جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۷:۴۶Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت مرغ»

دانا   ۸ ساعت پیش    
مدیرجهاد کشاورزی گچساران گفت: معتقدم که مشکل قیمت مرغ کشوری است و باید واسطه ها حتی الامکان حذف شوند و نهاده ها با کیفیت و سرعت بیشتری به دست مرغداران برسد .
مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با افزایش حجم جوجه ریزی پیش بینی می شود که قیمت مرغ از دهه سوم آذر کاهش یابد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان کردستان گفت: پیش بینی می شود با توجه به افزایش جوجه ریزی واحدهای مرغداری در آبان سال جاری، قیمت مرغ در ماه های آذر و دی کاهش پیدا می کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی کشور با اشاره به اینکه قیمت جوجه یکروزه همچنان 2500 تومان بالاتر از نرخ مصوب است، گفت: متاسفانه در این حوزه نظارت دقیق وجود ندارد.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ در حالی در آذربایجان غربی به 37 هزار تومان رسیده است که در سایر استان ها بین 4 تا 6 هزار تومان ارزان تر به دست مردم می رسد. برخی شایعات، قاچاق مرغ گرم استان به استان های دیگر را عامل گرانی مرغ در آذربایجان غربی می داند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل جهاد کشاورزی استان تهران گفت: قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار به ثبیت رسید/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، مدیر کل جهاد کشاورزی استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل جهاد کشاورزی استان تهران گفت: تاکنون 1500 واحد را بازرسی کردیم که برخی ها تخلف داشتند و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، در حال حاضر بازار تخم مرغ و مرغ در استان از وضعیت بسیار خوبی برخوردار است اما این تثبیت بازار را به 23 کالای دیگر افزایش خواهیم داد.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از تشدید نظارت ها بر بازار مرغ در استان خبر داد و گفت: طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور قیمت هر کیلو گرم گوشت مرغ گرم 31 هزار تومان تعیین شده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کاهش قیمت مرغ در بازار داخل پس از 4 سال نوسانات شدید و بی پایان در انتظار دستور رئیس جمهور است.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت:اگرچه ممکن است توزیع اینترنتی شامل همه مردم نباشد اما از آنجایی که سزای گران فروش نخریدن است این شیوه فروش باعث خواهد شد بازار آرامش را به خود ببیند. اسماعیل قادری فر: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۵۶    
ایسنا/آذربایجان غربی طی هفته گذشته تعدادی از واحدهای تولید مرغ گوشتی در آذربایجان غربی از فروش مرغ به قیمت مصوب دولتی خودداری کرد و با افزایش قیمت مرغ مشکل صفهای طولانی و کمبود مرغ بازهم حاشیه ساز شد.
خبرها از احتمال حذف ارز دولتی حکایت دارد. این گزارش به بررسی تجربه نسبتا موفق حذف ارز ترجیحی از واردات 3 کالای اساسی اختصاص دارد.
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: چند ماهی است که مرغداران گوشتی نسبت به عرضه جوجه یکروزه بالاتر از نرخ مصوب انتقاداتی دارند که هر یک از کارشناسان صنعت طیور دلایل خاصی برای این موضوع مطرح می کنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
آنچه در زیر می آید قیمت روز مرغ در سطح بازار تهران است؛
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد: افزایش قیمت مرغ در بازار یزد،به صورت سراسری و مصوب دولت است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
برای خرید سینه مرغ بدون پوست 1800 گرمی مهیا پروتئین باید 54 هزار تومان هزینه کنیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس، نبود تعادل میان بازار عرضه و تقاضا را دلیل نوسانات نفس گیر قیمت کالاهای اساسی دانست و گفت: افزایش قیمت مرغ به هر بهانه ای و با هر توجیهی اقدام مناسبی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد قیمت مرغ بار دیگر در استان یزد روند صعودی به خود گرفته است به طوری در حال حاضر یک شهروند یزدی برای خرید یک کیلوگرم گوشت مرغ گرم باید حداقل مبلغی معادل 29 هزار و 600 تومان پرداخت کند.
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش جوجه ریزی به 127 میلیون قطعه، پیش بینی می شود که قیمت مرغ طی 15 روز آینده کاهش یابد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
با جدی شدن بحث حذف ارز 4200 تومانی، این سوال پیش می آید که کدام اقلام مصرفی با تغییر شرایط دستخوش تغییرات قیمتی خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان به گفته معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، علیرغم کاهش جوجه ریزی، در کرمان کمبود مرغی نداریم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق بررسی های میدانی انجام شده از سطح فروشگاههای استان به نظر می رسد قیمت مرغ در یزد مجددا افزایش داشته است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ امیرحسین نظری بیان کرد: باید روزانه در کنار توزیع مرغ کشتار روز در خوزستان، مرغ منجمد در استان توزیع شود تا قیمت مرغ تعادل داشته باشد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه جوجه یک روزه 2 برابر قیمت مصوب به دست تولیدکنندگان می رسد، بر لزوم کنترل قیمت آن برای جلوگیری از افزایش قیمت تمام شده مرغ تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم این که در هفته های اخیر، قیمت مرغ مصوب تنظیم بازار از 24 هزار و 900 تومان به 29 هزار تومان رسیده بود، در روزهای اخیر مجدداً مرغ در بازار قزوین گران شد و قیمت این کالای اساسی به 31 هزار تومان رسید. این درحالی است که مرغ به اندازه کافی در بازار توزیع می شود و کمبودی وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۱۸    
گروه استان ها قیمت مرغ در بازار سمنان نارضایتی مصرف کننده و تولیدکننده را به دنبال داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۳:۳۴    
گروه استان ها مرغ در بازار مازندران با دوگانگی قیمت و دخالت و قدرت بی مهابای دلالان و واسطه گران در وضعیت نابه سامانی، موجب نارضایتی خانواده ها شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۳:۱۷    
گروه استان ها در هفته های گذشته شاهد افزایش قیمت مرغ در سطح کشور و به تبع آن استان ایلام بودیم که این امر گلایه بسیاری از مردم را پی داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها وضعیت بازار کالاهای اساسی امسال با موج گرانی دوره ای روبه رو شده که نمونه این را می توان در بازار کالاهای گوشت مرغ دید که طی روزهای گذشته دوباره شاهد افزایش قیمت آن در بازار هستیم و مسئولان هر کدام دلایلی برای این گرانی مطرح می کنند.
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از عرضه روزانه حدود 8هزار تن مرغ گرم در بازار خبر داد و گفت: با افزایش عرضه از 15آذر به بعد، قیمت مرغ کاهش می یابد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن مرغداران استان اصفهان گفت: اگر تولیدکننده مرغ با حذف ارز 4200 تومانی بخواهد تمام نهاده خود را به صورت آزاد تهیه کند ابتدا با کمبود نقدینگی مواجه می شود و از سوی دیگر مصرف کننده قادر به تامین مرغ 90 هزار تومانی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ بعد از حذف ارز 4200 تومانی افزایش می یابد، گفت: تمهیدات لازم برای اینکه مرغ از سفره خانوار حذف نشود، اندیشیده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۲۲:۵۱    
سرپرست فرمانداری شهرستان مشهد در جلسه ستاد تنظیم بازار بر توزیع مرغ منجمد در سطح شهرستان به منظور جلوگیری از افزایش قیمت مرغ در بازار تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۳    
اصفهان-ایراندوست، معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: با توجه به اصلاح قیمت مرغ در اصفهان و کاهش خروج این کالا از استان شاهد تورم بازار مرغ هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - سولماز محمدی؛ آنچه در زیر می آید قیمت روز مرغ در سطح بازار تهران است
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مصوب مرغ (31هزارتومان) منطقی است، گفت: فروش مرغ با قیمت های بالاتر از این رقم گران فروشی و اجحاف به مصرف کننده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۰    
با توجه به افزایش جوجه ریزی و عرضه مرغ پیش بینی می شود که قیمت مرغ در آذرماه روند نزولی به خود بگیرد.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، کمالی سروستانی بیان داشت: بیماری آنگارا تلفات زیادی برای مرغ های گوشتی با سن 3 تا 5 هفته ایجاد می کند و به شدت ویروسی و سرایت پذیر است و می تواند 80 تا 100 درصد مرغ های گوشتی در یک گله را از بین ببرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با توجه به افزایش جوجه ریزی و عرضه مرغ پیش بینی می شود که قیمت مرغ در آذرماه روند نزولی به خود بگیرد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ داریوش جودکی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان، در ستاد تنظیم بازار استان همدان در استانداری، با انتقاد از عملکرد این ستاد در سطح استان و کشور، اظهار کرد: دو سالی است که جلسات این ستاد مختص قیمت مرغ است و تمام انرژی اعضا صرف کنترل قیمت مرغ می شود ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از اتاق اصناف ایران، محمد باقر مجتبایی در مورد نشست بررسی و ارزیابی عملکرد هفتگی دستگاه های متولی تامین تا توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ با نرخ مصوب که در اتاق اصناف ایران برگزار شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت مرغ امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان از تشدید نظارت بر بازار استان خبرداد و گفت: فرآیند چهار بخشی برای کنترل قیمت مرغ ابلاغ شده تا مسیر اخذ مجوز دامپزشکی تا عرضه در بازار مورد نظارت دقیق قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
حسین پور، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: افزایش قیمت اعلامی گوشت مرغ توسط وزارت جهاد کشاورزی اثر روانی بر روی بازار دارد و مردم در این میان آسیب می بینند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: آنچه اهمیت دارد، فشار نیامدن به مردم است زیرا با حذف ارز ترجیحی، ممکن است قیمت مرغ حتی به 80 هزار تومان نیز برسد.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دیده بان ایران: مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در رابطه به لایحه دولت در جهت حذف ارز 4200 تومانی و همچنین تورم احتمالی ناشی از آن گفت: در حال حاضر با تورم 50 درصدی به روایت مرکز آمار و حدود 60 درصد به روایت بانک مرکزی مواجه هستیم ...
اقتصاد آنلاین / عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مرغ تازه در مغازه های سطح شهر تهران با قیمت بیش از 34 هزار تومان و در میادین میوه و تره بار با نرخ مصوب و تنظیم بازاری عرضه می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
میادین میوه و تره بار شهرداری همچنان با عرضه مرغ و تخم مرغ و دیگر محصولات تنظیم بازاری، ارزان ترین مراکز خرید ارزاق در تهران محسوب می شوند.