیونی عنوان کرد: قیمت گوشت، چه گوسفندی و چه گاوی به صورت رسمی به ما اعلام نشده است و در حال حاضر گوشت قیمت مصوبی ندارد. ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد: واردات گوشت تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد تا در بازار ثبات ایجاد شود.