پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۳۹May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محصولات پروتئینی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و کشف یک انبار احتکار کالاهای اساسی محصولات پروتئینی در بندرعباس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - فرمانده انتظامی استان از شناسایی و کشف یک انبار احتکار کالاهای اساسی محصولات پروتئینی در بندرعباس خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت جهاد کشاورزی، محمدابراهیم حسن نژاد در گفت وگویی افزود: بخش امور دام از زیربخش های مهم وزارت جهاد کشاورزی و وظیفه آن تولید محصولات پروتئینی و تامین نیاز جامعه در این بخش است. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، محمدابراهیم حسن نژاد، معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در برنامه تلویزیونی اظهار کرد: بخش امور دام از زیربخش های مهم وزارت جهاد کشاورزی است و وظیفه آن تولید محصولات پروتئینی و تأمین نیاز جامعه در این بخش است. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در تشریح آمار واردات محصولات پروتئینی در سال گذشته از واردات 1975 کانتینر گوشت قرمز و گوشت مرغ به وزن 53 هزار تن از بندر شهید رجایی در سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴    
در جدول زیر می توانید قیمت محصولات پروتئینی تازه و منجمد از قبیل گوشت گوسفند، گوساله و مرغ را مشاهده کنید.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، صادقی امینی و تیم همراه متشکل از معاونین و مسئولین سازمان در سفری یک روزه و به منظور استفاده از تجربیات مشترک شهر تهران در زمینه توزیع محصولات پروتئینی و میوه و تره بار، از دو میدان بزرگ بهمن شامل غرفه های گوشت، مرغ ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به منظور جهش در تولید محصولات پروتئینی مورد نیاز کشور و افزایش بهره وری پرواربندی گوسفند روستایی و عشایری؛ عملیات اجرایی 13 مجتمع دامپروری در سال جاری در استان چهارمحال بختیاری آغاز می شود . ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بنابر سیاست های وزارت جهاد در حوزه محصولات پروتئینی سبد خانوار، تولید نسبت به ماه های اخیر افزایش داشته که همین امر منجر به روند نزولی قیمت در بازار شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۷:۳۶   + ۴۹ سایت دیگر  
بنابر سیاست های وزارت جهاد در حوزه محصولات پروتئینی سبد خانوار، تولید نسبت به ماه های اخیر افزایش داشته که همین امر منجر به روند نزولی قیمت در بازار شده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تحقیقات نشان می دهد که مایکوپروتئین ممکن است جایگزین بهتری برای گوشت در کاهش کلسترول باشد. به گزارش مهر، در مطالعه اخیر، محققان مصرف مایکوپروتئین یا محصولات پروتئینی قارچی را با خوردن ماهی و گوشت طی چهار هفته مقایسه کردند. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۲    
در جدول زیر می توانید قیمت محصولات پروتئینی تازه و منجمد از قبیل گوشت گوسفند، گوساله و مرغ را مشاهده کنید.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئولان وزارت جهاد کشاورزی از تامین نهاده دامی مورد نیاز دامداران کشور خبر می دهند که پایه اصلی تولید و قیمت محصولات پروتئینی مانند گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ و لبنیات است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
گوشت های منجمد و گرم وارداتی با نرخ های مصوب عرضه شد؛ یعنی قیمت هر کیلوگرم لاشه گوشت گرم 290 هزار تومان، به تناسب قطعات بین 320 تا 370 هزار تومان، هر کیلوگرم گوشت منجمد گوساله بین 298 تا 315 هزار تومان و گوشت منجمد گوسفندی ران 285 هزارتومان، سردست 275هزار تومان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از تامین گوشت قرمز منجمد و تامین نهاده های دامی و انجام برنامه ریزی لازم با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و گسترش و بازیابی جمعیت دامی کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از تامین گوشت قرمز منجمد و تامین نهاده های دامی و انجام برنامه ریزی لازم با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و گسترش و بازیابی جمعیت دامی کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان تهران گفت: بحث طرح تشدید نظارت بر محصولات پروتئینی تا 22 فروردین ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح تشدید نظارت دامپزشکی بر عرضه بهداشتی محصولات پروتئینی استان اصفهان تا بیست ودوم فروردین سال آینده ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
آمارها از رشد تامین نهاده دامی در سال جاری حکایت دارد، این علامتی برای بهبود وضعیت تولید و قیمت محصولات پروتئینی به ویژه گوشت قرمز در سال 1403 است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد نوری-جام جم آنلاین قزوین:دکتر مهدی جلوخانی افزود: اداره کل دامپزشکی استان قزوین با تجهیز 31 اکیپ ثابت و سیار، تشدید نظارت های بهداشتی خود در مراکز کشتارگاهی و بسته بندی فرآورده های خام دامی، سردخانه های نگهداری، ناوگان حمل و نقل ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر کالا های اساسی وزارت کشاورزی: قیمت مرغ کیلویی 78 تا 80 هزار است و فروش بالاتر از آن تخلف و با متخلفان برخورد می شود. به گزارش فارس، اگرچه مرغ نرخ مصوب دارد، اما فروشندگان خودشان قیمت می دهند، کسی قیمت مصوب را رعایت نمی کند چند نرخ در بازار وجود دارد ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
آنجایی که قفسه های سوپرمارکت ها مملو از محصولات پروتئینی هستند، وقت آن است که بپرسیم آیا این مکمل ها واقعاً برای ما خوب هستند یا خیر.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به برنامه ریزی مناسب تولید و حجم واردات گوشت قرمز گرم و منجمد، کمبودی در عرضه ایام پایانی سال نداریم که بخواهد منجر به التهاب قیمت در بازار شود.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۷    
سپهرغرب، گروه کشاورزی: به گفته مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور در همه مراحل خرید محصولات پروتئینی شامل گوشت قرمز و مرغ، عملیات کشتار، بسته بندی و انجماد آن ها در سردخانه، نظارت کامل وجود دارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۳    
پرفروش ترین محصول "افق" محصولات گروه خوراکی بوده که با اختصاص سهم 47 درصدی از کیک درآمدی این شرکت بیش از 2 هزار و 800 میلیارد تومان از این محل درآمدزایی داشته است. محصولات پروتئینی با 2 هزار و 741 میلیارد تومان نیمه دوم نمودار فروش این شرکت را تصاحب کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
بنابر آمار های موجود، از ظرفیت های بالایی در تولید مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز برخوردار هستیم به طوریکه علاوه بر تامین نیاز بازار داخل، امکان صادرات هم وجود دارد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نوآوران آنلاین - لطفا از زمینه فعالیت و تعداد پرسنل اتون بفرمایید. شرکت ما با مسئولیت محدود با چهل نفر پرسنل و کارمند در حال فعالیت در زمینه صنعت مرغ و گوشت و بسته بندی و توزیع در کل کشور که عضو انجمن بسته بندی با مدیریت آقای بهزاد درخور و دبیر انجمن جناب آقای دکتر رسولی هستیم. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نظارت بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور بر مراکز بسته بندی و عرضه محصولات پروتئینی خام به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان و نوروز از 20 اسفند در سراسر کشور تشدید می شود . ...
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با بیان اینکه نسبت به سال گذشته مراجعات مردم به میادین میوه و تره بار 29 درصد افزایش پیدا کرده است، گفت: قیمت میوه و سبزیجات در میادین شهرداری 47 درصد و قیمت محصولات پروتئینی 55 درصد نسبت به سطح شهر ارزان تر است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پیرو حضور وزیر کشاورزی و امنیت غذایی مالزی در ایران، در زمینه توسعه همکاری ، روسای دامپزشکی دو کشور در امر نظارت بهداشتی بر صادرات و واردات انواع محصولات پروتئینی یا داروهای دامی تبادل نظر صورت گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر یکی از موضوعات مهم را امنیت غذایی و تکمیل زنجیره ارزش و صنایع فرآوری دانست و گفت: یکی از موارد مهم امنیت غذایی تولید محصولات پروتئینی از جمله گوشت است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، به طور معمول همزمان با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ماه رمضان، تقاضا برای خرید محصولات پروتئینی از جمله مرغ افزایش پیدا می کند. بر همین اساس طی ماه های اخیر روند جوجه ریزی ها به طور چشمگیری افزایش یافته است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - وزیر کشور گفت: به تناسب هر شهر و استان تلاش دولت این است که اجناس به ویژه محصولات پروتئینی را ارزان تر به دست مردم برساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وارد کنندگان نهاده های دامی از طولانی شدن روند تخصیص ارز برای واردات نهاده گلایه دارند، کارشناسان هم معتقدند مشکلات تامین و گرانی نهاده در بازار، عامل اصلی بروز نوسان در قیمت برخی محصولات پروتئینی است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
گروه صنایع غذایی تندیس، شرکت پیشرو در صنعت غذایی و پروتئینی، طی مراسمی از افتتاح برند جدید خود، پروفارم، خبر داد که نقطه عطفی در توسعه، کیفیت و اطمینان در بسته بندی محصولات پروتئینی محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که سه هزارتن محموله جدید ذرت به سفارش سازمان اقتصادی کوثر وارد کشورشده است، قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی می گوید عرضه فراوان در بازار قیمت را تا 3 هزار تومان در هر کیلو کاهش می هد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: فروشگاه های عرضه کننده محصولات پروتئینی و قصابی ها در طرح کالابرگ الکترونیک در استان اضافه شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به قیمت بالای محصولات پروتئینی گفت: گرانی کالاهای اساسی نشان دهنده ناتوانی وزارت جهاد کشاورزی در مدیریت بازار است و تنها چیزی که در این وزارتخانه وجود ندارد پیش بینی و مدیریت بازار است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به آنکه برخی کارشناسان واگذاری مسئولیت ها به بخش خصوصی را راهکار تنظیم بازار می دانند، اما در مقابل برخی معتقدند که این امر نیازمند هزینه است، لذا باید در اختیار دولت باشد. ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۲    
در حوزه پربار و اساسی فرآوری غلات و توسعه محصولات پروتئینی، عبدالرضا مطلبی کاشانی به عنوان نویسنده، با مجموعه ای از چالش ها و پیچیدگی ها روبه رو شده است که به طور گسترده تأثیرگذار بر صنایع مرتبط با این زمینه می باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس با بیان اینکه گوشت مرغ و گوساله منجمد در حال توزیع است،گفت:از ابتدای سال جاری تاکنون میزان سه هزار و 549تُن گوشت مرغ منجمد و 130تُن گوشت گوساله منجمد با هدف تنظیم بازار محصولات پروتئینی در این استان توزیع شده است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، جبرئیل برادری با اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز استان به محصولات پروتئینی و تأمین بخشی از نیاز جامعه از طریق سایر استان ها، توسعه، تجهیز و فعال سازی واحدهای راکد و نیمه فعال استان با هدف افزایش میزان جوجه ریزی در دستور کار قرار گرفت ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۵    
خاویار یکی از محبوب ترین و لوکس ترین محصولات پروتئینی است که از بدن ماهیان خاویاری کمیاب و گران قیمت خارج و معمولا به صورت سرد سرو می شود. در گذشته های نه چندان دور، دو دریای خزر و سیاه، تنها زیستگاه ماهیان خاویاری و تأمین خاویار بودند؛ اما درحال حاضر، در هر گوشه از دنیا ...
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۱    
بازار محصولات پروتئینی در یکی دو سال اخیر با افزایش قیمت های قابل توجهی روبه رو بوده، در نگاه اول این افزایش قیمت ها می تواند به معنی حال خوب فعالان این صنف برداشت شود، اما در واقعیت این چنین نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۰۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به اثر اصلاح نظام یارانه و جراحی اقتصادی سال گذشته بر تولید و بازار محصولات پروتئینی، اتخاذ سیاست در زمینه نهاده دامی باید کاملا منطقی باشد تا حوزه تولید و مصرف دچار مشکل نشود.
افزایش قیمت مواد غذایی همچون محصولات پروتئینی و لبنیات، بازار میوه و تره بار را رونق داده. به گفته فردین یزدانی پژوهشگر و مشاور آکادمی سامان، مصرف واقعی میوه حدود 4 درصد افزایش پیدا کرده که البته این افزایش در میان گروه های مختلف درآمدی متفاوت بوده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رییس سازمان دامپزشکی کشور در دیدار با رییس سازمان توسعه صادرات محصولات کشاورزی و غذایی فرآوری شده هند در خصوص هماهنگی های بهداشتی صادرات و واردات محصولات دامی تبادل نظر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزانه عبدالهی طلبه سطح 2 جامع الزهرا است که هنرهای بسیاری دارد، از ساخت تابلوهای بزرگ با گل های فلزی و خیاطی لباس های مجلسی گرفته تا ساخت بدلیجات و ادوات دکوری و گلسازی و چرم دوزی و... ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از برخی از فروشگاه های زنجیره ای نشان می دهد که میزان عرضه گوشت و مرغ بسته بندی کاهش یافته است. کاهشی که دبیر انجمن صنعت بسته بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور علت آن را عدم تامین گوشت و مرغ برای واحد های بسته بندی اعلام می کند. ...